counter
2 6 29 5 1
Krystyna

Koro, myślę, że z tym niszczeniem firmy i poniżaniem pracowników mocno przesadziłaś. Doprawdy, niczego takiego nie zauważyłam. Nowa Dyrekcja ma prawo nauczyć się Firmy a także pracowników. Czasy "czy się stoi czy się leży ...." dawno już minęły i nadzór szefa nad pracownikami jest nie tylko jego przywilejem ale wręcz obowiązkiem. Może nie masz czym wykazać się w pracy i to Cię tak boli, w takim przypadku może pomyśl o zmianie firmy. Nic na siłę. PIMOT to stary, dobry Instytut i trochę świeżej krwi mu nie zaszkodzi, szczególnie, jeśli chodzi o zarządzanie. Kto pracuje dobrze, nie ma powodu do narzekania. Atmosfera ogólnie też jest OK, zarobki .. no cóż, to nigdy nie zadowoli w 100 % ale nie są takie złe. Tylko trzeba chcieć uczciwie pracować czego Tobie i innym "niechętnym" życzę.

Tadeusz

Witam jako były wieloletni pracownik PIMOT zwolniony w ramach likwidacji stanowiska pracy stwierdzam.Dyrekcja i kierownictwo tej firmy to nieudacznicy ludzie nie potrafiący kierować tym instytutem.W ramach zebrań z załogą załoga podpowiadała słuszny kierunek rozwoju przyszłościowego firmy lecz spotykała się z ignorancją i wyśmiewaniem co ma zgubne skutki dziś.Odradzam podejmowania pracy w PIMOT bo możecie spotkać się z niespodziewaną gorzką prawdą.Więcej informacji uzyskacie Państwo pod tadeusz.trzaska@op.pl

fredek

@janusz Mam wrażenie, że konkurencja zainspirowała do tego wpisu!

Jak długo trwa proces awansu w Przemysłowy Instytut Motoryzacji?

Ania Nowy wpis

Awans i dodatek do pensji związany jest z czują obserwacją otoczenia i Ziielonego systemu a po znalezieniu ofiary - błyskawicznym doniesieniu cennych informacji, umożliwiających zastraszenie biedaka, do Zielonkawego zawieszającego się szczurka. Ewentualnie można donieść do Posuwnegoniaka a on machając ogonkiem podczołga się do drzwi swego pana i uprzejmie poinformuje w zamian otrzymując nagrodę.

fredek

@janusz Mam wrażenie, że konkurencja zainspirowała do tego wpisu!

Mariusz
@fredek

Dlaczego o wpisy na forum posądzasz konkurencję? Jeśli jesteś pracownikiem, to napisz proszę czy warto aplikować do Przemysłowego Instytutu Motoryzacji? ile może wyciągnąć na miesiąc zwykły pracownik?

Prawda
@fredek

Zarobki przeciętne mieszczą się w granicach od ok 3000 zł netto - 4500 zł netto (wyższe stanowiska). O jakichkolwiek spotkaniach integracyjnych proszę zapomnieć.

BENE
Klient
@fredek

Szczególnie konkurencji nie ma, bo to Zakład Państwowy. Prywaciarze nie zajmują się tego typu badaniami.

Jola lojalna Nowy wpis
@Prawda

A dla donosicieli dodatki finansowe

Asia Nowy wpis

Skontaktowałam się z innymi byłymi pracownikami i wnioski są takie że najlepiej obiektywnie zobaczyć ile ludzi odeszło i ilu szukają na stronie. W tej firmie zatrudniani są młodzi zastraszeni ludzie, którzy braki w wiedzy i doświadczeniu rekompensują donosicielstwem do obrzydliwych radomskich wślizgów. Jeśli lubicie takie klimaty - Pimot zaprasza was do pracy - odnajdziecie się. Dla mnie porażka i strata czasu, bo ludzie to widzą ale boją się w pracy głośno o tym mówić.

Krystyna

Jan
Kandydat
@Krystyna

Krystyna to Pewnie .......Nikt z zalogi dobrego słowa o zarządzaniu w Pimot nie powie, więc kto się odzywa?

Posuwniak Nowy wpis
@Jan

Jesteśmy zgranym zespołem. Opanowaliśmy donoszenie do perfekcji i jest nam z tym dobrze. (usunięte przez administratora)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

ehh

@Tadeusz to szefowie kompletnie nie słuchają sugestii pracowników co do rozwoju czy polepszenia czegoś ?

Była pracownica
@ehh

Chodzi najprawdopodobniej o likwidację zakładu i sprzedanie terenu deweloperowi. Część już jest sprzedana. Skoro w ostatnim czasie zwolniło się lub zwolniono z tego małego zakładu kilkadziesiąt osób, to o czymś znaczy. Od momentu przejęcia władzy przez nową dyrekcję w PIMOT jest coraz gorzej. Stara gwardia Zarządu i pracowników dbała o firmę, a teraz? Wojskowi rządzą i niszczą...

Mariusz
@Była pracownica

Znasz może powody dla których pracodawca ten zdecydował się po prostu sprzedać zakład i po części go zlikwidować? Zakład przestał być rentowny, czy może jest inny powód takiego stanu rzeczy? Bardzo proszę o rzetelną opinię w tym zakresie. Strasznie mnie ciekawi, jak to wygląda.

VTY
@Mariusz

Witam, Niestety Mariusz ja nie znam dokładnych powodów takiej sytuacji w PIMOT. Zakład nie jest sprzedany ani w likwidacji, po prostu źle się w nim dzieje. Sprzedaż terenu musiała być podyktowana względami finansowymi. Najgorsze jest to, że gdy wszystko się rozwijało i Instytut naprawdę wracał na właściwe tory obecni rządzący (nowi) wprowadzili terror, szczucie i obrzydzenie do innych i siebie. Z czasem pewnie ktoś pęknie i traktowanie pracowników wyjdzie na jaw.

Tadeusz

Była pracownica
@Tadeusz

Witam, Niestety muszę zgodzić się z Kolegą. Z tą firmą przez wiele lat wiązałam plany rozwoju i motywacji do pracy na swoim stanowisku. Po nastaniu obecnej (usunięte przez administratora)atmosfera stała się tragiczna. Ludzie się zwalniają, są zwalniani i .... (trzeba uważać, bo dyrektor straszył, że będzie szukał opinii o sobie i wyciągał konsekwencje). Poprzednia (usunięte przez administratora)szanowała ludzi i dbała o Zakład, więc ją odsunięto i bardzo źle traktowano. Ponadto sprzedana jest część gruntu z budynkami na Jagiellońskiej - Jak myślicie o co chodzi?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 160 dni.

Jak szefostwo w Przemysłowy Instytut Motoryzacji? Spoko traktują ludzi?

Irek

A to bardzo dziwny wpis. Firma z opinią dobrego pracodawcy, jest wymagająca więc nie każdy radzi sobie.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 362 dni.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Przemysłowy Instytut Motoryzacji?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 582 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Przemysłowy Instytut Motoryzacji?

janusz
 Rekomendacja

W zakładzie od dwóch lat bardzo źle się dzieje. Masowe zwolnienia, niewłaściwe traktowanie ludzi oraz zła atmosfera(usunięte przez administratora)pracownicy się buntują i stopniowo odchodzą z firmy. To bardzo smutne

Janusz

Firma jest dobra choć pewnie nie idealna. Jak ktoś chce pracować to będzie zadowolony!!

Maria

Na stronie Instytutu pod adresem http://www.pimot.eu/oferty-pracy są ogłoszenia na kilka stanowisk. Widzę jednak, że te ogłoszenia zostały dodane w zeszłym roku. Czy są one aktualne? Czy rekrutacja na nie ma system ciągły?

Magda
@Maria

Zawsze warto złożyć swoje CV, szczególnie wtedy, gdy ma się coś do zaoferowania. PIMOT, jak każda inna firma, potrzebuje dobrych, doświadczonych pracowników. Rotacja jest niewielka ale potrzeby kadrowe mogą nastąpić w każdej chwili. Polecam pracę w PIMOT - to kuźnia talentów i odpowiednie miejsce do zdobycia dobrego doświadczenia w zawodzie.

Kora

Nie polecam pracy u tego pracodawcy. Od chwili nastania nowej dyrekcji Pimot jest wmojej opinii ciagle niszczony, a pracownicy zmuszani do meldunków o każdej wykonanej czynności na piśmie i ciągle poniżani. Stanowczo odradzam

Stanisław
@Kora

Wydaje mi się, że albo przesadzasz, albo jesteś jednostkowym przypadkiem. Oczywiście, jak w każdej firmie, różnie układają się stosunki pomiędzy pracownikami i Dyrekcją. W tym przypadku, kiedy chodzi o nową Dyrekcję, obie strony potrzebują więcej czasu, żeby się poznać . Jeśli każdy robi to, co do niego należy, to współpraca układa się łatwiej. Ja chwalę sobie atmosferę w pracy i na zarobki też nie narzekam...

Andrzej

Można jaśniej napisać o co chodzi? Jeśli jest źle to nie ma powodu do krycia tego.

żaba

Niestety nie polecę PIMOT-u jako miejsca przyjaznego pracownikom(chodzi o władzę).

Zostaw merytoryczną opinię o Przemysłowy Instytut Motoryzacji - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad