Opinie o Wektor w Głosków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wektor. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wektor o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wektor w Głosków

Novarum

Nie polecam. Stawki 10-12 Pln. A jak sie nie podobasz to po miesiącu wylecisz.

Natalia

@Pracownik dziękuję za odpowiedź. Czyli, jak rozumiem, nadgodziny te są obowiązkowe? To faktycznie wychodzi prawdopodobnie spora liczba dodatkowych godzin tygodniowo. Od jak dawna jest tyle pracy?

Natalia

@Pracownik a czy te nadgodziny są dodatkowo wypłacane przez Wektora? Często (jeżeli one nie są codziennością) pracownicy lubią mieć możliwość dodatkowej pracy, aby w danym miesiącu zarobić więcej. Pytanie - czy tutaj to nie jest wymogiem każdego dnia?

@Natalia

Praca po 12-14 godzin, ostatnio nawet soboty. MASAKRA praktycznie brak życia prywatnego

Nie polecam, praca często po godzinach, pod presją czasu za małe pieniądze.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Wektor.
Natalia

@jan a firma zaproponowała Ci praktyki? Każde praktyki to nowe doświadczenie i rozwój kompetencji - nie tylko tych praktycznych, ale i miękkich, które też są ważne w pracy. Każde nowe miejsce pracy pozwala na naukę asymilacji w określonym i nowym dla nas środowisku.

jh

no to jak nie są płatne praktyki to słabo. Znaczy generalnie wiem że tak jest często, ale wiem, że bywaja też w firmach praktyki płatne i to całkiem nieźle w niektórych przypadkach. A teraz poszukują praconwików na stanowisko Ślusarz/monter maszyn i urządzeń.

jan
@jh

czy warto isc do tej firmy na praktyki i czy cos placa za te praktyki? czy mozna sie czegos nauczyc?

lipa

lipa ogolnie 10 pln

przyszły pracownik

czy piszecie o firmie WEKTOR z siedzibą w Głoskowie w mazowieckim?

nick3

szkoda że jeden nieobliczalny cham psuje opinie firmie , a do tego człowiek bardzo mało przydatny , bałaganiarz .Chyba własciciel firmy nie jest w stanie lub nie chce wiedzieć o wszystkim co dzieje się w jego firmie,trudno.rt3g

Nik 2

też tu pracowałem Właściciel firmy OK . Nadzór j.w brak negatywnych słów aby określić jego zachowanie.

1. Wysoki poziom technologiczny. Sporo się tu nauczyłem. 2. Zapieprz. Liczą się kilogramy konstrukcji. w jak najkrótszym czasie. 3. Sprężaj się bo okażesz się ZA MAŁO WYDAJNY (dostaniesz jednak szansę na poprawę) 4. Zapomnij o rysunkach technicznych ze szkoły - jak najmniej wymiarów uwag. To wszystko zajmuje czas... 5. Szef produkcji to cham. Przygotuj się na częste spięcia. Generalnie - mam mieszane uczucia.

Zostaw merytoryczną opinię o Wektor - Głosków

• Jak się pracuje w Wektor?

Zobacz opinie na temat firmy Wektor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wektor?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wektor
1.8/5 Na podstawie 10 ocen.
  • CHOINKOWA 6
    05-503 Głosków