Opinie o Cezary Filipowicz Mes-Rota w Raszyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Cezary Filipowicz Mes-Rota. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cezary Filipowicz Mes-Rota na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cezary Filipowicz Mes-Rota w Raszyn

Magdalena Nowy wpis

wie ktoś może coś więcej na temat jakiś zobowiązań wobec kontrahentów tutaj? Bo ktoś tak jakby zaczął temat ale jak widać całkowicie się to urwało. Jest się w ogóle czym martwić czy to tylko próba przedstawienia firmy w złym świetle?

Do Magdalena Nowy wpis
@Magdalena

Opinie sa kasowane niczego sie nie dowiesz. Od Filipowicza najlepiej sie trzymac z daleka

Daniel Nowy wpis
@Do Magdalena

unikać OGNIA !! Jeżeli to ma komuś ocalić zdrowie to warto zastanowić się min. 5 razy. Człowiek poczciwy to taki który gra fair play, moim obowiązkiem jest chronić innych. Dobro wraca i mam nadzieję, że karma też wróci, jak nie w tym życiu to w następnym. Żyj na wieki osz...

Uwaga Nowy wpis

Firma Cezarego F. Zaczęła w końcu płacić czy nadal żyje z należności nie wypłacanych kontrahentom ?

Toledot

zdecydowanie nie polecam

Ogrody N PK
@Toledot

Nie reguluje należności. Urywa kontakt.

Dominika
@Ogrody N PK

czy piszesz o płatnosciach w stosunku do pracownikow czy do podwykonawców? mozesz napisac coś wiecej o co chodzi? jak urywa kontakt? ile platnosci ci zalega? czy bedziesz cos z tym robił ?

Karol

@Hans Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Spokojnie pracująca firma , można ja zmienić!!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Cezary Filipowicz Mes-Rota? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Nadal nie widać zbyt wielu komentarzy o firmie Cezary Filipowicz Mes-Rota w mieście Raszyn. Wiecie co się u nich aktualnie dzieje? Twoja opinia jest ważna!

Hans

Firma jak firma nic rewelacyjnego , na początku wszyscy mili zwłaszcza dyrektor pan Piotr J nie mówiąc o prezesie panu Cezary F , kręcą kręcą byle zarobić a człowieka maja w du.. nie polecam firmy

Daria

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie jaką umowę dają na początek?

Zostaw merytoryczną opinię o Cezary Filipowicz Mes-Rota - Raszyn

Cezary Filipowicz Mes-Rota