Opinie o Nestle Polska S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Nestle Polska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nestle Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nestle Polska S.A. w Warszawa

Pracowałem w Nestle i już wtedy nie umiałem się zidentyfikować z tandetnymi produktami Nestle. Co dopiero teraz, gdy wspierają reżim Putina.

Jeszczeniestetypracuje

Bohaterze! Były pracownik i ukrywasz się pod nickiem. Naprawdę masz wielkie jaja.

harry z Tybetu

Firma świadomie wspiera bandycki i zbrodniczy ruski reżim . Nie przeszkadza im przelewanie krwi niewinnych ludzi , dzieci kobiet przede wszystkim. Teraz trzeba oglądać co się kupuje bo każde kupno Waszego produktu to wstyd i obciach. Kazdy normalny wrażliwy europejczyk z wartościami będzie Was omijał szerokim łukiem . Obudzcie się wreszcie

JD

Zabójcy Ukraińskich Dzieci - nie do zobaczenia przy świątecznym stole.

kacapom kij w oko
@JD

Won z Ukrainy

Musze przyznać, że ten nowy smak waszych czekoladowych kulek ma strasznie metaliczny i słony posmak. Prawdopodobnie na skutek morza łez matek i potoków krwi ich dzieci zabitych na Ukrainie.

Lakoniczny feedback na temat odrzucenia kandydata, ignorowanie prób kontaktu ze strony kandydata.

Typowa korporacyjna zakłamana kultura pracy. Szkoda czasu.

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
woru

Wstyd mi za Waszą postawę w stosunku do sytuacji na Ukrainie

Zawiedziony

Miałem o was dobrą opinię, jednak zgoda na umieranie z głodu ukraińskich dzieci jest niewybaczalna...

LUBELAK

Wstyd mi za was że robicie interesy w bandyckim kraju który ma za nic życie swoich obywateli i innych nacji . Od dzisiaj nie będę kupował waszych produktów a wode waszą piłem od zawsze, najważniejsza kasa......

Polka

Chwała Ukrainie

Mirek

Pies Rosji. Życie ludzkie w kategorii wartości nie jest w hierarchii ich wartości wyżej od szekli. Reszta ich "misji" też pewnie jest jedynie plontanina modnych słów.

Pol

To hańba pracować dla firmy kolaborujacej z reżimem sowieckim

Zwykła dziewczyna

NESTLÉ nie liczy się z ludźmi, liczy się tylko zysk! Bojkot takim firmom które zarabiają na cierpieniu ludzkim a potem może przeleją trochę kaski na jakaś fundację aby zamknac usta i odliczyć se od podatku!

Kamil

Patrzę na to co kupuję. Od teraz Nestle mówię NIE. Wolą ruble i śmierć niewinnych ludzi. Patrz co kupujesz i mów Nestle NIE !!!

Każdy kto chce aplikować do tej firmy, powinien wiedzieć, że pozostała ona na rynku rosyjskim nie bacząc na ludzi ginących na Ukrainie. Pracuję w tej firmie, ale jest mi niezwykle wstyd, że jestem w tej organizacji i wzywam publicznie do bojkotu. Ludzie tam pracujący są nie lepsi - najważniejsze jest własne koryto, na ośmieszające ich maile prezesa firmy, nie ma żadnej reakcji pracowników. Zastanówcie się czy chcecie pracować w firmie dla której pieniądze jest ważniejsze niż życie dzieci.

Aa

Racja

szczep

Adin19745
@Adam

Bo widzę co się dzieje i umiem samodzielnie myśleć. STOP WAR!!! w każdy możliwy sposób.

Slava Ukraina

Nestle is supporting Russia on war with Ukraine. I will not eat/buy your products NEVER AGAIN !!!

szczep
@Slava Ukraina

Aa

Kasa, kasa, kasa a życie ludzkie nic dla nich nie warte !

Dominik

Firma Nestle wspiera ludobójstwo Rosji Putina w Ukrainie. Żałuję każdej złotówki wydanej na produkty tej firmy i mam wyrzuty sumienia bo mogłem wybrać innego producenta.

Maciej

Wie ktoś czy planują jakieś zwolnienia w terenie? Nie ukrywam że liczę na odprawę(zresztą znalazło by się więcej osób niestety).. Niestety po kilkunastu latach tu spędzonych jestem zmuszony zrezygnować z tej pracy z powodów finansowych szczególnie że dowiedziałem się że "o podwyżkach można jak zwykle pomarzyć"..

Vg
@Maciej

Idź do Ustronianki . 3010 brutto

@Vg

No i po co taki komentarz?, porównujesz Ustronianke do Nestle?.Wiesz równie dobrze można napisać idź do; i tu nazwy nie wymienię; jednego z głównych konkurentów 5200 brutto podstawa.Z tym że ja już nie chce pracować w tym sektorze dla tego pytałem o odprawy...

Jeszczeniestetypracuje
@Maciej

Chodzą słuchy, że "kolejne okrążenie" z redukcjami etatów będzie w czerwcu.

Por

Tylko narzekacie krótka piłka nie podoba się jednemu drugiemu to robisz wypad proste jak stare baby jest źle długo się robi ojejejjej co za buraki nara łapciuchy

KTOS

Międzynarodowa firma, która troszczy się niby o ludzkość poprzez zmniejszenie liczby plastików etc... a jako jedna z niewielu firm nie wyszła z Rosji bo liczy się tylko $$$

Maciek

Witajcie! Po ślubie wróciłem z Norwegii i szukam roboty, więc obserwuję osądy pracowników. Czuję, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Warszawy. Mam prośbę, napiszcie jak pracuje się w firmie Nestle Polska S.A.? Czy warunki pracy są dobre? Czy są darmowe obiady pracownicze, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? Nie będę robić kanapek bo mieszkam sam. Pozdrawiam Maciek

Matylda
@Maciek

Hej Maćku. Odpowiadając na Twoje pytanie napiszę że warunki są OK. Wiadomo, mogłoby być lepiej. Odpowiadając w temacie posiłków dla pracowników to sugeruję firmę Lesaffre z Warszawy. Zatrudnieni (wiem to od siostry, która jest tam zatrudniona) mają tam system informatyczny, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. To wygodne rozwiązanie, dzięki temu pracownicy nie tracą czasu na spacery do kantyny albo stanie w kolejce. Powodzenia! Matylda.

Robert
@Matylda

Dzień dobry Pani Matyldo. Bardzo miło mi widzieć, że moi klienci doceniają to co dla nich robię więc dodam coś od siebie. Firma Lesaffre, o której Pani pisała organizuje proces żywienia pracowników poprzez aplikację SmartLunch. Skąd się o tym dowiedziałem? Nie musiałem tej informacji szukać - sam ten system tam wdrażałem. Od swoich klientów wiem, że wspólne posiłki integrują załogę i wpływają na obniżenie rotacji. Pozdrawiam Robert

Zostaw merytoryczną opinię o Nestle Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nestle Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestle Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestle Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 2 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nestle Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Nestle Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nestle Polska S.A.