wydawnictwo C.H Beck

Opinie o wydawnictwo C.H Beck

była

są handlowcy, z którymi nie da się współpracować , w Krakowie jest tylko jeden ok, ale ten to akurat MKS i od lat współpracuje z jedną asystentką. Drugi to się nie nadaje do normalnej relacji nawet międzyludzkiej. A asystent i tak będzie wtedy najgorszy, dyrektor ma gdzieś asystentów, dba tylko o handlowców. Przykre to jest niestety...

do widzenia

Jak ma się dobre układy z handlowcem to można fajną wypłatę dostać, po za tym jest się traktowanym jak śmieć. Umowa zlecenie a jak już umowa o prace to zawsze na czas określony.

były

nie polecam dla osób szukających stabilizacji, bardzo trudno o umowę o pracę, większość zatrudniana na umowy "śmieciowe", nie znasz dnia ani godziny gdy twoje usługi nie będą potrzebne

galernik

zlecenie to mały pikuś przy tym, jakim zdzierstwem jest grupowy system rozliczeń. Nie możesz pracować spokojnie na swoją pensję, bo i tak zapłacą ci premię dopiero wtedy, jak inni twoi współpracownicy wyrobią swoje cele. Przy jakiejkolwiek obsuwie ( a każdemu może zdarzyć się przecież słabszy miesiąc) kogokolwiek z grupy niemożliwe jest wyrobienie planu grupowego handlowców i trzeba zasypywać na szybko powstałą lukę .Możesz mieć 120% wyrobionego celu, a i tak nie dostać premii . Pracownicy są tu nie współpracownikami, ale zakłanikami siebie nawzajem- czyjejś słabszej kondycji, nagłej choroby, wypalenia zaawodowego, a nawet lenistwa. Chodzi o to,żebyś ty się zarobił i jak najmniej zarobił. Jeśli chodzi o umowę to po czterech latach bycia galernikiem może wyrzebrzesz....Zawsze możesz popatrzeć na tych, co już mają , bo załapali się na stare lepsze czasy , gdy dawali umowę o pracę... a wcale nie mają lepszych wyników od niektórych nowych zleceniobiorców.

praca bez umowy o prace to nie jest praca tylko wyzysk , czy coś sie zmieniło w firmie

zależy czego chcesz od życia

Bardzo fajna firma dla matek z dziećmi! - Można pracować z domu. Można też przychodzić to pracy o której się chce (po uzgodnieniu z szefem) Atmosfera BARDZO luźna. Każdy pracuje w swoim tempie - nikt nie sprawdza efektywności pracy. Olewatorski stosunek do obowiązków. Wszyscy mają wszystko w [usunięte przez moderatora]. Czasami to trochę wkurza (kiedy chce się coś załatwić) Pracownicy życzliwie do siebie nastawieni, nie ma wyścigu szczurów. Szefostwo - przerost formy nad treścią; bardzo słabe zarządzanie. Polecam wszystkim ludziom, którzy mają luźne nastawienie do życia i nie chcą się wielce przepracować. Minusy: Bardzo ciężko o umowę o pracę. Kiedy wypada przetarg trzeba być pod telefonem i pracować po kilkanaście godzin na dobę. I nikt za to nie podziękuje. (ale zazwyczaj atmosfera maniany)

Zostaw opinię o wydawnictwo C.H Beck - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie wydawnictwo C.H Beck