Opinie o GOLD TAXI przewoz osob w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie GOLD TAXI przewoz osob. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w GOLD TAXI przewoz osob o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOLD TAXI przewoz osob w Warszawa

Klient

Co to za dziadostwo, tam nikt nie odbiera telefonu. Zadzwoniłem do innej korporacji i w mig przyjechała taksówka.

@Klient

Nie odbiera, bo nikt tam już nie pracuje

Dziewczyny z centrali przynajmniej się pożegnała....y .można zamknąć ten wątek DOBRANOC .ps panie właścicielu nie tylko z panem te tygrysy sukcesu się nie rozliczyly

Właściciel
@108

Pozdrawiam Panie z centrali i gratuluję podjęcia właściwej decyzji. Oby nigdy więcej takich pracodawców.

Do Kabulu to tylko Goldziakiem!

Paulina

Zamawianie taksówki z Goldtaxi to absolutne nieporozumienie, nigdy więcej!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie GOLD TAXI przewoz osob? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
Właściciel, gdzie pieniądze?

Wzywam Sky Link sp. zo.o. właściciela Goldtaxi do zapłaty za wynajem warsztatu na ulicy Emaliowaj 15. Jak używasz czyjąś własność i podpisałeś umowę to płać!!!

ŻYCZLIWY
@Właściciel, gdzie pieniądze?

TU możesz ich odwiedzić pod oficjalnym adresem rejestrowym: SKY LINK SP. Z O.O. 03-984 WARSZAWA UL. JANA NOWAKA - JEZIORAŃSKIEGO 10/72 Prezes Zarządu AZIZ AHMAD ALI MOHAMMAD

Właściciel, gdzie pieniądze ?
@ŻYCZLIWY

Dzięki za informację, znam jego adres, napisałem żeby zainteresowani poczytali sobie jaki to oszust.

@Właściciel, gdzie pieniądze?

Poszukaj na mazowieckiej tam się kebab bagdad bawi za twoje i innych kierowców pieniadze

Wikipedia

Teraz ciapaty będzie oszukiwać w Łomiankach na ulicy Parkowej.

Franek Kimono

Wszystko co ma w nazwie Gold, kojarzy mi się z Amber Gold!

John Cash

ten case biznesu to Wikipedia albo gdzieś.zajechac firmę w 3 miesiące, Czarna Malina Sukcesu

Pastuch
@John Cash

Niedługo będą jeździć na mułach.

Kierowca

W tej firmie już nie ma komu pracować, został 1 mechanik który już jest na wylocie i KONIEC! Ostatni gasi światło.

UWAGA NA EMALIOWEJ 15 WŁAŚCICIEL WARSZTATY STOI Z SIEKIERĄ NA WJEŹDZIE I CZEKA NA BIZNESMENÓW Z GOLDTAXI UWAGA

Właściciel warsztatu Emaliowa
@701

Nie muszę stać z siekierą, mam umowę i jej się trzymam, tam jest wszystko napisane kiedy wyjazd lokalu jak się nie płaci.

@701

Skay Link zapłaci za wszystko, ja mam czas i wszystko legalnie, wszystkie płatności na rachunek bankowy żadnej lewizny i wszystko na papierze. Nauczyłem się dzięki takim niespotykanie uczciwym ludziom.

@anonymous

A jesteś pewien że wpłaca na firmowe konto a nie na prywatne prezesa

Makarewicz
@Pixelka

rzuć tą wódkę Pixelka

z sennika taksówkarza GOLDTAXI

tam za stodołą leży dzgnięta świnia, złota cała z daleka w słońcu cała duża charczy i wierzga raciczkami ale nieee bliżej bliżej podchodzisz to nie żadna świnia to kilka czarnych chomików narobiło pod siebie wierzga i chłopie dookola#

mercedes

Jednak to prawda że goldtaxi się likwiduje, chyba już nie płacą właścicielowi warsztatu na Emaliowej 15 gdzie jest baza firmy, bo obiekt jest już do wynajęcia na gumtree.

ELIMINATOR

buahhaah wczoraj bylem swiadkiem jak jeden z Goldziakow stanal na bylym juz wybieraku pod Blue City, podjechal EcoCar mrugnal mu swiatlami a ten przestawil sie pod restauracje hahahhah:D Piekny widok! Nie potraficie lewusy zrozumiec i pogodzic sie z faktem ze i tutaj nie zarobicie?:P

mercedes

Czy to prawda że goldtaxi się likwiduje i już nikomu nie płacą???

bach bach

Blue City już jest w rekach innej korporacji

@bach bach

ecocar..dzis wieszali tablice na moich oczach..jebać to i tak tam na wybieraku odjazd robie..

@bach bach

Czy to prawda że goldtaxi się likwiduje?

francuz

nie bujcie się ..i nie dajcie się zastraszyć...policja już ma zgłoszenia co się dzieje....i jeśli ktoś myśli że francuz to pixel...to pomówienie...ale pixel wie kim jest...i pisze i opiniuje co potrafi...francuza w goldzie każdy znał..pixel to nie ja..przykro mi ale to konfabulacja..opinie z mojej strony na działalność golda płatne..wiedza i doświadczenie ..trzeba płacić..trzeba płacić za wiedzę a ty pixel widze że za darmo się sprzedajesz...miejmy oko słyszłem o zastraszaniu....emaliowa 15...kolonia afgańska w warszawie..bywa i tak...olewator..sami się zniszczą...pozdrawiam ziomów

@francuz

Pixel jest i pixel bedzie sram na tych Czeczenów Krzysiu odszedl lub mu pomogli reraz przyszli brudasy i to oni będą doic kierowców.Pozdrawiam i zycze duuuzych utargow dziś jest jedna z niewielu nocy gdy mozna zarobic w goldzie

@Pixel

a i ty piszesz KRZYSIU...pixel ...to jakie relacje masz z kszysiu??? dawaj matole co ty (usunięte przez administratora) myslisz ze nikt nie wie kto to pixel..baranie

@anonymous

Zgaduj pajacu kto to pixel

@Pixel

po co mam zgadywać jak wiem...matole...frustracja widze nie do opanowania..olejcie te wpisy jak nędzna teściową...pozdrawiam

@anonymous

Podpowiem Ci (usunięte przez administratora) końcówka fokusa ktorym jedzilem to 5

ELIMINATOR

Witajcie lewusy! Dziwię się, że tak długo trzeba było czekać aż reszta firm odejdzie. Polskę Press już obsługuje iTaxi. Kogo chcecie wozić w tej nędznej firmie?

dowcipniś

mechanika do garażu ;D

Prezesa na imprezy

@ELIMINATOR

Jeszcze blu city zostało na jednego kierowce jaki był w niedzielę wystarczy buhhhahaa,czeczeni będą jeździć

@Pixel

a tobie co zostało??buhhhaha..czy już siano masz między uszami..

hotdog
@ELIMINATOR

Pixel Francuz Hiszpan obojętne mnie jest jak Ciebie nazywają, przestań 'buhahhaa' wpisywać jakieś brudne opinie, jak jezdziles było dobrze, teraz źle a pamiętasz jak podpieedales kolegów np. Tomka a pozniej c howales się na Domaniewskiej

@hotdog

Co za pół (usunięte przez administratora) sam (usunięte przez administratora) kolegów ze vouczerami chandluja pierwszy do kebaba z jezarem latał a a debilnemu menagerowi to by (usunięte przez administratora) natstawil bo moze zleconko wejdzie bokiem do modlina pojade kapusniak zasrany

NIEJEDEN

UWAGA! UWAGA! Co prawda, to nie nowość, ale warto przypomnieć i przestrzec nieuświadomionych. Otóż, nasz "kolega" i "serdeczny przyjaciel" JACEK vel KEBAB może wydawać Ci się dobrym ziomkiem, pomocnym, fajnym, koleżeńskim, ale NIE ŁUDŹ SIĘ, TO FARBOWANY LIS, który gdy się odwrócisz wbije Ci nóż w plecy a w wersji delikatnej: obsmaruje (usunięte przez administratora) komu się da i gdzie się da. Taki typowy "POLACZEK". Zawsze wszystko wie najlepiej, jest najlepszy, trzyma za jaja Sawę, Noriego, jak również nowy zarząd Golda - NIKT MU NIE PODSKOCZY! Powodzenia w kontaktach i współżyciu z "kolegą" (jak Cię będzie ...ebał w tyłek)!

last word

TO JEST KONIEC ROZDZIAŁU , KTO NAPISZE TEN TRĄBA. KAŻDY CHCE ZAPOMNIEĆ O TYM NIECHLUBNYM ZYCIOWYM INCYDENCIE .

@last word

jasne koniec i kropka....popieram nie pisać tu...i nie pracować w glojjdzie

PANI Z BIURA

Francuz vel Pixel Pixelka Gruby Misiek nie kłóćta się o drobne, firma leży i kwiczy, służby w biurze, doniesienia na policję o zastraszenia z wymuszeniem, skarbówki, brak licencji, pomysły z uberem etc to. jest powód do Emocji

Anglik
@PANI Z BIURA

Franz za dużo pije nocom i obrazavwszystkich esemesami a później przeprasza.to nie jego wina

Karol Sawka
@PANI Z BIURA

czyli Pixel to Francuz ??? faktycznie dużo pije ale chyba nie

@Anglik

anglik (usunięte przez administratora) ze krowa nurkuje..do kogo napisalem zjebe wiem ..na palcach jednej reki..to znaczy ci gosciowie przegieli pale...a ty swoje relacje opowiesz z goldem..tak po szczerosci..ścierwiles w goldzie na innych kierowcow..i teraz tu szukasz tematu...odwagi mlody czlowieku...pixel to admin tej stronki..hmmblogu..nie ma nic banowane..heee..anglik to nie jest problem dla mnie kto tu jest kto..problem to profanacja taxi...regulamin taxi ..i niepisane zasady zycia razem..w profesji...widać wyraznie ze ten mongoł tu juz ma pare wpisow po roznymi osobami..pierdol sie sawa matole..przegrany jesteś i to srogo..pixel to sawa 99%...manipulant ,prymityw...pozamiatane masz sawa..nie pisana etyka taksxi zawsze bedzie..jeden twoj tu wpis i wiem kto pisał...spierdalaj do tesko pomidory układać...

@Karol Sawka

a skąd ty wiesz ile ja piję i co??matole...dlaczego mnie tu oceniasz? co pilismy razem ? a tu walisz ile ja to pije..hhhuj cie obchodzi maatole co i ile ja piję..widać po twojej opinii ze jesteś jednym z podpierdalaczy w goldzie...a ty co i gdzie i ile pijesz matole?????

@Karol Sawka

to chyba czy nie??no dawaj matole...uwaga sawa prowadzi swoje prymitywne gierki..to widać po wpisach..kryje się prowokuje..ale nadal widać kto pisze...co kombinuje...to co ziomy jakieś odwiedziny u zony w pracy??dowieziemy za free..sawa przed domem snieg trzeba odgarnąć...mandat

@Karol Sawka

tak po szcz\erosci (usunięte przez administratora) matola i calego golda..co mnie to interesuje..nic...czy ten czy tamten napierdolił sobie wrogów...jego problem ja nie pomogę..

Zostaw merytoryczną opinię o GOLD TAXI przewoz osob - Warszawa

GOLD TAXI przewoz osob
2.4/5 Na podstawie 108 ocen.
  • ul. Tadeusza Kościuszki 154 lok. 12
    50-439 Warszawa