Opinie o zara.com - Zara Polska sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zara Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zara Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zara Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Asia

Hej chciałam się dowiedzieć jak z zarobkami na cały etat , ekipą i atmosfera w Złotych Tarasach i Arkadii w Warszawie ?

Janusz
@Asia

Jesteś zainteresowana pracą w Zara Polska? Na jakie stanowisko będziesz kandydować? Obecnie firma szuka w Warszawie do swojego salonu sprzedawcy-kasjera i zastępcy kierownika sklepu. Oferują umowę o pracę bez okresu próbnego, elastyczne godziny pracy, premię prowizyjną i inne dodatki do wynagrodzenia. Jeśli zdecydujesz się na rozmowę kwalifikacyjną napisz jak Ci poszło i czy zostałaś przyjęta?

@Asia

Złote Tarasy wszyscy polecają ze względu na atmosferę i fajna ekipę. Ale tez jest tam największy ruch i dużo więcej pracy.

Nicoletta
@Janusz

Janusz a wiesz moze jak mozna aplikwac na stanowisko zastepcy kierownika sklepu i ktorej zary w warszawie szukajà? Myslalam ze awanse na takie stanowiska sà bardziej wewnetrzne przeciez tyle ludzi tam pracuje... wiesz moze jak z zarobkami na wyzsze stanowiska?

@Nicoletta

Sprawdziłam to i niestety - nigdzie nie znalazłam oferty na Zastępce Kierownika. Zara Polska posiada aktualnie sporą ilość wakatów na Doradcę Klienta (rozmaite lokalizacje). Ale jeśli interesuje Cię tylko kierownicze stanowisko, to zachęcam Cię do napisania do firmy. Może akurat znajdzie się coś dla Ciebie. Na tej stronie masz dane kontaktowe: https://www.zara.com/pl/pl/contact Skorzystasz z mojej rady? Informuj nas na bieżąco.

@Nicoletta

Bo są wewnętrzne. Ciężko będzie osobie z zewnątrz ogarnąć prace. Nie ma obecnie wolnych wakatów na to stanowisko.

Nicoletta
@Ala

A wiesz moze ile zarabia taki zastepca dyrektora w zarze? Wiesz mize jaka atmosfera panuje w Zarze? Czy dobrze sie tam pracuje?

@Ala

Super, że zechciałaś sprecyzować to, co napisałam w swoim wcześniejszym poście. Zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia. Sama wcześniej nadmieniłaś, iż w Zara Polska można liczyć na fajną atmosferę pracy. A czy pracodawca, w sposób dodatkowy, dba o nią? Mam tu na myśli organizowanie jakichś cyklicznych spotkań integracyjnych. Powiedz coś więcej a propos tego.

@Olga

Pracodawca nie , ale ludzie pracujący tworzą atmosferę. Kiedyś były mikołajkowe coroczne imprezy ale zrezygnowano ze wzgledu na koszty.

Anka
@Ala

Uwaga na Zare w Złotych Tarasach chodzi o reklamację.zara postępuje wbrew prawu konsumenckiego.menadzerka kłamie z premedytacją klientowi w żywe oczy, chociaż zna dokładnie przepisy konsumenckie.Zara ma klientów za dzbanów.Towar szyty w Pakistanie w warunkach i płacy uwłaczających godność człowieka za 5 procent ceny Polskiej,wstydzili by się tak oszukiwać

Jak wygląda podstawa w Zara Polska Sp. z o.o.?

Kate

Hej! Byłam w tamtym tygodniu na rekrutacji w Arkadii a w tym tygodniu zaczynam prace. Warunki które przedstawiali : 2950 brutto + dodatek 100 brutto + dwie możliwości premii 500 lub 1000, w zależności od tego jaki cel sprzedaży osiągnie sklep. Ja jestem zadowolona z takich pieniędzy, zobaczymy jak z atmosfera. Mam nadzieje, ze lepiej niż piszecie. Będę dawała znać.

życzliwy
@Kate

Hej, w której Zarze rozpoczynasz pracę?

Kate
@życzliwy

W Arkadii właśnie

Mrs

Nie polecam magnolia/zara Wrocław. Wyzysk, kierowniczka z problemami psychicznymi uskutecznia mobbing.

And

A co to za ubeckie metody żądania dowodu osobistego od Klienta który odbiera w sklepie towar zamówiony przez Internet? RODO obowiązuje . Nawet kurier nie sprawdza bo wie że tu #wolnyrynek

Doradca Klienta

Najpierw przez stronę Inditex, później zadzwonili do mnie i przyszłam na rozmowę 2 dni później. Była to bardziej luźna rozmowa żeby mnie lepiej poznać i sprawdzić po prostu czy się nadaje

Opisz siebie Gdzie widzisz siebie za 5 lat Pytanie o doświadczenie w branży

logo firmy Psycholog
logo firmy Specjalista IT
Xde

Powiem wam tak w Lublinie w Vivo pracownice to okropne syfiary, naprawdę nie zachęcam do współpracy z takimi brudasami

Klauducha

Pracowałam w zarze w Krakowie i to był mój najgorszy okres. Kierownicza non stop poniżała pracowników. Nikt nie czuł wsparcia ani koleżeństwa wszyscy pracowali, myśląc tylko o tym żeby wyjść. Pensja była śmieszna. Grafik zmieniany z dnia na dzień. Ktoś na stanowisku kierownika powinien umieć rozmawiać z ludźmi bo zara to szacunek nie tylko do klientów a także do współpracowników

Miśka

Czytam opinie i widzę, że wszyscy mają podobne doświadczenia. Ja swoją pracę w Zarze zakończyłam po miesiącu. Do pracy jechałam z płaczem i z płaczem z niej wracałam. Dostając się tam myślałam, że grupa Inditex trzyma klasę ale myliłam się. Brak jakiekokolwiek szkolenia. Już nawet nie wspomnę o wyzywaniu nowych pracowników za to że nie wiedzą gdzie metkować ciuchy. Wyśmiewane się z nowych pracowników. Zespół dwulicowy, każdy obgaduje każdego, dziewczyny nie chcą pomagać, tłumaczyć niczego nowym. Zmiany grafików z dnia na dzień. Ba! Z godziny na godzinę! Jak nie mogłaś przyjść było wielkie oburzenie. Umowa na 1/2 etatu a musisz wyrobić 150-160 godzin miesięcznie. Dyrektorka sklepu i podlizywacze zamiast pomagać na sali stały w cztery za kasą i plotkowały. Innymi słowy podlizywanie się dyrektorce zyskiwało lepszym traktowaniem. Aha. Nie wspomne o tym, że menagerki wyzywały się na cały sklep przy klientach. Mogłabym wymieniać dalej alee. Prace zakończyłam z nerwicą i boje się teraz szukać jakiekolwiek pracy z myślą że to będzie kolejne piekło. Lublin- tarasy. Nie polecam. Nie dziwię się że w ciągu miesiąca umieją zwolnić się 3 osoby...

Gabriela
@Miśka

Bardzo mi przykro, że praca w Zara tak negatywnie odbiła się na Twoim zdrowiu. Nikt nie powinien jeździć do pracy z płaczem. A czy przełożony rozmawiał z Tobą na temat powodów, dla których postanowiłaś odejść?

gerard

W magazynie ZARA galeria Baltycka dzis od 6.00 rano z ust kiero Katarzyny tysiace przykrych slow. No twarz jej sie nie zamykała bo upokorzala wszystkich i klamala ze ktos robi przerwy w pracy, a to nieprawda. Mowi, ze to jejpierwszy dzien w pracy po dwuletnim macierzyńskim, ale kogo to obchodzi, gdy na dosatawie sie zasuwa a ona tylko (usunięte przez administratora) pracownikow. Żenada ta kierowniczka.

Lubiany
@gerard

Czy na siusiu można było wyść?

Aga
@gerard

To chyba się Pani kiero zmieniła... byłam na rozmowie, dla mnie żenada... „mam na imię Kazia mam 19 lat, studiuje to, mieszkam tam, interesuje się tym” serio rozmowa w kółeczku a mamy XXI wiek... zapytałam tylko o stawkę i faktyczną ilość godzin po czym poinformowałam że nie jestem zainteresowana. Na szczęście dobrze bo robiąc zakupy „ta” Pani menago już nie była taka miła dla pracowników.

Ola

Hej ile zarabia się na cały etat na rękę?

Asia

Czy może ktoś wie ile obecnie zarabia sprzedawca-kasjer netto przy 0,5 etatu( W Zarze)?

Shakeit
@Asia

1100 brutto + premia od sprzedaży, zarobisz z 1300 złotych. na rękę.

@Shakeit

Shakeit, czy Ty jesteś obecnie pracownikiem Zary? W którym punkcie w Warszawie konkretnie pracujesz i czy zechciałbyś napisać czego należy się spodziewać po tym pracodawcy? Jest to ciężka praca, czy zaliczysz ją do łatwej i " dla każdego"?

@Shakeit

Czyli premia wynosi aż więcej niż 400 zł? No 1100 brutto to chyba około 900 netto.

@Asia

Na to by właśnie wyglądało. Ale może @Shakeit zechce jeszcze zweryfikować te informacje. Mnie natomiast interesuje, czy już zdecydowałaś się aplikować do Zary? Słyszałam, iż firma oferuje od razu umowę o pracę bez okresu próbnego, co jest bardzo korzystnym rozwiązaniem. Jak uważasz?

paula
@Asia

Ja jestem pracownikiem Zary od przeszło 2 lat, jeśli chodzi o place, wynosi tyle samo w każdym mieście w Polsce, a jest to 1100zl brutto + premia, na pół etatu, co na czysto przy najgorszym miesiącu daje około 1200zl do 1650 przy najlepszym (czyli wyprzedaże), warto też dodać że dostaje się dodatki co miesiąc 100zl brutto do każdej wypłaty po przepracowanym roku, 200 po dwóch, są też programy lojalnościowe, czyli taka trzynasta wypłata po przepracowanych dwóch latach. Także serio bardzo mnie dziwi tutejsze narzekanie na zarobki.. Praca jest ciężka, ale jeśli nie chcesz jedna z drugą połamać sobie paznokci, to zawsze można pójść parzyć kawę w biurze :)

życzliwy
@paula

@paula Nie ma czegoś takiego jak 13 pensja, tylko udział w zysku który może wyjść ok 500zł. Nie ma to NIC wspólnego z tzw. trzynastką - chyba nasłuchałaś się naszych rządzących którzy mówili o rzekomej trzynastce dla emerytów. Zejdź na ziemię, Zara od kilku lat zarabia coraz więcej, utargi są dużo lepsze z roku na rok a PENSJE MALEJĄ. Wie to każdy kto tam pracuje/pracował na przestrzeni ostatnich lat.

ania
@Shakeit

chciałabym mieć premie wysokości 400-500 zl. 1100 brutto z premią to max 1000-1100 ma rękę wychodzi z premią

Lola
@Asia

Sporo! Można za to kupić sporo rzeczy ;)

Kardasjanka
@Lola

Audio wideo i inne rzeczy. Mówie Wam warto pracować ja wychodzę obłowiona.

Ola

Hej ile zarabia się na cały etat na rękę?

Każda opinia się liczy! Co wiecie o pracy w firmie? A Może spot z Bogusiem się Wam podobał? ;)

Lola

Sporo! Można za to kupić sporo rzeczy ;)

Lubiany

Ja wychodziłem z uśmiechem i pełnym portfelem. ;) 3000 na rękę

Maja

Pracowałam w zarze prawie 4 lata temu i weszłam z czystej ciekawości żeby zobaczyć jak przestawia się sytuacja w firmie. Widzę ze nic się nie zmieniło. Do pracy wychodziłam z płaczem i z płaczem wracałam. Po zwolnieniu się z tej światowej firmy straciłam wiarę w siebie i bałam się podjąć nowej pracy (była to moja z pierwszych prac). Mobbing, ciagle zmiany w grafiku, brak przeszkolenia, zostawanie po godzinach, straszenie zwolnieniami. Niektórych pracowników nawet nie zdążyłam poznać bo ciagle siedzieli na l4:) co około 3 miesiące zmienia się cała obstawa sklepu bo nikt nie wytrzymuje. Awanse za podlizywanie się, osoby funkcyjne niekompetentne. Praca w tej firmie to temat rzeka ;)

Joanna

(usunięte przez administratora) :( :/ Bardzo złe miejsce. Wyzysk i brak empatii. Region to ludzie, którzy zewnętrznie wyglądają jak z XXI w. a w głowie mają średniowiecze-wieki ciemne.

@Joanna

Rozumiem, że wypowiadasz się jako pracownik? Jakie sytuacje świadczą wg. Ciebie o wyzysku ze strony firmy? Rozwiń proszę ten wątek.

zarawoman

Ludzie, czytając ten stek bzdur dziwić się można, że w ogóle w takim miejscu ktokolwiek pracuje. Jeśli - lubisz tego typu pracę, lubisz te ubrania, to idź śmiało i przekonaj się jak jest na własnej skórze! Nie jest to praca w której stoisz i nic nie robisz, są chwile, że ścierasz pot z czoła bo masz dziesięć rzeczy na raz do zrobienia, ale ja to uwielbiam i to jest klucz do pozytywnych doznań w Twojej firmie. Mamy świetny zespół, który i wysłucha i pomoże - i mówię tu przede wszystkim o menadżerach. Mam wolne kiedy chcę, czasami w kryzysowych sytuacjach również go dostaję... trzeba mieć na prawdę pecha, z tego co czytam to cała Warszawa tutaj ma jakieś inne warunki pracy, bo my w Poznaniu spotykamy się z ludzkim podejściem. Płacą na prawdę ekstra - pracowałam rok w H&M - niebo a ziemia, jeśli chodzi o wypłatę i o sam system pracy. Kluczem do sukcesu jest lubienie tej roboty - możesz się wkurzać, ale pieniądze są adekwatne. Dodam, że po roku pracy zaproponowano mi awans. Bo robię wszystko jak należy i jestem za to doceniania. Jeśli jesteś typem człowieka który jest obrażony na cały świat, a każdy klient wkurza Ciebie pytając o cokolwiek, mimo, że właśnie to Ty jesteś od tego aby mu pomóc, i jeśli wkurza Cię, że klient oddaje Ci źle powieszoną bluzkę, a Ty jesteś od tego na przymierzalni by doprowadzać to do porządku, to się nie zatrudniaj, bo będziesz narzekać jak cała tu góra nade mną. Pozdrawiam Pigeona - do zobaczenia w pracy : )

Edyta- klientka od zawsze
@zarawoman

To prosze moze tez zmotywowac swoje kolezanki z Poznanskich sklepow, bo chodza obrazone na wszystko i wszystkich. Nikt nigdy nie znajduje czasu dla klienta. Jedyne co widac to ciagla bieganine. Doprosic sie o cokolwiek graniczy z cudem. Z jednej strony wspolczuje, bo widze jak wielu klientow jednoczesnie czegos potrzebuje, ale z drugiej strony jestem coraz bardziej rozczarowana poziomem pracownikow- szczegolnie tych bardzo mlodych.

Lili88

Mogłabyś do mnie napisać na priv. Mam kilka pytań Pedros_22@wp.pl Pozdrawiam

Pola
@zarawoman

extra czyli ile placa? bo nie ma info o tym nigdzie. Ile zarabia np. kierownik zmiany?

nie polecam
@zarawoman

niebo a ziemia? nie pracowałem w H&M ale skoro ZARA płaci minimum to wedle prawa H&M musi zapłacić to samo minimum to jakie niebo a ziemia? wiesz co znaczy ta fraza? znaczy różnice duzą a tu w zarobkach jakos jej nie widac haha

Zarawoman
@nie polecam

No i tu się mylisz. Zara ma coś takiego jak dodatki pracownicze, w których w H&M (pracowałam 5 temu) nie było. Za tyle samo przeprowadzonych godzin dostawało się ok. 300 zł więcej.

Zaraaaaa

Zatrudniłam się nie dowierzając opiniom tutaj. I tu był mój błąd - także uwierzcie i nie wkopcie się jak ja. Praca bardzo ciezka, wykonuje się zadania, którymi można by spokojnie obdzielić kilka osób. W tym dźwiganie i inne przyjemne rzeczy, również dla kobiet. Wszystko to za minimalną stawkę i przy ciągłym pospieszaniu. Pół etatu oznacza pracę po 8,9 h, nawet od 5 rano, przy grafiku, który często się zmienia. Nie ma praktycznie miejsca na żadne normalne relacje pomiędzy pracownikami, bo nie ma czasu nawet zamienić słowa. Sporo nadętych pseudo fashionistow i osób, ktore nadają jedna na druga. Praca dla ludzi, którzy świetnie się odnajdują w ciągłym napięciu, pracy pod presją czasu i wiecznym pospieszaniu. Jeśli ktoś lubi taka atmosferę i ma mocne nerwy, a do tego nie boi się duzego fizycznego wysiłku -polecam ;) ja bardzo zaluje, że się tam wpakowalam

Ilona
@Zaraaaaa

@Zaraaaaa Dziękuję Ci za tak obszerną opinię. Ciekawi mnie czy jeszcze pracujesz w Zara Polska Sp. z o.o.? Wspominasz o nadmiarze obowiązków a czy zakres obowiązków jest jasno określony w umowie? Napisz jeszcze czy nadgodziny są dodatkowo płatne? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź zwrotną.

ktoszzary
@Ilona

oczywiście ze były płatne nadgodziny, ale czy to pracownik nie powinien decydować o swoich nadgodzinach? rozumiem raz na tydzień czy w weekend dwa razy mieć te 9h ale cały tydzień 8h bez ustalenia tego wcześniej z pracownikiem? przesada z taką płaca nie idzie pracować, wspomnę chętnie o płacy w pewnym miesiącu która była uzależniona od sprzedaży w miesiącu, stawka która osobiście zobaczyłam to jakieś przegięcie. na cały miesiąc ciężkiej pracy dostałam jedno wielkie nic.

Praca w Zarze to wielkie rozczarowanie. Elastyczny grafik: tylko dla firmy, nigdy dla pracownika. Miła atmosfera w pracy: zależy na kogo się trafi. Premie: jeżeli nie spodziewasz sie premii to praktycznie musisz sie łapac za druga robotę. Praca tam to nie był mój najlepszy pomysł, chciałam sobie tylko dorobić na studia a wychodzę z niczym. Przerwy to żart, na 9h 30 min? Menadzerki mało kreatywne i nieempatyczne, wszystko na ich wygodę. Nikomu nie polecam tej pracy. Wyzysk na człowieku i tyle.

Ann

Pracuje w Zarze od roku i owszem zgadzam się ze pracy mało nie jest Jednak mnóstwo roboty w ciągu dnia i zostawanie po godzinach to wynik wiecznych zwolnień lekarskich i urlopów na zadanie z powodu standardowej grypy żołądkowej , i l4 na tydzień na katar Jeśli ktoś w ciągu dnia zamiast pracować roznosić ubrania i ogarniać sklep na bieżąco spaceruje w koło z jednym tshirtem nie ma co się dziwić ze zespół zostaje po godzinach ....

Tjaa
@Ann

To problem szefostwa sklepu a nie zwykłego pracownika. Niech zatrudnią więcej ludzi a nie zmuszają uczciwych ludzi bo ktost ma l4 a co mnie to obchodzi. No nikt raczej z thisrtem caly dzień nie chodzi bo tam są kierownicy działów i szybko wynajdą zadania.

Zostaw merytoryczną opinię o Zara Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zara Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zara Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zara Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 6 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zara Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zara Polska Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zara Polska Sp. z o.o.