Opinie o NU SKIN w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie NU SKIN. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NU SKIN o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NU SKIN w Warszawa

Zadowlonaklientka

Mam 50 lat i klientką jestem od 3 lat, posiadam wszystkie urządzenia. Moja kosmetyczka weszła do firmy 3 lata temu i obserwowałam przemianę jej skóry oraz jej mamy. Miałam okazje najpierw dotknąć wszystkich urządzeń, większości kosmetyków, wziąć próbki do domu. Zawsze przed zakupem, moja kosmetyczka przeprowadzała ze mną wywiad, sprawdzała stan mojej cery i mówiła czego możemy się po danym produkcie spodziewać. Dałam się jej zaopiekować moją twarzą w gabinecie i zaufałam co do dobranej pielęgnacji domowej z produktami Nu skin. I wiecie co ? Koleżanki zaczepiają mnie na ulicy co ja takiego robię z Twarzą - a nigdy nie stosowałam żadnych igieł czy botoxów czy innych wypełnień! Moja skora nigdy tak do rze nie wyglądała, nawet jak miałam 30 lat to wyglądała gorzej. Fakt jest taki, że nie są to tanie produkty dla każdego i należy to wziąć pod uwagę. Ale jeśli mnie na to stać to ja wolę dbać sama w domu, niż chodzić na zabiegi do gabinetu, które też do tanich nie należą i trzeba je robić serią bo inaczej nie działają! Oczywiście jedno nie wyklucza drugiego i do kosmetyczki chodzę ale już dużo rzadziej bo mam spa w domu i super skóre. Druga sprawa to straszne, jak ludzie mówią ze 10 minut dziennie na pielęgnacje to dużo i nie maja czasu na takie coś. Szorujecie gary, podłogi i okna godzinami albo sprawdzacie życie wszystkich ludzi wokół na fejsie zamiast poświecić sobie 10 minut. Współczuje takiego podejścia, gary można wymienić a z twarzą ciężko to zrobić ????‍????️ Ja jestem bardzo zodowolona, jeśli planujecie zakup to poszukajcie zaufanej dziewczyny znającej się na temacie, niech wam dobierze pielęgnacje a nie pożałujecie

Jhjhj
@Zadowlonaklientka

Gdyby kosmetyczka współpracowała z inną firmą to byś też ją poleciła. Taka prawda. Kosmetyczka wpakowała się w nuskina i teraz musi opchnàć te produkty ????????‍♀️

Gienia

Mnie też stać na drogie kosmetyki. Ale te z tej wybujałem firmy są nie warte tej ceny. Zwykłe, przeciętne kosmetyki za kosmiczne ceny. Sekta..i te nakręcające się konsultantki/zwodzicielki szumnie zwące siebie konsultantkami ;-)

Zawiedziona

Taka prawda. To nie jest dla wszystkich, bo jak ktoś ma trochę pojęcia o tym jak to działa, to na pewno się w to nie wpakuje. Jak kogoś stać, to zainwestuje w DOBRE kosmetyki (często niekoniecznie drogie), które rzeczywiście działają,a nie są sztucznie napędza przez wielbiące siebie nawzajem "konsultantki".

@Zadowlonaklientka

Wybrałam, przetestowałam i to była najgorsza z decyzji. Nic nie warte produkty, pieniądze wywalone do (usunięte przez administratora) O wiele lepiej sprawdza się używanie serum. Wystarczy odpowiednią pielęgnacja. Jak dla mnie po ponad pół roku testowania, opinia jednoznaczna. TOTALNA porażka. Poza tym, wystarczy poczytać opinie o firmie. Ale te prawdziwe, a nie sponsorowane bądź rozpowszechniane przez kółko wzajemnej adoracji sprzedawczyń. One powiedzą to, co chcesz usłyszeć i to co im nakazują odgurnie, aby wcisnąć komuś produkty. PS twoja kosmetyczka weszła do firmy 3 lata temu i ty obserwowałaś "jej przemianę" przez ten czas pomimo, że sama jesteś klientką od 3 lat? Dleczego więc nie obserwowałaś siebie w tym czasie? Kupy się nie trzymają twoje bzdury.

Była partnerka biznesowa

Postanowiłam zostawić tu komentarz bo po prostu chce mi się śmiać z tego co czytam. Jaki poziom reprezentują sobą ludzie, którzy oceniają to czy ktoś zarabia pieniądze po tym jak się ubiera, jakie ma mieszkanie czy jakim autem jeździ? Niestety, ale zdziwilibyśmy się z jakimi długami są ludzie co chodzą w paskach gucci i jeżdżą sportowymi samochodami. Pracowałam w Nu Skin prawie 3 lata. Moja największa wypłata za miesiąc to było 25 k. Tak jak w biznesie czasami było 10 k czasami 5 k a czasami 2 zależy od miesiąca. Od pierwszego miesiąca zarabiałam bo potraktowałam to poważnie, ale wiadomo zaczęło się od kilkuset złotych. Ale dołączały do mojego zespołu dziewczyny, które przez np pół roku nic nie zrobiły, nic nie sprzedały - to za co miały dostać wynagrodzenie? Za chęci i ładny uśmiech? ???? Prowadziłam działalność. Ci co piszą, ze w Polsce jest prawo ze zarabia się pewna minimalna to chyba nie znają prawa ???? są różne opcje rozliczania w sprzedaży bardzo często w oparciu o prowizje, jak pracujesz jako agent nieruchomości i nie sprzedaż w miesiącu nic to tez nic nie zarabiasz. Ja zrezygnowałam z kilku względów, na tym etapie wymagało to ode mnie dużego zaangażowania a moja praca tez wymaga ode mnie bardzo dużego zaangażowania. Moja praca jest tez moja pasją i czymś co zawsze chciałam robić wiec wygrałam, ale Nu Skin pozwolił mi żyć na fajnym poziomie. Z minusów dużo stresu, mierzenie się ze słabymi opiniami i oczernianie przez ludzi, jak kros jest tak wrażliwy jak ja to może być ciężko, minus, że organizacja musi być petarda u ciebie bo inaczej zmarnujesz czas a nie zarobisz, praca musi być zrobiona, praca często wieczorami. Także są plusy i minusy, ale moim zdaniem warto spróbować jak ma się takie myśli i samemu ocenić a nie rezygnować przez jakieś komentarze ???? + produkty super i używam do dziś, ale cena rzeczywiście jest wysoka co sprawia ze nie prowadzi się tego biznesu bardzo łatwo

@Była partnerka biznesowa

Kolejna naganiaczka. Zarabiałaś 25k, a to jak mówicie biznes się rozwija i potem sam zarabia na siebie, tzw. śnieżna kula. Pewnie miałaś dużą strukturę innych naganiaczek i tak sobie zrezygnowałaś. Ale polecasz. Ale bajki piszesz.

Przez przypadek znalazlam sie w grupie Daria Dudzik Strefa Piekna. Pani Daria kilkukrotnie (6x- mam to udokumentowane) probowala mnie naklonic do wspolpracy. Raz z ciekawosci obejrzalam filmik na YT gdzie líderki NuSkin mowia o tym ze doslownie dziewczyny same sie do nich zglaszaja. ????????chyba cos musze sobie w miec skoro Pani Daria byla taka natretna. Zamowilam z czystej ciekawosci paste wybielajaca. Zgadnijcie. Zero efektu. Napisalam do Pani Darii ze niestety pasta jest lipna. Pani Daria zapytala sie czy zrobilam sobie zdjecie przed i po. Ja mowie ze nie musialam bo mam implant. A wiadomo ze implant sie nie wybieli wiec mam sie do czego odniesc. Pani Daria ze to nie to samo. Troche sie zawiodlam bo Pani Daria nie wierzy w moja inteligencje. Serio Jaka jest roznica miedzy zdjeciami do porownania do implantu. Wiec ja zwatpilam w inteligencje Pani Darii bo chyba mysli ze implant tez sie wybiela. Ludzie szanujmy sie. Jak dla mnie jestescie zwyklymi oszustkami konsultantkami a nie kobietami sukcesu. PoZdrawiam Pania Darie i caly Nuskin

@Ewa

Tak, z całą pewnością dziewczyny pchają się drzwiami i oknami, a panie konsultantki natarczywie namawiają do współpracy przypadkowe osoby poprostu z nudów. Też miałam taką sytuację po zamówieniu pasty do zębów. Na Instagramie bardzo często dostaję wiadomości zachęcające do współpracy. Ostatnio, nawet po natychmiastowej odpowiedzi, że nie jestem zainteresowana, pani zasypała mnie dziesiątkami wiadomości głosowych, że jak to, że to przecież światowej klasy kosmetyki, że najnowsza technologia, że największe gwiazdy ich używają - a ja śmiem twierdzić, że dla mnie są nic nie warte. Pół nocy przysyłała mi te wiadomości, aż musiałam ją zablokować :)

@Mała

Najlepsze jest to ze konsultantki na kazda watpliwosc maja gotowe odpowiedzi. Moja kolezanka jest kosmetologiem i wysmiala ich produkty w szczegolnosci ich “Innowacyjny” galwan.

@Ewa

Cytuję Alę: "jestescie zwyklymi (usunięte przez administratora)konsultantkami a nie kobietami sukcesu" Alu, zgadzam się z Tobą w 110%. Mnie też te blachary (usunięte przez administratora).

@Ewa

Potwierdzam również, to banda (usunięte przez administratora)te konsultantki. A część z tych konsultantek dodatkowo jest po prostu głupia. Głupie (usunięte przez administratora).

MagdaLena
@Ewa

Ha ha. Ten tekst ze zdjęciem przed i po, to ich stała zagrywka na osoby które nie widzą efektu, żeby ratować swoją twarz i zasiać watpliwości czy może jednak pasta wybiela, a ja faktycznie nie zrobiłam zdjecia wiec nie mam porównania. Noe dajcie się nabrać. Tam jest masa szkoleń o tym co i komu mówić

Była partnerka biznesowa
@Ewa

Pani Daria robi najlepsze wyniki w Polsce, pewnie dlatego, ze ma gdzieś takie opinie ???? Ja jak działam w nu skin to do mnie się zgłaszały same osoby, ale wiadomo, ze jeżeli dodatkowo tez był pozyskiwała nowym partnerów sama to biznes szedłby szybciej

Mala

Dlaczego konsultantki nie oznaczają swoich postów i story jako reklama?

Olga
@Mala

A na jakiej zasadzie tak właściwie powinni? To nie dotyczy już prywatnych działań a nie tych pod firmą? Myślicie, że to naprawdę jest w zakresie obowiązków? Jak mogliby za to dodatkowo płacić wtedy?

Hmm
@Olga

Każda reklama powinna być oznaczana. Nawet autoreklama, jako marka własna. Nie chodzi o zakres obowiązków, może zapytam UOKiK o ich opinie i napisze Ci tutaj, żeby Cie upewnić?

@Olga

Na stronie UOKiK jest to wyjaśnione w sekcji pytan: "Jak interpretować Rekomendacje wobec działalności osób w ramach marketingu sieciowego". Powinno być oznaczane jako reklama, sprawdź sobie. Pytałam mailowo bezpośrednio UOK na podstawie konkretnej dystrybutorki, która co 2h poleca lumispa, ale nigdy tego nie oznacza. Odpowiedzieli, że powinna i że przekażą to do monitoringu. Tak samo mega słabe są posty z pasta, gdzie tak naprawdę to reklama a za sprzedaż otrzymujecie zyski, a przedstawiacie to jakby poleciła wam koleżanka i chcecie tylko zaoszczędzić na wysyłce z USA.

Brak konkretów, owijanie w bawełnę, obiecywanie złotych gór

Ile chcesz zarabiać, ile czasu możesz poświecić na pracę

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
Omg

Milionerki w dwupokojowych mieszkaniach? Dodające zdjecia nie swoich domów, nie swoich sprzętów, nie swoich ubrań, nawet nie swoich lodówek :O A potem piszące, że nie chcą bogactwa na pokaz na swoich profilach. Ale rozumiem, że to wszystko po to, żeby rekrutować kolejne osoby pod soba, bo przecież mozna te miliony zarobić.

Neutralny Kosmetolog

Witam, jestem kosmetologiem. Ani przeciwnik Nu Skin ani zwolennik. Specjalizuje się na codzień w technologiach na ciało. Mam kilka bardzo szczegółowych pytań do Galvanica Body, na które pytana konsultantka nie potrafi mi odpowiedzieć a jak napisałam na mail polandweb@nuskin.pl to nikt mi nie odpisał. Zapoznałam się z materiałami, szczególnie częścią kliniczną, którą opracował Nu Skin. Otóż w tym dokumencie zawarto informację że pulsacyjny prąd galwaniczny nie usprawnia transportu cząsteczek o tym samym znaku. A dokładnie na takiej energii urządzenie pracuje. Więc po co w takim razie do urządzenia polecają kupować żele ze spolaryzowanymi komponentami skoro nie pokonają bariery naskórka. A zatem się w wchłoną więc i nie zadziałają. Szukam osoby która patrzy na prawa biologii, fizyki i ma pojęcie o funkcjonowaniu prądu galwanicznego. Podkreślam, jestem niezależna i chcę tylko wyjasnienia dla tej nieścisłości.

@Neutralny Kosmetolog

Bardzo słuszne stwierdzenie. Niestety nikt nie będzie chciał Ci tego wyjaśnić, bo tu chodzi niestety o sprzedaż, niekoniecznie o działanie. Zalecają kupować takie właśnie żele, bo to podnosi ich zyski. Mało tego, przedstawiciele NuSkin otwarcie piszą, że ten sprzęt działa tylko w połączeniu z ich żelami (pomijając oczywiście fakt, że w ogóle nie działa). Osoby takie jak Ty, znające prawa biologii, fizyki, potrafią to racjonalnie wyjaśnić i zadawać konkretne pytania. Natomiast konsultantki mają specjalne szkolenia na temat co i jak mówić, aby nakłonić potencjalnego klienta do zakupu. To wszystko było ładnie pokazane w dokumencie na BBC.

@Ewa

Podbijam post. No, ambasadorki amerykańskiej innowacyjno badawczej firmy.... ...szczególnie te transparentne Czekamy na odpowiedź!!!!

@Ewa

Używałas, że wiesz, że nie działa?

@Martyna

No raczej gdybym nie używała, to nie wiedziałabym, że nie działa...

Aldona
@Ala

Również czekam na odpowiedź.

@Neutralny Kosmetolog

Na polandweb@nuskin.pl możesz pisać tylko podziękowania, albo: och i ach. Haha Jak coś konkretnego potrzeba, to już kilka osób na tym forum potwierdza, że nuskin nie odpisuje. (usunięte przez administratora) !!!!

@Neutralny Kosmetolog

Jeszcze nie odpowiedziały na pytanie te wygadane konsultantki???? Czekamy na odpowiedz.....

misia1234
@Neutralny Kosmetolog

Podejrzewam że żadna z nich nie ma o tym pojęcia, to są dziewczyny „z ulicy” niektóre nawet nie używają kremu do twarzy … Przeważnie każą kontaktować się z NuSkinem. Może kilka wczytywało się dokładnie w dokumentacje ale niewiele z tego rozumiało. One są pierwsze jak chcesz coś kupić, ale merytorycznie to tam kuleją

misia1234
@Ala

Trzeba by to pytanie wrzucić na tą ich grupe mkk beauty czy jakoś tak. Już widze ten popłoch. Ale może co niektórym otworzyłoby to oczy

Maja
@Neutralny Kosmetolog

Jak na moje konsultantki powinny wiedzieć co sprzedają, ponoć ciągle przechodzą jakieś szkolenia i wiele z nich nie ma nawet podstawowej wiedzy co do pielęgnacji, jak widzę posty z grupy mojej znajomej to jestem w szoku jakie głupoty tam wypisują i do jakiej krzywdy mogą doprowadzić, źle stosując i źle dobierając te kosmetyki, sama ekspertem nie jestem, ale to jest naprawdę podstawowa wiedza o której mówi się teraz wszędzie w mediach społecznościowych. Poza tym ta sama znajoma opowiadała mi, że jak one nie są w stanie nic doradzić to na bieżąco utrzymują kontakt ze specjalistami, którzy współpracują z tą firmą i którzy zawsze chętnie pomogą i udzielą informacji, więc gdzie oni są?

Nu Skin
@Neutralny Kosmetolog

Osobiście współpracuje z marka jakiś czas i sama dostaje trzęsiawek widząć jak "konsultantki" działają. Niestety nie mamy wpływu na drugiego człowieka, oraz na to, że dana osoba nie ma ochoty podejść do tematu w pełni świadomie i profesjonalnie. Najczęściej te osoby po kilku tyg wypisują bzdety jak poniżej, a od siebie nie włożyły nic, poza brakiem profesjonalizmu. Inwestycja w technologie i produkty, a po co? lepiej głosić na prawo i lewo, że ktoś każe promować, a ty nie masz swoich efektów! Co zrobiłaś aby je mieć? "Konsultantki" chcą pracować, ale bez pracy własnej nic się nie wydarzy... a tak jak wspomniałam, niestety nie mamy na to wpływu. Są osoby, które robią ten biznes na ogromnie wysokiem i profesjonalnym poziomie, realnie pomagając zmienić życie ludzi na lepsze, są takie które niestety oczekują cudów i psują rynek. Taka rzeczywistość... Co do pytania. Prądy galwaniczne w tej technologii są pulsacyjne, usprawniając przepływ osmotyczny wspomagają wchłanianie przez skórę odpowiednio naładowanych aktywnych składników, które tak są wyprofilowane w żelu zalecanym do użycia czy w technologii do ciała (czy w tej do twarzy). Tak, urządzenie nie usprawnia transportu cząsteczek o tym samym znaku, dlatego preparaty stworzone są z takich mieszanek, aby ten transport był możliwy. Akurat tutaj jest to szczególnie ważne w miejscach, w których skóra jest grubsza (uda, pośladki, ramiona, brzuch) Prąd pulsacyjny zwiększa cyrkulację płynów. Dzięki temu następuje stymulacja skóry i lepsze funkcjonowanie jej komórek, co oznacza oczyszczenie i odświeżenie skóry oraz redukcję widocznych oznak jej starzenia się. Urządzenie samopoziomuje prądy dobierając ich wartość do potrzeb skóry, w profesjonalnym gabinecie specjaliści muszą uważać przy ręcznym doborze, aby nie poparzyć skóry przy zabiegu. Osoby komentuj "nie działa" oczywiście, nie działa gdy nie stosujemy się do zaleceń (picie wody, odpowiednia dieta, regularne ćwiczenia, systematyczne stosowanie - zamawiacie urządzenie i myślicie, że was odchudzi, gdy jedyna aktywność to machanie pilotem, cóż nie dziwię się, że spotyka was rozczarowanie). Dlatego coraz więcej profesjonalistów podejmuje decyzje o współpracy z marką. - firma naukowo-badawcza - ponad 70 naukowców pracuje nad produktami - notowana na giełdzie nowojorskiej (proponuje poczytać o warunkach notowań) - dwa własne laboratoria naukowe - ponad 30 patentów (jako pierwsza wprowadziła na rynek kwas hialuronowy) - tworzy trendy (internet rzeczy) - jako jedyna na świecie posiada technologie pomiarującą nieinwazyjnie poziom odżywienia organizmu, która działa wykorzystując noblowską metodę spektroskopii Ramana Zalecam zapoznać się z faktami, zanim poddasz się ocenie. :)

mądra?

Nie potrzebny, chyba, że jednak wiesz co piszesz i zdajesz sobie sprawę z tego, że trening, zdrowe odżywianie, picie wody wspomaga (tak samo jak technologia) redukcję cellulitu, jest kolejnym z wielu czynników wpływającym na poprawę i nikt nie zmusza Cię do inwestowania w swój wygląd i zdrowie. Możesz również iść do gabinetu na profesjonalny zabieg galwanizacji, który cenowo będzie równy (10 serii po około 260 zł jeden) cena nie bierze się z powietrza, w dalszym ciągu polecam zrobić reserch przed napisaniem komentarza. Życzę również powodzenia w postanowieniach treningowych. :)

Mądra
@mądra?

Dobrze, że to w końcu napisałaś (pewnie niechcący, bo nie przemyślałaś). Można iść do gabinetu na profesjonalny zabieg, profesjonalnym urządzeniem. A nie bawić się w jakieś szemrane biznesy i nie działające technologie.

@Neutralny Kosmetolog

Jest dokładnie i precyzyjnie wyjaśniona

Anyone?

Zastanawiałam się nad tą pracą, bo podobno takie kokosy można zarobić, ale nie rozumiem dlaczego niektore konsultantki opowiadające o milionach mieszkają dosc czesto w malutkich wynajmowanych mieszkaniach, nie mają auta, ubierają się tanio itp.? Absolutnie nie chce się z nikogo nasmiewac (nie ma nic złego w skromnosci) i wiem, ze często ludzie, którzy dużo zarabiają nie potrzebują luksusów, ale serio nie klei mi się to, że ktoś zrezygnowałby dosłownie z wszystkiego? Mam np. bardzo bogatego znajomego, który chodzi w dresach, ale za to jezdzi Maybachem. Po prostu nie wiem jak można być milionerem i żeby w absolutnie żaden sposób nie było tego widać. Ktoś mi wyjaśni te zagadkę?

Haha

I to stałe udawanie, że zarabia się takie kokosy. A prawda jest taka że zwykle to czyjeś utrzymanki które udają że pracują. Utrzymanie zapewnia Mops albo jakaś inną licha praca za marne grosze.(usunięte przez administratora)

Justyna
@Anyone?

A mnie też dziwi to, że skoro zarabiają tak duże pieniądze, to czemu aż tak bardzo „podniecają się” tymi wyjazdami z NuSkinem za podobno najlepsze wyniki…, skoro tyle zarabiają to chyba je stać na takie wycieczki we własnym zakresie?

Sami
@Justyna

Czytam i nie wieze serio ?Wiesz co to jest wypracować sobie wycieczkę ciężka praca ?Chyba nie stawiasz sobie cel do którego dążysz ale po twoim wpisie widzę że u Ciebie z celami to słabo.Pracowalam w nu skin 2lata i to co czytam na temat kosmetyków że takie źle itp serio ja juz wam ich do dziś są mega.Jezeli chodzi o pieniążki każdy wypracuje tyle na ile ma osiągnięty cel.Jezlei myślisz że z nieba one lecą to jesteś w błędzie.Zarabialam dobrze w nu skin i jakoś spominam współpracę z Nu skin bardzo dobrze widzę że co nie które mają ścisk (usunięte przez administratora)

Mikk
@Sami

"Pieniazki" i wszystko jasne ... ktoś kto dobrze zarabia, potrafi otwarcie mówić "pieniadze". Żadne tam wstydliwe pieniążki;)

@Justyna

Bo to prawda

Ela
@Anyone?

Bo to ściema. Śmierdzi na kilometr. Szkoda czasu na to i spieprzenie sobie opinii wśród najbliższych znajomych. Niektóre dziewczyny w to zabrnęły już tak daleko że boja sie odejść żeby nie wyjsć na głupka przed rodziną.

Justyna
@Sami

Wiem co to jest zapracować sobie na wycieczkę taką jaką chcę, kupić ją za swoje pieniądze, pojechać we własnym zakresie, być na niej tak długo jak chcę i robić na niej to co chcę. Cele mam i je realizuję do tego stopnia, że nie potrzebuję łapać się firm typu NuSkin aby sobie dorobić grosze. Polecam pracować mądrze, a nie ciężko w NS ;)

Była współpracowniczka

Szanowne Panie konsultantki które kpią z tych co na etacie skoro to taki Wasz biznes dochodowy to czy wszystkie z was mają działalność ? Wszystkie rozliczają się legalnie ? Płacą podatki i składki ? A jak sie rozchorujecie to jak wygląda wasz dochód ? Jak tam wyliczenie emerytury po składkach zusowskich ? Mam takie informacje że jak zgłosze do skarbówki i jeszcze do rzecznika konsumentów to wyladujecie w więzieniu, ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) a ta co sie chwali że zarobiła milion... Niech pokaże swój pit , bo to ściema , po 3 msc u nich nie zarobiłam nic, dodatkowo ciężko przeszłam covida, to jest pranie mózgu i nękanie - nie zrobisz wyniku/zarobisz to będą cię nękać bo wtedy psujesz grupę, proszę to omijać szerokim łukiem AHA TO NIE JEST DODATEK DO PRACY NA ETACIE, ŻEBY ZAROBIC PARĘ STÓW MUSISZ SPEDZIC KILKA GODZIN NA TEL DZIENNIE!

@Była współpracowniczka

jak zgłosisz do skarbówki to wyjdziesz na głupka, jest kwota do której nie musisz prowadzić działalności , jeśli ta kwotę przekroczysz musisz założyć własną działalność. chcesz coś osiągnąć musisz włożyć w to dużo pracy. dotyczy to każdego , kto chce prowadzić swój biznes, niezależnie od tego czy to prowadzisz sklep, zajmujesz się rękodziełem, prowadzisz restaurację czy sprzedajesz kosmetyki nuskin. to nie jest praca na etacie , gdzie masz stałą pensję. włożysz dużo pracy będziesz mieć efekty, niezależnie od wszystkiego , czy komuś to pasuje czy nie, firma działa od lat i ciągle jest i sprzedaje swoje produkty. jedni są zadowoleni inni nie, ale to chyba normalne. jeden lubi pizza hut drugi dominos, każdy kupuje to co lubi. i co ma do tego wszystkiego twoje chorowanie na covid?

Aga
@agatang

polecam poczytać przepisy to może się odmieni Twoje podejście bo mądrością nie grzeszysz,większość konsultantek łamie prawo, a skarbówka lubi takie głupie jednostki, ba może jakaś wiedzę nabędziesz, jak coś doczytasz, szczególnie czym jest działalność niezarejestrowana a tzw sprzedaż okazjonalna, konsultantki sprzedają urządzenia za kilkaset złotych i nie prowadzą działalności, choć są ku temu podstawy, tu nie chodzi o kwotę wolną od podatku, działalności nie musisz prowadzić jesli w ŻADNYM Z MIESIĘCY nie przekroczysz kwoty określonego PRZYCHODU (podpowiadam że przychód to nie to samo co dochód) co więcej obowiązkowo prowadzi się ewidencje sprzedaży i przychodu a jeśli kupujący sobie zażyczy to należy mu wystawić rachunek lub fakturę, a więc współpraca z nuskinem to jest nie tylko ciężka harówa i poniżanie się dla kilkuset złotych (sorry ale 1500 zl przychodu to kpina a harówa straszna)ale też dużo biurokracji i papierkowej roboty

Najbardziej okropne jest ze higienistki które są uczone ze nie ma past wybielających wciskają ludziom niby takie pasty. Strach iść do takiej higienistki. Jak Ona taka kompetentną.

Vonwindeverweht72

popieram

@Kasia

Ale to nie jest pasta strikte wybielającą, tylko pasta, która wybiela do naturalnego koloru kości. Jeśli Twoja biała nie jest to i hollywoodzkiego uśmiechu nie będzie. Ale będzie usunięty osad z zębów, będą gładkie.

@Martyna

Osad z zębów to usuwa prawie każda pasta. Nie trzeba płacić 60 zł za nuskin, jak tak samo działa pasta za 6 zł. Żadna rewelacja ta Wasza pasta.

Irena
@Ala

A skąd wiesz? Może czyms się różni - jaki jest skład?

@Irena

Na pewno ceną...

@Irena

Różni się smakiem. Ale to nie ma nic do rzeczy. To tak, jakbym gumę do żucia wzięła po myciu zębów. I za jeden listek gumy zapłaciła 50 zł. Idioooootyzm!!! I tyle Nie polecam firmy!!!

Gonia
@Ala

Dokładnie. I na tym to wszystko polega. Na naciąganiu łatwowiernych ludzi.

@Ala

polecam spróbować a wtedy na pewno zauważysz różnicę. :) bo widać ,że nie używałaś więc chyba twoja opinia niewiele jest warta :)

@agatang

Ja próbowałam. Nie zauważyłam żeby działała lepiej niż pasty w o wiele niższej cenie.

Ludzie teksty , że to piramida śmieszy mnie. Czy nie wiecie że piramida finansowa jest zabroniona w Polsce i jest na to paragraf. Więc już dawno by się do nich przyczepki. Zresztą do wszystkich. Avon czy Oriflame wszyscy pracują w systemie mlm. I to nie jest piramida finansowa.

Maciej
@Kasia

Mogłabyś napisać więcej o samej pracy w firmie NU SKIN. Chciałbym wiedzieć, jak wygląda zakres obowiązków zatrudnionej osoby oraz czy jest to praca, gdzie można liczyć na odpowiedni rozwój zawodowy. Mogłabyś pomóc?

Wiolaaa
@Maciej

Tworzysz swoją grupę na fb i tam wstawiasz produkty do sprzedaży, ogólnie spoko tylko kosmetyki mega drogie i niektóre nie warte nawet złotówki. Trzeba rekrutowac co jest trudne bo z samej marzy z kosmetyków dużo nie zarobisz

@Kasia

Powiem tak produkty które są oferowane to bardzo drogie produkty.Mało tego osoby które chcą cie wprowadzić do tego biznesu mówią o wielkich pieniądzach i prestizach i innych bajerach.Druga strona medalu jest taka,że aby produkt można było faktycznie komuś polecić trzeba najpierw go przetestować.Bo na piękne oczy nikt nie kupi od ciebie produktu za 150 zł bądź więcej.Firma nie wysyła produktów aby przetestować i wtedy dopiero dac realną opinie.Niestety nie każdego stać kto wchodzi do tego biznesu aby od razu zakupił sobie wszystkie produkty z własnej kieszeni.Jasne to prawda ze osoba zarabia z bonusów i oczywiście rabatow itd .Badz jak ma pod sobą osoby które kupują produkt z jej linka no to zarabiasz.Tyle ,że aby zarobić trzeba mieć ekipę ,która będzie kupować regularnie jakiś produkt aby mieć te Hajsy badz rabaty itd.A nie zawsze uzbierasz wymagana liczbę osób albo zamówień itd.Także to biznes dla celebrytow bądź osób które srają hajsem i ich stać .Malo tego nie które produkty są bardzo przesadzone i cena zbyt wygurowana moja koleżanka kupiła u nich tusz za 150 zł i pokazała mi go sprobowalam nim wytuszowac rzęsy i co posklejal i dramat... Produkt nie warty zainteresowania... Tak samo jak inne rzeczy nie mowie o urządzeniach bo urządzenia to standardowe ceny na rynku jak wszędzie ale produkty do demakijazu jakieś shampony czy coś to zbyt wysoka cena.Nikt normalny nie kupi za 200 czy iles zł produktów .... Także jak powiedziałam wyżej to jest piramida gdyż okey wejdziesz w biznes super tylko ze jak ktoś będzie chciał kupić od ciebie produktu który polecasz i zapyta cie o to jak działa i czy faktycznie jest super... To co ? Powiesz ze jest super a tak naprawdę nie wiesz bo go nie masz tylko walisz ścieme aby kupił... Także no to jest beznadzieja.Firma powinna jeśli juz chce mieć konsultantów lub coś wysyłać jakiś produkt zeby człowiek mógł przetestować na sobie i dac znać czy faktycznie jest super i czy daje efekty i dopiero później jeśli mu odpowiada polecić znajomym czy ludzia żeby sobie kupili a nie na piękne oczy naciagac.

@Ola

Bardzo sie ciesze ze zniechecasz do Pracy ???? wiecej klientow i zarobku dla mnie . Nie kazdemu pasuje taka praca i w kazdej branzy tak jest. A produkty dostajemy za darmo jak sprzedamy pare produktów testuje i jestem zadowolona ze wszystkich 25 ktore mam. Tylko podklad mi nie pasuje bo nie kryje a tez tam pisze w karcie produktu czego na poczatku pracy nie doczytalam ze nie jest kryjący a nie zatyka porow ,pielęgnuje i wyrownuje koloryt bardziej jak BB i ma opatentowane skladniki przeciwstarzeniowe ageLoc

@Ola

Ja uwazam ze jesli gwiazdy stosuja na sobie te produkty a dodatkowo sprzedaja na instagramie ro znaczy ze zarowno produkty jak i praca są bardzo dobre. Wystarczy przejrzec profile Torri Spelling. Anny Muchy czy Kasi Glinki Stosują produkty i wychodzą tak na ekrany szok i niedowierzanie ???? A jesli ktos chce kupic dobry produkt nie testowany na zwierzetach i dobrej jakosci ze swietnymi efektami to nie bedzie kosztowal mało. Wystarczy spojrzec na ceny dobrych kremow czy produktow dermatologicznych w aptece

Aga
@Agnieszka

Wejdźcie na Allegro i poszukajcie kremu za 2400zl. Jak to zobaczyłam uznalam ze nasz krem z Nu Skin za 200 to pikus przy tym a działanie zaprwne podobne lub słabsze. Bo nasz krem czy żel do lumi/galvanic ma patent ageLoc, który hamuje proces starzenia do 72h blokując przyczynę starzenia a nie objaw. No i GalvanicSpa jest mega. To powinna być technologia obowiązkowa dla większości kobiet 30+ tylko wtedy medycyna estetyczna oraz wszelkie gabinety z inwazyjnymi technikami odmładzania (oszukiwanie objawów starzenia na kilka lat) splajtowałyby. Kto nie używał nie uwierzy, stąd nacisk firmy na używanie zanim się coś zarekomenduje. Kosmetyka kolorowa: zgadzam się, ze jest droga. Dlatego ja kupuję, to czego z rynku czy od konkurencji nie kupię, a kosmetyki kolorowe biorę za punkty lojalnościowe lub z korzystnych pakietów promocyjnych. Wszyscy mówicie, że drogo tylko nikt nie mówi, że można za lojalne zamówienia własne mieć 20% z ostatnich zakupów na następne a po roku 30%. Czyli rabat dystrybutorski a nawet członkowski (nie ma wymogu dystrybucji, mozna tylko kupować dla siebie) to okolo 30% plus 20-30% za lojalność co daje Ok 50%. A robota ciężka jak każda inna. Ale jak ktoś kocha kontakt z 2gim człowiekiem jest wytrwały i patrzy szeroko a nie wąsko tu i teraz i jest do tego BARDZO pracowity sukces murowany i dla tej osoby praca będzie przyjemna i nie będzie chcial etatu. Osobiscie lubię etat ale w nie za duzej firmie. Etat da tez ograniczenie wynagrodzenia a Network nie. Etat łatwo strać a pracę i zarobki z networkingu tylko na własne życzenie.... Jeśli chce sie w nim robić, kocha się to i nie zraża trudnościami. Bo te będą. Jak wszędzie. Nic za darmo. Bo ta robota wymaga nauki nowego i mocnego wychodzenia ze strefy komfortu. Nie lubisz wyzwań, daruj sobie. Nic na siłę! Ja lubię etat w zrównoważonej organizacji lifeworkbalance ake podoba mi się też networking choć nie lubię rekrutować. Za to lubię sprzedawać i prezentować to, co dobre. Dlatego robię jedno i drugie. Decyzja zawsze dobra jeśli jest Twoja! Pozdrawiam i życzę świetnych decyzji w 2020!

@Iza

Ta firma jest beznadziejna i tyle w temacie.Wiadomo to tak jak z Avon i oriflame są konsultanci którzy wciskaja ci kit ze to super ze piękne o rany (usunięte przez administratora) a potem się okazuje jaki beznadziejny produkt.Nic nie ma za darmo .I chodzi głównie o to ze osoba która wchodzi do biznesu za nim zacznie zarabiać musi do tego włożyć dużo hajsu rozumiesz ? Okey nie twierdzę ze nie zarobisz bo oczywiście jakiś profit z tego masz w sensie jak ktoś od ciebie coś zamowi tyle ze osoba nowa która dopiero zaczyna w to wchodzic w ten biznes nie zna produktów i jak ma go polecic znajomym żeby kupili skoro wgl nie wie jak działa a firma nie wysyła produktów powitalnych jak wyżej wspomnialam zebys mogła się zapoznać z produktem i go ocenić także nie gadaj mi tu głupot i innym banialuków ze dostaje coś za darmo bo to jest kłamstwo.Tak samo jak w firmie oriflame i Avon aby się zakwalifikować do programu najpierw musisz złożyć wymagane zamówienie na wyznaczona kwotę aby mieć punkty premiowe i dopiero wtedy może coś dostaniesz jakiś zarobek bądź profity w postaci kosmetyków ale za nim to nastąpi najpierw musisz wcisnąć kit znajomym ze to jest super i ze bierzcie... Inaczej (usunięte przez administratora) z tego masz.Także o to tu chodzi.Jeśli firma była by okey dala by cos na przetestowanie a nie wciskala ludzią bajki ze kupcie super produkt... I podpiera się opisami z tylu bądź tym co pisze producent na odwrocie a nie ma po parcia tych slow w użytkowaniu na sobie... O to chodzi a naiwni ludzie ida podejmują ta prace ala prace i wchodzą do biznesu i później lament ze coś nie jest okey itd .. Wiec o to chodzi...

@Agnieszka

No tyle ze gwiazdy dla hajsu i zaistnienia mogą reklamować majtki z klapą i co tez kupicie ? .. Jasne ze można kupić bardzo dobre produkty i dobrze tez za nie zapłacić ale tu nie o tym mowa tylko o tym,że jeśli kogoś stać ma hajs ze wywarła mu się uszami ze tak powiem to może sobie kupować nawet rzeczy za 4000 tys i laske na to kładzie... Natomiast osoba która zarabia male pieniązki nie stać jej aby kupić sobie produkt za taki hajs ... Więc naciaganie niewinnych ludzi którzy maja male pensje to troche lipa.. I wciskanie kitów ze biznes super.

Sylwia
@Agnieszka

The Ordinary - nie testuje swoich produktów na zwierzętach oraz nie zleca tego nikomu. Wszystkie produkty nie zawierają parabenów, siarczanów, olejów mineralnych, olejów zwierzęcych, barwników smołowych z węgla kamiennego, formaldehydu, rtęci, oksybenzonu. Efekty są udokumentowane w badaniach, skład jest czysty, prosty, nastawiony na wysoką koncentrację składników, które są prezentowane np. Serum z Niacinamide, Niacinamide jest na drugim miejscu w składzie. Do tego tanie, dostępne dla każdej osoby. Dla porównania La Mer - droooogie produkty a skład? Drugie miejsce w składzie ma właśnie olej mineralny. Dlatego śmieszy mnie "porządne musi kosztować" zawsze patrzcie na listę składników a nie na cenę...

Kinga
@Aga

Ale jak ciężka praca jak rekruterki piszą na profilach, łatwo, lekko i przyjemnie przy kawie....Może zastanówcie się co wypisujeciena tych profilach...poza tym piszesz o rabatach dystrybutorskich ale Ty sprzedajesz za bajońskie kwoty znajomym a sama za o wiele mniej .

Ela
@Aga

Dokladnie. Trzeba byc wytrwala pracowitą osobom. Tylko wtedy macie szanse dobrze zarobic w domu. Jesli komus sie nie chce no to tylko sobie robi krzywde. Chcial zarabiac a nie zarabia .więc normalne opini dobrej nie wystawi. Niech napisze prawde, ze mu sie nie chcialo pracowac temu nic nie zarobil. Chyba ze sponsor zle go uczy , bo dopiero zaczyna i probuje klamstwem cos ugrac- to proponuje udac sie do kierownika swojego- on rzetelnie poprowadzi i tez objasni zasady etyki ,ze na klamstwie nic nie zbuduje i nie ugra a klienci po jakoms czasie są stali i zachecaja tez swoich znajomych do zakupow. Mam wiele stalych klientow zadowolonych z efektow ktorzy dają zdjecia przed i po .. Ale w pare dni czy tygodni nie zbuduje się swietnie prosperującego biznesu. To powolny proces dla mega zaradnych, wytrwalych i lubiacych prace z ludzmi. Wiecie ile radosci mi daje to, ze pomoge komus w trudnej sytuacj finansoweji? Ile samotnych mam czy niepelnosprawnych ledwo wiazalo koniec z koncem by żyć, a dzieki tej pracy moga sie nie martwic o jutro. Nie kazdy moze isc na etat po 8h dziennie. I poszukuje pracy wykonywanej w domu. Kazdy pomoze i wesprze jak tylko potrafi

@Ela

Nie nazywaj tego pracą. Za pracę, zgodnie z polskim prawem należy się wynagrodzenie. Od pierwego dnia. Z minimalną pensją określoną przez prawo. Jeśli jest inaczej to nie nazywaj tego pracą, bo zwyczajnie wprowadzasz ludz w błąd.

@Kasia

A czy ty wiesz że nazywanie w ogłoszeniach tego czegoś pracą też jest karalne? Za pracę według polskiego prawa należy się zapłata, od pierwszego dnia. Piramida i tyle.

@Ala

za pracę na etacie, ale czy jeśli otwierasz dzialalność to od razu leci do ciebie kasa? raczej nie, nawet często dopłacisz zanim osiągniesz sukces. myślałaś ,że zglosisz się , nic nie zrobiśz a dolary polecą? najpierw pomyśl zanim napiszesz.

Donna

Ale fakty są takie, że nuskin za pomocą swoich konsultantek prowadzi właśnie taką politykę: promowanie produktu którego się nie próbowało. Taka to praca. Ewentualnie jak jest normalna konsultanka to zakupi produkt zanim będzie polecać. I tutaj wpada w pułapkę, jaka to praca jak musi kupić produkt. Czyli jest to zwykła klientka która kupuje, ale ma zryty beret przez nuskin, bo myśli że na tym zarobi Taka to praca, haha. Żeby sprzedać takie g...w..no nuskin musi właśnie tak ogłuszyć ludzi żeby kupowali produkty.

@Donna

Tu nikt nikogo nie namawia do zakupu... przynajmniej te prawdziwe pracujące odpowiednie osoby, nie wiem na kogo trafiłaś?

Donna
@Sekret

Oczywiście że nie trzeba kupić, ale jak nie kupisz to jak można polecać że na Tobie to działa. Acha, czyli trzeba ściemniać że takie och i ach. Czyli trzeba ludzi w konia robić. Ot, cała filozofia biznesu nuskina i tych konsultantek (o przepraszam, byznesłumen)

Lili
@Sekret

Tak… bo u Was sprzedaż to się nazywa „tworzenie relacji z ludźmi” he he. Tylko pod tą nazwą jest fałszywa „przyjaźń” i natarczywe nękanie z każdej możliwej strony nowymi ofertami i promocjami. To gorsze nawet jak sprzedaż, to jak ci znienawidzeni akwizytorzy którzy zaczepiali kiedyś ludzi na ulicach. Tak. Robicie to samo ale poprzez media społecznościowe.

OlkaManolkA
@Donna

Biznesłumen w zaciasnych niemodnych marynarkach sprzed kilku dekad

@OlkaManolkA

@Sekret

Jak nie trzeba kupić, skoro na spotkaniach on-line wprost mówią, że współpracują tylko z osobami, które kupią przed podjęciem współpracy produkty firmy.

Ona

Hej pod powiedzcie mi co oznacza Indywidualne Konto Brand Affiliate? Chciała bym się zarejestrować i kupić parę rzeczy tylko na swój użytek chyba że można jeszcze inaczej się zarejestrować

Monik
@Ona

Hej, Napisz jak mogę znaleźć Cię na FB powiem Ci co masz zrobić. Pozdrawiam, Monika

ona
@Monik

napisz do mnie na emaila sylwia_1593@o2.pl

Patrycja

Witaj Jak chcesz mogę polecić Ci konto członkowskie Zniżki te same Zapraszam

@Patrycja

Napisz do mnie na emaila podałam wyzej

Magda M
@Ona

Brand Affiliate to dystrybutor . Musisz dostac zaproszenie od innego dystrybutora żeby nim zostać ;) i korzystać z cen hurtowych :))

Karolajna
@Ona

Oczywiscie ze można inaczej ;)

edith
@Ona

Napisz mi maila na ediths-7@wp.pl to Ci wszystko wytłumaczę. Wyjaśnię też jak te produkty na swój użytek możesz zamawiać ze zniżką. Pozdrawiam. Edyta

ediths-7@wp.pl
@Ona

Jak chcesz kupować taniej sama produkty na swój użytek to napisz do mnie, jeżeli nikt Ci jeszcze tego nie powiedział jak to zrobić, to Ci wszystko wytłumaczę. I nie jesteś zmuszona do kupowania co miesiąc, tak jak to jest w innych firmach.

Asica
@Ona

Czesc jeśli chcesz mogę ci dać konto VIP w którym będziesz mieć możliwość kupowania w cenach hurtowych https://nskn.co/JSfWBU zapraszam jeśli masz ochotę

@Ona

Musisz założyć sobie konto VIP i wtedy ceny są dystrubutorskie a Ty możesz robić zakupy na własny użytek :) Zapraszam jeśli potrzebujesz pomocy.

Basiacr
@ediths-7@wp.pl

Witam napisz do mnie maila i opowiedz mi jak yo zrobic na własny użytek biuroedison@wp.pl

Diana36
@Asica

Witam chciałabym kupować produkty NU SKIN możesz mi podpowiedzieć jsk

Eee
@Diana36

Napisz do mnie maila . emilia.teclaw@wp.pl

nomowl sdr
@Diana36

Hej dołączyłam niedawno do zespołu, napisz do mnie emaila chętnie pomogę z zakupem, dołączyłam wczoraj także jeszcze nie zarabiam:) uczę sie i chętnie pomogę ! dominikapaulina96@gmail.com

Jola
@nomowl sdr

Jak chcesz pomoc skoro dopiero się uczysz? Hehe Nie zarabiasz jeszcze? Przecież to zarobek od pierwszego posta. Następna co robi ludzi w balon ????

Laura

Napisz do mnie na instagramie @lali.beauty pomogę Ci

lepiej konto vip klienta wtedy masz znizke 30%

Beti33
@Ona

Ale się tu przekupki podjarały....nowa kandydatka do wciskania ściemy pojawiła się, ojojoj nie odpuszczajcie. Wszystkie by ją chciały mieć w zespole.

Kejti
@Beti33

A dlaczego wciskania ściemy ?! Czy wiesz, że osoby podejmujące pracę z NuSkinem, również i ja, zdecydowały się po efektach widocznych na sobie. Zaczęłam od pasty do zębów, która mocno mnie zaskoczyła, a byłam niedowiarkiem, a po LumuSpa mam gładką, rozjaśniona cerę, bez zaskórników i wyprysków których od lat nie mogłam się pozbyć. Używałaś czegoś? Pochwal się.

Beti33
@Kejti

Używawam kilka gadżetów, ale nie chcę wchodzić z Tobą w polemikę. Jeśli nie umiesz ze zrozumieniem przeczytać kilkaset negatywnych opini różnych klientów, to ja Ciebie nie przekonam. "Sekciarskie" i ogromnie odpychające dla mnie jest że nie da tych badziewnych produktów normalnie kupić. Tylko potrzebna rejestracja i zaraz nagabywanie do wprowadzenia głębięj w strukturę.

EksKlientka
@Kejti

Pastę stosuję od ok trzech czy czterech tygodni, dziewczyny zero różnicy poza kosmiczną jak na pastę ceną. Skończę tubkę i wracam do swojej E l m e x czerwonej. JEDNA WIELKA ŚCIEMA

Nikita
@Kejti

Tak. Ja używałam. Nic mi tak nie zniszczyło cery jak Lumi Spa. Kosmetyki mnie zapychały. Pracowalam w firmie i wiem jak działa i na jakich zasadach. Tragedia

Agata
@Ona

Można zarejestrować się jako klient

gość
@Kejti

Tej pasty, która ma w składzie składniki szkodliwe, rakotwórcze? Reklamowana jako produkt bliski natury - zawiera składniki powszechnie uznawane jako niepożądane (choćby PEGi)?

@Agata

Jako członek wtedy ceny da bez marży

Nikola
@gość

Zalecam zapoznać się ze składem i przeczytać przepisy kosmetyczne, jeśli zamieszczasz taką wiadomość. Serio istnieje jeszcze przekonanie, że jakikolwiek produkt, szkodliwy dla zdrowia, zostanie wprowadzony do obiegu sprzedaży ? Wycofajmy zatem alkohol i papierowy. Litości... Wszystkie PEG-i to substancje bezpieczne o dobrze poznanym profilu toksykologicznym. Co warto o nich zapamiętać? Fakt, że nie są toksyczne, nie wykazują działania mutagennego ani genotoksycznego. Czym tak naprawdę są PEG-i? PEG to skrócona nazwa glikolu polietylenowego (Polyethylene Glycol). PEG-i stanowią dużą grupę syntetycznych polimerów, eterów glikolu etylenowego. Mają zróżnicowane właściwości, dlatego są szeroko stosowane zarówno w przemyśle kosmetycznym, jak i farmaceutycznym. Różnią się długością łańcucha oraz wielkością cząsteczek i w zależności od swojej budowy mogą pełnić rolę: rozpuszczalników, emulgatorów, substancji myjących, nawilżających, zwiększających lepkość, zapobiegających wysychaniu produktów. Ponadto PEG-i mogą też ułatwiać wnikanie substancji aktywnych w głąb warstwy rogowej naskórka.

Xyz

Czy jeśli wypełniłam ankietę i się zgłosiłam i zawarłam umowę to jak z niej zrezygnować bez zadnych konsekwencji (jeszcze nic nie kupilam od nich) ale przeraża mnie to co tutaj piszecie i chce zrezygnować pomożecie?

Hmm
@Xyz

Nie znam się na tym, bo tylko próbowałam się zorientować co to za praca, ale wydaje mi się ze nie poniesiesz żadnych konsekwencji podpisania umowy i nie zrobienia niczego- te konsultantki przeciez cały czas narzekają, że ludzie się decydują na rozpoczęcie pracy i nie kontynuja tego.

Była partnerka
@Xyz

Nie martw się, jeśli nie wykonasz żadnych działań firma wyrejestruje Cię po 12 miesiącach. Zostaw maila, napisze do Ciebie :)

Li
@Xyz

Nie musisz nic robić, zarejestrowałaś się i po prostu masz konto, rozumiem, że dystrybutorskie czyli Brand Affiliate. Nie musisz się niczego obawiać, jak nie będziesz korzystać z konta, nie będziesz miała żadnych konsekwencji, po prostu nic się nie zadzieje, a konto za jakiś czas wygaśnie. Możesz też kupować sobie produkty w cenach hurtowych, produkty są świetne nie będziesz żałować. Nie bój się. Firma jest bardzo wysoko na rynku jako partner biznesowy a produkty są coraz bardziej znane i nagradzane. Zobaczysz je w prasie kobiecej. Ja czytam te opinie i dalej pracuję. Pozdrawiam serdecznie

@Xyz

Po pierwsze co Cię przeraziło? Czytałaś o firmie na rzetelnycj stronach czy opierasz swoją wiedzę tylko o fora gdzie ludzie piszą wszytsko? Po drugie nie ma żadnych konsekwencji, po pół roku nieaktywności konto wygasa. I tyle.

Olli
@Martyna

A jakie to są te rzetelne strony? Profile konsultantek, które nawet nie napiszą uczciwie ile zarabiają netto, tylko będą wspominać co chwila o "obrocie"? I to jeszcze najlepiej w swojej grupie, żeby brzmiało bardziej zachęcająco dla rekrutowanych osób. A juz zapominają dodać za ile pieniędzy kupują same te kosmetyki, ile podatków z dzialalnosci i ile muszą zainwestować.

Nie prawda
@Xyz

Nie słuchaj bredni że nie trzeba nic robić. Umowa to umowa, trzeba ją rozwiązać.

@Xyz

Nie musisz nic zamawiac ,po roku konto samo się dezaktywuje.Nie ponosisz żadnych kosztów.A jak tu czytam niektóre rzeczy to jestem w szoku i wiem, że piszą to te osoby,które nie zrobiły noc w tym kierunku, aby zarabiać. Co do umowy .... pośrednik sprzedaży nie musi owej mieć.

@Olli

Firma wypłaca 40 % zysków osobą które z nią współpracują na zasadach partnerskich. Jeśli jesteś vat'owcem premie wypłaca powiększoną o vat, aby nie opłacać go z własnej kieszenie. Np. pracujesz w handlu, sprzedajesz części samochodowe, firma płaci Ci premie od marży i obrotu, robisz 0 - oczekujesz wynagrodzenia, a firmę oskarżasz, że jest nieuczciwa ? Czym to się dla Ciebie różni ? Rozumiem, że również nie prowadzisz działalności, jeśli inwestycja w własny biznes wydaje się czymś dziwnym..

Podsumowująca

Postanowiłam zostawić wpis bo obiekcji zawsze jest dużo przy podejmowaniu współpracy. Jeśli ktoś szuka możliwości pracy z każdego miejsca jest to mega opcja. Nikt tu niczego nie ukrywa, nikt nie robi z firmy tajemnicy, jest to Know-How. Czy w jakimkolwiek ogłoszeniu ma się wszystkie szczegóły podane na tacy? Czy czeka się na rozmowę kwalifikacyjną? Czy to dziwne, że osobę którą przyjmuje się do współpracy i z ktorą będzie się pracowało pyta się o to czym się zajmuje, co dla niej jest ważne? Czego oczekuje? Każda szanująca się firma odnosząca sukcesy stawia na relacje. Ten biznes to biznes relacji a nie masówka. Praca nie dla każdego. Praca dla osób, które szukają dobrego i rzetelnego partnera biznesowego, dobrze wynagradzającego, który daje swobodę, wynagradza za pracę. Tak to MLM, ale napewno nie piramida finansowa. Jeśli Ty nie zarobisz - osoba ktora wprowadziła Cię do biznesu również, a jeśli Ty zarobisz osoba ta jest wynagrodzona - czy to coś nienormalnego? Nikt nie pracuje charytatywnie. Ceny dla chcących mieć dobre i skuteczne produkty. Firma, mająca rozwiązanie na wiele problematycznych spraw, ludzie którzy potrzebują dobrego produktu zainwestują i kupią. Każdy ma inne podejście. Niemniej jednak nikt nie ogranicza się do rynku polskiego bo firma działa na całym świecie. Tam można pozyskiwać klientów i tam można budować grupy odbiorców. Mało Polaków rozpierzchło się po świecie? Mega opcja dla kobiet które chcą pogodzić to co dla nich najważniejsze i z niczego nie muszą rezygnować. Dla osób którym się nie chce pracować, szukających dziury w całym zawsze znajdzie się wymówka. To nie praca dla leniuchów, a większość obsmarowujacych firmę właśnie swoimi wymówkami a nie sprawami które zależą od firmy to leniuchy. Ludzie ogarnijcie się. Wszędzie trzeba napracować się tak samo. Ale Nu Skin to etyka i lojalność - selekcjonujecie się sami ????

Nie kłam
@Podsumowująca

Nie kłam, że takie wymagania macie przy przyjęciu do pracy. Przyjęli byście nawet małpę. Po za tym to nie jest żadna praca, robicie w ciula ludzi bo chodzi tylko o to żeby tym niby ludziom co szukają pracy, zrobić sieczkę w mózgu aby sami coś kupili. Nikt normalny nie kupuje tego szajsu nuskina, to (usunięte przez administratora) wpadli na pomysł żeby amebom co szukają pracy, pod pozorem biznesu wcisnąć te swoje badziewne produkty. I tylko tak ten biznes się kręci. Na ściemie.

Podsumowująca
@Nie kłam

Ktoś Cię bardzo chyba skrzywdził, że emanujesz takim nastawieniem… jeśli mi produkt nie odpowiada, praca mi nie odpowiada szukam innego… a Wy poświęcacie bardzo dużo czasu na hejtowanie i albo jesteście przykrą konkurencją, która nigdy nie zrobi takiego biznesu, albo ludźmi którzy odpuścili i nie zajmują się już niczym innym jak taplaniem się w swojej zgorzkniałości. Powodzenia.

Lol
@Podsumowująca

Jesteśmy po prostu ludźmi, którzy ostrzegają innych, żeby nie marnowali czasu i pieniędzy. Tyle

Lady D
@Nie kłam

To nie jest prawda. Ja sama podziękowałam już kilku osobom, bo rozmowa się nie kleiła i nie odpowiadało mi podejście tych osób. Sama jestem w Nuskin krótko i od razu dostałam wszelkie informacje, dziewczyny odpowiadały na wszystkie pytania. Ale myślę, że to kwestia tego, na kogo się trafi i tyle.

@Lady D

Piramida... Nie podziękowałaś za pracę kilku osobom bo rozmowa się nie kleiła, tylko te osoby zapewne nie dały się przekabacić tłumokowi co obiecuje cudowny biznes/naciąganie na szajs.

Mamita
@Lol

Czasu ❓pieniędzy ????do be, he's bez inwestycji z tego co kojarzę nie ma pakietów startowych i nie trzeba nic kupować tak jak np w Duo Live ‼️ siedząc i pisząc w dobrej wierze właśnie marnujesz czas ludzie nie każdy stworzony jest do mlm jest wiele osób które nie potrafi zorganizować sobie czasu pracy i lubi czuć nad sobą rękę kierownika lub bać się ze zostanie wysłany z pracy. Narzekać każdy potrafi żeby z taką samą determinacją pracował to byłby już milionerem

Mamita
@Ala

Mam wrażenie a nawet jestem więcej już pewna że tłumok to pisał komentarz na który odpowiadam. A robię to tylko dlayego, że zastanawiam się jaka Ty musisz być w życiu nieszczęśliwa że tak plujesz jadem

Mysia
@Podsumowująca

Dla mnie jeśli na kimś kto promuje produkty i jeszcze na dodatek jest na jakimś wyższym poziomie i na niego to nie działa i ja jako człowiek wzrokowiec widzę że pokazuje krem do twarzy a ma dalej pryszcze i na dodatek rzucające się w oczy !! To w życiu to dla mnie kit a ta pani to chyba innym sposobem dostała takie stanowisko ...Jeśli widzę na osobie która robi sukces (usunięte przez administratora) dla innych a nie tylko dla siebie i nie jest nadęta materialistka to mogę mieć zaufanie do niej i kupować bez limitu ...ale większość ma te maski i gra swoje role .

Dokładnie❤️❤️

@Mamita

Przestań robić ludzi w konia. Napisałam co myślę, ostrzegłam innych. A Ty i Tobie podobne ciągle piszecie te swoje sekciarskie.... "a bo plujesz jadem, a bo nie wyszło ci, a bo cię nie stać, "itp. To się ciągle powtarza. Ogarnij się kobieto.

Oesu

Etyka i lojalność… hahahahahahahah

Agnieszka

Hej jestem (jeszcze) klientką Nuskin i podzielę się swoją szczerą opinią, nie sprzedaje ich produktów choć jestem do tego namawiana, ale nie interesuje mnie taka forma działania. Nie będę się rozpisywać na ten temat bo jest już o tym wiele postów. Ocenię kosmetyki których używałam po kilku msc ich użytkowania. Do nuskin dołączyła znajoma znajomej która jest na macierzyńskim , w ten sposób została zrekrutowana przez jakiś tam team (chciała sobie dorobić ale chyba więcej wydała na te kosmetyki niż zarobiła, kupują u niej głównie kolezanki lub koleżanki kolezanek, a mało ktora kupuje drogi sprzęt, raczej jakąś pastę czy krem) Sama namówiła mnie na kilka kosmetyków i na Lumispa. A zatem: - pomadka matowa oraz krem bb to tragedia, pomadka bardzo wysusza usta , ma okropny zapach, wygląda po prostu tragicznie, krem bb jest bardzo przeciętny, słabe kolory, krótko się trzyma, wyświeca się, można znaleźć lepsze - pasta do mycia zębów, za tą cene mozna znaleźć duzo lepsze i bezpieczniejsze produkty, pasta nie daje dużego efektu a ma w składzie aluminium , który może np powodować pieczenie dziąseł, po 2 msc odstawiłam, zęby zrobiły się zbyt wrażliwe a efektu nie było, lepiej uzbierać kasę i pójść na wybielanie do stomatologa - pasta do mycia twarzy z wit C, produkt ok ale mi niestety wysuszyl moja skore mieszana mimo że nie używałam go codziennie, dziwna konsystencja, raczej nie wrócę (jestem na końcu opakowania) - maska nawilżająca do twarzy, produkt ok, ładnie pachnie, efekt odświeżenia na skórze jest, niestety produkt mało wydajny i drogi, zdecydowanie lepiej wypada laneige - Lumi spa i dedykowane żele, jest to chyba jedyny produkt ktory polecam, żele mozna zastapic innymi, te z nuskina wcale nie są wyjątkowe i znowu mało wydajne, szczoteczka bardzo ładnie oczyszcza skórę, faktycznie buzia jest po jej użyciu gładsza, bardziej rozświetlona i odświeżona, ja jednak nie radzę jej używać codziennie, a już na pewno nie na stany zapalne, rumień czy po zabiegach kwasami/estetycznych, ogólnie produkt wart polecenia, mi niestety przeszkadza że on jest dość głośny (to moje subiektywne odczucie) uważam też że głowica powinna starczać na dłużej, bo sprzęt kosztuje (usunięte przez administratora) kasy, jestem bardzo zdziwiona że konsultantki twierdzą że mozna tej szczoteczki uzywac dwa razy dziennie do każdej skóry (powołując się na idiotyczny filmik z myciem skorupki jajka przecież nasza skóra ma inną strukturę i jest cieńsza niż skorupka jajka) ja w życiu nie używałabym jej dwa razy dziennie na skórze wrażliwej czy trądzikowej, myślę że lumi jest ok ale nie wiem czy warte tych pieniędzy, jestem świadoma swojej skóry i nie zgadzam się z tym że trzeba tej szczotki uzywac 2 razy dziennie bo inaczej nie będzie efektu, na rynku chyba znajdą się tańsze alternatywy w lepszej cenie , mimo wszystko to produkt warty uwagi Dlaczego na koniec wystawiam negatywną opinię ? Dlatego: -zaklamany wszechobecny marketing, wprowadzający w błąd, wykupione nagrody, nierealne zdjecia ze sfałszowanymi efektami działania, ukryty skład produktów który jest bardzo przeciętny, brak rzetelnej informacji o badaniach klinicznych (kolagen to żart) wygórowane ceny, beznadziejna aplikacja (jeśli zrobicie dwa selfie tego samego dnia i potem drugie wgracie do apki że jest Niby po 2 msc używania lumi to apka wam pokaże że super rezultat i zasugeruje zakup dalszych produktów mimo że zdjęcia się nie będą różnić, dobór koloru podkładu tragiczny) - konsultantki to żadne bizneswoman, niektóre nie potrafią poprawnie złożyć zdania po polsku, używają filtrów pokazując że takie są rezultaty lumi (nawet znajoma znajomej: zawsze wrzucała na insta zdjęcia z filtrem na żywo wygląda dużo gorzej, potem z insta filtrów zrezygnowala ale w telefonie ma włączone upiększanie bo widze co wrzuca na insta i widze jak wygląda jej skóra na żywo, faktycznie jej sie poprawila ale daleko do tego co pokazuje na insta, a kolor zębów ma taki sam po paście jak przed), - utrudniona procedura reklamacyjna i gwarancyjna, konsultantki nie są zatrudnione przez nuskin, nie mają umowy o pracę, zdecydowana większość pracuje na czarno, nie mają dzg, nie łączy je z nuskinem.umowa zlecenia/o dzieło, to powinno dać mi do myślenia na początku, ale nikt mnie o tym nie poinformował jak namawiał do zakupu, ta znajoma nie ma żadnej działalności ani umowy z nimi, typowy MLM, więc się zastanowiam jak np wygląda proces reklamacji? Ostatecznie to zakłamanie mnie tak odrzuca że więcej produktów nuskina nie chce kupić. Sama się zachlysnelam ale po przemyśleniu to jednak gra niewarta świeczki. Pozostane jedynie przy lumispa ale też ten produkt wychodzi jednak drogo (1300 + żele + głowica co kilka msc)

Zrezygnowałam 2

4. Marketing Niestety ja nie potrafię tak kłamać, to jest obrzydliwe nagabywanie i okłamywanie klienta, niedopowiedzenia, omamy że tyle mozna zarobić i że one juz tyle zarobiły, przedstawienie każdej nowo dołączonej osoby jako lidera (polecam zapoznać się z definicją lidera, osoba która dopiero co dołączyła do zespołu który chwali się że jest najlepszy w polsce i 4 na świecie nie jest liderem !) Marketing jest tu najbardziej obrzydliwą częścią, jest to waska grupa , towarzystwo wzajemnej adoracji które powstało dopiero teraz !! Zauważcie że mkk team w większość tworzą osoby ktore dołączyły do zespołu w ciągu 6 msc, jedynie paulina i patrycja są tam dluzej ale ich zarobki (nie są tak wysokie jak mowia) nie wynikają ze sprzedaż produktu ale z piramidy pod nimi, z grupy pod nimi 5 zarobki Mozna zarobic (ale wcale nie tak duzo )ale nie na sprzedazy produktow, osoby ktore jako jedne z pierwszych dołączyły do firmy , zbudowały grupe i kazdy kolejny jest juz pod nimi, zarabiają na tym , nie na sprzedazy, największy zysk generowany jest za granica, dlatego że tam uslugi kosmetyczne i estetyczne są bardzo drogie w porównaniu do polski szczególnie że mamy napływ też dziewczyn z ukrainy ktore są tanie a dobre, ponadto przez covid duża część społeczeństwa za granicą nie wraca juz np do kosmetyczki, wiec tam jest jakis rynek zbytu, ale w polsce przy obecnej inflacji i cenach nie wcisniesz urządzenia za 1300 zl pierwszej lepszej osobie, a jeski kogos stać to raczej pojdzie na botoks... Jest to ciężka wielogodzinna harówa żeby cos zarobić, nie jest i raczej nie będzie to twoje glowne zrodlo dochodu, z pewnością nie zastapi ci umowy o pracę, a presja partnera czy dziewczyn jest ogromna, bo jeśli ty sie nie sprawdzasz to psujesz grupe Zadaj sobie pytanie czy chcesz wciskac wszystkim kit ? Dla paru pln ? Po 8 msc zarobilam 4 tys zloty ale !! Ja musiałam to wszystko najpierw kupic !! Bo przecież nie mogę polecić czegoś czego nie używam - kolejna ściema, niby nic nie placisz ale juz na wstępie na zoomie ci mowia że musisz kupic Zarobilam ten hajs tylko przez gabinet kosmetyczny mojej siostry, tego sie nie da sprzedać ani przez insta ani przez fb, chyba ze masz bananowych znajomych i im to wciśniesz, a jak cos zarobisz to zaczniesz w kazdym znajomym widziec klienta 6. Wiedza merytoryczna liderek grupy Jestem na macierzynskim.i skusila mnie wizja dorobienia sobie - takie osoby jak ja są idealne dla Pauliny i Patrycji do zwerbowania, niestety mnie mierzi poziom teamu, może zabrzmi to wyniośle ale jesli ktos nie potrafi sie poprawnie posługiwać jezykiem polskim, nie zna angielskiego (a byl na Mauritiusie i zarobił miliony) i badzmy Szczerzy jest tak bogaty a mieszka w ciasnym mieszkaniu i kupuje kosmetyczki w guessie uważając to za gustowne ? Tu macie przykład tych milionowych zarobków, dziewczyny te liderki - kazda jest ostrzykana, zrobione permanentny brwi i ust, doczepy... I one potem wrzucaja zdjecia z metamorfozy że to lumi tak zadziałało... Błagam! Niestety ani klasy ani profesjonalizmu tu nie ma 7 podsumowanie Rachunek zysków i strat jest prosty, nie wchodźcie w ten biznes

Magda
@Zrezygnowałam 2

W punkt urządzenie za 1300 zł które można kupić w Douglas za 600 zł innej marki i jest skuteczniejsze, to jest praca jako (usunięte przez administratora) reklamy w to mogą wejsc tylko osoby które mają salon kosmetyczny a i tak sprzedadzą jedna urządzenie na rok ....

Basia
@Zrezygnowałam 2

Zgadzam sie w 100% z tą opinią. To wszystko prawda, dlatego zrezygnowałam. Kłamstwo za kłamstwem - dokladnie w tej grupie o ktorej piszesz.

Ssuni@
@Zrezygnowałam 2

Ha Ha. MKK-team to najgorsza „linia” na jaką można trafić. Dziewczyna z małej wsi, przy kości, zbotoksowane usta, mini mieszkanko wynajmowane za pieniądz naiwnych kobiet na macieżyńskim, udająca Boga, liderke i duchowego przewodnika. Co za (usunięte przez administratora) A tych dwóch kolesi co się tak teraz ciągle pokazują Patryk chyba i jeszcze jakiś. Na kulometr widać że są „ciepli”. Boże widzisz i nie grzmisz!

Izka
@Ssuni@

O kim piszesz ? Marta może ?

Lena

Chciałabym znać składy tych produktów. Każdy krem, każda maska do twarzy, żel do twarzy itp mają na opakowaniu umieszczony skład INCI. Kupowanie produktów, nie znając ich składu jest kupowaniem czegoś w ciemno. Często też bywa tak, że te produkty "premium" nie różnią się wiele składem od tych do 20 zł z drogerii. Dlaczego tej firmie tak zależy na ukrywaniu składów, jak i tak zgodnie z normami prawnymi skład powinien zostać umieszczony na opakowaniu i tym samym dostępny dla każdego?

SIWA
@Lena

Przeciez na każdym produkcie jest skład. Mam paste z nuskina i jest na niej wszystko napisane

@SIWA

To czemu nie jest podane normalnie w internecie? Szukam i nic nie mogę znaleźć. Jak gdzieś Pani ma link do strony, na której opisane są produkty razem z ich składami, to poproszę. Najpierw chcę ocenić skład, by zobaczyć, czy jest to warte zakupu.

@SIWA

Ok, znalazłam skład np Nawilżająca maska - Creamy Hydrating Masque - Oaza dla suchej skóry - NU SKIN, na polskiej stronie polskiego sklepu. Składniki: Aqua, Isocetyl Stearate, Methylpropanediol, Pentylene Glycol, Glycerin, Decyl Oleate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Cetearyl Ethylhexanoate, Saccharide Isomerate, Isocetyl Alcohol, Butylene Glycol, Opuntia Vulgaris Leaf Extract, Inonotus Obliquus Extract, Rhaponticum Carthamoides Root Extract, Rhodiola Rosea Extract, Selaginella Lepidophylla Extract, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Tocopherol, C13-14 Isoparaffin, Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Oleth-10, Carbomer, Laureth-7, Sodium Polyacrylate, Myristic Acid, Eleutherococcus Senticosus Root Extract, Pinus Strobus Cone Extract, Disodium EDTA, Polyacrylamide, PVM/MA Copolymer, Aminomethyl Propanol, Citric Acid, Sodium Citrate, Parfum, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Benzoate, Potassium Sorbate, Linalool, [CI 77891]. I szczerze to nic specjalnego. Niektóre serie kosmetyków naturalnych z Hebe mają o wiele bogatszy (i KRÓTSZY) skład. Czemu producent nie podaje składów na swojej stronie? Ciekawe... nie wygląda to jak jakaś super tajna receptura, a raczej coś, co chce się opchnąć za dużo więcej niż jest warte.

Siwa
@Lena

Na stronie nuskin.com sa opisane wszystkie produkty włącznie ze składem. Fakt cena powala ale akurat z pasty jestem zadowolona co do innych produktów nie mogę się wypowiedzieć bo nie używałam.

@Siwa

Pasta jedyna może być dobra dziewczyny od tego zaczynają a dalej nabieranie ludzi bo pasta była fajna to kupie jeszcze coś...

@Lena

Tak samo zakrywanie marki co to ma na celu? Każda wstawia te same zdjęcia przemiana przed i po niby jej koleżanki totalna ściema jednej osoby nie zna każda konsultantka w Polsce. Opinie nuskin co drugi negatyw lub (usunięte przez administratora)

Siwa

Z tego co wiem to to ma na celu zeby zamówić od konkretnej dziewczyny a nie ze strony zeby ta dziewczyna dostała prowizje od zamowienia. W końcu to ona przedstawia efekty. Dziewczyna u której ja zamówiłam wstawiala duzo swoich efektów po używaniu produktów. To jak to wytłumaczysz?

Evim1708
@Ola

Jak dla mnie, pasta jak wiele innych, nie powala, a za tą cenę można mieć naprawdę dobra pastę. A tak na marginesie, zastanawiające jest, dlaczego te produkty są według nich takie super, to dlaczego nie są ogólnie dostępne w sklepach, tylko muszą być reklamowane w "tajemnych grupach", do w których konsultantki werbują masę naiwnych kobiet, zachęcając darmowy produkt za dodanie minimum np 30 znajomych? Przecież dobre produkty znikają z półek sklepowych bez tych śmiesznych konkursów. Sprzedają się same.

MalaMi
@Lena

A kto Ci broni sprawdzić skład produktu? Na stronie masz opisane składy każdego produktu po kolei. Trochę chęci ????

@Lena

Skład jest na głównej stronie nu skin. Ja zawsze podaje cały skład jak ktoś mnie pyta :) gdyż jestem pewna za produkty które sama używam 2 lata . Niektóre składniki są opatentowane np ap24. CS7 . Ageloc przeciwstarzeniowy itp itd. A żeby mieć patent na jakiś składnik lub technologie to hohoo lat badań klinicznych :) Jeżeli coś jest opracowywane przez 70 doktorów nauk to nie jest byle co. Bez konkurencyjne produkty i praca moich marzeń

@Evim1708

Gdyż to firma sprzedaży bezpośredniej Czyli liczy się relacja z klientem i odpowiedni dobór produktu. Aczkolwiek produkty są sprzedawane też w gabinetach stomatologicznych , fryzjerskich i kosmetycznych poprzez rozmowę o danym problemie klienta . Założenie sklepu stacjonarnego z marką nu skin wiąże się z wykupieniem licencji. Płaceniem czynszu . A na FB prowadzenie grupy prywatnej Gdzie na priv szczegółowo omawia się kłopot i dobiera produkt - jest całkowicie darmowe i bezinwestycyjne. Jako farmaceutka uwielbiam doradzać Odpowiedni produkt pod dany kłopot klienta :) Klienci wracają po produkty , dodają swoich znajomych do mojej grupy lub stają się pracownikiem Ja też byłam klientką zanim podjęłam wspolprace. Kupiłam od mojej obecnej liderki 5 produktów które mnie zachwyciły :) Pasta. Maska keratynowa. Pomadka trwała . Maska z mułu polodowcowego i peeling

Żelka
@Lena

Właśnie myśle nad tym samym co najlepsze koleżanka ma orginalne lumi ja mam podróbkę. Zrobiłyśmy test wymieniając się lumi. Odczucia w poelegnacji praktycznie robi to samo z żelem nawilżająco oczyszczającym z rossmana za 20 zł. Mówią o tym age lock ze nigdzie nie znajdziemy go ale hello żyjemy w 21 wieku i naprawdę zobaczcie jak wyglądają te dziewczyny po tych zebiegach wcale nie maja jakiegoś wow.. pasta rozjaśniająca sory nie kupuje tego. Robią zdjęcia w innym świetle, przerabiają te zdjęcia. Nabijają kasę i pierdziela o jakimś tak abonamencie. Szukajcie zamienników tych produktów bo serio nie warto

Odpisuje GdzGdziest agGdzie??
@Żelka

Źródło strona Biotechnologia.pl HomeInformacje kosmetologia Nu Skin Enterprises poszerza swoją ofertę kosmetyków nowoczesne produkty anty- aging 04.11.2008 Utah—Nu Skin Enterprises zastosowało nową technologię antiaging ageLOC™, pozwalającą wyraźnie zmniejszyć widoczne efekty starzenia się skóry. Dzianie tej technologii spowalnia aktywność enzymów proteolitycznych rozkładających kolagen, wyraźnie poprawia teksturę i odcień skóry. Dzięki współpracy naukowców z Purdue University oraz Nu Skin, udowodniono, że ageLOC™ hamuje oksydazę NADH, która jest generatorem wolnych rodników. Enzym ten znajduje się min. w zewnętrznej błonie komórek naskórka a zwiększenie jego poziomu obserwujemy przy uszkodzeniach oksydacyjnych oraz zaburzeniu integralności skóry. Firma Nu Skin przeprowadziła badania , które potwierdziły skuteczność tej nowej technologii. Testy wykazały , że skóra osób stosujących te produkty jest bardziej jędrna , jaśniejsza a jej tekstura ulega wygładzeniu. Źródło: inside cosmeceuticals- innovation in Personal care nad cosmetics Aby sprawdzić co podróbka zrobiła z Twoją cerą Trzeba sprawdzić stan skóry i jej ciągłości Wystarczy przyłożyć podróbkę do chusteczki Lub do rozbitego jajka , by zobaczyć różnicę gołym okiem.

Evim1708
@Ola

Relacja z klientem? Chyba żartujesz. Na tych grupach przewijają się głównie posty "do zgarnięcia produkt darmowy dla osoby która doda najwięcej znajomych. Zdjęcia w każdej grupie takie same.. Kupiłam pastę, odżywkę do włosów, galvanic, ampułki i krem true face. Odżywka i pasta jak wiele innych na rynku, nie urzekły. Pasta dobra w smaku dla dziecka, ale cena nie współmierna z jakością. Na pozostałych produktach totalnie się zawiodłam. Po 5 miesiącach regularnego stosowania mogę z czystym sumieniem powiedziec, że były to pieniądze wyrzucone do kosza. Teraz używam tylko serum z peptydami, witaminami i kwasami, efekt był widoczny już po 2 tygodniach używania, a po czterech tygodniach widać mega różnicę. I o wiele taniej ;)

@Evim1708

Tak właśnie relacja. Dzięki relacji z klientem jestem tutaj. Gdyż osoba u której kupowaam dopytywała jak efekty u mnie. Dobierała podemnie produkty I tak właśnie powinna wyglądać ta praca. Na doradzaniu , na tym aby klient Był zadowolony. Osobiście używam urządzenia i stosowałam i na mężu i mamie. Zrobiłam im peeling do tego pili wcześniej dużo wody aby przewodzenie było dobre. Każdy kosmetolog i fizjoterapeuta zna prądy galwaniczne i wie, że to działa na zasadach jonoferezy, czyli składniki żeli docierając do kilku warstw skóry działając Ujędrniająco, zageszczaja strukturę skóry I jak zrobiłam im zdjęcia w tym samym miejscu i oświetleniu to każdy miał efekty. Robiłam zdjęcia co 5 zabiegów . Byki systematyczni i stosowali według instrukcji U mnie też znajomi widzą efekty. Dzięki budowaniu relacji z klientka która zakupiła u mnie galvanik do ciała Znalazła się też u mnie w zespole I sprzedaje te sprzęty, bo znajomi wiedzą jak wyglądało jej ciało wcześniej , więc To poprostu pójdzie drogą pantoflową.. Temu to się tak rozrasta. Żadna firma sprzedająca bubel nie będzie rosła, tylko będzie się zamykała ot co.. Taka prawda. Dobre produkty zawsze się obronią. Nigdy nie miałam tak ładnych włosów mimo że używałam też maseczek z keratyną innych , jednak ten czynnik CS7 to jest ten klucz Działania. Tak samo pasta . Stosowałam wiele aby nie móc odkamieniac zębów. Różne dla palaczy i kawoszy i nic zero... Obecnie nie chodzę na odkamienianie i piaskowanie od 2 lat a musiałam chodzić co pół roku . Także sorry ale nie wierze i nigdy nie uwierzę. Nawet gabinety stomatologiczne mają w ofercie te pasty. Moja koleżanka pracuje w jednym z takich gabinetów w Tychach. Sprzęty są też często używane w salonach kosmetycznych i fryzjerskich. Gwiazdy co reklamują inne produkty - to często używają prywatnie w domu produkty nu skin. Wiem , gdyż działa tu kilka osób z kręgu aktorów i piosenkarzy, których znajomi są znani. Reklamować to reklamują co innego bo im płacą A używać używają tylko dobrych produktów

@Evim1708

Właśnie .. ja dzięki temu konkursowi dostałam się do grupy dystrybutorów. Potem kupiłam produkty i stwierdziłam że chce też tak pracować i zarabiać na tym, co mnie osobiście pomogło bo w poprzedniej pracy musiałam polecać to co się nie godziło z moim sumieniem. Produkty których data się kończyła lub bardzo słabej jakości . Znajomi są zadowoleni i obcy klienci i wracają po żele do urządzeń itp i nawet mi zapraszają ludzi do grupy za darmowe produkty , często też mi klientów znajdują bezinteresownie Bo oni są zadowoleni :) To jest bardzo budująca praca, to mnie uskrzydla, że ludzie są zadowoleni z produktów , nie tak jak w poprzedniej pracy gdzie musiałam świecić oczami a zarabiałam mało

@Iza

Was nikt nie przegada, bo już wam pranie mózg zrobili... No właśnie, nawet ci zapraszają znajomych do grupy ZA DARMOWE PRODUKTY. Naprawdę szkoda słów. Dobrze, że są jeszcze dziewczyny które nie są tak podatne na pranie mózgu.

@Ola

Weź przestań już. Taka różnica jak po tych waszych zdjęciach na stronach. To powinno podlegać karze, ale niestety żyjemy w takich właśnie czasach, że robi się interes na naiwnych, łatwowiernych i podatnych na sugestie ludziach. Najwyraźniej jest to w zgodzie z twoim sumieniem. Choć śmiem twierdzić, że większość z was go poprostu nie ma, bo liczy się tylko kasa... Szkoda ze jest to tak bardzo popularne właśnie wśród Polek. Trudno znaleźć np angielkę promującą tą firmę. Smutne ale prawdziwe.

@Mała

Wiesz kochana. Te produkty dane się bronią. W obecnym czasie ja nawet nikogo namawiać do pracy nie muszę. Bo jak ludzie widzą jak zmieniły się np moje włosy po tych produktach to sami kupują i utwierdzają się w przekonaniu, że jeśli produkty są dobre to praca tak samo :) Nie trzeba do tego prania mózgu, by zauważyć że mam ładniejsza cerę , że zmarszczki się zmniejszyły Że włosy miałam krótkie i zniszczone a teraz długie i lśniące. Nie trzeba chodzić od domu do domu lub prosić się ludzi . Ja byłam klientką nim tu dołączyłam A jak się zarejestrowałam to już ze swoimi efektami mogłam wrzucać posty Gdzie tylko wchodziłam czy do butiku czy fryzjera czy do banku to ludzie sami się mnie pytali co zrobiłam z włosami że mam takie piękne. Tylko na efekty zmianę wyglądu potrzeba czasu Pół roku , rok . I wtedy nie ma osoby , która Cię zagnie i powie "to nie działa " To nie lasowanie mózgu robi z nas osoby pewne tego biznesu - tylko pewność zyskujemy przez zmianę swojego wyglądu dzięki produktom i zmianę życia innych osób . Osobiście w zespole mam osoby które tonęły w długach poprzez inne biznesy i wyszły z tego Są też osoby niepełnosprawne które dzięki tej pracy nie muszą już prosić się o niski zasiłek czy renty. Tylko otwierają swój biznes Niesłyszące osoby i na wózkach i po udarach. Cieszę się że pomagamy też osobom które mają niepełnosprawne dzieci stanąć na nogi. Wiele z nich nie mogą iść na etat , ale mogą pracować kiedy ich dziecko zaśnie . Ile to przypadków osób którym z zasiłku nie wystarcza na leki i rehabilitację .... I właśnie dlatego cieszę się że takie osoby mogą zarabiać więcej niż zasiłek i rezygnują z zasiłków od państwa. Jest multum tych osób Mąż mi mówi że coraz ładniej wyglądam , widzi że jestem szczęśliwa , że pomagam innym bo zawsze chciałam to robić . Mąż skucha szkoleń i mówi , że jest dumny Że mnie. A na początku był bardzo przeciwny i sceptyczny Mówił że nie chce spłacać moich długiem Tylko że zrozumiał że tu nie ma inwestowania i kupowania . Zrozumiał dopiero jak zobaczył zarobki moje

Nie zgadzam się
@Zawiedziona

Akurat firma jest z USA i działają tu nawet gwiazdy , a mój zespół stworzył Anglik - facet. Kiedy myśmy zaczynały ta pracę to bym było właśnie wśród Angielek, które nadal w tym pracują . Ogólnie to nu skin działa od około 30 lat nawet ponad i jest w ponad 50 krajach W Polsce to dopiero rozkwita raczkuje :) Ja sprzedaje produkty na całym świecie I Polkom i Niemkom i Holenderkom Właśnie Polkii są bardzo pracowite i uwielbiają dobrze wyglądać i używać dobrych produktów sprawdzonych klinicznie i dermatologicznie. Dlatego Polski rynek bardzo szybko się rozwija Lecz nadal to jest rozkwit i początek pięknej historii :)

@Mala

Widać same Samarytanki zajmują się sprzedażą nuskin, tylko po to żeby pomagać innym hahaha. Ja też mam piękne włosy, bez waszych produktów ;) ale naprawdę, wydając tyle pieniędzy na to wasze urządzenie plus produkty do niego, i widząc na waszych grupach zdjęcia "po 5 użyciach) po 2 miesiącach", to naprawdę spodziewałam się zauważyć jakąkolwiek różnice po pół roku używania. Jak to powiedziałaś, "trzeba czasu, pół roku, rok" więc ja ci odpowiem po pół roku nie widzę ŻADNEJ różnicy. A po roku zobaczę różnice używając znanych ogólnie na rynku serum z zawartością kwasów, peptydów i witamin, które jak już ktoś tu pisał, są świetne i sprzedają się same, działają bez konieczności używania dodatkowych urządzeń (jak na przykład kosmetyki firmy elemis) i bez bez konieczności wciskania ich pod osłona "cudu" na zamkniętych grupach, na których nawet cenę produktu wysyła się na priv, żeby nie zrazić wszystkich grupowiczów na raz. I oczywiście z urządzeniami działają tylko wasze produkty (hahaha) bo przecież prąd galvaniczny rozpozna że to nie nuskin a np elemis.

@Mała

Gdybym ja lub moje klientki nie zauważyli efektów po takim czasie stosowania i porównując zdjęcia o byśmy oddały sprzęt do naprawy . Po to jest gwarancją 2 lata Jak mnie się zepsuje telewizor to oddaje go do naprawy Widocznie coś się popsuło Może zalało ?? Koniecznie bym to sprawdziła zamiast się bawić w pisanie komentarzy. Czas stracony według mnie Zamiast dochodzić do przyczyny braku efektów

@Lena

Przecież składy są dostępne na stronie producenta, żaden sekret ????

Paulina
@Lena

(usunięte przez administratora) Pod każdym produktem podany jest skład:) Należę do osób bardzo ostrożnych i zanim zdecydowałam się na zakupu produktów, a potem na pracę dla tej firmy dobrze ją prześwietliłam. Wiem, że niektórzy swoim "durnym" zachowaniem i nakazami wrzucania "jakiegoś tam postu" szkodzą innym. Mnie nikt nic nie narzucił. Kupuję , testuję - jestem zadowolona to polecam, :) Nie jestem zadowolona to też o tym mówię! Uważam, że biznes buduje się na autentyczności. Szkoda, że nie wszyscy do tego tak podchodzą! Chciałaby Pani czegoś więcej dowiedzieć się - to zapraszam do kontaktu - paulinalobus@wp.pl Serdecznie pozdrawiam

Kamila
@Lena

Nigdy nie ukrywam składów przed klientkami. Jeśli tylko ktoś o to pyta. Na opakowaniach również są podane z uwagi iż jest to wymóg dopuszczający produkt do sprzedaży. Oczywiście ze są składniki które są dostępne w zwykłych, produktach ( emulgatory, emolienty itp) tutaj chodzi o stężenia, proporcje, sposoby łączenia, warunki powstawania produktu. Nie zapominajmy o tym ze jest to firma naukowo-badawcza i posiada 32 patenty. Nie polecam kupowania produktów przez Allegro i sklepy internetowe, gdyż jesteście traktowani przedmiotowo. Zachęcam do kontaktu bezpośrednio z autoryzowanym dystrybutorem który doradzi, dobierze i pokieruje odpowiednia pielęgnacją. Chętnie doradzę. Pozdrawiam

Chemik
@Lena

Ludzie, przestańcie z tą bzdurą, jaką jest czytanie listy składników i wypowiadanie się na jej temat... Listy składników są na kosmetykach zamieszczane tylko i wyłącznie po to, żeby alergicy mogli sprawdzić potencjalne alergeny. I ewentualnie po to, żeby sprawdzić, czy maska / odżywka do włosów jest emolientowa, humektantowa, czy proteinowa (czy jest kombinacją). Poza tym skład nie mówi Ci kompletnie nic - bo nie znasz formuły i nie jesteś chemikiem, który ją tworzył. Skład nie mówi Ci o tym ile danego składnika zostało użyte, w jakim stężeniu i z jakiego źródła (od jakiego producenta) dany składnik jest. Nie wiesz, jakie zachodziły procesy chemiczne przy tworzeniu - co z czym było mieszane, jak reagowało i co wytworzyło. To jest tak, jak z gotowaniem - podam Ci listę składników - bez podania proporcji i informacji, skąd mam składniki (czy są to np. warzywa z hodowli ekologicznych, czy kapusta rosnąca przy drodze szybkiego ruchu, czy kurczak z masowej hodowli, czy od Pana Wiesia - sąsiada ze wsi, który swoje kurczaki traktuje lepiej niż żonę) - dopóki nie spróbujesz potrawy, to nie wiesz, czy jest smaczna, nie wiesz, czy jest zdrowa, nie wiesz czy nie będziesz po niej miała rewolucji żołądkowej. Czy przekreślisz potrawę, bo gdzieś na tej liście składników jest coś, czego nie lubisz? A jak powiem, że jest tego niewyczuwalna szczypta, ale ta szczypta w połączeniu z innym składnikiem daje taki, a taki smak/aromat? Już pomijam fakt, że są 'naturalne' składniki, które w naturze występują w takich stężeniach, że powodują alergie i podrażnienia albo są niestabilne - trzeba je poddać obróbce chemicznej. Przykładem jest retinol - magiczny składnik przecież - eliksir młodości, ale... jak zaczniesz od dużego stężenia i to w środku lata bez nakładania SPF, to skóra odejdzie Ci płatami, wyjdą krosty jak trąd i zwyczajnie zrobisz sobie wielką krzywdę. A rumianek - super naturalny - ale napar z niego wysusza (włosy i cerę) - więc może się sprawdzić u ludzi z cerą np. tłustą, ale nie będzie dobry dla ludzi z suchą skórą. Serio - apeluję, żebyście nie sugerowali się składem. I nie słuchajcie celebrytów i influencerów, którzy rozwodzą się nad tragicznośćią składów, nie mając o tym bladego pojęcia. Jeśli mi nie wierzycie, to sprawdźcie proszę wypowiedzi autorytetów w tej dziedzinie, ludzi, którzy na co dzień zajmują się opracowywaniem i tworzeniem kosmetyków, którzy są chemikami - każdy z nich Wam powie, jaką głupotą jest analizowanie każdego składnika z osobna (Dr. Anke Ginzburg, Jen Novakovich, Annalisa Branca). Najlepiej, przed zakupem sprawdzić opinie o produkcie i przetestować na sobie! I nie mówię o produkcie, który tu skomentowałaś, ale w ogóle o każdym jednym kosmetyku.

Brawo
@Chemik

Widać , że ta osoba zna się na chemii i składach produktów. Super analiza :) Ja jestem użytkownikiem wszystkim produktów które reklamuje a mam skłonności do trądziku, alergii itp a tutaj nic mnie nie wysypało. Więc śmiało mogę polecić każdej naprawdę każdej osobie czy z rodziny czy znajomych czy obcych

Goska
@Kamila

Tak doradzi i zarobi. Dlaczego ukrywacie nazwę firmy?! Tez zostałam zwerbowana i chcialam sprzedawać . Nie wolno podawać cen i nazwy firmy. Każda konsultanta daje taki rabat jaki jej pasuje albo nie daje go wcale. Dlaczego sa używane najtańsze konserwanty, zagęszczacze pochodne ropy naftowej. A cena jest tak duza . Maly wklad q produkcję, cen z kosmosu i pierdu pierdu firma naukowo badawcza. Pytam poważnie czemu nazwę firmy ukrywacie?

Goska
@Brawo

Tak zna sie na chemii. Oczywiście pozytywne komentarze od osob ,które to sprzedają i zarabiają pieniądze . Takie cudowne kosmetyki, nowa technologia. Coraz więcej osób zaczynają szukać do sprzedaży. Nawiedzone liderki co już widza kase na koncie . Mala wtopa o strach woec odrazu blokada , usunięcie z grup . A wcześniej zawracanie głowy co mare minut. Zadna ,ktira sprzedaje nie ma pojęcia o kosmetykach.

@Goska

W każdym innym kraju produkty są wychwalane i kupowane tylko w Polsce ludzie wiecznie szukają wszędzie problemu. Ja nie pracuje w tej firmie, za własne pieniądze kupuje regularnie maske do włosów i pastę do zębów i jestem bardzo zadowolona. I nie ma opcji że ktos mi wciśnie ze produkty z Rossmanna działają tak samo

@Lena

A ja tam wodze składniki na stronie ... w każdy produkt który wejdziesz jest sklad

edith
@Ala

Masz rację. Ja pracuję w tej firmie, jestem dystrybutorka. Mamy prawie codziennie szkolenia, także doskonale znamy składy tych kosmetyków, na co działają i co komu doradzić. Jak ktoś ma klienta i nie jest w stanie mu odpowiedzieć na pytanie, bo pracuje krótko, to zwraca się z pytaniem do swojego lidera, wszyscy ich mamy, oni pracują dużo dłużej i doradzą. I jeszcze odnośnie promowania produktów których nie znamy, firma zdecydowanie tego zabrania. Na szkoleniach jest ciągle powtarzane, żeby nie pisać, że coś jest świetne itd bo tego używamy, skoro to nieprawda. Nie wolno nam kłamać. Można napisać, że zamawiamy sobie bo chcemy wypróbować, gdyż ktoś nam polecił.., albo z ciekawości i czy ktoś chce przetestować z nami. Bo owszem, mamy duże zniżki. ALE KŁAMAĆ FIRMA ZABRANIA!!!

Ardon
@Lena

Wedle prawa EU każdy produkt musi mieć testy kliniczne i ulotke na opakowaniu,stronie www ze składem jeśli nie ma to podruba!!! MASAKRA czytamy

Natka
@edith

Mikroplastik parafina i silikon w kremie za 200 zł? To jakiś żart ;)

Emi
@edith

Czy po roku mogę reklamować lumisia? Moja przedstawicielka nie chce przyjąć mi reklamacji ponieważ używałam żeli nie tylko od Nuskin a przecież wiadomo że akurat żel nie ma tu nic wspólnego z zepsuciem się lumi bo niby jak??

@Emi

Reklamować możesz, ale wątpię żeby uwzględnili reklamację. Sprzedają drogi produkt, który (według mnie) nie jest nic wart. A to, że używałaś innych produktów, to dla nich super wymówka, by nie uwzględnić reklamacji. Jak widać, uważają, że to działa tylko razem. Ja natomiast wypróbowałam i kremy i urządzenia (razem i osobno) i nie zauważyłam żadnych pozytywnych efektów (jedynie zniszczyłam sobie skórę w okolicy oczu)

Agata
@Emi

Jesli masz numer zamówienia oraz ID Dystrybutora od którego kupilas - reklamuj. Zadadzą Ci szereg pytan m. in czy uzywalas zgodnie z przeznaczeniem i każa odesłac wadliwy towar jesli uwzględnia reklamację. Uzywanie innego produktu z Lumi Spa moze byc powodem odrzucenia reklamacji. Uzywajac zgodnie z przeznaczeniem z produktem dedykowanem zawsze uwzgledniaja reklamacje a koszt odeslania oddaja w punktach produktowych - tylko trzeba miec załozone konto klienta /czlonka/dystrybutoa i zalozone zamówienie w systemie ADR.

Ish
@Emi

Skoro używasz produktu z nieautoryzowanymi żelami, to nie dziw się, że urządzenie się popsuło i ze nikt nie uwzględni reklamacji

@Ish

Nieautoryzowane żele? Hahaha, dobry żart. A co takiego te żele mają w sobie czego produkty renomowanych firm nie maja? Co powoduje że tylko one działają z urządzeniami? Dużą zawartość silikonu czy może mają chip który współpracuje z urządzeniem? You made my day ????

Hania
@Natka

Kolejna nawiedzona z grupy Kacperka, który nie zna się na składach :) Mikroplastik to był kiedyś, w peelingach starych. Nie znasz się to się nie wypowiadaj, bo w firmie pracują osoby ,które są kosmetologa mi, farmaceutami, genetyka mi biotechnologsmi, chemikami nie mówię , że wszyscy się znają na składach bo jest sporo osób bez takiej szkoły, ale widać, że Ty się nie znasz.. choćby po tym "mikroplastiku" , pierwsze się doucz , później komentuj

Hania
@Mała

Urządzenia i produkty zostały wytworzone przez nu skin i tak opracowane aby razem działały. Dokładnie to zostały naładowane lub najonizowane dodadnio bądź ujemnie. Ładunki elektryczne, magnes - cos Ci to mówi ??? Fizyka, chemia ??

Joana
@Żelka

Hej , pierwszy raz si e spotkałam że ktoś jakiś abonament robi a korzystam z ofert dziewczyn które współpracują z tą firmą już ponad rok Lumisia mam już od stycznia, kochani tego cuda już na zadne waciki nie wymienię . Jeżeli ktoś nie używał produktów tej firmy , a słyszał z jakiś opowieści to może niech się lepiej nie wypowiada . A jak już chce to niech najpierw spróbuje

Ada
@Lena

Przecież skład każdego z produktów jest podany na stronie i nawet nie trzeba być klientem. Co to za bzdury z ukrywaniem składu ????????????‍♀️

Fizyk i chemik
@Hania

A tobie mówi coś logika, odrobina inteligencji, pranie durnego muzgu? Była Klientka.

Mi
@Lena

Składy są fatalne, mikroplastiki, fe tak (usunięte przez administratora)

@Odpisuje GdzGdziest agGdzie??

Lokowanie produktu, to jest płatna reklama. Jeśli cytuję się jakiś tekst to robi się to w cudzysłowiu. Takie dwie " " ))) Nie uczyli w szkole? Acha, jak by była szkoła to i praca byłaby normalna. A tak to.... hehe, kombinacje. Expedition od siedmiu boleści.

Inez
@Lena

Nikt nic nie ukrywa skład jest na każdym opakowaniu. Z resztą jak moje klientki chcą skład to im wysyłam. Ageloc jest opatentowany, tak samo jak wszystkie technologie

@Inez

Wszystko można opatentować, co nie znaczy, że to działa. Moim zdaniem nie jest wart ani złotówki niestety.

Kl
@Haha

„W cudzysłowie” - nie uczyli w szkole? ;)))

@Ola

Po jakiej ty szkołę jesteś ... expertko. Bo po tych wypocinach, czyta się jakby świnka Piggi wypowiadała się o astronomi. Ni ładu ni składu, żadnego sensu, gramatyka kulawą. A udaje naukowca.

@Iza

Kolejna naganiaczka na bezwartościowe towary. I tak podbija tutaj posty jedna z drugą... przekupki, mając nadzieję że ktoś się złapie na takie "sztuczne" zachwalanie.

@Lena

Skład każdego produktu jest dostępny na stronie. Trochę samodzielności, wystarczy wejść na stronę i przeczytać a nie oskarżać, że ktoś coś ukrywa.

Pat
@Lena

Przecież NuSkin nie ukrywa składów. Są podane na stronie internetowej przy opisie produktu. Ja jestem zadowoloną Klientką. Walczyłam z problemami dermatologicznymi w salonach medycyny estetycznej, u kosmetologów przez kilka lat. Zero rezultatu. Po pół roku używania LumiSpa I maski z glinką, potem Boost i Galvsnic - mam piękną skórę, bez przebarwień, trądziku, gładką, ujędrniona, a zmarszczki pod oczami praktycznie są już niewidoczne i mniejsze niż 4 lata temu. Kolagen jest mega skuteczny, bo niefość że cera ma piękny zdrowy odcień, kurze łapki zniknęły, to jeszcze przy moim problemie ze stawami w dłoniach, wreszcie mam dobrą ruchomość palców. Jestem osobą wykształconą, jakby co, bo ten wątek też się tu pojawił. Mieszkam w Warszawie, a nie w małej wiosce. Przez 10 lat patrzyłam na składy i używałam tylko naturalnych produktów. Cóż, zachorowałam na raka, a moja skóra była szara, zanieczyszczona, z przebarwieniami. Na leczeniu hormonalnym po raku i blokadzie estrogenowej jeszcze bardziej mi się zepsuła. Wędrówki po drogich centrach medycyny estetycznej nic nie dały. A produkty NuSkin polecone przez znajomą zmieniły moją twarz w 6 miesięcy. Mam wrażenie, że osoby krytykujące mają w tym swój cel, może I'm nie poszło w tym Biznesie i się mszczą.. Nie wiem i w sumie mnie to nie obchodzi. Ja jestem bardzo zadowolona i znam wiele zadowolonych klientek nie będących dystrybutorami.

Nagroda Jobla
@Pat

Jakoś Ci nie wierzę.....

@Martyna

Dokladnie wystarczy otworzyć stronę wejść w produkt i poczytac

@Sekret

Ale takie informacje powinna również posiadać i publikować dystrybutorka produktu. W końcu każda nazywa się profesjonalną business woman. A jak widać daleko I'm do profesjonalizmu...

ola
@Hania

I to wszystko a propos beznadziejnego Lumi?

Czy w NU SKIN jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Ale jakich pracownikow? Przeciez tam nie ma żadnej umowy , nuskin nie jest Twoim pracodawcą ????

IzaBella

Nikt nic nie zgłasza, bo te dziewuchy w nuskinie to nie „pracownicy” jak w zwyklej firmie. To samodzielne osoby. Także nuskin za nich nie odpowiada. Samowolka.

Maria
@Kasia

Jak to nie ma umowy? A osoby pracujące w biurze też jej nie dostają?

KlaUdia
@Maria

Nie ma kogo zgłosić do biura. Te konsultantki nie mają umowy o prace.

Luna

Niestety też nie mam super doswiadczen z tą firmą. Na Fb zobaczyłam post pewnej pani o możliwości dorobienia sobie do budżetu domowego, ciekawa co to takiego napisałam do owej Pani . Od razu zostałam dodana do grupy, kazano mi utworzyć swoją grupę na profilu powiązana z moim kontem osobisty . Potem powoedziami mi iż napiszą za mnie 5 postów i wyślą zdjęcia które sama mam wybrać i od razu dodać posty . Jak będę już te 5 postów miała to wtedy muszę zaprosić swoich znajomych do grupy ???? i codziennie lisach minimum jeden post, mogę się posiłkować postami dziewczyn które też takie grupy posiadają wzamian za komentowanie i lajkowanie im postów. Śmieszna strategia . Potem wciskanie mi kitu że ja tak naprawdę jestem leniem że nienudaje mi się nic sprzedać i że zekomo nie znam swoich znajomych który podobno są "kasiaści" ???? . Zrezygnowałam. Lumi kupiłam po roku od tego wydarzenia dlatego że już nie raz miałam styczność z nim np u kosmetyczki i spodobały mi się efekty natomiast ja baaaardzo nie lubie jak ktoś próbuje mi coś wcisnąć, ok rozumiem taka praca No ale jeżeli ktoś NIE JEST zainteresowany wszystkimi oferowanymi produktami to po co mu na siłę wciskać i pisać "pozwolę sobie odezwać się za jakiś czas jak zmienisz zdanie " . PORAŻKA.

Basia
@Luna

Ten tekst to jest ich standard „jeśli zmienisz zdanie zawsze możesz do nas wrócić” ???? I to ich odzywanie sie srednio co misiac- dwa z nową ofertą. To nachalny marketing, ktory psuje opinie. Gdyby marka byla taka super nie potrzebowalaby takiego chamskiego wciskania.

Agnieszka

Cześć, jest ogłoszenie jakieś do nich, w tytule współpraca i to wszystko, ktoś może powiedzieć, co to za praca i czy nada się dla kobiety? Bardzo proszę o wyjaśnienie, bo nic nie wiem póki co i jestem szczerze mówiąc w kropce.

Zostaw merytoryczną opinię o NU SKIN - Warszawa

• Jak się pracuje w NU SKIN?

Zobacz opinie na temat firmy NU SKIN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NU SKIN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NU SKIN?

Kandydaci do pracy w NU SKIN napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NU SKIN