Opinie o NU SKIN w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie NU SKIN. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NU SKIN o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NU SKIN w Warszawa

Dada

Spróbowałam i niestety się rozczarowałam jak mogę coś reklamować swoją twarzą produkt którego nie używałam i zachwalać że jest dobry nie rozumie tego.malo tego pod danym postem zwerbowane koleżanki z firmy które też sprzedają produkty danej firmy zachwalają lajkuja robią sztuczny tłok aby był ruch w komentarzach żenada .szybko zrezygnowałam.

Dość mam spamu
@Dada dokładnie !!

Wyjaśnijmy te twoje porównanie tzn. praca w nuskin (tzn natrętne nagabywanie), a po prostu praca (tzn. PRACA). Bo chyba czegoś nie rozumiesz. Nie wchodzę do Rosmann a ekspedientka biega za mną po ulicy i męczy??? Kup, kup, kup??? Pytam przy kasie czy ekspedientka użuwa tego a tego produktu a ona mnie robi w balona? Przecież ona i tak dostanie wypłatę. Wchodzę do apteki..... czy apteka włazi do mnie oknami i dzwiami i wyskakuje z lodówki? Nie Pytasz w spożywczym czy czekoladki smaczne a ekspedientka mówi że nie wie. A ekspedientka z nuskin wciska kit że to petarda, sztos i na dowód pokazuje retuszowane zdjęcia. Czy dla ciebie kobieto to jest to samo że dajesz takie porównania. W imię czego pozbywasz się godności, uczciwości i zastawów się czy warto.

marzena

jestem w tej firmie od 2 lat, nigdy nie miałam szansy tyle zarobić w żadnej inne pracy, nie musiałam nic zainwestować, pracuję uczciwie, tak jak każdy na świecie, wszyscy jesteśmy sprzedawcami usług, produktów i każda firma jak coś produkuje to chce sprzedać. Hotel chce noclegi, rolnik żywność, barmanka piwo, biuro turystyczne wycieczkę, a banki kredyty. Tu produkty są bardzo wysokiej jakości. Co mnie przekonało? Zero inwestycji !! Miałam różne biznesy wcześniej własne i zawsze musiałam inwestować bardzo dużo kasy na początek a zyski różnie to bywało. Co jeszcze? Praca gdziekolwiek jestem i niezależnie gdzie jestem, i to ja decyduję ile czasu poświęcę na pracę . Internet i telefon mam ze sobą zawsze. Najwyżej zarobię mniej, ale to będzie mój wybór. Zarobić się da, jeśli pracujesz. Czy warto? Dla mnie bardzo, a czas i tak przeleci, można oglądać kolejny serial a tu zbudować sobie biznes międzynarodowy. Twoja decyzja co zrobisz ze swoim czasem i życiem. A dopóki nie spróbujesz to się nie przekonasz. Jak będziesz leżeć i narzekać to nic się w Twoim życiu nie zmieni. Nie oceniaj jak nie znasz, to jest moja zasada, którą kieruję się od wielu lat.

Jola
@marzena

A gdzie wcześniej pracowałaś?

Roxy

Kolejna firma która tworzy piramidę finansowa! Wiadomo góra zarabia, dół zapierajnicza żeby góra szalała! Padnie jak wszystkie inne MLM ! Kosmetyki dobre ale ceny na pewno nie dla Polaków! Jakość dobra ale można kupić taniej w Polsce równie dobre produkty! Firma sekta która robi w głowie miss masz ! W końcu z tego żyje!

@Roxy

dokładnie tak. Jak Avon Oriflame ....niczym sie nie różnią, no moze premium marką

Malgosia

Pastę kupiłam u koleżanki z czystej ciekawości gdyż się przewija na Facebook ???? Lepszej nigdy nie miałam a wiele probowalam by pozbyć się nawracającego kamienia Ale pasta to jedno Z ciekawości czytałam dalej o firmie Badania kliniczne itp urządzenia galwaniczne o których słyszałam same plusy Aż trafiłam na Petardę !!! Czemu Wy nie trąbicie o tym skanerze ??? Przeciez to tak zaawansowana technologia, ze nikt czegoś takiego nie posiada prócz Was !! Sama bym chciała mieć takie urzadzenie w swoim gabinecie Dlaczego nikt o tym nie mówi ?? Skaner składników karotenoidów to jest poprostu sztos jak dla mnie I od wyedy zrozumiałam, ze to Naprawdę innowacyjna technologicznie firma naukowo- badawcza Nikt kto się zna na dietetyce i kosmeteologi Wam nie powie ze byle co sprzedajecie

Wciskacz innym swoich zakupów
@Olga

Ja tu nie widzę tego multum możliwości. Wszystkie działania jakie opisałaś to po prostu wciskanie towaru znajomym. Stalkowanie ich. Firma nie daje próbek. A towar do wciskania trzeba kupić. Phi, no trzeba być geniuszem z ujemną inteligencją, żeby taki model polecać. Współczuje.

Wrzucając same posty można coś zarobić? Bo ciężko żeby ktoś chciał kupić produkty

Krystyna
@Monika

A kto taki bubel kupi za tyle hajsu, ludzie już się tak nie nabierają są mądrzejsi.

An Ka
@Monika

Tylko wrzucając nie zarobisz,ale zostaniesz tak poprowadzona, że sprzedaż mnóstwo. Ogólnie pasta nie jest tania, ale jest zarąbista, po dwóch tygodniach rozjaśniła mi zęby a starcza na długo.

@An Ka

Oczywiście że tylko wrzucając posty nie zarobi. Musi jeszcze umiejętnie na wciskać ludziom kitu, wstawić kilka upiększonych fotek z "wybielonymi" zdjęciami, powiadomić "kółko wzajemnej adoracji" (czytaj: inne konsultantki) o udostępnionym poście, żeby mogły lajkować i solidarnie dodawać ochy i achy odnośnie cudowności pasty. Ale w tym kierunku zostaniesz już poprowadzona :/ Porażka.

Ala

Żałosna jesteś. Jak tak działałaś - to nic dziwnego że teraz się użalasz ????

Wanda Nowy wpis
@Ala

Żałosna to jesteś ty. Opisz w takim razie, jak ty wciskasz innym te produkty. Nie było postu z pastą? Nie było opinii twoich koleżanek po fachu pod twoimi postami, że och i ach, to jest sztos, kochana moja, itd.? Czy towar dostajesz za darmo od firmy? Chociażby próbki? Czy jak jeździsz po koleżankach promując (wciskając) towar to masz auto służbowe albo chociaż zwrot za paliwo? Napisz, jak ty działasz. Czekamy ;-)

Annaa

Dla mnie katastrofa . Nie wiem kto na tym zarabia kto nie ale miałam przyjemność z jedna Panią , która chciała mnie w swoim zespole . (usunięte przez administratora) , naciąganie , wymyślanie żeby tylko ktoś kupił . Produkty drogie … można kupić tańsze i pewnie dużo lepsze . Ciagle mówią jak podróżują dzięki temu Haha praca dla wariatów serio :) nie bawcie się w to szkoda czasu

@Annaa

Nie wiem kto na tym zarabia? ???????????????? dobrze że pani się zapoznała z planem wynagrodzeń! Hihi. Gratuluję- przedsiębiorco za pół grosza ;) matko/ żal mi ludzi którzy tu piszą opinie nie pracując. Serio????????? Ale to dobrze/ niech zarabiają Ci którzy potrafią.

Mała Nowy wpis
@Ala

Zarabiają ci, którzy dla pieniędzy są w stanie zrobić dużo i nie mają oporów żeby wciskać ludziom kit.

Dori

Najpierw byłam klientką.technologie najlepsze na świecie. Uratowały moją skórę. Żadne inwazyjne zabiegi tak mi nie pomogły. Mimo ze sama jestem kosmetologiem! Wdrożyłam do salonu i klientki równie zachwycone jak ja. Polecam spróbować najpierw na swojej skórze! To jest sztos.

Zawiedziona Nowy wpis
@Dori

Spróbowałam kilku produktów. Jednym słowem ujmur- porażka. Tak zniszczonej skóry twarzy nigdy wcześniej nie miałam. Na szczęście udało się przywrócić skórę do normalności używając serum z kwasami oraz retinolu. Z całego serca nie polecam.

PRACA Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Jakie macie wrażenia z pracy? Ostatnio czuje że coś się zmienia w niepokojącym kierunku

Brak konkretów, owijanie w bawełnę, obiecywanie złotych gór

Ile chcesz zarabiać, ile czasu możesz poświecić na pracę

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Malgosia

Olga
@Malgosia

Co komu szkodzi pracować właśnie jako operator skanera ???? Ludzie się boja tych postow z pasta a przeciez nu skin daje multum możliwości zarobku 1. Jeżdżenie i robienie poziomu karotenoidów 2. Jeżdżenie po koleżankach i promowanie produktów 3. Zakup urządzeń i robienie zabiegów - multum fizjoterapeutów kosmeteologów i masażystów tak zarabia na zabiegach Bo urządzenia łatwo się obsługuje 4. Promowanie produktów na swojej utworzonej prywatnej ukrytej grupie Tyle możliwości ze szok Ale i tak najlepszy schemat to posty z pasta Na których promowaniu rozpoczął się ten świetny biznes międzynarodowy Bo kiedyś to poprostu spotkania robili i testowanie produktów na żywo Trzeba było inwestować by pokazywać Teraz jest Facebook i instagram To bardzo łatwa praca tylko dla cierpliwych ????

Elżbieta
@Olga

Dokładnie Ja jestem operatorem skanera biogonicznego Świetne urzadzenie A jego technologia została nagrodzona nagrodą Nobla ‼️‼️ Nie ma wyższego uznania niż ta nagroda A to nie jedyne wyróżnienie dla całej firmy i produktów. Biznes został uznany za jeden z najbardziej wiarygodnych , uczciwych w USA‼️ Nie trudno zajrzeć w google by sprawdzić Nuskin.com Ośrodki badawcze w USA i Chinach 75 etstowych naukowców od trychologii dermatologii i genetyki Przebadane dermatologicznie Moja cała łazienka to produkty nu skin I wyglądam o niebo lepiej niż kilka lat temu. Zaden kosmeteolog nie powie ze produkty są złe Bo się na tym zna

Wiolka
@Malgosia

Nikt nie mówi o skanerzebo na rynek Polski jeszxze nie wszedł niestety . Maja go wprowadzić dopiero w tym roku 2021.

@Wiolka

Co z bzdury wypisujesz? Skaner w PL jest od lat. Osobiscie dzierżawię go ponad 2 lata.

@Malgosia

Ja pracuje ze skanerem od 3 lat. Dodatkowo prawie 3 lata korzystam (wraz z rodziną) z suplementacji z gwarancją skanera. Mega urządzenie! z noblowska technologia Spektroskopii Ramana (Nobel w 1930r). Niestety nasze społeczeństwo i w ogóle społeczeństwo jest mało świadome jeśli chodzi o zapobieganie chorobom, zamiast leczenia. I że dieta ma tak ogromne znaczenie dla naszej odporności, młodości, żywotności, wyglądu. Ludzie mało przejmują się niskimi wynikami na skanerze, nie wierzą, że niski poziom karotenoidów jest początkiem albo przyczyną wielu schorzeń, które w sobie noszą, lub które lada dzień się rozwiną. Skrajnie niskie poziomy są sygnałem alarmowym, by pójść do lekarza i przebadać się. Nie wiążą zupełnie niskiego poziomu antyoksydantów z właśnie wykrytym na przykład rakiem złośliwym. Osoby z niższymi poziomami, zestresowani prędzej łapią Covida. Polacy wolą narzekać niż cokolwiek zrobić. Dla większości zmiana nawyków żywieniowych (5-7 porcji warzyw i owoców dziennie + ew. dedykowana suplementacja), regularny tryb życia, umiarkowany sport/ruch na świeżym powietrzu, wysypianie się czy rezygnacja z palenia itp. jest zbyt trudna. Małgosiu, jeśli tego jeszcze nie zrobiłaś, skaner możesz wydzierżawić od firmy, po spełnieniu pewnych warunków i skanować klientów w swoim gabinecie. A skaner - jak żadne inne urządzenie na świecie! - w 30 sekund bezinwazyjnie za śmiesznie niską kwotę wykaże jak jesteś chroniony/a przed chorobami cywilizacji i czy potrzebujesz w ogóle suplementacji. Z tego miejsca pozdrawiam Wszystkich pasjonatów tego urządzenia i związanej z nim suplementacji, bo sama jestem pasjonatką Skanera i dobrych - działających witamin, minerałów i wyciągów roślinnych zawartych w suplementach diety.

@Malgosia

Inne firmy tez maja skaner wiec nie pisz bzdur że tylko wasza firma ma ośmieszacie się.

@Piotr

Nie do bezinwazyjnego pomiaru antyoksydantów karotenoidowych. Firma ma patent chroniony do 2025r

@Agata

Genialna sprawa :) też się już parę razy skanował i faktycznie przy tej suplementacji mam coraz lepsze wyniki poziomu karotenoidów polecam każdemu spróbować. Na warsztatach lub gali są one wystawione z osobami obsługującymi

Emilia
@Malgosia

Hej możesz go mieć ???? skaner można wyporzyczyc kochana jeśli chcesz odezwij się do mnie tutaj

Renia

Super

Kosmetolog i dietetyk

A ja powiem: BYLE CO Sprzedajecie. Za ogromne $$$$

Czarna
@Kosmetolog i dietetyk

Dokładnie, składy fatalne, wręcz szkodliwe, a ceny z kosmosu w stosunku do tego co jest oferowane

Psycholog

No i to jeszcze częste twierdzenie: "Jak kogoś nie stać to niech nie kupuje" Wkurzający argument. Stać mnie, ale to nie znaczy że mam kupować byle co i jeszcze przepłacać 500%. Żenada dziewuchy, że dajecie się tak ogłupić.

Pirotechnik
@Malgosia

Szczerze? Dobrze, że Ci ta petarda d#py nie rozerwała... Skąd w was tyle naiwności i łatwości z praniem mózgu?

Znam ten myk
@Malgosia

Podstawiona babo jesteś od nich, wiec nie słuchać tej pani. To są typowe ich sformułowania , nie dajcie się wrobić,

Koko
@Malgosia

Jeśli jesteś chętna na niego to zapraszam

Nagroda Jobla
@Elżbieta

Dokładnie chodzi o to żeby powoływać się na autorytety, wyróżnienia, itp. Żeby trochę ogrzać się w świetle innych autorytetów. Aby zmanipulować otoczenie jaki ten biznes och i ach. A prawda jest taka, że pukacie w dno...ale od spodu. Cały ten marketing jest poniżej krytyki. Dno da. I zaraz rozpiszą się autorytety biznesowe nuskin, że jestem z konkurencji, że mi nie wyszło, i jakieś inne powtarzające się wyuczone slogany. Pozdrawiam

@Znam ten myk

Czy Ty czytasz co napisałaś? Gdyby produkty były takie złe to nie zdobywały by nagród na całym świecie, nie urodził się taki co by wszystkim dogodził. Na mnie produkty Loreal też nie działają, a ich nie krytykuję bo są tacy którzy się zachwycają. A jeśli ktoś się zachwyca to nie mówię, że napewno ściema i ktoś tej osobie zapłacił by polecała. Kurde ludzie ogarnijcie się! I tak, współpracuje z firmą, polecam produkty, pokazuje swoje efekty i wiem, że technologie działają jeśli zabeigi wykonuje się systematycznie i prawidłowo. A znam sytuację, że dziewczyny wszędzie mówiły, że galvanic body nie działa, bo cellulit im nie zniknął a zabiegi wykonywały raz na 2 tygodnie. Jeśli cjce się efektów to trzeba coś robić systematycznie w każdej dziedzinie.

@Malgosia

Ale Pani jest tłumokiem. Żal czytać te petardy.

Prawda

ściema

Mi
@Nagroda Jobla

Firma sprzedaje śmieciowe składy za miliony monet

Nagroda Jobla
@Elżbieta

Taaa... w Stanach, w Chinach. Może jeszcze na księżycu? Tu w Polsce te produkty mają złą opinię. Więc nie pisz że gdzieś, coś. A jak się powołujesz na tych naukowców co swoim nazwiskiem to firmują, to podaj chociaż jedno nazwisko tego naukowca. Wtedy pogadamy.

Haha
@Agata

Normalnie sztos I petarda. Boshe, jaka ją szczęśliwa jestem.

@Malgosia

Ta opinia to reklama piramidy finansowej, a piramida finansowa z definicji dobra jest tylko dla tych na samej górze.

Gocha
@Agata

A napisz mądralińska jaki jest ten inwazyjny pomiar antyoksydantów karoteinowych? Mam wrażenie, że eszcze chwila i same sobie nagrodę Nobla dacie.

Wciskacz innym swoich zakupów

Natalia1996

Polecam ???? dzięki tej pracy, zarabiam i jestem z dziećmi w domu ???? lumi spa io pokochałam od pierwszego użycia ???? pracuje na produktach mam i używam które mi się sprawdziły, więc polecam z przyjemnością a firma mnie wynagradza ???? zainwestowałam tyle co w produkt który używam, więc żadna inwestycja, ???? mąż prowadzi swoją firmę stacjonarną wykończenia wnętrz, tam dopiero sa inwestycje ????

Sara
@Natalia1996

Dzień dobry, proszę o bardziej szczegółowy opis tego jak się pracuje. również mam dzieci i zastanawiam się czy dałabym rade pogodzić to wszystko. O jakich zarobkach jest mowa? ile godzin dziennie należy przeznaczyć na prace? co przede wszystkim musze umieć?

Lady
@Sara

Będzie Pani musiała wypisywać do obcych ludzi , do znajomych i rodziny i nakłaniać do kupna kosmetyków . Zarobi Pani grosze , rodziny nie wyżywi .

Malwa
@Lady

Witam, to tyle? pisać i nakłonić? Zastanawiam się czy Firma dzieli się jakimiś technikami lub czymkolwiek czy jednak na własna rękę trzeba sobie radzić. Interesuje nie ujęcie sumaryczne. Gdybym chciała mieć 4 000 zł na rękę to w jaki sposób można to osiągnąć?

Danila praciwnik
@Malwa

Witam,firma pomaga i daje wytyczne,jest caly Plan ,Jak dojsc do pieniedzy. Pracuja na rynku wloskim i Polskim mozesz pracowac wszedzie i na roznych rynkach. Jak masz jakies pytanie tò pisz ,chetnie ci pomoge.

Lili

A te wspomniane konsultantki na spokojnie zarabiają te 4 tysiące o których ktoś wspomniał tu powyżej? Próbuję kwoty sobie wyłapać, żeby sprawdzić czy praca jest warta świeczki

Drost
@Lili

Praca wcale nie jest warta świeczki. Musisz reklamować produkty których nigdy nie używałaś, chyba że wcześniej wyłożysz gigantyczne ceny za kosmetyki i urządzenia. Byłam i nie polecam.

Mała
@Drost

A przyznam, że ciekawa byłam właśnie tego czy otrzymuje się jakieś próbki na użytek własny. W ogłoszeniu dla konsultantki nie doszukałam się takiej informacji. ale skoro jest polecane coś czego ktoś nie używał to jak na jakimś szkoleniu przedstawiają te wszystkie kosmetyki?

zniesmaczona

Odradzam i nie Polecam, może kosmetyki i to nie wszystkie są w miarę ok, jednak ich ceny sposób promowania konsultantki które robią sztuczny tłum lajkując sobie posty na wzajem, sposób jak oni wszyscy się tam "KOCHAJĄ" Kochana to Kochana tamto....od samego początku wydało mi się podejrzane. Drogie Panie w tej firmie nie ma możliwości wybić się będziecie tylko siedzieć reklamować swoją twarzą produkty które bardzo ciężko sprzedać jedynie po znajomych stąd lepiej zająć się czymś co przynosi zyski i widzimy je na koncie w portfelu a nie że za ileś lat że kiedys.....odeszłam po kilku miesiącach mąż przekonywał mnie wiele razy ale ja go nie słuchałam za co jestem mu teraz bardzo wdzięczna bo przejrzałam na oczy NIE Warto Dziewczyny Pozdrawiam i życzę udanych własnych biznesów.

mons

Zwykła piramida okropne patrzeć jak te na dole się pocą aby sprzedać znajomym kosmetyki w cenie zaporowej.

@mons

A jakie teraz ceny tu dają? Ogólnie nie znam jeszcze dobrze tematu, bo dopiero na firmę wchodzę. Jakie to ceny? I jakie z tego zarobki wychodzą teraz pod koniec roku? w ubiegłym było lepiej?

Wanda

Ceny za produkty w tej firmie to tak mniej/więcej 10 razy więcej niż są tego warte. Podobnej jakości towary kupisz w sklepie 10x taniej z paragonem.

@Wanda

Wiec o co z nimi chodzi, że ludzie tak czy siak się na nie decydują? Gdyby nie to to by firma raczej nie miała jak działać, jakby nic nie schodziło? Tak dobry marketing tu maja?

Wanda
@Kasia

Ogłupiają ludzi, że zarobią z tą firmą mnóstwo pieniędzy. No i niestety trafiają się (usunięte przez administratora) co w to uwierzą. Tylko muszą kupić trochę towaru za własne pieniądze, na własny użytek. I na takich właśnie firma zarabia A potem te (usunięte przez administratora) próbują wcisnąć towar znajomym i ogólnie wszystkim z marnym skutkiem. No cóż, ale firma sprzedała towar po mocno zawyżonej cenie i biznes się kręci. Te urządzenia które sprzedają po 1700zł -2000zł w chinach przy hurtowym zakupie można nabyć po 20-30zł. Policz sobie jaka marża. Więc firma zarabia krocie na (usunięte przez administratora) wmawia to ich wina że nie mogą nic sprzedać i nie robią byznesu. No chyba, że znajdą następnych naiwnych. Ale to nie takie łatwe. Ot, cały know-how

Dada

Renata
@Dada

Zdecydowanie nie należy promować produktu którego sie nie próbowało, ponieważ nie chodzi o opłaconą sztuczną reklamę tylko dzielenie sie swoim i sprawdzonymi rezultatami. Zatem trzeba najpierw wypróbowac i mieć swoje wrażenia i rezultaty, a dopiero potem można o produkcie opowiadać. Nie ma żadnych przeszkód aby przed reklamowaniem jakiegoś produktu go sprawdzić - no chyba szkoda komuś pieniędzy na zakup :-)

@Dada

Dokładnie tak jest dlatego to jest beznadziejaaa. Ludzie którzy maja hajs to mogą kupić tak jak wszędzie pakiet startowy wypróbować j wtedy mówić ze super jest ... Ale nie Każdego stać na to.. Wychwalanie produktu na piękne oczy to w tych czasach nie przejdzie....

@Dada

Dokładnie, klepią się po pleckach, zakładają grupy, prezentują nie swoje twarze....spotkania, warsztaty, posty widać że kopiuj wklej póki babki się nie wyuczą swojej taktyki...na pewno wszystkie mają DG ?bo drogie Panie o ile sprzedaż bluzki na allegro to żaden problem ale już sprzedawanie 20 past i żelazka do twarzy za parę setek to już podatki i ZUS...mało tego ostatnio widziałam ogłoszenie, że zaprasza się Panie na L4, nooooo zarobek nawet na pupie w domu to niedozwolony zarobek na zwolnieniu lekarskim. Skoro robią to przez net wszystko jest do znalezienia....Samych kosmetyków nie ocenię być może są dobre ale cała otoczka mało akceptowalna.

andyy
@Kinga

Właśnie tak jest dobrze mówisz .Tak robią kopiuj wklej i to jest praca (usunięte przez administratora) ? Dajcie spokój .A produkty to jak mowiłam wczesniej jasne ceny są porównywalne do urządzeń w sklepach w media expert czy coś ale np pomadka która maja za 150 zł czy iles jest nie warta swojej ceny oprucz ladnego koloru nie ma w niej nic szczególnego brudzi tak samo jak inne pomadki nie jest spektakularna jak na taka cenę albo żel do twarzy ponad 100 zł a pojemność masakra malutka buteleczka... Dajcie spokój... Ja rozumiem ze za jakość produktów się płaci ale te produkty są normalnie podobne do innych tańszych zamienników i o wiele lepszych

Regina
@andyy

A tak zapytam testowałaś produkty Nu skin że jesteś w stanie powiedzieć o zamiennikach lepszych od nich ? Dziwne właśnie robisz to co zarzucacie tym dziewczyną co to sprzedają

night
@Dada

pewnie market partner konkurencyjnej firmy - brawo!!! wszyscy atakujecie jednym stylem!

Beat@
@andyy

Z Twoich wypowiedzi można stwierdzić, że jesteś bardzo pesymistyczną osobą, nic Ci w życiu nie wychodzi, dlatego swoje niepowodzenia wylewasz pisząc (usunięte przez administratora) Żeby móc cokolwiek pisać o produkcie, trzeba to przetestować. Nie wierzę, że żaden produkt Ci nie podpasował. Wniosek nasuwa się jeden, zazdrość, że komuś coś wychodzi, a Ty czego się nie dotkniesz obracasz w niepowodzenie. Więcej otymizmu Ci życzę, a zobaczysz świat w lepszych kolorach.

@Dada

Spróbuj to się przekonasz ze świetne produkty ???? mając produkt można powiedzieć o nim dużo Nie mając ani jednego to ciezko uwierzyć W te wszystkie efekty, wiem bo tez tak miałam . A jak pokazuje swoje efekty Znajomi widza ze moja cera włosy się zmieniły na lepsze - to sami tez chcą wyprobowac - nie ma lepszej reklamy niż droga pantoflowa ???? Najlepiej sprzedać pare past by dostać za darmo pastę lub samoopalacz. Przetestowac i pokazać swój rezultat. Wiarygodnie, rzetelnie Ja tak właśnie pracuje już 2 lata Mam spory zespół i nigdy żadna osoba mi nie powiedziała ze daremne produkty lub ze daremna praca. Większość osób chce zwalniać się z etatu By moc się skupić na pracy w nu skin ???? Sama tez się zwolniłam ze swojej pracy. Dbasz o siebie i pokazujesz to innym Oraz pomagasz klientom by lepiej wyglądali , pomagasz ludziom by mieli godne życie , godny zarobek Nie miałam nigdy lepszej pracy. Ale nie każdy lubi tak pracować i tez potrafię to zrozumieć. Wiele osób boi się i nienawidzi latać a pilot to kocha. Tu tez nie każdy lubi klikać na telefonie z ludźmi. Trzeba lubić kontakt z ludźmi i mieć swoje własne zdanie , a nie słuchać innych którzy Będą hejtowac bo myślą ze to piramida itp itd Piramida jest w Polsce nielegalna A na giełdę tez nikt nie wpuszcza firm Które naja jakiekolwiek znamiona oszustwa lub piramidy. A prawdziwa piramida jest na etacie gdzie szary pracownik (usunięte przez administratora) na kierownika, kierownik na dyrektora A ten na prezesa który zarabia najwiecej Tyle w temacie ????????

Edyta
@Beat@

Też nie bardzo wierzyłam w działanie tych produktów. Od lat miałam problem z pękającymi piętami, nawet w lato chodziłam w skarpetkach, bo się wstydziłam. Trafiłam na zdjęcia super efektów po kremie do stóp, gdy zapytałam o cenę, to pomyślałam, o rany jaki drogi w porównaniu do tych co używałam wcześniej, ale zamówiłam, efekty super, po dwóch tygodniach stosowania głównie 1*dziennie, rzadko 2, byłam zachwycona, mój problem zniknął, skarpetki latem też.

Beti
@Dada

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) Żelazko do ciała bardzo drogie ponad 2000 zł a do tego żele i emulsję trzeba kupować . Wszystko mnòstwo pieniędzy i zero efektòw. Nie dajcie się nabrać.

@Dada

Kłamstwo z tymi ich produktami nic nie działa ani żelazko do twarzy ani do ciała. Nie dajcie się nabrać bo tylko pieniądze stracicie. Na FB kłamią jakie to super efekty i jakieś zdjęcia przerobione wstawiają. Lajki dają tylko znajomi między sobą i ci którzy tam pracują. Cena do tego bardzo droga. (usunięte przez administratora)

Gosia
@Beti

A ja jestem bardzo zadowolona z efektów żelazka owszem jest drogie ale biorąc pod uwagę ile wydałam wcześniej na kremy na cellulit które nic tak na prawdę mi nie dały to uważam że warto było

Beti
@Beti

Jedno wielkie (usunięte przez administratora). To żelazko do ciała wogòle nie działa. Jak dasz prawdziwą złą opinię to administratorzy z fb kasują twoja opinię. Nie dajcie się nabrać. Zdjęcia są retuszowane. Opinie dają sami znajomi nie klienci którzy go używali. Ja też dałam się nabrać na to żelazko i straciłam tylko kupę kasy. Bądźcie ostrożni . Nie wierzcie w te bzdury

@Beti

Zgadzam się ta zabawka, czyli żelazko do ciała kompletnie nie działa. Ja również dałam się wrobić i tylko straciłam mnöstwo pieniędzy. Nie pozbyłam się celulitu i nie nabrałam takiej sköry pięknej jak pokazują na FB. Kłamstwo, kłamstwo, kłamstwo. (usunięte przez administratora)Dodam ,że produkty do żelazka drogie i na krótko starczają

Słońce 84
@Beti

Aby efekty były widoczne, trzeba regularnie stosować to urządzenie. Wiele osób tego nie robi, a później ma pretensje że efektów nie widać????

Ada
@Dada

Zgadzam się z opinią negatywną klientów. Te wszystkie produkty i urządzenia to jeden fałsz. Sama używałam kilku i się szczerze mocno rozczarowałam. Kompletnie nie działa nic to co wypisują na Facebooku administratorzy. Ceny z kosmosu i nie bądźcie naiwni. Kasują opinie pracownicy, żeby tylko wrobić klientów na kupno produktu. Piszą głupoty i ściemniają jakie to wszystko cudowne. Nie polecam z czystym sumieniem.

@Regina

Nie kupujcie tych produktów z nu skin. Mam znajomych ktòrzy wrobili się w kupno i bardzo żałowali. Odradzam zakup ich produktów bo to tylko naciągacze na pieniądze. Jestem w stanie zapłacić większe pieniądze ale chciałbym, że warte są swojej ceny a nie kupować coś co jest zwykłą ścianą.

wiola
@Beti

2200to cena producenta a ja go sprzedaje z mega promocja plus 5 kosmetykow gratis :) https://www.facebook.com/wioletta.first/ zapraszam do (usunięte przez administratora)

Ona
@Dada

Ale to twój wybór czy jesteś uczciwa i spróbujesz od tańszych rzeczy cos wypróbować i rekomendować czy ściemniać i polegac na opinii tylko innych. Nikt ci kłamać nie każe. W kazdym takim interesie tak jest czy to w Nu Skin czy Avon itd...

Ona
@Kasia

ja kupiłam i jestem zadowolona , wydawałam kupę kasy na kosmetyczki i efekty były takie same . W gruncie sprawy z żelazkiem teraz oszczędzam :) Masaż urządzeniem trzeba robić zgodnie z regułą masażu limfatycznego wtedy działa.

Mona lisa
@Dada

Dokladnie tak jak mówisz to niestety wszystko jest ustawione kolezanki podbijaja posty zeby były widoczne maja swoje forum ze zdjęciami i kazda wstawia tak samo konkursy... wygrałam paste której nigdy na oczy nie zobaczylam

Dotka
@Ada

Zgadzam sie z Toba uzywam od 5 miesiecy galvanik do twarzy i do ciala ,lumisia tez plus wszystkie kosmetyki -co moge powiedziec moja skora pod oczami tragedia zalamalam sie -nigdy wczesniej nie byla w tak zlym stanie

@Dada

Masz rację.Ja używałam żelazko regularnie przez cały rok i żadnych rezultatów.Zdecydowalam się iść do kliniki.Lifting ,zabieg w okolicy oczu i nici.Zaplacilam £400, które i tak mi rozłożono na dwa lata.Efect zgwsrancja na 5 lat Bez żadnych tam żelazek.Suma sumarum mc wpłata wychodzi mniej niż kupionego żelazko i żele plus corrector pod oczy.Tak więc podjęłam słuszną decyzję i jestem mega zadowolona.

@Dotka

Nie potrafię komuś wcisnąć kitu i spać spokojniej,że ktoś kupił i płaci i to niemałe pieniądze,a brak rezultatu.

@Słońce 84

Ja stosowałam regularnie przez cały rok.Sorki ale żadnych efektów.Zdecydowalam się na zabieg w klinice i mam gwarancję na 5lat.Jestem teraz usatysfakcjonowana.

@Regina

Tak korzystałam z nich i jedna wielka ściema. Pasta zawiera czynnik rakotwórczy

Xx
@Regina

Tak i mega ściema, żelazko do twarzy jest z plastiku i nie ma żadnego przewodzenia. Proszę sprawdzić tył urządzenia, pokryte folia

jaja
@Beat@

a ja nie wierzę w ten komentarz.

jaja

serio?? jaki to składnik?

@Dada

Jak mozna wstawiac takie opinie jesli sie nie zna prokuktow i efektow? Tak! Nie zna! Bo jesli ktos regularnie uzywa galvanika widzą to wszyscy w kolo. Nie pracuje dla Nu Skin. Jestem uzytkowniczka. Znam sporo innych uzytkowniczek. Kazda zadowolona! Nad tymi zelami pracowali naukowcy. Jesli ktos zada sobie trud i poczyta o tej firmie oraz popyta wsrod innych uzytkownikow ( nie w internecie) to bedzie się wstydzil wystawiac takie zlosliwe i majace na celu wylacznie hejt komentarze.

@Edyta

To tez mój ulubiony krem do stóp. Zaden inny nie daje rady jak ten. Stosuję tez do suchych dłoni.

Dada dokładnie !!
@Dada

Uważam tak jak Ty .. Wchodzę do Rossman a ktoś mi chce wcisnąć produkt. Którego nawet nie używał i nawet nie zna składu i mi nie mówi jaki ma skład . Pytam się czy stosuje to co poleca przy kasie .. Jak można swoim nazwiskiem i twarzą polecać coś czego się nie próbowalo ??? Skandal Wchodzę do apteki . Pani mi coś poleca więc się pytam czy sana to stosowała że tak poleca ? Wchodzę do spożywczego i ktoś mi chce wcisnąć czekoladki, to pytam się czy smaczne a pani że niewie Skandal !!! Pw

Nie wierzę
@Dada dokładnie !!

Jako pracownik od 2 lat nie wierzę że ktoś stosuje systematycznie sprzęty co 3 dni Zrobił zdjęcia przed i po i nie ma efektów . Niektórzy nie wiedzą chyba o tym , że firma Jest ogromna i napewno będzie weryfikować takie wypowiedzi. (usunięte przez administratora) Istnieje coś takiego jak reklamacja , gwarancja 2 lata na sprzęt oraz coś takiego jak Kara za kłamstwa czyli POMÓWIENIA. Ulubione narzędzie dużych firm By ukrócić sztucznych hejterów i Osoby którym płacą za wydawanie złych opinii W Internecie. Jeśli komuś zależy na tym by sprawdzić wiarygodność produktów to odwołuje do badań naukowych i klinicznych.

@Nie wierzę

Totalne bzdury! Zrobiłam zdjęcia przed i po (po 5 miesiącach stosowania z ampułkami co 72 godziny i z kremem true face pomiędzy) I co ci mogę powiedzieć? nie ma żadnego po! Konsultantką radziła nawet stosować na jednej części twarzy żeby widzieć efekty. Totalna lipa! Pieniądze wyrzucone w błoto, a konsultantka tłumaczyła, że te urządzenia nie podlegają zwrotom, i że prawdopodobne nie mam trudną skórę. Naprawdę? Chyba żart I kompletnie nieprofesjonalny. Zresztą już nie jest konsultantką, chyba zrezygnowała (w każdym razie grupa zniknęła). Możesz sobie weryfikować co tylko chcesz. Znam co najmniej 10 niezadowolonych osób osobiście z bliskiego otoczenia, a setki z różnych grup, bo też wydały dużo pieniędzy i się zawiodły. Wkurza mnie to, że działacie jak sekta, wciągając do grup ludzi za jakieś darmowe produkty i dodajecie te same zdjęcia z jednej bazy (dlatego te wszystkie grupy wyglądają tak samo). Np strasznie pomarszczoną twarz a obok zdjęcia po kilku użyciach i cudo - co najmniej 5 lat mniej. Lub skóra na brzuchu naciągnięta jak po utracie 20 kg, a obok prawie płaski brzuch z dopisem week 6... Jasneeee.... Po co tak oszukiwać?

Dorota
@Dada

Hehe dobra ... nie w siedzoeniu gdzie się znajdę !’ Hehe tylko noe krzyczcie bo się zamek w sobie :) a reszta na panu

Moni
@Dada

Hmmm.... Ja testuje na sobie i szczerze polecam to co przetestuje jak nie widzę efektu nie promuje co się nie zdarzyło jescze produkty i technologie są takiej jakości że same się bronią

Ev
@Dada

Coś ten komentarz średnio po polsku. Przeczytała Pani te zdania bo to jakiś bełkot

Asia
@Dada

To trzeba było użyć. Sprawdzić. Zacząć trzeba od siebie najpierw

Iza
@Kasia

ja mam galvana do ciała, i żelu niebieskiego używałam już z 10 razy i nadal go mam. W zestawie który kupiłam są dwa ich opakowania, więc uważam że jest baaaaardzo wydajny :) Btw, ktoś wcześniej napisał że kupił za ponad 2 tyś..ja zapłaciłam mniej ;) A w zesatwie mam dodatkowo super peeling w mega butli, i krem po zabiegu. Osobiście jestem b.zadowolona z efektów, skóra po 1 gładsza, po 2 jędrna, pośladki uniesione, a o to mi chodziło!

@Dada

To nie prawda, jak możesz wypisywać takie bzdury jeśli nawet nie kupiłaś kosmetykow czy urządzeń. Wiesz zasada jest taka ze jeśli chcesz wyrazić swoją opinie to bądź uczciwa(usunięte przez administratora)

Emi
@Beti

@Beti też się dałam nabrać i nigdy więcej... Na dodatek dziewczyna u której zrobiłam zakupy nie chce uwzględnić mi reklamacji ponieważ używałam też innych żeli...(usunięte przez administratora)!!!

Tralala
@Beti

Drogie to wychodzą zabiegi u kosmetyczki, partia ciała po1 zabiegu i tak nie ma efektu Wow. Po kilku seriach np kriolipolizy na brzuch uda (całe uda) pośladki wydałem baaaardzo dużo kasy. Efekt był, ale nie Wow i tylko przez moment. Po galvanic jest całkiem inaczej. Wolę wydac 2000 niz 4000 i bez efektu. Kto nie spróbował żadnego kosmetyku lub urządzenia nie powinien się wypowiadac

Andzia
@Dada

Ja kupilam i jestem zachwycona, moja cera nabrała blasku, jest naprezona, było dla mnie bardzo ważne by znaleźć kosmetyku, które odświeża moją cerę, ponieważ nie maluje się i dlatego chciałam wyglądać pięknie. Kupiłam nawet gdyby były droższe :)

New
@Dada

Tam uważa się, że każdy może to robić. Tu mamy ewidentny przykład, że niestety nie. Potencjalny bussines partner powinien jednak mieć minimum wiedzy z zakresu marketingu lub chociaż potencjał by się uczyć. Po pierwsze jak działa taki biznes, po drugie zrozumieć środowisko w jakim prowadzi się działalność. Należało pojąć funkcjonowanie algorytmu FB, żeby zobaczyć jaki potencjał kryje się w tych pierwszych niezrozumiałych dla większości krokach i wytrwać. Ten tzw chaos i komentarze (jak pisze Dada) to bardzo przemyślane działania. Nie wzięły się z rękawa a efekty są potwierdzone, to działa ale niestety nie każdy ma zdolności intelektualne by ogarnąć fenomen tego zjawiska i dostrzec swoje szanse, możliwości są ogromne a wklad niewielki- nasz czas i zaangażowanie. Na pewno wytłumaczono każdemu nowemu na początku o co chodzi z promowaniem profilu, jeśli już tu ktoś nie zrozumie co to zasięg na FB. To klapa, szybko zrezygnuje i dobrze. To nie jest dla wszystkich. Takie moje skromne zdanie

Niedowierzam
@Emi

Przecież w tym wszystkim chodzi o specjalnie opatentiwane żele . Żele dzia ok aha a prądy galwaniczne doprowadzają je do skóry właściwej ❗❗❗ na Boga. Na każdym livie transmisji o tym mówię, a ludzie używają innych żeli i dziwią się że nie działa. Składniki żelu doprowadzane głęboko do warstw skóry dzięki urządzeniom zagęszczają ją dzięki czemu zmarszczki, blizny i rozstępy się spłycają, rozciągnięta skóra po ciąży i odchudzaniu też zagęszcza się i tym samym zmniejsza się jej nadmiar ❗ I to nie działa w parę dni. Wykonujemy zabiegi przez 5 minut na danej partii ciała co 3 dni , pijemy dużo wody i peeling jest konieczny By usunąć martwy naskórek ,by przeszły składniki głęboko. Składniki też zwiększają ogród komórkowy dzięki czemu celluit jest rozbijany. I u innych efekt będzie szybszy tak jak u mnie w parę zabiegów na pośladkach i o wiele lepsze, pełniejsze ,a na nogach celluit to wiele dłużej mi czasu potrzeba. A jeśli sprzęt jest zepsuty to reklamujemy go u dystrybutora u którego zakupiliśmy Na priv na Facebook na grupie z produktami danego dystrybutora . Bo Z aliexpres i allegro są usuwani ludzie na bieżąco ,gdyż to nie jest zgodne z zasadami sprzedaży bezpośredniej

Niedowierzam
@Niedowierzam

Żele Działają* Obrót komórkowy *

Fiona41
@Dada

Szkoda kasy .Próbowałam na mnie nie działają.

Iza

Jeden wielki belkot. Polityka firmy masakra.Wstyd mi ze bralam w tym udzial.!!! Co do jakość kosmetykow..... I tak usuna......

Kolo

Dzięki

@Dada

A kto zmuszał Cię do reklamowania produktu którego nie kupiłaś i sama nie używałaś?

Anna barwiak
@Dada

Zgadzam się, sztucznie nakręcany mlm

Maria
@Dada

Są to drogie technologie ale warte każdej złotówki. Jak dla mnie porównywalne z zabiegami w gabinecie a masz je w domu więc duży plus.

@Maria

Nie wiem do jakich gabinetów oraz na jakie zabiegi ty chodzisz, ale ja nie mogę tych technologii porównać z żadnym zabiegiem. W przeciwieństwie do produktów NuSkin, zabiegi kosmetyczne w profesjonalnych gabinetach działają (czytaj: efekty są widoczne). Jedyne z czym się zgodzę w twojej wypowiedzi to to, że te z NuSkin są drogie. Natomiast szczerze uważam (z własnego doświadczenia), że nie warte są ani jednej złotówki.

@Renata

Mi nie szkoda pieniędzy, sprawdziłam. Te badziewia nie są warte 1/10 ceny. (usunięte przez administratora)mnie, byłam łatwowierna. Nie sądziłam że jesteście takim dnem.

Grażyna
@Dada

Masz szczęście że nie używałaś tych kosmetyków - oszczędziłaś pieniądze. I to nie małe. Jakbyś je kupiła to dopiero byś się rozczarowała. W tym biznesie chodzi o wciskanie mało wartych kosmetyków za ogromne pieniądze. Zwykłe naciąganie.

gogo
@Edyta

Rany dopiero po 2 tygodniach?????

Julita

Podobne odczucia :)

Ty

Wróć do szkoły...Menażerko ;-) Dobijesz może parę %IQ

Katrin
@Renata

To po co wciskacie ścieme że nic nie trzeba inwestować w ten niby szemrany biznes. A teraz z tego co piszesz Renata to masz pretensje że konsultantka powinna kupić i dopiero promować produkt. I jak zwykle, że jak kogoś nie stać to niech nie kupuje. Czy naprawdę Ci nie jest wstyd za takie prostackie zachowanie? Zastanów się trochę.

Inez
@Dada

To zależy w jakim byłaś zespole. Wiem że w jednym tak właśnie robią. Ja nigdy nie rekomendowałam czegoś czego nie używałam. Tak wiec ja nie używałam galvanic spa i oni nic nie mówię i go nie pokazuje. A to,że mówisz ze podbijają posty tak robią w każdym network marketingu.

Łucja

Zgadzam się. Nie rozumiem jak można wydać złą opinie o współpracy jeśli nie stosowało sie kosmetyków. W biznes się inwestuje a jeśli kogoś nie stać żeby wydać 200 zł i kupić naprawde dobrej jakości produkt, po to by się przekonać i zacząć zarabiać na tym dobre pieniądze to jest to zwyczajnie pozycja ofiar. „Nie mam pieniędzy -> nie przetestuję ->ten biznes jest do (usunięte przez administratora) ->(usunięte przez administratora) ludzi" i tak powstają złe opinie. Zamiast wziąć (usunięte przez administratora) w troki pożyczyć od kogoś pieniądze z wiarą w to, że współpraca pozwoli tą inwestycje odrobić, ba nawet z zyskiem. Ale tutaj głównym problemem są ludzkie przekonania i blokady.

Katrin
@Renata

To po co ogłaszacie się, że to jest praca gdzie nie trzeba nic inwestować? A więc koleżanko, wasze anonse zawierają nieprawdę.

Kaśka
@Dada

A dlaczego nie używałaś produktu ? Logicznym jest, że jeśli nie używasz, to Twoja rekomendacja jest nieszczera i próbujesz wmówić ludziom coś o czym nie masz pojęcia. Takie osoby jak Ty psują tę branżę. A branża jest świetna, tylko trzeba NAUCZYĆ SIĘ profesjonalnie w niej pracować!

Beata
@Grażyna

Grażyna, jesteś na 100% osobą, która nie stosowała produktu i jest też za mało inteligentna na tym etapie, aby zrozumieć na czym polega model tego biznesu. Jeśli nie masz wiedzy, to proponuję się dokształcić, zanim wypluwasz swoje niepowodzenia na anonimowo na forum. Jeśli tak rozumiałaś biznes i takie miałaś podejście nic dziwnego, że Ci "nie wyszło". Polecam zgłębiać rozwój osobisty.

Jadziiii
@Beata

„Rozwój osobisty” i te wasze treningi mentalne ????????‍♀️ tak dziala sekta. A model mlm sam w sobie jest spoko, ale natretne wmuszanie produktów i tzw „ocieplanie kontaktów”, to zwykłe bezduszne wykorzystywanie ludzi na swoje potrzeby ????????‍♀️ Jesteście niegodne zaufania. Ten kto Was rozgryzł jest szczęściarzem, ale jest dużo naiwnych, słabych psychicznie, omamionych i zaślepionych.

Kora
@Dada

Bo to nie ładnie ludzi nabijać w bambuko sama sprawdziłam zelazko i te same co sprzedają komentarze dają dziwne

đức
@Dada

Pracuję w tej firmie od dwóch lat i nigdy wcześniej nie miałam okazji zarobić tyle pieniędzy w żadnej innej pracy. Co więcej, nie musiałam inwestować ani grosza. Pracuję uczciwie, tak jak wszyscy na świecie, ponieważ w końcu wszyscy jesteśmy sprzedawcami usług i produktów. Każda firma, która coś produkuje, pragnie to sprzedać. Hotel potrzebuje noclegów, rolnik sprzedaje żywność, barmanka serwuje piwo, a biuro turystyczne organizuje wycieczki. Nawet banki udzielają kredytów. W tej firmie oferowane produkty są wysokiej jakości, dlatego przekonałam się do nich. Ale to nie wszystko. Wcześniej prowadziłam różne własne biznesy i zawsze musiałam zainwestować dużo pieniędzy na początku. Zyski bywały różne. Teraz jednak mogę pracować gdziekolwiek jestem i niezależnie od tego, gdzie przebywam. To ja decyduję, ile czasu poświęcam na pracę. Mam zawsze przy sobie internet i telefon. Oczywiście, nie zarobię może tyle, ile w tradycyjnej pracy, ale to mój wybór. Jeśli ciężko pracuję, mogę osiągnąć sukces. Czy warto? Dla mnie zdecydowanie tak. Czas mija szybko, a zamiast bezcelowo oglądać kolejny serial, wolę budować swoje międzynarodowe przedsiębiorstwo. Twoja decyzja dotycząca wykorzystania czasu i życia należy do Ciebie. Jednak dopóki nie spróbujesz, nie dowiesz się, czy to dla Ciebie. Jeśli będziesz tylko narzekać i nie podejmiesz żadnych działań, nie będzie żadnych zmian w Twoim życiu. Nie oceniaj tego, czego nie znasz. To jest moja zasada, której przestrzegam od wielu lat. Jeśli jesteś zainteresowany/a taką możliwością, zapraszam do odwiedzenia strony nuskin login. Tam dowiesz się więcej o firmie, w której pracuję, oraz o tym, jak możesz dołączyć do naszego zespołu. Nie wahaj https://lumispareview.com/nuskin-login/

Jola_94
@Dada

Jedno wielkie (usunięte przez administratora)... MLM/ piramida! Wciskanie ludziom chińskiej tandety po bardzo zawyżonych cenach. Niech te kobiety lepiej wezmą się za uczciwą pracę.

Dość mam spamu

Pysia 123

Jak dla mnie totalna tandeta produktu wogole nie działa panie pracujące nu skin robią sobie botox przerabiają zdj zakładają filtry nie dajcie się oszukać tak jak ja bo za późno poznałam prawdę na temat tej firmy i produktów

Aga
@Pysia 123

Moja bratowa kupuls Lumi i ma teraz perfekcyjną cerę gdzie wcześniej co raz lalata do kosmetyczki z oczyszczaniem twarzy i nic. Więc sama Lumi polecam, bo widzę u Niej efekt super..po tym jsk zostawiała grubą kasę w salonie. I nie, nie pracuje w nu skin.

Sky

Hej , byłam konsultantką dwa lata . Jedna zwykła (usunięte przez administratora), nadmuchane eventy do skali możliwości tylko po to , żeby pokazać przepych , ale właśnie , przepych u osób na górze . Zwykły konsultant sprzedając te kosmetyki (przykład - 4000 zł obrotu -nie zarobisz więcej niż 300 zł ) nie dorobi się niczego . Można policzyć na palcach w ciągu kilku lat kto tam awansował i zarabia dużo , od innych mlm to zostaje ta firma bardzo daleko w tyle . Dla porównania po pól roku pracy w innym mlm zarabiam 100 tys /miesięcznie . Tu pracowałam jak (usunięte przez administratora) i efektów nie było . No , bo kto by chciał tak drogie kosmetyki w XXI w , które nie działają ? Lepiej skorzystac z botoksu itp . Te całe wysoko postawione wybielają zęby , robią botoks, osocze itp a mówią że to Nu skin . Kto mądry, dawno to rzucił , są jeszcze desperatki , które są utrzymankami mężów , którzy zarabiają forsę i pozwalają na te dziecinne zabawy w biznes . Tylko drogie Panie , czy jak rzucą Was mężowie , to Nu skin Was wyżywi ?

Pola
@Sky

Ja akurat z niskim utrzymuje męża ???????? spłacam dzięki tej firmie dwa kredyty- także mów o sobie! Jak Ci nie szło nuskin to może NIE PRACOWAŁAŚ! Wkurzają mnie (usunięte przez administratora) które wchodzą do biznesu - wstawia dwa posty i myślą że ludzie z całego świata się rzucą na zakupy od niej! Nauczcie się biznesu ludzie. Dopiero się wypowiadajcie. Widać że większość nie ma pojęcia co to znaczy być przedsiębiorcą. Jak udajecie, wchodzicie i liczycie na łatwy zarobek to się przeliczycie. Ile czasu zajmuje nauczenie się nowego zawodu? Idziesz na studia i się UCZYSZ! a tu oczekujesz 10 koła po miesiącu. (usunięte przez administratora). Tyle w temacie.

Antybujator
@Pola

Nie ściemniaj, ten cały biznes to szukanie naiwniaków co kupią cokolwiek pod pozorem, że mają niby szansę na zarobek

Laura
@Sky

A można wiedzieć gdzie zarabiasz te 100 tys/miesiąc ?

Dinozaur

To sama sobie odpowiedziałaś jakie tu są zarobki skoro kogoś stać na dwa kredyty w tych czasach. To tylko na plus świadczy dla firmy. Za kilka lat kredyt się spłaci a nieruchomość zostanie/ to najlepsza inwestycja. Pozdrawiam Panią zawistną -mającą ewidentnie problem do jakiejś osoby a nie firmy.

Agnieszka
@Dinozaur

Nie wiem do czego to konkretnie odniesienie ale wydajesz się osobą rozeznaną w temacie. Co z tym powyższym zagadnieniem? Do dziś nie odpowiedziano na zapytanie względem tych zarobków. zgarniesz 100 tysięcy czy nie?

Stoma

Haha! Nie wierzę w co czytam. Doktor nauk medycznych który chyba skończył fartem szkole. Albo udaje doktora na anonimowym forum. Największa ściema z tymi kolorami pasków. Radze czytać rzetelne artykuły na stronach medycznych/ dla stomatologów a nie szukać na google sensacji. https://csk-med.pl/paski-na-pastach I bardzo proszę nie szerzyć dezinformacji. Brak słów. Sama polecam pastę w trzech gabinetach. Nie ze względu na wybielanie ale na enzymatyczne rozpuszczanie kamienia nazębnego i osadu. Działa fenomenalnie.

Magda

Ta pasta nie powoduje nadwrażliwości. I to pasta wybielająca do naturalnego koloru kości. Jesli ktoś oczekuje cudów to żadna pasta nie wybieli mu kości - lol. Fakt jest taki że mi też poleciła ja stomatolog właśnie jako pastę która nie ma nadtlenków i nie podrażnia dziąseł- i ma ja nawet w swojej gablocie. Osadu nie mam nawet po wewnętrznej stronie zębów a kiedyś miałam z tym okropnym problem. Dzieki tej paście. Ja uwielbiam.

Xyz

Generalnie produkty mogą być nawet okej, ALE sposób sprzedaży tych produktów jest nie do przyjęcia. Powinni zakazać tak agresywnego marketingu. Nie ma się co dziwić, ze ludzie mówią o tym sekta- tak to wyglada. Wszyscy mówią to samo, używają tych samych zwrotów i nie potrafią już rozmawiać o niczym innym tylko samorozwój i pieniądze, a najlepiej pięciocyfrowe kwoty. Nie twierdze ze nie można zarobić takiej sumy, ale trzeba czasami poświecić bardzo dużo: przyjaciół a czasem nawet rodzine. Czy jakiekolwiek pieniadze są tego warte? Oczywiście w mniemaniu „pracowników” tej firmy to wina tych, którzy tego nie akceptują, którzy nie próbowali produktu, którzy są zamknięci na zmiany. Serio? Ile ludzie są w stanie poświecić dla pieniędzy?

Kandydatka

Cześć, zastanawiam się nad pracą w NuSkin jako forma pracy dodatkowej. Jak wygląda to z zarobkami oraz pozyskiwaniem klientów? I szkolenia, czy faktycznie uczą od podstaw? Czy składy produktów faktycznie są średniej jakości oraz czy podobne produkty faktycznie znajdziemy gdzieś indziej w niższej cenie? Prosiłabym o opinie wszystkich, pracowników, byłych pracowników oraz klientów. Pozdrawiam :D

Anonimowa
@Kandydatka

Podaj swój e-mail albo jak znajdę cb na Facebook Będę mogła ci odp na twoje pytania Związku z firmą i praca

Kandydatka
@Anonimowa

Hej, napisz do mnie: klaudia977@op.pl :)

Wika
@Anonimowa

Rownież byłabym wdzięczna za maila wikdawidowska@gmail.com

Mecia
@Wika

Oj, Wika. Naprawdę jesteś aż tak naiwna?

Paulina.
@Kandydatka

Cześć. Ja pracowałam ponad 2 lata starałam się i poświęcałam na ta prace cały dzień. Prowadziłam grupę itp. Przez te prawie 3 lata zarobiłam 18 tys. Jest to bardzo ciężka praca. Przeniosłam się całym zespołem do Innej marki i jestem zadowolona.

@Paulina.

18tyś przez 3 lata = 6 tyś rocznie = 500 zł miesięcznie. Za ciężką pracę, jak napisałaś. To trzeba było iść butelki pozbierać i sprzedać w skupię, iść na grzyby lub na jagody. Byłaby to praca lekka i nie całodzienna. Ludzie, jakim trzeba być tłukiem żeby codziennie ciężko pracować tzn. Oszkukiwać ludzi za 500 zł miesięcznie. Weźcie się ameby za ucziwą pracę.

Estela

Napisz do mnie estela@vp.pl

Sekret
@Paulina.

Coś kiepsko pracowalas;)i na bank w KBO...w Nuskin naprawdę jeżeli pracujesz Ok 4-5godzin dziennie bez soboty i niedzieli można zarobić pod warunkiem że np. Galvana nie nazywasz żelazko itp. Nuskin jest to marka Premium działa na 55 rynkach w Polsce od 6 lat. Powiem tak jak to w każdej firmie JAKA PRACA TAKA PŁACA..... ja nie narzekam a Nuskin jest jedynym moim dochodem.Pozdrawiam

Benia
@Kandydatka

Zapraszam do mnie ja pracuje w Nu Skin i udzielę wszystkich wskazówek

@Sekret

A co to jest Galvan? :) :) Jak widać jesteś tak samo profesjonalne w nazewnictwie, jak te które używają w tym miejscu słowo "żelazko" ????

@Benia

Jaka umowa w tej pracy??? Od razu stały etat, czy umowa zlecenie na początek? PROSZĘ, UDZIEL MI WSKAZÓWEK

Mała
@Ala

Jaka umowa? To ty nie wiesz na jakiej zasadzie to działa? Poczytaj może najpierw na temat MLM. "Pracujesz" jako konsultantka NuSkin, czytaj: zachwalasz i sprzedajesz ich produkty każdemu, kto jest na tyle naiwny, że wierzy w te cuda pokazywane na podrasowanych w Photoshopie zdjęciach. Zarobisz tyle, ile wyciągniesz z prowizji od sprzedanych produktów. Jeśli chcesz pracować legalnie, to musisz zarejestrować działalność.

Benia
@Ala

Proszę pisać do mnie na email bernadetta_kaczka@interia.pl tam udziele wszelkich informacji

An
@Paulina.

Do jakiej firmy się przeniosłaś?

Aga
@Paulina.

Do jakiej marki się przeniosłas?

Klaudia

Hej, współpracowałam prawie dwa lata Klaudiaczech88@gmail.com

kama
@Benia

Bardzo proszę napisz jak jest w rzeczywistości w tej pracy. Właśnie chcę zacząć pracować . czy idzie zarobić czy nie?

aga
@Paulina.

do jakiej? proszę o informację ?

Gonia
@Anonimowa

Napisz tu. Jakie średnie zarobki przez pierwsze trzy miesiące?

Weź pod uwagę brak formalnej opcji zatrudnienia (umowy o pracę), brak składek, brak płatnego urlopu czy płatnego chorobowego. Do tego dodaj czas pracy plus Twoje sumienie podczas wciskania ludziom sprzętu i kosmetyków z kiepskim składem w zawyżonych cenach (pomijając fakt, że kompletnie tych cen nie wartych. Często droższych od cen produktów renomowanych marek z wyższej półki).

@Kandydatka

Współpracuje z firmą, firma płaci za efekty pracy a nie za to że w niej jesteśmy. Są to produkty, które zdobywają nagrody (ostatnio na beauty Awards w Londynie), urządzenia mają patenty, firma notowana na giełdzie nowojorskiej, działa prawie 40 lat. Plan kompensacyjny jest co roku nagradzany jako jeden z lepszych na świecie. Szkolenia mamy od podstaw krok po kroku, prowadzimy krok po kroku, ale osoby które współpracują muszą być zmotywowane. Muszą wiedzieć po co to robią, co chcą osiągnąć, ile chcą zarabiać. I muszą pracować. To nie etat. Trzeba wypracować swoje pieniądze. A jeśli już takie mamy to wypłaty są co tydzień na konto bankowe.

Martyna

Firma działa w oparciu o samozatrudnienie, powyżej 1550zl wymagana jest działalność gospodarcza, więc gdzie tu ściema i praca na czarno? Naprawdę wystarczy poczytać rzetelne źródła informacji a nie rozpowszechniać bzdury.

Kejt
@Kandydatka

Ja pracuje już dwa miesiące. Miały być kokosy a zarobilam 180,- z czego sama raz kupilam urządzenie. Niby spoko ale da się bez niego żyć. Szkolenia sa za darmo- ale to bardziej motywacja- taki trening twojej głowy. Jak Ci nie wychodzi to zwalają na Ciebie ze to Twoja wina, że nie zrobiłaś wystarczajaco. Ja mam świetnie rozwiniete konto na instagramie, siedze od rana do nocy i Liderka powiedziala mi ze to moja wina że nie zarabiam Także…. Wmówią Ci wszystko co chcą byle byś wzial wine na siebie i z wyrzutami sumienia pracowal dalej żeby ludzie wyżej zarabiali a ty dalej miala nadzieje ze cos zarobisz. Na początku jest super każdy jest miły ale później jest ostrzej, ale jak ktoś ma mózg to szybko się zorientuje że zajeżdża to delikatnie sektą haha. Mówią że mozna byc zwyklym dystrybutorem ale jak nie rekrutujesz to „wypadasz” i ludzi ktorych wypracowaleś zgarnia do siebie twój lider. Wracam na etat z ubezpieczeniem, opłatami i nie wciskaniem ludziom kitu.

Gonia
@Kejt

Dobrze to ujęłaś. To znaczy ten cały niby biznes, to jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Kandydatka nr 2
@Kandydatka

Ja rowniez czekam na jakas opinie ktora zawieralaby odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania :) Dodatkowo czy trzeba brac ciagle udzial w jakis live na zywo itp bo nie lubie sie nagrywać a juz tym bardziej nagrywac na insta "na zywo" Wiec moze ta praca nie jest dla mnie w takim razie??

Kejt
@Kandydatka nr 2

Na początku mówią Tobie, że nic nie musisz - bajka. A później okazuje się że jednak trzeba wszystko :)

Anita
@Kejt

Czyli jak twój zespół zgarnie lider to prowizje od tego co sprzedadzą też trafiają tylko do lidera?

Była partnerka
@Kandydatka nr 2

Zostaw proszę maila do siebie. Opowiem Ci coś :)

Kamila
@Była partnerka

Hej ja również zastanawiam się nad tą praca, opowiesz mi coś więcej? Kamilka5500@gmail.com

Mycha
@Ala

Można pracować na etacie i zarabiać dodatkowo 500 zł, ja byłabym zadowolona z każdej stówki :)

Antynaganiaczka
@Mycha

A ja nie byłabym zadowolona z takiego zarobku. W ogóle z krętactwa i robienia ludzi w konia. Za parę stówek naciągać ludzi na nic nie warte kosmetyki za kosmiczne ceny? Oczywiście te parę stówek to nie w miesią, a rok. Albo szybciej, sprzedając ludziom bajki jaka to firma och I ach. Wy wszystkie, macie co najwyżej ten entuzjazm 2-3 lata. Potem dociera co z siebie zrobiłyście i co niektóre dalej brną w te brednie bo wstyd im się wycofać.

Haha
@Mecia

Ona nie taka naiwna. To tylko grupa wsparcia koleżanak z nuskin właśnje działa. Piszą, wyrażają zainteresowanie pracą, robią zamieszanie że są zainteresowani tym biznesem. Same sobie piszą komentarze. Kieszonkowcy w autobusach też robią "sztuczny tłok" aby obrabowaćc ofiarę. Jak dla mnie to podobne "sztuczki" stosują te dwie nieuczciwe grupy. Nuskinie, czy ty to widzisz????

Nina
@Ala

Niestety w 100% się zgadzam. obiecują złote góry, tylko po to żebyś zarejestrował się z ich linka polecającego. później wciskają kit, że za mało się starasz - chociaż działasz cały czas - czytaj nękasz ludzi w social mediach. Bo taka jest forma ich pracy niestety. To zwykły akwizytor, ale przez internet. Nawet gorzej, bo takiego zbędziesz, a ich niestety nie. Wysyłają masę spamów bylebyś tylko coś kupiła. Brak godności.

Angelove20
@Antynaganiaczka

Hmm ogólnie rozumiem, że możesz mieć swoje zdanie w temacie modelu mlm i sposobu jego działania. W porządku, każdy ma do tego prawo. Praca w mlm nie jest dla wszystkich. Natomiast czepianie się kosmetyków…Produkty są drogie jak każdy towar luksusowy i wiadomo, że nie jest skierowany do osób, których na to nie stać. Tak jak nie każdego jest stać na krem za kilka stówek z Sephory (tam głównie znajdziesz marki premium i nikt się jakoś nie oburza za ich cenę). A działanie? Miałam kilka kosmetyków tej firmy, a nadal mam urządzenia. Uwielbiam je, bo działają i zastępują jeszcze droższe miesięczne wizyty u kosmetologa. Nie stać Cię? To kupuj w markach niszowych, ale nie mów, że są to nic nie warte kosmetyki za kosmiczne ceny. Każdy ma to na co go stać, a narzekają Ci, którzy często nie mieli okazji dłużej wypróbować.

H.H.
@Sekret

A to da się nie w KBO? Zaczęłam z nimi współpracę 2 miesiące temu i o ile jestem mega zadowolona z kosmetyków i Lumi, to model biznesowy to dla mnie żenada, nie planuję dłużej tego ciągnąć.

@Nina

Prawda dokładnie tak to działa.

@Marga
@H.H.

Oczywiście ,to bardzo ważne w jakiej strukturze jesteś oraz kto jest Twoim sponsorem czyli osobą która zaprosiła Cię do współpracy i wdraża biznesowo

@@Marga

W sumie jak tak patrzę to opinia, do której teraz się odnosisz pochodzi w zasadzie z ubiegłego roku. wiadomo jak do dziś wygląda ten cały model biznesowy? Ciekawi mnie czy jakoś mógł się zmienić po takim czasie. Poza tym macie jakieś porady co do weryfikacji tego już na samym starcie co by człowiek się nie rozczarował?

Magdalena

Uzadzenie emanujace prady galvaniczne, urzadzenie to ujedrnia, odżywia i likwiduje zmarszczki

Iza Starowicz

Słuchajcie ludzie. Firma Nu Skin, jak większość "zakładów pracy" wymaga zaangażowania. Logicznym jest , że jeżeli chcesz scrollować internet i przy tym dorabiąć bądź /lub/i polecać produkty o których nie masz pojęcia zarobki będą słabe a renoma kiepska. Jak w każdej firmie są specjalne oferty , gdzie luksusowe kosetyki można kupić nawet 60 % taniej. wyżej wymieniony tusz wraz z odżywka można kupić za 75 złotych, a kupując profesjnalna technologię do domowych zabiegów SPA - szalenie oszczędzasz bo poza tym , że zabiegu nie wykonuje kosmetyczka , nie różni się niczym , po kilku razach spłacasz cene technologii a reszta to dbanie o siebie systematyczne i uzupełnianie produktów. Bzdura, że trzeba mieć bogatych znajomych. Znam osbiście ludzi , którzy pracują 2 godziny dziennie zarabiając 100 zł tygodniowo, znam, osoby , które pracując tyle samo zarabiaj 1000 zl tygodniowo/ A teraz niech którakolweik z Was jest w stanie mi powiedzieć ile jest moźe wyciągnać na etacie po 2 latch pracy po 8 godzin przebywając łącznie poza domem 10/ no ile 5,7 8. a moze 12 tysiecy - tyle miesiecznie sie tu zarabia po roku (choć można już po 2 gi miesiącu), wkładając prace na 4-6 godzin dziennie, po 3 latach multum osob zarabia powyzej 20 i 25 tysięcy , natomiast jaki biznes , do którego cały kapitał wynosi od zera do 2000 tysięcy złotych pozwala zrobić Ci po 4 latach 50 tysięcy miesiącznie, po 50 ciu -m60 tysięcy. MLM - wspaniale, ale po tych 5 latach nie spoczywasz na laurach, dalej musisz pracować , co nie znaczy , ze jezeli dodtyka Cię osobista porazka "spadasz na sam dół" Wszystkie te negatywne opinie, wynikają z ignorancji, niewiedzy, zazdrości i są od ludzi którzy nie mają w sobie za grosz pacowitosci i pokory, Pamiętajcie "ze najpierw , żeby wyjąc trzeb włożyc" (pracę) cokolwiek firma by nie sprzedawala, do tego wzajemna pomoc przy zamykaniu miesiąca - obcy dla siebie ludzi pomagaja innym osiągac wysoko postawione cele, bo chcą, bo lubią, bo czynią dobro i dlatego, że w tej , notowanej na nowojorskiej giełdzie firmie, która m.i. w Forbes wygrywa wiele nagrod, w firmie , która jako pierwsza wbranzy beauty wproadza system IOT, która na moich oczach mogła setkom kobiet w polsce siegnąć po duzo więcej niż 4 tysiące za 20 lat pracy w tzw budżetówkach - nauczyciele, pielegniarki. (usunięte przez administratora)

Kamila
@Iza Starowicz

Zgadzam się. Ja weszłam do współpracy po kilku katarach korzystania z produktową absolutnie są warte swojej ceny. Moja twarz wygląda dużo młodziej. Efekty zaczęli zauważać znajomi i mimowaolnow zaczęłam sprzedawać technologie. Pracuję kilka lat. Jest to moje trzecie źródło dochodu. Mam Już stabilny biznes, bardzo doceniam dochód pasywny. Bardzo polecam zacząć od pozycji klienta- przetestować- być systematycznym w stosowaniu. Osoby które mówią że produkty nie działają- nie możliwe że jesteście systematyczni i zrobiliście zdjęcie, przed i po i nie ma różnicy. U moich klientek jest sto procent satysfakcji.

Wybaczcie ale moim zdaniem negatywne komentarze piszą nieudacznicy którym nie wyszło ????Ci którzy nie pracowali a myśleli ze tu kasa spada z nieba. Jakie to ludzkie. Chcemy zarabiać miliony do pracy to już tak niekoniecznie. Jesli potraktujemy firmę jak swoją - ze wszystkimi narzędziami jakie mamy za free nie ma szans ze nie osiągnie się sukcesu!! Dostajemy tu magazyn firmy za darmo. Nie ma kosztów wejścia. Darmowe szkolenia. Czego chcieć więcej? Jeśli ktoś tego nie potrafi tego wykorzystać to powinien najpierw popracować nad sobą i nauczyc się prowadzić własną dzuslanosc. Ja zarabiam w NuSkin 3x tyle co na etacie. Bez krępacji pokazuje i chwale się przelewami od NuSkin. To pięciocyfrowe kwoty. Pracuje w firmie 3 lata i nie zrezygnuje ever! ????

@Ania

Zarabiam na etacie pięciocyfrowe kwoty i nie przyszłoby mi do głowy chwalić się przelewami z firmy? Po co?! Kto normalny tak robi? Pracuje w IT, moi znajomi tez zapewne dobrze zarabiają i nigdy nie pokazują innym swoich wypłat. (usunięte przez administratora). Ale wy musicie się tak upokarzać, żeby nagabywac kolejne osoby, nie?

@Ania

Znam wielu bardzo dobrze zarabiających ludzi i nikomu z nich nie przyszłoby nawet do głowy chwalić się swoimi przelewami. Wręcz przeciwnie, w środowisku dobrze wynagradzanych nawet się o tym nie rozmawia. Całkowicie odwrotny tred jest wśród business woman z Nu Skin. Te, to nawet gotowe są baśnie pisać.

@Agata

Ale są ludzie którzy nie wierzą ze w NuSkin tez się zarabia 5-o cyfrowe kwoty. Wiec czemu nie pokazac niedowiarkom? Nie widze w tym nic złego.

Olga
@Ola

Może nie wierzą, bo nie mają pojęcia w jaki sposób to osiągnąć? Może w takim razie wyjaśnicie jak do takich kwot dojść? Osoba bez kompletnego doświadczenia po ilu latach dałaby obecnie radę tak wyciągać?

Nie naiwna
@Ania

Szukaj naiwnych klientek które na ciebie pracują płacąc dziesięciokrotnie za produkty warte 1/6 ceny Myślę ze świadomość ludzi tez wzrosła o 70 proc

słońce
@Agata

Wydaje mi się, że źle to interpretujesz. Pokazując kwoty jakie się zarabia w MLM, to tylko chodzi o to aby pokazać czy udowodnić innym, że w pracy online da się zarobić. Może i takie same kwoty jak na etacie ale różnica jest taka, że pracuje się z domu a nie wstaje codziennie wcześnie rano i pracuje na etacie poza domem po kilka czy kilkanaście godzin.

Bzdury! Najzwyklejszy sposób promowania MLM, bo na etacie nie udało mi się osiągnąć nic. Im bardziej będę zachwala "moje" MLM tym więcej naiwnych wciągnę i będę mieć z nich zysk. Podłe ale prawdziwe.

E.D

Wiem o kim piszesz i z całym szacunkiem po nicku piszesz do konkretnej osoby? A pewnie sama dałaś fałszywe imię. Po co kogoś obserwujesz jak Cię razi? I potem szukasz forum gdzie możesz swój jad zazdrości wylać? Myślę że ludzie na poziomie się nie tu nie przekrzykują na komentarze. Nawet jakbym zarabiała na etacie 20 tysięcy to po prostu warto dywersyfikować dochód i każdy mądry człowiek ma kilka źródeł dochodu.

Negatywy piszą osoby które wchodzą do firmy i rezygnują po trzech miesiącach bo oczekują manny. Ja dopiero po roku zaczęłam odnosić sukcesy!!! I byłam na to gotowa. Kurde to nowy zawód którego masz się człowieku nauczyc! Idąc na studia kujesz 5 lat żeby zarabiać 3000 zł, a tu oczekujesz takiego samego żłobku po miesiącu?! Musisz zbudować swoją wiarygodność, bazę klientów, wyedukować się. Dla mnie to było logiczne i z góry wiedziałam ze wyciągnę swoje po czasie. Jestem w firmie 2,5 roku. Zrezygnowałam z etatu którego nie cierpiałam i na którym zarabiałam znacznie mniej. I jestem bardzo zadowolona. Uwazam ze każdy kto jest pracowity i ma pokorę, kto zrozumie ze to praca jak każda inna- odniesie tu sukces. Produkty- najlepsze na świecie. Sama borykalam się całe życie z trądzikiem i tłusta skóra i w życiu nie miałam piękniejszej skory. Także przekonanie do produktu- kolejna rzecz budująca nasza autentyczność. Ja polecam z całego serca.

Ruler
@Kasia

Na siłe pisane pozytywne komentarze ????kosmetyki tak dobre , że za 1/4 ceny można kupić lepsze i bez uczuleń na twarzy . Do ciała ten galvan nawet nie działa , idźcie ludzie do kosmetologa /kliniki medycyny estetycznej i Zróbcie zabiegi które faktycznie pomogą .

ZK
@Ruler

A Ty na sile krytykujesz? LumiSpa jest fantastyczne. Galvanic tez - ale przy regularnym stosowaniu. Zabiegi można wykonywać w gabinetach i dbać o skore w domu jednocześnie na wysokim poziomie.

@ZK

Galvanic to jedna wielka porażka. Zniszczył mi skórę totalnie. Na szczęście 3 miesiące używania serum pomogło się skórze zregenerować. Moje dwie koleżanki też uległy pokusie usunięcia zmarszczek przy użyciu galvanica spa. Żadna nie zauważyła pozytywnych efektów. Wręcz odwrotnie. Rozciągnięta i zniszczona skóra rwarzy to jedyny efekt osiągnięty dzięki galvanic spa i zalecany h do niego kosmetyków.

mona
@Ruler

Dokładnie tak. Wystarczy popatrzeć na twarze sprzedawców. Cudów nie widać.

pragmatyk
@Kasia

Dla mnie jest zasadnicza różnica między zarabianiem (nawet studiach!) po 3 000zł/miesiąc, a zarabianiem 0zł czy kilku stówek miesięcznie, "bo się jeszcze muszę nauczyć", "bo nie rozumiem marki", "bo nie mam klientów", "bo struktura za mała i jedna noga nie pracuje"! Co to za argumenty...? Jeszcze jakby człowiek wiedział ile potrwa taka sytuacja (miesiąc/kwartał/pół roku), to może świadomie podejmować decyzję i mieć motywację do wejścia w to, a tak to kupuje kota w worku. I jaki ten kot jest, to ciężko powiedzieć! mlm to może być jedynie praca dodatkowa, jeśli ma ktoś czas i chęci, a zarabia jedynie promil osób. Choć zdaję sobie sprawę, że nie każdy idzie w to dla kasy. :)

XYZ

Do tego awansu czy tez większej ilości kasy to po jakim czasie i przy jakich okolicznościach można już w rzeczywistości oczekiwać? Czy przy tym znajda się jakieś porady dla osób zainteresowanych, które nie posiadają jeszcze większego doświadczenia?

Dinozaur

Jestem tu tzw dinozaurem :) kilka lat pracy. Świetna firma, badania kliniczne a więc gwarancją efektu. Zresztą pracują tu ludzie na bardzo wysokich stanowiskach zawodowo, wykształceni i przedsiębiorczy. Dobry partner biznesowy na lata. Jedna z lepszych firm pod kątem zarówno jakości, badań, historii. Polecam.

Mąż

Nie polecam! Już nawet nie mówię o produktach,ale o tych ludziach naciagaczach! Wciągli moja żonę w ta chora "współpracę" namawiając ja do reklamowania ich produktów. Zresztą nielegalnie,bo przecież żadnej umowy o pracę nie ma. Nie wspomnę już o tym że przez pół roku zarobiła nie całe 100zl a Oni naciagli ją na gadżety za 1000zl!!! Moja żona nie widzi tego co to za firma i tylko kłóci się ze mną o nich. Może znajdą się jakieś Panie które pracowały w tej firmie i porozmawiają z moją żona ? Bo ja już nie mam siły

Sekret
@Mąż

Może jest źle prowadzona, powiem Panu tak więcej wsparcia dla żony.... bo tutaj idzie zarobić pieniądze, ale trzeba pracować samo z nieba nie spadnie. Mogę powiedzieć,że Nuskin jest jedynym moim dochodem a nie zarabiam tutaj tylko na waciki...pozdrawiam

@Sekret

Z pewnością idzie zarobić pieniądze jak się ma dużo naiwnych, niedoinformowanych i wiezacych w cuda znajomych. Jak się ma znajomych, którzy potrafią znaleźć niezależne opinie (nie te powielane przez kółko wzajemnego wsparcia konsultantki, które piszą sobie nawzajem pod postami same ochy i achy) to już łatwo nie jest :)

K
@Mąż

Ja bardzo chętnie. Obiektywnie opowiem o współpracy (2lata) poziom osiągnięty ruby partner.

@K

Jaka umowa w tej pracy??? (bo tak to nazywacie) Od razu stały etat, czy umowa zlecenie na początek? PROSZĘ, UDZIEL MI WSKAZÓWEK

mikolda
@Mąż

@Mąż na 100% nikt żony nie naciągał na kupowanie produktów, spodobały się to chciała mieć i tyle

P
@K

Ja jestem ciekawa, bo zastanawiam się nad podjęciem dodatkowej pracy. Czy możesz mi troszeczkę o tym opowiedzieć?

@E
@P

zapraszam do kontaktu, współpraca z firmą jest jak podróż;)Wiele osób, które negatywnie ocenia po prostu, albo się nie zaangażowały wystarczająco długo, efektywnie, albo coś ich zraziło...mozna zarobić i fajnie pracowac, nie zawsze tzreba isć utartą drogą, schematem pracy od 7-15;) pozdrawiam

Gosia
@@E

Jestem zainteresowana napisz coś więcej

@I
@Gosia

Zapraszam do kontaktu. Chętnie opowiem Ci o pracy w Nuskin ????

@I
@P

Cześć. Bardzo chętnie opowiem Ci o pracy w Nuskin ???? Zapraszam do kontaktu.

@Mąż

Umowa? Firma działa w oparciu o samozatrudnienie, według polskiego prawa 1550zl to kwota , która można zarobić nie prowadząc działalności gospodarczej, powyżej tej kwoty działalność jest wymagana więc nie jest to żadne (usunięte przez administratora) a wystarczy się dowiedzieć, poczytać a nie od razu oskarżać. Żona chce byc niezależna i bardzo dobrze! Zamiast wspierać i pomagać, zrozumieć ten biznes najlepiej powiedzieć, że to naciągacze. Prowadząc własny biznes trzeba się zaangażować, poświęcić czas, inwestycja jest sprawą indywidualną, firma jej nie wymaga. Prowadzi pan swoją firmę? Wie jak to wygląda czy pracuje na ciepłej posadzie na etacie? Proszę wspierać żonę, poczytać ale na rzetelnych stronach a nie na forach gdzie ludzie piszą wszystko. Firma jest legalna, działa prawie 40 lat i jest notowana na giełdzie nowojorskiej. Nikt nikogo nie namawia, to nie sekta.

Goska
@Mąż

Jeśli ma Pan jeszcze szanse proszę jskos żonę odcuagbqc od tej firmy. Bo tak jej spiorą mozg i będą wmawiać,że Pan jest przeszkodą do dążenia i zdobywania więcej w życiu. Moi znajomi rozwiedli się. Jego żona jeździ na szkolenia , uwierzyła ze swiat stoi dla niej otworem. Rodzine traktuje jak ograniczenia. Naprawdę chory system. Mam nadzieję ,że zona nie da się aż tak w to wciągnąć

@Mąż

Umowę może mieć dystrybutorka więc nie ma tu kwesti nielegalnych proszę nie wprowadzać w błąd.

@Goska

A czemu to żle że uwierzyła że świat stoi otworem i że daje sobie sama radę. Skupiła się na własnym szczęściu. No normalnie tragedia się stała.

On
@Mąż

Moja żona od pół roku pracuje w tej "super" firmie. Pomijając fakt że praktycznie nic nie zarobiła a spędza z tel po 12H dziennie to jeszcze przez to potracila wszystkich znajomych bo na każdym spotkaniu wciskala te mega super produkty a nikt nie chce bez przerwy o tym słuchać. Codziennie ta sama odpowiedź: "żeby zarobić to muszę więcej osób rekrutować". Osoby zrektutowane chyba nie mają poczucia czasu bo telefony do żony są praktycznie 24h na dobę. Nie ważne czy to 1 w nocy czy 6 rano. Na jej grupie praktycznie wszystkie polubienia i komentarze od osób z firmy. Próbuje ją jakoś wyciągnąć z tej sekty bo tak się żyć nie da. I nie wierzcie jak ktoś wam wmawia że to dodatkowa praca bo tu trzeba poświęcić naprawdę cały dzień żeby jakieś marne grosze zarobić.

Goska
@Anna

Napsialm tez ,ze rodzina i maz stoją jej na drodze. Tego akuart nie zauważyłaś? Tragedia jest wmawianie ludziom ,ze sa tacy zajebisci bo sprzedaja te kosmetyki. Firma działa na zasadzie sekty . Widze ,ze baranki staraja się bronić pasterza. Tyle jest teraz tych konsultantek i coraz więcej ludzi widzi ,że to bubel. Nie długo skończą się klienci i wtedy będzie płacz.

Była prtnerka
@On

Hej, zostaw proszę maila do siebie, chętnie się odezwę. Dziękuje za ten wpis.

@Była prtnerka

alemscisz@gmail.com

Mix
@Goska

To jest zwykły handel a oni dorabiają do tego teorie jakby co najmniej mieli zbawić świat. A te konsultantki to faktycznie już o niczym innym nie potrafią mówić. Moja była już przyjaciółka potrafiła tak kierować rozmowę na temat choroby mojego ojca, aby tylko rozmawiać o nu skin. A kiedyś była normalną, wspierająca osobą.

@Mąż

Ma pan rację. Ja podjełam z Nu skin współpracę 4 miesiace temu. Wydałam (usunięte przez administratora) kasy na ich technologie i szkolenia. To są takie cwaniary i naciagary, a dodatkowo dzieki tym szkoelniom wiedza jak wpłynąć na człowieka i zmanipulować. Osoby, które mają naiwnych ludzi, ciemnotę wokół siebie to moze i zarobią jakieś pieniądze, a reszta odejdzie. Niech pan przetłumaczy to żonie bo szkoda jej czasu. Doją z człowieka ile się da, znam dokładnie ich plan kompensacyjny i wiem na czym polega ich dojenie ludzi.

@K

Ile pani zarobiła 6 tys? żenada, jeżeli chodzi o tak poniżającą pracę. Najpierw obdzierają z godności i ociemniaja mózg, zeby człowiek nie mógł dłużej logicznie myśleć.

@Goska

Dokładnie, to jest firma dla naiwniaków, i te baby w tandetnych kolorowych długich sukienkach gdzieś na wyspie zachwalają jak to warto pracować dla firmy, bo dostanie sie nagrodę itd. To jest firma dla ludzi bez innych możliwości zarobienia pieniędzy, czyli mających słaby zawód, wykształcenie itd.

Jasne

Faktycznie pewnie nawet tej stówki nie zarobiła. Upokorzenie przed znajomym i mężem - bezcenne!

Klara
@Kinga

Dokładnie! W dodatku ich twarze - „business woman” w poliestrowych marynarkach z Zary, sprzed 10 kolekcji. Obraz sukcesu i pomnik zaufania.

Majka
@Kinga

Jaka to firma Śmiechu nie róbcie Chyba banda (usunięte przez administratora) i nierobów Urządzenie warte 100zl sprzedają za 3 tys i kremy warte 30 zł po 200 zł Weźcie się za normalna prace a będziecie docenione i dowartościowane

Gabi

A ja bym była chętna te zarobki zobaczyć. Tak szczerze to rozważam podjęcie współpracy. Czy firma odpowiednio mnie do tego przygotuje? Czy będę miała jakieś skuteczne szkolenia?

@wspołpracownik
@Gabi

Ja jestem osobiście zadowolona a dopiero rozpoczęłam współpracę, jestem w trakcie szkoleń i na projekcie nowe życie 2024, (usunięte przez administratora)

Patrycja

Współpracuję z firmą od ponad 3 lat. Podjęcie współpracy było najlepszą zawodową decyzją jaką w życiu podjęłam. Jestem również osobą pracującą na etacie i dywersyfikuję swój etat w oparciu o współpracy z NU SKIN. Uważam, że są to genialne możliwości, o których ludzie szczególnie w Polsce nie mają pojęcia. Przez pierwsze dwa lata przyglądałam się i uczyłam się tej pracy. W trzecim roku mojego rozwoju zarobiłam bardzo dobre pieniądze i rozwinęłam się na wielu płaszczyznach! Uważam, że model network marketingu jest wspaniałą branżą, ale trzeba zrozumieć na czym polega, na czym zarabiasz i przede wszystkim nauczyć się tej pracy. W życiu kieruję się faktami, a fakty są takie, że firma NU SKIN jest najbardziej innowacyjną marką w swojej kategorii i spełnia wszystkie kryteria nowoczesnego biznesu. Uważam, że każda osoba pracująca na etacie powinna rozważyć te możliwości jako dodatkową pracę - obszar do rozwoju i zarabiania pieniędzy. Jeżeli chcesz naprawdę dowiedzieć się jak wygląda taka współpraca i czego możesz oczekiwać skontaktuj się z osobą, która pracuje tu już jakiś czas i ma efekty swojej pracy, z osobą, która nie zrezygnowała po miesiącu, bo naiwnie myślała, że pieniądze będą lecieć z nieba! Nie ma nic za darmo! Tej pracy trzeba się nauczyć, ale warto. Ja pracuję w zespole NuPowerShow i uważam, że to najlepszy teamwork w tej branży w Polsce! (usunięte przez administratora)

Kosmetyczka
@Patrycja

I naciągać ludzi na pienadze za 10 krotna sumę jak w sklepie i na dodatek nic nie warte A gdzie sumienie wasze ?

Patrycja
@Kosmetyczka

Jeśli jest pani kosmetyczka to próbowała tych produktów?? Ja kupuje właśnie u mojej pani kosmetyczki i naprawdę mi uratowały skórę. Polka jak Douglas więc bez przesady z tymi cenami. Za każdym razem jak wracam do innych to mi się pogarsza stan ceny

Zostaw merytoryczną opinię o NU SKIN - Warszawa

• Jak się pracuje w NU SKIN?

Zobacz opinie na temat firmy NU SKIN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NU SKIN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NU SKIN?

Kandydaci do pracy w NU SKIN napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NU SKIN