Wektor

Głosków

Opinie o Wektor

użytkownik zarejestrowany

@Novarum, piszesz odnośnie tych nadgodzin, o które pytałam? Taka stawka, o której piszesz w PL nie jest już, ani na zleceniu, ani na umowie o pracę prawnie dostępna, więc na jakiej zasadzie w takim razie Wektor zatrudnia swoich pracowników? @tajemniczy klijent, forum to nie miejsce na obrażanie innych, może zamiast tego mógłbyś odnieść się do mojego pytania?

Tajemniczy klijent

Witam. Może Pan Marek Powinien zająć się biurem które nic nie robi!!!!!!!!! W biurze same chamy i prostaki.... Zero kompetencji...!!!!!

Stefan
@Tajemniczy klijent 3 tygodnie temu

Może jakieś konkrety jeżeli chodzi o biuro bo chamy i prostaki i zero kompetencji to w zasadzie prostacki komentarz o niczym?

Novarum

Nie polecam. Stawki 10-12 Pln. A jak sie nie podobasz to po miesiącu wylecisz.

użytkownik zarejestrowany

@Pracownik dziękuję za odpowiedź. Czyli, jak rozumiem, nadgodziny te są obowiązkowe? To faktycznie wychodzi prawdopodobnie spora liczba dodatkowych godzin tygodniowo. Od jak dawna jest tyle pracy?

użytkownik zarejestrowany

@Pracownik a czy te nadgodziny są dodatkowo wypłacane przez Wektora? Często (jeżeli one nie są codziennością) pracownicy lubią mieć możliwość dodatkowej pracy, aby w danym miesiącu zarobić więcej. Pytanie - czy tutaj to nie jest wymogiem każdego dnia?

@Natalia 01.09.2017, 07:03

Praca po 12-14 godzin, ostatnio nawet soboty. MASAKRA praktycznie brak życia prywatnego

Nie polecam, praca często po godzinach, pod presją czasu za małe pieniądze.

użytkownik zarejestrowany

@jan a firma zaproponowała Ci praktyki? Każde praktyki to nowe doświadczenie i rozwój kompetencji - nie tylko tych praktycznych, ale i miękkich, które też są ważne w pracy. Każde nowe miejsce pracy pozwala na naukę asymilacji w określonym i nowym dla nas środowisku.

jh
użytkownik zarejestrowany

no to jak nie są płatne praktyki to słabo. Znaczy generalnie wiem że tak jest często, ale wiem, że bywaja też w firmach praktyki płatne i to całkiem nieźle w niektórych przypadkach. A teraz poszukują praconwików na stanowisko Ślusarz/monter maszyn i urządzeń.

jan
@jh 15.05.2016, 23:26

czy warto isc do tej firmy na praktyki i czy cos placa za te praktyki? czy mozna sie czegos nauczyc?

lipa

lipa ogolnie 10 pln

przyszły pracownik

czy piszecie o firmie WEKTOR z siedzibą w Głoskowie w mazowieckim?

nick3

szkoda że jeden nieobliczalny cham psuje opinie firmie , a do tego człowiek bardzo mało przydatny , bałaganiarz .Chyba własciciel firmy nie jest w stanie lub nie chce wiedzieć o wszystkim co dzieje się w jego firmie,trudno.rt3g

Nik 2

też tu pracowałem Właściciel firmy OK . Nadzór j.w brak negatywnych słów aby określić jego zachowanie.

1. Wysoki poziom technologiczny. Sporo się tu nauczyłem. 2. Zapieprz. Liczą się kilogramy konstrukcji. w jak najkrótszym czasie. 3. Sprężaj się bo okażesz się ZA MAŁO WYDAJNY (dostaniesz jednak szansę na poprawę) 4. Zapomnij o rysunkach technicznych ze szkoły - jak najmniej wymiarów uwag. To wszystko zajmuje czas... 5. Szef produkcji to cham. Przygotuj się na częste spięcia. Generalnie - mam mieszane uczucia.

Zostaw opinię o Wektor - Głosków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wektor