KMD Poland Sp. z o.o.

Opinie o KMD Poland Sp. z o.o.

Natalia

@ziomi czyli z relacji twojego kolegi wynika, że jest bardzo rozbudowany pakiet benefitów - tak? A są w nim zawarte te bardziej typowe, jak karta sportowa, czy prywatna opieka medyczna? Wiele osób na pewno poczuje się zachęcona do pracy w KMD Poland.

ziomi
@Natalia 13.09.2017 07:46

kolege znam z siłki to pewnie i multisport jest :P :), czekam na jakąś robotę dla mnie i spróbuję, wiadomo, że benefity to nie wszystko, trzeba przyjść i zobaczyć czy ci sie podoba w biurze czy ludzie normalni itd., ale wiem tyle, że źle mu tam nie jest... i może że obiady za darmo bo ma co zrzucać na siłce .^^

Natalia

@qwetrfadsfd, to powiem Ci, że naprawdę pod tym względem WOW. Wcześniej pytałam o proces rekrutacyjny obowiązujący w KMD Poland Sp. z o.o. ale nikt mi nie odpowiedział. W związku z tym, co piszesz o oferowanych benefitach, na pewno wiele osób chciałoby się coś o tym dowiedzieć. Możesz się podzielić takimi informacjami?

Tentego
@Natalia 29.09.2017 08:17

Zalezy czy rekrutujesz sie na b2b czy na stanowisko z umowa

qwetrfadsfd

Jeżeli chodzi o benefity to masz całkiem sporą kwotę (comiesięczną) do rozdysponowania, pomiędzy: kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, kartę lunchową oraz bilety do teatru czy do kina. Mi starcza na kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną (całkiem bogaty pakiet) i zostaje ponad 300 zł co miesiąc na kartę lunchową, którą można płacic w większości restauracji :) Więc, obiady w pracy wychodzą gratis ! :)

ziomi

mój kolega pracuje, bardzo zadowolony, często mają jakieś eventy, w lecie lody w biurze i jakieś takie rozrywki :P, pieniądze podobno niezłe a dunole stoją bez bata nad pracownikami jak np. w innych amerykańskich korpo

Natalia

@Pani i jak potoczyła się twoja dalsza droga rekrutacyjna w KMD Poland Sp. z o.o? Czy firma odezwała się? Czy po tej rozmowie odbywają się kolejne etapy rekrutacji? Więcej szczegółowych informacji przydaje się potencjalnym pracownikom firmy.

Pani

Rozmowa o pracę w języku angielskim przez dwie panie. Pani z HR zupełny brak szacunku do kandydata- była wpatrzona w monitor laptopa przez całą godzinę. Aż trudno było w to uwierzyć.. Wrażenie ogólne kiepskie, chociaż może jest inaczej...

plik

koledzy co tam pracuja maja zla opinie, bałagan, jestes wyrobnikiem dla dunczykow.

Duńczyk

Jak w IT mają kilka ogłoszeń. Jakie płace. Warunki. Czy jest to HUB dla dunoli. Jakie możliwości rozwoju

amako

no to jak ktos szukaja pracy to moze sie tutaj sprobowac zatrundic na przyklad jako specjalsitya do spraw obslugi klienta tylko musi tutaj znac jezyk niemiecki albo wloski

ClassNotFound
@amako 03.10.2016 13:59

Niemiecki i Wloski? Chyba Ci sie firmy pomylily, bo to nie tutaj.

spectator

znowu ktoś masowo i pewnie niebezinteresownie wykasował opinie

ja

jak na razie jestem w trakcie rekrutacji- ale bardzo mocno wątpię czy się zdecyduję. Starsznie nie profesjonalne hr-y i mam wątpliwości czy dalej nie będzie tak samo.

kandydat

Dwie panie mnie "przesłuchiwały". Obie niekompetentne na swoje stanowiska. Pytania o wszystko tylko o nie o konkrety z doświadczenia i wiedzy. Ostatecznie decyzja o nieprzyjęciu do pracy popchnięta własną intuicją obu pań. Panie nie zaprezentowały żadnych umiejętności miękkich, a takich oczekiwały ode mnie. Praca rzekomo w grupie na indywidualnym stanowisku.

Zostaw opinię o KMD Poland Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KMD Poland Sp. z o.o.