Opinie o Lidl Polska Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Początki działalności Lidl sięgają lat 30-tych, kiedy to w Szwabii zostało założone przedsiębiorstwo Lebensmittel-Sortimentsgroßhandlung. Obecnie Lidl zajmuje miejsce w pierwszej dziesiątce największych sklepów spożywczych w Europie. Jako międzynarodowa grupa przedsiębiorstw posiadamy niezależne spółki za granicą prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl Polska Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Pati

W kościerzynie i kartuzach potrzebni robole. riopka zaprasza wszystkich januszy na rekrutację. miła atmosfera w pracy , brak parcia na wynik wszystkie soboty i niedziele w robocie.

Kandysta

Na jakie zarobki może liczyć zastępca kierownika sklepu oraz kierownik sklepu?

Idhdj
@Kandysta

4000 brutto

lola

Pracuję w tej firmie kilka lat i od jakiegoś czasu jedynym moim marzeniem jest jak najszybciej wynieść się stąd. Piękne bajeczki w reklamie to jedno, a rzeczywistość to inna bajka. Przez ostatnie 3 miesiące nie wyszłam o czasie z pracy, bo jest nas przecież za mało i trzeba ryć dopóki się wszystkiego nie zrobi. Pracowników na popołudniowej zmianie po 3-5 osób, a do obstawienia wszystkich stanowisk potrzeba by kolejne 3-4. Ale oczywiście jest nas mało (część osób na zwolnieniach, a do pracy jak ktoś się zjawi to migiem rezygnuje) więc nie ma rady i kolejka ustawia się 60 metrowa a ty wysłuchuj odzywek i pretensji klientów niezadowolonych, że muszą czekać, a jeszcze biegaj z kasy 1 do samoobsługowych bo nie ma kto ich obsłużyć. Nasz sklep jest wysokoobrotowy ale oczywiście skoro to małe miasto zarabiamy 2950 na rękę i mamy się cieszyć, a harówa za 3 osoby. Koszmar !!!!

Lidlowa
@lola

Jak to możliwe właśnie że się zosaje a są wyjścia pracownicze ?

@Lidlowa

Nie na wszystkich sklepach to funkcjonuje , dlatego że jeśli jest do bani kierownictwo chodzi o KRS i menager .. ludzie chodzą wtedy na L4 i tak się dzieje .. mają już dosyć tej tyrki

Lidlanka

Cześć, czy u Was też już mówi się o bonach na święta? Podobno w tym roku zwiększają ze względu na niedzielę i ma być 1300 zł i 700 zł. Ale czy to wynagradza nam tę wszystkie niedziele? Oceńcie sami

Nie nic się nie mówi Wątpię że dadzą 1300 haha

Misia
@Lidlanka

Pomyśl ile Ci podatku zabiorą w styczniu za to????

Sławomir
@Lidlanka

A za co ten dodatek niby macie? Przecież niedziela to dzień jak każdy inny, o co chodzi? Skąd te 1300 zł nagle?

Antoni
@Misia

Z 1300 to będzie prawie 400 zł więc i tak 900 jesteś na plusie. Jeszcze ci mało pazerna hieno?

Kimi
@Antoni

Realne pieniądze pozwolą zapłacić za rachunki.a te z karty są tylko do wydania w Lidlu.sorry ,ale tyle nie przejem.i za korepetycje dziecka też nie zapłacę.wolę mniej i jak mnie zabiorą z wypłaty.

Mała
@Sławomir

Niedziela to dzień ustawowo wolny (usunięte przez administratora)...

Hanka
@Antoni

Antoś czy jak Ci tam to co zarabia się w lidlu nie ma się nijak do ogromu pracy

@Lidlanka

A ty skąd masz takie informacje? Nie ma zadnych bonów 1300,Boże!

Sprzedawca

Rekrutacja to jakiś mało śmieszny żart. (niby) poważna firma szuka kogoś od zaraz, ale rekrutacja trwa.. miesiąc i tutaj przez 'rekrutacja' rozumiem czas od wysłania zgłoszenia do ustalonego spotkania z Kierownikiem Sklepu. U mnie proces wyglądał tak: 1) wysłanie zgłoszenia 2) tydzień później telefon z pytaniem czy jestem zainteresowana i umówienie spotkania z Kierownikiem Sklepu na za 2 tygodnie 3)Spotkanie z kierownikiem i informacja, że odpowiedź pojawi się za tydzień. Teraz krótko opiszę szczegóły wg etapów opisanych powyżej: 1) Rozumiem telefon w ciągu tygodnia od przesłania CV, zapewne zgłoszeń było mnóstwo, ale Pani rozmawiająca ze mną sprawiała wrażenie, jakby nie widziała na oczy mojego CV. Na koniec zaproponowała spotkanie w sklepie z kierownikiem w cztery oczy za dwa tygodnie 2) Spotkanie wcale nie było w 4 oczy, bo było nas 10 osób :) Musieliśmy czekać pod drzwiami zaplecza przez 20 minut (z naszych rozmów wynikało, że każdy ma umówioną konkretną godzinę), a ostatecznie wszyscy weszliśmy razem. Pominę tutaj fakt kłamstwa i braku słowności odnośnie konkretnej godziny (ja byłam umówiona na 15 a weszłam o 16 razem ze wszystkimi). Obejrzeliśmy razem filmik a później z powrotem pod drzwi, bo Pani zapraszała na 5-minutowe rozmowy indywidualne. Generalnie- żenada. Zero indywidualnego podejścia, raczej jak jakieś numerki. Nie wierzcie w nic co piszą- musicie mieć duże doświadczenie i książeczkę- ja miałam wieloletnie doświadczenie jako sprzedawca, ale nie posiadałam książeczki, więc pomimo zapewnień, że dostanę skierowanie na badania- okazało się to przeszkodą. Kiedy usłyszałam wyliczenia kierowniczki, że wyrobienie książeczki zajmie mi 10 dni, a oni dni otwarte mają 2 razy w miesiącu, więc później muszę czekać 3 tygodnie- wiedziałam, że tej pracy nie dostanę i miałam ochotę powiedzieć "może gdyby ktoś zadzwonił do mnie wcześniej niż po tygodniu i gdybym nie czekała 2 tygodnie na termin rozmowy w sklepie, to miałabym już książeczkę?'. Generalnie rekrutacja tam to żart i szkoda na to czasu, a odzew który miał być po tygodnia- pojawił się po 2 tygodniach kiedy już dostałam inną pracę. Pomijając to wszystko- warunki premiowania przez pracodawcę są beznadziejne. proponuję "górze" zaoszczędzić na własnych premiach i doceniać pracowników, bo nie wiem czy chcecie wykończyć pracowników czy mieć deficyty w wyniku chorób zakaźnych, ale obcinanie 50% premii za pierwszy dzień chorobowego i później 10% za każdy dzień to chyba jakiś żart. Ludzie, ogarnijcie się zacznijcie liczyć premię uczciwie w stosunku do przepracowanych w miesiącu godzin.

Dlaczego chcesz pracować w Lidlu?

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Czy pracownik sklepu który może robić storno ma inną wypłatę od osoby która nie może robić storna?

Xxx

Nie hahahaha

Storno
@Anonim

A czy Pan zabierajacy rano kosz na śmieci dostaje tyle samo pieniedzy co kierowca śmieciarki?

Leon
@Anonim

Ci co mają możliwość autoryzacji, są asystentami zmiany. Dostają 20zł więcej w przypadku gdy otwierają/zamykają sklep, lub są na nocce jako osoba koordynująca

Justyna

zarobki w lidlu dla zwykłego pracownika to jakiś żart jak na taki (usunięte przez administratora)jeszcze wchodzenie w (usunięte przez administratora) tym półgłupim klientom co czytać ze zrozumieniem nie potrafią… i jeszcze pazerne prezesiki jak rzucili 3zeta to myślą ze stanęli się liderem wśród pracodawców wczoraj mieliśmy blisko 200000 utargu ludzi w cholerę ludzi na zmianę o 2 mniej niż we wtorek w piątki i soboty powinni dawać premie od utargu bo on się bogacą a my (co poniektórzy) biegamy z językiem na wierzchu bo nie ma na nic czasu i te wieczne zostawanie Niech płaca NADGODZINY, SOBOTY I NIEDZIELE !!!!!! a nie wolne w tyg ale jeszcze trochę i tyle mnie widzieli (happy)

Henryk

Dlaczego dają premie tylko tym co będą pracować 31.10 a nie w za każdą niedzielę!?

Hanka
@Henryk

Bo biedra ma zamknięte a ze lidl to pazerniaki muszą mieć otwarte wolą już zapłacić ochłapy Parobkom niż zamknąć

N4CYXS5394

brak obrony od menadżera za pracownikami w obojetnej sprawie

N4CYXS5394

na pewno poprawa pracy w lidlu np te zostawanie po godzinach nagminne

N4CYXS5394

poprawienie jakości kas sco słabe oprogramowanie

za niedziele nie handlowe za mało 4 zł brutto dodatku

N4CYXS5394

czemu na sco brak stałego pracownika

N4CYXS5394

co to daje że jest tak mało pracowników na zmianie

Albo siedzę na kasie albo rozkładm towar ludzie nie dajcie sobą pomiatać zacznijcie się buntować !!!

Sławomir

W sensie... czego oczekiwałeś po pracy w sklepie? To głównie praca na kasie lub z towarem, liczyłeś że od razu zostaniesz zastępcą prezesa Lidla, czy co? Nie do końca rozumiem Twoje pretensje :D

Mariusz
@Sławomir

Najlepiej zarabiać 10 tyś. na rękę na kasie i jeszcze nic nie robić hehe

Bob
@Mariusz

Najlepiej robić za 3 i zarabiać 3300 brutto

Madzia

Byłam na zwolnieniu l4 , wypadek w pracy .(usunięte przez administratora) na początku próbowała wmówić mi że to moja wina .taka z niej krs że chciała mnie (usunięte przez administratora)byle sridl nie płacił mi pieniędzy. pracownik z 12 letnim okresem pracy.zero szacunku tylko kombinowanie jak pracownika upodlić .

Nina
@Madzia

Nie kłam

Hej,byłem na l4 powyżej 30dni.Wczoraj zadzwonił kierownik,że muszę zrobić badania bo za dwa dni kończy mi się l4.Dzwoniłem,żeby się dowiedzieć na kiedy mam termin do lek.m.pracy i okazało się,że dopiero we wtorek.Menager groził,że będzie nieuzasadniona nieobecność.Mam pytanie,czy to jest w moim zakresie aby załatwić sobie zaświadczenie o zdolności,czy pracodawca powinien wcześniej mi wystawić i poinformować o skierowaniu?

@Tomek

To Twój pracowniczy obowiązek mieć zdolność do pracy po L4

Rozczarowany

Sami jesteście sobie winni jak pusto trzeba mieć w głowie żeby odbić się i pracować dalej ZA DARMO... W Lidlu takich (usunięte przez administratora) potrzebują

Piciu

Niemiła obsługa w Środzie Wielkopolskiej aroganckie kasjerki

Śląsk

Praca jest bardzo ciężka... stawka jest wręcz śmieszna za ilość pracy, która żądają aby wykonać. Kierownictwo niczym SS za czasów drugiej wojny światowej - tresują pracownika jak psa, bo sami mają w głowie naciśnięte pełno frazesów, w które ślepo wierzą.

Ps

To tylko na chwilę aż ucichnie ...

Hiphop
@Ps

Wątpię , pracownicy nadal będą przez nią się zwalniać a jak nie przez nią to przez menagerów bo oni przeszli przez jej szkołę , a tak prymitywnych jak w Kartuzach menagerów nie ma nigdzie indziej ...którzy robią wszystko jak roboty za te pięć złoty ..

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl Polska Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Lidl Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lidl Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 701.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lidl Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 585, z czego 50 to opinie pozytywne, 213 to opinie negatywne, a 322 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lidl Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lidl Polska Sp. z o.o. napisali 24 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lidl Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 964 ocen.

Lidl Polska Sp. z o.o.