Telewizja Puls Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Telewizja Puls Sp. z o.o.

Aktualność
Witamy serdecznie na oficjalnym profilu Telewizji Puls w serwisie GoWork.
Zachęcamy do współpracy, dyskusji, zadawania pytań.
Jednocześnie będziemy ogromnie wdzięczni za umieszczanie jedynie wpisów zgodnych z tematyką GoWork – a więc na temat Telewizji Puls jako Pracodawcy. Pytania i komentarze dotyczące innych obszarów jak m.in. : oferty programowej stacji, reklam, produkcji własnych, gwiazd naszych seriali i inne, prosimy kierować na maila: kontakt@pulstv.pl Wpisy  niezwiązane z tematyką GoWork będą kasowane z naszego profilu, aby nie zakłócały merytorycznej dyskusji z Osobami zainteresowanymi pracą w Telewizji Puls. Dziękujemy za zrozumienie.
Pozdrawiamy serdecznie!
Zespół Telewizji Puls

Telewizja Puls to dobra telewizja. Jest co oglądać. Na Puls 2 piękne baśnie w niedzielę, które pamiętam kiedyś były emitowane na Tv Puls. Pozdrawiam :)

Wanda Nowy wpis

Hejka. :) też widziałam już ofertę dla React Developera. Po pierwsze to jakie zarobki teraz mogą wychodzić podczas zawierania kontraktu? Dodatkowo jeśli ktoś go wybierze to jakie są zasady względem ewentualnych płatnych dni urlopowych?

Ala Nowy wpis

Wiem, że do kadr i płac teraz szukają, być może będę aplikować. zaciekawiła mnie też ta równoległa oferta dla Producenta ds. Promocji Antenowej, to pewnie nie moja broszka, poza tym wymagają 5ciu lat by aplikować. ale jest tu może ktoś kto opowiedziałby o tej pracy i przede wszystkim tym jak się zarabia, bo ciekawa jestem?

Co myślicie o pracy jako react developer? Pokazała mi się oferta do telewizji i zastanawia mnie jaka maja kulturę pracy nad projektami. Czy był ktoś może na rozmowie? nie widzę opinii o dziale IT a interesuje mnie wprost opisanie zarobków. pod względem finansowym warto?

Pajaczek.0000 Nowy wpis

Witam Jesteście super fajne filmy chociaż się powtarzaja Czy mogli byście powtórzyć jutro tj 16.09 film horror BEZ LITOSCI BEZ LITOŚCI 2 dziekuje i pozdraw całą tv

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko pracwnica sprzątająca z orzeczeniem Gubin w firmie Telewizja Puls Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Na stronie internetowej GoWork.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Telewizja Puls Sp. z o.o.. Poszukiwani są front end developer. Co sądzicie o warunkach zatrudnienia zaproponowanych przez pracodawcę?

Wiecie, czy Telewizja Puls Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

blanka lipińska

Udostępnia, aczkolwiek praca ma zasadniczo charakter stacjonarny. Zdalnie pracuje sie bardzo rzadko, tylko przy wyjatkowych okazjach.

Teresa

Jak wygląda rekrutacja na Młodszego Specjalistę ds. Social Media? Widzę ogłoszenie i myślę czy złożyć cv, ale zastanawia mnie czy proces rekrutacyjny jest długi. I czy jakieś zadania do wykonania dają. A może tylko wystarczy pokazać swoje portfolio? Dajcie znać bo zależy mi na czasie i omijam rekrutacje ciągnące się w nieskończoność

MGic

Wstydu nie macie łachy? Co chwilę reklamę i to same powtórki

Natalia

Chętnie spróbowałabym swoich sił w rekrutacji jako młodszy specjalista ds. HR, widziałam że nadal jest aktualne. Ogólnie to junior zarabia dużo mniej od zwykłego pracownika? Takiego mid’a, powiedzmy.

Aktualność
Witamy serdecznie na oficjalnym profilu Telewizji Puls w serwisie GoWork.
Zachęcamy do współpracy, dyskusji, zadawania pytań.
Pozdrawiamy serdecznie!
Zespół Telewizji Puls

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Telewizja Puls Sp. z o.o.?

Człowiek z piwnicy

Ja dostałam po trzymiesięcznym okresie próbnym

Emilia
@Człowiek z piwnicy

Z nową umową dostałaś też wyższą stawkę, czy została ta sama? Generalnie zmieniło się coś w warunkach pracy?

Człowiek z piwnicy
@Emilia

Mam wyższą stawkę.

Łucja
@Człowiek z piwnicy

Jest szansa na zdradzenie ile? Dostałaś większą za jakieś zasługi czy każdemu tak podwyższają?

Grażyna
@Człowiek z piwnicy

A jako pracownik z umową już na stałe, masz jakieś dodatki pozapłacowe? Np Karta multisport czy dodatkowe ubezpieczenie? Dostaje się tu takie rzeczy?

Łucja

Widzowie, wasze komenty lepsze są niż telewizja XD A ja z takim pytaniem: spec od social mediów ma w obowiązkach dojazd na plany (żeby robić z nich posty), ale w warunkach ani słowa o autku. Czym ten dojazd w takim razie? Oddają za paliwo?

@Łucja

Pani Łucjo, dojazdy na plany zdjęciowe są zapewniane przez pracodawcę - możliwości mamy wiele: taksówki, kierowca z firmy lub dojazd z kolegami/koleżankami z pracy, którzy również pracują na planach zdjęciowych - jeśli pracownik korzysta z prywatnego samochodu przysługuje oczywiście zwrot za paliwo. Przepraszamy za opóźnienie w udzieleniu odpowiedzi na pani pytanie.

Anuszka

Wywalcie proszę ten beznadziejny serial cobra tego nie da się oglądać w ogóle

Ja jako osoba,

Która chce się czegoś dowiedzieć o TV Puls jako pracodawcy, apeluję do administratora, aby usuwał posty nie związane z tematyką portalu. Co kogo obchodzi, że x ma problemy z martyniukiem, a y z (usunięte przez administratora) Noż litości. Chcę merytorycznych wypowiedzi na tym forum.

Majkelo

TVpuls jest najlepszym kanałem, tvn i Polsat sie chowa

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Telewizja Puls Sp. z o.o.?

Ojoj

Oj bardzo slabo traktuje sie pracownikow, prezes nie umie zarzadzac ludzmi, przekonany o swojej wszechwiedzy i doskonalosci traktuje kazdego jak czlowieka drugiego sortu. Zwalnia ludzi przejmujac ich stanowiska.

Natalia

Widzę, że jest tutaj trochę opinii na temat Telewizji Puls jako usługodawcy, ale nie ma praktycznie nic o pracy. Może jednak znajdzie się ktoś, kto mógłby powiedzieć, jak w ogóle można dostać się do pracy w Telewizji Puls? Gdzie należy się zgłosić?

Karol

Jeśli ktoś z pracowników telewizji Puls zagląda na forum, to byłbym bardzo wdzięczny za kilka słów dot. tego pracodawcy. Czy firma zapewnia stabilne zatrudnienie i umożliwia ciekawą pracę z rozwojem?

Agnieszka

@nik a ty czym się dokładnie zajmujesz w tej firmie ?

Nik
@Agnieszka

Juz sie na szcescie nie zajmuje. Rok spedzony tam to o rok za duzo. (usunięte przez administratora)

martyna

Nie warto tracić na nich czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Telewizja Puls Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Telewizja Puls Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Telewizja Puls Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Telewizja Puls Sp. z o.o.