Opinie o NU SKIN w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie NU SKIN. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NU SKIN o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NU SKIN w Warszawa

Zrezygnowałam

Na chłodno , kilka spostrzeżeń po 8 msc współpracy, która zakończyłam 1. Kosmetyki Kosmetyki są dobre (jak w każdej firmie nie wszystkie) uważam że kolorówka, spf, kosmetyki do ciała oraz włosów są bardzo średnie (na tle innych kosmetyków za połowę ceny wypadają słabo) większość do twarzy jest dobra, natomiast należy pamiętać że same kosmetyki to nie wszystko, należy się odpowiednio odżywiać, suplementowac i żadne kosmetyki nie zastąpią zabiegów w gabinecie kosmetycznym czy medycyny estetycznej, pamiętajcie o tym przy wyborze , jeżeli macie cerę problematyczną to najpierw dermatolog !! I to jest podstawa : badania - dermatolog ! Nuskin nie wyleczy wam ani rumienia czy trądziku, a wręcz mozna sobie tylko zaognic stan zapalny (nie, nie jest tak że lumi skoro nie kruszy skorupki jajka to sie nadaje to skory ze stanami zapalnymi) 2. Urządzenia - ok , ale ! Duży plus za inwestowanie w technologie, odnośnie nagrod - polecam doczytac kto te nagrody przyznaje ;) to nie są renomowane miedzynarodowe nagrody , wiekszosc jest kupiona, zauważcie jak nachalny obecnie jest marketing - mnostwo sponsorowanych artykułów w prasie i mediach - dlaczego o tym za chwilę Ze wszystkich technologii polecam jedynie lumisie , faktycznie świetnie oczyszcza skore i nie trzeba używać do niego dedykowanych kosmetykow, mam jedynie wątpliwości co do nowej technologii i konieczności wymiany głowicy co 3 msc - tak mi moja partnerka przekazała, przestrzegam przed codziennym uzywaniem lumi na skorach trądzikowych, z rumieniem, Stanem zapalnym czy po zabiegach kwasami, laserowymi itp jak widzę co te dziewczyny z mkk polecają to mam ochotę nimi potrząsnąć, naprawdę mozna sobie zrobić krzywde słuchając ich (nie daj Boże używać tego po ściągnięciu szwów na świeżej ranie !!!) Ogólnie lumi polecam ale szczerze - trwalsze efekty uzyskacie zabiegami w gabinetach (medycyna estetyczna to nie tylko strzykawka) Aplikacja - powiazana z pktem nizej, wszystkie zdjęcia ktore dziewczyny na insta wrzucają to ściema, zrobilam eksperyment wygrałam selfie i po jakims czasie wgralam kolejne selfie (oba selfie robione tego samego dnia na początku) i oczywiście aplikacja mi podsumowala ze super ! Ze urzadzenie działa i zasugerowała kolejne produkty do zakupy... 3 kolagen - żart Kolagen który powoduje że blizna znika po 2 tygodniach ? Dla mnie to był gwóźdź do trumny, nie ma żadnych naukowych dowodów na to że pity kolagen wchłania się w takich ilosciach żeby odnieść pożądany efekt , a te tze badania kliniczne zostały wykonane na az 60 młodych kobietach ;) owszem badania były ale jedynie 1/3 z tej wielkiej puli cos zauważyła, dziewczyn doczytajcie zanim posłuchacie lasek z fb czy instagrama Dalsza część w nastepnym wpisie

Małgorzata

(usunięte przez administratora) Kosmetyki bardzo dobre, ale za kosmiczną cenę!!!!

Justyna
@Małgorzata

A czy możesz napisać coś więcej? Wiele osób mnie namawiało na NuSkin ale ja jestem sceptycznie nastawiona.

Sparzona

Przybywam tu sparzona całą otoczką nu skin, a właściwie dziewczynami z platform społecznościowych takich jak tik tok, które reklamują się jakoby miały super dochodowe WŁASNE biznesy, a tak naprawdę nie mówiąc nic o tym co sprzedają i jakiej marki, od razu namawiają do wypełnienia formularzy o kontakt. Po czym oczywiście kontaktują się, z propozycja współpracy, ale o tym zaraz. Będąc na świetnym stanowisku w swojej firmie złożyłam taki formularz z czystej ciekawości czym zajmują się te kobiety, skoro deklarują taką pomysłowość w biznesie, który określają ‚swoim’ i o którym nie wspominają szczegolowo ani słowa dopóki nie zadeklarujesz chęci współpracy podając większość swoich danych. Podejrzewałam już sute.nerstwo, skoro jest to owiane taka tajemnica ale okazało się ze jest to Avon premium :). Cała rozmowa z owymi konsultantkami, bo tak bym je nazwała zamiast bizneswoman to jedne wielkie zajmowanie czasu rozmowami, gdzie zapraszają na spotkania online o totalnie randomowych godzinach, aby się dowiedzieć czym w ogóle zajmuje się ta firma, bo na pierwszej i drugiej rozmowie nie chcą nic zdradzać… nawet nazwy firmy. ostatecznie sfrustrowana marnotrawstwem mojego czasu poprosiłam o jasne wskazanie czym zajmuje się firma, jej nazwa i dopiero wtedy usłyszałam ze chodzi o firmę nu skin która zajmuje się sprzedażą żelazek do twarzy itd, generalnie Avon premium. Skąd ta ogromna akcja nie mówienia o firmie do ostatniej chwili osobom zainteresowanym współpraca? Zawsze ma to jakiś cel, głębszy i niekoniecznie jest to cel pozytywny. Podziękowałam za ‚wspolprace’ a bardziej za konsultantkę owej firmy. Usłyszałam wtedy od tej dziewczyny ze muszę jako kobieta mieć drugie źródło dochodu :) te dziewczyny musza mieć niezła sieczkę z mózgu, ze pozwalają sobie wmawiać iż sprzedaż produktów to biznes dodatkowy, bo to raczej biznes 24/7, i dla kobiet takich jak ja, mających świetna posadę w branży która potrzebuje specjalistów i zawsze sowicie im zapłaci, to usłyszenie ze powinnam mieć drugi biznes bo nie posiadanie jest głupie, a ten drugi biznes to bycie konsultantka, szczególnie usłyszenie od laski która myśli ze ma biznes sprzedając po internecie ludziom produkty, czyli zwykle wciskanie. Pozostaje życzyć im powodzenia w znalezieniu pracy poważniejszej i przejrzeniu na oczy. Mnie by telepalo jakbym dała sobie wmówić biznesowosc wciskając Avon :D

Ilona
@Sparzona

Hmm ale tutaj są opinie pracowników na temat pracy , zarobków i działalności. Na co komu opinia o gdybaniu. Zapewniam też że nie każdy Tak działa , Ja zawsze mówię szczerze i otwarcie jak wygląda ta praca. Dla Mnie jest to sklep online w którym doradzam klientkom odpowiedni produkt pod ich potrzeby. To co dla niektórych określane jest mianem zabawy lub czegoś niepoważnego, to dla osób , które powaznie potraktują ten biznes jest to często jedyne źródło utrzymania szczególnie w czasie pandemii, często kosmetolodzy o fryzjerzy zamykają salony i szukają czegoś o podobnej branzy i dużo jest takich osób teraz Są 2 typy osób przychodzacych do tego biznesu. Jedne działają tylko dodatkowo i dorabiają sobie a inne działają na 100% dzięki czemu mogą osiągać dochody i 5 tys i 10 tys i 15 tys itd. Z resztą jak w większości mlm. Akurat nie wiem czy tyczy to Avon i Oriflame ponieważ są to firmy które bardzo długo są już na rynku polskim. Im tańsze produkty i gorszej jakości tym mniejszy zysk z dystrybucji.

Sparzona
@Ilona

Gdybys doczytala jak działa go work to wiedzialabys ze jest to portal do wystawiania jakichkolwiek opinii o pracodawcy, nawet jeśli jest niedoszłym. Oceniłam konkretne działanie konkretnej konsultantki, która zmarnowała mi czas. Czego tu nie rozumiesz i co się zaczęłaś produkować jaka ta twoja firma fajna? Nie pytałam o to w swoim komentarzu, a wyraziłam opinie o procesie ‚rekrutacyjnym’ na piramidę konsultantek.

@Ilona

W jednym na pewno nie masz racji. Tańsze produkty wcale nie znaczy gorsze. Doskonale się o tym przekonałam używając produktów NuSkin. Ceny bardzo wysokie a produkty kiepskie (czyt. kompletnie nie działają tak jak "obiecują" konsultantki bądź producenta). Cena zupełnie nieadekwatna do produktu. Dodatkowo jeszcze cena różni się na różnych etapach pracy konsultantki (tak zwane promocje :)...)

Tak tak .... Tańsze to nigdy nie znaczy lepsze. Kupisz tańsze ubranie z targu a markowe to zawsze jest duża różnica w wytrzymałości materiału i jakości. Tak samo obuwie. Tak samo tańsze samochody. Tańsze rowery. tańszy dach. Tańsze meble z byle czego od drogich prawdziwie drewnianych a nie jakieś płyty. Tańsze to według wielu ludzi znaczy gorsze jakościowo, wydajnościowo. Tanszy suplement od droższego mimo wypisanych podobnych składników różni się np tym że w droższym faktycznie będzie to co napisane na opakowaniu. Ludzie nie są (usunięte przez administratora) więc nikt się nie nabierze na podróbkę lumispa z aliexpres za 100 zł po to by zniszczyć sobie skórę. W cenę końcowego produktu wliczona jest praca naukowców nad tym, by to było bezpieczne , skuteczne , wydajne na kilka miesięcy , czyste , ekologiczne opakowania , patenty na składniki które są kolosalnie drogie - wiem bo patentowalam tylko nazwę swojej marki odzieżowej a wydałam tysiące złotych. Nigdy tańsze nie było lepsze z produktów które miałam. Może dlatego że mam bardzo wrażliwą skórę , która reaguje bardzo źle na konserwanty. U mnie sprawdza się tylko produkty z apteki dermokosmetyki i to tylko niektóre i tylko z wyższej półki np biodermy, albo właśnie z nu skin też nic mnie nie piekło i nie uczulilo. Jeśli ktoś może używać tańszych to niech używa ,ale nie każdy może używać byle czego dla swojej skóry. To produkty dla bardzo wymagających osób , gwiazdy też używają , a tutaj nie ma reklam w tv że ktoś się tylko pokazuje z produktem a jego nie używa defacto. Nikt też nie płaci influencerom za to by reklamowali , wszystko jest oparte o drogę pantoflową poprzez zadowolonych użytkowników ;)

@Monika

Kochana mylisz pojęcia. Tańsze to nie tylko "tanie repliki". Tańsze to znaczy również produkty, które nie mają miliona pośredników którzy na tym zarabiają. A jeśli chodzi o lumi spa, to przez długi czas używałam podobnego urządzenia, innej firmy, tańszego. W końcu trochę przez przypadek, zdecydowałam się na zakup lumi spa. I jaka różnica? ŻADNA! Poza ceną oczywiście. Do tego jeszcze ciekawy asekt cenowy. Jedno urządzenie u różnych konsultantki potrafi się bardzo różnić cenowo. Ba, nawet dostajesz zniżkę 50%. Więc to oczywiste, że produkty NIE są warte tych zawyzonych cen. No ale ktoś zarabiać musi. Odnośnie "tańsze zawsze gorsze". Dam ci przykład najprostrzy z możliwych, mrożone frytki. Porównaj 2 opakowania, na jednym sklad: ziemniaki (98%), olej i przyprawy (2%). Na drugim: ziemniaki (95%), mąki, sól, olej, stabilizatory. To drugie opakowanie należy do popularnej firmy i oczywiście cena jest wyższa. Teraz sama sobie odpowiedz, czy te droższe są rzeczywiście lepsze. Tak samo jest ze wszystkim. Gwiazdy nie muszą i nie używają produktów NuSkin. One pokazują na zdjęciach i filmach to, za co im zapłacą. Ale to chyba wiesz, nie możesz być aż tak naiwna. Influencerzy działają tak samo. Nie od dziś wielcy producenci (w sumie ci mali, lub ci którzy próbują promować swoje produkty również) skanują IG w poszukiwaniu najbardziej popularnych kont. Właśnie Influencerzy otrzymują propozycję promowania różnych produktów, oczywiście odpłatnie. Z tego się utrzymują. Przytaczając te wątki, sama po części tłumaczysz tu na forum, skąd tak wysokie ceny produktów, swoją drogą nie wartych nawet 1/3 tej ceny. W przeciwnym razie, pojawiałyby się w renomowanych drogeriach i znikały z półek bez konieczności sztucznego zawyżania ich popularności przez wzajemne komentowanie na grupach na FB (polityka NuSkin "wzajemne wsparcie") lub ukrytych "like grupach" na IG.

@Monika

Akurat to ze gwiazdy czegoś nie używają to żaden argument, bo są sprzedajne jak twoja godność, która utraciłas obierając stanowisko jakie masz. Wszystko jest oparte o drogę usuwania negatywnych komentarzy i słodzenia sztucznego przez same przedstawicielki handlowe, bo inaczej tego nie nazwę. Jeśli myślisz, ze produkt za 500zl ma lepszy skład niż produkt za 200zl to jesteś w tak dużym błędzie ze każda firma szanująca się firma kosmetyczna powinna rozwiązać umowę z takimi amebami. W sephorze tez stężenie retinolu 1% kosztuje od 30zl do 400zl, kazde działa tak samo. Ja mam osobiście dużo pieniędzy i nie szczedzę sobie niczego, ale nie mam podejścia ze im droższe tym lepsze. Typowa ameba.

UWAGA !!!
@Monika

Proszę bardzo: oto właśnie esencja głupoty biznesłumen z nu skin. Nic dodać.

Sabka31
@Sparzona

Witam Czyli to nu skin to jest Avon premium dobrze zrozumiałam ?

Nie
@Sabka31

To jest nu skin firma naukowo -badawcza Plus suplementy pharmanex. Nie żaden Avon :)

@Ewa

Widać kto się nie zna na składach. W nu skin nie ma produktu, w którym nie byłby jakiś składnik opatentowany i innowacyjny ,Zastrzeżony patentem- to znaczy, że nikt inny nie może go używać / mieć w swoim produkcie . Poczytajcie sobie o badaniach jakie muszą przejść substancje by móc je opatentować. I kwoty jakie trzeba wydać na te patenty. Poza tym Ci co się naprawde znają na składach ,chemicy, biotechnolodzy itp nigdy nie porównują składów na podstawie tego co jest na opakowaniu. Bo nawet więcej da jest opisana wszędzie jako Aqua a może być to woda z głębin morskich, jakaś tlenowa, zwykła, destylowana. Albo alkohol - ile razy te co niby mówiły że się znają i daj Pani skład - to mówiły że jest alkohol więc będzie wysuszać włosy lub skórę - a niby wspierała mi że jest kosmetologiem. Po czym ukazywał się brak podstawowej wiedzy z zakresu składników. Ponieważ alkohole tłuszczowe są bardzo dobrym składnikiem w produktach. Bardzo bardzo . Tak samo wiele innych składników bardzo przeze mnie poszukiwanych w produktach choćby sylikon - który bardzo mi służy i każda osoba która zna się na składach i działaniu też potwierdzi , że sylikony mają bardzo dobry bry wpływ na cerę lub włosy , a niektóre osoby na (usunięte przez administratora) i Instagramie będą mówić "oblepiacz" , "nie przechodzą składniki" tak jak ten słynny Kacper z okiem kosmetologa co siedzi w więzieniu Nikt mi nie powie,że jestem amebą. Nikt mi tego w życiu nie powiedział. Ani żadna pacjentka moja ani klientka z nu skin ,znam swój stan wiedzy i będę bronić produktów, gdyż u mnie każda osoba jest zadowolona i poleca innym osobom sama z siebie. Tylko osoby o niskim poczuciu swojej wartości i braku kultury osobistej wyzywają obcych ludzi od ameb . Zastanówcie się nim coś napiszecie. Uczcie się ,czytajcie, chloncie wiedzę ,zamiast pisać bzdury w internecie i szerzyć propagandę anty nu skin lub anty mpm.

@Monika

* silikon * np. silikon medyczny w produktach , choćby tych po zabiegach kosmetologicznych Super goją rany

Czyli według Ciebie Natalia Siwiec i np Venus Williams mają w swojej łazience i używają Lumi Spa bo są sprzedajne ??? To dziwne, bo one nigdy nie pracowały w nu skin ani nie reklamowały tych produktów . Poprostu tak wyszło że zdjęć np na Instagramie , jak robiły sobie zdjęcia w swojej łazience Natalia np. podczas reklamowania stroju sportowego w swojej łazience . I uchwyciła Lumi Spa na półce. Niektórzy nie potrafią zrozumieć tych różnic w urządzeniach, dopóki tańsze nie zrobi im krzywdy tak jak mojej koleżance. Przyłóż sobie oba urządzenia na chwilę pod oczy bez żelu i wody to zobaczysz co zrobi Ci podróbka ( wiertarka do skóry ) Wciąga skórę normalnie, mietoli ją. Może jakoś oczyścisz skórę ,ale zmarszczek to będzie później jeszcze więcej. Ale absolutnie normalnie nie jeździcie sobie żadnym sprzętem ani sonicznymi bezpośrednio pod oczy. To tylko zaszkodzi. Do tych okolic są płyny dwufazowe ,pianki do demakijażu, mleczka itp.itd

Poza tym - zaburzona bariera hydrolipidowa będzie po zwykłych szczotkach lub takich które nie mają nasadki miękkiej I jeszcze działanie antybakteryjne przez jony srebra + ten cały system two sense motion który również został opatentowany przez firmę,więc nikt inny nie może go posiadać względem prawa.

Nie kłam

Taaa, haha Turbo hydro barierka żelowokosmicznie ujędrniana jonami słońca po południu. Taki "patent na wyłączność" jakbyś miała to biere piństet sztuk. Acha, bo w USA co druga kosmetyczka korzysta z tego patenty. Podobno Nobla ma dostać. Szukam do pracy pań, nie za mądrych, sprzedajnych. Zapraszam, haha ))))))

Mała

Uważasz że wrzucając post na Instagram niechcący uchwyciła urządzenie NuSkin? Ty chyba pojęcia nie masz o Instagramie. Jak już tak dokładnie śledzisz influencerów, to sprawdź jeszcze raz profile i tagi w postach. Większość z nich jest sponsorowanych przez konkretnego zleceniodawcę (w tych przypadkach NuSkin). Nie sądzisz chyba, że jakąkolwiek gwiazda będzie traciła czas na zabawę tymi urządzeniami. Mają profesjonalistów od zajmowania się ich wyglądem..

@Monika

Laski, sieczkę macie z głowy i tyle. Sprzedajne jesteście jak Siwiec w Dubaju.

@Sabka31

Firma naukowo badawcza hahahah. Avon premium, scam jak nic. Wystarczy poczytać opinie.

Działanie antybakteryjne jonami srebra to masz nawet w plastrach za 2zl w aptece, nu skin tego nie opatentowało. Na fb maja po 12 polubien pod postami, wszędzie nieprzychylne recenzje. No chyba ze pisała ich pracownica to jest to dobra recenzja. To żadna światowo naukowa marka, to zwykły scam. Ze tego nie widzisz to musisz niezle zaślepiona być, żal mi cię.

Neutralna
@Sparzona

Czy mogłabyś mi napisać w jakiej branży pracujesz i na jakim stanowisku? Pozdrawiam serdecznie

Lucia
@Monika

Piszesz głupoty z czapy - tańsze nigdy nie jest lepsze od droższego, płaci się za jakość itp itd, tak? Przykładowo mamy produkt kiepskiej jakości za 10 zł, narzucamy marżę 1000% i co? Oznacza to, że produkt jest lepszy ?:D W marży zawarte są rzekomo sześciocyfrowe wynagrodzenia i głodowe prowizje dla każdego stopnia piramidy, wyjazdy "motywacyjne", kongresy, celebracja w UTAH (! hahaha) czy inne pierdoły, żeby nagrywać urywki na insta czy relacje niby też są za darmo?

@Neutralna

A co to ma do rzeczy? Nowoczesny marketing prezentujesz, Acha...kurcze to tylko zajmowanie czasu wciąganiem do bezsensownych rozmów.

Kejt
@Sabka31

haha dokładnie to ujęłaś. Tylko tutaj jeszcze promuje się "Biznes" - ciągle podkreślane słowo przez te wszystkie "biznesłumen" Biznes, biznes... Ech. Same w to nie wierzą, ale jak już się nachwaliły znajomym jakie to one nie są biznesłumen no to trzeba dalej udawać i się uśmiechać i ciągnąć tą komedie

Haha
@Kejt

Tak, tak. Są w biznesie. )))) Taki biznes że tylko Firma robi na tych konsultantkach/konsumentkach biznes. A tym dziewczynom sprzedawane są tylko marzenia. Że niby one są biznesłumen, ale nie teraz. Za chwilę nimi będą )))) Dziewczyny proszę, nie bądźcie takie naiwne. Klasyczny"amerykański" biznes.Tworzenie społeczności dla zagubionych w życiu kobiet. American dream. Obudzicie się kiedyś w ręką w n....k..u. Dobra rada, poszukajcie normalnej pracy. Praca =pieniądze. W nuskinie za darmo, to nie jest praca!!!

Kejt
@Haha

To co piszesz to prawda. One ciagle same sobie przeczą; 1) na początku : „nie musisz nic kupowac, będziesz rekomendować”. Po tygodniu na szkoleniu on line mówią „nie wyobrażam sobie zeby byc w nu skin i nie miec produktów” 2) na tzw pierwszym „spotkaniu/zoomie czy innym” mówią na okrętke „to nie sprzedaz, żadne sprzedawanie,to rekomendacja, tworzenie relacji z ludźmi”. Rzeczywistość: to sprzedaż w 300%! 3) przyciągają hasłami w stylu „już w pierwszych dniach zarobisz kilkaset zł”,a jak wychodzi później? Ze jednak ciężko zarobić nawet stówke. Na fb na tych ich szkoleniach mowią „nie poddawaj sie, działaj, to „odroczona gratyfikacja”, „nawet jakbyś miała zarobić po roku to warto, zobaczysz” ????????????‍♀️ Albo „jeśli nie zarabiasz to Twoja wina! Jesteś niewystarczająca! To nie wina Twojego lidera, to Ty jesteś winna!” Momentami aż mnie to przerażało bo brzmi jak próba wpływania na ludzi w niebezpieczny sposób, trochę sekta? 4) najgorszy jest fałsz. Jeśli zwerbowała ciebie „koleżanka” to wiedz, że traktuje Ciebie jak potencjalna zwierzynę która może coś kupi. Już nie wiesz kiedy kłamie, a kiedy jest prawdziwa. Masakra :( i ta gra aktorska w reels’ach na Instagramie. Byle sprzedać, byle werbować nowe osoby, które kupią pakiet past, bo na szkoleniu tak Ci każą. Żeby góra zarabiała. Tzw. Pierwszy post z pastą. Ja odradzam a przynajmniej tą „ekipę” na którą ja trafiłam, albo liderkę. Nie wiem czy to tylko jej metody czy całej tzw.linii. Każda ponoć zarabia „miliony”, a wszystkie cisną się na 2 pok mieszkaniach ????????‍♀️

Betty
@Sparzona

Hej, W jakiej pracujesz branży? Pytam czysto z ciekawości, zastanawiam sie nad wejściem do NuSkin ale po komentarzach tutaj, mocno nad tym myślę

@Betty

Nie widzę powodu do opowiadania obcym ludziom, gdzie pracuje. Wydaje mi się ze w każdej branży znajda się wysokie płace, to zależy od stanowiska, które zajmujesz. Możesz być programista, a możesz być dyrektorem regionalnym Lidla i zarobki będą takie same. Szukaj w życiu czegoś co chcesz robić, a nie tylko sposobu na zarobienie.

Fizyk

Cześć! Mnie do tej roboty próbowała przekonać kierowniczka apteki w której pracowałam (magister farmacji), bylam w szoku ze taką pracę poleca, jak mi się wydawało inteligentna kobieta tym bardziej Magister Farmacji. Więc zaczelam trochę drążyć te ich,, technologie". Z racji, że jestem fizykiem i kosmetologiem postanowiłam się wypowiedzieć. Prądy galwaniczne działają i nie potrzeba do tego specjalnych (spolaryzowanych) żeli do tego. Skaner biofotoniczny to świetny sprzęt aby wciskać kit, logiczne ze jak będziemy brali tabletki z karotenami, ale równie dobrze pili Kubusia lub jedli warzywa to w naszym naskórku będzie znajdowało się dużo karotenoidow. Nie potrzebujecie kupowac specjalnych tabletek za 400zl. Kolejna kwestia tyczy się kolagenu. To już jest hit, wciskanie produktu wartego max 100zl za 400zl i używanie terminów,, naukowych" typu,, poptydy kolagenowe jak odcisk palca dostosowany do nas jedyny wyjatkowy" itd. Ja jestem w szoku ze ktos kto wzbudza zaufanie wśród pacjentów Mgr Farmacji wciska takie kity i jeszcze sama w te glupoty wierzy.

kasik
@Fizyk

bardzo dobrze napisane

Brak konkretów, owijanie w bawełnę, obiecywanie złotych gór

Ile chcesz zarabiać, ile czasu możesz poświecić na pracę

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
Baska

To jest "robota" aktorska. Wystarczy popatrzeć na te konsultantki z ostatniego eventu (inaczej tego zajecia nazwać nie można) jakie porobione i ostrzykniete i nie wmówi mi tu ktos ze policzki powiększają w domu cud kremem ze swojej sekty. Znajomej wlasciwie to juz bylej znajomej bo to covrobila to juz jak stalking nigdzie nie chcieli przyjąć do pracy bo cwaniara to poszła do nuskin no i się odnalazla bo i grac umie i wyszczekana jest. Ale jak mozna byc tak obłudnym zeby wybielac zeby u stomatologa i wrzucać foto na fb czy gdzie w sumie popadnie z białym uśmiechem i pasta w ręce. ŻENADA I (usunięte przez administratora) Niech sie za ta firmę ktoś wkoncu weźmie bo tam zarabia każdy na każdym i to ma być ta super atmosfera jak każdy patrzy na każdego z dolarami w oczach

Mela

Kupiłam żelazko do ciała, używam z trzy, może już 4 tygodnie i żadnych efektów. Póki co wywalone pieniądze. Może potrzeba więcej czasu.... Wyskoczyło mi tez uczulenie na palcach które dotykają tego metalu na tym zelazku i na dekoldzie. Ktoś wie co jest w składzie tego metalu, może nikiel ( na niego mam uczulenie????) Póki co nie polecam, ale podkreślam - może za krótko stosuje? Choć wiele osób ( nie wiem czy to konsultanci) zachwala efekty już po pierwszym użyciu.

@Mela

Z tego co wiem jesli urzadzenie uczula mozna zwrócić i dostac zwrot. Trzeba albo zapytac firmę, albo osobę od której się kupiło. Jesli przez kogos się kupiło to ta osoba powinna zająć się tym zwrotem. Firmie trzeba podac nr zamówienia lub nr faktury. Można tez zapytac firmę czy zawiera nikiel. Myślę, że tak ale pewnosci nie mam.

Wyższe wykształcenie
@Agata

Zapytać w tej firmie zawsze można, super. Zwrotów i reklamacji nie uznaje. Ale można pytać, superowo.

Aleksandra
@Wyższe wykształcenie

Uznaje reklamacje i zwroty . Urządzenia są również na gwarancji

@Mela

Nie stosujemy galvanic body na dekolcie!! Tam jest zbyt delikatna skóra. Czy wykonujesz zabiegi systematycznie i prawidłowo? Odpowiednie ruchy wykonujesz? Zdejmujesz biżuterię do zabiegów? To wszystko jest ważne.

Fizyk
@Martyna

Jeżeli urządzenie wykorzystuje prądy galwaniczne to można ich używać i do dekoldu i do ciała. Wasza głowica zawiera nikiel który uczula

Nika

Hej! Jestem zainteresowana podjęciem pracy w Nu Skin, dostałam również zaproszenie na galę, która ma się odbyć za niedługo, jako osoba towarzysząca. Czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi jak to wszystko wygląda też cenowo?

szyszka

hejo :) zagladającym w poszukiwaniu opinii nt produktów/firmy zachęcam do zapoznania się z terminem MLM i jego pochodzeniem - władających angielskim zachęcam do lektury na reddicie. poczytajcie sobie historie byłych dystrybutorów, dlaczego potracili (niektórzy z nich, ale jednak) domy, dlaczego zaciągali kredyty, zepsuli swoje relacje rodzinne. to bardzo interesująca podróż, nie tylko tekstowa, bo i na yt można znaleźć wyznania. uwaga: mój post nie jest atakiem osobistym na osoby będące dystrybutorami/konsultantami jakiegokolwiek MLM. jest to post ostrzegawczy - naprawdę, rekiny biznesu również bywają oszukane. nienawidzę MLMów odkąd byłam świadkiem (jako dziecko) jak bardzo targana przymusem wykupowania i wiecznego spłacania długu wobec firmy była moja ciocia, która w swoim życiu przerobiła niestety kilka z nich, w tym ten. płacenie za członkostwo, sam status dystrybutora który Ci nic nie daje (ciocia była zaganiana do orki na dwóch macierzyńskich i potem L4 - chyba nie muszę wspominać że jest to nielegalne?), ciągle inwestowanie w towar, który po czasie nie szedł już w ogóle a kupić musiała, fatalna jakość produktów (firmy zwykle skupiają się na jednym/dwóch flagowych, dobrej jakości, faktycznie coś robiących produktach, by jakoś się do rynku przyssać i dać w ten sposób narzędzie do argumentacji dystrybutorom, którzy "wyjątkowej możliwości zostania milionerem" będą bronić jak lwy do melodii swej kompletnej niewiedzy finansowej), ciągłe pranie mózgu płytkimi/zakłamanymi pozytywami/banałami typu "jesteś cudowna", "widzę coś w tobie", "to tylko 10 tysięcy, przecież zarobisz 10x tyle :*", "xxx to twoja rodzina, na pewno kupi nasz szampon by cię wesprzeć, chyba znajdzie te 200 zł by pomóc kuzynce?", czytanie bzdetnych/w ogóle niezwiązanych z tematem książek, "motywujące" webinary, znajome zaganiaczki na grupach (które muszą być koniecznie prywatne i nieoznaczone jako grupy sprzedażowe, a o cenie dowiadujesz się dopiero w wiadomości prywatnej bo nawet to jest zawarte jako konieczność w materiałach szkoleniowych wychodzących od uplines (liderów/góry/jakkolwiek nazwiesz osobę, która cię zrekrutowała pod siebie i ciągnie od twoich rekrutów kasę). MLMy celowo wykorzystują social media, kryją się ze składem produktów i co jakiś czas ogłaszają swoim dystrybutorom (bo nie są to ich pracownicy - nie mają zagwarantowanego nawet złamanego grosza ani zwrotu za towar jak się piramidka zwinie) by nigdzie, w żadnym publicznym poście nie deklarować leczniczych właściwości produktu (ale na prywacie już można). znajomej, co lubi tak często twoje memy o kotach i dzieciach chyba zaufasz bardziej niż nagabywaczowi z ulicy? założyciele MLMów żyją pięknym życiem na zdjęciach, blogach i do tego samego zachęcają ludzi niżej, a już zwłaszcza najniżej uplasowane dystrybutorki, by promowały iluzję bogactwa/spełnienia rodzinnego/zawodowego jak się tylko da - uśmiechnięte, patrzące wprost w kamerę, atrakcyjnie wygięte kobiety na zdjęciu z szybkiego wypadu na Kretę (i kartę kredytową mocno zaniepokojonego męża), a tuż nad zdjęciem refleksyjny tekst o Bogu/pokorze/ciężkiej pracy i koniecznie fantastycznych ludzi, których się w tej pracy spotyka. kij, że w prywatnej grupie coś ta pasta nie idzie. a grudniowe zamówienie już trzeba kupować.. MLMy nie bez powodu za cel obierają sobie młode, świeże matki/mężatki, dziewczyny z dużą nadzieją, aspiracjami, pochodzące z małych miast. statystycznie rzecz biorąc, jako taka masz wyższą szansę na bycie o wiele mniej świadomą tego jak serio działa świat, gospodarka, podatki, kapitalizm. kochają te, które nie tak łatwo uwierzą w to, że ktoś może faktycznie chcieć je wypompować z kasy, i że właśnie takim ktosiem może być jej była koleżanka z podstawówki, która przecież z nią takie fajne wianki plotła... młode osoby mają ogromną potrzebę spełnienia, udowodnienia czegoś światu i sobie. młode mamy do tego czasem miewają (oj niesłuszne) kompleksy poporodowe i strach przed przyszłością, pragnienie zapewnienia sobie przychodu (dzieci są mega drogie) i towarzystwa innych mam, które przecież je zrozumieją jak mało kto. prawda? gorzej, że MLMy to również pazerne (usunięte przez administratora) które temat urabiają jak tylko mogą, by się dorobić. a to, że jest to kosztem ich setek znajomych ze studiów, rodziny, etatowej pracy? a cóż to. po co mi etatowa praca, skoro jestem o krok od pierwszego miliona? wystarczy wierzyć. "teraz moja kolej!", pomyślało 15 000 konsultantek Avonu. naprawdę, uważajcie. sto razy lepiej wyjdziecie na certyfikowanych szkoleniach biznesowych czy praktykach zawodowych jakiegoś rzemiosła. nawet CEO piramidki biegał gdzie mógł, by sobie piramidkę zabezpieczyć, rozpromować, skonsultować z prawnikiem. nie, nie siedział na tylnych policzkach w domciu, siorbając kawkę - to nie serial tefałenowski.

Daria0817
@szyszka

szyszka czy Nu skin tak postępuje? Czy ogólnie opisujesz jak działa MLM ? To co napisałaś jest bardzo przygnębiające... A co jeśli najpierw sama przetestuje te produkty na sobie, zobaczę, że wszystko jest ok potem polecę innym? Co złego jest w tym nie rozumiem.. nie uczciwe jest nie mieć zielonego pojęcia o danym produkcie wklejać posty jakie to cudowne ohh uchhh tworzyć grupy na FB działać na insta i kosić pieniędzy oszukując znajomych i klientów.

Olla
@Daria0817

Ale pragnę zaznaczyć, że pierwszy post z pastą promują nie mając tej pasty i tak samo urządzenia, najpierw setki postów jakie xudowne a lumi i galvan dopiero potem się pojawiają...

Ish
@Olla

Ja nim poleciłam pastę czy urządzenie sama je przetestowałam. W nu skin nie masz przymusu składania zamówienia czy kupowania kosmetyków na zapas. Nie masz żadnych opłat członkowskich, nic prócz odrobiny własnego czasu nie inwestujesz. Zasady są proste. Żadnych opłat. A to że polecisz produkt, którego nie masz, ale masz dostęp do galerii, gdzie widzisz efekty innych, jest czymś złym? Nie jest. Pracując w drogerii polecasz kosmetyki, których nie używasz i tak dokładnie jest z nu skin.

Anonimowy
@Daria0817

Nu skin tak dziala , reklamujesz produkty ktorych w zyciu w rekach nie mialas , a wszyscy pokazują tylko jakie te produkty sa cudowne i swietne bez jakikolwiek szczegółów

MM
@szyszka

Praca w Nuskin to Network marketing a nie MLM. Polecam zapoznać się z terminami w necie. Widać od razu,ze osoba piszaca post ,nie zna struktury firmy i nie ma pojęcia o wewnętrznych zasadach działania

Monica
@Anonimowy

Nieprawda!ja kupilam,przetestowałam i dopiero reklamowałem!nikt Ci nic nie narzuca!jesli tak robisz,to twoj wybór!!!

Ania Katarzyna
@Anonimowy

Pracuję w NUSKIN i ani przez moment nikogo nie oszukałam, zachwalany produkty które sama używam lub moje własne klientki. Proponuję nie wrzucać wszystkich do jednego wora bo to NIESMACZNE

@Ania Katarzyna

Są tu podane konkretne osoby które oszukuja Czy ktoś podał Ciebie? Ją została oszukana i chamsko potraktowane przez osobę z Krapkowic podająca się za Natalię wygladacz. Szkoda że taka osoba jest bezkarna i dalej (usunięte przez administratora) ludzi na nie małe pieniądze

@Ania Katarzyna

Skoro pracujesz w tej firmie to możesz to pewnie zgłosić wyżej że takie osoby oszukuja i nabierają ludzi a wręcz powinnas to zgłosić w końcu to Twoja praca a na opini zależy

Kobieta
@Ania Katarzyna

Pracuje pani w tej firmie nuskin szukam informacji takiej która rozwieje moje wątpliwości po ilu dniach zaczęła pani zarabiac? Czy produkty które promuje się udostępnia się też za to płacą? Jak poda się numer konta żeby wybrać wynagrodzenia to czy nie wezmą kredytu albo nie zabiorą oszczędności? Nie oszukają w żaden sposób?

Ewelina
@szyszka

Dziękuję za ten komentarz !! Wiecej takich mądrych kobiet jak Ty!!

@Kobieta

Mi Natalia wygladacz obiecała że po 7 dniach na samej pascie do zębów zarobie 600zl . Codziennie ok 6 postów i spora lista zamówień po 7 dniach pracy zarobilam 7 zł więc gra nie warta świeczki. Jak szybko zaczniesz tak szybko skaczysz.

@Iza

Wszelkie nadużycia zgłaszajcie bezp do firmy. Mozna tam zadzwonic (dlugo sie czeka ale dodzwania) albo mailem. Dane kontaktowe sa na stronie www.nuskin.com wybrać rynek polski. Ja tez działam ale uczciwie. Nie wiem na czym polega oszukanie Was? Osoby o ktorych tu piszecie nie sa z naszej linii. Moja linia dziala uczciwie, rozpatruje reklamacje itp byleby klient byl zadowolony.

@Iza

Jesli to wyłudzenie, czemu bie zgłosisz na policję?

Kobieta
@Kasia

pytalam się innej osoby o tą natalię to nie ma tak jak tobie na obiecywała mogłaś trafić na oszustkę zarabia się na marży i na prowizjach można podać konto dla nuskin i będzie wypłacać co tydzień w piątki prowizję a można odkładać i wypłacić w tedy kiedy ładna sumka sie uzbiera

@Agata

Zgloszone na policję jednak dla panów policjantów za mało dowód i brak danych adresowych więc oni nic nie mogą zrobić ale (usunięte przez administratora) mogą działać dalej tak działa nas system. Dlatego wszędzie gdzie się da będę ostrzegać przed Natalia wygladacz

@Iza

O tej dziewczynie jest głośno na fb i sieci sprzedaje podróbki jako orginaly wiele osób już tak naciagła nie tylko nusiknowe produkty. Jest też opisywana że oddaje przedmioty za darmo a przy odbierze chce kasę. Niestety takiej nic nie zrobią bo za mała szkodliwość jakiś czas temu z nią też walczyłam. Co jakiś czas szukam informacji na jej temat i w miare możliwość ostrzegam innych uważam że tacy ludzie już się nie zmienią dla nich liczy się kasa inni ją nie obchodzą

Nina
@Iza

Moge co wyslac reportaz na temat tej firmy.BBC az serce sie kroi,Ile samotnych matek z dziecmi sa werbowane.Potem zostaja bankrutami stracily rodzine I przyjacol.

Eeee
@MM

Przecież nawet wytresowane trenerki w filmach na YT mówią że Nuskin to MLM.

Iza

Zgłoszone na policję lecz oni w takich sprawach nie pomagają. Już ktoś też ją zgłaszał i policja nie chciała pomóc.

W samo sedno tematu. Bardzo mądrze napisany post. Dzięki

@Kobieta

Zarobić, to wiele nie zarobisz. Kredytu na Ciebie nie wezmą. Ale wypatroszą Cię z pieniędzy i czasu w inny sposób. Przy okazji zrobisz z siebie pośmiewisko i stracisz najbliższe osoby.

olga
@MM

Network Marketing = MLM. Jak takie bystrzachy tam pracują to powodzenia :D

olga
@Eeee

i właśnie to jest ten problem. W szkoleniach nazywają rzeczy po imieniu ale klientom każą wciskać przerysowane opowieści i mają nawet słownik zakazanych słów m.in. mlm, sprzedaż, cena

Agula

Współpracuje z firmą prawie 3 lata. Nic się nie inwestuje, wszystkie produkty i urządzenia mam za darmo dzięki systematycznej pracy. Jestem mega zadowolona. Ten kto narzeka, to nic nie robi, taka prawda. Kto chce zarobić, to szuka rozwiązań, a nie problemów =) prowadzę swój zespół, pomagam ludziom i to się liczy, czyjś uśmiech, czyjas radość. Robię to dla dobrego samopoczucia i relacji z ludźmi. Pozdrawiam

@Agula

Oczywiście, że masz produkty za darmo, bo Twoi klienci za nie płacą. Najprościej mówiąc, koszt twoich darmowych produktów jest wliczony w cenę produktów, które ty sprzedajesz. Dlaczego te produkty mają tak wygórowane ceny, nieadekwatne do ich wartości.

Wika
@Mała

Rozumie, ze nie musiałaś na wstępie kupować produktów do przetestowania tylko dostałaś jakiś pakiet startowy? W momencie, kiedy byłam rekrutowana powiedziano mi, ze muszę zrobic zakup( nawet może być rozłożony na raty) bo muszę znać to co polecam( co jest logiczne). Rozumie, aby założyć i prowadzić biznes to trzeba zainwestować ale tutaj było mówione ( na początku) ze nie trzeba inwestować swoich pieniędzy i zakładać dzialalnosci a okazało się inaczej.

@Wika

To chyba nie powinno być skierowane do mnie. Ja w tym bagnie nie siedzę. Wyraziłam tylko opinię, dlaczego te "businesswoman" mają produkty za darmo.

Bibi
@Agula

Serio za darmo? Sorry nic w tym świecie za darmo nie ma . A niby urządzenie do masowania ciała i twarzy za takie pieniądze ( tys) też Ci dali za darmo ? Czy aż tyle wołów do roboty pod sobą masz żeby za Ciebie zapierniczali. Też się zapisałam i trzeba pierw pastę do zębów kupić, potem kolaż robić do tego ze swoją faciatą i ściemniać, że się już umyło na zęby i jest (usunięte przez administratora) . Ceny masakra na dzisiejsze czasy zwalszcza, nie wiem ile trzeba by zainteresować, żeby tam zarobić w tym nuskin. Lepsze znam produkty, oczyszcza wszystko z jelit, co za tym idzie ciało się regeneruje , chudnie się, cera się poprawia nie trzeba nic masować. Kremy też są i witaminy jak coś za o wiele mniej . Tyle że ludzie się nauczyli że trzeba tone kosmetyków, smarowidła nakupowac zeby jakoś wyglądac . A i w tej firmie, o której mówię też można zarobić i nie trzeba udawać, że działa .. nie pracuje dla nich ale produkty mam

Martyna

kosmetyki bardzo drogie, na przykład podkład ponad 200 zł, jak w drogerii Loreal kosztuje 40 zł w promocji i jest najlepszy, więc jak mozna byc tak naiwnym i kupować takie drogie kosmetyki? Nie polecam firmy.

W
@Martyna

Dla Ciebie najlepszy dla kogoś innego nie. Tyle w temacie .

@W

przecież te kosmetyki są bardzo drogie i nie warte swojej ceny, cena jest tak duza bo pracownik żyje z prowizji od obrotu, normalnie by były tańsze

W
@Martyna

Ja używam u jestem bardzo zadowolona a jeszcze napisze więcej . Doprowadzalam swoje cerę przez 2 lata do ładu i wladowalam kupę kasy w kosmetyki innych firm nawet tych z drogerii i efekt był jeszcze gorszy a od kiedy używam kosmetyków moja cera naprawdę sie zmieniła. Nic mnie nie uczula a mam buzie jak pupcia niemowlaka. Dla kogoś może to być dużo- zgodzę się z tym ale ten to nie testował nie może krytykować . Podchodziłam podobnie do Ciebie do tych kosmetyków z nu skin . Nie żałuje żadnej złotówki.

mikolda
@Martyna

A Ty myślisz, że w drogerii krem nie ma w cenie marży. Ma i to procentowo pewnie wyższą. Czyli krem który kupujesz za 30 zł jest pewnie wart niecałe 10zł. Jeśli ci pasuje OK, ale pomyśl co może być wartościowego w produkcie za 10zł ??

@mikolda

Chodzi o to że w nuskin te kosmetyki i urządzenia są zawyżone co najmniej 10 razy.

Witold
@Katrin

A może po prostu są warte swojej ceny bo naprawdę pomagają i mają lepszy skład stąd wyższe ceny? Nie na wszystkim powinno się oszczędzać, szczególnie jeśli chodzi o skórę ...

bardzo zawiedziona
@Witold

Niestety nie. NIE na wszystkie punkty z wyjatkiem ceny, ktora jest znacznie zawyzona (dlatego konsultantki ciagle pisza, ze produkt jest w promocji 50% - najwyrazniej taka powinna byc ich rzeczywista cena...). NIE sa warte swojej ceny, NIE pomagaja i NIE maja lepszego skladu. Przeciez wystarczy zrobic research. Ale taki niezalezny, a nie oparty o platne opinie wystawiane na zlecenie NuSkin (w opiniach mozna znalezc notke czy jest to opinia niezalezna, czy platna. W tym przypadku trudno znalezx pozytywna opinie NIE platna...)

@Martyna

A są i tacy co kupują YSL za 300zl, każdy kupuje to na co go stać, Ty kupujesz Loreal za 40 i super. Ale nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Jednych stać innych nie.

@bardzo zawiedziona

A testowałaś coś czy tylko opierasz się na opiniach?

Wow
@Martyna

Martyna, masz wielkie problemy z czytaniem ze zrozumieniem, a tyle się tu naprodukowalas. Osoba powyżej nie pisala, że jej nie stać na te kosmetyki. Myślę, że lepiej się zająć sprzedażą podłóg niż kosmetyków z zawyzona cena.

@Wow

Na sprzedaży podłóg nie da się tak ludzi w balona zrobić. Ciekawe czy jeszcze Martynka sprzedaje podłogi? Czy już tylko biznes z wciskaniem kremów?.

Betty
@Martyna

Jeżeli uważasz że coś jest najlepsze za 40 zł...to przepraszam bardzo ale mało wiesz. To co dla jednego jest bardzo drogie dla kogoś innego już nie. Dla mnie podkład za 200 zł nie jest dużym wydatkiem i nie nazwałabym siebie naiwna. Twoja wypowiedź to bicie piany . I nie jestem ani klientka ani ambasadorką NU Skin. Jak na razie

Nie rozumiesz
@Betty

Nie rozumiesz, że Martyna napisała że za 5 razy taniej można kupić lepszy krem niż z tej twojej firmy. Mnie stać nawet 1000 zł zapłacić, ale nie znaczy to że znów dam wam się nabić w butelkę.

Natalia
@Martyna

z tym podkładem to prawda, znajoma mnie namówiła, bo rozpoczeła tam pracę, nie chciałam jej zrobić przykrości i zakupiłam ten podkład w cenie dwa razy wyższej niż ten, który do tej pory stosowałam i co...? Wielkie rozczarowanie... strasznie szybko spływa z twarzy, w dodatku ta aplikacja do wyboru koloru jest fatalna. nie polecam. Dodam tylko, że znajoma jakoś szybko się wycofała z tego biznesu a taka była zachwycona na początku.

Klaudia

Po pol roku używania lumisia jak to mówią profesjonalistki ZERO EFEKTÓW, kupiona przez konsultantkę słynną jutuberkę Agnieszkę (usunięte przez administratora) , Nie otrzymałam paragonu ani faktury, składy produktów Tragiczne !! Pasta wybielająca ma w składzie ALUMINIUM!!! LUDZIE MYŚLCIE!!! CZYTAJCIE SKŁADY!! KONSULTUJCIE Z LEKARZEM I DERMATOLOGIEM DBAJCIE O SKÓRĘ OD WEWNĄTRZ BO BEZ TEGO NIC NIE POMOŻE, wszystkie pozytywne opinie to ściema i kłamstwo, mała grupka sprzedawczyń MLM , na Instagramie zero zasięgów a komentarze wyłącznie od innych konsultantek, polecam wyszukać w google ile ta firma miała (i nadal) ma postępowań w poszczególnych stanach USA - nielegalny twór Mlm, te informacje łatwo znaleźć, poza tym zobaczcie jak te konsultantki wyglądają i jakiego używają języka - ani tam pieniedzy ani merytorycznej wiedzy nie ma , przeszłam przez wszystkie etapy szkolenia i to jest żenada, plus gdyby zgłosić te konsultantki do urzędu skarbowego to by dopiero się okazało ! Jeśli chcecie trwałych i porządnych efektow idzcie do lekarza medycyny estetycznEJ i do dobrego dermatologa a przede wszystkim dbajcie o siebie od wewnątrz, konsultantki od pielęgnacji ktore mają opryszczone twarze kreują się na boginie i propagują swiadomą pielęgnację omijając temat składów produktow, jedząc fast foody i popijając browarem (poogladajcie na Instagramie) serio nie wydawajcie kasy na to dno i pamiętajcie że na tym nie zarobicie, a jak nie będziecie zarabiać to wasi sponsorzy będą was nękać

Magdalena

O jejej. Mlm nie jest piramida. Akcji piramidy nie sa notowane na gieldzie. Model mlm nie jest praca dla kazdego. Ludzie nauczeni sa proszenia o pieniadze innych ludzi. Szukaja kogos , kto im "zapewni godziwe wynagrodzenie" I najlepiej podwyzke. Potem maja pretensje, ze przez 10 lat lub 20 lub 30 robia to samo i dziwia sie, ze nie maja pieniedzy. Kolejna sprawa: plan vellocity dostepny jest dla kazdego. Wystarczy wpisac w Google. Zadna tajemnica. W Polsce mamy 2 "linie" NuSkina . Wedlug mnie jedna z nich pracuje duzo bardziej profesjonalnie, niz druga. Mnie probowala zrekrutowac dziewczyna nazywajac jedna z technologii "zelazkiem do twarzy". Przerazila mnie :D . Po pol roku zrekrutowala mnie inna znajoma. Ta sama dziewczyna (od zelazka) napisala mi wiadomosc pelna pretensji, ze nie chcialam z nia pracowac. Po czym mnie zablokowala. Profesjonalizm? No nie wiem. Model mlm to model , ktory wynagradza za skutecznosc, a nie bycie czy publikowanie stories. Zeby byc skutecznym, trzeba najczesciej sie mocno rozwinac i nauczyc nowych umiejetnosci. Wiekszosc ludzi poddaje sie na starcie, bo nagle okazuje sie, ze tutaj nie wystarczy tylko byc. Mysle, ze tacy ludzie : - nie wierza w siebie - deklaruja chec zarobienia, a jak pojawia sie pierwsze wyzwanie, to sie poddaja - nie maja mentalu tworzenia biznesu, a mental etatowca: przyjde na 8 h, daj mi tyle i tyle - sa leniwi - boja sie wyjsc ze strefy komforu (co powie Marysia Kasia Basia , jak ja nagle robie cos innego ) Oczywiscie nie mam wiedzy, jak osoby ktore mowia negatywnie zostaly zrekrutowane. Moze uslyszaly bzdure, ze tu wystarczy wrzucic 2 zdjecia i beng: Kasa plynie. :D trzeba byc naiwnym , zeby w takie cos uwierzyc. Duzo osob pisze, ze kosmetyki i tecgnologie sa drogie i ze Polacy sa biedni. Z takim nastawieniem absolutnie nic nie mozna sprzedac Swoja droga nie wszyscy Polacy sa biedni. Ja uwazam, ze przedsiebiorcy szukaja rozwiazan. Polska za biedna? Po angielsku mowi naprawde duzo ludzi . Ludzie w Stanach maja pieniadze. Ten biznes jest globalny. Ale takie przedsiewziecie (budowanie biznesu w USA uzywajac telefonu) dla osoby z mentalem etatowca nie bedzie mozliwoscia, a mrzonka. A jesli juz tak bardzo chcemy uzywac slowa sekta to propnuje przyjrzec sie kosciolowi. Tutaj ludzie zarabiaja , bo pracuja. Pomyslcie prosze rowniez o dzisiejszej mlodziezy. Czy myslicie , ze wsrod mlodych ludzi , wychowanych w czasach internetu oraz z pragnieniem zostania youtuberem lub influanserka, bedzie wiele takich ktorzy stwierdza ; mamo, tato potrzebuje etatu. Co bedzie za 10, 20 lat ? Czy ktos o tym mysli? Sugeruje, ze branza online ma spora szanse. Apropos tajemniczosci. Ja nie rozmawiam o szczegolach piszac smsy. Tak samo jak nie rozmawiam smsowo na temat wspolpracy w firmie , ktora prowadzę (branza artystyczna). To jest niepowazne. Kazdy szanujacy sie przedsiebiorca nie bedzie wysylal snapa na temat swojej dzialalnosci. Umowi sie na spotkanie. Online , offline, ale SPOTKANIE. Jesli ktos chce znac szczegoly, zdzwonie sie i porozmawiam. Ludzie maja pretensje, ze nie sa informowani na messengere ile wynosi prowizja i jak zarabiamy itp . Ja jestem ciekawa czy Ci sami ludzie tak samo rozmawiaja z potencjalnym szefem, jak szukaja zatrudnienia. Nie. Wtedy zazwyczaj godza sie na cos, czego nawet nie chca. No chyba,ze sie myle i tez pisza smsy w stylu; No ale nie mozesz mi powiedziec konkretnie ile pieniedzy mi dasz i za co? No powiedz mi konkretnie, jak funkcjonuje Twoja firma? Firma to potencjal . Albo widzisz tam pieniadze i zastanawiasz sie, jak je zarobic, albo masz oczekiwania, ze skapnie fuksem. Wiekszosc ludzi bezrefleksyjnie ekscytuje sie na początku fajnymi eventami, a jak przychodzi do zmierzenia sie z wlasnymi slabosciami (chce zarobic, ale nie umiem rozmawiac z ludzmi, albo sprzedawac ) , to nie chce im sie uczyc. Dodatkowo musza to zrobic za darmo - nikt Ci nie zaplaci, ze ogladasz szkolenie . Czyli znowu ; daj mi pieniadze, bo przyjde. Chyba latwo zauwazyc, ze ten model pieniedzy duzych (najczesciej) nie daje. Oczywiscie z nielicznymi wyjatkami. Mysle, ze wiecej osob w Pl na etacie zarabia 2 - 3 tys, a nizeli 10, 20 i wiecej. Logika podpowiada, ze trzeba zmienic zajecie, jesli chce sie zarobic. Ludzie w wiekszosci pracuja dla pieniedzy , niestety - zamiast pieniadze dla nich. Ten model umozliwia to 2. Ale przykro mi, nie wydarzy sie to po tygodniu. Uf...

@Magdalena

Trochę wprowadzasz ludzi w błąd, ale to w waszej firmie normalne. Najpierw piszesz że to model mlm, partnerstwo a nie klasyczny model pracy, gdzie za konkretną pracę, otrzymujesz umówione pieniądze. Więc w modelu mlm gdzie nie ma pensji to normalne,że ludzie chcą od razu wiedzieć jakie prwizje I jak to dokładnie wygląda. A potem porównujesz to do normalnej pracy. W normalnej pracy idziesz rozmawiać o konkretnej pensji. Więc nie porównaj tych dwóch sytuacji i nie manipuluj ludźmi. Widzę, że jesteś z tych ludzi co obiecują gruszki na wierzbie!!! A co, i to i to drzewo pewnie byś powiedziała. Wyrosną gruszki. Otóż nie nie wyrosną, wszyscy o tym wiemy. Ale może znajdą się jakieś ameby co w to uwierzą. I ty właśnie takich ludzi potrzebujesz do tej swojej niby pracy. Jesteście jak sekta, nie rozumiesz tego albo odwracasz kota ogonem. Macie zaczadzone mózgi i próbujecie ogłupić innych żeby zarobić. Sekta i tyle. Tylko że to sekta ekonomiczna. Nie pozdrawiam.

Nina
@Magdalena

To że coś jest na giełdzie to nie znaczy że nie wykorzystuje naiwności ludzi

Kaśka P.

Do potencjalnych klientek. Dziewczyny uważajcie! Kolejnym nowym przekrętem tych konsultantek biznesmenek jest zakładanie Wam (co zresztą bez Waszej zgody nie jest legalne) vipowskich kont z których te dziewczyny czerpią korzyści. Proszą Was o adres email i dane osobowe, pod pretekstem wysłania oferty itp. Zakładają konto i podają dane do logowania i już jesteście że tak powiem "sprzedane" pod konkretną konsultantke. Cokolwiek kupicie już zawsze da zysk tej dziewczynie która założyła Wam tzw."Vipa". Każda z nich ma wgląd w to co i kiedy kupiłyście.(usunięte przez administratora)

Ina

Ktoś tu napisał że szukamy osób młodych... Oooo nie. Nie zgadzam się . Lubię osoby które wiedzą co chcą od swojego życia +30. +40. +50 które wiele prac miały, wiedzą czego szukają , o czym marzą . Osoby z celami do zrealizowania. Wiedzą czego potrzebują od pracy.. że ma im dać niezależność , wolność , pieniądze. Jako pracownik odradzam Ta pracę osobom , które Nigdzie wcześniej nie pracowały Gdyż nie będziecie mieć porównania między pracą na etacie , a tym biznesem. Mamy, które nigdzie nie pracowały , żyjące z MOPS lub osoby poniżej 25 lat zazwyczaj nie nadają się do takiej pracy. Próbować możecie , ale inteligencja Ale nie znam żadnego kierownika poniżej tej bariery wieku. Przypadek ?? Nie sądzę Zaobserwowałam, że sukcesy zdobywają tu osoby , które w pracy lub sporcie lub szkole też osiągały sukces. Poprostu osoby albo bardzo wytrwale, cierpliwe , które rozumieją , że wraz z czasem będą efekty tej pracy , jak w każdym innym biznesie albo osoby bardzo inteligentne. Ja już na rekrutacji przekreślam Mężczyzn - chociaż nie powinnam, bo niektórzy faktycznie smarują się np samoopalaczem ;) i robią transmisje na żywo z urządzeniami spa Osoby poniżej 25, osoby bez żadnych swoich zdjęć gdyż są dla mnie Niewiarygodne , Oraz osoby, które popełniają podstawowe błędy ortograficzne . Typu zamiast Idę to idem lub rzyla zamiast żyła. Osoby z profilem : szlachta nie pracuje . Pierd.. Nie robię Odpadają i nie mają czego szukać u mnie Jeśli firma , produkty są profesjonalne To ludzie też powinni być kompetentni, pracowici , sumienni oraz pomocni, etyczni. Niektóre osoby chyba nie rozumieją , że Aby mieć sukces trzeba być prawdziwym i prawdomównym i tylko takie osoby zarabiają. Ale w kazdej innej pracy znajdą się osoby Psujące wizerunek całej firmy lub organizacji , religii Np Księża psujący religie. Nauczyciele wykrzoystujacy dzieci itp

Inka
@Ina

Ale ty yntelygentna, jaaa A mnie weźmiesz do tej pracy? Marzę o takiej pracy. Pewnie ciężko się dostać, taaaka super pracccaa.

Gida
@Ina

Słabe tłumaczenie, kolejny Amway. Myślałam że lata 90te minęły, produkt wart 100zł sprzedają za 800z)

Opuncja
@Ina

Masz rację♡ To super firma i mondrzy ludzie tu pracują.

@Gida

Firma zdobywa nagrody na całym świecie, zarowno za produkty jak i plan kompensacyjny, jest notowana na giełdzie nowojorskiej, 2 centra naukowe. Ale napewno produkty badziewne ;) miałaś porównanie? Używałaś? Wnioskuję, że tak skoro się wypowiadasz. ;)

@Martyna

Podaj jakie to nagrody na całym świecie ma ta tFoja firma. Konkretnie napisz. Bo ja uważam że większość tych nagród to kupione nagrody w organizowanych przez siebie konkursach. Podobnie jak spektakularne efekty po pierwszym użyciu tych kosmetyków. Te efekty widoczne tylko u sprzedawców nuskin. Ściema i tyle. Bardzo to nieładne jest.

Martin
@Martyna

Pisana opinia przez osobę związana z ta marką.

Olga
@Martin

w sumie nawet jeśli to co z tego? Musi w końcu ją znać skoro opisuje?

Hakuna

Kosmetyki z tej firmy są owiane wielką tajemnicą na grupie na Facebooku, a ujawniane są dopiero na priv. Produkt drogi, nie wiadomo co to za firma, nie mogę znaleźć jej strony internetowej. Kłamstwo. Fałsz. Obłuda. Żerowanie na naiwnych. Dziewczyny i chłopaki - uważajcie!

Kinia
@Hakuna

Dokładnie, mnie jednak dziwi zakładanie grup a potem pytasz na tej grupie o cenę produktów a odpowiedź na priv. Nie rozumiem takiego działania skoro grupa jest założona w celu promowania tej firmy i kosmetyków.

@Hakuna

Żadna tajemnica www.nuskin.com cen nie podajemy bo moga być 2 ceny: detaliczna - te widac na stronie www.nuskin.com i hurtowa, po rejestracji - dlatego na priv, aby wytłumaczyc zasady rejestracji itp. Poza tym każdy dystrybutur udziela swoich rabatów i ma swoja polityke promocyjną. Nie jest ona identyczna u kazdego. Stąd polityka firmy, zeby nie pokazywac cen końcowych publicznie. Sprzedaż bezposrednia to sprzedaż bezpośrenia - czyli w kontakcie bezposrednim czlowiek z czlowiekiem. To jest marketing bezposredni.

Kinia
@Agata

Ok jasne i klarowne ale jeśli jest post w poniedziałek, że zamówienia do piątku to kurna podaj cenę jaka jest do piątku a nie privuj. To grupy prywatne a nie publiczne więc nie róbmy z grupy podgrupy, a potem jeszcze privy. Wystarczy napisać, przecież to jak w Rossmannie raz jest promocja raz jej nie ma, skoro tu osoby napisaly, że to niczym się nie różni taka sprzedaż to bądźcie tak samo transparentni...

@Kinia

Kinia proponuje abys zadała to pytanie firmie, dlaczego cen nie podajemy w social mediach na grupach zamkniętych ani dlaczego sprzedaż przez allegro i inne publiczne portale jest nielegalna. (usunięte przez administratora) jest takze telefon na stronie - mozna zadzwonić, choć mailem szybciej bedzie.

Riwka
@Hakuna

Jest oficjalna strona Nu Skin w kazdym panstwie oraz w każdym jezyku. To bzdury co piszesz. Zadna tajemnica i bez problemu wszystkiego mozna sie dowiedziec a internet i gazety az huczą na jej temat. No, chyba, ze nie potrafisz poprawnie napisać nazwy firmy bo często ludzie zamiast NU Skin pisza New Skin...

T
@Hakuna

Strona internetowa Nu skin com ???? Cena na stronie są widzę niż u dystrybutorów którzy maja ceny hurtowe Zależne od wielu czynników I napewno da się z nimi targować ???? Zależne od kraju dostawy , od ilości zamówień , od dnia promocji ????

Bobo
@Hakuna

Jestem zadowolona z kosmetyków. Bardzo dobrej jakości. Strona jest i można przez nią kupić produkty. Firma autentyczna!!!! www.nuskin.pl

Kamcia
@Hakuna

weź odpowiedzialność za swoje słowa wkoncu. Tam nie ma zsdnych tajemnic jaku kupującą zamawiam od znajomej z grupy i nic mi nie było. To sa normalne produkty. Czemu robicie wokół nich taka tragedie

monika
@Hakuna

www.nuskin.com proszę bardzo az dziwne ze nie może pani znaleźć bo wystarczy tylko w Google wpisac

Sabina
@Hakuna

To chyba źle Pani szuka jeśli Pani nie ma pojęcia na temat firmy proszę się nie wypowiadać. Pozdrawiam

N
@Kinia

Jeśli klient napisze pod zdjęciem żelazka do twarzy jaka cena i ja mu od razu odpisze to nie mam w ogóle opcji skonsultowania z klientem czy ten produkt jest faktycznie tym którego powinien używać! Miałam wiele razy sytuację że klientka potrzebowała galvanic face a kupiła ostatecznie lumisia... Który jest tańszy od żelazka, czyli jak widać - nie chcialam na tym konkretnie zarobić :) dla nas liczy się kontakt z klientem oraz poznać jego problem. Poza tym mając wewnętrze promocje - jeśli raz napisze że coś kosztuje 100zl a po kilku dniach będę miała za 120zl to klient się zdenerwuje i powie ze chce za 100zl bo taki post znalazł sprzed tygodnia:) coraz więcej firm tak robi, nie tylko my. Te firmy pokazują że mają czas dla klienta, chcą z nim porozmawiać zanim mu coś sprzedadzą :) jeśli komuś się to nie podoba to niech kupuje od innych firm gdzie ich nie interesują wasze potrzeby tylko $$$$

Evim1708
@N

Nie każdy chce rozmawiać z konsultantką. Poprostu pyta o cenę. Jeśli ktoś chce się skontaktować z konsultantką, to z pewnością to zrobi.

To ja
@Hakuna

Uważajcie ale na co ??? Firma się nie ukrywa każdy ja może znaleść bez problemu ...

Matata
@Hakuna

www.nuskin.com Bzdury piszesz strony "nie mogę znaleźć "

Diana
@Hakuna

www.nuskin.com - proszę nie pisać bredni, ze to tajemnica i nie można znaleźć strony :) nikt przed nikim nie ukrywa nazwy firmy tych kosmetyków. Wystarczy wpisać w Google nazwę firmy i wyskakuje strona ???????? wiec bez oczerniania proszę.

@Diana

To dlaczego na żadnej z waszych grup nie ma podanej nazwy / marki produktów (zresztą tak samo jak i ceny)? Wysyłacie je tylko "na priv" :D :D

Justyna
@Zawiedziona

Ceny podajemy na priv dlatego iż czasami ulegają zmianie... Jak każde kosmetyki. Żeby później nie bylo "a pisała Pano komuś tyle a kosztuje tyle". Podawane są na priv takie jakie w danym momencie są i wtedy nie ma problemu z tłumaczeniem następnym osobom. Firma to nu skin i żadna to tajemnica ????

@Justyna

Ależ ja doskonale wiem, że firma to NuSkin, a tajemnicą jest jej nazwa, która nie jest publikowana na WASZYCH (czyt. konsultantek NuSkin) grupach. Zostałam dodana do conajmniej 8 takich grup, przez różne osoby, i na wszystkich przewija się to samo (te same / bądź bardzo podobne teksty i zdjęcia, takie same komentarze głównie INNYCH KONSULTANTEK , zachwalające PRODUKTY). Poza tym, zacytuję tu twoje słowa, "ceny czasami ulegają zmianie... Jak każde kosmetyki." - więc nie rozumiem sensu ukrywania cen. Jest promocja, to jest promocja, super. Reklamujesz produkt z aktualną ceną, jeśli jest dobry to bez problemu się sprzeda. Gdy jest promocja to o tym piszesz i sprzedaje się jeszcze lepiej. Po co takie śmieszne gierki, tajemnice? Dla mnie jest to mało profesjonalne...

@Zawiedziona

Każda firma ma swoje zasady i swój plan marketingowy i sposób reklamowania. Jeśli każdy tak robi to znaczy że takie są zasady. W regulaminie jest to wyszczególnione. . Tak samo robią często sprzedawcy W postach i jakoś nikt nie pisze,że są nie profesjonalni. Nie trzeba rozumieć zasad,ale też nie należy negować wszystkiego. Wiem że za nazwy marki trzeba było płacić opłaty licencyjne Albo mając sklep stacjonarny nu skin też trzeba opłacać licencje bo jest znak i logo firmy itp Gdy ktoś tu nie pracuje przynajmniej parę miesięcy to nie zrozumie tych zasad, my wiemy co możemy a czego nie, nikt nie chce zostać bez pracy, bo dla wielu to jedyne źródło utrzymania całej rodziny. Poza tym,to jedna z niewielu firm dzięki tym zasadom która nie tworzy między ludźmi wyścigu szczurów i konkurencji. Dzięki temu każdy się wspiera wystawiając zdjęcia efektów swoich lub za zgoda - swoich klientów , i opinie po użytkowaniu produktu . Dla Nas to bardzo uczciwa, rzetelna firma bazująca na relacji międzyludzkiej. Jeśli ktoś napisze na priv to odrazu możemy spytać o jego kłopot i dobrać odpowiedni produkt pod jego problem. To nie jest miska, dekoracja - że każdy może mieć ten sam. Bez odpowiedniego doboru produktu nie byłoby tyle zadowolonych klientów którzy nam wysyłają swoje efekty.

Zawiedziona

Czyli to jednak ze względu na wzajemne wspieranie się, konsultantki wzajemnie komentują swoje posty, tworząc tym samym sztuczny tłum oraz wrażenie mnóstwa zadowolonych klientek. To dokładnie tak jak myślałam. Tak samo jak z powtarzającymi się takimi samymi zdjeciami..

@Zawiedziona

Po jakimś czasie klienci też piszą opinie pod postami, więc pracownicy są wymieszani z klientami. Tak samo też zapraszają swoich znajomych do grupy bardzo często sami od siebie ,ponieważ wypróbowali cos i są zadowoleni z produktów. Klient jest najważniejszy i to by był zadowolony. A komentarze piszą osoby , które już coś wypróbowali , jeśli nie próbowały to zabronione jest by pisały opinie o produkcie. Wszystko musi być zgodne z zasadami ,etyką, wiarygodne ,uczciwe. Dlatego na transmisje na żywo są zapraszane też osoby które już coś przetestowały. Ostatnio nawet fryzjerki i kosmetyczki są zapraszane które nie współpracują z firmą ale chcą się podzielić swoją opinią :) I to jest świetne .. że sami z siebie chcą się dzielić swoimi efektami, zdjęciami , filmikami. Klienci jedni mają kasę więc nie chcą dorabiać a inni chcą mieć taniej dla siebie lub też tak zarabiać to współpracują

Jeśli ktoś czegoś nie próbował a ściemnia że używał to odrazu jest upominany i ma skasować swoją wypowiedź. Zabronione jest oszukiwanie, kłamanie Z resztą w każdej firmie znajdzie się czarna owca. U nas pani magister kierownik kradła produkty apteczne, niby by się wydawało że ma kasę to i po co. Na szczęście otrzymała karę i dyscyplinarne. Tutaj też są kary jeśli ktoś nie przestrzega zasad. Opinie o produkcie może pisać tylko osoba która przetestowałam produkt lub urządzenie. Klient lub konsultantka. Tylko prawda się obroni w takim biznesie. Jeśli ktoś robi inaczej to szybko to zweryfikują ludzie Nie ma miejsca tutaj dla nieuczciwych osób , Tak jak w każdej firmie :) Wiarygodność , uczciwość , pracowitość , prawdomówność i wytrwałość i bez słomianego zapału - to cechy odpowiednie do tego by dobrze zarabiać w nu skin

Fajnie, gdyby tak było z tą wiarygodnością i prawdomównością. Niestety nie jest. Ale tak jak piszesz, ludzie szybko to zweryfikują. Tak jak np ja. Zaufałam opiniom pod postem. Kupiłam produkt, niestety zawiodłam się. Myślałam, że może coś źle robię więc wysłałam identyczna wiadomość do wszystkich komentujących super działanie pod postem (23 osoby). Jakież było moje zdziwienie, gdy zaczęły mi odpisywać, jaki to one wszystkie miały super efekty widoczne po jednym, trzech, czterech tygodniach. Ale wkrótce po wymianie zdań, każda okazała się konsultantką NuSkin :( Uważam, że to po prostu nie w porządku. Ale to wy żyjecie ze swoim sumieniem....

W drogeri i aptece też jest wiele produktów które nie na wszystkich zadziałają. Każdy organizm jest inny . Nie ma 1 szamponu na świecie dla wszystkich ani jednych tabletek na np nadciśnienie . Ani jednego kremu który każdemu pomaga na alergię, trądzik. Większość produktów. na stronie są wyniki badań klinicznych i na kosmetykach np w aptece pisze że np 86% użytkowniczek jest zadowolonych i kupi ponownie . Myślę że to normalne i naturalne. Trzeba działać holistyczne na każdą przypadłość . Jeśli pijemy mało wody to np nie r oczekujmy cudów w detoksie lub działaniu urządzeń ,bo prad galwaniczny potrzebuje wody do działania. A jeśli stosujemy się do zaleceń producenta mimo to nie ma efektów urządzeń to prawdopodobnie jest uszkodzone i trzeba reklamować . Wysłać zdjęcia przed i po np 3 miesiącach stosowania co 3 dni. Biuro robi

Super jest też zabrać dany produkt do np swojego dermatologa by nam podpowiedział czy może na nas zadziałać . Po pokazaniu np wyników badań .ja ze swojej strony mogę powiedzieć że około 95% klientek lub klientów jeśli coś wypróbowali to kupiło ponownie ,chyba że nie było ich stać to też mogą oczywiście podjąć współpracę i bardzo często się zgadzaja. Właśnie przez to że mają swoje efekty i są zadowolone . Zawsze jest jakiś % ludzi na których coś nie zadziała. Warto przyjrzeć się stanom zdrowia tym co jemy , pijemy, jaki mamy poziom stresu czyli kortyzolu. Całokształt wpływa na powodzenie danej kuracji

Daria

Dokładnie. Ja mam np taka klientkę co pracuje w salonie fryzjerskim , jako że kruszą się i łamią klientkom końcówki to nie mogą ich zapuścić często I dzięki poleceniom maski zyskuje więcej klientek do obcięcia ,bo wreszcie rosną im włosy. Końcówki się nie łamią i dają radę zapuścić , albo szampon też polecam bo wtedy nie wypadają im włosy i są gestsze. Dzięki czemu klientką jest zadowolona z kompletnych usług w salonie. Ma piękną fryzurę + bardziej bujną. A wiadomo im więcej włosów i im dłuższe tym zarobek fryzjera lepszy np koloryzacja dłuższych włosów jest droższa niż krótszych. Wcale nie muszą być konsultantkami By polecać produkty,które działają. Tak samo salony kosmetyczne zarabiają na robieniu zabiegów naszymi urządzeniami.

Po przesłaniu zdjęc przed używaniem urządzenia (wg wakazan wraz z kosmetykami), oraz kilka miesiecy po użyciu dowiedziałam się, że przecież jest różnica widoczna, tylko zdjęcia załączyłam w odwrotnej kolejności. Naprawdę? Chyba wiem w jakiej kolejności robiłam zdjęcia. Czyli gołym okiem widać jak to cudo niszczy skórę. Dowiedziałam się też, że urządzenie jest sprawne i nie podlega zwrotowi. No cóż, taka szczerość i dbanie o klienta. Ważne, że kilka produktów sprzedane. Na szczęście to, co zniszczył galvanic, udało się naprawić w ciągu 3 miesięcy, używają serum peptydów, witamin i kwasów. PS odżywiam się wystarczająco dobrze, wody piję dużo. Moja skóra nie była wysuszona, do dermatologa nie chodzę, bo nie muszę (nie mam żadnych problemów z cera i nigdy nie miałam) chcialam tylko popracować nad zmarszczkami mimicznymi. Teraz przynajmniej wiem, że są tańsze i bardziej skuteczne opcje.

Emilia

Jak nie możesz ????

@Hakuna

Wszedzie w każdym butiku czy w sklepie online ceny podają na priv i nie widzę nic w tym dziwnego . A strona proszę bardzo www.nuskin.com Firma która funkcjonuje na całym świecie . W Ameryce promują gwiazdy Hollywood. Żeby to było takie okropne to wątpię czy gwiazdy by się zgodziły być twarzami tej marki ? J.Lopez . Brad Pitt czy Angelina Jolie ? ..... Proszę nie pisać bzdur i bardziej z głową hejtowac ;) bo hejtowac to też trzeba potraficie.

Sensei
@Hakuna

Dokładnie zostałam zaproszona do grupy ,żaden kosmetyk nie ma pokazanej marki ani ceny,wszystko owiane wielką tajemnicą,a poza tym komentarze pod kosmetykami mòwie o pozytywnych pisze rodzinka tej łaski co grupę założyła a negatywne còdownie znikają????????????

@Monika

Każdy DOBRY I szanujący się sklep online, który jest pewien wartości swych produktów, podaję ceny pod produktem (nie otacza ich tajemnicą i nie bawi się w wysyłanie cen na priv... Tak działają głównie MLM i "domowe butiki", które boją się, że cena odrazu odstraszy klienta). Widziałaś poważną, renomowaną firmę wystawiającą kosmetyk na sprzedaż, piszącą "cena na priv"? :) A co do gwiazd Hollywood, to im wisi jaki produkt reklamują, liczy się kasa, którą za tą reklamę dostaną. To bardziej producentom płacącym za reklamę zależy na twarzy gwiazd. Używałaś kiedyś produktów koloryzujacych do włosów "Palette"? Jednym słowem PORAŻKA, a i tak wielkie gwiazdy go reklamowały. Myślisz, że Lewandowski używa telefonu Huawei? No cóż... A jednak go reklamuje. Taka praca i extra kasa za nic :)

M…
@Zawiedziona

Jest coś takiego jak główna strona internetowa pod nazwą Nuskin.com pl są tam podane wszystkie ceny katalogowe. Dlaczego dystrybutorzy nie podają cen na grupach ? Być może dlatego że chcą podejść do problemu klienta indywidualnie po czym oczywiście przygotować korzystną dla takiego klienta ofertę . Proszę pomyśleć nad tym iż dystrybutorzy mają możliwość takiemu klientowi udzielić rabat . Pozdrawiam

@M…

Znam stronę tej firmy (nie tylko tą pl), tak samo jak znam te kosmetyki oraz sposób działania konsultantek i ich "indywidualne podejście" do problemu - tylko jakiego problemu? Jeśli ktoś chce kupić np pastę do zębów, to jaki problem pisząc opis pasty dodać zdanie "tyle kosztuje jedna, tyle 2, a tyle i tyle 3 sztuki?" Pod każdym komentarzem z pytaniem o cenę pasty pada odpowiedź "priv" - więc gdzie tu indywidualne podejście do klienta? Chyba, że za indywidualne podejście do klienta jest uważane indywidualne wysyłanie prywatnych wiadomości z cenami... Trochę to żałosne.

Anka
@M…

Nie można podawac cen na fb ,zablokują konto .. Ceny są na stronie NuSkin

@Anka

No właśnie o tym mówię. Co to za szanującą się firm, która nie pozwala podawać cen konsultantkom? Jak dla mnie zwykle naciąganie...

@Zawiedziona

Tak a jak chcesz kupić to musisz zacząć pracę u nich.

@Magda

Nie musisz zaczynać pracy u nich, możesz normalnie zamówić u konsultantki. Co nie zmienia faktu, że to naciąganie i ogólna ściema co do działania produktów.

@Hakuna

Uuu, ale ciężko w przeglądarkę wpisać www.nuskin szkoda tak oczerniać, nie mając dowodów. Cóż siła internetu.

@Hakuna

Hahahha. To klamstwo co wypisujesz. Firma ma swoja strone oficjalna. Dostepna w 50 krajach. I z niczym sie nie kryje, wszystko mozna na stronie wyczytac. Jaki sklad, jal stosowac, jakie ma zastosowanie.

@Zawiedziona

Hahahha ???????? ja uzywam od 3 lat i jestem zadowolona. A jestem tylko klientka. No ale tak , konkurencja nie spi!

@Magda

Bzdura!! Ja jestem klienta i noc nie musze. Kupuje od 3 lat.

Gosiek
@Lili

Jaka konkurencja ? Poza niu skin nikt tych urządzeń nie sprzedaje. Konkurencja typu avon ????????????

Km
@Gosiek

Alliexpres sprzedaje, dużo taniej ;)

Beata cz

Hej dziewczyny . Chcialam wyrazic swoja opinie na temat zelazka do twarzy. Dostalam to " cudo" jako prezent urodzinowy. Szukajac opini znalazlam same pozytywne komentarze plus zdjecia przed i po... Zakupilam zele na 6 miesiecy i zaczelam stosowac urzadzenie regularnie czekajac na efekty... i tak przez kolejny rok... NIE DAJCIE SIE NABRAC DZIEWCZYNY ,na fb stronach pozytywne komentarze wystawiane sa przez kolezanki z branzy ktore probuja rozkrecic biznes jeszcze bardziej. Kwota ktora przeznaczycie na zele do galvanica spokojnie pokryje koszt botoksu ( a przynajmniej efekt bedzie widoczny) Jedna z moich kolezanek miala "przyjemnosc" pracowac dla tej firmy. Na poczatku byla zadowolona,kosmetyki darmowe za zdobyte punkty itd jednak po czasie gdy znalazla normalna prace odciela sie od NuSkin i stwierdzila ze nie bedzie dluzej wciskac ludziom kitu. Wiem ze zostane zaatakowana przez ambasadorki ale mimo wszystko nie podoba mi sie ze wciska sie bubel wmawiajac ze to cud technologii. Niektore dziewczyny odkladaja pieniadze miesiacami zeby zakupic " cudo" , wierza i licza na to ze maszynka pomoze im pozbyc sie kompleksow a jedyne co dostaja to rozczarowanie. Nie dajcie sie nabrac dziewczyny

Daria35
@Beata cz

Jestem od lat klientką Nuskin. Kupuję u sprawdzonej dystrybutorki. Mam wszystkie urządzenia oprócz tego nowego. Dzięki nim pozbyłam się trądziku i śladów na twarzy po nim (takich dziur w buzi). Galvanic o którym piszesz to ulubione urządzenie moje i mojej mamy. Kto by chciał wstrzykiwać sobie jakiś botoks i po co, skoro takim urządzeniem można poprawić swój wygląd naturalnie i nie wygląda potem jak napompowany manekin bez mimiki twarzy. Nie jestem w stanie uwierzyć, że robiłaś zabiegi regularnie i z prawdziwymi produktami, skoro jak twierdzisz przez rok nie widzisz efektów. Albo trafiłaś na podróbkę tego urządzenia, albo osoba od której je dostałaś kupiła na Allegro u nierzetelnego sprzedawcy. Moja dystrybutorki zawsze służy mi pomocą. Raz nawet reklamowalysmy LumiSpa (inne urządzenie) po tym jak je upuściłam i nie działało jak wcześniej. Dostałam nowe od firmy. Moje urządzenia działają świetnie i to już po kilku zabiegach różnica była znacząca. U mojej mamy poprawił się nawet owal twarzy. Uważam, że firma jest ekstra a produkty robią robotę. Współczuję Ci że tak trafiłaś...

@Daria35

Bajery, bajery i jeszcze raz bajery. Weż się za uczciwe zajęcie.

Lawinia
@Beata cz

Bo tez wlasnie slyszalam o tym. Jestem w firmie od 2 tyg i jeszcze nie mam zakupionych tych cudow tzn maszynek( zelazek) ale moja kolezanka do ktorej weszlam do zespołu sie mnie zżekła i nie pracuje ze mna.Wiec chce odejsc z tej firmy, bo na nia nie bede robila swojego biznesu.

Dziewczyny wytłumaczenie mi jak to jest bo też trafiłam właśnie na Natalię wygladacz zaoferowała pracę w swoim zespole tygodniowo obiecała 700zł tydzień mojej pracy czyli posty i zbieranie zamówień jak na pierwszy tydzień miałam ok 40szt pasty i ok 30 innych produktów i 5 sprzetów myslalam że osiaglam swój sukces. Niestety osoba dającą mi tzn pracę zapłaciła mi za tydzień wstawiania postów i zamówień całe 7 zł dziewczyna mnie zablokowała po pytaniach co z resztą kasy. O co chodzi? Czy to tak działa? Czy jak inne dziewczyny zostałam zmanipulowana do zebrania zamówień i dowidzenie a one korzystają? Pomozcie

Wiki1331
@Anonim

Ja akurat jestem konsultantką zostałeś oszukana tak to nie działa... Jak chcesz dołącz do mojego zespołu...

@Wiki1331

Dzięki wiki1331 ale mam dosyć tej firmy zwłaszcza że nic nie robi w kierunku usuwania osób które (usunięte przez administratora) na ich produktach i firmie

pp
@Anonim

hej, jestem w szoku ja po 7 zamówień pasy zarobilam 100 zl . przykro mi ale ktos cir (usunięte przez administratora)

Nuskin
@Anonim

Ti tak nie działa, jeśli proponuje ci pracę to napewno podaje link do rejestracji i jeśli masz ową sprzedaż to sprzedajesz lub rejestrujesz ze swojego konta, i jeśli ktoś coś chce zakupić ze zniżką to jak najbardziej zwrócić się trzeba do dystrybutora tej firmy ale w żadnym wypadku nie trzeba przelewać tej osobie pieniędzy bo podaje link do tego produktu i dokonujecie zakupu i płatności sami bezpośrednio z firmą a nie osobami pośrednimi. Zapraszam do kontaktu Iwona I Iwonak276@wp.pl

Laura
@Nuskin

Bzdura to działa jak Avon, fm, i tego typu katalogowe sprzedaże konsultant zamawia i dostaje towar który potem daje lub wysyła kupującemu. Kilka lat w tym siedziałam. Praca bardzo ciężka ze względu na ceny produktu żeby zarobić na wypłatę ilość zamówień i produktów musiała być naprawę spora. Ludzie drogich rzeczy nie lubią kupować.

Ola
@Anonim

Zglos ją w biurze NuSkin . Polanweb to jakas nieuczciwa gra. Natychmiast trzeba to wyjasnic. Nie ona jest Twoim pracodawcą a Nu skin! On wysyla pieniadze na konto, niemale zresztą a nie jakas kolezanka

Miki
@Anonim

Kasy nie dostaniesz i w żaden sposób jej nie odzyskasz miałam to samo z tą dziewczyną miła do momentu a potem... W nuskin nikt jej nie zna. Zgłaszanie też nie twierdzą że to nie ich osoba. Policja hehe drobnica oni się nie zajmują. Jaki wniosek nikt nic nie robie a dziewczyna zarabia na tym. Natalia Wygladacz prędzej czy później kara Cię spotka.

Miki
@Ola

Zgłoszenie do nuskin nic nie daje twierdzą że to nie ich osoba. Ja też jestem jej ofiarą.

Zgłoszone
@Miki

Przecież te Twoje wpisy to ściema Piszesz 10 wpisów negatywnych z jednego i tego samego ID nternetu pod innym nickiem. Ty niewiesz o tym , że przestępstwa internetowe są mocno ścigane ?? . Przecież to idzie sprawdzić Także myślę , że firma się zajmie tymi pomówieniami. (usunięte przez administratora)

Hania
@Anonim

Jeszcze gdybyś sama sobie nie odpowiadała z jednego ID to możemy nikt się nie skapneli, że Twoje oskarżenie to ściema. Ale wiesz.. mądry Polak po szkodzie Napewno firma się tym zajmie i policja

Hania
@Anonim

Jeszcze gdybyś sama sobie nie odpowiadała z jednego ID to może by nikt się nie skapnal, że Twoje oskarżenie to ściema. Ale wiesz.. mądry Polak po szkodzie Napewno firma się tym zajmie i policja

Magda M
@Anonim

Zwykle (usunięte przez administratora) ! Wzbogaciła się na twojej pracy ! Przy ilości produktów jakie podałaś zarobiłabym w tej firmie dużo więcej niż ona tobie zaoferowała . Szok. Ze ludzie tak wykorzystują !!

@Magda M

Sprawdzono w firmie że ta osoba nie miała takich sprzedaży . Także ktoś jej źle życzy I napewno zła karma wróci do tej osoby , bo zawsze tak jest Nie ma po co już krzyczeć :) Wyjaśniona sprawa i zakończona Zwykle pomówienia, które ewentualnie mogą być jeszcze rozstrzygnięte sądownie Bo to łatwo w tych czasach sprawdzić z jakiego ID ktoś pisze oszczerstwa

Ona
@Anonim

To na niezła naciągaczeke trafiłaś ciekawe jak się nazywa

użytkowniczka kosmetyków
@Laura

Głupoty piszesz, nic nie kupujesz - wysyłasz co najwyżej linki i klient sam dokonuje zakupu i płatności - Ty otrzymujesz prowizje od tej transakcji. Proszę nie piszcie jeżeli nie macie pojęcia bo niepotrzebnie wprowadzacie ludzi w błąd.

@Anonim

To tak nie dziala. Nie pracujesz za kogos tylko na wlasne konto. Bonusy i premie wyplaca ci firma na konto a nie kolezanka ktora cie do wtego wprowadzila. Znajdz dobrego lidera i daj temu jeszcze jedna szanse bo to co piszesz to przekret osoby ktora Cie zablokowala. Zapraszam przedstawie Ci warunki jak to powinno wygladac.

Karola
@Anonim

Trzeba ja zglosic do firmy zeby jej konto usuneli tak sie nie robi wstyd mi za takie osoby ????????????

Kari
@Karola

A dlaczego konsultantka proponuję mi samoopalacz za 130zl i twierdzi ze juz będę miała darmowa wysyłkę juz nie bede musiala sie martwic A na allegro jest ten sam samoopalacz za 85zl

wioletta First
@Kari

po 1 sprzedaz tych produktow na allegro ebay itp jest zabroniona. Na kazdym produkcie masz napisane ze sprzedawane tylko przez autoryzowanych dystrybutorow. wiec nawet nie masz pewnosci ze dostaniesz ten kosmetyk. Na stronie mozesz zobaczyc ze kosztuje 160 zl do tego doliczasz 18 przesylke. u mnie masz za 121 zl plus darmowa wysylka

magda
@użytkowniczka kosmetyków

nieprawda, mi znajoma zamowila 2 razy kosmetyki. Przyszly do niej a ona mi je sprzedala.

Mika
@wioletta First

I co z tego, ze jest zabroniona jak i tak sprzedaja. Znam kilka konsultantek, ktore sprzedaja produkty na ebay. Na swojej grupie pisza miliony wiadomosci na "priv" :) z cena nizsza tak jak u ciebie, np £160 - £180 za galvanic, a to samo urzadzenie wystawiaja na ebay za £240 -£280 :):)

Tak to dziala

To grupa naciągaczy.

Policaj

Natalia Wyglądacz, bo to ty piszesz. Sprawa nie jest zakończona. Przestań naciągać ludzi, weź się za jakąś robotę. Nie udawaj gwiazdy, bo bycie ambasadorem nuskin to obciach. Wy wszystkie w tej firmie musicie tak ściemniać?

@wioletta First

A u mnie jest za 60 zł ;-) A jak będę chciała to sprzedam na allegro lub eBay. Niby sprzedaż tam zabroniona. Zabronisz???? Co mi zrobisz? Po co te bzdury piszesz? Pomyśl chwilę.

Marty
@Anonim

Hejka nie powinno tak być. Powinnaś otrzymać prowizję od sprzedaży

@Anonim

Należy tą osobę zgłosić do firmy, zostałaś (usunięte przez administratora) Przez takie osoby firma jest oczerniana. Napisz do mnie, pomogę Ci załatwić.

@Katrin

Firma zabrania sprzedawać na allegro/eBay czy inne takie. Taka jest polityka firmy, która ma się opierać na relacjach bezpośrednich. Na allegro już weszli czyszczą, tam głównie wystawiają słupy, bo dystrybutor zarejestrowany w firmie by nie mógł na allegro podać swoich danych bo od razu by go znaleźli. Trzeba działać fair i uczciwie, a nie szukać drogi na skróty. Trzeba mieć jakieś zasady i się ich trzymać.

@Martyna

Zasady mieć trzeba, ale zauważ że dużo twoich koleżanek z firmy ich nie ma. Niby nie można sprzedawać na allegro i aliexpress produktów nuskin, a jednak są sprzedawane. To pewnie jacyś kosmici sprzedają, a nie naganiacze z nuskin? Może mylę się? Popatrz jakich masz "uczciwych" współpracowników. Takich jak ta twoja firma.

@Anonim

Dzień dobry. To tak nie działa ,trafiła Pani na oszustkę . Bardzo mi przykro i serdecznie Panią pozdrawiam

@Ty

A czemu uważasz, że firma jest nieuczciwa? (usunięte przez administratora) Cię? Nie wypłacili zarobionych pieniędzy?

@Martyna

Czytaj i staraj się zrozumieć co napisane!!!

Osoby wypowiadające się ze tu się nie zarabia to nieudacznicy którzy myśleli ze im samo spadnie z nieba bez pracy :P i nie wyszło. Serio. Wystarczy robić odpowiednie rzeczy, szkolić się i faktycznie pracować. Zrozumieć model! Zarabiam między 10 a 15 tys po dwóch latach pracy cały czas pracujac na etacie (powoli myśle o rezygnacji). Jestem bardzo wdzięczna firmie

@Ania

Serio stara nazywasz innych ludzi nieudacznikami? To świetnie reprezentujesz firmę.

@Ania

Nieudacznikiem możesz nazwać siebie... Pisząc "Wystarczy robić odpowiednie rzeczy" masz zapewne na myśli wszystko to, co wcisnęli ci podczas tych wszystkich szkoleń (czyli jak skutecznie wciskać ludziom kit). Nie trzeba być geniuszem, żeby wiedzieć jak działa MLM (to odnośnie twojego "zrozumieć model :)) Ludzie bardzo łatwo dają się przekupić i zmanipulować. Rzuć swój etat, będziesz miała więcej czasu na wyszukiwanie naiwnych, którzy wierzą w cuda :)

Zawiedziona klientka
@Ania

Ktoś kto nie potrafi wciskać kitu innym jest nieudacznikiem? To chyba wolałabym nim być.

Olga
@Magda

W sumie trochę racja, między pracownikami ogólnie taka jakaś dziwna atmosfera tu jest?

sos

Natarczywe i uporczywe konsultantki. Kosmetyki robią mega robotę tylko na ich twarzach, a raczej w ich wyobraźni, bo niestety wygląd wielu pozostawia wiele do życzenia i o ile zdjęcia przefiltruje, to znam osobiście i widzę - zero efektu.

Nic nie warte produkty, (usunięte przez administratora) kasy wywalona w błoto, produkty takie jak zielona herbata czy omega 3 dają tylko efekt placebo, ponadto nażucanie się Pani Doroty P. na siłę wydzwanianie, robienie na fb sztucznego tłoku, proszenie się klijętek by lajkowały coś czego nie używały to norma. Nie polecam produktów z tej firmy, za 3x mniejszą cenę można mieć lepszy produkt z innej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o NU SKIN - Warszawa

• Jak się pracuje w NU SKIN?

Zobacz opinie na temat firmy NU SKIN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NU SKIN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NU SKIN?

Kandydaci do pracy w NU SKIN napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NU SKIN