Opinie o GOLD TAXI przewoz osob w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie GOLD TAXI przewoz osob. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w GOLD TAXI przewoz osob o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOLD TAXI przewoz osob w Warszawa

WESOŁEK

historyjka z ostatnich dni: koleżce z fokusa zepsuło się sprzęgło - ostatnio standardowa usterka obok nieprawnej instalacji lpg, braku badań techn., itp. Facet dotarł do domu jakimś fartem. Zgłasza to, raz na centralę, raz do Krzyśka... Po dwóch dniach (bezrobocia) zapada decyzja z góry (Krzysiek): no to wrzuć mu jakoś "dwójkę" i dojedziesz na Emaliową (skromny odcinek ponad 50 km)...konsternacja ze strony kierowcy, nie wie czy to żart... Kolejny dzień, kolejne rozmowy, zapada kolejna decyzja: to weź lawetę i przywieź auto. Pada pytanie, kto poniesie koszty lawety?? (w sumie nie małe). Odpowiedź Krzysztofa: no jak to - kto? TY!!! Zaskoczenie i pytanie kierowcy: dlaczego? Odp Krzysztofa, jak zwykle logiczna: wziąłeś samochód z Emaliowej, to Twoim obowiązkiem jest go dostarczyć na Emaliową i Ty ponosisz koszty! Proste?...i logiczne? 3 dni bezrobocia + koszty lawety a na koniec telefon Doroty: przyjedź za godzinę na rozliczenie (hajs, hajs, hajs)... odp: nie mam czym, nie mam jak, nie mam hajsu-trzy dni stoję... Dorota: no to ja się nie dziwię, że Ty nie masz pieniędzy jak Ci się nie chce pracować! odp: Ale Pani Doroto auto zepsute, sprzęgło, laweta, no nie mam kasy-poważnie. Dorota kończąc: wymówki, wymówki, wymówki!

@WESOŁEK

To normalne w tej (usunięte przez administratora) wartej korporacji je bnol bym kluczykami krzysiowi niech się martwi inna sytuacja wracajac wczoraj z pracy widzę gold jedzie to niecodzienny widok zielone facet rusza leci karetka na babach facet (usunięte przez administratora) gold juz nie hihi tacy kierowcy tam jeżdżą

Badyl

A ja wszystkim polecam GOLD TAXI. Pracuję tutaj od kilku tygodni i jestem bardzo zadowolony. Auto dostałem od ręki, w każdej chwili mogę podjechać bez kolejki na serwis i od razu naprawiają auto lub dają zastępczy od ręki!! Na bazie mam możliwość darmowego mycia oraz odkurzenia auta !!! No i opłaty za auto dużo niższe niz w innych korporacjach...POLECAM

Badyl

Heh masz kiepskie info ponieważ za naprawę aut nie płaci kierowca tylko firma bo to ich auta. Ja więc przyjeżdzam na serwis naprawiają auto i odjeżdzam. Za nic nie musiałem płacić. Mało tego za darmo mogłem umyć auto i odkurzyć. A co do kolegi który jezdzi w Goldzie to sam sobie zaprzeczasz. Gdyby mu było tak źle jak mówisz już dawno pracowałby w innej korporacji :-)

Badyl

Panowie nie jeździcie w Goldzie a wiecie lepiej niż ja aktualnie pracujący ?? Od kiedy pracuję miałem już naprawę auta a także 2 moich znajomych i zawsze wyglądało tak samo. Podjeżdzam na serwis wychodzi mechanik, naprawia i odjeżdzam nawet olej dolewali za darmo i nie musiałem nawet 1 zł zapłacić. Może kiedyś było inaczej ale teraz jest właśnie TAK. SPOKOJNIE POLECAM WSZYSTKIM

Darek
@Badyl

Potwierdzam pracuję od 1,5 miesiąca i nie mam problemu z autem jak poszedł akumulator to zaraz mi wymienili na nowy. Firmy obsługuje się bezgotówkowo ale też nie mam problemu z kasą. Cieszę się że są bo jak nie ma ruchu to mam zapewnioną pracę. Nie tak jak u innych że stoję i modle się o pasażera.

Sławek
@Badyl

potwierdzam pracuję od 3 miesięcy i mam wszystko w porządku. Każdy normalny człowiek jak pobiera samochód to jego obowiązkiem jest sprawdzić czy wszystko ma sprawne i aktualne. Trafiają się tacy co jak złapią samochód to nic więcej ich nie obchodzi. Niestety na głupotę nie ma rady.Pozdro

Maniek

a ja pracuje od 3 miesięcy i jest ok, mam wszystko w porządku i nawet kontrola na lotnisku mi lotto ,bujajcie się zazdrośnicy

Maniek

Ku przestrodze,pragnę podkreślić i uczulić wszystkich, że w Internecie nie jesteśmy wcale tak anonimowi, jak nam się wydaje, a przede wszystkim nie jesteśmy bezkarni, więc zastanówmy się zawsze zanim umieścimy o kimś (lub o firmie) zniesławiające komentarze na forum lub portalu społecznościowym. Taki z pozoru niewinny post może nas sporo kosztować.

@Maniek

Jedno tylko pytanie - czego zazdrościć kierowcom Golda?

@ELIMINATOR

jedno pytanie-powiedz o co Ci chodzi że tak szczujesz. Każdy pracuje jak mu pasuje a Ty drążysz ten temat jakbyś nie miał nic innego do roboty. Uważaj bo pewnego dnia możesz mieć niespodziankę i stanie u drzwi załoga GI ha,ha

@ELIMINATOR

a ja tobie nie zazdroszczę bo nie pracujesz tylko grzejesz wory w domu i kombinujesz jak tu komu dopiec, człowieku ogarnij się albo polecę Ci dobrego terapeutę !

Bogdan32423423

Jezdzę już w GOLD TAXI 2 lata na focusie. Jestem bardzo zadowolony POLECAM !!!!!

@Bogdan32423423

Panie Bogdanie - ma Pan racje, ta korporacja jest idealna, żeby sobie postać na wybieraku i godzinami rozmawiać z kolegami. Jakie Pan obroty robi w tej nędznej firemce? A no tak zapomniałem, jeździ Pan na niezafiskalizowanej kasie, bez pamięci więc zapewne nie ma Pan o tym zielonego pojęcia.

Bogdan32423423
@ELIMINATOR

Mam licencję i kasę fiskalną. Czekam na kontrolę. :-)

@Bogdan32423423

Bogdan a jaki masz numer fokusa bo jak dwa lata to powinienem Ciebie znac

@Bogdan32423423

Skarbowa na pewno by się przydała...

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie GOLD TAXI przewoz osob? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Andrzej49

Naprawdę juz chyba od dawna nie pracujesz w goldzie i nie wiesz co się tutaj dzieje. Od czasu jak 3 miesiące temu pojawił się nowy właściciel wszystko wygląda inaczej. Ja uczciwie płace 8% vatu z raportu kasy fiskalnej. Chcesz możemy spotkać się na słupie to Ci pokaże...

Krystyna
@Andrzej49

Witam, jestem stałą klientką jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy .Zawsze miła obsługa w centrali, kierowcy są uprzejmi i nie mam problemu z fakturą. Pozdrawiam pracowników

Amadeusz

Witam Serdecznie, Pracuje w Goldzie na Focusie od 2 miesięcy. Jest spoko więc polecam. Jezdziłem już w 3 korporcjach i jest to pierwsza w której szanują kierowcę i nie nakładają kar za byle co tak jak np w Globie. Do tego szybki serwis aut. POLECAM

Pixel

Jak mu tyle zostanie to i tak dobrze a ciapaty bedzie zacieral ręce i bawił na mazowieckiej chyba ze nie jezdzi juz własną pseudokorporacja tylko jak lysa pałka zwany dumnie menagerem ktora nie wie ze podatki trzeba płacić a jestem ciekaw czy dziewczyny na centrali mają 13 zl brutto na godz.Panowie sprawdzcie na spokojnie ile zarabiacie spisujcie dzienne wydatki paliwo,kursy wynajem samochodu plus ile godz jezdzicie zobaczycie jaka dniowka wam moze 100zl na czysto za 12 godz

Hehe dobre,dobre

Pixel

Pewnie że doleje tylko klijentow tobie nie da bo ich nie ma

@Pixel

Pixel, pytanie za 100 punktów... Dlaczego Krzysiu korzysta z aplikacji mytaxi i itaxi jeżdżąc dla Golda Focusem?

WOJAK

Eliminator ile już w tym miesiącu zarobiłeś kasy na tych wpisach, jesteś nudny jak flaki z olejem ble, ble, ble wieje nudą .......................

Andrzej49

No widzisz a ja otrzymałem fokusa od razu. I jestem z tego faktu bardzo zadowolony. Zresztą nie tylko ja bo taki sam przypadek miał w tym tygodniu inny kierowca 726 i też dostał drugie auto od ręki. Podobno tylko zgłosił że ma problem z gazem , odstawił auto wziął drugie a za 2 dni znów odebrał. Jak go znasz to zapytaj :-) Mam prośbę nie piszcie już do mnie bo nie interesuje mnie zdanie flustratów którzy sobie nie radzą zyciowo a pretensje mają do wszystkich tylko nie do siebie.

ELIMINATOR

Wiedzialem ze w wawie jest kijowo ale ze az tak w porownaniu z goldem to nie przypuszczalem. Masz czlowieku licencje i samochod? Bo jak nie to wszystko wyjasnia...

@ELIMINATOR

Mam licencje od roku. Zdałem bez problemu :-) 2 błędy na kredytowej :-) Póki co jezdze na fokusie....

@Andrzej49

To juz wiesz czemu masz zlecenia ja zrezygnowalem z taxi jak bym mial juz jezdzic to chyba ele albo glob poczekaj jeszcze 2miesiace i wtedy napisz czy juz zarobiles na swoj samochod czy na krzyska wakacje a bym zapomnial kolega mi mowil ze w tygodniu na nocki to 3 max 6 zlecen tydzien temu bylo cale jedno i to nad ranem.Andrzeju pracuj jezdzij fokusem on ze 4lata ma to jak padnie to na amen

@Pixel

Dokladnie jest tak jak pixel napisal. Nawet jezeli jakims cudem uda ci sie zarobic na fokusie to pamietaj - przy kazdej naprawie Krzysiu bedzie robil wszystko aby udowodnic Ci ze awaria byla z Twojej winy. Nie oszukujmy sie te samochody mlodsze juz nie beda. Niewielu ludzi ktorzy je wynajmuje dba o nie i to tylko kwestia czasu jak silniki sie pozacieraja... bierzesz kota w worku i tyle.

@ELIMINATOR

Haha nic nie biorę. Wy chyba macie całkowity odjazd od rzeczywistości. Ja fokusa tylko wynajmuję, czysty biznes płacę za wynajem i dostaje auto którym zarabiam. Jak się raz zepsuło za godzinę jezdziłem nowym nawet nie czekałem na serwis. W innych korporacjach musiałbym czekać aż naprawią te które jezdze a tutaj było przygotowane auto awaryjne.....mam kolegów w innych korporacjach i w żadnej nie wymenią Ci auta tylko kwitniesz na serwisie. A co do pana Krzysia też nie rozumiem czemu się go tak czepiacie....co w tym dziwnego że ktoś zarabia na swojej pracy. Rozumiem że wy pracujecie za darmo ??

ELIMINATOR

Andrzej jesli pasuja Ci doloty po 10 km a kurs za 20 zl to faktycznie nie ma co narzekac w glodzie takie kursy bywaja. Co do badyla - jezeli wlasny samochod masz to ele albo mytaxi/itaxi. Jezeli wynajem to glob bo tutaj nie zarobisz. Jeszcze pytanie w jakich godzinach chcesz jezdzic.

@ELIMINATOR

widać że od czasu jak jeździłeś w goldzie dużo się musiało zmienić . Ja tylko w piątek na voucherach zrobiłem 245 zł + ok 100 gotówka. A kursy owszem są po 15-20 zł ale są i po 40-50 zależy jak się trafi...doloty są ale co zrobisz taka praca....klient płaci za jezdzenie a nie za stanie.

@Andrzej49

W normalnej korpo kursy lapiesz tam gdzie jedziesz albo w niedalekiej okolicy a w glodzie jadac na ursynow czy tarchomin mozesz byc pewien ze wrocisz na pusto do centrum badz wlasnie te 10 km na ursus czy targowek. 245 zl z voucherow tez robilem jak polska pressy lataly obwodnica do mordoru. To ilosc zlecen w normalnej korpo powoduja ze zarabiasz a nie poszczegolne strzaly.

@ELIMINATOR

No i ok. Mi praca w Goldzie odpowiada i z ilości kursów jestem zadowolony. Tyle w temacie.

@Andrzej49

Andrzeju oswiece ciebie jako poczatkujacy w glodzie bedziesz jezdzil z projektem symfonia jezeli jeszcze istnieje potem przyjda naiwniacy czyli nowi i to oni beda jezdzic do kajetan a ty z polska press na postepu 7albo na zaryny popatrz popytaj poczytaj ja w tym dziadowstwie siedzialem za dlugo ale zycze powodzenia

@Pixel

Powiem tak. Dla mnie temat jest zamknięty. Jestem zadowolony z tej korporacji. Ale widzę że tobie pixel i tobie elimnator bardzo tęsknicie za tą korporacją skoro tak często wchodzicie na te forum tylko po to aby zniechęcać mnie do GOLD Taxi . Rozumiem że ktoś wam za to płaci czy po prostu nie macie kursów w swojej korporacji i piszecie tu z nudów?? :-)

ELIMINATOR

Widzieliscie lewusy co Krzysiu znowu wymyslil? 49 zl na koncert martyniuka z kazdego miejsca w wawie do bialobrzeg! Toz to sano paliwo z 35 w obie strony kosztuje. A kto za te chore pomysly zaplaci? Oczywiscie ze wy! Tak samo jak za wszystkie karty stalego klienta -10, 15, 20 i 25% ktore prezes rozdaje. Kiedy wkoncu zrozumiecie ze jestescie dojeni w kazdy mozliwy sposob w glodzie?

Ooo to ja sam pojade

Andrzej49

Witam, a ja w Goldzie jezdzę do 2 miesięcy i nie mogę potwierdzić negatywnych opinni. Ok są pewne niedociągnięcia czy też mogłoby być więcej zleceń ale ten kto normalnie jezdzi zarobi. Kierowcy są normalnie traktowani a nie z góry jak w innych korproacjach. Jezdziłem w Wawie i jestem pozytywnie zaskoczony.

Pixel

Kilku na palcach jednej dloni bym policzyl ale to bylo ponad rok temu

ELIMINATOR

to w tej "firmie" są porządni ludzie?

Pixel

Oj (usunięte przez administratora)bylo paru modeli jak ja jeździłem oj bylo zdzich pozadny gosc jeden z dluzej jezdzacych dziwna sprawa bo nawet ludzie ktorzy robili dla gamonia z biura wypisy z licencji i nic nie placili za baze a jak juz to jakies grosze tez uciekli z gloda chyba debil ze swojej licencji robi te wypisy

ELIMINATOR

gościu się wypowiadał który jechał z pod blue city 5 km a i tak 734 przekręcił go na 27 zł więc przy krótkich kursach jednak można się pokazać z jak najgorszej strony. co do 741 to gdzie ma pojsc baran bez licencji i bez wlasnego samochodu chyba tylko do globa badz eko bo nawet w sawie juz nie biora lewusow.

Pixel

Panowie kondrad napisal ze powinny tu byc opinie klijentow zadam pytanie jakich klijentow skoro ta korporacja nikt nie jezdzi co moze napisac pani ktora wsiada pod blu i jedzie na wlodarzeska albo klijent z Dubrownika jedzie na mazowiecka co oni moga powiedziec jak jada dwa kilometry.Pozdrawiam tych ktorzy jeszcze tu jezdza. A zdzichu jeszcze jezdzi 741

ELIMINATOR

Panowie proponuje wrocic do glownego tematu rozmowy jakim jest Gold "Taxi". Od siebie jedynie dodam ze w wiekszosci firm ochroniarskich a juz na pewno biedronce czy lidlu zarobicie wiecej. Umowa o prace + pelen socjal a w glodzie za te wszystkie "luksusy" musicie placic gamoniowi z biura.

Zostaw merytoryczną opinię o GOLD TAXI przewoz osob - Warszawa

GOLD TAXI przewoz osob
2.4/5 Na podstawie 108 ocen.
  • ul. Tadeusza Kościuszki 154 lok. 12
    50-439 Warszawa