Opinie o zara.com - Zara Polska sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zara Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zara Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zara Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Zara Polska Sp. z o.o.?

Ela

Od 5.00 do 23.00. Sporadycznie do 24.00. Zmiana średnio 8h przy pełnym etacie.

Bum bum szakalaka
@Ela

8h, to ja mam przy 0.5 etatu ????

Queen

Nie polecam nikomu. Trzymać się z daleka od tej firmy

@Queen

Hmmm, a to dlaczego? Fajnie jeśli napiszesz o co konkretnie chodzi i czemu odradzasz tu pracę. Firma jest mega znana, więc jakoś ciężko jest wyobrazić sobie, żeby mogło tam dochodzić do przykrych sytuacji...

Zainteresowana

Cześć, widzę bardzo przykrych komentarzy odnośnie tej pracy, jednak chciałabym się o niej przekonać od środka:) Czy ktoś się orientuje jaka jest atmosfera i Kierownicy w Warszawskim Atrium Targowek i w Mlocinach ??

zainteresowana

Hej, czy ktoś się orientuje jaka atmosfera panuje we Wrocławiu? Wroclavia albo pasaż grunwaldzki?

Doradca Klienta

Najpierw przez stronę Inditex, później zadzwonili do mnie i przyszłam na rozmowę 2 dni później. Była to bardziej luźna rozmowa żeby mnie lepiej poznać i sprawdzić po prostu czy się nadaje

Opisz siebie Gdzie widzisz siebie za 5 lat Pytanie o doświadczenie w branży

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Zara Łódź MANUFAKTURA

Prace w Zara Manu to: wyzysk (zarobki nie są adekwatne do pracy jaka trzeba wykonywać, premie nie do osiągnięcia, nadgodziny nie są płatne więcej, dodatkowo nikt nie pyta czy je w ogóle chcesz), brakiem szacunku do pracownika (zespół dzieli się lepszych i gorszych, pani kierowniczka kas, ktora obgaduje po katach, krytykuje podczas obsługi klienta sposób w jaki pracujesz i wytyka co jest zle, stwarzając sytuacje bardzo dyskomfortowe, VM działu damskiego nic nie potrafia wytłumaczyć tylko komentują w przymierzani, dyrektor który nie motywuje, a wręcz wywiera presję psychiczna i jedyne co potrafi przekazać to ile onlinow trzeba zrobić, oraz jak oszukiwać klientów czy chować ubrania zeby dokonać zamówienia, praca podczas dostaw- komentarze nie rozmawiaj bo produktywność Ci spada, podejście jak w (usunięte przez administratora), zmiana po 10h) notoryczne łamania przepisów prawa pracy (zmiany w grafiku bez wiedzy pracownika, zmiany w grafiku na koniec miesiąca - żeby się zgadzało, bezprawne wpisywanie urlopów, bo trzeba wykorzystać, wprowadzanie zmian przed dzień albo tego samego dnia, nie pytając czy pracownik się zgadza na jakakolwiek zmianę, popadasz w paranoje sprawdzając codziennie elektroniczny grafik, system przerw jak w zakładzie karnym z zegarkiem w ręku. Jeżeli jesteś odporny na stres, prace pod presja wszytkiego co możliwe i ponad swoje siły, a na koniec chcesz usłyszeć ze jesteś beznadziejnym pracownikiem i nie zasługujesz na prace w topowym sklepie w polsce, ponieważ nie zrobiłaś zamówienia on line - ktore notabene nie ma wpływu na nic, polecam prace w manufakturze. Zawsze chciałam pracować w Zarze i nie tak sobie to wyobrażałam, marzenie, chęci i zapal, zamieniły się w koszmar i traumę. Pracownicy zmieniają się praktycznie z tygodni na tydzień, rotacja jest bardzo duża, tak wiec każdy ma szanse spełnić swoje marzenie i podjąć prace w tym sklepie, albo sam się przekonać czy moja opinia jest zgodna z prawda. Nie wiem jak jest w innych Zarach w Polsce, moja opinia powstała na podstawie pracy w Manufakturze w Łodzi.

Paulina

pracowałam w Zarze przez okres wakacji i byłam zadowolona - elastyczny grafik, przyjazna atmosfera

Sandra
@Paulina

Miałaś cały etaty czy pół? Jak zarobki?

Nowa

Hej, ile zarabia teraz kierownik działu? Warto się przenosić z innego sklepu?

były menago
@Nowa

ogólnie porównując do innych sklepów, sieciówek, to po zmianie wynagrodzeń kierowników, jest znacząca różnica, i są to na prawdę dobre pieniądze. przy dobrych miesiącach i w dobrym sklepie można zarobić na prawdę bardzo dużo, aczkolwiek może być problem z przeniesieniem się z innej firmy i wskoczenie od razu na stanowisko managerskie, ponieważ głównie zdarzają się awansy wewnętrzne, ale próbować warto! :) podsumowując, dobra kasa, duże wymagania i naciski od osób z góry, może właśnie to jest powodem dużej ilości wypowiedzeń w ostatnim czasie.

Okropna praca po 12 h ciężkiej pracy fizycznej. (usunięte przez administratora) grafik zmieniający się kilka razy dziennie. Kierownictwo mające w 4 literach twoje życie prywatne bo z każdej strony każą ci przyjąć do pracy bo tak i chooj. ONI nie proszą ona ci wpisują zmiane nawet jak nie możesz przyjść. Raz zrobili mi 31 h w 3 dni (pod rząd) maja gdzieś jakiekolwiek czas pracy. Szacunek? NIE w zarze. Ciężka fizyczna praca i (usunięte przez administratora) za 1140 zł na pół etatu (chyba że wpadnie premia). Wieczne pisanie czy nie przyjesz do pracy. Właściwie narzucanie z góry godzin. Najgorsza moja praca w życiu. Gdyby nie wieczne otwieranie i zamykanie galerii to już bym dawno spieprzyla.

@Karolina

Wspomniałeś coś o premii. Możesz powiedzieć za co ona jest przyznawana w Zarze i ile wynosi dokładnie? Mam nadzieję że to wyjaśnisz w kolejnym wpisie. :)

Krola
@Marek

250 zł za 1 czelendz Za 2 jest 500 zł na 1/2 etatu Czyli na cały 1 jest 500 a 2 1000 zł

@Krola

Okej, dzięki za szczegółowe info o premiach w Zarze. Ciężko je zdobyć? I jak oceniasz relacje z innymi pracownikami, dobrze się dogadywałyście ze sobą? Czy zdarzały się zgrzyty?

Beti

Pracuje w zarze bo nie znalazłam nic innego, ogólnie praca tam jest bardzo w porzadku wzgledem atmosfery, pracowników. Jedyne co nie jest warte tego biegania i robienia miliona rzeczy na raz to te pieniądze... I godziny pracy... robiąc 0,75 etatu w pracy jestem CODZIENNIE a nawet nie jest to cały etat i pieniadze tez nie są za to rewelacyjne:( jako praca dodatkowa Ok ale rodziny się za to nie wykarmi

Maj00

Cześć, czy ktoś z was tutaj obecnych pracował w Massimo? Jakie macie opinie o tym sklepie? Jak wyglądało wynagrodzenie i premie?

Hej a jaka atmosfera panuje w poznańskich sklepach? Bo widziałam ogłoszenie o pracę i jestem ciekawa opinii. :)

Zarina
@:)

Moja Dyrektorka jest super! W ogóle zespół mamy fajny, jest też sporo nowych osób, teraz właśnie trwają rekrutacje. W sklepie dużo się dzieje, nie można się nudzić ???? ale pracuje od dwóch lat i jest naprawdę ok, także polecam!

Blanka

Swoją przygodę z inditexem zaczęłam w 2017 roku w jednym z brandów premium. Nie była to moja pierwsza praca jako doradca klienta i byłam w szoku ile możliwości i benefitów daje ta firma. Zarobki były w porządku ale sumując to z super atmosferą w zespole oraz benefitami byłam bardzo zadowolona. Kierownik razem z kierownikiem regionalnym szybko docenili moja starania i dostałam awans na stanowisko AKS. Kierownik salonu w którym pracowałam bardzo naciskał na szkolenia zespołu oraz na jego rozwój więc z awansem nie było problemów wystarczyło pokazać to, że chcesz i nadajesz się na to stanowisko :) Po prawie 2 latach zakończyłam swoją przygodę w tej firmie po to aby po roku przerwy znów do niej wrócić. Pracę dostałam również w jednym z brandów premium do tego mój były kierownik regionalny wystawił mi świetną opinię więc przyjęli mnie z otwartymi rękoma. I tutaj tak samo świetny zespół, grafik elastyczny wszystkie prośby zawsze są uwzględnione, szkolenia, możliwość rozwoju, benefity oraz wyższa płaca :) Na podstawie swojego doświadczenia z czystym sumieniem mogę polecić pracę w tej firmie!

Bibi
@Blanka

Taaaa jasne ???????????? „brand premium” ???????????? pracuje niestety od 8 lat i pierwsze słyszę o takowych, nie mówiąc o stanowisku „Aks”??? Hahahaha Ja pracuje tylko ze względu na kasę (stanowisko managerskie) mobbing leci z samej góry, lawinowo. Szkolenia, rozwój, PRZYJAZNA ATMOSFERA? Firmy ci się koleżanko pomyliły

D.
@Bibi

Mam dokładnie takie sama odczucia. Kasa na stanowisku menagerskim nie jest zla, ale ja odeszłam bo ta praca zniszczyła mi psychikę. Ciągle wypisywanie na jakiś grupach menagerskich na Messenger po pracy i wiele innych. ...Szkoda gadac

Bozena
@Bibi

AKS to asystent kierownika sklepu i takie stanowisko jest w Massimo Dutti

@Blanka

chyba miałaś duże plecy XD

Sandra

Pracowałam w sieci Stradivarius w Krakowie. Odradzam wszystkim!! Zmianiaja grafiki non stop. Brakuje im ludzi, przyjmują każdego a później wykorzystują. Nikt nie pyta czy chce się wyrabiać nadgodziny, po prostu informują cię tego samego dnia i nie możesz się sprzeciwić bo „pyskujesz”. Pensja słaba jak na to ile się nalatasz po sklepie.

D.

Praca z ktorej odeszlam po latach zajmując już stanowisko osoby funkcyjnej. Poza ludźmi z którymi się zaprzyjaznilam nie mogę powiedzieć o tej pracy nic dobrego. Praca jak w korporacji, wyścig szczurów, osoby na menagerskich stanowiskach zazwyczaj z małych miejscowości okrutnie zakompleksione i czujące się lepiej od innych ludzi. W tej pracy nie polecam nikomu zagrzewac dłużej miejsca, chyba że ktoś potrzebuje umowy o pracę na okres przejściowy.

Elizka
@D.

ja też pracowałam w Zarze na stanowisku managerskim i właśnie super było to, że firma dała mi taką możliwość. z resztą nie tylko ja awansowałam, bo tak naprawdę jak ktoś miał chęci i był w porządku i wykonywał swoją pracę z zaangażowaniem, dostawał propozycje rozwoju. mieliśmy super zespół i jeśli ktoś od nas odchodził to ze względu na to, że znalazł pracę w zawodzie lub przenosił się na inny tryb nauki i nie dawał rady już wypracować swojego etatu. Ja tę pracę polecam, mam super wspomnienia i wiele się nauczyłam. Do tego warunki naprawdę ok, umowa o pracę, benefity, spoko kasa i premie.

elvis a nie levi's

kochani szybkie pytanko :ile zarabia sie na wejście sprzedawca w Warszawie?czy sa roznice miedzy roznymi markami INDITEXU t.j. czy takie same stawki w Massimo Dutti, ZARZE, Pull&bear czy stawka jest taka sama. Z gory dzieki za odp. PZDR

eureki
@elvis a nie levi's

Najniższa krajowa i 25% zniżki pracowniczej (przynajmniej tak było w okresie wiosna-lato 2020)

Vvv
@elvis a nie levi's

Tak na pół etatu max 1200 zł za ponad 80 godzin w miesiącu , i niczym się nie różnią stawki bo to ta sama firma wypłaca pieniądze , ogólnie bardzo nie polecam pracy w Zarze ani innych sklepach inditex

Majkaa
@Vvv

skoro minimalna to 1300 zł brutto na pół etatu to ja nie wiem gdzie można zarobić więcej, może w gastro ale w 2020 nie polecam, plus jest premia od sprzedaży, więc w mocnych miesiącach jest spoko

J
@Vvv

Przy aktualnej sytuacji ciężko oczekiwać premii, ale obowiązuje od podstawowej stawki przy wyrobieniu odpowiednich progów sprzedażowych dodatek do wynagrodzenia. Przy wyrobieniu 2 progu można zarobić dużo więcej.

xyz

eżeli chodzi o plusy to - od razu umowa o pracę, żniżki, multisport i ubezpieczenie. I to by było na tyle. W okresie wyprzedaży nadgodziny, ciągle wyłączające się walkie talkie. Rozmawiając z klientem non stop w słuchawce słyszysz komunikaty, które idą do pracowników na cały sklep. Musisz nasłuchiwać jak ktoś zwraca się personalnie do ciebie i odpowiedzieć od razu nawet jeśli z kimś akurat romawiasz. Atmosfera - to zależy od ludzi, ale niestety ja trafiłam na wiecznie narzekające i obgadujące laski. Pierwszy tydzień spoko, a pózniej chamskie odpowiedzi, obgadywanie to norma. Generalnie nie polecam!

iiii

Czy ktoś składał cv przez intidex careers?

Inga
@iiii

Ja składałam jak jeszcze sklepy były otwarte, zadzwonili do mnie po kilku dniach.

Xyz
@Inga

I dostałaś pracę?

Julia
@Xyz

Na okres zamknięcia sklepów wszystkie rekrutacje były wstrzymane.

Mati
@Julia

Teraz znowu rekrutują. Można aplikować na tej stronie Inditex careers. Ja złożyłem wczoraj i jutro idę na rekrutacje do sklepu w Warszawie.

@Mati

A jak wygląda rekrutacja przez Inditex Careers?

Doma
@xyz

Zakładasz tam profil odpowiadając na typowe pytania - wiek/ miasto itd. i możesz aplikować na wybraną ofertę. Do mnie się odezwali w ciągu 2 dni i idę na rozmowę z managerem sklepu.

Donze097

Co musisz zrobić, aby zostać zatrudnionym w Zara?

zarka
@Donze097

Jest kilka możliwości. Ja zaniosłam swoje CV do sklepu, ale można też aplikować przez portale pracy praca.pl oraz pracuj.pl. Jest też strona Inditex Careers. Potem jest rozmowa rekrutacyjna grupowa lub indywidualna i tyle.

@zarka

A jak wygląda rekrutacja przez Inditex Careers?

Zyz

Cała prace w zarze wspominam w sumie dobrze. Przykre jest tylko to, ze pracownik pracuje za małe pieniądze i jest bardzo dużo wymagane. Covid-sytuacja w której firma nie przedłuża umowy z rocznym pracownikiem, który ogarnia i prace na sklepie i na magazynie. Generalnie dramat :) szef bardziej patrzy na to, aby wyżej się wzbić po szczebelkach w rejonie niż na dobro swojego pracownika, który był prawie zawsze dostępny kiedy była potrzeba. Dzień przed końcem umowy dostaje się informacje, ze zostaje ona nieprzedłużona, a miesiąc wcześniej informacje, ze będzie przedłużona. Cyrk na kółkach. Menagerowie w tej firmie maja kompleksy niższości, niestety

Rno

Umowa o prace bez okresu próbnego TYLKO dlatego, żebyś przy wypowiedzeniu pracował jeszcze 2 tyg jak w więzieniu. Brakuje im pracowników, wszyscy stąd uciekają. Jedna osoba pracuje za pięć za najniższa krajową (ta wynosi w PL 1400 brutto na pół etatu). Zatrudniają tylko na pół etatu, na cały etat trzeba sobie zasłużyć według nich. Więc to są realia w tej firmie. Nie jest możliwe wyżyć z tego. Więc nie wierzcie, że zarobicie więcej nie będąc na kierowniczym stanowisku. "Premie", którymi się tak tu szczycą przysługują Ci dopiero po 3 miesiącach ciężkiej fizycznej pracy. Co do samej pracy. Atmosfera jest tragiczna. Wszędzie powywieszane plakaty "stop mobbing" same mówią o skali problemu w tej firmie. Aktualnie moja najgorsza praca.Tutaj traci się zdrowie. Na rekrutacji z niczym nie ma problemu, wszyscy mili i pomocni. Miałem pracować w konkretnym miejscu, a po podpisaniu umowy w praktyce wyszło, że za duży ruch i wrzucają tam gdzie najciężej, mówiąc że za x czasu Ci to zmienią, a tak się nie dzieje. Więc wraz z podpisaniem stajesz się całkowicie zależny od dobrej woli dyrektora sklepu, traktując Cię jak swoją własność za najniższą krajową. Na rekrutacji obiecują Ci przeszkolenie, które w praktyce NIE ISTNIEJE! od razu zaczynasz bez żadnej wiedzy i informacji, a "koleżanki i koledzy" bardzo mało pomocni. Dostaniesz prędzej ich obowiązki i kręcenie nosem niż pomoc. Więc celowo wprowadzasz klientów w błąd bo nie wiesz co się dzieje. I w tym stresie jeszcze słuchasz narzekań dookoła, że źle. Nikogo tu nie interesuje, że zaczynasz. Tu jest taki przemiał osób, że nie nadążają za zmianą imion na szafkach. Kwestia kończenia pracy z zgodnie z grafikiem to wisienka na torcie. Musisz się o to prosić. Nie mają elektronicznego systemu, więc biegasz z kartką jak (usunięte przez administratora) bo żeby wyjść musisz mieć podpis przełożonego, a oni chcą żebyś został dłużej, nikt nie pyta, nie prosi o to jest rozkaz. Sklep się przecież sam nie posprząta. A w grafiku 12h przecież źle wygląda, nie? Więc kończąc o 22 wychodzisz z pracy po północy. Jest to płatne, ale co Ci po 20zł kiedy kręgosłup i stopy Ci odpadają? WYŁĄCZNIE pracownik powinien decydować o tym czy chce mieć nadgodziny czy nie. Bo inaczej to przypomina (usunięte przez administratora)! Zara wstydź się! Podsumowując, jeżeli lubisz harować jak wół za najniższą krajową w ciągłym stresie, nieprzyjaznej atmosferze (ludzie tu płaczą po szatniach, nie spotkałem się jeszcze z czymś takim!) musisz prosić się o wyjście do domu kiedy kończysz prace i na przerwę. A warunki służą tylko pracodawcy, a nie Tobie to jest to praca dla Ciebie. Ale jeżeli masz trochę oleju w głowie to oszczędzę Ci płaczu po nocach, Znajdź pracę godną ludzkich warunków, ta nią nie jest!

ToRNO
@Rno

W jakim sklepie pracowałeś?

Patka
@Rno

Jaki jest okres wypowiedzenia w Zarze?

Gfvcgv
@Patka

Taki jak wszędzie. W zależności od przepracowanego okresu pracy, okres wypowiedzenia może wynosić 2 tygodnie, miesiąc lub 3 miesiące. Poczytaj na jakimś forum.

xd
@Patka

W zarze jest umowa o prace, wiec to oczywiste ze obowiazuja te same warunki co w kodeksie pracy 2 tygodnie, 1 miesiac, 3 miesiace. Poza tym jest cos takiego jak porozumienie, wtedy okres wypowiedzenia jest skrocony. To pytanie do kodeksu pracy a nie do zary.

Xxx
@Rno

Absolutnie się nie zgadzam z twoja opinia. Pracuje w zarze od 22 stycznia, zaczęłam wtedy gdy były jeszcze wyprzedaże czyli duży ruch. Fakt rzucili mnie na głęboka wodę ale takie są realia nikt w tych czasach nie trzyma za rękę i nie głaszcze po główce. Pracownicy bardzo mi pomogli, w sumie to oni mnie przeszkolili. W styczniu mieliśmy bardzo dobry obrót i jakie było moje zdziwienie gdy w lutym dostałam wypłatę. Dostałam premie za zaledwie 7 dni przepracowanych w styczniu wiec nikt mi nie powie że się jej nie dostaje. W marcu to samo wypłata z duża premia. Teraz w dobie koronawirusa tez mam płaca 100% a przecież nie musza. Jeśli chodzi o nadgodziny to teraz bardziej tną niż dają nadwyżki bo pod koniec lutego i na początku marca ruch się zmniejszył. Umowa o prace, płatna przerwa, elastyczny grafik, fajne szefostwo nie można się o nic przyczepić. Jak każą coś zrobić to się to robi bo to jest wkoncu praca. Mysle ze dla osób młodych studentów praca idealna. Nie wiem czy gdzie kolwiek zarobicie 2200 za pół etatu.

El
@Xxx

Powiedz mi w którym sklepie to się przeniosę xd 2200 za pół etatu to nigdy nie dostałam????

@Rno

Pracowałam w Zarze jakieś 5 lat temu i widzę, że nic się nie zmieniło!!! Jakaś masakra!!! Identiko.

Inditex-pracownik
@Xxx

2200 za pół etatu? Kochana , gdzie tak jest?Dzwonie do HR i zmieniam sklep na twój...za 150h ledwo 2200 było. Także niezła bajka.

eureki
@Xxx

Jestem byłym pracownikiem Zara w Warszawie... płatna przerwa i 2200 za pół etatu? nie spotkałem się z czymś takim. Gdzie dokładnie pracowałaś? bo jak dla mnie to wyssane info z palca ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Zara Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zara Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zara Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zara Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 6 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zara Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zara Polska Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zara Polska Sp. z o.o.