Opinie o NU SKIN w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie NU SKIN. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NU SKIN o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NU SKIN w Warszawa

Susana

Witam serdecznie ???? posiadam urządzenie Galvanic Body Spa niestety nie mam pojęcia gdzie mogę je serwisować ponieważ tylko program 5 się załącza bardzo proszę o pomoc ????nie posiadam już gwarancji a zależy mi na korzystaniu ze wszystkich programów. Pozdrawiam ????

Ktoś
@Susana

Jeśli ma Pani galvanic body spa (Żelazko do ciała) to on ma tylko jeden program i na wyświetlaczu jest 5 ale ona oznacza 5 minut a nie program????

Klaudia

Najwiecej wiedza Ci ktorzy w firmie nie pracowali. Rzeczwiscie ktos by byl w tej firmie kilka lat i zarabial 500 zl zeby ktos u gory mogl sie bawic hahah no prosze Was wiekszych bzdur nie slyszalam.

Czym jest mlm ?

Marketing wielopoziomowy – definicja Marketing wielopoziomowy czyli Multi Level Marketing (MLM) to wyspecjalizowana forma dystrybucji towarów i usług, polegająca na bezpośrednim dotarciu do klienta i sprzedaży produktów. Kluczowym aspektem MLM jest fakt, że omija tradycyjne formy dystrybucji w postaci hurtowni, sklepów czy akwizytorów. Towar/usługa dostarczana jest bezpośrednio przez producentów i ich przedstawicieli. Co więcej, marketing wielopoziomowy całkowicie pomija popularne formy reklamy (prasa, radio, telewizja, internet), koncentrując się na osobistych poleceniach klientów – działa w oparciu na marketingu wirusowym. Niewątpliwą zaletą MLM jest dynamika rozwoju podyktowana brakiem pośredników, a co za tym idzie, mniejszych kosztów związanych z promocją i reklamą. Przedstawiciele handlowi reprezentujący firmę mają dzięki temu większą motywację do działania i jednocześnie większe obroty, którymi nie muszą się dzielić z pośrednikami. Marketing wielopoziomowy – sposób działania Marketing wielopoziomowy rozwija się dzięki poleceniom zadowolonych klientów. Dlatego kolejni zainteresowani mają większe zaufanie do oferowanych dóbr. Rozwój MLM następuje przede wszystkim dlatego, że umożliwia zadowolonym klientom uzyskać premię prowizyjną od sprzedanych towarów/usług. W praktyce działa to tak, że firma prowadzi bazę aktywnych klientów. Im więcej produktów zakupi wybrana osoba, tym większe uzyskuje rabaty na kolejne towary. Należy podkreślić, że nie istnieją w tym przypadku ograniczenia co do maksymalnej prowizji, dzięki czemu tak wielu zadowolonych klientów decyduje się na polecanie marki znajomym. W ten sposób tworzy się sieć klientów, którzy z czasem stają się aktywnymi przedstawicielami firmy. Zobacz więcej:(usunięte przez administratora)

Czym jest mlm ?
@Czym jest mlm ?

Także dopowiem.. że Aby mlm dobrze działał musi mieć zadowolonych klientów czyli bardzo dobre produkty :) Większość firm mlm ma dobre produkty Oczywiście te które nie są oszustwem. Trzeba sprawdzić czy dana firma jest na giełdzie Tak sprawdzają bardzo pieczołowicie czy firma nie jest czasem piramidą finansową. A nu skin jest na giełdzie największej czyli Nowojorskiej . Znajduje swoją pozycję wysoko w branżach beauty Chyba 5 miejsce na giełdzie nowojorskiej. Niewiele firm tam jest :) i to też zaletą nu skin

@Czym jest mlm ?

Wytlumacz mi jedno. Czemu musimy ukrywać nazwę firmy?!

PaniM

Strata czasu i nerwów na ta firmę. Promowanie produktów których się nie używa byleby sprzedać, wciskanie znajomym, naciąganie innych, zakładanie grup sprzedażowych i ciagle komentarze z zachwytem tych samym osób które również działają w tej firmie lub proszenie znajomych o komentarze żeby post miał jak najwiecej like i komentarzy aby był wyświetlany większej ilości osób. Dodawanie zdjęć z tymi samymi efektami wszędzie to samo zdjęcie ściągnięte z internetu. Żenada. Produkty nie warte swojej ceny. Ciągła presja. Jedynie zraziłam znajomych do siebie i do tej firmy. Nie zdarzyło mi się żeby ktoś ponownie kupił 2 raz ten sam produkt albo komuś polecił. Efekty marne. Lumi i galvan ceny kosmos a na aliexpres te same urządzenia po 100zl tej sam efekt. Na początku obiecywanie nie wiadomo czego, robienie siana z mózgu niczym jakaś sekta.. Nie warto w to wchodzić. Stanowczo odradzam i osoby z otoczenia które działały w firmie również są tego zdania.

Pani M
@PaniM

"Promowanie produktów których się nie używa byleby sprzedać, wciskanie znajomym, naciąganie innych" Hmm ale To Twój sposób pracy odpisujesz właśnie., Gdyż osoby które działają w firmie dłużej - działają etycznie a klienci sami dopytują się o produkty które im się kończą . Nie lepiej sprawdzić produkt Na sobie i później ewentualnie go polecać innym ? I swoje efekty wstawiać ? Wtedy byś miała większe przekonanie do Takiej formy pracy :) Najlepsza metoda by ludzie wracali To opisac ak stosować produkt , aby działał . Aby ludzie zrobili zdjęcia przed i po zastosowaniu w tym samym oświetleniu i porównali sobie sami efekty :) Najważniejsza zasada by zarabiać w mlm To - nie oszukiwać i nie kłamać. Jeśli uważasz, że podróbki są Warte tyle samo co oryginały To tak jakbys kupiła buty od chińczyka Podrobione A markowe. Albo porównała składy produktów Lub porównała jeden samochód do innego samochodu np Tico do audi Oba jeżdżą czyli funkcje są takie same Tylko skład blachy, technologia i silnik Całkiem inne. Jeśli się zderzą to Tico ląduje na złom. Identycznie jest z podróbkami :)

Melka
@PaniM

Używałaś tych produktów? Kupywalas zamawiałaś prosto z firmy nu skin? Bo ja tak i produkty są mega dzięki masce keratynową ze składnikiem CS7 ta maska uratowała moje włosy były wysuszone zniszczone końce rozdwajające fryzjer nie zadziałał pod cinanie włosów nie działało różnych produktów używałam aby moje włosy znów były piękne zdrowe i nic tylko kasę w błoto pchałam a ta maska uratowała je jestem mega zadowolona

Magda
@Melka

A mi pasta do zębów zniszczyla zęby. I nie wybieliła w ogóle.

PaniM
@Pani M

Takie były metody pracy przedstawione od początku przedstawienie zysków, zero szkolenia a wszystkie grupy na Facebooku które rzekomo miały uczyć to śmiech na sali cały czas tylko produkt sprzedaż kasa... tylko byleby sprzedać i zarobić kasa się liczy nie człowiek w tej firmie.. od razu można rozpoznać osoby z nu skin każda ma swoją grupę na Facebooku i w każdej te same efekty i każdy ma zdjęcia z produktem, tak samo jak każda zaczyna od posta z pasta i efektami z internetu.. a pasta nie warta tych pieniędzy. Ogólnie produkty mega drogie a działanie marne. A co do podrabianych produktów testowałam jedno i drugie i parametry nawet maja takie same wiec po co przepłacać jedyne w co warto zainwestować to żele do galvana bo lumi równie dobrze radzi sobie z dużo tańszymi i nawet z lepszym składem :)

Melka
@Melka

Tak, ze strony nu skin. Maski używałam faktycznie fajna ale cena zwala z nóg i również znalazłam tańsza efekt ten sam ;) może chętni by byli ale to nie są ceny na kieszeń typowego Kowalskiego. Polskie realia są inne. Nie znam nikogo komu udało się dłużej zostać w tej firmie i miał z tego jakieś korzyści.. nie warto

Kamila
@PaniM

Szkoda że Pani tak bardzo się zraziła. Niestety musiała Pani trafić na Lidera który był nieodpowiedzialny i nie potrafił udzielić Pani odpowiednich wskazówek dotyczących prowadzenia tego biznesu. Niestety są osoby które psują rynek właśnie w taki sposób jak Pani pisze, przez co firma traci na wiarygodności. Nikt nie wywiera presji na nikim to my decydujemy czy chcemy pracować czy nie. Możliwości finansowe są realne tylko nikt za nikogo tego nie zrobi, trzeba samemu zapie..... jak w normalnej pracy tylko z taką różnicą że nie mamy ograniczeń awansu i coraz to lepszych zarobków. W pracy na etacie często nie mamy możliwości awansu i zarobków takich jak byśmy chciały. Tutaj najważniejsza jest samodyscyplina i motywacja.

@Kamila

Dokładnie w samo sedno. Z mojego zespołu dziewczyny te co są ponad rok to prawie każda jest kierownikiem i ma swoją firmę a te osoby co zrezygnowały to często teraz wracają podczas pandemii. Niewiem co inni obiecują że ludzie się tak wkurzają ale ja zawsze pisze że można zarobić na miesiąc od 10 zł do nawet i 10 tysięcy. Bo jest tak.. poprostu . Im więcej pracy , czasu , budowania grupy Klientów którzy cały czas wracają po kolejne produkty i budowania grupy sprzedawców tym lepsze zyski i tyle w temacie tego co komu tu wychodzi :) .. Jeśli ktoś jest cierpliwy i ma ambicje i do tego stosuje zasady etyczne i prawdomówność ten naprawdę "ma tę moc " :) i żyłkę do takiego biznesu opartego o pomaganie innym zarabiać lub pomaganie klientom w poprawie stanu zdrowia

Dorota
@PaniM

Zapraszam PaniM do kontaktu, chciałabym o tym porozmawiać. Przyglądam się firmie.

Goska

Ma ambicje ściemniać. Jak powiedziałam mojej liderce ze na YouTubie opisany jest sklad . Bardzo dużo szkodliwych składników, pochodne ropy naftowej itd. Uwaga ! Odpowiedz ! Jak będziesz wierzyć we wszystko co mówią i pisza to daleko nie zajdziesz! No tak najlepiej udawać,że nie ma złego i taniego składu. Wciskać kit ,ze sa różne stężenia. Co kuzwa. Parabeny ale malo stężenia i git. Ukrywanie nazwy firmy , kolejny dowód,ze coś nie halo. Firma ,która m 32 certyfikaty ukrywa sa nazwę. Pewnie taka sławna

Brak konkretów, owijanie w bawełnę, obiecywanie złotych gór

Ile chcesz zarabiać, ile czasu możesz poświecić na pracę

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
Bellita

Witajcie. Ja jakiś czas temu dostałam wiadomość na messengerze, że jaka to ja ładna jestem, że widać we mnie potencjał, bla bla bla, od razu wiedziałam o jaką firmę chodzi... myśle sobie.... o nieeee, nie dam się wciągnąć w jakieś (usunięte przez administratora) i napisałam tej kobiecie, że nie jestem zainteresowana taką współpracą, bo po pierwsze nie czytają składów danego produktu, po drugie zasłaniają markę, a ceny? Kosmos! Mam tylko pastę do zębów z tej firmy ale jeszcze nie otwartą. Moje słowa ewidentne zabolały tą panią, bo wcześniej zapytała z jakich firm używam kosmetyków, odpisałam... a ta dalej ciśnie głupoty, że nie muszę nic płacić za te kosmetyki jak będę je polecać itp, itd. Wyłączyłam powiadomienia od niej i co? Zablokowała mnie! ????

@Bellita

Nie rozumiem jaki sens ma Twoja opinia. Niektórzy wierzą w ten biznes a Ty chwalisz się tym ze potraktowałaś człowieka jak smiecia. Gdzie pracujesz? Jestem ciekawa skoro takie cos masz w glowie. Ja dostaje milion takich wiadomosci i nikogo z tego powodu nie ponizam. W ogóle skad masz pewność że to nuskin? Takich sprzedaży bez nazwy kosmetyków jest dużo więcej.

@Bellita

A jak już posiadasz paste z tej firmy to ją otworz i wypróbuj. Będziesz mogła pozniej inteligentnie ocenić firmę i produkty. Chyba ze jestes z tych co specjalnie ponizaja i obrażają innych zeby poczuc się lepiej.

@Bellita

Jeśli Ty wyłączyłaś powiadomienia od niej, to nie ona, a TY ją zablokowałaś. ???? Co do płacenia: ja większość kosmetyków wybieram za punkty lojalnościowe. Czytaj: nie płacę. A punkty lojalnosciowe 20-30% generowane są od zakupów moich i dla moich klientów. A inwestuję głównie w suplementy, świetnej jakości i z gwarancją zwrotu: gdyby nie zadziałały co obiektywnie TA firma potrafi zmierzyć i udowodnić naukowo. Nie jest to praca dla każdego. Dla Ciebie ewidentnie nie, ta praca wymaga m. in wysokiej kultury osobistej. Przekonania się do produktów, wypróbowania na sobie itp. Składy nie są tajemnicą: są podane na stronie przy każdym produkcie, łącznie z wynikami badan klinicznych firm niezależnych tam gdzie byly robione.

Nina
@Siwa

Pasta nie dziala, szkliwo schodzi.Ogolnie powinni wycofac sprzedaz z tej firmy.

@Siwa

Próbowano mi wcisnąć na (usunięte przez administratora) urządzenie warte 2 tyś zł, jak słyszałam cenę to mnie zatkało. Dostałam kiedyś od koleżanki próbkę maseczki oczyszczającej... taaa, tak mi oczyściła twarz, że byłam cała czerwona, a składu maski nie mogłam się doprosić. Jestem zdania, że drogie nie zawsze oznacza dobre. Watro czytać składy danego kosmetyku, nikt inny nie zna naszej skóry jak my sami. Używam podkładu i kremu cc z Mary Kay, mocnego peelingu z Ziaja i lekkiego kremu do cery tłustej również z Ziaja. Nie narzekam, składy też nie są najgorsze. Nie krytukuje też pasty z Nu Skin.. Ale te ceny to kosmos, nie zachęcają klienta, nie każdego stać na takie kosmetyki. Istnieją tańsze zamienniki z podobnymi ale krótszymi składami. ????

@Agata

Wyciszyłam powiadomienia, bo ciągle miałam od niej spam. Zauważyła, że nie odczytuje i mnie zablokowała. O czym to świadczy? Droga pani, z całym szacunkiem, ale nie jeden raz dostawałam tego typu wiadomości, ja mam swoje zdanie, pani czy inna osoba również, szanuje to, także chciałabym żeby druga osoba uszanowała moje zdanie, że ceny tych kosmetyków to kosmos i nie każdego na nie stać, również mnie. Posiadam cerę tłustą i testowałam mnóstwo kosmetyków, w końcu znalazłam odpowiednie i nie zamierzam ich zmieniać. Jeżeli ktoś nie umie uszanować mojego zdania na ten temat, to problem nie należy do mnie tylko do drugiej osoby.

Krysia
@Bellita

Składu od konsultantek się nie doprosisz.

@Krysia

Nie prawda. Zawsze podaje skład na życzenie klientki. Poza tym żaden problem sprawdzić skład na stronie firmy. Pod każdym produktem jest opisany.

iza
@Bellita

To trzeba naglasniacw mediach,bo szkoda dziewczyn ktore dadza sie nabrac.

Media
@iza

Z tym że te produkty też są pokazywane w mediach :) i u pani gadżet i na pytanie na śniadanie Także jest nagłaśniane i to bardzo pozytywne :) te sprzęty

Chemik
@Bellita

Tak się zastanawiam... Thermomix kosztuje ok. 5-6 tys. zł, czy lepsze są tańsze podróbki? Czy lepszy od mercedesa jest składak? A ubrania z poliestru, czy z wełny merynosa? Elektronika znanych i cenionych firm, czy no name z Chin? Technologia zwyczajnie kosztuje - to jest praca ekspertów w swojej dziedzinie, to są badania nad skutecznością, to są patenty i masa innych czynników, które wpływają na cenę. A co do składów - na jakiej podstawie je oceniasz? Rozumiem, że sprawdzasz całą formułę i wiesz ile czego, w jakich stężeniach; co z czym było łączone, w jakiej kolejności, w jakiej temperaturze, jaką metodą, jakie były etapy, co wychodziło z reakcji cząstkowych i dlaczego w ten właśnie sposób, a nie inny i czy mieszał to wszystko student pomiędzy jedną a drugą imprezą, czy doświadczony chemik?. Wiesz też oczywiście, skąd producent miał składniki (i jakiej one były jakości - mogła być herbata Minutka z Biedronki albo drogocenna herbata z małej, renomowanej plantacji).

Ja102
@Media

To jest lokowanie produktu. Oni za to płacą nie małe pieniądze. Ale czego się nie robi dla reklamy. Sama pracuje w agencji reklamowej i wiem jak to wygląda.

Gosia
@Bellita

Paste wyrzuc do kosza. Zobacz jaki ma skład. Firma sprzedaje kosmetyki ze składem porostu bubel. Trochę maja dobrych składników, które zabijają parapety i silikony. Kto twierdzi,że dobre kosmetyki to proszę sprawdzić skład i cenę.

@Chemik

Tak tak. Piernicz dalej. Taki bubel wciskają, ukrywają nazwę firmy? A to niby dlaczego?! Bo duzo osob juz wie, że nie warte są swojej ceny. Na jednym produkcie zarabia masa ludzi. A nie daj Boze zainteresuj się danym produktem. Nie da ci spokoju .

Zwykle naciąganie na sprzedaż przewartościowanych produktów. Robienie z siebie (usunięte przez administratora) razem z innymi pseudo znawcami na grupach FB itd. Stanowczo odradzam-szkoda czasu i pieniędzy.

Było

Ogłaszają się, że szukają inflencera na grupach na fb, natomiast to rekrutacja do pracy w piramidzie finansowej. Podziękowałam już na etapie rekrutacji. To koszmarny mlm, a sam proces rozmow rekrutacyjnych prowadzony jest w natarczywy i persrazyjny sposób,odmowa udziału skutkuje zaproszeniem do konta VIP gdzie można sobie nabyć ich produkty w super hiper niby cenie... Rekruterka od razu zakłada, że "musisz spróbować", "zakochasz się" - to psychologiczne zagrania, lepiej uważać na tą firmę i manipulacji potencjalnym kandydatem.

Wiola

Chcesz kupić któryś z produktów? Dolaczyc do biznesu? Zapraszam do kontaktu Wioletta.first@outlook.com

MalaMi

Dziewczyny!! Tu nie ma pośredników, nie ma opcji, że klient płaci za produkty Wam, a Wy jakiejś dziewczynie, która ma te produkty zamówić! Klient płaci Wam i wy zamawiacie. Nie płacicie nikomu!!!! Niestety wszędzie znajdą się (usunięte przez administratora) i przez to traci firma, bo jest kojarzona z tym. Poczytajcie na stronie Forbes o firmie. Nie znam drugiej takiej firmy, która bez inwestycji daje takie możliwości zarobku. Warunek jest jeden, trzeba pracować. A nie udawać, bi firma płaci za efekty pracy. To nie jest piramida finansowa, tutaj wchodząc do biznesu możesz zarabiać więcej niż osoba, która Cię wprowadziła. Więc zanim zaczniecie się wypowiadać na jakiś temat, radzę samemu poszukać informacji a nie posiłkować się tym, że ktoś gdzieś coś usłyszał. Poczytajcie wyniki sprzedaży, poczytajcie jakie nagrody firma zdobyła, jakie posiada badania kliniczne i Opatentowane technologie. Wejdzie na stronę Forbes. Serio, wiele Wam się rozjaśni. Każdy może rozpocząć współpracę, a jeśli Wam się nie spodoba, w każdej chwili możecie zrezygnować bez konsekwencji.

Jaa
@MalaMi

Otóż to i zdobyła w 2020 roku Tytuł kobiecej marki roku ???? Laureaci plebiscytu Kobieca Marka Roku to najlepsze i najbardziej prestiżowe firmy działające na polskim rynku usług i produktów kierowanych do nowoczesnych, pewnych siebie kobiet. Są to liderzy rynku w swoich branżach, najlepsi z najlepszych, precyzyjnie wyselekcjonowani przez znakomitych specjalistów i doceniani przez konsumentki.

AgeLoc i enzym arnox

Tutaj pracuje wielu naukowców i genetyków Także produkty są opracowywane przez Etnobotaników , dermatologów , technologow od ponad 30 lat :) Badane klinicznie Opracowywane przez naukowców Ponad 70 doktorów różnych nauk Źródło Biotechnologia.pl Firma Nu skin odkryła nową przyczynę starzenia skóry 20.05.2008 Firma Nu Skin zidentyfikowała wcześniej nieznaną przyczynę starzenia skóry. Ma to zainspirować firmę do opracowania preparatu, który będzie walczył ze zmarszczkami, zanim się one pojawią. Naukowcy z Nu Skin i Purdue University zaprezentowali swoje odkrycie – enzym arNOX produkujący wolne rodniki - na International Investigative Dermatology w Japonii Ekspozycja na słońce i dym papierosowy są dobrze znanymi zewnętrznymi źródłami wolnych rodników i przyczyną przedwczesnego starzenia skóry. Do tej pory niewiele jednak było wiadomo o wewnętrznych przyczynach starzenia skóry. Odkryty przez Nu Skin enzym arNOX, należący do nowo-odkrytych białek ECTO-NOX, generuje jon ponadtlenkowy na powierzchni komórek, który uszkadza sąsiadujące komórki, lipoproteiny i inne składniki macierzy pozakomórkowej, np. kolagen i elastynę. Enzym ten jest obecny i aktywny w komórkach, a jego aktywność wzrasta w wieku 45-70 lat. Rzeczniczka firmy Helen Knaggs mówi: „Jeśli zdołamy rozwinąć innowacyjną drogą, aby zahamować aktywność arNOX i zapobiec produkcji wolnych rodników, wtedy równocześnie będziemy mogli zapobiegać szkodom powodowanym przez wolne rodniki pochodzącymi zarówno z zewnętrznych jak i wewnętrznych źródeł”. Źródło: www.cosmeticsdesign-europe.com

Zawiedziona
@AgeLoc i enzym arnox

Podając takie źródło, warto zwrócić uwagę na drobny druczek/zapis "opinia sponsorowana". Ciekawe przez kogo?

@Zawiedziona

(usunięte przez administratora) Normalny artykuł Nigdzie nie ma znaczka, że jest sponsorowane Sama możesz poszukać

Mała

W tym przypadku nie ma znaczka, że jest sponsorowane, bo to artykul napisany przez NuSkin (czyt Nu-skin-claims....)

Anonimowy

Dlaczego wszystkie dziewczyny sprzedające wystawiają te same zdjęcia przed i po czy to już nikt tego nie używa żeby pokazać na własnym przykładzie ?

Kobieta
@Anonimowy

To nie tak z tego co wiem i obserowałam ostatnio to nie mogą wstawiać takich samych zdjęć przed i po są osoby które pokazują robią zdjęcia na własnym przykładzie

Evim1708
@Anonimowy

Dlatego, że mają "firmową galerię" z której korzystają. Gdy zapytałam jednej "konsultantki" na czym polega współpraca, dostałam od niej plik PDF (plan promowania "jak zarobić pieniądze na facebuku dzis" ) z instrukcją jak przygotować swój profil, jak sprawić aby profil był aktywny (wstawiaj posty angazujace:quizy, gry, pytania, zaanga, UJ znajomych; jak i kiedy wstawiać posty, jakich "formulek" używać (no post 1-reklama pasty, post 2-ostatnia szansa, post 3-OMG miło mnie zaskoczyliście taką ilością zamówień.(oczywiście bez względu a ilość zamówień) - już po złożeniu zamówienia. Jak przygotować kolaż zdjęć przed i po z bazy zdjęć,. Jak zorganizować grupę wsparcia (minimum 10 komentarzy Swoich znajomych), "poproś znajomych o wsparcie i każdej osobie która obiecała pomoc wyślij liknk przez massenger. Poinformuj znajomych jakie komentarze mogą wstawiać, poproś o udostępnianie. Musisz mieć 5 udostępnień posta w ciągu pierwszej godziny" przykłady zalaczone w PDF, w tym przykładowe teksty typu "koleżanka odkryła fantastyczna pastę, postanowiłam ją przetestować, jeśli ktoś jest zainteresowany... blablabla... ????. Brzmi znajomo? No właśnie tqk to działa. Czysty biznes online i wciąganie młodych, naiwnych dziewczyn/kobiet, które gotowe są stracić przyjaciół byleby zarobić trochę grosza. I wcale nie chodzi tutaj o fenomenalne kosmetyki, bo wcale takienie są. Konsultantki nakręcają sabie biznes nawzajem, komentując wzajemnie swoje posty. Wystarczy wejść w komentarze pod każdym promującym postem - 95%-99% z nich należy do osób promujących ten właśnie fantastyczny biznes.

Wiki
@Anonimowy

Mnie to bawi dziewczyny wstawiają foty czyjeś z przemiany przed i po a obok ich zdjecie hehe co to ma być przecież odrazu widać że to nie ich twarze z przemiany czy ich wybielone zęby jak dla mnie żenada. Grupa kilku dziewczyny wystawia to samo i kazda każdej pisze polecający komentarz a tak naprawdę tego produktu nawet w ręce nie miały.

@Evim1708

Jeśli uważasz, że praca online sprawia, że traci się przyjaciół, to gratuluję przyjaciół ???? widać są prawdziwi ????

Milka
@MalaMi

A Ty przyjaciółką wciskasz ten kit?

Evim1708
@MalaMi

A może czytaj że zrozumieniem. Nie praca online, bo wiele osób pracuje w taki sposób, ale praca w której nie ma się żadnych skrupułów i (usunięte przez administratora) się nawet przyjaciół... Moi przyjaciele mają się dobrze, są dla mnie cenniejsi niż parę groszy z NuSkin

Nie rozumiem

Nie rozumiem.. dużo osób wypowiada się o tej pracy a nie pracowało tutaj nigdy lub Tylko 1 dzień Takie opinie są zbędne. Go work to są opinie pracowników na temat Firmy, zarobków . Aby wstawić opinie konstruktywna na temat takiej pracy to trzeba minimum 3-4 miesiące pracować. Ja to nawet po pół roku jeszcze nie Potrafiłam wielu rzeczy

Była klientka

Witam :) ja byłam klientką osoby sprzedającej na Facebook Stosowałam produkty i stwierdziłam że też chce je promowac na FB i swoim znajomym i nieznajomych mym. Obecnie mam wiele osób znajomych które Zaczęły ze mną pracować :) Nie wyobrażam sobie zapraszać do współpracy osoby, które nie znają się Na tych produktach , które nigdy nic Nie próbowały. Te osoby nic nie sprzedadzą, bo będą myśleć że zdjęcia to ściema. Ja do współpracy zapraszam tylko Bliskie mi osoby, albo klientki, które Odrazu po wystawieniu postu z pastą mają Zarobek i wiedzą co promują :) Wiedzą że warto. Super się współpracuje z osobami które są zakochane już w tych produktach I nie wyobrażają sobie kupować innych :) Po tych osobach widać różnice Przed i po. To są chodzące reklamy Jest też kilka osób co ma produkty, a używa je tylko sporadycznie. Klientki które kupują urządzenia i stosują je co 3 dni prawidłowo często chwalą się efektami dając mi zdjęcia przed i po. Takie minimum stosowania by były efekty Poprawy jędrności skóry To 3 miesiące . Ale bez zdjęć w tym samym oświetleniu To bez sensu. Jak mężowi zrobiłam zdjęcia co 5 zabiegów na czole w tym samym miejscu i świetle to sam się zdziwił Że mu się tak poprawiło czoło i zmniejszyły zmarszczki :) Wtedy dopiero uwierzył Nieraz nawet zdjęcia biustu - jak im się podniósł - ale ich nie wstawiam Na grupie

Mia

Uwaga . Osoby , które są (usunięte przez administratora) - osoby które nie szanują innych Proszone są o nie rejestrowanie się Do tej firmy - gdyż i tak Szybko Was usuniemy. Filarem firmy jest prawdomówność i etyczne działanie , wiarygodność i uczciwość - tylko na tym da się zbudować Ten biznes. Zasady firmy są na stronie umowy nu skin a zasady etyczne są na grupach lidera i na szkoleniach online które lecą na transmisji na żywo, gdzie można je komentować. Nie ma miejsca dla (usunięte przez administratora) Po 1 tracicie czas bo na oszukiwaniu tutaj się nie da zarabiać , po 2 będziecie sfrustrowani, że nie udało się Wam zarobić na oszustwie Dziękuję :)

Marzena

Ocena firmy 4/5 mówi sama za siebie :) Ja w zespole nie mam osoby , która by Wypróbowała produkt i mówiła że jest zły .. Albo że praca ta jest do bani. Niewiem, kto pisze te komentarze. Może te co tylko miały wystawić post z pastą I odrazu się zraziły . Albo niewiem.. 2 lata pracuje i nawet jak ktoś zrezygnował To nadal mam z nim kontakt Nieraz wraca spoweotem, ale zawsze mi mówią , że poprostu nie miały cierpliwości , wytrwałości . Patrzą na swoje koleżanki I często mówią - kurcze mogłabym też Zarabiać... podczas pandemii wiele osób straciło etat i wróciło do nu skin. Są i mężczyźni i kobiety i pary damsko męskie które żyją z tej pracy. Ktoś pisał że tu są same samotne matki. Ja mam męża i dziecko, jestem szczęśliwa I zrezygnowałam z etatu już dawno , gdyż Mało zarabiałam a dużo pracowałam. To praca dla ambitnych osób, które lubią pomagać innym ludziom. Które chcą się szkolić , które uczą się składów produktów i rozróżniać dobre produkty od złych. Uczą się dobrze doradzić klientowi odpowiedni produkt Ja jestem kosmetologiem , więc akurat wiele rzeczy umiem, ale tu są innowacje, więc tez się muszę uczyć - Samodoskonalenie się , samorealizacja , docenianie człowieka - to coś dzięki czemu Czuję się tu lepiej niż na etacie :) Jestem szczęśliwa i mam przyjaciół A Ci przyjaciele i znajomi polecają te produkty wśród swoich znajomych - nic im nie kazałam i nie płacę im za to. Ewentualnie mogę zrobić im konto członka by mieli tak jak pracownik ceny hurtowe Dla siebie i punkty ze swoich zamówień które wymieniają na darmowe produkty od firmy. Testują i zamawiają jak im się coś spodoba

Hania
@Marzena

U mnie też wiele dziewczyn to kosmetolodzy I fryzjerki . Wiele z zagranicy, gdyż tam nadal salony są zamknięte :( w Polsce to jeszcze jest dobrze W zespole mam też dietetyka klinicznego , trenerki personalne, farmaceutke . Parę studentek z innych branż , laborantki dwie hmm naukowca nauk przyrodniczych czy jak to się zwie. Wykładowcę na studiach , Osoby które miały swoje biznesy np Butik , kierowników z różnych branż I budowlanych i sklepów spożywczych , Osoby które pracowały na produkcjach , Osobe pracująca w sklepie zielarskim. Parę modelek . Opiekunki osób starszych z zagranicy. Osoby które sprzątają w Niemczech , Szwecji . Osoby zbierające kwiaty z Holandii Co straciły teraz pracę . Osoby robiące rzęsy i paznokcie

Anonimowa

Witam czy ktoś mi może napisać jak jest w firmie nuskin o odprowadzanie podatku? Odprowadza się go czy nie?

@Anonimowa

Nic się nie odprowadza. Firma sobie odprowadza ale Ty jako konsultantka nie. To praca bez umowy tzn na czarno

Dziękuję za info

@Anonimowa

W PIT rocznym wykazujesz dochód w innych jesli jestes indywidualnym dystrybutorem. Jesli jestes dystrybutorem firmowym standardowo rozliczasz sie z fiskusem, placisz ZUS itp. Firma wyplaca Ci prowizje (z bonusów i z narż jesli sprzedajesz ze sklepu My Store) do 1300zl miesięcznie jako dystrybutor indywidualny. Jesli przekroczysz te 1300 zl miesięcznie firma nie wypłaci Ci dopoki nie zalozysz dzialalnosci wiec: albo zakładasz dzialalnosc albo kumulujesz i zakładasz jak bedziesz gotowa. Takie rzeczy powinien Ci przedstawic Sponsor lub osoba zapraszająca do biznesu. Dziwię się, ze tu takie pytania zadajesz.

@Kasia

Totalna nieprawda! Masz umowe dystrybutora ktora podpisujesz przy rejestracji. Dochod powinnas rozliczac w rocznym PIT. Nie wprowadzaj ludzi w błąd!

@Agata

Tego mi nie powiedziano dlatego dążę do prawdy jedynie przekazano mi że 1400zl w Polsce jest wolne od podatku że nie będę musiała się rozliczać a pytam się po to żeby w jakieś (usunięte przez administratora) nie wejsc

@Anonimowa

Jeżeli nie dostałaś informacji od swojego sponsora to drąż, ewentualnie zwróć sieę do osób będących wyżej w strukturze. Firma działa na terenie Polski zgodnie z polskim prawem, także podatkowym

Jola
@Agata

Mi też nikt żadnej umowy nie dał do podpisana pitu do rozliczania też nie dostaję a pracuję już dosyć długo. Koleżanki mają to samo więc nie wiem na jakim poziomie się dostaję umowę? Czy tylko wybrani.

Lela
@Kasia

Czy ta pracs polega na sponsoringu? Chciałam zacząć ale w takiej sytuacji rezygnuje. Teraz już wiem czemu pracują tu tylko samotne matki ....

@Kasia

Ja pewnie zrezygnuje z tego bo jest dużo nie jasności a później nie chce płacić jakiejś kary ze skarbówki a szczególnie że jestem ubezpieczona w krusie. A dziewczyny pewnie mówią tyle ile mogą

Mysza
@Anonimowa

Nie polecam Ci tej pracy jedne wielkie (usunięte przez administratora) za dosłowne grosze a produkty nie są godne polecania strach je nawet testować. Lepiej poszukać legalnej pracy wiecej zarobisz i masz wszystkie składki odprowadzane a nuskin jedna wielka ściema. Ja wole sprzątać na pół etatu niż oszukiwać ludzi i się kompromitować. Tobie życzę powodzenie

@Jola

Nu Skin nie wystawia pitów oraz należy samodzielnie rozliczyć się ze wszystkich dochodów otrzymanych od Nu Skin na podstawie wystawianych za wypłaty rachunków.

Iwa
@Anonimowa

Żadna chyba tego nie robi a większość nie ma o tym pojecia

@Anonimowa

Tak do 1400zl/m-C czyli polowa min krajowej brutto mozesz zarabiać jako dystrybutor indywidualny bez zakładania dzialalnosci. Ale i tak powinnas to wykazać w rocznym PIT. Jesli nie zarobisz za duzo w ciagu roku nic nie zaplacisz podatku ale tylko do kwoty wolnej od podatku. Tu obowiązują normalne przepisy podatkowe. To jest Twój zarobek, masz go na koncie bankowym, powinnas wykazywać.

Natalia
@Anonimowa

A za co go odprowadzać?? Umowy nie ma podatku nie ma

Xx

Uważajcie na Emilie Namiel z Malborka, Martynę Gołębiowska, Luize Kowalczyk, Margo Foster, Daria Milka, Jolanta Tatarewicz. Tez w tym siedzą i szukają młodych dziewczyn do pracy.

@Xx

Hehe 20+ no nie myslałam że jest tyle (usunięte przez administratora). Sprawa z Krapkowic z Natalią wygladacz każdemu już jest znana. Co gorsze biedne dziewczyny co zostały (usunięte przez administratora)czy firma nuskin co nic z tym nie robi a może właśnie na tym praca w nuskin polega

@Ola

Hejka mozesz podesłać link do jej profilu na fb? Nie można tak tego zostawic trzeba coś z tym zrobic

Co można z taką zrobić?

To jej link do fb

@Ola

Ola link do grupy nie dziala. A dziewczynę trzeba zgłosić do nuskin

Na fb to Natalia Wyglądacz z Krapkowic

Patrycja
@Siwa

Gdzie można zgłosić osobę też mam problem z Natalią wygladacz walczę z nią już od dawna

@Patrycja

Może najlepiej zadzwonić do biura obsługi klienta nuskin +48222043520 to jest numer. Od 9 do 17 mozna dzwonić. Sprobowac się połączyć z byle jakim konsultantem i powiedzieć o co chodzi mysle ze oni najlepiej beda wiedziec co zrobic. Ja zglosilam sprawę do dziewczyny od której zamawiam ale nie widzę zeby coś ruszyło w tej sprawie.

Ola G

mlm jakich pelno, naciskaja na porzucenie pracy w srodku kryzysu co moze skonczyc sie tragicznie ps. prawdopodobnie tylko stracisz

Kinga
@Ola G

Czy to prawda że jak się w nuskin podejmie pracę to już innej nie można mieć? Niby to praca dodatkowa ale sprzedaż katalogowa innych firm zakazana. Czy tak jest naprawdę?

sasasa

Czyli co nie polecacie? Bo właśnie dziś dostałam propozycję i nie wiem czy w to wchodzić, szczegółów żadnych jescze nie znam, ponieważ będę miała dziś dopiero wieczorem spotkanie w tej sprawie.

kaja
@sasasa

właśnie słucham na zoomie o czym mówią dziewczyny, nauczyły się regułek co są podanie na stronie producenta, ale opinie klientów nie sa zadowalające

Olla
@sasasa

To spodziewaj się ochów i achów, że masz rozruszać swój Facebook i ig a potem wstawić, że Twoja znajoma poleciła Ci cudowną pastę a Ty zbierasz zamówienie żeby było taniej. A Ty chcesz spróbować...A potem o jej kochani nie spodziewałam się takiego odzewu...

Ish
@kaja

Ja od jakiegoś czasu mam kilka pozycji z tej firmy i mogę z czystym sumieniem stwierdzic, że to nie ściema, te preparaty, które używam, serio działają

Izabella
@Ish

Tez jestem pod wrazeniem produktow szczegolnie maski na wlosy. Jedyna ktora zadzialala???? Ogolnie super produkty a tez wiem ze jak np urzadzenia zle dzialaja to oni wymieniaja na nowe. Nie robi firma klopotow

Małgorzata
@Ish

Ja kupiłam pastę do zębów i myłam miesiąc. Żadnych efektów. Grama się nie wybieliły.

Aga
@sasasa

zalezy od Ciebie. Jak masz motywację, potrafisz dązyc i wyznaczać cele, lubisz cięzko pracować a jednoczesnie jestes ambitna i pracowita oraz lubisz ludzi i potrafisz nawiazywac kontakty - wchodz. no i wazna samomobilizacja i systematyczność. i cierpliwość i pokora oraz niska sklonnosc do przezywania potencjalnych porazek.

Małgorzata
@Ish

Ja używałam pasty wybielającej ponad miesiąc i zęby zrobiły mi się bardziej żółte.

Ania M
@Małgorzata

Witaj Owszem na paście pisze wybielająca ale ona nie wybieli Ci zębów bo nie zawiera żadnych nadtlenków ani chemii to produkt naturalny z skladnikiem AP24 zęby się rozjaśniają po wypiciu wina czerwonego herbat kawy papierosów nie zawiera cukru i myjesz na sucho sucha szczoteczka pasta i myjesz ją używam od 10.06 pastę i jestem zadowolona

Mona
@Małgorzata

Ja również używałam pasty wybielającej. Dla mnie nie warta swojej ceny, nie działa tak jak obiecuje producent. I cena. Za pastę wygorowana

Ish
@Małgorzata

Nie wiem czemu nie widać efektów, ja myje dwa razy dziennie, pastę wyciskamy na suchą szczoteczke i szczotkuje zęby przez 2 minuty, potem przez minutę trzymam ją jeszcze na zębach i splukuje. Po tygodniu było już widać różnicę

P
@sasasa

Czy rozpoczęłaś współpracę z tą firmą?

night
@kaja

(usunięte przez administratora) Kto się tu uczy jakichś regułek? Sama jestem klientką nu skin i na sobie wypróbowałam te kosmetyki i wiem, że działają! Nikt nie będzie mi ciemnoty wciskał, że jest inaczej. Lepiej od razu napisz, że jesteś z konkurencji i plujesz jadem dla własnej korzyści.

@sasasa

Winni mi są 8 tyś bo wzięli mi z karty pieniądze. Od 30 dni nie mogę się doprosić moich pieniędzy. Zbywaja mnie albo nie odbierają telefonow. Firma krzak

Mona lisa
@sasasa

Nie dawaj się bo oni z tego maja kase Za naiwniaków którzy sie daja w to wciągnąć bo awanse polegają ze musisz kupic produkty za ktore punkty dostajesz i musisz te najdroższe sprzedac kilka sztuk powyżej 1tys. Zł zeby marzyć o jakimkolwiek awansie. Kupilam od nich tusz to rzes i powyrywalo mi z oka ... szukałam kontaktu zeby pokazać jaki ich tusz jest cudownie naturalny który wyrywa rzesy ale niestety nie można znaleźć żadnego kontaktu do ludzi zeby skargę zlozyc

Kamila
@Mona lisa

Przeciesz od kogoś kupiłaś, prawda. Reklamację składa się do osoby ktora Cu sprzedała! Jest też email i numer telefonu do siedziby firmy. Troszkę to dziwne co piszesz

ewa
@Małgorzata

bardzo dziwne, ja mam dużo bielsze zęby i wszyscy co w około mnie używają.

Magda
@Mona lisa

To jedna wielka ściema co to za produkty bez składu i z zaklejanie firmą jeśli ktoś chce coś wypuścić dobrego na rynek to nie w ten sposób tylko normalnie dostępność w sklepach a nie katalogowe oszustwa

Nina

(usunięte przez administratora) Reportaz w J.Angielskim. Firma zwabia samotne matki z dziecmi. Zostaly bankrutami stracily rodzine I przyjacol. To wlasnie firma niu skin.

Zostaw merytoryczną opinię o NU SKIN - Warszawa

• Jak się pracuje w NU SKIN?

Zobacz opinie na temat firmy NU SKIN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NU SKIN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 32 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NU SKIN?

Kandydaci do pracy w NU SKIN napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NU SKIN