REALS Nieruchomości Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 30 ocen.

Opinie o REALS Nieruchomości Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REALS Nieruchomości Sp. z o.o.

Weronika
użytkownik zarejestrowany

@Olga jak długo pracujesz w REALS Nieruchomości Sp. z o.o.? Czy mogłabyś powiedzieć coś o warunkach pracy i atmosferze jaka panuje w firmie? Takie informacje będą przydatne osobom aplikującym w przyszłości do firmy.

Olga
użytkownik zarejestrowany

Czytałam wpisy i chyba nie wszyscy piszą do końca prawdę. Pracuję dla Reals i nie słyszałam o przypadkach żeby klient nie znał prowizji. Agenci są profesjonalistami i ich działania to rutyna. Pisanie o firmie na podstawie zdarzeń z jednym agentem jest nieuczciwe

Iza
użytkownik zarejestrowany

Widziałam ostatnio ofertę na doradcę ds.nieruchomości w Piasecznie. REALS Nieruchomości ma generalnie dobrą opinię na tym terenie i chętnie złożę cv , tylko może dowiem sie coś więcej? Jaką prowizję dostaje taki agent? Czy na coś więcej można liczyć?

wiwo

Bardzo nieprofesjonalne podejście do klienta Umówiłem się na oglądanie mieszkania z panią ( usunięte przez administratora ). Nie przedstawiła nam żadnej umowy związanej z prowizją Praktycznie dopiero przy podpisywaniu aktu notarialnego pani Marzena upomniała się o swoją prowizję. Kto z pośredników tak robi. Niestety przez panią( usunięte przez administratora ) nie doszło do transakcji Później przedstawiła warunki nie do przyjęcia wręcz złodziejskie. Od kiedy to biura nieruchomości przechowują klienta pieniądze w swoim biurze. Tą sprawę powinienem zgłosić na policję o wyłudzenie moich pieniędzy Naprawdę jestem zawiedziony agentką p.( usunięte przez administratora )

Weronika
użytkownik zarejestrowany

@lucky dla niektórych brak 'podstawy', a wynagrodzenie jedynie z prowizji to bardzo dobra motywacja :) W tej kwestii zdania są podzielone.

lucky

Praca w agencji to praca dla murzynów, którzy za darmo zapełnią agencyjne bazy ofert sprzedaży. Potem taki niewolnik, który pracuje bez podstawy, a jedynie na samej prowizji, nie daje już rady dokładać przez 4 lub 5 miesięcy do interesu, poddaje się, opada z sił, bo nie je, gdyż nie ma podstawy i rezygnuje, a firma zostaje wzbogacona o bezpłatną pracę agenta.

Gnes
@lucky 03.03.2017, 14:17
Praca w agencji to praca dla murzynów, którzy za darmo zapełnią agencyjne bazy ofert sprzedaży. Potem taki niewolnik, który pra...

Lucky a jaki interes ma Agencja w tym działaniu. Trzymają ludzi, dają im sprzęt, pokrywają koszty związane z ich pracą i koszy finansowania działalności firmy, a zostają z bazą. Po co komu baza bez transakcji, które wykonywać mają Ci jak ich nazwałeś Murzyni???

Weronika
użytkownik zarejestrowany

REALS Nieruchomości Sp. z o.o. stale zamieszcza nowe oferty pracy. Możecie je znaleźć na głównej stronie internetowej firmy - http://reals.pl/kariera/ Co myślicie?

Jm
użytkownik zarejestrowany

Wysokie prowizje są bardzo dobrą rzeczą, wydaje mi się, że naprawdę jedną z najwłaściwszych, bo najwazniejsze to jest ciągłe motywowanie ludzi do sięgania dalej

szukacz

nie dają podstawy, ale dają wysoką prowizje, poza tym są widoczni na portalach, a dla mnie to jest ważne że klienci znajdują ich oferty, dla mnie to jest ważne wiem o co chodzi w tej robocie

szukacz

nie dają podstawy, ale dają wysoką prowizje, poza tym są widoczni na portalach, a dla mnie to jest ważne że klienci znajdują ich oferty, dla mnie to jest ważne wiem o co chodzi w tej robocie

komarek

REALS ma kilka systemów wynagradzania. Wystarczy, że zadzwonisz pod podany nr tel. i zapytasz. Po co to wypisywać nieprawdziwe oskarżenia. Podstawa jest - owszem, ale niewiele osób się godzi na ten system, mając do wyboru większy zarobek z prowizji. Nie masz narzucania typu ogłoszeń, którymi będziesz się zajmować. Jak już zajmujesz się jakąś nieruchomością, to jest Twoją ofertą - dopóki się nią opiekujesz - bo klient musi odczuwać Twoją opiekę. Zawsze możesz podpytać ludzi, jak czegoś nie wiesz. @iah nie ma wstawiania kogoś na czyjeś miejsce! Albo chcesz pracować, albo nie - to widać po Twojej pracy (np.1 pracownik przez 3 tygodnie pracy nie przyjął żadnej oferty, a inny w ciągu tygodnia miał 10 - hello).

Max

Miałam do czynienia z REALSem, super atmosfera, każdy chętnie pomoże. Jak to w branży - wynik zależy od motywacji, szczęścia i skuteczności. Nie ma czegoś takiego jak w innych agencjach, że dają tylko beznadziejne oferty za grosze - tu każdy jest równy, kto pierwszy ten lepszy :)

klient
@Max 29.02.2016, 16:31
Miałam do czynienia z REALSem, super atmosfera, każdy chętnie pomoże. Jak to w branży - wynik zależy od motywacji, szczęścia i...

Chciałem konkretną ofertę ....nawet nie wysłali ,jak dzwonię na telefon danego przedstawiciela nawet nie umie odebrać i powiedzieć że nie wyślę. Kultura by wymagała.....ale cóż ....zarobili może za dużo i więcej nie chcą...

broker

Reals jest bardzo dobrze rozpoznawalny na rynku i zgłasza się tam wielu kandydatów. Ale, aby podjąć współpracę trzeba mieć już jakieś sensowne doświadczenie zawodowe i pozytywną motywację. Rotacja dotyczy tylko tych którzy się do tego rodzaju pracy nie nadają.

iah

Hej, nie ma żadnej podstawy w realsie. pracowałam tam to jeszcze zaproponowali mi obcięcie prowizji a jak się nie zgodziłam to wsadzili nową pannę na moje miejsce, taką redukcję zrobili że wymienili 7/8 załogi. a z tego co wiem nadal nie ma tam podstawy. Jest trzech właścicieli, (usunięte przez administratora).

Zostaw opinię o REALS Nieruchomości Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REALS Nieruchomości Sp. z o.o.