MENARD POLSKA Sp.zoo

Opinie o MENARD POLSKA Sp.zoo

Majsterek

Ta robota tam nie warta nawet 10tys Parę lat i piach

JaPierdacze

Chyba firma ma problemy z ludźmi. Brak doswiadocznych pracowników daje się we znaki. Na dodatek takie niby takie bhp a połowa ludzi robi na sprzęcie bez papierów.

Jolanta
@JaPierdacze

W jaki sposób brak doświadczonych pracowników daje się we znaki i skąd takie wnioski, że osoby pracujące w Menardzie nie posiadają doświadczenia? Wypowiadasz się z punktu widzenia pracownika czy jako kto? I jak to połowa ludzi na sprzęcie robi bez papierów? :P

Fałszywy Kaszub

Zgadzam się z Przepoconym. W końcu ktoś napisał prawdę jak to jest. Każdy na każdego ma donosić żeby ktoś mógł zabrać Ci premie.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w MENARD POLSKA Sp.zoo?

Ass

Nie ma szans pójść wyżej , jak Cie dyrektor albo kierownik nie lubi to możesz pomarzyć

Jolanta
@Ass

No ok, ale jeśli nie da się powodów do tego by kierownik lub dyrektor nas nie lubił to jakie trzeba spełnić kryteria aby móc na taki awans liczyć w firmie? Czy trzeba się jakoś specjalnie wykazać czy może doceniany jest staż pracy? Jak to wygląda?

Przepocony
@Jolanta

Staż pracy tutaj nigdy nie był wymagany, ani żaden profesionalizm,tylko masz być pod dyktando przełożonych, a ich wiedza jest sprzeczna z realiami i sztuką wykonywania robót. Stanowczo odradzam.

ŁysyProrok

Super firma każdy chciałby tu pracować. ekstra stawki prawie jak w Biedronce.

JanKaszubek

Z tego co tu można wywnioskować to ten cały Czołgista to niezły konfident jest.

Kaszubek

Co w chcecie od tego Czołgista co?nikt od niego lepiej w całej firmie nie szpicluje. Kto jest w lepszy w strzelaniu z ucha no nikt. Także dajcie mu spokój

Ryszard
@Kaszubek

Twoja wypowiedź sugeruje mi jedno - możesz mieć jakieś informacje związane z tym pracodawcą. Bardzo by mnie to cieszyło, ponieważ może dzięki Tobie dowiem się, czy firma ta od pierwszego dnia zatrudnienia oferuje pełną umowę o pracę?

Zyga

Uwaga na czołgistę (operatora) i jego pupila gryzonia wampira (pompiarza) wogle nie da się z nimi pracować donosza, wprowadzają złą atmosferę w pracy, jak coś zepsują zwalają winę na innych. Dużo ludzi ma ich dosc. Firma coś powinna z nimi zrobić czują się najważniejsi w firmie

@Zyga

Zgadzam się w stu procentach i jescze wiele można dodać

Zosia

Komentarze poniżej są mega niepokojące, aż tak jest niefajna atmosfera między pracownikami w tej firmie?

Zygmunt
@Zosia

Najgorsza atmosferę wprowadza Czołgista i jego pupil gryzoń

Zygmunt

Uwaga na czołgistę i gryzonia wampira. Donosiciele jak coś zrobią to zgarniają na innych.

KaszubHenio

A kto pamięta jak książę Darek z cukrowni wjechał na zestaw Lrb 125???tylko on wiedział jak odpiąć jednym przyciskiem wszystkie węże hydrauliczne ????to było piękne

Czołgista nadal donosi na wszystich a jak coś popsuje to zgania winę na innych.

Nemo

Hej koledzy a pracują jeszcze dwa najlepsze Asy między innymi Henius z Włocławka i Wiesiek z Nowego D? Bo z tego co pamiętam byli na tym samym poziomie intelektualnym

Henius

Uwaga na Czołgiste kto pracuje to wie o czym mowa

Rezydent

Czy akcja #zostanwdomu dotyczy tylko pracowników biurowych? Jeśli tak to ludzie z budów na pewno w krótkim czasie złapią wirusa i zarażą nim innych pracowników i swoje rodziny. To tylko kwestia czasu kiedy budowy staną. Ale puki co walczcie do końca żołnierze, ku chwale menardola!

Daniel

Fajna praca i atmosfera, chyba konkurencja próbuje namieszać i coś popsuć.

Czołgista

Ja wiem i niedługo napisze ????

HrabiaLubecki

Faken kto zjadł wszystkie serwetki na szkoleniu? Kto to taki?

Mecenas

To prawda nie ma kim pracować. Jeden pompiarz pracuje na dwóch pompach bo nie ma ludzi. A na dodatek jak trafisz do JaPierdacze to zwolnij się sam bo wykonczy Cie swoją niewiedza.

Niedoceniany
@Mecenas

Można jakieś namiary wiecej

Pomoc

Panowie operatorzy jak nie MP są inne firmy np PalGeo obecnie poszukują operatora na palownicę adres do korespondencji biuro@palgeo.pl młoda polska firma z normalnymi zasadami i stawkami.

Zostaw merytoryczną opinię o MENARD POLSKA Sp.zoo - Warszawa

• Jak się pracuje w MENARD POLSKA Sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy MENARD POLSKA Sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MENARD POLSKA Sp.zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 14 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MENARD POLSKA Sp.zoo?

Kandydaci do pracy w MENARD POLSKA Sp.zoo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MENARD POLSKA Sp.zoo