MENARD POLSKA Sp.zoo

1.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MENARD POLSKA Sp.zoo

Dawid Nowy wpis
Inne

Znalazłem informacje na stronie firmy że szukają operatora koparki gąsienicowej. Zainteresowało mnie to bo mam uprawnienia do obsługi sprzętów budowlanych m.in. koparki jednonaczyniowej. O co chodzi z tymi punktami premiowymi zamiast nadgodzin? Ktoś wcześniej o tym wspominał. To przekłada się na większe pieniądze bo jednak zarobki są dla mnie priorytetem.

Olga Nowy wpis
Pracownik
@Dawid

zachęcam do przesłania cv na adres otrebacz@menard.pl chętnie się z Panem skontaktuje i wszystko wyjaśnię, pozdrawiam.

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Leoś Nowy wpis
Pracownik

Ryba psuje się od głowy. Jest ktoś kto tych ludzi zatrudnił, pozwalał im na te ruchy przyklepywał. Myślę że jak głowa się nie zmieni nic się nie zmieni. Tu powinna Francja zareagować Głową Do Wymiany. Bo to odbija się na pracownikach i im się zabiera, zmiany na lepsze się to nazywa u Pana s. A za swoje błędy niema kary. Robotnika tego co 12godz. w błocie na deszczu pracuje ukarać jak się coś odezwie lub coś pomyli. A swojch błędów się nie widzi

4
Wyga Nowy wpis
Pracownik

To teraz będziemy pracować mniej godzin na budowach. Brawo kierownictwo za zmiany na lepsze

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

anonim
Inne

A co kolega z firmy sam odszedł, czy mu podziękowano za pracę wręczając wypowiedzenie? Warunki płacowe są na tyle dobre, by nie zastanawiać się nad zmianą pracodawcy?

Czołgista
Pracownik
 Pytanie

Uważajcie Ukraina na magazynie rządzi...ej farmazony można nie mieć prawka a dostawać kilometrówkę ?

1
Zośka
Inne
@Czołgista

A czemu akurat Ukraina rządzi? Tego narodu jest na magazynie najwięcej wśród pracowników? Jeśli rzeczywiście ktoś dostaje taką kilometrówkę bez prawka to jak to jest rozliczane? Jak to w ogóle przechodzi przez kadry? Swoją drogą jak można sobie zapewnić taki dodatkowy dochód? Wystarczy wypisać jakiś wniosek?

Pytanie
 Pytanie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie MENARD POLSKA Sp.zoo?

Karol
Były pracownik

Z mojej perspektywy, jedna z lepszych prac dla młodych. Jest sporo pracy, ale za to fajne i legalne wynagrodzenie. Dużo się nauczyłem i z pewnością będę chciał wrócić. :)

Izabela
Inne
@Karol

Tylko dla młodych, czy starsi stażem też się tu odnajdą? :) Czy za dużą ilość obowiązków firma dobrze płaci? Ile można wyjść z kasą miesięcznie? Skoro jest dużo pracy to jakie godzinny w ciągu dnia trzeba być dyspozycyjnym?

Ciasny
Były pracownik
@Izabela

24 godz. Dyspozycjnym trzeba być. W dzień praca w nocy przejazdy, wycisnąć cie jak cytrynę. A jak się nie zgodzisz nagana. Zamiast nadgodzin punkty premiowe, przekręty omijać kodeks pracy

Karol
Były pracownik
@Izabela

Starsi też się odnajdą, o kasie nie chcę rozmawiać, ale jak na moje standardy i wymagania dostawałem naprawdę przyzwoite pieniądze:) godziny zależne od stanowiska, w biurze standardowo po 8, na placu budowy 10-12.

Anonim...
Inne

Na bazie pracuje się dobrze są gorsze dni i lepsze ale to jak wszędzie, ale jeżeli ktoś szuka pracy to radzę omijać szerokim łukiem spawalnie ponieważ rządzi tam człowiek który powinien dawno być zwolniony ze swojego stanowiska ponieważ nie ma szacunku do ludzi...

Nowy
Pracownik
@Anonim...

Powiedz że chodzi o Wadowca .Przyjdzie czas i na niego poleciał panfil poleciał łysy kwestia czasu. Pożar zostaję pomalutku gaszony tylko trzeba podpalaczy się pozbyć, Mateuszka Dominik i wszystko wróci do normy. Dogadać się Grześkiem K.a on dogada się z mechanikami których już nie ma by wrócili i będzie dobrze

15
Rysiu
Inne
@Anonim...

Ile można zarobić na bazie, tak realnie na rękę? Czy na bazie kierownicy są spoko? I co można właściwie zrobić jak ktoś aplikuje, żeby na spawalnie nie trafić?

1
anonim
Były pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Anonim
Były pracownik

Jak mówisz prawdę to proste że będą usuwane...

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

kaszub
Pracownik

To wszystko jest za póżno jakieś 4lat niszczył tą firmę od środka pozbył się bardzo dobrych operatorów ,dołączył do niego panfil i w 1,5 roku wykończyli mechaników .Ja nie rozumie jak można pozbyć się dobrych pracowników ,podstawą firmy do dobrzy fachowcy a tu ich się pozbywają ,kto na to pozwala

2
Pytanie
 Pytanie

Czy w firmie MENARD POLSKA Sp.zoo są regularne szkolenia pracownicze?

anonim
Inne

Czyli tak serio to nie? ;) A można liczyć na jakieś dodatki, benefity?

Misiu
Były pracownik
@anonim

Tak możesz liczyć na taki benefit, wycisną Cię jak cytrynę a dodatkiem będzie to że dadzą Ci do zrozumienia że już nie jesteś potrzebny/na możesz się zwolnić a jak już się roztaniesz na koniec taki dodatek gratisik od firmy, powiedzą co on/ona tu robili tyle lat przecież na niczym się nie znają

Hela
Inne

Hej, odezwali się do kogoś i zaprosili na rozmowę na asystentkę działu kadr? Chciałabym jeszcze się zgłosić, ciekawa jestem, jakie mam szanse. Wymagania są takie dosyć ogólne w ogłoszeniu, szkoła średnia itp. Ciekawe, co zdecyduje o przyjęciu przy takich wymogach. I czy do wszystkich się odzywają?

anonim
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Karolina
Kandydat

Tylko jaki jest powód tego, żeby dobrych pracowników się pozbywać? Nie rozumiem i przez to trochę nawet w Twoją opinię nie wierzę. Nie ma tam podejścia, żeby "grać do jednej bramki"?

Dd
Kandydat
 Pytanie

Jak się obecnie pracuje w Menard Polska?jak atmosfera?

Klakson
Pracownik
@Dd

Super ludzie, fajna atmosfera, ekipy na budowach zgrane wiec robota idzie

7
Ilona
Inne
@Klakson

Jaka jest średnia wieku osób na budowie? Przyjmują głównie młodych czy starszych też? Co masz na myśli mówić że atmosfera fajna? Można się pośmiać czy robota idzie jak powinna?

Xxx
Pracownik
@Dd

Atmosfera super w szczególności na bazie w Pruszkowie.

Tłuścioch TaśTaś
Pracownik
 Pytanie

Jak tam nowy rok w firmie ?sukcesy czy porażki ?

Faken
Pracownik

Tak masz open space po 12 h na budowie i więcej plus soboty... Super temat...

Lidia
Inne
@Faken

każda sobota jest "dostępna"? i ile w razie czego za nią płacą, wiadomo coś o jakiś zmianach od nowego roku w kwestii organizacji pracy czy otrzymywanych stawek?

Nowy
Kandydat
 Pytanie

Hej wie ktoś jakie są aktualnie stawki w menard ?

Cov9
Kandydat
 Pytanie

Aktualnie poszukują operatorek/operatorów sprzętu budowlanego może się ktoś wypowiedzieć, na jakiej zasadzie działa szkolenie, czy umowa jest wiążącą w razie niepodjęcia pracy po szkoleniu są jakieś problemy np. zwrot pieniędzy za kurs? Jak wygląda szkolenie i jakie zarobki? Warszawa

Dybek
Kandydat
 Pytanie
@Cov9

Przy podpisywaniu umowy nie było mówione?

Lidia
Inne
@Dybek

Może i mówią ale on kandyduje to jeszcze niczego nie podpisywał? Zresztą sam nie wolałbyś wiedzieć jeszcze przed całkowitym zainteresowaniem się firmą?

1
Gitmen
Pracownik
 Rekomendacja
@Cov9

Praca super...

Lidia
Inne
@Gitmen

ciekawe czy tyle miesięcy czekał na odp. ;p a praca super z jakiego powodu tak z ciekawości? oceniasz tamto konkretnie stanowisko? to jak praca teraz wygląda i jakie warunki u siebie mają?

Mechanic
Pracownik

Jako mechanik pragnąłem tylko naprawiać silniki i cmokać do przechodzących kobiet. Jednak żona nie podzielała moich marzeń...

asss
Były pracownik
 Pytanie
@Mechanic

Walu to ty pisałeś ?

TłuściochTaśTaś
Pracownik

Pozdrawiam Czołgiste chociaż to ja robię więcej metrów od niego i jestem lepszy..

Krzyś
Były pracownik
 Pytanie

Serio tak słabo?

Sebastian
Inne
@Krzyś

W sensie o co pytasz? Zarobki czy atmosfera?

Zostaw merytoryczną opinię o MENARD POLSKA Sp.zoo - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w MENARD POLSKA Sp.zoo?

    Zobacz opinie na temat firmy MENARD POLSKA Sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w MENARD POLSKA Sp.zoo?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 14 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy MENARD POLSKA Sp.zoo?

    Kandydaci do pracy w MENARD POLSKA Sp.zoo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MENARD POLSKA Sp.zoo
Przejdź do nowych opinii