Opinie o Lidl Polska Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Początki działalności Lidl sięgają lat 30-tych, kiedy to w Szwabii zostało założone przedsiębiorstwo Lebensmittel-Sortimentsgroßhandlung. Obecnie Lidl zajmuje miejsce w pierwszej dziesiątce największych sklepów spożywczych w Europie. Jako międzynarodowa grupa przedsiębiorstw posiadamy niezależne spółki za granicą prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl Polska Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Madzia

Byłam na zwolnieniu l4 , wypadek w pracy .(usunięte przez administratora) na początku próbowała wmówić mi że to moja wina .taka z niej krs że chciała mnie (usunięte przez administratora)byle sridl nie płacił mi pieniędzy. pracownik z 12 letnim okresem pracy.zero szacunku tylko kombinowanie jak pracownika upodlić .

Nina
@Madzia

Nie kłam

Hej,byłem na l4 powyżej 30dni.Wczoraj zadzwonił kierownik,że muszę zrobić badania bo za dwa dni kończy mi się l4.Dzwoniłem,żeby się dowiedzieć na kiedy mam termin do lek.m.pracy i okazało się,że dopiero we wtorek.Menager groził,że będzie nieuzasadniona nieobecność.Mam pytanie,czy to jest w moim zakresie aby załatwić sobie zaświadczenie o zdolności,czy pracodawca powinien wcześniej mi wystawić i poinformować o skierowaniu?

@Tomek

To Twój pracowniczy obowiązek mieć zdolność do pracy po L4

Rozczarowany

Sami jesteście sobie winni jak pusto trzeba mieć w głowie żeby odbić się i pracować dalej ZA DARMO... W Lidlu takich (usunięte przez administratora) potrzebują

Piciu

Niemiła obsługa w Środzie Wielkopolskiej aroganckie kasjerki

Sprzedawca

Rekrutacja to jakiś mało śmieszny żart. (niby) poważna firma szuka kogoś od zaraz, ale rekrutacja trwa.. miesiąc i tutaj przez 'rekrutacja' rozumiem czas od wysłania zgłoszenia do ustalonego spotkania z Kierownikiem Sklepu. U mnie proces wyglądał tak: 1) wysłanie zgłoszenia 2) tydzień później telefon z pytaniem czy jestem zainteresowana i umówienie spotkania z Kierownikiem Sklepu na za 2 tygodnie 3)Spotkanie z kierownikiem i informacja, że odpowiedź pojawi się za tydzień. Teraz krótko opiszę szczegóły wg etapów opisanych powyżej: 1) Rozumiem telefon w ciągu tygodnia od przesłania CV, zapewne zgłoszeń było mnóstwo, ale Pani rozmawiająca ze mną sprawiała wrażenie, jakby nie widziała na oczy mojego CV. Na koniec zaproponowała spotkanie w sklepie z kierownikiem w cztery oczy za dwa tygodnie 2) Spotkanie wcale nie było w 4 oczy, bo było nas 10 osób :) Musieliśmy czekać pod drzwiami zaplecza przez 20 minut (z naszych rozmów wynikało, że każdy ma umówioną konkretną godzinę), a ostatecznie wszyscy weszliśmy razem. Pominę tutaj fakt kłamstwa i braku słowności odnośnie konkretnej godziny (ja byłam umówiona na 15 a weszłam o 16 razem ze wszystkimi). Obejrzeliśmy razem filmik a później z powrotem pod drzwi, bo Pani zapraszała na 5-minutowe rozmowy indywidualne. Generalnie- żenada. Zero indywidualnego podejścia, raczej jak jakieś numerki. Nie wierzcie w nic co piszą- musicie mieć duże doświadczenie i książeczkę- ja miałam wieloletnie doświadczenie jako sprzedawca, ale nie posiadałam książeczki, więc pomimo zapewnień, że dostanę skierowanie na badania- okazało się to przeszkodą. Kiedy usłyszałam wyliczenia kierowniczki, że wyrobienie książeczki zajmie mi 10 dni, a oni dni otwarte mają 2 razy w miesiącu, więc później muszę czekać 3 tygodnie- wiedziałam, że tej pracy nie dostanę i miałam ochotę powiedzieć "może gdyby ktoś zadzwonił do mnie wcześniej niż po tygodniu i gdybym nie czekała 2 tygodnie na termin rozmowy w sklepie, to miałabym już książeczkę?'. Generalnie rekrutacja tam to żart i szkoda na to czasu, a odzew który miał być po tygodnia- pojawił się po 2 tygodniach kiedy już dostałam inną pracę. Pomijając to wszystko- warunki premiowania przez pracodawcę są beznadziejne. proponuję "górze" zaoszczędzić na własnych premiach i doceniać pracowników, bo nie wiem czy chcecie wykończyć pracowników czy mieć deficyty w wyniku chorób zakaźnych, ale obcinanie 50% premii za pierwszy dzień chorobowego i później 10% za każdy dzień to chyba jakiś żart. Ludzie, ogarnijcie się zacznijcie liczyć premię uczciwie w stosunku do przepracowanych w miesiącu godzin.

Dlaczego chcesz pracować w Lidlu?

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Śląsk

Praca jest bardzo ciężka... stawka jest wręcz śmieszna za ilość pracy, która żądają aby wykonać. Kierownictwo niczym SS za czasów drugiej wojny światowej - tresują pracownika jak psa, bo sami mają w głowie naciśnięte pełno frazesów, w które ślepo wierzą.

Ps

To tylko na chwilę aż ucichnie ...

Hiphop
@Ps

Wątpię , pracownicy nadal będą przez nią się zwalniać a jak nie przez nią to przez menagerów bo oni przeszli przez jej szkołę , a tak prymitywnych jak w Kartuzach menagerów nie ma nigdzie indziej ...którzy robią wszystko jak roboty za te pięć złoty ..

Nina

Kartuzy stan umysłu

Klient

Otwierają sklepu w niedzielę, bo niby przesyłki. Piszemy do rządu RP o blokowanie takich praktyk.

Michu
@Klient

Akurat Ci pomogą. Pamiętaj że z każdej transakcji sprzedaży idą podatki do kieszonki miłościwie nam panujących. Wiec im dłużej otwarte, czy w powszednie czy niedziele, nawet jak sklep ledwo na siebie zarobi to nikogo nie obchodzi. Markety się biją o klienta, koszty otwarcia w niedziele większe niż utarg ( a utarg to nie zysk netto), a jedynymi zwyciężonymi są Ci Ministerstwie Finansów.

Hanna
@Michu

Jestem w szoku po tym co tu czytam, bo dotąd znałam tylko coroczne artykuły prasowe o zarobkach w Lidlu. Ale w jednym muszę Ciebie poprawić - podatki nie idą na resort finansów, czy do kieszeni władz (przynajmniej teoretycznie), ale na funkcjonowanie wszystkich resortów, całą administrację państwową i samorządową, drogi, służbę zdrowia, szkoły itd.

Michu
@Hanna

Masz rację. Ale to Ministerstwo decyduje gdzie, ile i komu. Albo komu nie.

Jaki jest termin wypłaty w we are lidl?

Wyplata
@Gość

Taki sam jak na koncie

Alq

7 października czyli jutro

Mmmmm
@Wyplata

Lepiej w ogóle nie odpowiadaj jak masz tak (usunięte przez administratora)pisać. Nie każdy ma ta (usunięte przez administratora) apke np. ja bo nie dali mi dostępu na macierzyńskim. (usunięte przez administratora)

Hania
@Mmmmm

No tutaj widzę sama kultura aż razi szczególnie na końcu ???????????? żałośni ludzie naprawdę !

Hania
@Wyplata

Poprawna odpowiedz jak będzie to będzie proste a założenie we are lidl jest proste jak budowa cepa żadnej filozofii nie ma wystarczy się pofatygować @Gościu ;)

Xxxx

Witam Po dzisiejszym dniu chce się zwolnić z Lidla dowiedziałem się że jestem do niczego i że nie nadaje się do tej roboty bo nie potrawie rozłożyć palety z warzywami w ciągu 15 minut. Już ch..uujj że ich było 12 a ja od 4 rano do 6 mam je zrobić sam. Chce się dowiedzieć czy zastępca może mi podpisać wypowiedzenie i czy na zwolnieniu lekarskim mogę złożyć wypowiedzenie bo strasznie mnie plecy już bolą i idę do lekarza.

@Xxxx

Zastępca może przyjąć twoje wypowiedzenie , ja już kilka razy to zrobiłam tzn przyjęłam wypowiedzenie pracowników . Zastępcy mogą jedynie Ms albo KRS . Na chorobowym też możesz dać wypowiedzenie ja tak zrobiłam .. ale na razie pociągnie jak najdłużej L4 ;)

EeeeUl
@Xxxx

Paleta warzyw w 15 minut? (usunięte przez administratora) kogoś? A gdzie zasady bhp? Ludzie gdzie macie łeb żeby się na takie coś godzic? Chcecie dożyć choć do emerytury? A może chcecie być kalekami?

Gosc
@Xxxx

A stał ktoś nad Tobą z biczem i kazał ci tak biegać Są normy ale tempo narzucasz Sobie sam.W każdej firmie tak jest jedni sa zabiegani inni nie ale robią tą samą robote.A jak nie to jeden drugiemu pomaga w jej wykonaniu.

Eeee
@Gosc

A przeczytajcie w czym jest problem...problem tkwi w tym, że człowiek się stara i i tak słyszy krytykę, jest obniżana jego wartość jako pracownika bo trzeba szybciej więcej i co by się nie robiło i tak będzie źle, za wolno. Dla takiej "kariery" nie warto marnować ani sekundy czasu....

Ebebebe

Witam czy wie ktoś może którego wysyłają wyplaty w tym miesiącu z góry dzięki za odpowiedzi

Tomix

Firma prowadzi bardzo dziwne rekrutacje. Oficjalnie zapraszają do pracy pod hasłem „praca na lata” Aplikowałem do firmy Lidl do centrali już z pewnością z 10 razy na różne stanowiska. Opowiem wiec moją historię od początku. Pierwsze stanowisko kierownik ds. zakupów: dodzwoniono do mnie i pierwsza rozmowa telefoniczna po której zaproszono mnie do siedziby firmy na kolejne rozmowy. Następny etap rozmowa telefoniczne z kolejną osobą w języku niemieckim który z reszta znam perfekcyjnie i czekam na kolejny telefon i jest zaproszenie na rozmowę z wysokiej rangi pracownikiem by już podpisać umowę o pracę. Termin ustalony szykuje dziś do wyjazdu a tu telefon że spotkanie odwołane gdyż osoba która miała się ze mną spotkać musiała gdzieś wyjechać. Otrzymałem informacje od miłej Pani że będą się ze mną kontaktować by ustalić nowy termin. Niestety nikt się nie kontaktował wić ja się skontaktowałem i otrzymałem informację bardzo pokręconą gdyż Pani nie wiedziała co ma mi powiedzieć ale powiedziała że oferta niestety nie aktualna. Kolejne podejścia już w kolejnych latach gdyż nie czekałem na Lidla były lekko śmieszne. Aplikowałem na stanowiska na które nie potrzebne były aż tak wysokie kompetencje i doświadczenie jakie posiadam czyli spełniałem więcej wymagań niż pracodawca wymagał. Odpowiedz jaką otrzymywałem mailem to zawsze taki automat „ dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie i przesłanie Pana podania. Po dokładnej analizie zarówno Pana aplikacji, jak i innych kandydatów, chcielibyśmy Pana poinformować, że niestety nie zakwalifikował(-a) się Pan do udziału w dalszym procesie rekrutacji. Żałujemy, iż nie możemy przekazać Panu pozytywnej informacji. Jednocześnie życzymy Panu powodzenia w dalszym poszukiwaniu pracy. Nikt nawet nie przeprowadził ze mną jakiejś wstępnej rozmowy a spełniam nawet więcej niż w ofercie ale się nie nadaję???? Takich ofert i odpowiedzi było z pewnością 7. I ostatnia przygoda z Lidl praca na lata Pojawia się ogłoszenie wysyłam i o dziwo jest telefon i jest wstępna rozmowa telefoniczna. Po rozmowie otrzymuję zaproszenie na dalszą rozmowę online. Jestem pełen entuzjazmu bo coś się dzieje może teraz będzie Ok????. Przychodzi dzień rozmowy jestem przygotowany jak zwykle pełna wiedza o firmie jak i dziale i stanowisku oraz o zadaniach. Startujemy po krótkim przedstawieniu się i wymianie uprzejmości czas na konkrety. Na każde pytanie mam dobrą odpowiedź rozmowa się dobrze jak to się mówi klei. Na koniec Pan z którym rozmawiałem gratuluje mi bardzo dobrej znajomosci języka niemieckiego mówi mi że mam być bardzo dobrej myśli i do usłyszenia wkrótce. Cóż po tak budujących słowach jestem prawie w euforii????????????????. Teraz jak mówił Pan z rozmowy tylko czekam na końcowy etap z kierownikiem by podpisać umowę o pracę. Czekam i czekam a tu informacji brak i nagle jest mail od Lidla :” dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie i przesłanie Pana podania. Po dokładnej analizie zarówno Pana aplikacji, jak i innych kandydatów, chcielibyśmy Pana poinformować, że niestety nie zakwalifikował(-a) się Pan do udziału w dalszym procesie rekrutacji. Żałujemy, iż nie możemy przekazać Panu pozytywnej informacji. Jednocześnie życzymy Panu powodzenia w dalszym poszukiwaniu pracy. Ponownie rozczarowanie ☹️???????????????????? Wydaje mi się że hasło Lidla „praca na lata” tyczy się tylko pracy w sklepie na kasie lub przy wykładaniu towaru gdyż od osób pracujących w Lidlu usłyszałem że jeżeli nie masz kogoś w centrali kto cię poleci to po prostu nie masz szans by tam pracować. Dodam tylko że jestem osobą z dużym doświadczeniem, mam ukończone studia wyższe oraz znam perfekcyjnie j. niemiecki i dobrze angielski. No cóż brakuje mi jeszcze jednego i pewnie najważniejszego czyli rekomendacji. Morał z tego taki że trzeba szukać pracy na lata ale gdzie indziej.????????

Hanna
@Tomix

Jestem po 3 rekrutacjach. I mam dokładnie to samo. Zawsze na ostatnim etapie mi dziękują. Więcej już nie będę próbowała, bo to strata czasu.

Tomix
@Hanna

O to widzę Haniu że nie jestem osamotniony. Tobie pewnie również brakuje elementu rekomendacji jakiejś szyszki.

@Tomix

I się cieszcie że was nie wzięli, praca w Lidlu to zero życia prywatnego , i to nie tylko na stanowiskach KRS czy innych kierowniczych ale także pracownicy sklepów nie mają życia prywatnego wiecznie tylko Lidl Lidl , nie szanują twojego dnia wolnego musisz być ciągle pod telefonem a zwłaszcza KRS.

Dziwne
@Gość

Hasło firmy to “Lidl praca na lata”. To jak to rozumieć? Bądź w pracy mentalnie cały czas i w rok wypracuj ze 2 etaty?

Informatyk
@Tomix

Dobrze, że Wam chociaz dali znać, że Was nie chcą. Niestety brak odpowiedzi po rekrutacji jest bardzo częsty. Aplikowałem 4 razy i zawsze były 2 spotkania +rozmowa telefoniczna. I tylko raz dostałem odpowiedź, że im nie odpowiadam. Pozostałe 3 rekrutacje zero informacji po. Aplikacją tam to strata czasu.

Lola
@Tomix

Nie trzeba mieć wcale znajomości żeby dostać pracę . To że Byłeś przekonany że rozmowa się klei fajnie ;) ale to nie znaczy ze spełniasz kryteria ktorych oczekują. Skoro odrzucili trzeba się pogodzić i szukać innej pracy.To że się nie dostałeś nie znaczy ze coś jest nie tak jestes młoda ambitną osoba i znajdziesz napewno gdzie indziej prace.Powodzenia.

Czechu
@Tomix

Praca na zastępcę kierasa sklepu a pytania jak do NASA. Przerost formy nad treścią To tylko market a nie agencja rządowa.

Nowa

O ile mniejsza jest pensja pracownika wsparcie sprzedaży od pracownika sklepu??

ToJa
@Nowa

2800 brutto pracownik wsparcia niestety...

@ToJa

W przeliczeniu na liczbę zadań w porównaniu z Pracownikiem to wychodzi mega do przodu

Reklama
@ToJa

A tym to już w gazetach się nie pochwalili. Grzecznie pominęli, tzn. powiedzieli o podwyżkach, a jakoś zapomnieli, że wprowadzili inną kategorię pracownika. I później się dziwicie, że krs, menago taki czy siaki skoro przykład idzie od zarządu. Przecież to oni ostatecznie zatwierdzają informacje do prasy, mediów. Taka podwójna moralność, my dobrzy bo dajemy podwyżki choć po cichu zatrudniamy na nowe stanowisko za niższa kasę. Panowie z zarządu. Gdzie wasza etyka, moralność. Nagrajcie kolejny filmik jak nam dziekujecie za prace. Tylko tym potwierdzacie, że coś jest nie tak skoro trzeba nagrać taki filmik. W normalnie zarządzanej firmie nikt nie nagrywa filmików, bo wie że na codzień robi wszystko dla swoich ludzi.

Lola
@ToJa

Ale to w każdej miejscowości tak samo 2800 ?

Babcia
@Reklama

O "O" pracy też kręcili filmy propagandowe, że niby warunki jak na wczasach. Więc nie dziwota że kręcą i o super robocie ;)

Czarna
@ToJa

Mam pytanie ile zarabia się na 3/4 etatu ,jako pracownik sklepu .Właśnie zaproponowano mi taki etat.Dodam że pracuję w markecie i zarabiam najniższą kr.+ 150 zlotych. Też ogrom obowiązków, bieg przez 8godzin, czasem rąk nie widać taka orka 2 ludzi na sklepie A roboty przynajmniej na 4 i też w szybki tempie. Czy w Lidlu jest tak samo ...i pewnie kasa też słaba na 3/4 .Proszę o szczere odpowiedzi.

Alene
@Czarna

Pracuje na pół etatu po trzech latach pracy za pół etatu z premiami mam najnizsza krajowa bez 50 zł

Zdziwiona
@Alene

Jakim cudem tyle na pół etatu moze to 3/4 a nie pol

Adel
@Alene

ale sciema

Adel
@Czarna

przyjdź do Lidla przynajmniej z wprawy nie wyjdziesz.Z orki do orki...

Alene
@Zdziwiona

Wiem jaki mam etat czytaj 87 h = pół etatu i wiem jakie dostaje przelewy Być może robisz na jakiś zadupiu albo dopiero zaczęłaś pracę i twoje wynagrodzenie nie rośnie wraz ze stażem pracy

Kkj

Ja,wcześniej pracując jako pracownik wsparcia miałam pełno zadań,a dodatkowo traktowali mnie jak popychadło.Coś się stłukło weź maszynę i umyj podłogę,zabierz rzeczy z kasy,wynieś,przynieś,zrób miksy,warzywa,mopro.Porażka,mam nadzieję że znajdę inną pracę.

Milka
@Kkj

Tak samo jestem traktowana, to jest mega przykre i czekam tylko na odpowiednią chwilę żeby się zwolnić. Gorzej nie można było trafić. Ludzie nie zatrudniajcie się tam

Maks
@Kkj

Na tym polega praca w handlu, wykładasz towar, sprzątasz, ogarniasz problemy klientów . W każdym sklepie tak jest

@Maks

Pracuje 8lat na szczęście już na wypowiedzeniu od 3lat jest nie do zniesienia więcej szybciej mocniej idioci zapierdzielają inteligentni ludzie zmieniają prace ;)

Ha ha
@Milka

Po co czekać zwolnij sie a ile naprawde tam pracujesz masz tyle możliwość;)

Majka

riopka to tragedia, doucz się miernoto

@Majka

Na taki tekst jest już paragraf

Ps
@Stalking

Paragraf jest na to co ta Pani wyprawia na swoich sklepach , i czuję się bezkarnie .

@Ps

Od tego jest inspekcja pracy. Takimi tekstami szanowny komentujący jest tyle wart co te wpisy o obraźliwym charakterze. Można się nie zgadzać na niewłaściwe traktowanie przez kogoś i załatwić to zgodnie z prawem a nie uciekając się do nękania i obrażania. Ludzie zapominają, że każdy wpis, nawet usunięty zawsze zostawia ślad i na wniosek prokuratury będzie ustalony IP urządzenia, z którego są dokonywane wpisy.

@Stalking

Tak bo policja nie ma już czym się zajmować jak wpisy na forum, a już będzie im się chciało namierzać i wpadać do domu bo ktoś napisał , że jakaś r....a jest okropna, co zresztą widać że sama zainteresowana tutaj straszy paragrafami. Może trzeba zacząć być człowiekiem, to problemu by nie było. Na dobrych szefów nikt nic negatywnie nie pisze.

@Niko

Jeśli ta Pani złoży doniesienie o nękanie i stalking to będą musieli się tym zająć. Wystawia się nakaz o wgląd i IP urządzenia. Administrator nie może odmówić.

@Niko

Czemu osoba komentująca nie chce rozwiązać problemu w granicach prawa? Nie zastanawia Cię to? Jeśli ktoś by mi wyrządzał krzywdę to próbowalbym temu przeciwdziałać a nie zniżać się do poziomu osoby mnie krzywdzącej. Usprawiedliwianie swojego wykroczenia albo przestępstwa tym, że to „ona zaczęła” albo z zemsty czy odegrania się na pewno nie spowoduje zmiany sytuacji

Tom
@Stalking

Ale tu nie pisze tylko jedna osoba o sytuacji na jej sklepach tylko wiele osób .

@Tom

Tylko co innego jest wyrazić opinię popartą obiektywnie stwierdzonym faktem jakiegoś zdarzenia a co innego komuś ubliżać lub go obrażać.

Zosia
@Majka

Dziwię się że nikt nie widzi co Anita wyrabia na sklepach żadnego szacunku do pracowników ????

Anka
@Zosia

Gdzie jest derektor, pracownicy mają już dosyć poniżania z strony Anity

Xxx1
@Majka

Błagam was idźcie z tym do specjalisty od spraw personalnych bo na tym forum ciągle jedno imie i nazwisko to nic nie da do niczego nie prowadzi że tu jest robiony objazd o tej Pani to się załatwia inaczej.

@Xxx1

Tylko tutaj nie chodzi o rozwiązanie problemu. To jest jedna osoba pisząca pod różnymi nickami. Jej zależy na psychicznym nękaniu. Już dawno miała możliwość wyprostować jakąś mega dawną sytuację ale niestety pielęgnuje w sobie nienawiść i wyglada to jak wyglada. Szkoda, że ludzie krzywdzą się nawzajem. Wielka szkoda.

Jasio
@Stalking

Ze mną nie potańczy. Zawsze mam włączony dyktafon w telefonie jak jest w pobliżu, a raz ją lojalnie uprzedziłem że nagrywam rozmowę dla inspekcji pracy . Do mnie już nie podchodzi. Ale mało ogranieci dają sobą pomiatać.

Kasior
@Stalking

Naprawdę wasze wpisy utwierdzają mnie w przekonaniu że w Lidl pracują w większości półgłówki. Coś tam wyczyta i już wielki znawca. Pisać komentarze na stronie z opiniami to nie stalking. Tej kobiety nikt nie dręczy ani nie prześladuje na stronie goowrok.pl To że opinie nie są czasem kulturalne nie oznacza to że jest to nękanie. Nie dziwi mnie więc że są osoby którym trzeba czasem Coś dobitnie powiedzieć w pracy bo inaczej nie zrozumieją jak również praca to nie przedszkole i nikt was po główkach głaskać nie będzie. Nie dajesz radę? Tzn że ta praca nie jest dla ciebie..idź zbierać ziemniaki albo je obierac .

Dziewczyno
@Kasior

Jak bys się wyczytała to byś zauważyła ze w większości wypowiadaja się tu ludzie ktorzy nigdy tam nie pracowali ale zapewne robili zakupy i bolich ich ze na promocje sie nie załapali wiec pisza co im slina na język przyniesie ale tak źle wam sa inne firmy z tymi ludzmi co tu tak pieknie pisza ;)

Olek

Czy y was jest biały papier toaletowy w WC ? Bo u nas stałe tylko stare gazetki dają do podtarcia.

Olek?

Slonko przegrzało?

Bolo
@Olek

A my toalety nie mamy. Nawet sklepu nie mamy

Bolek
@Olek

U nas riop stwierdził ze wc nie będzie miało zamka w drzwiach bo ludzie za długo siedzą w toalecie i albo śpią albo piszą smsy .

Wiesz co....
@Olek

Widocznie zasługujesz na to co najlepsze.

Ula

riopa ty zakłamano szmat. razem z ms z kartuz zrobiłaś intrygę żeby zwolnić pracownika .dziewczyna pracowała osiem lat , jest dobrym pracownikiem.problemem było to że kończyła pracę normalnie , a nie zostawała jak inne odbijały się i dalej pracowały .wszystko zgodnie z umową i kodeksem pracy .Ty (usunięte przez administratora) zakłamano , tobie to niepasiło

@Ula

Pracownika niedyspozycyjnego się zwalnia. Jak pani woli siedzieć w domu przed TV to poszli jej na rękę. 8 lat pracowała w ten sposób? O kilka lat za długo. Dziwię się że tak długo jej na to pozwalali. Ktoś inny wiecznie musiał za nia przychodzić lub zostawać. Ta sobie odpierdziała swoje i szła do domu a reszta musiała robić. Paniusia niech się zatrudni w budżetówce jak chce pracować 8 godzin

Basia
@Ula

Po twoim wpisie sądzę że jesteś z gminu a inaczej mówiąc reprezentujesz niższe warstwy społeczne określane czasem jako patologia . Chyba że jesteś mgr po wyższej szkole tańca góralskiego. Tragedia jakich tam u was ludzi zatrudniają. U nas załoga jest z górnej półki

@Basia

ta praca jest wielkim nieporozumieniem dziwię się że jeszcze w sądzie nie wylądowali ludzi niszczą psychicznie i fizycznie naprawdę nie polecam tej pracy zniszczyło mi to życie!!!!

Wiesław
@ja

Tu sama patologia pracuje. Oni nie przeznacza kasy na prawnika czy Sady. Oni wola to przepić.

No tak
@Wiesław

Polecam sadzić sobie jedzenie w ogródku i zamieszkać w lesie ;)

Zaklopotana

Ile płacą nam za nadgodzinę?

Jasio
@Zaklopotana

A skąd kurw@ mamy wiedzieć ? Myślisz że cała Polska ma i każdy pracownik Lidka ma taką samą stawkę? Boże co za motłoch przyjmują teraz. Pewnie jesteś z Kartuz , tam same (usunięte przez administratora) pracuja. Masz smartona? To zapytaj google.pl . Ile nam płacą? Ja bym " wam " nic nie zapłacił.

Xxx
@Zaklopotana

Nie płacą bo oddają w dniach wolnych

@Xxx

Oddają w naturze , możesz dostać kiełbasę po terminie lub ser . W zależności co się przeterminuje i " kto pierwszy ten lepszy " u nas jak ściągają to od razu sobie podpisują imionami by im ktoś nie zabrał.

Grzesiu

Forum jest po to by włazić opinie na temat pracy a nie zadawać durne pytania. Za chwilę znów się zacznie " kiedy wypłata? Kiedy wypłata?????

@Grzesiu

Ale masz wyobraźnię co i po co tak kłamać? Kiełbasę za nadgodziny ? Pewnie jestes klientem ktory nie załapał sie na masło na prompcji i monci wode...

Nieznany

Wiecie co tak czytam sobie wasze komentarze i nie wierze w to co czytam narzekacie cały czas na pracę w Lidlu ja pracuję już ponad 2lata w Lidlu i kocham swoją pracę oczywiście teraz jestem na chorobym bo zachorowałam na raka i jestem po ciężkiej operacji i jeszcze doszły komplikacje po niej ale uwierzcie mi zrobiła bym wszystko żeby wrócić do pracy do mojej wspaniałej ekipy ja was rozumiem jest ciężka praca w Lidlu ale trzeba się cieszyć że się wiele ma pracę nikt nikogo na siłę nie trzyma jak komuś jest zaciężko albo nie podoba mu się praca to się może zwolnić miłego dnia pozdrawiam serdecznie ????

Zosia

Witam czy menadżer może zmusić pracowników do kupienia przeterminowanych artykułów z odpisu?

Stary pracownik

Oczywiście , że tak

@Stary pracownik

O Jezu ten Lidl to kabaret jakiś albo jak u Barei. No cyrk lepszy jak na biedronkach. Pytam się jacy (usunięte przez administratora)zaczęli zarządzać tą firmą, żeby doprowadzić ją do takich granic absurdu?

Dobre
@Niko

W zasadzie od zawsze zarzadzali tylko bledy popełnione wczesniej zaczynaja się kumulować. Raczej nie oczekujcie nowoczesnego zarzadzania od tych zakompleksionych chlopcow

@Stary pracownik

Nie

Mmmmm
@Zosia

Ale jak moze ktoś cię zmusić. Nie ma takiego prawa gdzie to jest zapisane niby w umowie lub w regulaminie?

Serio
@Zosia

Nie nigdy i w żadnej innej firmie też nie.

Alicja

Czy to prawda że lidl po wypadku w pracy nie przedłuża takim pracownikom umowy nawet jeśli wypadek w pracy uznany przez bhpowca?

Nie prawda

Pracownik Lidla

Tak

@Alicja

Nie jest to prawda. Wypadki się zdarzają wszędzie dosłownie. Jeśli jesteś gotowy do pracy i doszles do siebie i chcesz pracować to przedłuża Ci umowe. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl Polska Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Lidl Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lidl Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 705.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lidl Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 587, z czego 50 to opinie pozytywne, 214 to opinie negatywne, a 323 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lidl Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lidl Polska Sp. z o.o. napisali 24 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lidl Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 964 ocen.

Lidl Polska Sp. z o.o.