Opinie o GOLD TAXI przewoz osob w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie GOLD TAXI przewoz osob. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w GOLD TAXI przewoz osob o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOLD TAXI przewoz osob w Warszawa

pixel

woli scislosci wypowiadalem sie jako byly kierowca tej fitmy a nie klijent jesli chodzi o ludzi tu jezdzacych jest spoko tylko ze tu nie ma roboty co to jest 100 zlecen na 12 godz w biedronce wiecej zarobisz

pixel

Racja porabana firma jak ty masz im kase zaplacic to dwa dni masz potem zawieszaja ale jak ty chcesz kase za vouczery to 3 tygodnie czekasz Teraz pytanie czy firma kieruje prezes czy menager po zawodowce odradzam jaka kolwiek wspolprace szkoda nerwow

gość

chora firma kierowcom tylko by hajs kazali placic, nie wypłacają pracownikom kasy prowadza firme arabusy i nie wiedzą kogo zatrudniają bo maja to generalnie w (usunięte przez administratora) zlecenia lepsze idą bokiem wydawane przez tel poszczególnym kierowcom :)

prawdomówny
@gość

Dokładnie tak i nawet nie ma co mowic na ten temat bo te zleceniia to nie centrala wydaje na lewo tylko sam pseudo szef je wydaje poszczegolnym kolesiom.

PIXEL

Po części kolego masz rację kebab king kto tam stanie w wieczorem jak możesz tam stać do rana to czysta farsa chyba że jesteś głodnych to możesz stanąć a w nocy jedz pod któryś z klubów godz stania tyle chłopaków jezdzi jestem ciekaw czy hula-kula ruszy kiedyś jak zrobiłeś 300 w nocy w weekend to mogłeś mówić że ujowa noc miałeś teraz jak 300 zarobisz możesz mówić że farta miałeś ubery i inne pseudo korporacje wyniszcza każdą korporacje powodzenia życzę każdemu kto chce tu pracować

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie GOLD TAXI przewoz osob? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
cała_prawda

Auta, to w większości Ford Focus 1.6 benz+LPG, dodatkowo trochę starszych Mondeo w kombi (różne silniki), pozostałe to samochody różnych marek, które kierowcy "wprowadzili" do korporacji jako swoje,prywatne. Focusy są gotowe do jazdy (oklejone, z kogutami, taxometrem,itp.)- nic nie płacisz dodatkowo, podobnie jak inne firmowe. Dodatkowe koszty są w przypadku prywatnych samochodów-trzeba zapłacić za wszystko z własnej kieszeni (oklejenie, taxometr, kasa, kogut), ale za to są niższe koszty miesięczne. Hajs: faktycznie w dzień vouchery i B.City, ale czasami wpadają też normalne zlecenia. Inne punkty, to Parkingowa-Piw Paw, Nowogrodzka-Dubrownik, Mazowiecka-Chiquito, Bollywood, Foksal-Piw Paw, kilka hoteli - zlecenia na telefon, podobnie restauracje i stać można na legalu pod wszystkimi Kebab Kingami. Pewnie o czymś jeszcze zapomniałem, ale to i tak sporo. Był Bal na Nowogrodzkiej, ale Glob się wepchnął. Ogólnie piętą Achilesową jest biuro i organizacja pracy. Dziwne zarządzenia i polecenia odgórne, które zamiast usprawniając, dezorganizują pracę. W sumie jest spoko. Kierowcy są poszukiwani jak w każdej korporacji, zwłaszcza, że zbliża się wiosna/lato. pozdr

pixel

gold taxi na wynajetym nie zarobisz kursy w dzien przewaznie same voczery jak gotowke chcesz zartobic tylko blu city ci pozostaje i kursy po 15-20 zl godzina aby wsiadl ci klijent czasami dluzej trzeba poczekac dobre kursy ida pod stolem jak nie masz swoich klijentow to po 10 godz pod blu city 200 zarobisz zlecenia koncza sie wraz z koncem pracy firm ktore jezdza na vouczery apan k.s bedzie mydlil oczy ze jest pieknie i firma sie rozwija szkoda ze prezes tego nie widzi albo nie chce widziec kursy do modlina ida do wybranych oni zarobia 600 a ty 200 rok pracowalem i nie polecam w nocy maja kluby tylko wtedy duzo chlopakow jezdzi ludzie przychodza i po miesiacu uciekaja nie raz po tygodniu spierdzielaja pozdrawiam kierowcow golda Ps krzysiu jak nie znajdziesz firm dla chlopakow sam bedziesz jezdzil z domaniewska

fred

uwaga banda oszustow nie pracujcie tam

prosiaczek.pl

współpracuje z nimi kilka miesięcy i jes nienajgożej że tak powiem a opinie fredka to jakieś delikatnie mówiąc bzdury

dziku

siema razor czy odpisał bo widzę że go zgasiłeś tego ferdka bo ja tak samo uważam jak ty pewnie nie tylko jesteśmy ciekawi jak potoczyła się jego historia w firmie.A ma zamiar do nich się zatrudnić na Forda bo mają dobrą promocję a rozmawiając z ich kierowcami nic takiego nie słyszałem tylko opisy tego ferdka mnie trzymają przed podjęciem współpracy Pozdrawiam.

sztwyno na osiedlu

Gicior masz racje srold niema równych !! i te umowy z kebab kingiem ze mozna stac obok , rewelacja !

ferdek

Uwaga banda oszustow niech nikgt sie nie wazy tam isc do roboty

ferdek

głowny ,,menago..kebabożerca obiecuje gold montain a kase którą wyrwie od drajwerów buraków z T.T. PRZECHLEWA albo chałupe remontuje.Wyje...ł bym ten (usunięte przez administratora) br /> w kosmos a K.S. I T.T. na Sybir do Putina.I jeszcze człowiekowi (usunięte przez administratora) w i taxi obrabiaja .SPRAWA w sązie za nielegalny handel licencjąmi [pobieranie opłat]i zniesławienie

mixerr

kawal zlodzieji uwaga nie polecam nikomu popracujesz miesiac i finito

banda pedalow o oszustow

andrew

A jak to jest z tymi ich "umowami"? Mozna je zerwać przed czasem? Ogólnie to nie d asie zarović a te ich (usunięte przez administratora) e po 3 bańki pod blue city można zobić to sme bzdety, c hyba że na cały tydzień tyle.wyciągniesz. jedyne co dobre to nowe fordy i nic więcej

Bluer

Ale Wy (usunięte przez administratora) głupoty. Jeżdżę goldzie juz dłuższy czas. Prawie nic się nie pokrywa z tym co piszecie. czy Wy w ogóle macie pojęcie o jakiej firmie piszecie?? Na Gps? Ok może i ktoś się wspomaga nawigacją ale w jakiej korpo tego nie robią? Na Jaktorowską? Ok fajnie, może i wklepał a Ty znasz wszyatkie ulice w Wawie? O których pijaczkach na centrali piszesz? Podaj jedną!

gicior

srold sraxi najlepsze korpo na swiecie

mixerr

uwaga stoja pod blu barany wogole nie znaja miasta wsiadlem na jaktoroska a on mowi ze jest z sulejowka baran i nie wie gdzie to jest

goldek

JEDEN PRÓBUJE COŚ TAM ZROBIĆ ALE TT(BYŁY WŁASCICIEL) MU PRZESZKADZA ORAZ PRZEPITY ŁEB I ILOŚĆ WCHŁANIANYCH KEBABÓW ORAZ NADMIAR UŻYCZONYCH LICENCJI

MIXER

zlecenia biora wybrani kierowcy zadna nowosc

Zostaw merytoryczną opinię o GOLD TAXI przewoz osob - Warszawa

GOLD TAXI przewoz osob
2.4/5 Na podstawie 108 ocen.
  • ul. Tadeusza Kościuszki 154 lok. 12
    50-439 Warszawa