Opinie o GOLD TAXI przewoz osob w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie GOLD TAXI przewoz osob. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w GOLD TAXI przewoz osob o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOLD TAXI przewoz osob w Warszawa

Pasażer

Jakich to usług nie świadczą a dodzwonić się nie można!

Wanda co się nie boi

podobno (usunięte przez administratora)kierowca nr1 floty Golda pracuje od kilku dni, w Łomiankach w kebabie GoldChicken w uniformie polkurczaka, ogarnia trochę, będzie teraz znany nie tylko z dużego członka jak u małpy tylko z prawdziwej ciężkiej pracy

@Wanda co się nie boi

a członka mu sprawdzałeś...???że tak powiem..

Czy ktoś wie gdzie będzie teraz ten bajzel???

mechaniko
@anonymous

W Kabulu chłopie, w Kabulu

@mechaniko

Parking gdzieś w Łomiankach za dwa dni będzie dokładny adres.dzisiaj jest ostatni dzień emaliowane więc trzeba tam jechać ja będę od 12.30 kilku chłopaków takoż

@108

dwóch ucieka z tyłu uwaga na jakimś przescieradle zjeżdżają ale jaja

gustlik

Deszcze niespokojne potargaly sad

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie GOLD TAXI przewoz osob? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
100procent prawdy lewusy

co za forum tak jak ta firma, pisze głównie pijany Francuz, złośliwy Krzysiek i ktoś kto ich podkręca. Firma upadła nie ma już Nic weźta się do roboty Panowie a nie pijecie przed kompem, świat się zmienia Gienia piniądz leży na ulicy nie na forum i Kabulu

@100procent prawdy lewusy

stawiam na tolka banana i jego laskę karioke...ale na cie bie setka nic nie postawię nawet wołczera za 8pln..przykro mi..musisz sobie dać radę bo ciągle pożyczasz talary i ciągle nie masz pieniędzy..hmm..sugestia jedz do kabulu i kup 7 kóz i pięć kałachów..i tam zostań nie wracaj..bo kozy w bloku nie można hodować...a no i kałachy to też temat nie do przejścia.. widzisz francuz pisze po szczerosci jak jest i co go denerwuje..a ty na partyzanta i prowokacyjnie..czyli lamus i trol...nie wstyd ci??boisz sie pokazać?ja mam czyte sumienie ty nie...wiesz gdzie twoja godność?..w kroczu kozy..ale to twój wybór..lamusie..

Kielbasa
@anonymous

Francuz po szczerości pisze? chyba sam na siebie donosy bo z tego slynie najbardziej, z donosów

Życzliwy

Uważajcie na właściciela z Emaliowej, to były milicyjny wywiadowca, lepszy cwaniak tylko rżnie głupa. Jeździ na co dzień starym gratem żeby nie rzucać się w oczy a w garażu ma 3 suwy i posiadłość w Łazach.

Właściciel
@Życzliwy

Nie wiem skąd ktoś posiadł taką wiedzę???? Ale pozdrawiam wszystkich Panów taksówkarzy którzy mają nieprzyjemność jeździć w tej firmie.

Prezes SKY LINKS Godtaxi Ali Mohammad Azja Ahmad to oszust niepłacący nikomu swoich zobowiązań finansowych. Będą zgłoszenia na Policję do PIP o zaległe wynagrodzenia na podejrzaną działalność tego przedsiębiorcy, zatrudnianie na czarno i o oszustwa których się dopuszcza.

Janek

J 23 znowu nadaje, ale to już ostatnie podrygi.

Duduś

a nigdy ich nie lubiałem, nigdy nie brałem zleceń na boku od Grażki, nigdy też nie donosiłem na kolegów i nigdy ale to nigdy nie kradlem klientów na podbieraku. Szukam nowej korporacji do eksploracji bo tu coś nie wyszło szefunciom.

NIEJEDEN
@Duduś

...no, i nigdy nie podpierd@l@łem klientów spod Dubrovnika, z Smolnej, itp. i nigdy bokiem Modlin mi nie wpadał... Co ty (usunięte przez administratora) nie wiesz z kim pracujesz? mylisz, że wszyscy po 4 klasach podstawówki tak jak ty? uważaj na zdrowie (usunięte przez administratora) i się zachowuj, zresztą już dawno powinieneś konkret w trąbę zarobić, tylko jakoś szkoda lać takiego mongoła i pokurcza jak ty - masz farta, ale fart też się kończy... Po za tym jako jeden z niewielu sympatyzujesz z koleżką 733 - wiadomo mongołem niewiadomego pochodzenia a kto z kim przystaje - takim się staje... Więc może lepiej będzie dla ciebie jeśli z kolegą znikniecie ze śródmiejskich ulic wyjeżdżając na wypas kóz - rób to, co robisz najlepiej!!!

Właściciel warsztatu Emaliowa

Ostrzegam wszystkich przed firmą Skay Link właścicielem Goldtaxi. Absolutnie niewiarygodny człowiek nie dotrzymujący słowa i nie wywiązujący się z zawartych umów. Obieca wszystko a i tak nie wywiąże się z umowy nawet pisemnej! Ostrzegam wszystkich!!!!!

prawda Cię zaboli
@Właściciel warsztatu Emaliowa

Te właściciel jesteś a nie wiesz nawet jak się pisze Sky Link baranie, wiemy kim jesteś cymbale

@prawda Cię zaboli

Wystarczy mule że ty wiesz jak się pisze to (usunięte przez administratora) Ja nie dam się okradać takim oszustom.

Były taksówkarz

To już nie jest Goldtaxi tylko Gównotaxi.

Kierowca

Wczoraj rozmawiałem z tym Kebabem. Twierdzi że nie odda kasy za vouchery bo nic mu nie zrobimy. Panowie zbierzmy się i razem pojedzmy na Wyględowską i pokażmy co grozi za oszukiwanie POLAKÓW w ich własnym kraju. Nauczmy go taz na zawsze!!!!!!!

Pomysłowy
@Kierowca

Panowie jedźcie na Emaliową 15 i weźcie sobie z samochodów co się da, brama jest otwarta, a na zewnątrz posesji też stoją ich samochody.

Właściciel z Emaliowej
@Kierowca

Całkowicie popieram taką inicjatywę obywatelską.

Właściciel warsztatu Emaliowa

Nie wiem czy GOLDTAXI się likwiduje, ale na pewno właściciel GOLDTAXI dostał ode mnie wypowiedzenie umowy najmu i musi się wynieść do 2 marca z Emaliowej 15 gdzie ma centralę i warsztat, z powodu nie płacenia czynszu. Jak menadżerem był Krzysiek to ta "firma" jakoś funkcjonowała, po odejściu Krzyśka zaczęły się problemy z płaceniem. Krzyśka zastąpiła Kinga która wytrzymała tylko miesiąc a po niej przyszedł nowy menadżer bodajże Tomek, który wytrzymał tylko 2 tygodnie. Teraz już chyba nikt tam nie chce pracować. Ja właściciel obiektu na Emaliowej nie mam zamiaru współpracować dalej z właścicielem GOLDTAXI. Jak będzie robił jakieś problemy z zaległym czynszem i zdaniem lokalu zgłoszę sprawę na policję i do sądu.

pierwszy raz
@Właściciel warsztatu Emaliowa

wszyscy na parkingowej wiedza ze Kebab to szmaciarz i oszust, chodzi jak piesek przy nodze jak ma biznes, idź do niego jak masz sprawę to Cię osra a pozniej (usunięte przez administratora) gdzie trzeba, Kabanos nie lepszy, same szmaty

Lulek

Dlaczego w centrali tego b@rdelu nikt nie odbiera telefonu, co to za j@bana korporacja?!

Pixelka
@Lulek

O nikt tam nie pracuje!!!!!!!

Gwidon
@Lulek

Kolego, w tym (usunięte przez administratora)to nawet nie por*chasz, tam same stare baby.

IDIOTA POLSKI

FOKUS KEBAB, proponujemy otwarcie interesu, poustawiac wraki przodem do ulicy EMALIOWEJ, muzyczka wschodnia - tutaj będzie elegancko bo dobry dźwięk to niewątpliwie zaleta Fokusow, czeczenskie przyprawy i dziewczyny, dobre ceny i uczciwość to się dziś liczy

Rudy 102
@IDIOTA POLSKI

Nie jem kebaba i tego całego afgańskiego ścierwa i nie jeżdżę Goldtaxi. Pies ich wszystkich @ebał!!!!

Właściciel

Panie Aziz Ahmad, GDZIE SĄ MOJE PIENIĄDZE ZA NAJEM WARSZTATU NA EMALIOWEJ????

Wikipedia
@Właściciel

Chyba wierzysz w cuda że zobaczysz pieniądze od ciapatego.

Janek
@Właściciel

Wygledowska ulica, wjazd od Raclawickiej a wyjazd od Żwirki, poczekać i zapytać o hajsy trzeba. Mnie wiszą 600 ale słyszałem że i po 2 3 tysiące winni

To jest przewóz osób czy jakieś jaja? Dzwonię na 196-88 i nikt nie odbiera telefonu!

Menager

Tak to się kończy jak nie płaci się pracownikom i wszystkich się dyma. To nie Afganistan tylko Europa. Nie sztuka obwiesić się złotem i drogimi zegarkami bo tak robią wieśniaki i karki. Trzeba być durniem żeby rozłożyć taką firmę. Ale kto bogatemu zabroni.

Właściciel z Emaliowej

Ja zaobserwowałem nagły upadek firmy z chwilą odejścia menadżera Krzysztofa, później totalny upadek w lutym kiedy już nie zapłacili za czynsz. To zaobserwowałem, jaka jest prawda tego nie wiem, jak nie zapłacą za luty, to 1-go marca Goldtaxi już nie będzie na Emaliowej 15.

GAME OVER#GAME OVER#GAME OVER

FAKTYCZNIE NIKT NIE ODBIERA, ŚWIATŁO ZGASŁO W KANCIAPIE NA EMALIOWEJ - TO JEST KONIEC GOLDTAXI, NIE MA JUŻ NIC

Zostaw merytoryczną opinię o GOLD TAXI przewoz osob - Warszawa

GOLD TAXI przewoz osob
2.4/5 Na podstawie 108 ocen.
  • ul. Tadeusza Kościuszki 154 lok. 12
    50-439 Warszawa