Opinie o Kancelaria Notarialna Agnieszka Rewerska Notariusz w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kancelaria Notarialna Agnieszka Rewerska Notariusz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Notarialna Agnieszka Rewerska Notariusz o rekrutacji.


Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Notarialna Agnieszka Rewerska Notariusz w Warszawa

Adrianna M. Nowy wpis
Pracownik

Personel uprzejmy, kompetentny. Szybko zalatwiona sprawa. Pani notariusz, pomimo braku uprawnień do żądania ujawniania prywatnych danych o stanie zdrowia, żąda od klienta okazania zwolnienia lekarskiego z obowiązku noszenia tzw "maseczki". Jeżeli klientowi zalezy na usłudze, ma wybór pomiędzy okazaniem zwolnienia pani notariusz a nałożeniem maseczki. Jeżeli klient zdejmuje maskę po wykonaniu usługi, jest pouczany i wypraszany uprzejmie za drzwi kancelarii. Podsumowując szybko, merytorycznie ale bardzo opresyjnie.

Agnieszka Rewerska Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Adrianna M.

Szanowna Pani Rzeczywiście Klienci oraz Pracownicy, a także ja jako notariusz, proszeni są o zakładanie maseczek, a to dla bezpieczeństwa zarówno Państwa jako Klientów Kancelarii, jak również moich Pracowników i mojego. Wobec dużej ilości zachorować nie zamierzam zmieniać obowiązujących w Kancelarii reguł, o których są Państwo informowani chociażby w stopce maila, który i Pani odebrała. Nadmieniam, że zdecydowana większość Klientów wyraża swoje zadowolenie z takiego ograniczenia. Pisze Pani, że klient zdejmuje maskę po wykonaniu usługi i jest pouczany i wypraszany uprzejmie z kancelarii. Nie bardzo rozumiem zarzutu, ponieważ w trakcie pobytu w Kancelarii są Państwo Klientami, a usługa jest wykonywana. Nie miałoby żadnego sensu, gdybym prosiła Państwa o zakładanie maseczki na czas - jaki? Odczytania aktu notarialnego? Pobierania podpisu? Nadmieniam, że jeszcze nikt z mojej Kancelarii nie został wyproszony. Nie wydaje mi się, aby dbałość o bezpieczeństwo moich Pracowników oraz Klientów można było nazwać działaniem opresyjnym. Przypomnę, że opresyjny to przymiotnik związany z opresją, stawiący kogoś w kłopotliwym położeniu, powodujący ucisk, uciemiężenie. Z poważaniem. Agnieszka Rewerska

Adrianna M. Nowy wpis
Inne
@Agnieszka Rewerska

Tak oczywiście, safety first:)

Karoanka Nowy wpis
Inne

jedna z najbardziej kompetentnych i przyjaznych dla klienta notariusz. Polecam Anna Walczyna

Maciej

Polecam Kancelarię Notarialną Agnieszki Rewerskiej. Profesjonalne i kompetentne podejście do tematu sprawy z którą musiałem się zmierzyć. Miła i szybka obsługa.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Notarialna Agnieszka Rewerska Notariusz - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Kancelaria Notarialna Agnieszka Rewerska Notariusz?

  Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Notarialna Agnieszka Rewerska Notariusz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Notarialna Agnieszka Rewerska Notariusz?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Notarialna Agnieszka Rewerska Notariusz
3/5 Na podstawie 2 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Bysławska 82 lok. 104
  04-993 Warszawa
 • NIP: 9521314964 REGON: 012276402
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Kancelaria Notarialna Agnieszka Rewerska Notariusz
Przejdź do nowych opinii