Opinie o REALS Nieruchomości Sp. z o.o. w Warszawa

REALS Nieruchomości Sp. z o.o. to jedno z 6 największych i najbardziej rozpoznawalnych biur nieruchomości w Warszawie. Jesteśmy dynamicznym zespołem kilkudziesięciu profesjonalnych doradców i licencjonowanych pośredników w obrocie nieruchomościami działających na terenie Warszawy i w jej okolicach. Oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę transakcji kupna-sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości . Rozwijamy się w oparciu o konkurencyjne i przejrzyste zasady współpracy, przyjazną atmosferę i nowoczesny marketing.


Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REALS Nieruchomości Sp. z o.o. w Warszawa

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.
 Pytanie

Czy REALS Nieruchomości Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Broker z 10 letnim stażem Nowy wpis
Inne

Agencja promuje, publikuje oferty innych agencji z którymi nie ma podpisanej umowy pośrednictwa. Publikuje jako własne również oferty innych agencji, które są w ich wyłączności. Całkowity brak kompetencji i elementarnej wiedzy dotyczącej obrotu nieruchomości oraz obsługi sprzedaży. Doskonałym przykładem jest Pani Edyta S. która w swej arogancji próbowała wyłudzić prowizję od nie swojego klienta. Skoro tacy "Agenci" działają na rynku to ten ciężki zawód nigdy nie będzie cieszył się szacunkiem. Serdecznie nie polecam.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z REALS Nieruchomości Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Barbara
Inne

Po jednej z poprzednich opinii widzę, że klienci tu podobno wracają do tego chwali się pracowników. Ciekawa jestem w takim razie jak są wynagradzaniu tutaj za taką pracę. wiadomo jakie obecnie stawki tu oferują?

P. Nowy wpis
Kandydat
@Barbara

Agent dostaje 60% wynagrodzenia, które przynosi do biura, więc wg mnie całkiem uczciwie

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w REALS Nieruchomości Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Agent Nieruchomości
Ostrołęka
Developergo Sp. z o.o.
(50 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. relacji inwestorskich
Warszawa
Novum Group Sp. z o.o.
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. nieruchomości
Warszawa
Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
(77 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
(129 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Alina
Inne

Dzien dobry. Po raz kolejny korzystam z uslug Panstwa Biura,To dowod na to,ze Panstwo spelniaja moje oczekiwania dotyczace najmu . Moje oferty realizowala Pani Magdalena Grabowska,ktorej serdecznie dziekuje za ogromne zaangazowanie,punkyualnosc,profesjonalizm i wysoka kulture..Zycze Kierownictwu Biura wiecej takich pracownikow. Klientka Alina.K. z Anina.

IZUS
Inne

Dziękuję serdecznie Panu Rafałowi Adamczyk za szybką i bezproblemową sprzedaż mieszkania oraz pomoc w załatwieniu niezbędnych dokumentów. Pomoc Pana Rafała okazała się bezcenna a jego zaangażowanie i bardzo miła aparycja to w obecnych czasach zalety które rzadko są spotykane. Polecam tego Agenta w 100% i jeszcze raz serdecznie dziękuję.

piotrek

Przeczytałem , że Reals płaci aż 60% pośrednikom, prawda, ? U mnie szefowie płacą 35%

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
admin
@piotrek

Witam, w odpowiedzi na 2 ostatnie komentarza potwierdzam, że w REALS Doradcy zarabiają prowizję w wysokości 60%. Dbamy o atmosferę i współpracę w zespole. Pracuje ok 40 doradców i każda OSOBA jest dla nas bezcenna, ale przede wszystkim stawiamy na ZESPÓŁ. Zapraszam do współpracy.

Weronika
Inne

@Olga jak długo pracujesz w REALS Nieruchomości Sp. z o.o.? Czy mogłabyś powiedzieć coś o warunkach pracy i atmosferze jaka panuje w firmie? Takie informacje będą przydatne osobom aplikującym w przyszłości do firmy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Olga

Czytałam wpisy i chyba nie wszyscy piszą do końca prawdę. Pracuję dla Reals i nie słyszałam o przypadkach żeby klient nie znał prowizji. Agenci są profesjonalistami i ich działania to rutyna. Pisanie o firmie na podstawie zdarzeń z jednym agentem jest nieuczciwe

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Iza

Widziałam ostatnio ofertę na doradcę ds.nieruchomości w Piasecznie. REALS Nieruchomości ma generalnie dobrą opinię na tym terenie i chętnie złożę cv , tylko może dowiem sie coś więcej? Jaką prowizję dostaje taki agent? Czy na coś więcej można liczyć?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
wiwo

Bardzo nieprofesjonalne podejście do klienta Umówiłem się na oglądanie mieszkania z panią (usunięte przez administratora). Nie przedstawiła nam żadnej umowy związanej z prowizją Praktycznie dopiero przy podpisywaniu aktu notarialnego pani Marzena upomniała się o swoją prowizję. Kto z pośredników tak robi. Niestety przez panią(usunięte przez administratora) nie doszło do transakcji Później przedstawiła warunki nie do przyjęcia wręcz złodziejskie. Od kiedy to biura nieruchomości przechowują klienta pieniądze w swoim biurze. Tą sprawę powinienem zgłosić na policję o wyłudzenie moich pieniędzy Naprawdę jestem zawiedziony agentką p.(usunięte przez administratora)

Weronika
Inne

@lucky dla niektórych brak 'podstawy', a wynagrodzenie jedynie z prowizji to bardzo dobra motywacja :) W tej kwestii zdania są podzielone.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
lucky

Praca w agencji to praca dla murzynów, którzy za darmo zapełnią agencyjne bazy ofert sprzedaży. Potem taki niewolnik, który pracuje bez podstawy, a jedynie na samej prowizji, nie daje już rady dokładać przez 4 lub 5 miesięcy do interesu, poddaje się, opada z sił, bo nie je, gdyż nie ma podstawy i rezygnuje, a firma zostaje wzbogacona o bezpłatną pracę agenta.

Gnes
@lucky

Lucky a jaki interes ma Agencja w tym działaniu. Trzymają ludzi, dają im sprzęt, pokrywają koszty związane z ich pracą i koszy finansowania działalności firmy, a zostają z bazą. Po co komu baza bez transakcji, które wykonywać mają Ci jak ich nazwałeś Murzyni???

Weronika
Inne

REALS Nieruchomości Sp. z o.o. stale zamieszcza nowe oferty pracy. Możecie je znaleźć na głównej stronie internetowej firmy - http://reals.pl/kariera/ Co myślicie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jm

Wysokie prowizje są bardzo dobrą rzeczą, wydaje mi się, że naprawdę jedną z najwłaściwszych, bo najwazniejsze to jest ciągłe motywowanie ludzi do sięgania dalej

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
szukacz

nie dają podstawy, ale dają wysoką prowizje, poza tym są widoczni na portalach, a dla mnie to jest ważne że klienci znajdują ich oferty, dla mnie to jest ważne wiem o co chodzi w tej robocie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
szukacz

nie dają podstawy, ale dają wysoką prowizje, poza tym są widoczni na portalach, a dla mnie to jest ważne że klienci znajdują ich oferty, dla mnie to jest ważne wiem o co chodzi w tej robocie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
komarek

REALS ma kilka systemów wynagradzania. Wystarczy, że zadzwonisz pod podany nr tel. i zapytasz. Po co to wypisywać nieprawdziwe oskarżenia. Podstawa jest - owszem, ale niewiele osób się godzi na ten system, mając do wyboru większy zarobek z prowizji. Nie masz narzucania typu ogłoszeń, którymi będziesz się zajmować. Jak już zajmujesz się jakąś nieruchomością, to jest Twoją ofertą - dopóki się nią opiekujesz - bo klient musi odczuwać Twoją opiekę. Zawsze możesz podpytać ludzi, jak czegoś nie wiesz. @iah nie ma wstawiania kogoś na czyjeś miejsce! Albo chcesz pracować, albo nie - to widać po Twojej pracy (np.1 pracownik przez 3 tygodnie pracy nie przyjął żadnej oferty, a inny w ciągu tygodnia miał 10 - hello).

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Max

Miałam do czynienia z REALSem, super atmosfera, każdy chętnie pomoże. Jak to w branży - wynik zależy od motywacji, szczęścia i skuteczności. Nie ma czegoś takiego jak w innych agencjach, że dają tylko beznadziejne oferty za grosze - tu każdy jest równy, kto pierwszy ten lepszy :)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
klient
@Max

Chciałem konkretną ofertę ....nawet nie wysłali ,jak dzwonię na telefon danego przedstawiciela nawet nie umie odebrać i powiedzieć że nie wyślę. Kultura by wymagała.....ale cóż ....zarobili może za dużo i więcej nie chcą...

broker

Reals jest bardzo dobrze rozpoznawalny na rynku i zgłasza się tam wielu kandydatów. Ale, aby podjąć współpracę trzeba mieć już jakieś sensowne doświadczenie zawodowe i pozytywną motywację. Rotacja dotyczy tylko tych którzy się do tego rodzaju pracy nie nadają.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o REALS Nieruchomości Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
REALS Nieruchomości Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 37 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
REALS Nieruchomości Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii