Opinie o GOLD TAXI przewoz osob w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie GOLD TAXI przewoz osob. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w GOLD TAXI przewoz osob o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOLD TAXI przewoz osob w Warszawa

pseudo driver

Znam temat od podszewki .... dymałem na wypożyczonym wozie od jednej z firm ... firma transportowa - spółka . Podłączona do korporacji jakiejś np : sawa , euro , gold . Maja kilka aut z licencją na firmę . A żeby bylo 100% legalnie powinieneś mieć kurs ukończony na taxi i zdany egzamin z topo . To jest tzw. FIRMOWA LICENCJA ... o zlecenia walka bo mamy duzo driwerów coraz wiecej + eko call itp twory . Kokosów sie nie dorobisz . Ale jak sie dobrze sprężysz to po odliczeniu kosztu najmu i paliwa i 12h pracy zarobisz ze 150zl dniówki . Najm to od 70 do 100zl dniówka . Auta zajechane przeważnie :)

Jechalam ostatnio z wasza korporacją i musze przyznac , że samochody macie eleganckie jak za tak niska stawke , czesto jezdze ta sama trase i glob cab place przewaznie 40zl a w GOLD TAXI 32zl i jak to mozliwe ?

miszszcz

fordy kupili moze cos sis ruszy :d

Włóczykij

Jeśli chodzi o pracę w tej "korporacji", to szczerze odradzam. Wcześniej, przez kilka lat, prowadziło ją 2 nieudaczników (bracia Łukasz i Tomek T.), którzy jedyne co potrafili, to wyciąganie do kierowców łap po opłaty tzw. "bazę". A na centrali dowodziła często "tryknięta" Lidka :)Ponieważ ogólnie znana jest ich słabość do różnych używek, korporacja popadała regularnie w ruinę, kolejni kierowcy z niej odchodzili, aż w końcu znalazł się turas szukający dobrego miejsca do zalegalizowania swoich pieniędzy, który wykupił od braciszków tę niby firmę, a tych dwóch światłych "biznesmenów" w niej zatrudnił :) Zmieniło się tyle, że turas wstawił sporo nowych fordów na samochody służbowe, ale pracy jak nie było tak nie ma. Zero reklamy, zero umów z firmami i jeden klub/restauracja do obstawiania- Bollywood na Nowym Świecie. Ogólnie DRAMAT.

qwas
@Włóczykij

ależ Ty biedaku bzdury piszesz, jak na razie to najlepsza koropracja pod względem normalności w WARSZAWIE

mixer
@qwas

lidki juz ni ma sa za to dwie nastepne pijaczki

ferdek
@qwas

masz racje pelno wykolejencow

pasażerka
@qwas

piszac to chyba sie najarales albo nachlales bo gorsze od tego jest chyba tylko seven choc oni to maja chociaz niskie ceny ale i tu i tu glaby ktorzy tam jezdza to zazwyczaj nie wiedza co robia bo nie znaja miasta i posluguja sie tylko i wylacznie gpsem a jak niektorym zwrocic uwage na ten fakt to potrafia nawrzeszczec.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie GOLD TAXI przewoz osob? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
on

jak masz 1 zlecenie dziennie to git, nawet dobrze jak jest na voucher

jacek

wszystko ok kierowcy ogarnieci nie zauwazylem jazdy przez czestochowe pozdrawiam(usunięte przez administratora)

cierp

WITAM CHCIAŁBYM ZACZĄĆ PRACE W GOLD TAXI NIE MAM ZDANEGO EGZAMINU NA LICENCJE A DOWIEDZIAŁAM SIĘ ŻE ZA JAZDĘ NA WYPISIE BEZ ZDANEGO EGZAMINU JEST GRZYWNA 5TYŚIĘCY PROSZĘ wytłumaczć mi jak zostać taksówkarzem bez zdanego egzaminu?

kabul

KOLEDZY I NIECH NIKT NIE WARZY SIĘ ISC TAM DO PRACY JA TAM PRACOWAŁEM I WIEM JAK JEST(usunięte przez administratora)GOLD TAXI NIE MA WOGULE ZLECEN A ZA WYNAJEM SAMOCHODU ZADAJA OD KIEROWCY 2400 ZŁ POPROSTU TRAGEDIA .uWARZAJCIE(usunięte przez administratora)NIE PODEJMUJCIE TAM PRACY.

GOSC

o nie, nie popełniaj błędu 5 zleceń na dzień. (usunięte przez administratora)

marek kierowca

szefostwo - dwóch turko- abduli i inni ,warunki dobre ,są dyżury na mieście itd. obklejenie dobre , trzeba mieć licencje lub za nią zapłacić , kasa + taksometr + sygnalizator wolny/zajęty - 2000 zł, system komunikacji zleceń przez aplikacje na telefon

Witam serdecznie Mam zamiar rozpocząć tam pracę jako kierowca czy ktoś może napisać jakie warunki? Z góry dziękuję i pozdrawiam Michał :)

anka

do tej pory jezdzilam z globem ale kiedy pojechałam na lotnisko z taxi gold - zdecydowałam się ze jezdzic będę tylko z ta korporacja - uprzejmy kierowca. mila rozmowa, samochod czysty i pachnący i co najważniejsze jechałam najkrotsza trasa a nie zwiedzałam Warszawe. Szczesliwego Nowego Roku dla taxi gold

GOLD TAXI

Bardzo dziękujemy za pozytywny wpis.

pasażerka

Bardzo mili i kulturalni kierowcy, samochody nowe i czyste, zawsze na czas - niedrogo i coraz ich więcej. Jechałam - polecam zdecydowanie.

lenox

drogo

?

HI. W Gold Taxi nie ma przewoz osob. Tylko kierowcy z licencją.

prawdomówny
@

Licencje ma mało który kierowca reszta jeżdzi na takiej wystawionej przez ludzi bez uprawnien.

?

To jest to samo nie ma żadnych różnic,podjada zawiozą,każdy robi to co ma robić a jaka to jest różnica ceny wszędzie praktycznie te same sie wsiada i sie jedzie i wszystko, a w czym tkwi problem wio i do przodu.

Nie można brak zleceń a szefostwo co innego obiecują a co innego otrzymujecie wszystko patykiem na wodzie pisane

GOLD-TAXI

Bardzo dziękujemy i proszę się nie bać, iż nie oszukujemy i wychodzimy do naszych klientów w milej i pogodnej stronie.POZDRAWIAMY I POLECAMY SIĘ

pati-kra

Jechałam ostatnio po raz pierwszy z GOLD-TAXI i wszystko OK zapłaciłam tyle ile trzeba chociaż troszkę się bałam bo nie była to taksówka, a wsiadałam z ulicy na Wiatracznej Pan przemiły, samochodzik choć malutki zadbany, czyściuteńki ,kierowca bardzo pomocny pozdrawiam Pana z małej A-klasy

Zostaw merytoryczną opinię o GOLD TAXI przewoz osob - Warszawa

GOLD TAXI przewoz osob
2.4/5 Na podstawie 108 ocen.
  • ul. Tadeusza Kościuszki 154 lok. 12
    50-439 Warszawa