MENARD POLSKA Sp.zoo

Opinie o MENARD POLSKA Sp.zoo

MecenasDariusz

Jak firma che płacić pracowniką za zwerbowanie kogoś do pracy bo sami nie są w stanie kogoś zatrudnić to chyba nie świadczy to dobrze.

Olga
@MecenasDariusz

W związku z ciągłym rozwojem firmy, obowiązuje program poleceń pracowniczych, którego celem jest wsparcie procesu rekrutacji firmy w poszukiwaniu osób zainteresowanych podjęciem pracy.

Lysy

Oczywiście że nie finasuje musisz wszystko odpracowac sam. Na dodatek dostaniesz lojalkę na dwa lat i na taką kwotę że jak zobaczysz to z buty wyskoczysz.... I na koniec zabiorą Ci premie żeby Ci się lepiej pracowało.

Olga
@Lysy

Każdy pracownik zna warunki szkolenia, a następnie finansowania uprawień przez firmę. Żadne działania nie są rozpoczynane bez wcześniejszej zgody pracownika. System premiowania jest uregulowany wytycznymi, które zostały przedstawione każdemu zainteresowanemu. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z działem Operacyjnym bądź działem Kadr.

Fałszywy Kaszub Janek

Tak zarobisz 12 tysi na miesiąc w Palgeo ale na 3 misiące... Nie słuchajcie tych głupot...

Kaszub

Prawda to że Rudy Miruś Szef trzęsie cała Północą ????

Sebastian
@Kaszub

O kim mowa? Bo po pseudonimach to nie wiem o kim piszesz teraz :p

Obserwator

A jaka ma być atmosfera między ludźmi z wiosek bez perspektyw, którzy dostają po 4 tysiące a u nich na wiosce jaśnie Pan płacił 2 przy Łopacie. Za 2 k więcej to i podpierdolka się zdarzy bo gdzie by mieli lepiej a i wychlać można

Majsterek

Ta robota tam nie warta nawet 10tys Parę lat i piach

JaPierdacze

Chyba firma ma problemy z ludźmi. Brak doswiadocznych pracowników daje się we znaki. Na dodatek takie niby takie bhp a połowa ludzi robi na sprzęcie bez papierów.

Jolanta
@JaPierdacze

W jaki sposób brak doświadczonych pracowników daje się we znaki i skąd takie wnioski, że osoby pracujące w Menardzie nie posiadają doświadczenia? Wypowiadasz się z punktu widzenia pracownika czy jako kto? I jak to połowa ludzi na sprzęcie robi bez papierów? :P

Fałszywy Kaszub

Zgadzam się z Przepoconym. W końcu ktoś napisał prawdę jak to jest. Każdy na każdego ma donosić żeby ktoś mógł zabrać Ci premie.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w MENARD POLSKA Sp.zoo?

Ass

Nie ma szans pójść wyżej , jak Cie dyrektor albo kierownik nie lubi to możesz pomarzyć

Jolanta
@Ass

No ok, ale jeśli nie da się powodów do tego by kierownik lub dyrektor nas nie lubił to jakie trzeba spełnić kryteria aby móc na taki awans liczyć w firmie? Czy trzeba się jakoś specjalnie wykazać czy może doceniany jest staż pracy? Jak to wygląda?

Przepocony
@Jolanta

Staż pracy tutaj nigdy nie był wymagany, ani żaden profesionalizm,tylko masz być pod dyktando przełożonych, a ich wiedza jest sprzeczna z realiami i sztuką wykonywania robót. Stanowczo odradzam.

ŁysyProrok

Super firma każdy chciałby tu pracować. ekstra stawki prawie jak w Biedronce.

JanKaszubek

Z tego co tu można wywnioskować to ten cały Czołgista to niezły konfident jest.

Kaszubek

Co w chcecie od tego Czołgista co?nikt od niego lepiej w całej firmie nie szpicluje. Kto jest w lepszy w strzelaniu z ucha no nikt. Także dajcie mu spokój

Ryszard
@Kaszubek

Twoja wypowiedź sugeruje mi jedno - możesz mieć jakieś informacje związane z tym pracodawcą. Bardzo by mnie to cieszyło, ponieważ może dzięki Tobie dowiem się, czy firma ta od pierwszego dnia zatrudnienia oferuje pełną umowę o pracę?

Zyga

Uwaga na czołgistę (operatora) i jego pupila gryzonia wampira (pompiarza) wogle nie da się z nimi pracować donosza, wprowadzają złą atmosferę w pracy, jak coś zepsują zwalają winę na innych. Dużo ludzi ma ich dosc. Firma coś powinna z nimi zrobić czują się najważniejsi w firmie

@Zyga

Zgadzam się w stu procentach i jescze wiele można dodać

Zosia

Komentarze poniżej są mega niepokojące, aż tak jest niefajna atmosfera między pracownikami w tej firmie?

Zygmunt
@Zosia

Najgorsza atmosferę wprowadza Czołgista i jego pupil gryzoń

Zygmunt

Uwaga na czołgistę i gryzonia wampira. Donosiciele jak coś zrobią to zgarniają na innych.

KaszubHenio

A kto pamięta jak książę Darek z cukrowni wjechał na zestaw Lrb 125???tylko on wiedział jak odpiąć jednym przyciskiem wszystkie węże hydrauliczne ????to było piękne

Czołgista nadal donosi na wszystich a jak coś popsuje to zgania winę na innych.

Nemo

Hej koledzy a pracują jeszcze dwa najlepsze Asy między innymi Henius z Włocławka i Wiesiek z Nowego D? Bo z tego co pamiętam byli na tym samym poziomie intelektualnym

Henius

Uwaga na Czołgiste kto pracuje to wie o czym mowa

Rezydent

Czy akcja #zostanwdomu dotyczy tylko pracowników biurowych? Jeśli tak to ludzie z budów na pewno w krótkim czasie złapią wirusa i zarażą nim innych pracowników i swoje rodziny. To tylko kwestia czasu kiedy budowy staną. Ale puki co walczcie do końca żołnierze, ku chwale menardola!

Zostaw merytoryczną opinię o MENARD POLSKA Sp.zoo - Warszawa

• Jak się pracuje w MENARD POLSKA Sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy MENARD POLSKA Sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MENARD POLSKA Sp.zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 18 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MENARD POLSKA Sp.zoo?

Kandydaci do pracy w MENARD POLSKA Sp.zoo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MENARD POLSKA Sp.zoo