Opinie o Andrzej Pałuba Infinity w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Andrzej Pałuba Infinity. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Andrzej Pałuba Infinity o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Pałuba Infinity w Warszawa

Kandydatka Nowy wpis

Zauważyłam ze chyba nie na każdym stanowisku przyznawana jest premia. Czy ktoś wie dlaczego tak właśnie jest? ludzie nie czują sie przez to jakoś niesprawiedliwe traktowani albo mało zmobilizowani?

Julia Nowy wpis
@Kandydatka

To prawda nie na wszystkich stanowiskach jest premia (a w zasadzie jest tylko w jednym dziale), ale jesteśmy w trakcie procesu odchodzenia od systemu premiowego, stąd wszystkie nowe rekrutacje są jedynie z podstawą. Naszym celem jest zapewnianie konkurencyjnego wynagrodzenia w stosunku do sytuacji na rynku pracy. Dążymy do tego, aby nasz zespół miał poczucie stabilizacji materialnej, nie zważając na ewentualne przestoje w projektach czy okresy gorszej sprzedaży, podczas gdy stanowiska opierające dochód w głównej mierze na premiach są na stratnej pozycji. Nie chcemy by nasi współpracownicy dążyli do osiągania efektów tylko i wyłącznie dla korzyści materialnych. Jesteśmy w trakcie szukania alternatyw, aby wszyscy byli zadowoleni :)

Blanka Nowy wpis

Faktycznie tak jak napisano tu wcześniej Doradca klienta biznesowego na spokojnie może zarabiać w przedziale od 8 do 9 tys? (ja myślę o umowie o pracę) wiem, że ogłoszenie jest już wygasłe ale teraz to zastanawiam się jak trudno jest się dostać na to stanowisko. opisze ktoś swoja rozmowę? są scenki sprzedażowe?

Julia Nowy wpis
@Blanka

Cenimy transparentność, a więc tak - podane widełki są prawdziwe i zawsze kwoty w naszych ogłoszeniach są takie, na jakie może liczyć po zatrudnieniu nowa osoba w zespole:) W kwestii dostępności etatu niestety muszę poinformować, że raczej do końca roku nie będziemy powiększać zespołu sprzedażowego. Na rozmowie scenek sprzedażowych nie było, aczkolwiek zadawaliśmy do opracowania zadanie scenariuszowe, mające na celu zweryfikowanie wiedzy merytorycznej.

Elastyna

Hej, Widziałem ogłoszenie na sprzedawcę. Czy podane tam widełki to podstawa 8300-9300 na b2b czy podstawa plus premia ?

@Elastyna

Kwota podana w ogłoszeniu to podstawa wypłacana co miesiąc i na tym stanowisku póki co nie ma premii :)

Gosia

Mogę potwierdzić poniższe opinie: pracuję w firmie od kwietnia 2023 r w dziale pisania projektów. Atmosfera w firmie pozwala dbać o zdrowie - ewentualna walka z czasem i stres wynika w większości przypadków z nieumiejętności planowania pracy własnej i niskiej asertywności. Czuć, że firma ma poukładane cele, misje i wartości, ale nie jest to egzekwowane nachalnie i wbijane sztucznie do głowy. Ot, po prostu każdy dział i osoba zna swoje miejsce, robi swoje i wie, że zawsze można wszystko przegadać, uzyskać natychmiastową pomoc/odpowiedź, a klient jest po prostu najważniejszy i wykonuje się wszystko jak najlepiej, bo czuć ku temu naturalną motywację. Przejrzysty system wynagrodzeń. Praca zdalna. Firma z klasą, a bez nadęcia. Polecam.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Andrzej Pałuba Infinity? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Julia

W firmie Infinity pracuję od 1,5 roku. Jestem wciąż studentką, więc bardzo doceniam otrzymaną szansę rozwoju i możliwość rozpoczęcia kariery w czasie ostatnich lat nauki. Nie byłoby to łatwe, gdyby nie elastyczność współpracy jaką gwarantuje firma, co uważam za szczególny atut na dzisiejszym rynku pracy. Kolejnym plusem pracy tutaj jest atmosfera - kameralna, przyjacielska, bez barier pokoleniowych, poziom komunikacji na wysokim poziomie i swoboda. Podoba mi się to, że nie ma zauważalnej hierarchii, każdy jest traktowany w podobny sposób, nie zważając na stanowisko, staż pracy i wykonywane obowiązki. Jest to firma z którą można wiązać przyszłość, co można zauważyć po długości stażu pracy sporej części zespołu :)

Jakie wartości są cenione w Andrzej Pałuba Infinity?

Julia

W naszej kulturze organizacyjnej posiadamy kilka najważniejszych wartości, które wykorzystujemy w codziennej pracy i w kontaktach z klientami. Mianowicie jest to: 1) zaangażowanie nastawione na efekt --> jesteśmy zdeterminowani, żeby uzyskiwać jak najlepsze efekty, 2) uczciwość i odpowiedzialność --> lubimy transparentność w działaniu, cenimy lojalność i uczciwość względem siebie i innych oraz sumiennie podchodzimy do każdego zadania, 3) partnerstwo --> współpraca jest ważna, dbamy o klientów i o siebie nawzajem oraz staramy się być w porządku i tego samego oczekujemy, 4) kreatywność --> szukamy najprostszych rozwiązań dających pożądany efekt, 5) komunikacja i edukacja --> szanujemy czas swój i klientów, staramy się komunikować konkretnie i w zrozumiały sposób, edukacja jest niezbędna dla rozwoju - codziennie uczymy się.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Andrzej Pałuba Infinity na Doradca Klienta? 11 września ogłoszenie na Pracuj.pl.

Julia

wynagrodzenie jest wypłacane miesięcznie, zgodnie podstawą ustaloną w umowie.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Doradca Klienta w firmie Andrzej Pałuba Infinity?

Rafał

Obecnie jako Doradca Klienta pracuje 1 osoba.

Czarek

Jako dość "świeży" pracownik firmy stwierdzam, że to bardzo dobre miejsce pracy. Pracuję tu od listopada i cenię sobie między innymi: zdrowe środowisko, work-life balance, usystematyzowane procesy, świetną współpracę między działami i bardzo duże wsparcie merytoryczne, które pomogło mi szybko rozwinąć skrzydła w nowej branży. Jako pracownik działu sprzedaży zwracam dużą uwagę na jakość usługi, którą oferuję klientowi. Tutaj nie muszę się bać, że sprzedaję kota w worku, bo widzę jakość pracy każdego sektora firmy :) Dodatkowo mogę pracować zdalnie i cieszy mnie to, że trafiliśmy na siebie na rynku pracy, bo jestem ze Śląska i było w tym trochę szczęścia. Zdecydowanie polecam.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Andrzej Pałuba Infinity? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Julia

W Infinity możemy pochwalić się stabilnością zatrudnienia. Do zwolnień zachodzi naprawdę rzadko i są one uargumentowane, zaś rezygnacje pracowników są dobrowolne z pobudek prywatnych, lecz tego typu sytuacji jest również mało. Warto zaznaczyć, że obecnie wciąż pracują tu osoby, które są z nami są od prawie dekady, co stanowi odpowiedź na pytanie o stabilność zatrudnienia i występowanie decyzji o rezygnacji ze współpracy.

Justyna
@Julia

Czyli raczej ciężko się dostać jak wszystkie stanowiska są obsadzone? Czy może firma się rozrasta i są od czasu do czasu jakieś rekrutacje?

@Justyna

Tak, mamy od czasu do czasu rekrutacje na nowe stanowiska, może nie są one bardzo częste, ale zdecydowanie warto obserwować naszą aktywność w tym zakresie. Obecnie rekrutujemy na stanowisko doradcy klienta i młodszego specjalisty działu projektów (obie kończą się w I połowie października 2022), chętnych zachęcamy do wysłania CV na adres rekrutacja@funduszeunije.waw.pl, lub poprzez formularz na naszej stronie: (usunięte przez administratora)

Justyna

W Infinity pracuję od niemal dekady. Zaletą pracy w Infinity jest atmosfera panująca w zespole oraz możliwość pracy zdalnej, która umożliwia mi pracę z każdego miejsca. Firma stawia na rozwój nie tylko swój, ale i pracowników.

Katarzyna

Polecam pracę w Infinity osobom, które lubią samodzielnie zarządzać swoimi projektami oraz podejmować nowe wyzwania. Jednak gdy będziesz tego potrzebować, pomoc zawsze jest udzielana ze strony kolegów i koleżanek – nie zostaniesz sam z problemem:)

Honorata
@Katarzyna

Cześć Katarzyna, długo już pracujesz w tej firmie? Mogłabyś napisać coś o wynagrodzeniach, warunkach umowy i tego typu rzeczach? Byłabym bardzo wdzięczna:)

Katarzyna
@Honorata

Co do wynagrodzenia to można elastycznie wybrać formę zatrudnienia i tym samym wynagrodzenia – albo UoP albo B2B. w zależności od działu firmy, jest zarówno wynagrodzenie podstawowe, jak i premie. Ja np. pracuje w dziale pisania projektów unijnych i zajmuję się przygotowywaniem dokumentacji aplikacyjnej (wnioski, biznes plany itp.). Na moją pensję składa się wynagrodzenie podstawowe oraz premie, które są przyznawane w momencie, kiedy mój projekt otrzyma dofinansowanie.

@Katarzyna

I jest jakiś schemat naliczania tych premii czy jest stała stawka od projektu i nieistotne ile tego dofinansowania tak naprawdę się dostaje?

@Magdalena

Premie dla osób, które przygotowują projekty są zależne od wielkości projektu. Mamy widełki premiowe w zależności od tego ile wynoszą koszty kwalifikowane w projekcie. Przykładowo projekt, gdzie mamy 5 mln kosztów kwalifikowanych to 6 tys. premii dla osoby piszącej.

Renata
@Rafał

Czyli też np. fiasko projektu i brak dofinansowania oznacza że premii nie będzie i zostaje podstawa? Jak się kształtuje wysokość takiej podstawy?

@Renata

Dokładnie, brak dofinansowania oznacza brak premii. Podstawa natomiast jest uzależniona od doświadczenia danej osoby i długości stażu w naszej firmie.

@Rafał

A jak ewentualnie jeszcze tylko wygląda sprawa podwyżek? Co roku można się starać czy nawet częściej? Lub może firma sama przyznaje?

@Magdalena

Można starać się samemu ale z reguły każdy co najmniej raz do roku dostaje podwyżkę.

@Rafał

Czyli jak się dostanie tę indywidualną to roczna też z automatu przysługuje? Nie ucinają nic? ;)

Ola

To co bardzo cenię sobie w obecnej pracy to super atmosferę. Wpływa to pozytywnie na moją motywację do pracy i zaangażowanie. Ponadto, mam przyjemność pracować w zespole z bardzo ciekawymi i pomocnymi osobami. Firma daje możliwość wykonywania swoich obowiązków w formie zdalnej. Co dla mnie osobiście ważne mam pełną autonomię w wykonywaniu swoich obowiązków.

Rafał

W firmie Infinity pracuję od ponad 10 lat, a więc bardzo długi okres. Jedną z kluczowych zalet firmy jest prawdziwa rodzinna atmosfera. W przeciwieństwie do korporacji w Infinity pracują naprawdę super ludzie. Każdy może poprosić każdego o pomoc i może być pewien, że tą pomoc otrzyma. Wsparcie czuć na każdym kroku. Z właścicielem firmy można się dogadać we wszystkich tematach. Mimo, że jest mocno zabiegany i ma bardzo dużo spraw na głowie stara się być dostępny dla każdego pracownika. Jak już wspomniałem na początku z firmą jestem związany bardzo długo. Obecnie koordynuję pracę zespołu przygotowującego wnioski dotacyjne. Co do samej pracy to należy podkreślić, że jest ona wymagająca (zdecydowanie praca pod presją czasu) ale dzięki pomocy całego zespołu praca jest przyjemna.

Wanda
@Rafał

Czy ta praca pod presją czasu, o której mówisz, jest dobrze wynagradzana?

@Wanda

Tak, wydaje mi się, że na tle konkurencyjnych firm doradczych, wynagrodzenie jest na odpowiednio wysokim poziomie.

Łukasz

Praca odbywa się w zespole profesjonalistów - każdy wie co robić, osiąga swoje wyznaczone cele i sukcesy. Między współpracownikami widoczne jest zaufanie i współpraca. Organizacja jest otwarta na nowe propozycje i szybko a przy tym skutecznie podejmuje decyzje. Elastyczność organizacji pozwala na dostosowanie się do okoliczności i wymagań klienta. Firma jest butikowa ale posiada dobre ceny na rynku

Magda

Pracuję w Infinity od 2013r. W firmie szczególnie cenię sobię przyjazną atmosferę. Nie tworzą się sztuczne dystanse, co bardzo ułatwia współpracę między działami. Do każdego klienta podchodzimy kompleksowo i profesjonalnie, dzięki czemu nieporozumienia i inne zgrzyty praktycznie nie występują. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Pałuba Infinity - Warszawa

• Jak się pracuje w Andrzej Pałuba Infinity?

Zobacz opinie na temat firmy Andrzej Pałuba Infinity tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andrzej Pałuba Infinity?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Andrzej Pałuba Infinity
  • Giełdowa 4B lok. 17