Opinie o Lidl Polska Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Początki działalności Lidl sięgają lat 30-tych, kiedy to w Szwabii zostało założone przedsiębiorstwo Lebensmittel-Sortimentsgroßhandlung. Obecnie Lidl zajmuje miejsce w pierwszej dziesiątce największych sklepów spożywczych w Europie. Jako międzynarodowa grupa przedsiębiorstw posiadamy niezależne spółki za granicą prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl Polska Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Ona

Ile zabierają za 1 dzień urlopu na żądanie?

Antoni
@Ona

50% premii

Jola

A niech sobie te kupony wsadzą w (usunięte przez administratora) szczególnie Rejonowy Wojtek, który pomiata ludźmi i ma swoich pupilków, a słoma mu z papci wyłazi, za jego zachowanie jakbym miała moc (usunięte przez administratora) bym go na miesiąc prac społecznych do sprzątania grobów na cmentarzu.....porażka takiego rejonowego mieć, który ma ludzi za (usunięte przez administratora) a sam pracował na piekarni kiedyś i sam (usunięte przez administratora) wiedział i żarł sztuczne donuty, a teraz wielki pańsko w golfiku.....dramat

Sylwia

riopka z (usunięte przez administratora) dalej gnoją pracowników , straszą zwolnieniem wymuszają zostawanie w pracy po odbiciu

Zzzz

Pomijając to ze większość z nas na kupony nie wpisał 48 to wiadomo centrala poprawi , a jak toś wpisał plus 48 to co ? Ma.ktos jakieś info ?

Xxx
@Zzzz

Nie większość tylko typowe półgłówki tak wypełnili formularz. Nie dziwota potem że tak was traktują w Lidlu skoro czarno na białym było napisane

Zms
@Zzzz

I takie osoby nie powinny dostać kuponów i tyle

Sprzedawca

Rekrutacja to jakiś mało śmieszny żart. (niby) poważna firma szuka kogoś od zaraz, ale rekrutacja trwa.. miesiąc i tutaj przez 'rekrutacja' rozumiem czas od wysłania zgłoszenia do ustalonego spotkania z Kierownikiem Sklepu. U mnie proces wyglądał tak: 1) wysłanie zgłoszenia 2) tydzień później telefon z pytaniem czy jestem zainteresowana i umówienie spotkania z Kierownikiem Sklepu na za 2 tygodnie 3)Spotkanie z kierownikiem i informacja, że odpowiedź pojawi się za tydzień. Teraz krótko opiszę szczegóły wg etapów opisanych powyżej: 1) Rozumiem telefon w ciągu tygodnia od przesłania CV, zapewne zgłoszeń było mnóstwo, ale Pani rozmawiająca ze mną sprawiała wrażenie, jakby nie widziała na oczy mojego CV. Na koniec zaproponowała spotkanie w sklepie z kierownikiem w cztery oczy za dwa tygodnie 2) Spotkanie wcale nie było w 4 oczy, bo było nas 10 osób :) Musieliśmy czekać pod drzwiami zaplecza przez 20 minut (z naszych rozmów wynikało, że każdy ma umówioną konkretną godzinę), a ostatecznie wszyscy weszliśmy razem. Pominę tutaj fakt kłamstwa i braku słowności odnośnie konkretnej godziny (ja byłam umówiona na 15 a weszłam o 16 razem ze wszystkimi). Obejrzeliśmy razem filmik a później z powrotem pod drzwi, bo Pani zapraszała na 5-minutowe rozmowy indywidualne. Generalnie- żenada. Zero indywidualnego podejścia, raczej jak jakieś numerki. Nie wierzcie w nic co piszą- musicie mieć duże doświadczenie i książeczkę- ja miałam wieloletnie doświadczenie jako sprzedawca, ale nie posiadałam książeczki, więc pomimo zapewnień, że dostanę skierowanie na badania- okazało się to przeszkodą. Kiedy usłyszałam wyliczenia kierowniczki, że wyrobienie książeczki zajmie mi 10 dni, a oni dni otwarte mają 2 razy w miesiącu, więc później muszę czekać 3 tygodnie- wiedziałam, że tej pracy nie dostanę i miałam ochotę powiedzieć "może gdyby ktoś zadzwonił do mnie wcześniej niż po tygodniu i gdybym nie czekała 2 tygodnie na termin rozmowy w sklepie, to miałabym już książeczkę?'. Generalnie rekrutacja tam to żart i szkoda na to czasu, a odzew który miał być po tygodnia- pojawił się po 2 tygodniach kiedy już dostałam inną pracę. Pomijając to wszystko- warunki premiowania przez pracodawcę są beznadziejne. proponuję "górze" zaoszczędzić na własnych premiach i doceniać pracowników, bo nie wiem czy chcecie wykończyć pracowników czy mieć deficyty w wyniku chorób zakaźnych, ale obcinanie 50% premii za pierwszy dzień chorobowego i później 10% za każdy dzień to chyba jakiś żart. Ludzie, ogarnijcie się zacznijcie liczyć premię uczciwie w stosunku do przepracowanych w miesiącu godzin.

Dlaczego chcesz pracować w Lidlu?

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Patrycja

Hej, wiecie może czy na urlopie wychowawczym też dostaje się te 800zl w kuponach na święta?

zs
@Patrycja

Nie dostaniesz

@zs

Dostaniesz. To kupony dla wszystkich pracowników i nie zabierają za to podatku. Na we are Lidl jakiś menager pisał że na wychowawczym pracownice dostają te kupony. Pobierz we are Lidl, wypełnij formularz i czekaj do 9 grudnia na kupony

Student

Rekrutacja ciekawa jednak sklep cały czas do momentu rozmowy indywidualnej ukrywa stawkę wynagrodzenia. Ponadto rekruter który zaprosił mnie na rozmowę nigdy nie zadał pytania na jaki okres chciałbym zostać zatrudniony przez co idąc na rozmowę zmarnowałem tylko czas.

Kaja

Taka informacja padła na jednym forum Uwaga uwaga, wazne info :) Wiadomosc brzmi...nie bedzie bonow na swieta na karte. A dlaczego ? Dlatego, ze firma dobrze pokombinowala jak zrobic zeby nie placic podatku od tych bonow i: - dostaniemy 8x100zł=800zł kuponow rabatowych w Lidl Plus Zakupy bede musialy byc na kwote min 111zl, wtedy skanujemy kupon i placimy tylko 11zl. Wieksze szczegoly na dniach Podsumowujac, zamiast bonow na karte 800zl, z ktorych zabraliby nam w styczniu 240zl podatku (wiec dostalibysmy 560zl tak faktycznie) dostajemy 800zł, od ktorych nie placimy podatku :) 800, bo otwieramy 800 sklep w Polsce :)

A skąd taka informacja ?

@Kaja

Potwierdzam , to już oficjalna informacja ;)

@ZMS

Tak prawda i z tego powodu MS pytali czy mamy karty na doładowania świąteczne. Nudzi sam się aż tak?

@Kaja

A dlaczego zakupy za 11 1 zł, skąd ta kwota?

@Ewa

Bo dostajesz 8 kuponów po 100. A firma wymyśliła sobie kwotę minimalną czyli 111 zl

@Kaja

Ta firma jest chora, nie dość że masz tylko 2 miesiące by wydać te kupony to nie możesz ich łączyć ... super poprostu. Zawsze wiedzą jak wyciągnąć dla siebie jak najwięcej korzyści. Kasa zostanie w firmie plus minimum 88 zl które musisz zapłacić by zrealizować 8 kuponów. To jeszcze musisz mieć Lidl plus no i oczywiście we are Lidl. Super i beda się jeszcze chwalić na prawo i lewo ile to oni dają pracownikom

@Anonim

Twój menadżer raczej jest średnio doinformowany

@Marta

Nie musisz zapłacić 88 złotych tylko zrobić zakupy i spokojnie je zabrać ze sobą :):):)

@Marek

No jednak muszę bo to jest warunek który muszę spełnić by wykorzystać kupony. Jak była karta to mogłam wydać tyle ile chciałam w danym momencie i nie musiałam nic dodatkowo wydawać.

Sara
@Kaja

A czy wiadomo jak to wygląda jak ktoś jest na urlopie macierzyńskim albo wychowawczym? Też te osoby mają możliwość otrzymać te kupony?

@Sara

Na macierzyńskim dostaniesz, na wychowawczym nie.

@Marta

Musiałaś to Ty zapłacić potem podatek a teraz nie musisz

@Sara

Tak, dostaniesz, zajrzyj do We AreLidl

@Marek

Szczerze powiedziawszy wolała bym ten podatek zapłacić i mieć możliwość kupienia sobie jakiegoś drozszego prezentu niż na siłę wydawać na miejsce rzeczy.

@Marta

To przeznacz kupony na bieżące zakupy a za zaoszczędzone pieniądze kup ten droższy prezent.

Jeżeli nie mam założonej aplikacji we are lidl , a aktualnie przebywam na l4 w szpitalu to jest możliwość wygenerowania hasła i loginu w inny sposób niż przez my account?

Spróbuj zadziwić do Menagera może spróbuje Ci pójść na rękę i zrobi to za ciebie

Ola

A jeśli nie mam dostępu do tej aplikacji bo zapomniałam hasło i nie da się wygernerowac kolejnego?

Xyz
@Ola

Hasło jest takie samo jak do konta, na którym robisz w pracy testy z kodów plu

Były pracownik Z B-B

Ja na szczęście zakończyłam pracę w Lidlu jest jedno wielkie (usunięte przez administratora) , kierownicy i zastępcy Gnoja pracowników , kumoterstwo i tylko (usunięte przez administratora) dostają awans nie mając nawet roku przepracowanego jako zwykły pracownik ! KRS też nie lepszy wie co się dzieje a nie reaguje to samo personalną i cały zarząd jeden drugiego kryje , najgorszy pracodawca u jakiego pracowałam . Mam nadzieję że osoby które planują się zatrudnić przeczytają tę opinię i zastanowią się nad zatrudnieniem w Lidlu .

@Były pracownik Z B-B

W 100% się z tym zgadzam. Ja po daniu wypowiedzenia powiedziałem KRS by zwróciła uwagę na zachowanie ZMS-ów i MS-ów bo to co wyprawiają z pracownikami to przechodzi wszelkie pojęcie a ona się tylko zaśmiała, więc jeszcze długo nic się nie zmieni w Lidlu i doświadczeni i wartościowi ludzie będą odchodzić z pracy niestety.

Klaus

Hej. Jestem pracownikiem sklepu na partyzantow w Bielsku. Kierownictwo jedno wielkie nieporozumienie. Jedna drugiej w (usunięte przez administratora) p wchodzi. Byle tylko podlizać się menadzerce i krs. Poniżanie pracowników na porządku dziennym. Sprawa wielokrotnie zgłaszana do personalnej, jednak nic z tym nie robi. Nie polecam pracy w tym sklepie.

Xxxxxxx
@Klaus

Tak to prawda bielsko partyzantów to najgorszy sklep w rejonie pod każdym względem , Jak nie spodobasz się na początku pracy to masz później cały czas pod górkę , osoby z biura stosują (usunięte przez administratora) i wyśmiewają się z innych przez słuchawki . Nie polecam tam pracy !!!

Elf

Nie polecam. (usunięte przez administratora) trzymanie ludzi po 12 godzin, bez zapłaty za nadgodziny bo są zryczaltowane w pensji. Brak słów, nie poceam

Nik
@Elf

Bzdury piszesz. Nie na czegoś takiego jak brak wynagrodzenia za nadgodziny, naucz sie czytać dokumenty i zapisy w umowie o prace

Rampam
@Nik

Bzdury to Ty piszesz płacą za nadgodziny ale jeśli te ryczałtowe nadgodziny przerobisz .. czyli jak masz w ryczałcie np. 15 nadgodzin a przerobisz 16 to dopiero zapłacą ci za tą 16 nadgodzinę ..

Nik
@Rampam

A te 15 to niby za darmo? Weź się puknij

Wierny Pracownik

Ile w tym roku będą wypłacać na święta i kiedy?

Nico
@Wierny Pracownik

Pofobno 1000zl

Olo

Czy Wam też każą wpisywać paragony na Lidl twoja opinia do nps-u?

@Olo

Tak.... Aż się to w końcu tak nagłośni, że będzie lipa. Chore i z tego co wiem ludzie piszą negatywne!

Mała

Menadżerka która krzyczy i straszy pracowników utratą pracy powina być zwolniona!

Niki

Cześć wiecie ile wynosi kwota na karcie świątecznej czy jesteś jakąś stała premia świąteczna?

Brajan
@Niki

nie będzie pieniędzy na karcie, tylko podarunki rzeczowe, paczki świateczne dla całej rodziny. też fajnie

@Brajan

Nie siej zamętu, bo pieniądze na karcie były i będą dawane

Szkoda

+podatek zabierany

Niki
@Anonim

A jaka kwota przy umowie pół etatu?

@Niki

Etat nie ma nic do tego. Nawet na 1/4 dostaną taka sama kwotę jak ci co pracują na cały etat. Gorzej później z podatkiem przy mniejszych etatach.

ZMS

Zgloś to do KRS. Nikt nie powinien byc tak traktowany.

Asia
@ZMS

Ciekawe kto chce by bylo to robione ...????

Wwdd

Witam Mam pytanko do pracowników czy wypłacają wam nadgodziny w formie pieniężnej czy tylko wolne . Ja ostatnio miałem kłótnie z menadżerem że na AWL muszę podpisać że chce nadgodziny w formie wolnego a ja chciałem w formie pieniężnej bo miałem 24 nadgodziny. Jeśli ktoś miał w formie pieniężnej to mniej więcej co jaki czas dają i ile mniej więcej to wynosi czy to się opłaca wgl.

noh
@Wwdd

Okres rozliczeniowy jest co 3 miesiące. Wlasnie był w tym miesiącu.

Niko
@noh

Co 4 miesiące jest okres rozliczeniowy, a z nadgodzinami to jest tak, że jak nie ma jak oddać to na koniec okresu rozlicza Ci do wypłaty. Wiec jak bedzuesz miał nadgodziny to albo bedziesz miał wolne za które Ci zapłacą i bedzuesz trochę wypoczęty albo bedziesz bez wolnego przetyrany jak (usunięte przez administratora) ale trochę więcej siana po okresie rozliczeniowym

Nico
@noh

Co 4 miesiące masz okres rozliczeniowy

Zdz

Witam. Wiecie może kiedy w tym miesiącu wypłata?

Misia
@Zdz

Jest 9

Miła W.

Wieczne poganianie, pretensje że nic nie zrobione ze strony kierownictwa, gdzie towaru jest masa, klientów masa a na zmianie max 6 osób. Grożenie "surowymi konsekwencjami" np za brak woli zostawania po godzinach, zarobki marne nie warte tego wyniszczania fizycznego i psychicznego. Lidl widać bardzo ciężko pracuje na miano najgorszego pracodawcy w Polsce. Ciekawa jestem czy np w niemieckich lidlach są takie same koszmarne standardy pracy jak w Polsce, że pracownik to niewolnik i groźbami, można zmusić do wszystkiego zwłaszcza do robienia zadań za 3 osoby ,że nie masz kiedy iść do toalety czy do zostawania po godzinach. Gorąco z całego serca nie polecam i odradzam.

Tom
@Miła W.

Ja pracuje w Lidlu w Wielkiej Brytanii a dokładniej w Londynie na stanowisku Kierownika zmiany. Z tego co tutaj czytam to widze ze w Lidlu w Polsce jest strasznie a ja myślałem że jak kiedyś wroce do Polski to może zatrudnię się w Lidlu. W Wielkiej Brytanii też jest ciężko praca jest taka sama tyle tylko ze mamy nocną zmianę która zajmuje się wykładaniem towaru i dostają za to 2£ dodatkowo na godzinę więc nie trzeba robić robić tych miksów w ciągu dnia. Tak jak wspominałem też jest ciężko, często mamy naloty szefów z racji tego że nasz sklep jest blisko RDC czyli tzw. Centrum dystrybucyjnego i często musimy biegać i sprzątać bo wizytacja. Jeśli się dobrze pracuje to jest szansa na awans i wtedy można naprawdę dobrze zarabiać. Dużym plusem pracy w lidlu są, zarobki, naprawdę dobrze płacą , najwięcej wśród wszystkich supermarketów w Anglii ale też dużo wymagają myślę że adekwatnie do zarobków. Jako pracownik sklepu zarabia się od około 6 do 8500 złotych. Jako kierownik zmiany od 10 do 11000 złotych. Zastępcą kierownika sklepu to od 12 do 15000 zł miesięcznie a kierownik sklepu od 14 do 20000 miesięcznie plus samochód sluzbowy

Ps

A tu pracownik za 3000 tyra

niki
@Miła W.

pracowałam tam i zgadzam sie ze wszystkim co napisane.

@Ps

Ciekawe gdzie tyle pracownik dostaje

Tom
@Tom

Zapomniałem dodać że dodatkowo dostajemy w Wielkiej Brytanii w Lidlu Karte zniżkową dla pracowników na kazde zakupy jest 10% zniżki i można ją wykorzystać w każdym lidlu w Wielkiej Brytanii. Chciałem zapytać czy pracownicy lidla w Polsce też mają taką kartę?

@Tom

My dostajemy karty doładowane kwotą na zakupy do wykorzystania

PS

Zgadza się, ale jest to premia świąteczna na określoną kwotę, a nie karta rabatowa.

@Miła W.

Siedzę na kasie od niedawna,nie jestem w stanie ogarnąć wszystkich kodów po 2miesiacach będąc na 3/4(nauka w domu swoją drogą)ale każdy mówił"nauczysz się siedząc na kasie" więc ok,zapisuje kody jakoś to wchodzi ale nie mam dużej systematyczności.Ostatnio siedząc na głównej kasie przy dużym ruchu(reszta nie wyrabiała z towarem)usłyszałam,ze mam nie dzwonić na drugą kasę tylko szybciej machać rękoma.Ja mam się zajepac bo inni towaru nie wyrabiają.Kpina!

@Xxxk

Widać że zatrudniają już po 3 klasach gimnazjum i kursie tańca. Nie zapamiętać kilku kodów? To nie Lidl , to zakład pracy chronionej. Sami upośledzeni umysłowo tam pracują.

LidlToŻart
@Xxxk

Uciekaj z Lidla. (usunięte przez administratora) w najczystszej postaci.

@Franc

Dla Twojej wiadomości,jestem po studiach.Chroniony to jest Twój mózg,który nakazuje Ci pisać takie głupoty.

@Franc

Franc ,chyba nie robisz i nie robiłeś w tej branży,a jesteś najmądrzejszy.To kto jaką szkołę skończył ,nie świadczy o jego inteligencji.Ty chyba sam skończyłeś tylko przedszkole.Myslisz ,że w Lidlu pracują tylko de(b)ile?Mylisz się!A nauka kodów jak to mówisz "kilku"nie jest prosta dla wszystkich.Twoje komentarze są tak ważne ,jak zeszłoroczny śnieg.

Anka
@Xxxk

Nie przejmuj się że nie znasz kodów unas na rejonie koleżanka znała kody najszybszy kasjer szybko pracowała lubiana przez personel i klientów A riopka ją zwolniła bo ją rzekomo drażnila bo spodni ,ani skarpetek dziurawych nie miała

@Xxxk

To że masz studia nic nie znaczy . A w zasadzie znaczy - jesteś mało inteligentny , skończyłeś płatna uczelnie na dziwnym kierunku, całkowicie nieadekwatną do potrzeb rynku pracy , do tego nic sobą nie reprezentujesz dlatego skończyłeś w Lidlu . W dzisiejszych czasach mając internet skończyć pierwsze lepsze studia to nic trudnego . Nie ma się czym chwalić. A nawet bym nie wspominał w pracy ze mam dyplom na twoim miejscu .

@Kkj

Dokladnie o tym mówię. To że ktoś ma dyplom wyższej uczelni nie oznacza że jest inteligentny. A jeśli już nie potrafi spamiętać kodów to oznacza tylko jedno że nie nadaje się do takiej pracy i powinien się zająć kopaniem rowów lub zamiataniem ulic z korzyścią dla wszystkich

Sylwia
@Anka

Znam to skądś...najlepszy pracownik wg klientów, a dalej jestem "napiętnowana" zwłaszcza przez innych pracowników...ŻENADA!!! 6 lat pracuję w tej firmie. Ogólnie in plus, pakiet socjalny do zmiany bo bony WYŁĄCZNIE do wykorzystania w Lidlu - zabierają z pensji podatek

@Sylwia

To że się stare dziady i podpici budowlańcy się do ciebie slinią na kasie myślą jak by cię tu przeleciec nie oznacza że jesteś najlepszym pracownikiem. Prostaki tego nie ogarniają ale na to się mówi NARCYZM . Od oceny przydatności pracownika jest zwierzchnik a ten widać wie lepiej. Ja osobiście zawsze idę i " uprzejmie donoszę " na takich.

@Franc

Za moich czasów nie można było zrobić studiów przez internet matole.

@Franc

Mądry chyba tylko w necie a w życiu nie powiem co.Nie znasz mojej sytuacji i nie wiesz,że pracodawca zmienił mi umowę z pełnego etatu na 3/4,że muszę pracować dodatkowo żeby przeżyć.Najlepiej się mądrzyć nie znając faktów,nie wstydzę ,się tego,ze mam studia i muszę pracować w Lidlu,wstydem jest,że w tym kraju nie masz pracy w swoim kierunku.Niestety kreT yn,będzie Kret ynem.Koniec dyskusji.

@Xxxk

Do kogo pretensje ze nie masz pracy w swoim zawodzie? Trzeba było myśleć wcześniej a nie teraz biadolić jak większość studentów. Zrobić coś byle co byle mieć dyplom a potem wygórowane aspiracje bp przecież Pan magister . Rolują was uczelnie które wymyślają nikomu nie potrzebne kierunki które w obecnych czasach każdy może skończyć. Byle co byle było że studia robię. Za studiami musi iść również doświadczenie, praktyka i wklad własny. Jeśli robię kierunek to taki którym się interesuje, coś wiem , działam w tym kierunku wiem i umiem coś więcej niż tylko zaliczyć. Nie ma pracy ? Może to wina państwa i przedsiębiorców że nie tworzą miejsc pracy dla mgr . Prawda jest taka że uczelnie to biznes taki sam jak inne i po to są uczelnie by zarabiać a nie dawać pracę . Połowa tych studentów to są ludzie którzy nie nadają się do niczego . To że ukończył jakąś uczelnie nic nie znaczy. Dlatego ty i inni siedzicie w Lidlu na kasie . Nawet kodów nie potraficie zapamiętać . Jak takie głąby więc kończą uczelnie czy też zdają maturę? Jak ktoś jest taki ułomny to zawsze będzie pomiatany w pracy.

@Franc

Chyba nie studiowałeś,więc myślisz,że studia da się zaliczyć.Chyba udziela Ci się z życia,nie wiem co zaliczasz,ale w komentarzach zaliczasz dno.Kazdy,kto idzie na studia,marzy o tym,żeby spełnić się w swoim zawodzie,ale rzeczywistość jest inna.Nie znasz kompletnie życia ,a jesteś najmądrzejszy.

Niko
@Kkj

Jak byś skończył polibudę to byś miał zajęcie , a jak się kończy filozofie to nikt nie chce z takim współpracować.

U nas w Lidlu nowy pracownik na pełen etat 3300 brutto 2414 netto

ina
@Xxxk

tak machaj szybciej rączkami lub jak kto woli łapkami - takie texty leciały - chyba łykają te zwroty na szkoleniach. Nie wyrabiasz = to zawsze twoja wina - to że jesteś do niczego, za wolna , za mało robisz, nie wyrabiasz i te łapki za wolno machają -ludzie obudźcie się na prawdę ta firma jest tego warta? te 2600 na rękę za takie podejście do pracownika?

ina
@Franc

bzdura to tylko kwestia wprawy - ale mózg masz wyprany w produkcie marki lidl

PS
@Tom

W Polsce pracownik sklepu za pracę w godzinach nocnych dostaje dodatkowo 1zł/h.

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl Polska Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Lidl Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lidl Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 703.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lidl Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 586, z czego 50 to opinie pozytywne, 214 to opinie negatywne, a 322 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lidl Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lidl Polska Sp. z o.o. napisali 24 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lidl Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 964 ocen.

Lidl Polska Sp. z o.o.