Opinie o NU SKIN w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie NU SKIN. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NU SKIN o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NU SKIN w Warszawa

Czy to praca bardziej dodatkowa, która można pogodzić z etatem? Czy raczej na pełen wymiar? :)

Nie rozumiesz
@Karolina

To nie jest praca!

Czytam

Wiecie co. Tak sobie czytam te opinie. Bardzo różne i jedno Wam powiem... Jedni piszą że grosze zarabiamy a inni że ogromne sumy. W obu przypadkach macie rację :) Początki mogą być groszowe, ale Widzicie. Firma działa od ponad 30 lat A my nadal zakładamy działalności . (Co 3 osoba z mojego zespołu założyła już działalność ) Czyli wtedy zarabiamy powyżej 1300 zł A żeby ZUS , księgowa i podatki opłacić to np ja czekałam aż pensje będę mieć stabilną tak około 4-5 tysięcy miesięcznie i wtedy zakładałam dopiero działalność. Trzeba zrozumieć , że jeśli ludzie zarabiają to znaczy , że produkty się sprzedają i są dobre i że klienci są zadowoleni i idzie to drogą pantoflową. .Jeśli coś jest na giełdzie nowojorskiej to produkty tych firm są mega sprawdzane i w ogóle firma jest prześwietlana czy jest uczciwa. Ostatecznie myślę o sumie 10 tysięcy. Ale nawet nie chodzi tu o pieniądze . Tylko o to że jeśli ja zarabiam i mój zespół (pojedyncze osoby ) zarabiają czasem mniej a czasem więcej niż ja .. to znaczy , że ten system jest bardzo uczciwy Bo wynagradza za wyniki pracy A nie za to że ktoś był wcześniej :) Więc z piramida to nie ma żadnego związku szczególnie że nic nie kupujemy tutaj by zarabiać :) Nie jest to praca dla każdego - tylko dla mega wytrwałych, pracowitych ludzi. Kiedyś myślałam , że każdy głupi potrafi wstawić posty , pokazywać się z produktami i zachęcać innych do współpracy. Ale serio , okazuje się , że tylko 5% społeczeństwa ogarnia system mlm I zrozumie wszystkie zasady algorytmy Facebooka i marketingu sieciowego. Cieszę się że ja to pojęłam :) bo początki to były dla mnie czarna magia Nie siedziałam na FB i nigdy nie sprzedawałam przez FB :)

@Czytam

Najprostsza praca . Tylko trzeba umiejętnie wściekać kit i namawiać na zakup danego produktu. Cena za lumi spa absurdalna. Zwykla szczotka. Pytanie porażka setny. Czemu ukrywacie nazwe firmy? Nazwałam grupe new skin. Liderka odrazu kazała zmienić nazwę ponieważ stracę klientów .

@Goska

Więc musisz przeczytać regulamin i zasady Podczas rejestracji byla umowa dystrybutorska wyszczególniona. Co można a czego nie można. Plus zasady grupy do której się wchodzi. Przeczytaj sobie o opłatach licencyjnych za używanie nazw firmowych . Każdy uczy tak, aby nie było żadnych kosztów, zero wkładu i opłat, więc trzeba przestrzegać zasad by nic nie placic- proste ? Jasne?

@Goska

Dlaczego liderka mówiła,że stracę klientów jak podam nazwę firmy? Bo niektórzy zle uzywaja i nie działa bla bla . Dlaczego kosmetyki maja taki kiepski sklad? Wodze ,ze pozytywne tylko komentarze osób, które sprzedają te cudowne produkty. Tak do pracy kosmetyczki zatrudniają. Moja cera pogorszyła sie od codzinnego używania szczotki . Gdyż działa to jak codzinny peeling.

edith
@Czytam

Dokładnie tak. I to jest wspaniałe i oczywiście uczciwe????

Daria
@Goska

Szczotka nie powoduje podrażnień i nie działa jak peeling. Jeśli podrażnia to znaczy że żel do urządzenia ma składniki których nie powinnaś używać. Lub niektórzy używają kwasów przed lub po urządzeniu - tego też nie łączymy. . Najlepiej Zmien sobie żel na inny bo lumi spa nie ma skutków ubocznych. Coś dobranego typowo do twojej cery . Skład skonsultuj sobie z dermatologiem lub kosmetologiem lub test na ręce dzień przed użyciem. Po zmianie żeli lub zmianie pielęgnacji przed lub po urządzeniu będzie problem rozwiązany :) W tych czasach wszystko może podrażnić i uczulić nawet rumianek. U mnie źle działa no kwas cytrynowy który ty znajduje się nawet w składach emolientiw na alergię Albo tabletki z laktoza przeciwalergiczne a ja mam nietolerancję na to I nie wypisuje na stronie ich firmy Ze ściema i mi szkodzi zamiast pomagać

Gosiek
@Daria

Ależ oczywiście to jest taki cud na kiju. Codziennie stostowanie szczotki nie ejst wskazne . A zapomnialam lumis jest tak zajbisty i te końcówki są magiczne . Wcale nie niszczą bariery hydrolipidowej . Używaj dalej i ściemniaj ,zeby tylko kasa się zgadzała. Dziewczyny tak na marginesie ,nie macie swojego rozumu czy wizja zarobienia dużych pieniędzy przysłania wam wszystko? Jakieś resztki przyzwoitości? Ludzi jest coraz więcej na świecie ale coraz mniej człowieczeństwa w ludziach

Łuki

Ja osobiście nie jestem zwolennikiem MLM, co do jakości produktów tez nie jestem specjalista aby się wypowiedzieć, jednak od jakiegoś czasu używam LUMI SPA z dobranym zestawem kosmetyków na zniszczoną i spaloną słońcem twarz z racji pracy na powietrzu w zmieniających się warunkach i musze uczciwie przyznać ze gołym okiem widać poprawę a i przy okazji samopoczucie lepsze, na pewno jeżeli dla kogoś cena jest tutaj zaporowa to przecież nikt nie musi kupować, jeżeli was stać to nie widzę problemu.

Eryk
@Łuki

Normalnie to jest sztos i petarda. Jak kogoś nie stać, to nie musi kupować. A negatywne opinie, to napewno konkurencja pisze. Musiało im w życiu nie wyjść, że tak plują jadem.

Pirotechnik
@Eryk

Ze sposobu pisania widać, że NuSkin wyprostował ci już wszystkie "zmarszczki" włącznie z tymi na mózgi...

@Łuki

Łuki, pachnie tu takim troszkę jednak naganiaczem. Wspólne z innymi naganiaczkami masz to : jak kogoś nie stać, to niech nie kupuje. Argument z(usunięte przez administratora). Wymyśl coś od siebie, bo od razu widać że jesteś (usunięte przez administratora) nuskina.

kropelka

Nie polecam pracy w tej firmie. Sekta. Podchodzi to pod piramidę finansową.

Brak konkretów, owijanie w bawełnę, obiecywanie złotych gór

Ile chcesz zarabiać, ile czasu możesz poświecić na pracę

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
Beata cz

Hej dziewczyny . Chcialam wyrazic swoja opinie na temat zelazka do twarzy. Dostalam to " cudo" jako prezent urodzinowy. Szukajac opini znalazlam same pozytywne komentarze plus zdjecia przed i po... Zakupilam zele na 6 miesiecy i zaczelam stosowac urzadzenie regularnie czekajac na efekty... i tak przez kolejny rok... NIE DAJCIE SIE NABRAC DZIEWCZYNY ,na fb stronach pozytywne komentarze wystawiane sa przez kolezanki z branzy ktore probuja rozkrecic biznes jeszcze bardziej. Kwota ktora przeznaczycie na zele do galvanica spokojnie pokryje koszt botoksu ( a przynajmniej efekt bedzie widoczny) Jedna z moich kolezanek miala "przyjemnosc" pracowac dla tej firmy. Na poczatku byla zadowolona,kosmetyki darmowe za zdobyte punkty itd jednak po czasie gdy znalazla normalna prace odciela sie od NuSkin i stwierdzila ze nie bedzie dluzej wciskac ludziom kitu. Wiem ze zostane zaatakowana przez ambasadorki ale mimo wszystko nie podoba mi sie ze wciska sie bubel wmawiajac ze to cud technologii. Niektore dziewczyny odkladaja pieniadze miesiacami zeby zakupic " cudo" , wierza i licza na to ze maszynka pomoze im pozbyc sie kompleksow a jedyne co dostaja to rozczarowanie. Nie dajcie sie nabrac dziewczyny

@Beata cz

Zgadzam się z tobą w 100 %. Zrobiłam dokładnie to samo. Pieniądze wyrzucone w błoto. Efektów ZERO. Wręcz przeciwny efekt, skóra zniszczona, cienka, w o wiele gorszej kondycji niż przed używaniem tego CUDA.

Hania
@Beata cz

Czuć z kilometra, że to konkurencja. Jesli to kit i bubel to skąd badania kliniczne i ładny wygląd u ludzi ? Cery , ciała, włosów ?? Naukowcy opracowują składy ,a żaden naukowiec nie poświęcały wielu lat nauki i podpisywania się swoim nazwiskiem pod bublem. Według ekspertów z instytutu badania rynku całego beauty wśród 100 form z całego kraju to właśnie te sprzęty są najlepsze na świecie Numer 1 we wszystkich rankingach w domowej pielęgnacji. Najważniejsze że klientki są zadowolone i że cały czas wracają . Nieraz same nagrywają nam filmiki o tym jak zmieniła się ich cera włosy czy ciało , nie każdy kto zachwala ten w tym pracuje. Trzeba trochę prześwietlić firmę i produkty by wiedzieć że jeśli coś jest na świecie od 37 lat to wiadomo ,że jest dobre :) żyjemy w 21 wieku , ludzie są bardzo świadomi i wszystko sprawdzają pieczołowicie. I badania naukowe , składy i ocenę kliniczna ludzie nie są (usunięte przez administratora) i gdyby cos było źle to nie przetrwałoby nawet chwili. Wszędzie bylyby zle opinie i o firmie i pracy i produktach. Nikt nie zarobi nigdy na złych produktach. To nie akwizycja domowa z lat 90 . Trzeba trochę pomyśleć

@Hania

Używałaś tego CUDA? Bo ja tak, przez 6 miesięcy, zrekimendowanymi produktami. I co? Jedna wielka ściema. Wystarczy poczytaj jak wiele niezadowolonych klientów się wypowiada. Nawet program o tym był wyświetlany na amerykańskim kanale. Łatwo go znaleźć. Wypowiadają się tam właśnie naukowcy. A pozytywne opinie skąd? Wystarczy wejść na profil którejkolwiek "business woman kobiecego biznesu online" (czytaj konsultantki NuSkin), poczytać komentarze i sprawdzić kto je wystawia. 99% z nich to zachwalające komentarze innych konsultantek NuSkin (tqk zwana "grupa wsparcia" hahaha). Najgorzej wydane pieniądze w moim życiu. Są też grupy na FB i Instagram ie, które wzajemnie dają sobie "like" i komentarze, by zwiększyć popularność postów, a tym samym sztucznie zawyżać popularność.

@Hania

I masz rację, to nie akwizycja dimowa z lat 90, tylko o wiele sprytniejsze MLM, zarabiające na naiwnych ludziach.

@Hania

Zadna konkurencja kochana. Nie mam nic wspolnego z zadna inna firma kosmetyczna. Wyrazam swoja opinie na temat zelazka do twarzy ktore moim zdaniem jest jedna wielka sciema. Zdjecia "przed " i "po" na profilach ambasadorek sa mocno wyretuszowane, komentarze "zadowolonych klientek" sa glownie komentarzami kolezanek z branzy. Na zagranicznych forach jest mnostwo negatywnych opini, na (usunięte przez administratora) mozna rowniez obejrzec filmiki na temat tej cudownej firmy,skladu kosmetykow itp.

Mia
@Zawiedziona

To jest przede wszystkim sprzedaż bezpośrednia , mająca z mlm wspolne tyle co nic.

Megi
@Beata cz

To juz wszystko jasne! Ja przy rocznym masowaniu systematycznym tez zero efektów,celulitis jakby większy,chciałam zakupić następny żel a pani nowi ze juz nie zajmuje się sprzedażą ????brak slow!

@Mia

Może najpierw poczytaj na trmat NuSkin, wtedy się przekonasz, że to nic innego jak MLM

A
@Zawiedziona

jaki tytuł miał ten film?

@Hania

sorry wymien chodz jednego naukowca ktory stwierdził ze to zelasko jest cudem nauki i likwiduje zmarszczki

@@Beata cz

dokładnie sie z tobą zgadzam bo nie spotkałam sie z opinia jakiego kolwiek naukowca ktory by stwierdził ze żelazko jest cudem likwiduje zmarszczki

@A

Nie jestem pewna czy to ten, ale wydaje mi się, że tak "Secrets of the Multi-Level Millionaires: Ellie Undercover

@Mia

Oj, Ty mój Tłuczku kochany. Poczytaj trochę o nuskin i o branży. Przecież Twoje koleżanki wyżej w hierarchii twierdzą że to właśnie MLM

@Beata cz

Koleżanka jak pracowała to była zadowolona z kosmetykow a jak przestała pracować to stwierdziła że nie będzie wciskać kitu?! Sorry ale kupy się nie trzyma, czyli jak rozumiem koleżance przestał się biznes kręcić i stwierdziła że wszem i wobec powie jaki to szajs a jak się fajnie kręciło, ludzie kupowali to produkty były spoko? Bardzo rzetelny komentarz. Brawo. Taki typowo polski.

@Megi

To że dystrybutorce nie chciało się pracować to jedno. A co do urządzenia, wykonujesz zabiegi poprawnie i systematycznie i pijesz dużo wody? To kluczowe przy zabiegach. Regularnie 2x w tygodniu. Odezwij się do mnie, chętnie pomogę przy zabiegach. I nie, nie chce naciągnąć na następny żel. Chcę wyjaśnić czemu nie ma efektów. Napisz do mnie na FB Martyna Smulska

Ekhm
@Martyna

Martyna naucz się czytać ze zrozumieniem. Tu ktoś napisał, że kolezanka początkowo byla zadowolona z pracy, a nie z kosmetyków. Jest różnica. Powiem tak: zostan w nu skin, tu powinnaś sobie poradzić haha

@Martyna

Ty nic nie rozumiesz. Martyna, szkoda słów na Ciebie.

@Martyna

Ty od Polski to się odp.. Ja ci się (usunięte przez administratora) nie trzyma, to sorry.

@Mia

Toć to klasyczny mlm. Wspólnego to ty nic nie masz z rozumkiem )))

Balbinka
@Beata cz

Nie jestem sprzedawcą w firmie NuSkin żeby było jasne.Z wielkimi oporami dałam się namówić na urządzenie Lumispa i okazało się rewelacyjnie.Jedynie końcówka pod oczy nie spełnia swojej roli,jest nawet jakby gorzej po zabiegu.Potem kupiłam żelazko do twarzy i również jestem zadowolona.Żele nie są tanie,ale efekt wow.Nie muszę chodzić wogole do kosmetyczki i każdy mi mówi że wyglądam coraz lepiej i co robię że tak się dzieje,a nie jestem już osobą młodą.Takze szczerze polecam lumisia bez końcówki do oczu i Galvanic Spa z żelami.Pisze tą opinię bo wiem że sporo osób zastanawia się czy to działa ,a zakup nie jest tani i sama miałam dylemat...

@Balbinka

Jak można także bzdury pisać?!! Ludzie nia dajcie się nabrać. Szczotka za prawie 900 zł i nibyz żelazko,które jakimś cudem nawet trądzik usunie. Jeden wielki bubel . Ceny z kosmosu a skald straszny. Bubel i jeszcze raz bubel. Najlepszy tekst konsultantek " masz i używasz,że się wypowiadasz , napewno robisz to dobrze , pijesz dużo wody itd."

Taka prawda, ze wiekszosc pracowników to poprostu klienci ktorzy sprobowali tych produktow i chca miec je poprostu taniej bo im spasowaly. Klienci to najlepsi wspolpracownicy, bo bez wiary w te nie tanie produkty - to kazdy mysli, ze tego nie sprzeda. Tez zaczynalam w ten sposob Widzialam te efekty innych klientow przed i po napisalam do dystrybutorki- kupilam- mialam refekty wiec bez zastanowienia zrobilam pos z pastą dzieki ktorej mam bielsze zeby zdrowsze i bez kamienia juz od roku stosuje ???? pozdrawiam niedowiarkow Nie zaczynajcie tej pracy. ????

@Kasia

Bo po co w domu pracowac Lepiej dawac kase i zarobek szefowi swojemu i tyrac do 60 ???? Ktos cie zatrudni na etacie by realizowac swoje marzenia, a nie Twoje

Ala
@Kasia

Nie nazywaj tego pracą, to co proponujesz w nuskinie!!!!! Za pracę należy się wynagrodzenie zgodnie z polskim prawem. I to od pierwszego dnia. A tak to jest zwykłe wprowadzanie ludzi w błąd, ludzi którzy szukają pracy i są w potrzebie. To jest karalne.

Aga

I dobrze ze rezygnujesz. To nie jest robota dla Ciebie. Widzisz bardzo wąsko. Przy naprawde malej inwestycji jestes w stanie zarobić na inne produkty i sobie zakupić, aby przetestować. Ale skoro na Ciebie NIE DZIAŁAJĄ to nie ma co. Zdecydowanie idz w etat. Pamiętaj ze tam tez mają wymagania. Malkontenci nie są mile widziani także na etacie. Ale teraz podobno rynek pracownika więc znajdziesz miłą posadkę. Czego Ci życzę!

@Aga

Chodzi o to,że ta firma jest piramidą tak jak napisałam wyżej.Nikt normalny nie będzie od ciebie kupował produktów za 140 zł bądź więcej .Na pewno nie na piękne oczy .Firma skoro jest taka super powinna wysyłać osobą pakiet startowy aby osoba która wchodzi do biznesu mogła się zapoznać z asortymentem i wypróbować i dac rzetelną opinie i wtedy na takiej podstawie wystawiać opinię pozytywna bądź negatywna .A nie ze ty musisz kupić albo zrobić w bambuko kogoś i wcisnąć mu produkt... :) Wiec sory ale niestety młodzi się nabierają a potem wielki ból ...Tyle ze nu skin to droga firma a produkty nie są jakieś spektakularne... I nie warte swojej ceny... I oczywiście gwiazdki instagrama i wgl social mediów polecą wszystko co im dadzą nawet podpaski etc.Tylko czy warto naciagać ludzi którzy ciężko zarabiają pieniądze na takie fanaberie...Tych ogłoszeń na FB jest od groma...i ludzie non stop namawiają do biznesu... To beznadzieja.... Ale cóż każdy ma swoje zdanie lecz ja ostrzegam osoby które chcą wejść do biznesu gdyż nie jest to uczciwe i jest to wyzyskiwanie innych .

Ala
@Aga

To ty widzisz wąsko. Po pierwsze w nuskin to nie robota (praca) więc nie porównuj tego do etatu, czyli pracy w pełnym tego słowa znaczenia U was to ani to praca ani biznes. Używanie tych słów przez was, powinno być karalne. Według polskiego prawa nie można pracować za darmo. Albo nie można tego nazywać pracą.

Renata

Współpracuję z Nu Skin od kilku lat. Bardzo etyczna i przejrzysta firma, zresztą notowana od ponad 20 lat na giełdzie nowojorskiej. Świetny model wynagrodzeń, który premiuje aktywność niezależnie od tego kiedy się dołączylo do biznesu. Stały proces innowacji. Świetne produkty i wsparcie dla dystrybutorów działających tradycyjnie i on-line. Polecam współpracę. Moje sugestie dla NU SKIN: Kurierzy GLS powinni zawsze zostawiać awizo nieobecnemu adresatowi z infirmacją gdzie można odebrać przesyłkę Lubię atmosferę w NU SKIN za: Realne wsparcie dla dystrybutorów ze strony (promocje, materiały do Social media) oraz wzajemna pomoc pomiędzy dystrybutorami i teamwork

Aniela
@Renata

Dzień dobry , jak można zacząć?

Grant
@Renata

Kolejna piramida niw poledam !

Wiola
@Aniela

Jeśli jest Pani zainteresowana współpracą z firmą Nu Skin zapraszam ???? Mój e-mail ginterwioleta@wp.pl

emmer.emmer@gmail.com
@Aniela

Witam Pozwól mi również zaoferować dobrą firmę w dziedzinie aromaterapii. Pracujemy ze zwierzęciem od ponad 2 lat, zarówno dla rodziny, jak i firmy. Żyjemy znacznie zdrowiej, kocham nasze dzieci ... zdrowe pokolenie będzie rosło. Informacje o Blizsie info emmer.emmer@gmail.com.

Aga

model MLM. Uczciwie podane mozliwości zarobków. Dużo bonusów. Wynagrodzenie w systemie prowizyjnym i na marży przy odsprzedazy produktów i technologii. Bardzo wysoka jakość produktów. Możliwość zarobku i jego wysokosc zalezy od zaangazowania i pracy. Zero podstawy, wszystko wypracowujesz sam lub z zespołem, który sobie zbudujesz. Brak opłat za rejestrację, brak dolnego kwotowego progu zakupów, bonusy za lojalność 10 lub 20 lub 30% do odebrania w produktach. Fantastyczny pomysł i model przywiązania dystrybutora lub/i klienta.

Baba jaga
@Aga

ha ha ha pekne ze smiechu , kolejny Amway , Raypathi inne ktore padly i kazdy nastepny podbije inny nowy ilepszy.

@Baba jaga

Firma dziala od 1984 roku i nie padła. Notowana na giełdzie nowojorskiej NYSE od 20 lat. Obrot sięga prawie 3mld USD w 2018 r. Dlaczego ta firma ma paść? Czy Amway upadł? Czy Oriflame, Avon, Forever upadły? To znane od lat duże firny na rynku MLM i jakoś nie padają. Dlaczego? Może mają świetne produkty, których ludzie potrzebują? A może jak w przypadku Nu Skin wysoką etykę działania, przejrzyste zadady i jeden z najlepszych planów finansowych? Do tego bardzo niską barierę wejscia. Skąd zatem ten sarkazm i kpina? Znasz tę firmę czy tylko jej sfrustrowanych dystrybutorów, którzy nie chcieli lub nie potrafili pracować i zarabiać? A może ktoś rzucił jakieś hasło i bez sprawdzania faktów powtarzasz utarte slogany, nie mając bladego pojęcia na czym polega model biznesowy i charakter pracy marketingu sieciowego? Proponuję zapoznać się z tematem, nie słuchać plotek, zanim zabierzesz glos „eksperta”, dziedziny o której kompletnie nie masz pojęcia?

@Aga

Ja firmę oceniam wyżej niz inne z MLM. Mając dylemat, którą wybrać do współpracy z 2 dobrze prosperujących i stabilnych, wybralam właśnie tą. Co mnie przekonało: 1. Rewelacyjne technologie anty-age wyprzedzające rynek o dekadę lub dwie dekady (ta firma wynalazła kwas hialuronowy w l.80tych, następnie kwasy AHA, potem peptydy itp) 2. Patenty i gwarancje zwrotu 3. Skaner do pomiaru jednej z najważniejszych ochron (zabezpieczeń) organizmu człowieka przed chorobami cywilizacji 4. Bardzo niska bariera wejścia i możliwość dochodów aktywnych praktycznie od razu.

@Aga

OMG, kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem skóry od zawsze i nie został wynaleziony w latach 80...

Misiek
@Baba jaga

Haha raypath nie padł chyba masz nie na bieżąco informacje.

Barbara
@Aga

No i pienionszki dobre zarobić można.

Antczakova

Świetna firma, bardzo ciekawe mozliwosci, genialne produkty, niesamowici ludzie! Jedynym minusem jest to, ze szaleje (usunięte przez administratora) i nie można sie tak czesto spotykac w wiekszym gronie... Produkty - polecam Atmosfera - polecam Pieniądze - polecam Kontakt z firmą i rozwiązywanie spraw na korzysc klienta - polecam. Podsumowując = genialna firma (jeśli dopiero zaczynasz przygodę, to upewnij się, że jesteś w linii Karoliny Łappo - Rzeplińskiej - MEGA PROFESJONALIZM).

Barbara
@Antczakova

Karolina.... to Ty? Mam nadzienie że to Ty. Pozdrawiam kochana P

Klient

Taki tekst jest na stronie rządowej .g o v .pl Uważajcie kochani. "W latach 90. XX wieku firma Nu Skin była badana przez FTC i stany Connecticut, Pensylwania, Florydę, Illinois, Ohio i Michigan. Firma rozstrzygnęła wszystkie sprawy i ostatecznie wypłaciła FTC 2,5 miliona dolarów w dwóch przypadkach. Kiedy prokurator generalny Connecticut odrzucił pierwotne warunki ugody i pozwał Nu Skin za prowadzenie piramidy finansowej, firma skończyła wypłata 85 000 $ i nie przyznając się do winy. Prokurator generalny Pensylwanii również pozwał Nu Skin, twierdząc, że firma prowadziła piramidę za pośrednictwem swojej spółki zależnej, QIQ Connections. Nawet HBO John Oliver wyróżnił firmę jako krytykowaną. Plik Chińskie media Nazwał Nu Skin piramidą w 2014 roku, a firma została następnie zbadana przez chińską agencję rządową. Nie był to pierwszy raz, kiedy firma spotkała się z krytyką za swoją działalność w Chinach. Firma Citron Research opublikowała raport, w którym w 2012 roku nazwał Nu Skin nielegalnym piramidą."

@Klient

Przepraszam, bo tak na szybko trafiłam na ten tekst. To nie strona rządowa. Wpiszcie w google: "5 ogromnych firm oskarżonych o bycie piramidami"

Kejt
@Klient

No nieźle. Nie wiedziałam o tym. Ciekawe czy one wiedzą

Olga

Najlepsze to jest słowo wydajny, odmieniane przez wszystkie przypadki i wciskane do każdego produktu przez przedstawicielki na drutach fb. Np. żel do lumi, jest tak wydajny, że starcza na dłużej niż fizycznie jest to do wyliczenia. Nakładamy go wielkości orzecha laskowego ( według przedstawicielek), pojemność 100ml, a wystarcza na tle jakbyś nakładała go wielkości ziarna kawy. Rozmnaża się, pączkowanie, czy jakiś inny rodzaj?

Maya

Witam, serdecznie. Tak czytam co poniektore komentarze i az mi sie cos robi. Zazwyczaj nie komentuje takich postow ale tym razem nie wytrzymalam. Jestem posiadaczka kiku urzadzen z tej firmy i powiem szczerze ze nie moglam lepiej trafic. I nie mowie o tym tylko dla tego ze dla nich pracuje, poniewaz zanim zaczelam pracowac dla tej firmy zakupilam sprzet i kosmetyki. Zelazko do twarzy - Juz po 1 miesiacu zauwazylam zmiany, moja cera zrobila sie gladsza, jedrniejsza a glebokie zmarszczki zanikaja( i dodam iz nie jestem systematyczna osoba w uzywaniu wszelkiego rodzaju sprzetow, makijazu czy lekow) LumiSpa- Przepieknie oczyszcza moja twarz, ktora mialam wysypana prosakami i juz po miesiacu uzywania zauwazylam ze polowa zeszla, najwieciej ich mialam w okolicy ust i oczu. W odpowiedzi dla Pani ktora twierdzi ze zniszczyla twarz ta szczoteczka, mowie iz musiala Pani uzyc sprezetu z jakiejs innej firmy lub zeli, lub kupila pani szczoteczke ktora nie jest dostosowana do Pani cery..Moja cera byla bardzo sucha i wrazliwa(nadal jest) uzywam Lumisa dla cery wlasnie wrazliwejj i suchej i prosze mi uwierzyc nawet nic mi nie jest, wrecz przeciwnie. Zelazko do ciala, ktoro rowniez zakupilam zanim zaczelam pracowac dla nuskin, sprawilo ze moje rozstepy zanikly a naciagnieta skora po schudnieciu zmniejszyla sie o 10cm po dwu miesiecznym stosowaniu., o pascie do zebow juz nie wspomne. Jestem osoba bardzo trudna do zadowolenia jezeli chodzi o wlosy i sceptyczna na wszelakie nowinki, odkad uzywam szamponu i maski a uzywam od niedawna moje wlosy zaczely mniej wypadac, zrobily sie bardzij nawilzone i zaczely szybciej rosnac. Jak juz wczesniej wspomnialam zakupilam te prdukty zanim zaczelam pracowac dla firmy i wlasnie dzieki temu ze mialam widoczne zmiany z nimi sie zwiazalam. W odpowiedzi ktorejs z pan ze to piramida i (usunięte przez administratora) Nu Skin znajduje się w pierwszej piątce firm o średniej kapitalizacji na corocznej liście „100 najbardziej godnych zaufania firm” Forbes.com. Firma Nu Skin uzyskała wynik ryzyka księgowego i zarządzania (AGR) 96 na 100 i jest akredytowana przez Better Business Bureau. Co to jest? (Biuro Lepszego Biznesu-Dzięki wsparciu firm akredytowanych przez BBB, BBB pracują na rynku godnym zaufania, utrzymując standardy prawdziwej reklamy, badając i ujawniając oszustwa przeciwko konsumentom i firmom oraz dostarczając konsumentom informacje przed zakupem produktów i usług.) od 1986 r. i uzyskała ocenę A+, najwyższą dostępną. Firma ktora promuje produkty o zlej jakosci lub wciska klientom kit nie mogla by trafic do BBB, a w Stanach klienci sa bardzo na to uczuleni i jak tylko widza ze gdzies za rogiem czai sie (usunięte przez administratora) od razu sprawa idzie do sadu. Produkty tej firmy sa sprzedawane w wielu sklepach drogeryjnych, ale ich ceny sa o 50%-70% wyzsze. My na sile nikogo nie namawiamy do zakupu, to jest kwestia wyboru, a jezeli kogos nie stac na zakup nie musi. Zastanawia mnie tylko skad tyle jadu w ludziach i tylko po to aby komus dokopac. Pozdrawiam wszystkich serdenczie i prosze badzie milsi dla siebie, zycie jest zbyt krotkie...

@Maya

Piszę Pani, że nie jest systematyczna a już po miesiącu używania żelazka do twarzy zauważyła Pani różnicę a głębokie zmarszczki zaczęły znikać. Ja natomiast jestem bardzo systematyczną osoba, zwłaszcza, że liczę na osiągnięcie oczekiwanego / obiecywanego efektu. Używałam galvanic spa przez ponad 5 miesięcy. Na początku nawet sobie wmawiałam, że są widoczne zmiany, ale każde wspomnienie tego przy mężu wywoływało dziwny uśmiech na jego twarzy na i mówił tylko "no skoro tak twierdzisz... :)" Z przykrością muszę napisać, że dałam się nabrać jak dziecko na reklamę zabawki. Wydałam sporo pieniędzy na bezużyteczne moim zdaniem urzadzenie oraz ampułki i kremy do niego. Po tak długim czasie używania zmarszczka powinna się chociażby odrobinę spłycić. Tak samo z pastą do zębów. Poza fajnym smakiem, szału nie robi. Wcale nie daje lepszych efektów niż np charcoal czy elmex. Innych produktów nie mogę ocenić, gdyż po użyciu tych czterech powyższych postanowiłam sobie odpuść dalszą przygodę z NuSkin. Teraz na twarz stosuje serum z peptydami, do tego serum z witaminami i retinol, masuje twarz quartz face roller i już po kilku tygodniach różnica była widoczna NIE TYLKO DLA MNIE. Do tego o wiele taniej :)

@Zawiedziona

Więc trzeba reklamować sprzęt u dystrybutora u którego pani kupiła. Może jest zepsuty ? Jak mam klienta co ku nie działa to proszę o zdjęcia przed i po 3 miesiącach stosowania a wiem ile dany klient używa bo mam zapisane i wiem że używa bo dokupuje żele .. Więc wtedy jesteśmy w stanie na gwarancji 2 letniej napisać do biura o reklamacje i zwykle dają nowy sprzęt po przeanalizowaniu sytuacji. Każdy sprzęt może się popsuć czy to komputer, czy telewizor czy suszarka. Nic niezwykłego

Kuba
@Maya

Zauważyłem, ze podstawa w tej ukladance to słowa, ze z reguły nie komentuje, ale nie wytrzymalam, Nigdy wcześniej nie komentowałam, ale muszę powiedzieć ze bla bla, liderki wszytskich ucza tego samego

Mała
@Kuba

Jest dokładnie tak jak piszesz. Podejście psychologiczne, wyrachowanie i determinacja do zarobienia pare groszy za wszelką cenę...

@Kuba

Zgadzam się niestety. Powielanie tych samych schematów, słów. Jak roboty. Przykro się na to patrzy. Dlatego szybko przestałam działać dla tej firmy i też wiem, że nigdy więcej tego typu struktur. Kosmetyki za taką cenę powinny mieć naprawdę dobry skład a jest tak tyle chemii na raz a klientki i same dystrybutorki mają często uczulenia ale nie wychodzi to na światło dzienne.

@Maya

Dokladnie ludzie są strasznie zawistni bo jeśli coś mi nie pasuje to nie kupuje. Ale to też nie znaczy że inna osoba nie będzie z tego produktu zadowolona...

Mon
@Maya

Hej , zakupilam Lumi spa w Norwegii bo tu mieszkam, po 10 miesiacach sie zepsul. I juz ponad miesiac czekam na reklamacje- podobno dostane nowy. Czy tak postepuje powazna firma?

@Maya

jak czytam to to zal mi was skoro to wszysttko jest takie super i głebokie zmarszczki znikaja to po co ta medycyna estetyczna powinna dawnoi splajtować a ona rosnie w siłe moje zdanie jest takie zadne urzadzenie nie zlikwiduje zmarszczek głebokich i nikt mnie nie przekona juz nie jedno probowałam

Isia
@Mon

Wymiana/wysyłka nowego sprzętu następuje odrazu po wypełnieniu maila. Bardzo szybko a 30 dni jest na wysłanie im zepsutego sprzętu. Dla mnie miłe rozczarowanie ze za ta debe nie wymieniają srobek itd tylko dają nowe!!!!

Magdalena
@Mon

Bardzo dziwne gdyż firma zareklamowane produkty wysyła wręcz natychmiastowo. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak długim oczekiwaniem na nowy produkt. Proszę skontaktować się z osobą u której Pani zakupiła i myślę że szybko uda rozwiązać się tą sytuacje .

Aska
@Maya

Czy to znaczy, że cudowną szczotka jest warta ok 400 zł. a firma w detalu bierze ponad 1100? Tak wynika z tego co Pani pisze. A jeśli to prawda, to jest to zwykła (usunięte przez administratora)

Psycholog
@Isia

Warte 50zł urządzenie nie warto naprawiać. Wysyła się nowe.

Kosmetolog i dietetyk
@Maya

Chyba ciebie nie stać. Nie kupię nic więcej, bo to nie warte 1/10 tego co chcecie (usunięte przez administratora)

Kosmetolog i dietetyk
@Aska

Słuszna uwaga szanowna Aska. Sprzedawcy z tej sekty tego i tak nie zrozumieją.

Psycholog

Mózg sobie zareklamuj, może ci wymienią. Pierdzielenie głupot, jak ktoś wcześniej napisał: "reklamować i pisać można ", ale nie liczcie na zwrot pieniędzy.

@Maya

Cicho już.... ale się naprodukowałaś jaka to super firma. Zwykła paplanina, gadugadu, bajdubajdu...tu jest Polska, a nie Stany Zjednoczone.

@Kuba

Nie tylko tego uczą liderki. Często jeszcze spotyka się: - jak Cię nie stać to nie kupuj - skąd tyle jadu u Ciebie - chyba w życiu Ci nie wyszło, że tak oczerniasz firmę - itp Sekta jak nic.

Elis
@Angelika

A ja ,mam uczulenie na kremy z ziaji z avonu ale nie neguje tego poniewaz kazda skora jest inna i każdemu co innego pasuje wiec te komentarze jakie to kosmetyki nu skin sa złe sa zbedne nie wszystko wszystkim słuzy na całym swiecie w 29 krajach jest nu ski i oczywiście w Polsce sa najgorsze kosmetyki nu skin ciekawe ze firma od 29 lat utrzymuje się na rynku gdyby to wszystko tak zle wyglądało kochani to nie wypłacili by się z odszkodowan więc dajcie ludziom spokojnie kupowac a wy dajcie sobie na wstrzymanie wszystkie kosmetyki sa dobre kazda firma ma lepsze lub gorsze kosmetyki a ile to człowiek nakupił kosmetykow ktore poszły do kosza bo uczulały a wcale mie należały do najtanszych naprawde

Elis
@Mała

przepraszam mała a jakie to wyrachowanie ktos cie złapał zareke i trzymał i kazał kupic bo jak nie to co ,ale odkryłas ameryke że w handlu podchodzimy psychologicznie do klientów jak wszedzie indziej a reklama w telewizji to nie psychologia dziewczynkodaj spokoj i nie obrażaj naprawde rozbawiłas mnie do łez taka obrończyni wszyskich potencjałnych klientów tak wszystkie sklepy pozamykac bo działają psychologią na klienta az uszy wiedna od tych bezsensownych komentarzy pozamykajmy sklepu z odzieżą bo wciskają nam plastik w ubraniach a wogole wszysko zamknąc jawne działanie na niekorzyść firmy nu skin dobrze że marka może obronić sie sama i nie potrzebuje tutaj zachwalania jaka to jest rewelacyjna .

@Elis

Jejku, jaki chaos... Nie lepiej użyć interpunkcji? Wtedy przynajmniej można było by zrozumieć o co chodzi w tej chaotycznej wypowiedzi. A tak, to jedynie kolejny dowód na to, że głównie słabo wykształceni ludzie pracują dla NuSkin...

Haha

Słabo wykształceni pracują w nuskin, to fakt. Ale za to do mają jak zwykle najwięcej do powiedzenia. Petarda, och I ach, sztos... ))))))

@Elis

Nie kombinuj niunia... Sklepy odzieżowe i inne biznesy nie działają tak jak wasze szemrane biznesy . Wy wprost na swoich grupach chcecie Klientów robić w bambuko.

@Haha

Oj zdziwiłabyś lub zdziwiłbyś się kto pracuje w NuSkin.

@Haha

Oj zdziwiłabyś lub zdziwiłbyś się kto pracuje w NuSkin.

Kto??? Konkrety....

Niezadowolona
@Inez

Potrzebuje jakiś namiar do tej firmy kogoś wyżej nie tych co tylko niby zamawiają . Bo moje kremy zginęły i pieniądze tez ???? 8 miesięcy czekam na zwrot i nic . Miał ktoś taka sytuacje ?

@Maya

I znowu bajery typu: - jak kogoś nie stać, to nie musi kupować - skąd tyle jadu w ludziach - pewnie konkurencja pisze negatywne komentarze - petarda, sztos - och i ach - powoływanie się na jakieś kupione nagrody w nic nie znaczących konkursach - powoływanie się na autorytety ( w twoim poście tak się podpieras jaka to super firma z hameryyki A tymczasem na tym forum tyle negatywnych komentarzy. Nie kombinuj Maya, przejrzyj na oczy. Chyba że już mózg sprany do ostatniego zwoju.

Ilona
@Inez

Jakoś możesz jaśniej sformulowac swoją wypowiedź? :D

Klient

A ja podejrzewam, że ten sprzęt nie jest zepsuty. On po prostu nie działa tak jak jest reklamowany. Jak zwykle efekty tych urządzeń działają tylko na wyznawcach nuskina!

@Mon

Ta firma tylko udaje taką poważną i uczciwą. A te konsultantkami...... masakra. Ani poważne, ani uczciwe.(usunięte przez administratora)

@Ilona

Jaśniej nie da się już tego sformułować. Niech Ci ktoś inny to rozjaśni. Nie zamierzam tracić czasu na pisanie z ciemniakiem. Sorry

Wow

Świetna,merytoryczną odpowiedź,brawo

@Wow

NiktMayij nie pytał, a Maya rozpisała się jaka to super firma. Więc jaka odpowiedź??? Na co??? CO TY PISZESZ? Haha, a ty następny nawiedzony przyklaskiwacz??? Grupa wsparcia odezwała się, haha.

Aneta

Nu Skin to jedno wielkie nabijanie ludzi w butelkę. Wystarczy logicznie pomyśleć: gdyby to były produkty, których jakość jest warta swojej ceny, wtedy firma weszłaby do sieci drogerii czy aptek i miałaby sprzedaż dziesięć razy większą. Ale w sieciach nikt tego nie chcę, ponieważ wiedzą, że Nu Skin oferuje w cenie 80 złotych produkt warty 15 złotych. Pomyślnie logicznie u nie dajcie się nabrać.

Hania
@Aneta

Dokładnie, masz rację. Ale ludzie dzisiaj nie myślą i dają się nabrać na cudowne eliksiry, za które płacą 5 razy więcej od ich realnej wartości.

Paula
@Aneta

Masz rację. Ja dałam się naciągnąć na bardzo drogie produkty Nu Skin, które nie mają żadnej wartości. Są zachwalane przez kobiety, którym ta firma wyprała mózg. Nigdy więcej nie dam się tak nikomu nabrać.

Hiacynta Bukietowa
@Aneta

Bardzo słusznie. Realna wartość produktów Nu Skina to może jedną piąta. Nabijają ludzi w butelkę i dzięki temu mogą fundować pracownikom drogie zagraniczne wyjazdy i darmowe pobyty w wypasionych hotelach. A naiwni klienci dający się im oszukać to finansują kupując to badziewie.

Adrianna
@Aneta

Potwierdzam: produkty Nu Skin to zwykle nabijanie ludzi naiwnych w butelkę. Ja dałam się nabrać, na szczęście tylko raz. To produkty nic nie warte.

Aneta
@Aneta

Aha no bo to sprzedaż bezpośrednia. Czyli nie może zostać wprowadzana do sprzedaży ogólnej w aptekach i sklepach

Iza
@Aneta

Bzdura. Gdyby firma miała dobry produkt, byłaby zainteresowana dotarciem do jak najszerszego kręgu odbiorców. Znajdź mi firmę, która woli mieć obrót rzędu miliona złotego zamiast obrotu rzędu stu milionów (nawet przy niższej marży), przy założeniu, że cały koszt marketingu wezmą na siebie sieci drogeryjne. Tylko ktoś pozbawiony zdolności logicznego myślenia może uważać, że firma świadomie wybiera sprzedaż bezpośrednią. Sprzedaż bezpośrednią wybierają tylko firmy, których sieci nie chcą, ponieważ realną wartość produktów Nu Skin to 20 PLN, a sieci nie pozwolą sobie tego wcisnąć za 80 PLN, dlatego Nu Skin musi szukać naiwnych, żeby im wcisnąć to badziewie.

Magda
@Aneta

Dokładnie. Zobaczcie, nawet najbardziej renomowane firmy kosmetyczne typu Chanel są w sieciach drogerii, typu Douglas czy Sephora. Tylko, że oni oferują produkty bardzo drogie, ale warte swojej ceny. Jeśli kogoś nie ma w tego typu drogeriach, a jest zmuszony do sprzedaży bezpośredniej, oznacza to, że ta firma po prostu (usunięte przez administratora) i kilkakrotnie zawyża ceny. Czy tak trudno to zrozumieć? Jak długo jeszcze będą naiwni ludzie dający się (usunięte przez administratora) takim Nu Skin?

Monik
@Aneta

Czym różni się sprzedaż bezpośrednia od piramid handlowych? Nu skin udaje że nie jest piramidą. Wszystko na granicy prawa. W niektórych krajach sprzedaż bezpośrednia jest zakazana, jeśli nie spełnia pewnych warunków.

Donia
@Aneta

Też doświadczyłam tego nabijania w butelkę za pomocą sekciarskich metod stosowanych przez kobiety z wypranym mózgiem. Jak najdalej od Nu Skin - to moja rada dla wszystkich.

Niezadowolona
@Aneta

Właśnie sie dałam naciągnąć zamówiłam kremy i ani Kremow ani pieniędzy . Czy mogby mi ktoś pomoc jak to załatwić i odzyskać pieniądze ?

Dziewczyny chciałam was ostrzec przed osobą która na fB (usunięte przez administratora) sprzedaje podróby ja się tak naciełam straciła pare tys gdy pytam o reklamacje jest chamska i wurgalna i mnie blokuje osoba ta jest z Krapkowic natalia wygladacz uwazajcie żeby do niej nie trafić

@Anonim

Tak ta dziewczyna jest dziwna ogłasza że ma pracę po czym na zapytania odpisuje bardzo (usunięte przez administratora)nie miło a gdy jest wszystko dogadane oferuje 10 gr za posta i pod jej postami słowo polecenia to jest smieszne. Nie polecam i ostrzegam (usunięte przez administratora)

@Anonim

Też zostalam (usunięte przez administratora)przez tą osobę z Krapkowic. Ani kasy ani produkty. Natalia wygladacz pownniscie się tą osobą zając bo jak widzę nie jestem pierwsza oszukana przez nią

Mzk
@Anonim

Ja tak samo zostałam (usunięte przez administratora)ale przez Ulę Dziekan z Gościna okolice Kołobrzegu obie sprzedają to samo, również była chamska i mnie zablokowała. Może są jakieś Panie z okolic, które zostały (usunięte przez administratora), trzeba coś z tym zrobić jak można tak perfidnie (usunięte przez administratora)ludzi i to na duże pieniądze. Jest ich spora grupa i działają wspólnie na fb.

Monia
@Mzk

Dziewczyny to seryjne (usunięte przez administratora) chamskie wulgarne miłe do chwili wpłaty miałam przypadek z Natalią z Krapkowic nie polecam Moje pytanie czy firma nu skin się tym zajmie??? Chyba mają dostęp do pracowników

Magda
@Monia

Tak to szajka robi to z Karoliną pawelec razem na wzajem nakrecaja swoje konta jakiś czas temu też mnie nabrały a ta z Krapkowic jest nadzwyczaj bezczelna nu skin zrob coś z tym

Krysia
@Magda

Jestem w tym samym przypadku jedna z nich mnie nabrała z tego co widać po ich profilach na fB to oby dwie się nakręcają pozytywnymi Komentarzami. Stracilam ponad 3 tysiące zł ani produktu ani zwrotu Kasy Natalia wygladacz kiedyś Ciebie też tak ktoś oszuka Pamiętaj zło złu wraca

Agata
@Monia

czesc, zglos to do nuskin bezposrednio na adres: polandweb@nuskin.com (usunięte przez administratora)

Monia
@Agata

Niestety, nikt nic nie odpisuje na moje wiadomości więc wolę swoje żale wylac tu a tym samym ostrzec przed daną konsultantką

JK
@Agata

Ten biznes kręci się dzięki krętactwu i robieniu ludzi w balona. Więc nuskin nic z tym nie zrobi.

@Mzk

Tak, też takn ważam. Banda naciągarek na hajs. Tak, jest ich spora grupa i działają wspólnie na FB.

@Magda

To najlepsze naganiaczki na produkty nuskin. Więc firma nic z tym nie będzie robić. Mniej więcej na tym polega ten biznes.

Szkoda

Wszystko byłoby fajnie gdyby dystrybutorki nie zaniżały cen… chcą powiększać zespoły i wskazują ceny sprzedaży na początku a same sprzedają produkty poniżej ceny zakupu byleby wyrobić punkty i zarobić na zespole, wiec jak nowe dziewczyny mają zarobić? Dałam się na to nabrać… do tego firma sprzedaje produkty na Allegro a szczyci się zakazami. Bez perspektywy. Powodzenia!

Nana

Całe nuskin to bzdura marża nakladana na produkty to jakis kosmos. Wejdzcie na aliexpres te same lumispa za 100zl kupucie. Jakies kaszki, samoopalacze. Te laski co to sprzedaja dostaja 30% dodatkowo za zwerbowane do pracy inne dziewczyny tez maja na nich procent do tego ci nad nimi tez musza zarabiac to sobie same odpowiedzcie ile tak na prawde jest warty produkt

@Nana

Produkty są warte tyle ile każde z wyższej półki , z badaniami klinicznymi ,na czystych biologicznie składnikach , gdzie niektóre są produkowane w systemie GROVIV bez żadnego dostępu do metali ciężkich , pestycydów, smogu , spalin. Jestem bardzo zadowolona z produktów tak jak każda moja klientka i członek rodziny. Nie wiem skąd się biorą źle komentarze tutaj ???? czytam i jestem w szoku co tu widzę. Firma jest i bedzie jedna z najlepszych ,właśnie ze względu na skuteczność sprzętów i produktów :) dlatego właśnie firma działa już 37 lat , właśnie że względu na (usunięte przez administratora) produkty , które pomagają w niedoskonałościami cery , włosów i ciała . Są też suplementy mega najwyższej jakości amerykańskiej 6 s i skaner biofoniczny technologia nagrodzona Noblem. Tutaj nie da się powiedziec nic złego o urządzeniach. Jest to technologia najlepsza na świecie do pielęgnacji w domu według niezależnej instytucji euromonitor która bada cały rynek beauty na całym świecie :) Jestem bardzo zadowolona z wynagrodzenia , atmosfery , etyki pracy - przynajmniej w moim zespole KBO , wspierają mnie znajomi , rodzina , mąż , dziecko. Każdy jest zadowolony ze zrezygnowałam z etatu i mogę powieść więcej czasu na bycie w domu i przy rodzinie :)

@Goska

To wpis typowej osoby zwerbowane przez Nu Skin. Ciągle te same Gądki, te same wyuczone na pamięć slogany.

Milutkos
@Nana

Moja znajoma została „partnerem” tej firmy. Codziennie jest multum informacji i postów o wspaniałości tej działalności . Zachwytom nad produktami nie ma końca. Widząc coś po raz setny, człowiek w końcu się zainteresuje . Zaczęłam podpytywać o LumiSpa. Kosztuje 830 zł , czasami dają jakieś promocje , max -30%....... z ciekawości po przeczytaniu Pani komentarza , weszłam na allieexpres . Rzeczywiscie ! Jestem w szoku. Tam kosztuje dokładnie 136 zł z darmową wysyłką. Dziękuje za otrzeźwienie umysłu. Dobrze ze nie wydałam tych 800zlotych.

@Goska

Już po pierwszym zdaniu widać, że jesteś konsultantką NuSkin i będziesz powielała to co ci każą, bo przecież zajmując się sprzedażą tych produktów. Już Ci piszę skąd się biorą negatywne opinie tutaj i na wielu innych forach. Otóż są to opinie NIEZADOWOLONYCH klientek, które miały do czynienia z tymi produktami. Jest ich naprawdę bardzo dużo. Niestety ja również zaliczam się do tej grupy. Wydałam mnóstwo pieniędzy na galvanic spa oraz kosmetyki do niego przeznaczone. Używałam wiele miesięcy, mając nadzieję, że w końcu zauważę efekt. Zauważyłam. Mega zniszczoną skórę, strasznie cienką pod oczami. Doprowadzenie jej do poprzedniego stanu zajeło mi kilka miesięcy. Później było już tylko lepiej. Wystarczyło tylko używanie serum, kwasow i nawilżaczy. Jak widzę gdzieś taki wpis jak Twój, to szczerze mam nadzieję, że nikt normalny w to nie uwierzy. Chętnie polecam każdemu dokument Secrets of the Multi-Level Millionaires: Ellie Undercover

Angelika

Moja znajoma jest konsultantką nu skin, konto na fb i tysiące postów jakie to kosmetyki i urządzenia są dobre. Ale tak mnie zastanawia skoro są takie dobre a wszystkie niedoskonałości znikają już po pierwszej aplikacji to czemu jej matka jeszcze jest tak pomarszczona a ona po kapsolkach z herbaty jeszcze nie schudła? A komentarze pod każdym postem te same regolki i te same osoby mało tego wejdź w profil jednej osoby komentujacejj okazuje się że ona też ma grupę nu skin czyli od niej nic nie zamawia bo ma u siebie tak. (usunięte przez administratora) jak mogą.

@Angelika

Dokładnie to samo zauważyłam. Poczytałam trochę u NuSkin i jedną z ich wskazówek /zaleceń jest "wzajemne wsparcie", czytaj wzajemne zachwalanie produktów komentowania i podbijanie postów reklamowych.

@Ewa

Dziewczyny które chcą coś kupić są werbowane do nuskin. Ja na fb jestem w jednej grupie bo ktoś mnie dodał zaakceptowałam zaproszenie. Po pewnym czasie jedna z nich zaczęła do mnie pisać że jestem piękna i trzeba to wykorzystać a przy okazji zarobić promojac nuskin. Długi czas mnie atakowała aż wkońcu musiałam ją zablokować.

mikolda
@Nana

Na każdym produkcie tych sklepowych też jest marża ok 70%. Różnica jest taka, że w sprzedaży sklepowej zawiera się tam gównie koszt dystrybucji i reklamy a w sprzedaży bezpośredniej jest to wynagrodzenie dla dystrybutorów. Firmy MLM działają z powodzeniem od 1937 roku. Nuskin działa ponad 30 lat i nie posiada w swojej ofercie tysiąca produktów więc gdyby produkty się nie broniły firma dawno by padła. Produkty w sieci marketingu bezpośredniego w każdej firmie są dobre jakościowo, inaczej nie miałoby to racji bytu. Pomyśl, jeśli kupujesz krem za 20zł w drogerii a 60-70% to jest marża to ile wart jest ten produkt 7 zł, co w takim razie może być w składzie kremu za niecałe 2 EUR ?

@Nana

Oryginalne LumiSpa na aliexpres? Widziałaś zdjęcia? Według Ciebie to jest to samo urAdzenie? Gratulacje, kup i wyślij zdjęcia swojej cery po stosowaniu.

@Goska

Jakby te produkty były warte tyle, ile każde z wyższej półki, to te produkty nuskin byłyby dostępne w drogeriach i sklepach. Ale tam ich nie ma, gdyż musiałyby być konkurencyjne do innych produktów z wyższej półki. A nie są konkurencyjne. Badziew za ogromną cenę. Więc polityka firmy jest taka, żeby ogłupiać klientów i wciskać im bubel że niby to produkty z wyższej półki. Najlepiej wcisnąć kobietom szukającym pracy i obiecankami że zarobią. Efekty spranych mózgów widzimy na tym forum.

Dokładnie... 90% piszących, że są chętni to osoby z nus. Do tego nie mówienie wprost, że to praca i na tym zarabiamy, tylko jakaś koleżeńska "pomoc" przy zamówieniu, pisanie cen na priv... Wszystko tak grubymi nićmi szyte, śliski interes, żeby tylko jak najwięcej zataić, ukryć. Nic przejrzystego, rzetelnego... A no i jeszcze zarabianie na nowych kandydatach sprzedając im do testów produkty po zawyżonych cenach...

Agnieszka
@Kasia

Czy śliski interes No nie bardzo. Jest na rynku prawie 40 lat. Jest na giełdzie nowojorskiej można wejść sobie i sprawdzić jakie ma notowania. Tak sprzedają dziewczyny z innych linii( nie będę pisać z jakich) ja nigdy ani moje dziewczyny nie sprzedajemy po zawyżonych cenach. Czy jest to ciężka praca? Oczywiście. Czy ciężko znaleźć klientów? Tak. Ale nic w życiu nie przychodzi łatwo. Czemu nie piszemy cen na relacjach? Bo mamy tak w umówie ze nie możemy podawać cen publicznie ( nie mój wymysł) chcecie poznać ceny wystarczy wejść na stronę i macie ceny. Tylko każdy dystrybutor może dać rabat . Wiec dl mnie tu nie ma nic śliskiego. Ludzie myślą ze przyjdą pokażą Lumi spa i zarobią miliony , No tak to nie działa . Da się zarobić miliony ale trzeba ciężko pracować. I znam osoby które zarabiają gigantyczne pieniądze.

Doradztwo biznesowe
@Agnieszka

Chcesz zarobić? Idź butelki pozbierać i zanieś do skupu. A nie nabijaj ludzi w butelkę.

Irena
@Doradztwo biznesowe

Dzięki za radę... Ale może Aga by podpowiedziała co takiego robić żeby dobrze na tym zarabiać? Zaciekawiła mnie cała sprawa :)

@Doradztwo biznesowe

A kto nabija ludzi w butelkę? Wszystko jest jasno przedstawione, niczego firma nie ukrywa. To jest jak z własnym biznesem. Chcesz mieć swój własny biznes, być sobie szefem, ale musisz zainwestować, w lokal, w produkty, w reklamę, trochę czasu minie nim ludzie Ci zaufają a kasa zacznie się zwracać. W NuSkin możesz prowadzić swój biznes bez inwestycji, nie musisz mieć lokalu bo pracujesz z domu, produktów na zapas zamawiać nie musisz bo jest od tego magazyn, na nawet zamówień klientów nie musisz zamawiać do siebie i bawić się potem w pakowanie i wysyłanie dalej tylko możesz zlecić wysyłkę do klienta, mamy internet by się pokazywać, realne efekty swoje i klientów. Ale trzeba pracować, manna z nieba nie spadnie. Nie wiem skąd tyle w Tobie jadu, nie wyszło Ci? Widocznie to nie dla Ciebie lub za mało pracowałaś. Bo to ciężka praca tak, nie każdy się tu odnajdzie, nie każdy może być prawnikiem czy lekarzem, dla innych etat to marzenie, czy się stoi czy leży 10tego pensja wpłynie. Tu trzeba się narobic by zarobić ale zarobić można 3x tyle co na etacie a i znam osoby które zarabiają grubą kasę.

@Kasia

To nie jest piramida, ja nie zarobię na tym, że kogoś wprowadzę lub że ta osoba coś zamówi, ja muszę pracować na to by zarobić. Co ludzie chcą zataić? Cenę? Że podają na priv? Ja wysyłam linki z cenami, to nie Rossmann. Skąd masz takie źródło informacji?

@Martyna

Zarobisz i to nie malo. Dlatego tak na siłę szukają. Widze ,ze mozg juz sprany . Nie działają te cudowne urządzenia. Tak dalam się naciągnąć. Konsultanta do dzisiaj mnie stalkuje ,zeby tylko co zamówić. Odpowiem na pytanie stosowałam zgodnie z instrukcja , nawet widy piłam więcej. Niesty ,danych cudow nie było jak na zdjęciach. Ostrzegam kolejnych naiwnych

@Martyna

Napisałaś , że nie zarobisz na tym że kogoś wprowadzisz lub że ta osoba coś zamówi. Przepraszam, to na czym zarabiasz? Może coś nie zrozumiałam? Wyjaśnij, bo moim zdaniem piszesz głupoty.

Ola

Przedstawicielki Nu skin to koło wzajemnej adoracji. Zakładają grupy na fb gdzie jedna przez drugą komentują jaka to petarda, sztos, och i ech. Kupiłam pastę do zębów- albo i bez niej z pastą o połowę tańszą mam doczyszczone zęby, albo ona działa tylko na przedstawicielki Nu skin. Tych pozytywnych bzdur nie da się słuchać. Niektóre to już po jednym umyciu widzà różnicę ???? Lumi spa- po roku używania razem z tymi ich żelami, nie widzę żadnej różnicy. Ani ja ani nikt z mojego otoczenia.

Irena
@Ola

Czyli w sumie te produkty są normalne, a nie jakieś nadzwyczajne?

@Irena

Produkty normalne tzn. przeciętne. Nie jakieś nadzwyczajne. Za to za bardzo nadzwyczajną cenę )))

Asieńka

Słuchajcie to taka sekta. Słuchać się tego nie da.. zachwalają każdy produkt a na rynku jest wiele lepszych produktów od Nu skina ???? taka sama szczoteczka nie z nu skina kosztuje 200 zł żele możemy kupić z innych medycznych firm tez o wiele taniej ! Mam kilka produktów tej marki i sory ale jako kosmetolog znam lepsze produkty do pielęgnacji twarzy czy ciała.

@Asieńka

Pisze Pani o szczoteczce ? A Nuskin na w swojej ofercie szczoteczki ? Wydaje mi się że nie! Żele - chętnie się dowiem jaki żel odpowiada żelowi który stosujemy w połączeniu z LumiSpa . Nie ma takiego , bynajmniej nic mi nie wiadomo a przeszukałam wiele firm i nie znalazłam żadnego o podobnym składzie a już napewno nie taki który zawiera Ageloc .

@Asieńka

Jakie na przykład? Proszę podać nazwę marek? Szukam dobrych kosmetyków albo tabletek ? Mam bardzo zniszczone włosy od chloru oraz w wyniku zaniedbania

Gosia
@Anonim

A i owszem, ma. Zachwalany i tajemniczy "LumiSpa" to po prostu podbajerowana wyglądowo szczoteczka soniczna. Bardzo nieładnie ze strony NuSkina, że zastosował technologię znaną już z innego urządzenia, przy czym twierdzi, że to jego innowacja i te całe konsultantki wrzucają do sieci filmiki, gdzie porównują LumiSpa z wiodącymi szczoteczkami na rynku - test brudnej mandarynki. Temat polega na tym, że LumiSpa na mandarynce brudnej od fluidu używany jest z żelem czyszczącym, natomiast szczoteczka soniczna tradycyjna jest spryskana jakimś płynem "X" (może wodą?!) i sprawne rączki konsultantki prezentują, że LumiSpa czyści a soniczna rozmazuje brud. Pogratulować rzetelności.

Gosia
@Anonim

A czym droga Pani jest ten AgeLOC? Kwas? Kolagen? Witamina? Rozumiem patenty, ale można by przybliżyć szaremu człowieczkowi temat, bo opisy typu "magiczny, opatentowany AgeLOC" nic nie mówią potencjalnemu klientowi.

@Asieńka

Chce kupić taką szczoteczkę do czyszczenia twarzy jak lumispa, czy może mi pani doradzić, który na rynku jest tak dobry lub lepszy od tego z nu skin? Pozdrawiam

edith
@Asieńka

Możesz mi polecić te produkty. Głównie mnie interesuje ta szczoteczka do twarzy, gdzie ja można kupić?

Ardon
@Asieńka

Ha ha dobre sobie .... Avon albo Oriflame ... Kosmatolog dobry nie ma czasu tutaj siedzieć! Śmiech i tyle

@Asieńka

Hmmm...to niech pani powie jaki ? Bo recenzje wydała nawet pani Ania Ibisz ze dokladnie oczyszcza. Poza tym szczoteczka jest wykonana z silikonu medycznego powlekanego jonami srebra ktora jest antybakteryjna dzieki czemu brud nie rozprzestrzenia się po całej twarzy. Zele są dedykowane do różnych typów skory tak samo nakładki są dopasowane do różnych typów skory. Poza tym szczoteczka nie podrażnia buzi bo automatycznie się zatrzymuje Niezależni ludzie którzy testowali stwierdzili ze sa bardzo zadowoleni z efektów sprzętu . Ja mam ponad rok czasu i nie wyobrażam sobie buzi myc inaczej.uczucia zdjęcia kg brudu z buzi bezcenne. Poza tym czesto pokazuje jak po wacikach które są już czyste ile jeszcze zanieczyszczen zostaję na buzi. Więc proszę czekam na pani kontr argumenty.

Ona
@Anonim

A jaki jest skład, wstawisz Inci?

@Asieńka

może pomyliłaś marki? bo w nuskin nie ma "szczoteczki" :)

Kinga
@edith

Zapraszam do kontaktu, prześlę najlepszą ofertę. email- kingusia100@interiia.pl

@Kinga

Paragon/faktura będzie?

@gosia

Na pewno nie pomyliła marki. LumiSpa jest potocznie nazywane szczoteczką :) Nie wiedziałaś? Nawet konsultantki na swoich prezentacjach mówią o nich "cudowne szczoteczki". Szczerze, zdecydowanie wolę nazwę szczoteczka, niż kompletnie nieprofesjonalne "lumiś" hahaha

Paragon, faktura będzie? Co tak Pani milczy?????

@Zawiedziona

Jaka szczoteczka, każda konsultantka Cię poprawi to technologia ????

Zostaw merytoryczną opinię o NU SKIN - Warszawa

• Jak się pracuje w NU SKIN?

Zobacz opinie na temat firmy NU SKIN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NU SKIN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NU SKIN?

Kandydaci do pracy w NU SKIN napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NU SKIN