Opinie o NU SKIN w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie NU SKIN. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NU SKIN o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NU SKIN w Warszawa

Juz nie wyobrazam sobie zycia bez tej pielegnacji. Efekty u mnie widza wszyscy w kolo. Pytają co robię:) bylam sceptyczna, ale milo sie zaskoczylam tym jak zmienila sie jakosc mojej skory, gestosc, owal twarzy. Zniknely tez zanieczyszczenia i drobne zmarszczki po kilku uzyciach... Kazdemu polecam.

Pomocy

Czy jest tu osoba która mi by mogła pomóc lub nam bo czytam ostatnie komentarze i widze nie jedyna. Mowa o oszusce Natalia wygladacz po wplacie za kosmetyki mnie zablokowala nie otrzymalam produktów ani zwrotu Kasy widze że inne dziewczyny też z nią walczą co robić w takiej sytuacji. Powstrzymajmy tą kradzież bo Inaczej tego nie mogę nazwać

Mariolka
@Pomocy

Nic nie zrobisz mnie ta sama osoba (usunięte przez administratora) na infoliny twierdzą że nie znają takiej osoby więc to nie ich sprawa. Policja też umywa ręce. Czekać aż dziewczyne karma dopadnie albo ktoś zdobędzie jej adres i mocno się zdenerwuje

Pomocy

Niestety wasza firma jest już u mnie przegrana . Takie czasy że nikomu nie można wierzyć uczciwych i (usunięte przez administratora) będziemy pakować do jednego wora. Dziewczyna z początku jest przyjemna miła aż do zapłaty i zapytania o swój produkt w tym momencie z anioła staje się diabeł. Szkoda też że firma nic nie robi z takimi osobami tym bardziej że jak widać po wpisach nie jestem sama

malgorzatafrytka@gmail.com
@Pomocy

(usunięte przez administratora) Przykro mi ,proponuję zadzwonić do firmy ,zapraszam do mojej grupy A moze chcesz dołączyć do mojego zespołu i poprowadzić grupę produktową Malgorzata Frytka

Nuskin

Zapraszam do kontaktu Iwonak276@wp.pl

Ja mam jedno nowe żelazko do twarzy z żelami do sprzedania nie otwierane w super cenie 1000 zł

Syla

Dziewczyny odpiszcie ale tak szczerze czy żelazko do twarzy i ciała działa, zastanawiam się nad zakupem ale coś się waham????

Dotka

Uzywam od 5 miesiecy i z przykroscia musze stwierdzic ze NIE

@Syla

Hej ja używam do cialla jestem mega zadowolona teraz będę zamawiać do twarzy mam możliwość zamowienia gobze znizka 50 % :) Wioletta.first@outlook.com Fb wioletta First

Dotka
@Dotka

Dziękuję za inf

Betty
@Syla

Ja dostałam dzisiaj moje żelazko do twarzy. Jestem niedowiarkiem, ale od razu wypróbowałam. Mam zawsze wory pod oczami a po pierwszym użyciu widać ze zmniejszone. Specjalnie zrobiłam zdjęcie przed i po i nawet mąż stwierdził ze worki mniejsze. Także mogę polecić

Enia
@Syla

Tak. Moja koleżanka od tego lat jest dystrybutorem. I od tego czasu kupuje u niej produkty. Na żelazko odkładam kasę. Ale ona używała i widzę efekty. Brzuch po bliźniaczej ciąży się regeneruje. Skóra ujędrnia. Cudo. Ja na razie nie mam pociazowego brzucha ale twarz do prostowania. Jest żelazko do ciało z 4 nakładkami i żelazko stricte do twarzy. Widzę efekty u niej i koleżanek z grupy. Jeśli chcesz kupić z rabatem to polecam się. Email:wiatreunika@gmail.com

Iwona
@Syla

Nie działa Używałam przez rok, żadnych efektów.Dobry towar sprzedaję się sam a tutaj widać na każdym rogu niuskin.

Iwona
@Syla

Strata czasu i pieniędzy.

Evi-m1708
@Syla

Nie działa! Strata pieniedzy????

Ila
@Syla

Działa używam.razem z mamą ale ważne jest żeby używać to systematycznie ja się pozbylam rozciągnięte skóry po porodzibi cellulitu A moja mama zmarszczek

@Betty

Po pierwszym razie? Ja używam ponad 3 miesiące i żadnych efektów nie zauważyłam. Poddaję się ???? nie polecam!

Ana
@Syla

Używam żelazka do twarzy i jestem zadowolona. Ważne żeby byc systematycznym. Wato poczytać sobie o prądach galvanicznych używanych w rehabilitacji

@Ana

Jak długo używasz, że już widzisz efekty?

Brak konkretów, owijanie w bawełnę, obiecywanie złotych gór

Ile chcesz zarabiać, ile czasu możesz poświecić na pracę

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
Mzk

Witam, również zostałam oszukana przez konsultantkę firmy Nu Skin. Czy ktoś z nimi walczył i odzyskał pieniądze? Zależy mi na tym bo to spora suma. Kupiłam żelazko do ciała, które wcale nie działa, sugerowałam się opiniami pod produktem które okazały się ustawką. Zwyczajnie zostałam oszukana ☹️

Mia
@Mzk

Jeśli nie działa to jest wadliwe. Trzeba zrobić zdjęcia przed i po jakiś 3 miesiącach używania Następnie wysłać o reklamacje. Gwarancja jest na 2 latam wymienia na działający Gwarancją skuteczności jest Stosowanie zgodnie z instrukcją. Picie dużej ilości wody. Peeling ciała . Następnie namoczenia ciała i dłoni wykonującej zabieg dłonią i naniesienie żelu niebieskiego specjalnego do urządzenia zabieg wykonujemy co 3 dni . Po zabiegu smarujemy białym żelem, którego używamy rano i wieczorem już bez zabiegu urządzeniem .

Mzk
@Mia

Nie chodzi o to że zepsute, tylko że to (usunięte przez administratora)

Bubuuu
@Mzk

Od której?

@Mia

A podobno biały żel jest do oczyszczania przed zabiegiem. :) :) :) Tak bynajmniej zaleca producent

Czy tylko ja zostałam źle potraktowana przez konsutantkę z Krapkowic Natalię wygladacz? Dziewczyny zrobmy coś z tym tak nie może być

Mia

Chrom :) niklu nie ma. Proszę się zgłosić O reklamacje jeśli Występuje alergia Polandweb@nuskin.com

Marzena

Początki pracy są trudne Z resztą tak jak wszędzie .. Ale widzę po dziewczynach i chłopakach że im dłużej się jest i pracuje systematycznie według schematu to każdemu wychodzi Jednemu po 3 miesiącach innemu po pół roku Każdy ma swój rytm i tempo wzrostu zarobków. Początki mogą być to grosze .. ale jak uczę innych to zdarza się że na poście z pastą przez 3 pierwsze dni mają już 300-400 zł. Uważam to za fajna sumkę i to bez wkładu żadnego. Często osoby które chcą zacząć kupują pastę by najpierw sprawdzić na sobie i po jakimś czasie się decydują na współpracę :) Wtedy są pewne tego co mówią i polecają przez swoje efekty. Więc wtedy ljest łatwiej Mam kilka klientek które kupowały maski keratynowe szampony żelazka i po jakimś czasie dołączyły do mnie , bo stwierdziły że Warto :)

Xxx

Jestem nowa i jestem zaskoczona podejściem ludzi którzy rekrutują. Tak rekrutuja, jeśli komuś wydaje się że chodzi tu o sprzedaż i znajomość produktów które się sprzedaje to się myli. To działa jak jakaś sekta słuchasz tych ludzi a oni mówią tylko o tym jak zarabiają i jaką super firma . A firma jest dnem skoro nie potrafi porządnie przekazać wiadomości na temat żadnego produktu .

Me
@Xxx

No masakra bo tez brałam w tym udział. Pasta masakra lumi masakra biedne dziewczyny siedzą na fb całymi dniami i nocami i szukają naiwniaków. A później na szkoleniu mówi się im ze jesteś negatywnie nastawiona lub nie umiesz sprzedawać jak nikt nie kupi. To jest strasznie smutne co się teraz dzieje w pl.

Aga

sprzedam nowe żelazko do ciała używane 3 razy jest sprawne tel 531701017 kupione 2 tygodnie temu cena 1200 zł z zelami

@Aga

Dzień dobry. Jeśli pa i nie chce proszę nie odpowiadać. Dlaczego chce pani sprzedać zestaw? Jest pani nie zadowolona z zakupu. Czy niema aż takich rezultatów. Jestem na kupnie właśnie tego zestawu. Szukam opinii czy warto?

Syla
@Aga

A czemu Pani sprzedaje, nie sprawdzilo się?

Evi-m1708
@Syla

Ja też chętnie sprzedam swoje ????

Jak ma działać jak użyłaś 3 razy??:D:D:D

@Aga

tyle kosztuje nowe z żelami.

@Magdaa

Przecież tu dziewczyny piszą, że efekty już po jednym użyciu hahaha

Werka

Czy w kazdej chwilii bez opłat można zrezygnować z Brand Affiliate? Czy np. trzeba nim byc określony czas? Dziękuję

Sabina
@Werka

Witam. Rejestruje się Pani na stronie i może Pani zrezygnować w każdej chwili ale ja cały czas mówię to jest dla zdecydowanych kobiet albo są albo nie... I co wazne nic nie trzeba od siebie dawać tzn nie inwestujemy nic swojego trochę czasu cierpliwości i tyle. Pozdrawiam

JB
@Werka

Można zrezygnować w dowolnym momencie.

Aga

Ja kupilam chodzilo dopóki bsteri nie wymienilam.swieci sle brak sygnslu ze pracuje i die rozlacza.tyle kasy

Agata
@Aga

Trzeba reklamowac. Urzadzenie ma 2letnia gwarancję od daty zakupu (data faktury). Mozna tez spróbowac lepiej docisnąć baterie. Nie mogą byc akumulatorki. No i sprawdzić te baterie czy działają ale zakładam ze działają.

R
@Aga

Baterie muszą być dopasowane. Najlepiej kupić u fotografa.

Dzastina13m
@Aga

No bo ci powiedzą że baterie nie takie że używałaś nie tak jak trzeba nie w tą stronę zaniedbała z czyszczenie albo czyściła środkiem z alkoholem z którym nie wolno każdy pretekst jest dobry żeby nie uznać gwarancji

Karolla

Ja również posiadam to żelazko. Szkoda pieniędzy... Efektów zero!!!!

@Karolla

ile razy użyłaś?

Gałgan

Zastanawia mnie dlaczego na serwisie zajmującym się ocenami firm jako pracodawcy żeby osoba zainteresowana pracą mogła poczytać opinie o tym czy warto podejmować współpracę pojawia się tyle (usunięte przez administratora)o produktach zamiast skupić się na tym do czego ten serwis jest przeznaczony. Rozumiem że osoby pracujące w tej firmie będą jak lwy bronić opinni o firmie żeby mieć klientów ale do jasnej ciasnej są inne serwisy do oceniania produktów... Po sposobie wypowiedzi które tutaj wyczytałem wnioskuję że prawie wszystkie opinie a w szczególności spam o produktach firmy to chcący podbić zainteresowaniem pracownicy gdzieś na niskim szczeblu piramidy MLM którym obiecano bilet na koncert zespołu Metallica a w efekcie zobaczą koncert Bayer Full podczas wiejskiego festynu pod remizą tylko potrzeba jeszcze 2-3 miesięcy żeby się o tym przekonały. Podziękuję...

Gal anonim
@Gałgan

Brawo , zgadzam się

Kinia

Witam ja zakupiłam galvanic body spa używałam wraz z tymi zelami i kremem codziennie . Efekt taki że straciłam tylko kupę kasy i nic więcej. Nie dajcie się nabrać na ta scieme! Ktoś jak Cię wciągnie i ty coś kupisz dostaje tam parę grosza za to co kupiłeś A jak dasz zła opinie na syronie odrazu masz bloka ????

@Kinia

Wiesz co ze wspolpracy to moze nie jestem zadowolona,ale jesli chodzi o jakosc produktow to uwazam,ze sa na wysokim poziomie. Sama mam Galvana do ciała j jestem pod wrazeniem jego działania. Widocznie zle wykonywałas zabieg...

@Aga

No to do biura obsługi klienta Czemu Pani nie reklamuje ze urzadzenie jest wadliwe ? Każdy tak robi jeśli tv , komputer, czy inne urzadzenie nie działa Jest problem to trzeba znaleźć rozwiązanie (usunięte przez administratora)

Crystel
@Kinia

Tego urządzenia nie używa się codziennie tylko co 72 godziny i trzeba wiedzieć jak używać

Jo17
@Kinia

A ile Pani używała? Efekty są widoczne po kilku tygodniach regularnego stosowania i zależy jakich Pani efektów oczekiwała, bo to ma wspomagać poprawę jedności i modelowania sylwetki. (usunięte przez administratora).

Malami
@Kinia

@Kinia może źle używasz urządzenia? Robisz to co 3 dni? Częściej na jedną partię ciała nie ma sensu. Nie spotkałam się jeszcze żeby urządzenie nie zadziałało, może robisz coś źle? Chętnie na priv wytłumaczę Ci dokładnie co i jak ???? Możemy razem wykonać zabieg ????

Jina

Prądy galwaniczne codziennie ? A to ciekawe

@Kinia

Witam. Jestem na kupnie tego zestawu. Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat tego żelazka do ciała i tych wszystkich żeli /kremów. Cena za ten sprzęt jest duża. Ja mam okazję nabyć go troszkę w mniejszej cenie. Ale ciągle się zastanawiam czy warto?

monika
@Anna

kochana jeśli chcesz daj znać sprzedam ci zestaw po tej samej cenie co dla mnie jak masz ochotę napisz na mickusia_1989@o2.pl Jestem sama posiadaczka zelazka jestem zaRejestowana bo sama sobid kupuje te kosmetyki nie wszystkie są super ale serie ageloc naprawdę sa godne polecenia

Beti
@Anna

Nie daj się nabrać na to żelazko. Ja używałam kilka miesięcy i zero efektòw. Te zdjęcia na FB to zdjęcia retuszowane. Mam znajomą która tam pracowała i möwila jak (usunięte przez administratora) klientów. Jestem tego żywym przykładem. Nic kompletnie nie zniknął mi celulit ani tkanka tłuszczowa. Wydałam mnöstwo pieniędzy na żele i emulsję do tego urządzenia, bo w trakcie zabiegu trzeba go używać. Nie daj się nabrać. Mogę ci sprzedac to żelazko, chce się go pozbyć

Magda

Jaka cena za to żelazko

Kate
@Magda

W sieci chodzą po 1600 zeta ale może na grupach taniej.

Lola

Jaka cena za zelazko

@Magda

Hej znajdz mnie na fb mam promocyjna cene ma pakiet powiekszony z 5 kosmetykami za darmo. Wioletta First

@Lola

Napisz do mnie na fb moge zamowic Ci w promocji z 5 kosmetykami xa free Wioletta First

Paula
@Wiola

Jaka cena za żelazko do ciała?

@Paula

Napisz do mnie na fb lub email wioletta.first@outlook.com. W zależności ktore zelazko chcesz :) twarz czy cialo Napisz di mnie na fb

Paula
@Paula

Ok 1900 zł do ciała i 1700 do twarzy. Na darmo wydane pieniądze. Celulit jak był, taki jest . Skòra wcale się nie poprawiła. Do tego trzeba kupować żele i kremy i kosztują 200 zł gdzie na krótko starczają. Nie polecam

Monica
@Kinia

Jak byś była inteligentna to byś miała wiedzę w temacie, że sprzęt można reklamować. I należy zwrócić się z tym do osoby, u której go zamówiłaś. Jestem przekonana że nie używałaś go zgodnie z przenaczeniem ani też regularnie, dlatego nie mialas efektów. A hejtowac i wypisywać kłamstwa to każdy może!!!

Gusia
@Beti

Też jestem na kupnie tego urządzenia ale po twojej opinii muszę się głęboko zastanowić , naprawdę nie ma efektów?

krawi
@Magda

Ma pani rację, na FB kupiłam naiwna, teraz co tydzień trzeba żel dokupić, kwota 210 zł to jest dużo,

@krawi

Jestem tego samego zdania, drogi sprzęt w ogóle nie warty swojej ceny

Monisia
@Gusia

Ja niestety tez kupilam wywaliłam kupę kasy a efektów nie ma oprócz pustszego portfela

monika
@Lola

1660 jesli ktos chętny;).proszę pissc

nowa

Dyskusja dyskusją, ale nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. To, że znajdzie się zawsze ktoś kto oszustwem i fałszywymi efektami chce zarobić i wciągnąc innych to wiedza starsza niż świat. Ja jestem w tym nowa, ale zdjęcia, efekty i polecanie przeze mnie produktów nigdy nie jest za pośrednictwem kłamstwa. Można to robić na wiele sposobów, a jak oszukiwanie działa i przynosi efekty to już zależy od moralności sprzedawcy i nie należy podpinać całej firmy pod opinię osoby, która robi jej zły PR.

Olla
@nowa

To może przestaniecie pisać nieprawdę ....i zamiast pisać znajoma poleciła....to zamieńcie na: sprzedaję i zaczynam zajmować się nu skin to wtedy jest uczciwe i piszcie otwarcie, że na tym zarabiacie. A zaczynanie: znajoma poleciła to jednak jest duże nadużycie bo od tego momentu za każde pobicie i udostępnianie dostajecie kasę...więc tak bądźcie uczciwe.

Martyna
@Olla

Ale co złego w tym, ze znajoma poleciła ? Kiedy serio jest tak ? Nie opieramy się na fałszywych efektach, nie Zdążyłam przetestować ale chce , a żeby to zrobić muszę sobie zamowic... przy okazji Zbieram zamówienia od znajomych i zarabiam, Nikomu nic na sile nie wciskam, chcesz super, nie ? Kupię sobie sama, potem testuje i w moim przypadku efekt był zniewalający ! Drugi post nie brzmiał już „znajoma poleciła”, bo pokazałam swój efekt

Olla
@Martyna

Drugi brzmi, nie spodziewałam się takiego odzewu....i nie pytałam o to, że znajoma poleca... dalej pytam dlaczego od razu nie przyznajecie się, że to biznes, na którym od pierwszego postu zarabiacie i nie nie namawiacie bo chcecie spróbować tylko dlatego, że za każde polubienie i udostępnianie macie premię...uczciwie podchodzić należy do sprawy...A potem nagle pojawia się grupa i to mój biznes KBO, nu skin i buduję swój team itp. itd. Jak idę do sklepu to sprawa jest a tu dzialacie na początku nie informując, że to Wy jesteście sklepem...

Czarna
@Olla

Nikt nie dostanę kasy za podbicie posta komentarzem albo udostępnieniem. Tak działają media społecznościowe że czym więcej reakcji tym większy zasięg odbiorcow. Sam sobie człowiek tych komentarzy nie napisze albo by musiał założyć funpage i płacić Facebookowi za promowanie. A w końcu firma wyróżnia się tym że można zacząć działać bez inwestycji. Wystarczy, że znajdziesz kogoś kto Ci pomoże i podpowie za co się zabrać. Nie wiem skąd są te komentarze o produktach. Albo konkurencja albo ktoś nie wie jak stosować specjalistyczne produkty. Czasem warto dopytac jak inwestuje się tyle kasy. Co do pracy to tutaj za tzw sukces odpowiada po prostu systematyczność. Amen

Izi
@Olla

Czy Pani na rynku sprzedająca i polecająca swoje produkty z ogródka krzyczy, że stoi tu dla biznesu??? To chyba oczywiste, że nikt nie robi tego za darmo, każdy chce z czegoś żyć, a tak forma zarobkowa jest świetnym rozwiązaniem dla kobiet kochających piękno i chcących pomóc innym kobietom w drodze do lepszego życia. Po co ten hejt?

Używam nu skin gel 180 na przebarwienia, używam go 1,5 miesiąca ,natomiast efektów brak, cena droga :/

@Kasia

Nawilżaniu twarz wodą Nakładamy emulsję bezpośrednio Na twarz, nie rozcierając w dłoniach emulsji gdyż wyedy tam aktywujemy witaminę C Następnie doprowadzamy do piany i pozostawiamy na twarzy chwile ???? Stosujemy dwa razy dziennie. Ja tak robie i mam rezultaty

Natasza
@Kasia

Stosuje Pani emulsje na przebarwienia posloneczne gdy jest slonce i 30 stopni ? Po 1 to szkodliwe dla cery po 2 jak Pani chce zbadac skutecznosc produktu jesli nowe przebarwienia wyskakują po sloncu ?? Nie widze sensu i logiki. Dziecko o tym wie ze piegi wyskakuja na sloncu i inne plamki Prosze sie udac do lekarze dermatologa. To samo powie. Kuracje na przebarwienia zaczynamy od jesieni i zimy A aby nie powstawaly po kuracji nowe plamy to filtr spf 50 plus kapelusz lub czapka. Ja tak robie i zero przebarwień

baba na rowerze
@Kasia

Potwierdzam ....brak efektow jeszcze skora sucha jak papier scierny po tym .....

Moni

Niewiele konkretnych komentarzy, same pozytywne pisane zapewnie przez "konsultantki"..

Zuzanna

Dziwią mnie posty co niektórych osób. Ja nie jestem zarejestrowana w tej firmie, ale informacje które tu widzę są bardzo dziwne. Regularnie używam kilku produktów tej firmy i jestem bardzo zadowolona. Fakt trochę kosztują ale nie aż takie miliony jak niektórzy tu podają. Poza tym jak chcemy cis dobrego to zawsze tak było że trzeba za to więcej zapłacić. A dla tych którzy nie widzą efektów po stosowaniu przez kilka dni to i ich nie zobaczą, bo niestety taki kosmetyk trzeba używać kilka tygodni a nawet miesięcy, aby był efekt. Nie znam takiego produktu, który po jednym po smarowaniu da efekt z jak z reklamy. Pozdrawiam

Ish

Od ponad 2 miesięcy mam kilka produktów Nu Skin, koleżanka zachwalała, więc chciałam sie przekonac czy rzeczywiście sa warte swojej ceny i pozytywnej opinii koleżanki. Zaczęłam od szamponu, który pobudza włosy do wzrostu i po miesiącu stosowania ( dwa razy w tygodniu) efekty sa widoczne, mam tez żelazko do twarzy i mogę jedynie napisac, że jest warte swojej ceny, działa. Co do dystrybucji to nie dziwię sie, że macie opory polecać znajomym produkty, których nie testowałyście, ale te produkty są po prostu genialne, drogie, ale działają. Nu Skin to jak dla mnie, najlepsza firma na rynku. Pasta, która jest polecana tez super działa. O tych produktach mogłabym pisać cały dzień, ale warto je wypróbować.

Iza
@Ish

???? ja tak samo uważam

Asia
@Ish

Witam, też kupiłam pastę i niestety jest zdecydowanie gorsza od mojej poprzedniej pasty, nie zauważyłem efektu wybielanie. Poza tym brak uczucia świeżości po zastosowaniu.

Zostaw merytoryczną opinię o NU SKIN - Warszawa

• Jak się pracuje w NU SKIN?

Zobacz opinie na temat firmy NU SKIN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NU SKIN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 32 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NU SKIN?

Kandydaci do pracy w NU SKIN napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NU SKIN