Opinie o Bull Market (Markets.Com) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Markets.Com. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Markets.Com o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markets.Com w Warszawa

Inwestor 26

Powtarzasz Się kolego to już staje się nudne

waldek

OSTRZEGAM!!!!!!OSTRZEGAM!!!!!OSTRZEGAM!!!!!Wpłaciłem tam za ich namową kilkanaście tysięcy złotych. Po około dwóch tygodniach pieniądze "wyparowały" z mojego konta. Tak doradzał mi ich "opiekun" mojego rachunku. Dzwonił codziennie...np. "Dziś mam referencje wzrostu złota do dolara " itp. dyrdymały...OSTRZEGAM!!!!!!!!

Tadek 28

Boże jak czytam te komentarze to nie wiem czy zacząć się śmiać czy płakać naciągacze ? Opryskliwi? To jakieś żarty jak ktoś nie ma pojęcia o inwestycji to takie głupoty wypisuje no szkoda tylko że są inwestycje również tzw z dywidenda gdzie ma się pewny zysk na tym no ale niektórzy ludzie są ciemni i będą wypisywać głupoty.przeciez nikt za was nie decyduje to wy sami inwestuje cie w daną akcje a nie opiekun czy a count manager ale oczywiste że to firma jest zła jak ktoś zainwestuje 100 000 a straci na tym 1000 zł to już naciągacze gratuluję rozumu :) fajnie ze napisał by ktoś ze zarobił kupę kasy na danej inwestycji na pewno każdy by się chwalił publicznie ludzie zastanówcie się macie mózg chyba że go zgubiliscie pozdrawiam kumatych :)

Ann

Zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat markets.com i ich pracowników.Naciągacze jakich świat nie widział, nieuprzejmi, opryskliwi, chyba, że chcą wyciągnąć kasę. Szczerze odradzam.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Markets.Com? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
jerzy

Też dostałem taką propozycję na takie bonusy 50 i 100% i ze względu na swoje doświadczenie z brokerami i opiekunami nie skorzystałem oni nie mówią wszystkiego. Radzę uwazać

dar202

Czy ktoś dostawał od nich teraz telefony z ofertą bonusową na 50 % 100 % wpłaconej kwoty?

piotr

bede wspólpracował

SPQR

"Marek - 2015-06-09 06:18:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3) Jeżeli chcesz stracić kasę to szybko nawiązuj z nimi współpracę. Ja wtopiłem oszczędności życia. Trudno mi się z tym pogodzić... Ale trudno... Zapłaciłem frajerskie. Dałem się omamić obietnicami, stworzyli mi iluzję luksusu, wciągnęli w inwestycje które nie miały prawa przynieść mi korzyści. Jak zainwestowałem 80% kapitału pozostało mi tylko patrzeć jak powoli staczam się na dno. Zostałem z niczym. Co do profesjonalizmu pracowników.... mam dużo zastrzeżeń. Zanim zainwestujesz u nich napisz nickmen@o2.pl Przekażę całe doświadczenie z współpracy z nimi. Po co masz popełniać moje błędy? Ucz się na błędach innych." "waldek - 2015-09-03 16:44:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Jeżeli chcesz stracić kasę to szybko nawiązuj z nimi współpracę. Ja wtopiłem oszczędności życia. Trudno mi się z tym pogodzić... Ale trudno... Zapłaciłem frajerskie. Dałem się omamić obietnicami, stworzyli mi iluzję luksusu, wciągnęli w inwestycje które nie miały prawa przynieść mi korzyści. Jak zainwestowałem 80% kapitału pozostało mi tylko patrzeć jak powoli staczam się na dno. Zostałem z niczym. Co do profesjonalizmu pracowników.... mam dużo zastrzeżeń." Te dwa komentarze są podobne. Nie bronię nieuczciwych brokerów ( *** wam w ****), jednak oczernianie firmy w ten sposób też jest niemoralne. Nie chcę mi się nawet porównywać IP tych dwóch profili ale mniemam, że takie samo... W tym kraju Krzysztof może zamienić się w Annę (Grodzką ?), ale o zamianie z Marka na Waldka nie słyszałem ^_^ A tak a'propos. Rzeczywiście na każdym kroku trzeba pilnować aby nie zostać oszukanym na jakieś poważne kwoty.. zawsze tak było, jest i będzie. Polecam przed współpracą sprawdzać kompetencje doradców. Zarówno w firmach jak Markets jak i bankach zdarzają się partacze. Firmę tworzą ludzie, bardziej bądź mniej inteligentni

julian 86
@SPQR

śmiać mi sie chce jak patrze na takiego Polskiego inwestorka jak Ty z tą Polską mentalnością " Jak to można w Polsce zarobic" powiem Ci tak , można a to ze przegrałeś bo nie słuchałeś sie opiekuna to Twój błąd ja zarobiłem kilka procent w ciagu jednego dnia , nie narzekam a Wy ludzie kierujcie sie takimi kretyńskimi opiniami tego Pana i chowajcie swoje oszczędnosci na lokatach 2,3% w skali roku bo Pan Waldek stracił , żal

waldek

chciwosc brokerow nie zna granic. Sa to szkoleni sprzedawcy, namawiaja na zwiekszenie kapitalu i agresywne inwestowanie. Stracilem wszystko. Jezeli ktos obiecuje Ci wielkie zyski to musi sie to wiazac z wielkim ryzykiem. Ich metody uragaja wszelkim zasadom i materialom szkoleniowym zwiazanym z rynkiem forex. Nie łudz sie ze jedziesz z brokerem na jednym wozku, on ma prowizje od transakcji a nie od Twojego zysku i ma Cie w d*pie, liczy sie tylko jego kasa i kariera.

waldek

Ostrzegam przed Markets.com.!!!!!! Straciłem mase pieniędzy przez nich. Totalna nieodpowiedzialność. brak troski o moje pieniądze. Im tylko zależy na wyciągnięciu kasy od klienta. Nie nawiązujcie z nimi żadnej współpracy!!!!!!!! Pozdr. Roberta Szeląga - głównego niaciągacza!!!!!!!!!!!!

LEON.Z

Wszystkie opinie negatywne to szczera prawda ...ja niestety zaliczam się do tych którzy stracili ..i to duzo .Prawda o super debiutach a potem wmanewrowanie w kukurydze srebra zboża i inne cudownie rekomendowane środki a jak spada to telefon żeby zasilić konto bo inaczej wszystko przepadnie a potem się NA PEWNO odbije i pan będzie miał sto tysięcy minimum .Wierzyłem do pewnego momentu az przypadkiem otwierając google wpadło mi MARKETS OPINIE otworzyłem i jest tak jak tu piszą o tej firmie w negatywnych sowach TO JEST PRAWDA przestrzegam tych którzy chcą wpłacić zagajcie w totka albo dajcie na biednych w drugim przypadku poczujecie się lepiej a w pierwszym tez nie wygracie nic podobnie jak w MARKETS ie.

waldek

własnie otrząsnąłem się po totalnej wtopie... oszczędności ostatnich 5-ciu lat wje....ne w błoto... przepraszam, w markets.com. Niekompetentni doradcy, beznadziejni analitycy. A tak w ogóle zacząłem się zastanawiać czy ewentualne zyski da się wypłacić na swoje konto... Ja oczywiście straciłem wszystko, no ale może jest ktoś na plusie i spróbuje wypłacić sobie kasę - Szkoda, że wcześniej tu nie zajrzałem :(. Omijajcie z daleka!!!!! Totalni złodzieje i naciągacze!!!!!!!!!

waldekp8

zacząłem zbierać kasę na konkretną inwestycję tzn. na pistolet lub materiał wybuchowy. Myślę że po oszukaniu mnie przez markets.com (Roberta i Kamila) to będzie najlepsze rowiązanie!!!!!. Wg mnie załatwimy to po męsku albo oni albo ja!!??

Byly pracownik.

Tam nie ma zadnych doradców. Bylem na szkoleniu do firmy Aston markets trwalo 3 dni tak naprawde nie mialem poiecia wczesniej nic o gieldzie i z czym to sie. Podstawa zarobków to bylo 300 dolarów reszta prowizja on naciagnietego klienta ktory im wiecej wplaci tym wiekszy procent dla pracownika. A doradcy to byle gówniarz po liceum nie znajacy sie na niczym, wystarczy aby mial gadane i do pracy ubieral garnitur a nie dres. Ogolnie pranie muzgu obiecywanie pracownikom zlotych gor i szef chwalacy sie ze sam tak zaczynał a prawda byla taka ze to syn dewelopera z rumuni prawdopodobnie z zydowskim korzeniami. Halas w biurze specjalnie wlaczony bloomberg zeby klient myslal ze chyba dzwoni sie z gieldy. Jesli chodzi o pracownikow da sie zarobic sporo wystarczy nie miec sumienia nr z gusu ludzi prowadzacych dzialanosc gospodarcza. Dziadek ogrodnik wplaci oszczednosci przegra ty zarobisz.

Tadek

Omijajcie Markets.com szerokim łukiem. Ja korzystałem z porad przydzielonego mi przez nich doradcy inwestycyjnego i straciłem 90 % zainwestowanego kapitału, inwestując tylko na podstawie porad doradcy. To całe ich doradztwo jest bardzo podejrzane, można zadać pytani czy nie jest tak że oni zarabiają na tym co traci klient?

jack15

Były klient

Markets.com - zwykli naciągacze, którzy patrzą tylko żeby wyciągnąć od Ciebie jak największą kasę! Non stop wydzwaniają, nagabują, przekonują... szczerze nie polecam!! Miałam u nich otwarty rachunek i z wielkich obietnic zysków wyszły same straty, nerwy i stracony czas. Oczywiście wiadomo, że każdy kto decyduje się zainwestować na rynku Forex, musi liczyć się z ryzykiem poniesienia strat, ale najbardziej wkurzające ze strony Markets.com jest to, że gdy chciałam zrezygnować z ich usług i wypłacić środki pozostałe na moim rachunku to tym bardziej oni namolnie wydzwaniali i namawiali mnie do zainwestowania jeszcze większych pieniędzy! TO JEST JUŻ WRĘCZ NĘKANIE Z ICH STRONY!!! Totalny brak poszanowania dla klienta i jego pieniędzy!!!

Jaro52

Wszyscy potencjalni inwestorzy i gracze na rynku Forex !!! Każdy jest dorosly i podejmuje te decyzję czy inwestować na rynku Forex. Zdecydowanie odradzam komukolwiek bez jakiegokolwiek przeszkolenia i to dłuzego inwestowanie na tym rynku. To jest bardzo ryzykowne.AZ 95% graczy PRZEGRYWA.Wynika to z bardzo dużej zmienności instrumentów np. kursy walut jak i też bardzo dużej dżwigni 1:100. Ja sam próbowałem inwestycji i oczywiście starciłem. Markets.com jako broker oraz firma Gonoma , która do was dzwoni pracują dla zysku. Zyskiem dla nich jest prowizja (dla Gonomy ) oraz wasza przegrana , zła inwestycja. Markets.com jest rodzajem brokera MM(market maker), który jeżeli wy wygrywacie markers.com przegrywa i na odwrót.Ja wpłacilem pieniądze i bez obrotu wypłaciłem, zagrałem i wygrałem i bez problemu wyplaciłem więc tu nie ma problemów i oszustw. Jedynie jeszcze raz przestrzegam , żeby bez dużego doświadczenia nie inwestować bo nie macie szans z rynkiem i słabymi doradcami i konsultantami z Gonomy.Oni nic nie stracą, zyskają prowizję , wy stracicie wszystko. Radze sobie wejść i coś o tym poczytać na www.infoinwestor.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Markets.Com - Warszawa

• Jak się pracuje w Markets.Com?

Zobacz opinie na temat firmy Markets.Com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markets.Com?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 7 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Markets.Com