Opinie o GOLD TAXI przewoz osob w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie GOLD TAXI przewoz osob. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w GOLD TAXI przewoz osob o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOLD TAXI przewoz osob w Warszawa

Na jakie wsparcie w GOLD TAXI przewoz osob mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Stary Goldziak Nowy wpis

Co ty bredzisz chłopie??!!

Marek Nowy wpis

Firma nadal działa? Bo ktoś tu wspomniał że nie widać tej korporacji na mieście. Macie aktualne info?

Anonymus Nowy wpis
@Marek

Upadła juz dawno i nikt za nią nie tęskni. amen!

Jadzia.

Zapraszamy do strefa taxi. Baza 0zł jak na razie. Info na stronie .Dobre warunki. Będziemy mieli niedługo jeden klub i potrzeba nam aut.

@Jadzia.

hahahahahhaa no już pędzę lecę xD

Pixel
@Jadzia.

Jeden klub ja (usunięte przez administratora) chyba brydzowy

@Pixel

Nie. Od poczatku roku maja zapewniony klub seniora. Rozliczanie za pomocą voucherów. Buahhahahaaa

@anonymus

To nie jest miejsce do tego typu prywatnych rozmów. Kwestia poczucia humoru jest kwestią indywidualną, a Wasze sformułowania mogą być dla kogoś niezrozumiałe i warto o tym pamiętać. Na forum wypowiadamy się na temat warunków pracy, zatrudnienia, czy atmosfery w danym miejscu pracy. Jeśli chcecie uczestniczyć w dyskusji, stosujcie się do regulaminu serwisu: https://www.gowork.pl/regulamin

Bogdan

Jest robota?

@Bogdan

ta firemka chyba już upadła bo nawet samochodów nie widać na mieście...

Czy często w firmie GOLD TAXI przewoz osob zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

anonymus

spóźniłeś się o jakieś dwa lata...

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie GOLD TAXI przewoz osob? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Hodowca

Jadzia daj spokój z tym Nowym Goldem, jesteś sponsorowana przez Abdula czy co???!

Jadzia strefa taxi

Zapraszamy do nowej korporacji strefa taxi .były gold .19777 Super warónki i zleceń nawet 10 dziennie.Tylko tszeba jeździć. NOWY GOLD zaprasza .kontakt na stronie.

@Jadzia strefa taxi

Jakoś nie widzę na mieście taksówek strefa taxi!

@Jadzia strefa taxi

Nie wiem czy się śmiać czy płakać.......

Lokaj
@anonymous

Nie widać taksówek bo jeżdżą nie w tej strefie. A mężulek Bogdanek chociaż jeździ trzeźwy ?

@Jadzia strefa taxi

zła reklama do pracy..jaki były gold???to gold strefa taxi..mo.z..(usunięte przez administratora) głupot..bo żal...strefa to nowa firma i nie podpierał bym się historią golda na koniec afgańskiego..budujcie reklamę na doświadczeniu kierowców..a nie na afgańskim goldzie...

antoni
@Jadzia strefa taxi

Trzeba wziąć najpierw słownik ortograficzny zanim się cos publicznie napisze jak się jest takim ANALfabetą.

Czy ktoś wyłączył światło po tym dziadostwie???

Hodowca

Czy to już koniec Smród Taxi????

Witajcie! Czy Gold Taxi jeszcze funkcjonuje? Pozdrawiam. Marcin.

@Marcin

Przewóz pastuchów funkcjonuje pod meczetem koło dworca zachodniego.

@Hodowca

Wiem, wiem, po prostu chciałem jeszcze raz to usłyszeć ;)

Hodowca

Przyjmę dwóch pastuchów do pilnowania kóz. Zapewniam szałas, michę i raz w tygodni kozę do bunga bunga!

@Hodowca

2 x w tygodniu i biorę!

Przypominam kolejny raz byście wypowiadali się o różnych aspektach związanych z warunkami pracy - a nie obrażali siebie nawzajem. Nie przyniesie to nic dobrego a jedynie rozsiewa negatywne emocje płynące z niemerytorycznych wpisów. Wiele osób czeka na pojawienie się tu opinii odnośnie warunków pracy, zatrudnienia czy też atmosfery w firmie. Przypominam o ponownym zapoznaniu się z regulaminem forum GoWork.pl. Wpisy naruszające regulamin mogą zostać usunięte. https://www.gowork.pl/regulamin

@Marta

O jakiej firmie jest mowa? Jedna już nie istnieje a druga jeszcze nie istnieje i nie zaistnieje!

Wawa tylko dla najlepszych

każdy kto pracował w Goldzie to (usunięte przez administratora) nieudacznik zwłaszcza taki w krótkich spodenkach z krótkim zarostem niewydajacy reszty, baran z lubelskiego

Fred

Czy pastuchy już w Afganistanie? Jestem Chrześcijaninem, jadam świnie, modlę się w Kościele co niedzielę i nie jeżdżę śmierdzącymi taksówkami pastuchów.

Strefa taxi
@Fred

Przypomnij sobie najpierw jak marszczyłes im freda i drapałeś po jajeczkach

@Strefa taxi

Nie mogę sobie przypomnieć, bo na szczęście nie miałem kontaktu z tymi pastuchami!

Knocie
@Fred

A jakbyś miał to marszczyl byś im freda ?

@Knocie

Jakby pastuch nie śmierdział kozą, to nigdy nic nie wiadomo?

Przypominam, że wypowiadacie się na forum publicznym. Każdy zarzut napisany w Internecie może mieć swoje konsekwencje w świecie realnym. Warto zastanowić się nad treścią swojej wypowiedzi nim zostanie opublikowana na forum. Używajcie kulturalnego słownictwa w swoich wypowiedziach - wpisy niezgodne z regulaminem forum GoWork.pl mogą zostać usunięte przez administratorów serwisu. Czy ktoś może w sposób merytoryczny i zrozumiały wypowiedzieć się na temat warunków pracy w firmie?

Upel

Gold jest teraz pod nazwą strefa taxi

eee
@Upel

raczej Stowarzyszenie 3 kolegów z których 1-2 nie jeździ bo schodzi

@Upel

co ty pierdoliisz..gold to gold i nie ma..a strefa to strefa...jebać ten gold juz go nie ma..

Nowy gold

ja wole miec kluby i dyskoteki hotele. Swego czasu jezdziłem i płaciłem za auto 100zł!!!!Słabo mi się to kalkulowało.Teraz płacę 40zł i mam dużo lepiej.Po co płacić tyle za stare samochody jak można za 30zł-40zł pracować nowym autem z 2018 bez limitu kilometrów tylko dla Ciebie do dyspozycji 24H.Jak zrobiłem jechałem za autem przeczytałem naklejkę z numerem A ja wole miec kluby i dyskoteki hotele. Swego czasu jezdziłem i płaciłem za auto 100zł!!!!Słabo mi się to kalkulowało.Teraz płacę 40zł i mam dużo lepiej.Po co płacić tyle za stare samochody jak można za 30zł-40zł pracować nowym autem z 2018 bez limitu kilometrów tylko dla Ciebie do dyspozycji 24H.Jak zrobiłem jechałem za autem przeczytałem naklejkę z numerem 505862708 lub jak chcesz zamówić jako klient to 22 19777 Serdecznie polecam.

@Nowy gold

a jakie to niby kluby i hotele ma Strefa Taxi? i kto Wam "sponsoruje" te "nowe" auta?

@Nowy gold

To podaj adres tej firmy, chcę się zatrudnić. Tylko że adresu nie podasz bo nie ma żadnej firmy!!!

Jadwiga

zadzwoń to powiemy

Szczort

Firma transcabtaxi ma reanimować golda od września.

Kierowca

Gdzie znajduje się biuro Strefa Taxi? Jestem zainteresowany pracą w tej firmie.

Teresa
@Kierowca

Nie idź tam bo Jadzia daje lepsze kurski mezulkowi Bogdankowi a ty będziesz stał.

Kiełbasa Brocka

zadzwoń do Francuza, po 22.00 wszystko ma pod kontrolą i wszystko Ci opowie

@Kiełbasa Brocka

Czyli jest to firma krzak, skoro nikt nie wie gdzie znajduje się biuro.

Fred

O czym wy tu ludzie (usunięte przez administratora)???

Pasażer

Gdzie znajduje się przewoźnik Strefa Taxi? Bo w internecie nie ma takiej firmy!

Matołek
@Pasażer

W drugiej strefie za strefą taxi.To miejscowość Brylakowo .

@Pasażer

jest jest, tylko jak sami to napisali na swojej stronie są prężnie rozwijającą się firmą, która na facebooku lubi już aż 26 osób! w ciągu zaledwie kilu miesięcy działalności... zapraszają do współpracy tak samo jak w przypadku GOLDA, te same argumenty... Powodzenia! Podobno aż po 10 zleceń kierowcy tam robią. pytanie tylko czy na jedną osobę czy na dziesięć..

Pasażer
@anonymous

Gold Taxi też była prężną rozwijającą się firmą do czasu aż przestała istnieć.

w którym momencie ?

Zostaw merytoryczną opinię o GOLD TAXI przewoz osob - Warszawa

GOLD TAXI przewoz osob
2.4/5 Na podstawie 108 ocen.
  • ul. Tadeusza Kościuszki 154 lok. 12
    50-439 Warszawa