ASTHERM SP. Z O.O.

Góra Kalwaria

Opinie o ASTHERM SP. Z O.O.

aga

myślę że firma której konik tol producent profesjonalnych kabin lakierniczych może zapewnić bardzo dobrą umowę

pracownik produkcji

Warunki pracy w miare dobre, zaleznie od wykonywanych prac. Lepiej wypadaja na produkcji, gorzej na montarzach. Wynagrodzenie platne na czas, jednak podzielone na to z umowy (srednia krajowa) i druga czesc placona nieoficjalnie lub na umowe zlecenie odpowiednio pmniejszona. Wysokosc zarobkow na srednim poziomie ok.2000zl lub nieco wiecej. Atmosfera pracy dobra, mozna liczyc na zyczliwosc pracujacych tam ludzi. Jenak dla firmy bardziej licza sie pieniadze, niz ludzie. Chyba wychodza z zalozenia, ze ludzi zawsze mozna zastopic. Firma zajmuje sie produkcja kabn lakierniczych i urzadzen pokrwnych. Charakter pracy jest typowo rzemieslniczy, dominuja prace slusarskie i dla elektrykow oraz prace montarzowe.

Kiedykolwiek miałeś do czynienia z firmą ASTHERM SP. Z O.O.? Jeśli tak, to koniecznie podziel się swoją opinią.

Zostaw opinię o ASTHERM SP. Z O.O. - Góra Kalwaria

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ASTHERM SP. Z O.O.