Opinie o NU SKIN w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie NU SKIN. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NU SKIN o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NU SKIN w Warszawa

Witam, nie polecam firmy nuskin, a w szczególności Natalii Wyglądacz zwykła (usunięte przez administratora) uwaga nie dajcie się nabrać na kaszki dla dzieci, stracicie kase a dzieci i tak tego nie dostaną, nowe osoby w jej grupie są namawiane a wręcz zmuszane do kupna produktu, cena będzie w promocja gdy do jej grupy dodacie znajomych, gdy nie macie kasy oferuje pracę za śmieszne grosze i kompromitację, dla mnie takie osoby nie powinny pracować z ludźmi.

@Anonim

Rozumiem Pani rozczarowanie jednak nie można pisać w tak negatywny sposób o firmie tylko i wyłącznie przez niekompetentnego dystrybutora . Jeśli chodzi o posiłki dla dzieci to gwarantuje że trafiają do potrzebujących dzieci , pod warunkiem że posiłek został opłacony . Na to zawsze jest rachunek , można również samemu opłacić pożywienie jeśli ktoś chciałby nakarmić potrzebujące dzieciaczki . Żaden z dystrybutorów nie ma prawa nagabywać do zakupów produktu, reklama musi być zgodna z zasadami firmy a produkt przedstawiony ze stanem faktycznym jego działania ! Jeśli chodzi o samą firmę ma naprawdę świetny plan kompensacyjny, trafiając na odpowiednie osoby i strukturę to uwierz że możesz zarobić bardzo dobre pieniądze . Pozdrawiam serdecznie

@Anonim

"Trafiając na odpowiednie osoby i strukturę" - czyli na naiwne kobiety, które uwierzą, że te kosmetyki czynią cuda i wpakują w to swoje ciężko zarobione pieniądze, głównie po to by osoby takie jak ty mogły zarobić bardzo dobre pieniądze... Ot cała polityka firmy :(

Zawiedziona

Zupełnie nie działający, drogi gadżet. Do tego musisz zaopatrywać się w zestaw kosmetyków NuSkin, bo podobno tylko z tymi produktami działa... Z własnego doświadczenia napiszę, że niestety nie działa. A zdjęcia "po" na grupach pochodzą z "galerii firmy" dlatego te same zdjęcia powtarzają się na wielu grupach. Tak samo większość komentarzy typu "super", "extra", "ja już mam swój" "świetne efekty", itp - to komentarze dodawane przez wzajemną grupę wsparcia (czytaj: inne konsultantki, rodzina, znajomi). A spróbuj napisać negatywny komentarz... Zaraz jest usuwany. Szczerze! Strata pieniędzy.

Ala

Kontrowersyjna i nachalna propaganda reklamowa to po pierwsze jeśli chodzi o nu skin po drugie poczytajcie sobie składy tych kosmetyków szminki innych sam (usunięte przez administratora) nie ma produktu żeby nie było składnika rakotwórczego donoru formaldehydu BHT crosspolymery nie mówiąc o naj tańszy pochodnych ropy naftowej oraz dosłownie teflonu jak w patelniach ... Zadajcie sobie pytanie czy chcecie mieć to na swojej twarzy ... Naprawdę ??? Za gruby hajs ??? Wszystkie paniusie które to sprzedają mają to daleko w (usunięte przez administratora) co z waszymi ślicznymi buźkami ja wprasowywujecie ten (usunięte przez administratora) tzw galwanem ,, żelazkiem na zmarszczki'' To pochylcie się nad składnikami to klapy wam siądą ...

Xx

Tam większość jest samotnych matek niestety, polega to na tym ze daje się im szanse na coś czyli pare groszy, dla tych co się jeszcze zastanawiają to oprócz sprzedaży trzeba kupywać kaszki dla dzieci w Malawi, no i z racji tego ze jak się nie ma wystarczająco ludzi pod sobą to spada się z poziomów i zaczyna się na nowo. Uwaga bo teraz jest akcja lumi na walentynki a uwierzcie mi tak jak mi to urządzenie czoło zniszczyło to mało co. Z racji tego ze jest pandemia i ludzie nie maja pracy łapią się wszystkiego. Jest na youtubie filmik dziewczyny ze to urządzenie do twarzy jest z plastiku i nie ma żadnego przewodzenia. W uk wszyscy pozbywają się tych urządzeń za grosze na ebayu i ja już teraz wiem dlaczego. Ilość osób która w tym siedzi to jest mega długa lista. Ci którzy zaczynali kilka lat temu to owszem coś zarobili ale ci co teraz to maja kilka groszy.

To ja
@Xx

Bzydry wypisujesz ...wejdź na ebay i zobacz jak ten plastik się sprzedaje jeśli umiesz obsługiwać ebay !?czolo ci zniszczyło urządzenie !?bucha haha ...kaszek nie trzeba kupować jak się nie chce kupować ....nikt do tego nie zmusza ,to jest pomoc dla dzieci biednych ,dobrowolna ...!!!ja mam sprzęt i już nigdy nie kupię żadnej innej marki !!efekty widać już po tygodniu używania technologi ...używałam kremów różnych Marek i nic ,żadnych efektów ....a tu proszę ?mega zadowolenie ...polecam z czystym sumieniem każdej osobie ,która chce dbać o cerę twarzy i mieć dobre efekty pielęgnacji używać dobrze dobranych kosmetyków z tej właśnie firmy NuSkin !!!

@Xx

Cos uslyszalas tylko niewiesz w którym kościele dzwon bije ????Od kiedy to urządzenie do dogłębnego oczyszczania ma przewodzenie ????????????jak tu pracuje szczoteczka na zasadzie obrotów w przeciwne strony. ???????????? lepiej dokladnie pooglądaj filmiki bo coś Ci się miesza ;)

Brak konkretów, owijanie w bawełnę, obiecywanie złotych gór

Ile chcesz zarabiać, ile czasu możesz poświecić na pracę

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
logo firmy Psycholog
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Kama

Witam wszystkich . Byłam bardzo zadowolona z urządzenia do oczyszczania twarzy z tej firmy dopóki urządzenie po miesiącu urzywania niechce się załączyć ☹️. Czy ktoś tak mniał!

Posiadaczka
@Kama

Można reklamować. Ja tak miałam, ze złożyłam reklamacje i jeszcze nie zdążyłam odesłać a dostałam nowe.

@Posiadaczka

Nie zdążyłaś odesłać a dostałaś nowe? Przecież reklamacja polega na tym, że odsyłasz produkt ze względu na jakiś problem (np wadę). Więc na podstawie czego uwzględniono twoją reklamację? I jak robiłaś reklamację bez produktu? Dziwne to jakieś...

Wiola
@Mała

Ja też tak miałam, jeżeli nie kupowałaś osobiście zgłoś się do osoby od której kupiłaś . Wystarczy napisać maila , opisać co się dzieje ze sprzętem, podać numer zamówienia i też dostałam najpierw nowego galvana a dopiero później odsyłałam zepsuty

Ewka
@Kama

Hej Kama ???? mam ten sam problem , mam Lumisia od okolo miesiaca tez , na poczatku super sie sprawowal, ładowanie wedlug instrukcji , nawet unikalam przed zamoczeniem- pomimo iz jest wodoodporny, mylam tylko koncowke oraz wierzch urzadzenia. Od wczoraj tez nie moge zalaczyc ???? pierwsze co pomyslalam, ze bateria padla, ale pomimo, ze naladowalam-nie dziala ???? jutro zglaszam na gwarancje ????

Izabela
@Kama

Kama, złóż pisemną reklamację na: polandweb@nuskin.com Na pewno uzyskasz w biurze pomoc i problem zostanie rozwiązany ????

Hanna
@Kama

Jest gwarancja 24 miesiące. Trzeba zgłosić do obsługi klienta Nu Skin. Telefon jest na stronie

@Kama

Od osoby której kupilas musisz zgłosić problem ona wtedy załatwia wszystko. Bo urządzenie ma 2 lata gwarancji chyba ze kupilas od kogoś przez allegro itp..to może być problem. Dlatego proszę zawsze zakupować u konsultanta który ma cały czas kontakt z klientem

Obserwator

Moja partnerka tym się zajmuję-własną grupa, zoomy itp. Już mam dość tego gderania jaka to (usunięte przez administratora) firma i jak można zarobić a pieniędzy ni widu ni słychu. Sprzedaż to głównie pasta. Technologie na zasadzie werbowania nowych "sprzedawaców", którzy aby to sprzedawać najlepiej aby sami wydali pierwszo pieniądze i przetestowali na sobie aby wiedzieć co się sprzedaje. Aby sprzedać to musisz mieć multum obserwujących na insta bądź FB gdzie werbujesz nowych klientów. I tak ten co na górze ma podobno najwięcej kasy im dalej w drzewie genealogicznym grupy tym mniej kasy, której i tak nie jest dużo. Podobno są osoby, które zarabiają dziesiątki tysięcy złotych ale z tego co zauważyłem wywodzą się one jak to ująć z ludzi bogatych, którzy osiągnęli coś w rzyciu i mają zaplecze w znajomych którzy to kupują. Ci co wchodzą od tak sobie "szaraczki" nie zarabiają za dużo jak nic nie zarabiają.

Nikoletta

kosmetyków nie używałam i nie zamierzam z jednego prostego względu - okropny skład. Mozna znaleźć wiele tańszych i lepszych składowo kosmetyków!

Sara

Nie polecam firmy nu sikn, konsultantki i doradczynie to osoby nie wykfalikowane do tego, nie znające się na oferowanych produktach i urządzeniach przez firme. Dziewczyny uważajcie i nie dajcie się namówić tu chodzi tylko o sprzedaż z tego jest kasa. Lepiej iść do dobrego salonu kosmetycznego lub dermokosmetyczki one znają się na produktach i z pewnością odpowiednio doradza.warto się zastanowić czy chcemy kupować chleb z prawdziwego pieca czy ten mrożony z maszyny elektrycznej.

Stomatolog

Dostałam pastę w prezencie. Rozczaruje Was. Skład i właściwości pasty niewarte swojej ceny. W drogeriach podobne pasty są w cenie 24 zł. Dodam, że nie istnieją na rynku pasty wybielające, tylko rozjaśniające osady i dające efekt wybielenia. Wybielenie uzyskuje się specjalnymi żelami (wybielanie w gabinecie bądź nakładkowe). Pasta nuskin jest mocno abrazyjna więc nigdy nie polecilabym jej do używania dwa lub wiecej razy dziennie.

To ja
@Stomatolog

Ta pasta rozjaśnia o 3 tony a nie wybiela ...

Agata
@Stomatolog

Nie jest abrazyjna. RDA 103. Uzywam ponad 3 lata na Nadwrażliwe zęby i nic innego nie potrzebuję by pomóc nadwrażliwości. A osady pięknie ściąga oraz spowalnia osadzanie kamienia.

Mia
@Stomatolog

Nie ma podobnych past o w ogóle podobnych produktów. Nie można mieć czegoś identycznego i podobnego, ponieważ skład pasty zawiera opatentowana formule Ap24 Tego nikt inny nie ma i właśnie dlatego pastą tak chroni przed osadami i nawracającym kamieniem nazębnym. To samo maska z keratyną, niby próbowałam wielu "podobnych " tylko z kolei z innych nie było CS7 opatentowanego czynnika scalającego włosy, widocznie to klucz do zagadik- dlaczego inne produkty fryzjerskie u mnie nie zrobiły takiego wow jak ta maska. Kolejny szampon - po składzie ok delikatny szampon z algami , ale zawiera ageLoc - którego także nikt nie posiada, ma właściwości zatrzymujące procesy starzenia włosów. Jak można cokolwiek porównywać bez Zaznajomienia się z faktami i badaniami klinicznymi. Nigdy bym nie porównywała składów żadnych produktów ze sobą, nawet kosmetolodzy tego nie robią - ponieważ Nie znają Jakości składników ,sposobu pozyskiwania, czystości ,procesów łączenia, temperatur w jakich były połączone , Dajmy na to woda będzie podpisana jako Aquae w INCI , a może być widać destylowana , termiczna , zwykła , taka i owaka .. Jak ktoś się nie zna to po co się wypowiada ??

Jowita

Czy od sprzedaży tych produktów na facebooku odprowadza się podatek dochodowy?

Ola
@Jowita

Przecież Ty tego nie sprzedajesz.

@Ola

To jak to działa?

@Jowita

A co niby robi? Od czego ma prowizje jak nie od sprzedaży? Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

@Mała

To chyba komentarz do wpisu Oli ;)

@Ola

@Jowita

Tak, nie mam pojęcia dlaczego ciebie oznaczyło ;)

Sandrs

Dziewczyny nie polecam wam pracy od Natalia wygladacz, jest nie miła i arogacka a to co opowiada o pracy wcale tak nie wygląda.

Magdalena

Kupilam maszynke Lumi spa z koncowka pod oczy,po kilkurazowym uzyciu popekaly mi naczynka i wyszly sine plamy wokol oczu,Probowalam zareklamowac produkt ale w tej firmie jest to po prostu niemozliwe!!!!!Pomimo przeslanych zdjec,ktore podobno mialy byc kluczowym warunkiem reklamacji,wyslanych maili z nr produktow,na odpowiedz czekalam tygodniami i musialam sie o nia na biezaco upominac bo bylam po prostu ignorowana.Wreszcie dowiedzialam sie ze nie nalezy mi sie zwrot bo moge byc uczulona na ktorys ze skladnikow zelu,jaki otrzymalam w promocji z maszynka.Po prostu smiechu warte,,nigdy zelu nie uzylam bo mam swoje kosmetyki,ktorych uzywam od lat,,druga kwestia nawet gdyby okazalo sie ze to uczulenie na skladnik produktu tym bardziej powinni zwrocic pieniadze,,,kompletna porazka szczerze nie polecam.

@Magdalena

Miałam to samo z galvanic age lock. Skóra na twarzy strasznie się wysuszyła, w okolicy oczu okropnie rozciągnięta, pomarszczoną i poszarzala. Mam wrażenie, że "postarzyło" mi to skórę o dobre kilka lat. Używałam przez 5 miesięcy zgodnie z zaleceniami producenta i konsultantki (wlacznie z przeznaczonymi do tego Ich kosmetykami). Kolejne 3 miesiące zajęło mi doprowadzenie skóry twarzy do "poprzedniego" wyglądu, a teraz już jest super i to tylko przy regularnym stosowaniu Serum z witaminami, kwasami i peptydami. O wiele taniej i co najważniejsze, nie niszcząc a z widocznymi efektami.

Dominika
@Magdalena

A nie pomyślałaś że naczynka mogły Ci popękać bo miałaś źle dobrany żel do tego urządzenia? Skoro producent dodaje produkt i zaleca z nim używać to trzeba tak robic.

edith
@Magdalena

Mam pytanie, gdzie to kupiłaś, u dystrybutorka? Bo moja klientka dostała uczulenia na pewien drogi produkt i załatwilam jej, że firma oddala jej całą kasę

Ardon
@Magdalena

Nie wiem czy śmiać sie czy co.... Porażka jest wtedy jak coś sie używa nie czytając! Składniki tak jak w aucie benzyny disel nie wlewamy do auta na bezyne !!! Tu jest to samo nie odpowiednia technologia czyli tu kosmetyki do maszynki. Tutaj tylko Pani wina i ogólnie zawsze czytamy następnie robimy!!!

Dziewczyny wiadomo już coś w sprawie Natali Wyglądacz? Sprawa mi nie daje spokoju. Dajcie znać co i jak

@Anonim

Kto Ci da znać jak tu każdy wali sciemą. Wielce zachwalanie a same nabieraczki w firmie. Co to za firma ktora nie radzi sobie z takimi dziewczynami i podrobionymi produktami. Ja bym sobie tak nie pozwoliła żeby ktoś szastał nazwa mojej firmy i na nią oszukiwał. Ale cóż to nuskin

Hmm
@Anonim

Nie znam takiej osoby. Ale pozwoliłam sobie zrobić screeny Wypowiedzi waszych i zgłosiłam do lidera O zapytanie czy taka osoba pracuje I o zgłoszenie do nu skin takiej osoby Jeśli faktycznie (usunięte przez administratora) Bo tak nie może być absolutnie Takie osoby nie mogą tu pracować !!

edith
@Hmm

Dokładnie ????

Dajana

Dużo piszecie o sprzedaży bezpośredniej i dodatkowym zajęciu. Zapraszam do mojego zespołu wszystkich chętnych co chcą być ambasadorem marki thermomix. Kontakt-Pasja gotowania na fb

Moja koleżanka zwariowala

Moja koleżanka już od 9 miesięcy napierdziela 40 lajwow i ciągle nagrywa jak myje twarzą ta szczotką czy to na prawdę jest sekta?

Klaudia

Wybaczcie ale jestescie co poniektorzy smieszni.. marka nu skin nie jest w stanie odpowiadac za zachowania wszstkich ich pracownikow. To tak jakbyscie mowili, ze kazdy czarny to nie dobry czlowiek np. Sa w tej firmie ciotki kryski ktore o kosmetykach pojecia nie maja, a o tym jak pracowac i nie sprzedawac lumisia tylko lumi spa, bo sprzedawca w sklepie nie sprzedaje Wam i phonika tylko i phona. Profesjonalizm.. a niektorzy rekrutuja jak popadnie i takie skutki, ciotki kryski ktore te firme osmieszaja, a mi ona zmienila zycie,uczciwszych zarobkow nigdy nie mialam. Przepraszam za brak pl znakow.

Na jakie benefity można liczyć w NU SKIN?

Magda

Bardzo chętnie odpowiem na Pani pytania .. proszę napisać do mnie wiadomość Cuku5.1994@tlen.pl

Mam pytanie chciała bym spróbować w tej pracy ale jestem ubezpieczona w krusie czy później mnie automatycznie nie przekierują na ZUS hmm?

Aga

Zapraszam do kontaktu agula1980@interia.eu

Ona
@Anonim

Witam mogę coś pani prywatnie o tej firmie opowiedzieć

Iga
@Ona

Ja jestem zainteresowana. Mam wiele niepewności.

@Ona

Bardzo proszę o informację. Z góry dziękuję Magda- magdalena.galinska@interia.pl

Bardzo prosze o opinie

Joanna

Chciałabym zobaczyć skład choć jednego kremu.. to powie wszystko o jakości produktow. Na stronie nu skin nie do namierzenia????

użytkowniczka kosmetyków
@Joanna

Proszę Cię, chyba nie byłaś na stronie - oczywiście, że są składy produktów. Proszę nie pisz głupot. Zerknij i wystaw opinię o składzie bo sama jestem ciekawa gdyż po prostu się na tym nie znam a Ty stwarzasz pozór osoby znającej się na tym zagadnieniu...

Agata
@Joanna

Proszę, otwórz link i przeskroluj w dół. Masz pełny, szczegółowy skład: (usunięte przez administratora)

Gośka

A ja jestem posiadaczką Lumisia. Nigdy u żadnej kosmetyczki nie miałam takiego efektu jak po użyciu Lumisia. Super naprawdę polecam. Szykuję się do kupna galwanika na twarz.

@Gośka

To życzę ci powodzenia, ja się wkopalam z tym żelazkiem i bardzo żałuję. Rezultatòw wcale mam znajomą, ktòra tam pracowała i opowiadała jak to naprawdę wygląda. Wstawiają przerobione zdjęcia i wypisują kłamstwa co do działania tych produktów. Bądź ostrożna jak może działać coś co przy zabiegu nic nie czujesz. Poczytaj sobie informacje na temat galwanika, zanim zdecydujesz się na kupno. Lepiej idź do salonu i zdòb sobie konkretny zabieg, ktòry ci pomoże a nie tą zabawkę.

@Ewa

Witam a ja zakupiłam wczoraj zrobiłam pierwszy raz i jest szok MEGA polecam ....tylko ktoś pisał że dziennie "się prasował " to nie tak działa to się robi raz na 72 h ....jestem zadowolona z zakupu

wiola
@Gośka

zapraszam mam rabat :) wioletta.first@outlook.com lub znajdz mnie na fb :)(usunięte przez administratora)

Edi
@Mała

Witam ,Naprawdę jesteś zadowolona z tego urządzenia, czyli żelazka to twarzy ?

@Mała

Raz na 72 godziny robi się z ampułkami. Z kremem na zmarszczki codziennie - tak zaleca NUSKIN i przedstawicielki handlowe (czyt. sprzedające produkty)

Ola
@Gośka

Także Jestem zachwycona produktami Tylko obecnie przy pandemii mam mniej funduszy na produkty Obcięli pensje Zastanawiam się aby móc dołączyć do biznesu :) Czytam opinie , ale ufam pani u której kupuje od roku. Najważniejsze że klienci są zadowoleni Ja mogę promować bo i tak promowalamolecalam wśród znajomych te produkty. Tyle że teraz chce na tym zarobić też :)

Xx
@Gośka

Lumi to mega ściema, niszczy tylko buzie

Ana
@Gośka

Mam lumisia i galvam jedtem bardzo zadowolona ????

Luiza
@Xx

Niszczy to delikatnie powiedziane. Ja już nigdy ich kosmetyków ani urządzeń tak wspaniałych nie użyje to co po nich stało się na mojej twarzy to tragedia 3miesiace w szpitalu leczenia przez rok z domu nie wychodziłam tak źle było do dziś jestem pod stałą opieką lekarzy. Straciłam kupe kasy na wasz cudowny sprzęt a potem na leczenie. Mam potwierdzenie ze moja twarz tak wyglada przez urzadzenie nuskin. Sprawa toczy się w sądzie

Gosia
@Luiza

A co dokładnie się stało? Jestem ciekawa, bo znajoma regularnie usiłuje wcisnąć mi te produkty, nie zgadza się z odmową i uważa, że marnuję swoją szansę nie używając tych cudów.

@Gosia

Z całego serca odradzam, urządzenia z plastiku, kiepska jakoś, więc nic dziwnego, że to nie działa. Kosmetyki też żadna rewelacja. Lepiej kup sobie dobre kosmetyki, których wiele jest na rynku. Jak już masz wydać dużo, to zainwestuj w serum z peptydami, kwas hialuronowy (serum) witaminy E i c. Będziesz miała pewność, że zadziała ????

Luiza
@Evim1708

Gosia każda konsultantka nie przyjmuje odmowy właśnie w ten sposób wiele z nich traci przyjaciół. Ja tak jak Evim1708 polecam ci prostą i mało inwazyjną pielęgnację skóry twarzy produktami ogolnie dostępnymi i przebadanymi o prostym i dobrym składzie z początku stosowania możesz być niezadowolona ale z czasem nie zamienisz na nic innego. Jeśli chodzi o ciało cellulit rozstępy to nie przejmuj się tym większość kobiet to ma taka nasza natura. A dla kogoś nie warto się torturować.

@Evim1708

Witam, dziwny komentarz .. tak jakby ta osoba nie znała się na tym.. ja jestem farmaceutką i u Nas jest wieku kosmetologów i osób używających urządzenia w salonach kosmetycznych i fryzjerskich czy czytałaś w ogóle skład kosmetyków nu skin ? Przecież Mamy kosmetyki z Wit C . Z Peptydami i kwasem hialuronowym

Śmiaćmisiechce
@Luiza

Jak można tak kłamać ludzi. Wiadomo ze zarabiacie na tym pieniądze. Ale nie mówcie ludzia ze nie ma prodoktow lepszych od nu skina.. Jestem po kosmetologii i przeanalizowałem te „wasze” produkty i one wcale się nie różnią od dających te same rezultaty produktach z rossmana, nawet sklepów medycznych. Produkty te kosztują około 20-50 zł. Cieszcie się ze zarabiacie tyle na nawiedzy waszych klientów

@Śmiaćmisiechce

Niewiem kto tak mówi że nie ma lepszych produktów. Jestem farmaceutką i pacjenci mówią mi często o tym samym produkcie że jest dobry i że jest zły. Jeden i ten sam produkt komuś pomógł a innemu nie pomógł. Gdybyś była kosmetologiem to byś wiedziała , że na każdego działa coś innego. Że każdy jest indywidualny i inny i trzeba odpowiednio dobrać produkt pod dana osobę. Nie uczyli Was tego z szkole ?? Dziwne doprawdy . Gdybyś była kosmetologiem to byś wiedziała , że w produktach są niektóre składniki opatentowane których inne produkty nie mogą mieć Te za 20-50 zł Jestem pracownikiem nu skin , apteki i zaczynałam jako klientka Nigdy nie miałam lepszej kondycji włosów i cery Po żadnym produkcie z apteki i drogerii Ale to mój indywidualny przypadek , bo ja jestem zdrowa i nie mam żadnych chorób towarzyszących Metody zabiegów w gabinetach też dobierane są indywidualnie.

Evim1708

No cóż, widocznie macie inna zawartość tych składników, bo dla mnie to była totalna stratą pieniędzy i czasu na zabieg tym urządzeniem. I naprawdę szczerze nie polecam i gdybym mogła cofnąć czas, to bym tego nie kupiła.

@Monika

Bubel, kłamstwo!!! Czym się rozni szczotka lumi spa za 850 zl ze szczotka za 50 zl ? Uwaga!!! Cena!!@ tylko cena. Mam ta szczotke . Mam nadzieję,że ludzie przejrza na oczy. Beda bardziej patrzeć na sklad kosmetyków. N8e wspomnę,ze szczotka działa jak peeling. Używanie jej codziennie rano wieczór powoduje, rozszerzone pory, wypryski . Sama szczotka nie jest zła. Ladnie oczyszcza ,jest lasnie wykonana. Ale za 850 zl szczotka do twarzy to przesada . Oczywiście uwierzyłam,że ma tam jakieś działanie . Nie używajcie jej codziennie,bo tylko zaszkodzicie cerze.

@Goska

Używam codziennie od 2 lat Będąc u kosmetyczki stwierdziła ona że dawno nie widziałam tak idealnej cery I ze wyglądam jakbym miała idealnie dobrany podkład. Zero rozszerzonych porów, wyprysków i wągrów. Trzeba poczytać sobie o specjalnej technologii głowicy urządzenia by zrozumieć skąd ta cena. Oraz patentach w żelach które działają oczyszczająco i przeciwstarzeniowo

Ona
@Goska

Według mnie takie osoby nie powinny być dopuszczane do pracy, które kompletnie nie znają się na produktach Nic o nich nie czytały itp. Właśnie dlatego wolę zapraszać do biznesu kosmetyczki i kosmetologów Farmaceutów i genetykow i laborantów. Ewentualnie zielarki. Poprostu osoby które mają wiedzę a w razie czego chętnie się doszkalają samodzielnie. Chociaż ma sylikon medyczny, zaprojektowana przez firmę Apple i ma innowacyjna technologie Obracania głowic i wymiatania zań ecxyszcxen z głębi porów nie uszkadzając bariery hydrolipidowej jak inne sprzęty Szok i niedowierzanie kto teraz przychodzi do firmy. Powinny być jakieś testy wiedzy podstawowej A nie pisanie bzdur że to zwykła szczotka ...

@Ona

To dlaczego cera jest w gorszym stanie . Pelpno zaskornikow? Co jedna kosmetyczka to chyba jakas niedouczona wg Pani. Moja kosmetyczka zasugerowala,zeby nie używać jej codziennie bo niesty naruszyła warstwę hydrolipidową. Proszę sprawdzić pierwszy lepszy krem jakia skald. Szjas , chemia. I nikt nie wmówi mo ,ze skald jest podany tylko dla alergików. Firma ma obowiązek podać sklad i niestety dużo konsumentów tego składu nawet nie sprawdza .

@Ewa

Świetna ANTYREKLAMA osoby, która skąpi inwestycji w siebie i której nie wyszło w danym biznesie. Ja stosuję Galvanika od roku , jestem PRZEOGROMNIE ZADOWOLONA ! Efekty jak najbardziej wiarygodne, bo sama mam nawet lepiej niż dziewczyny ze zdjęć ! WIęc nie wypisuj bzdu ! bo czytać i opowiadać bajki umie każdy ... A EFEKT JEST NIEPODWAŻALNY i na to nie każdego już stać!

@Goska

nawołujesz do otwarcia oczu a kupujesz szajs za 50 zł.... no powodzenia .....

@Śmiaćmisiechce

A więc odsyłam na ponowne studia ... bo świat i technologia poszła do przodu i najwidoczniej nie masz o tym bladego pojęcia skoro porównujesz rossamana do sklepów medycznych a tymbardziej do Nuskin .... Szok , że taka osoba mogłaby doradzać ludziom i dbać o ich cerę ....

Zostaw merytoryczną opinię o NU SKIN - Warszawa

• Jak się pracuje w NU SKIN?

Zobacz opinie na temat firmy NU SKIN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NU SKIN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 32 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NU SKIN?

Kandydaci do pracy w NU SKIN napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NU SKIN