Unisono

Opinie o Unisono

użytkownik zarejestrowany

@Xxx wspominasz tutaj o wymienianiu uwag na temat klientów przez pracowników Unisono. Masz na myśli jakieś nieprzyjemne uwagi? Spotkała Cię taka sytuacja, a może byłeś jej świadkiem?

Xxx

Widzę Hanno, że rozważasz wszelkie uwagi klientów i zapewne wyciągasz odpowiednie wnioski. Wielkim nietaktem sprzedawcy jest stanie założonymi rękoma na sklepie i wymienianie uwag na temat klientów. Niektórym pracownikom przydałoby się szkolenie z zakresu obsługi klienta.

użytkownik zarejestrowany

@Xxx według Ciebie zachowanie pracowników sklepu Unisono pozostawia wiele do życzenia. Co masz konkretnie na myśli? Czy jakieś zachowanie Cię zaniepokoiło? Opisz nam jakąś sytuację.

Xxx

Podejmując pracę w sklepie peacownik godzi się na pewne warunki. Ciekawe co by powiedział pomocnik na budowie na takie zażalenia Nika. Często bywam w Unisono a zachowanie pracowników pozostawia wiele do życzenia.

użytkownik zarejestrowany

@Nick, jesteś pracownikiem Unisono? Jeżeli tak, to co możesz napisać więcej na temat swoich doświadczeń z firmą? Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy w Unisono?

Nick

w Warszawie Panie pracujące po 12 godzin w pustym przez 80% czasu sklepie nie mają nawet zapewnionego miejsca do siedzenia, mało tego są kontrolowane przez zwierzchników do tego stopnia, że nie mogą się nawet oprzeć. Pracodawcy którzy w ten sposób podchodzą do pracowników powinni mieć z miejsca zakaz prowadzenia biznesu, dobrze by było gdyby ktoś zrobił poważny bojkot tej firmy i mówił o tym głośno! potencjalnie większy zarobek pracodawcy kosztem zepsutego zdrowia i codziennego niepotrzebnego ciężaru kobiet. Takie podejście to zbrodnia... Jeśli pracodawca twierdzi, że sprzeda tak więcej, dla mnie byłby to 1 powód, dla którego nie kupiłbym w takim sklepie nic.

użytkownik zarejestrowany

Wiedzieliście, że ostatnio został otwarty nowy sklep Unisono w AVENIDA POZNAŃ? A jakie macie opinie na temat pracy w firmie?

hhj
użytkownik zarejestrowany

to jesli te kolekcje faktycznie dobrze sie sprzedaja to chyba nie ma jakiś specjalnych powodów dop zamartwień @maja3? a to ze rpacodawca wymaga czegokolwiek to chyba normalne, inaczej nie nazywałby sie pracodawcą, tylko pracownikiem. w każdej pracy są wymagania

sara
użytkownik zarejestrowany

cześć wszystkim, interesuje mnie branża związana z internetową sprzedażą odzieży, dlastego też chcę zatrudnić się w Unisono, mam doświadczenie jako grafik i infoirmatyk również, robiłam trochę w sprzedazy różnego typu. czy w takim razie mam jakiekolwiek szanse na zatrudnienie w Unisono i jakie mają wymagania?

Fabien

Praca dramat. Kompletnie nie szanuja pracownika, zwalniania z dnia na dzien ludzi nie podajac w zasadzie zadnego konkretnego powodu. Wieczne pretensje, ze nie ma utargu, praca po 12h bez konkretnej przerwy, je sie w biegu albo na stojaco. Nie polecam! można mieć sto innych prac za taka sama place, a przynajmniej beda Cie trakotwac jak czlowieka, a nie smiecia.

Agata pracownik

Praca dla tej firmy to koszmar!pracuje sie 12-13 h dziennie,czasami nawet 4dn pod rząd.pensja nawet nie jest najniższą krajową.premie potrafią obciąc za to ze za dużo razy wychodzi się-do toalety!!! Potrafią zadzwonic z biura i powiedziec ze źle się stoi na sklepie,np w nie odpowiedniej pozycji. Kierowniczki są tak psychicznie zafiksowane ze czasami słowem sie nie odezwą..bo..wielki brat patrzy. Koordynatorzy to stare dinozaury firmy,ktore oczekują niemożliwego w momencie braku klientów. Nie podejmujcie tu pracy bo szans rozwoju nie ma a mozg sie lasuje i uwstecznia.

alo

wiesz najważniejsze jest abyś pracowała cały Boży dzień nie dyskutując nazbyt, cały czas się uśmiechając etc. :/

MartaC

Bazarowe ubrania w cenie kilkakrotnie wyższej. Oto pomysł na biznes! Niestety, ale jestem zawiedziona obsługą tej firmy. Ubrania które zabarwiają się pod wpływem antyperspirantu, to tylko w tej firmie, bo nigdy mi się to nie zdarzyło. Zapewne większości kobiet też nie. "Specjalista" wystawiająca opinię nieuzasadnionej reklamacji, nie potrafiła poprzeć się faktami, tylko domysłami. Szkoda, że na metce ubrań nie ma ostrzeżenia, że nie wolno używać antypersirantu. Pewnie bym nie używała, lub raczej nie kupiłabym takiej szmaty. Klient nasz Pan, to nie w Unisono. Tu wolą stracić klienta niż go starać się zatrzymać. Szkoda, że ta lekcja kosztowała mnie 100zł. Bluzka nadaje się do wyrzucenia po pół jednorazowym założeniu.

Mela
@MartaC 26.05.2014, 17:41

Zgadzam się z opinią że jakość bazarowa totalna tandeta. Sklep dla ludzi nie znających się na jakości. Wszystko się pruje a reklamacja rzeczoznawców zatrudniają na poziomie podstawowym i to samo każdemu pisze. Precz z taką jakością. Wystawiają się w galeriach a to powinno być sprzedawane na bazarku dla ciemnej inteligencji.

Iwona

Absolutnie nie informują o sposobie prania!Co Ty Paniusiu opowiadasz!?! Kupowałam tam od zeszłego lata co miesiąc! NIGDY nic mi nie mówiły o praniu. No chyba, że ktoś wygląda jak sierota życiowa to z litości na wszelki wypadek zaznaczą jak należy prać. Połowa rzeczy, które tam kupiłam porozłaziła się w szwach zanim dotrwała do pierwszego prania! Ręcznego!Bo nie zaryzykowałabym prania tych rzeczy w pralce! W tym roku nie kupie tam nic!!!! Dość mam zastanawiania się: piękna szmatka ale czy rozejdzie się na szwach czy nie!? Jak sie ma kasy jak lodu i szmaty kupuje się na jedno noszenie to unisono idealne. Ja już ten sklep omijam szerokim łukiem. Obsługa? Oczywiście, "pięknie pani wygląda! Pięknie Pani w tym kolorze." A co mają mówić jak liczy się sprzedaż!

jola

Kupiłam bluzkę,która po pierwszym praniu w niskiej temperaturze się przebarwiła na plecach.Jestem pewna że to nie moja wina,ale raklamacja została odrzucona.Pani powiedziala ze reklamacje zawsze są odrzucane.

Alicja

Nie wstąpie do sklepu za nic w świecie. O ile większość obsługi jest sympatyczna o tyle jedna z pań(usunięte przez administratora)zachowuje się skandalicznie. (usunięte przez administratora)Owszem klient obsługiwany jest należycie, natomiast takie zachowanie jest oburzające.

Karolina

Byłam kiedys klientką mozna powiedziec ze regularnie odwiedzałam sklep unisono były rzeczy gorsze tak jak panie pisza bazarowe, ale sporadycznie cos mozna było znaleźć atrakcyjnego. Do czasu az zakupiłam spódnice która po jednym praniu wygladała jak szmata po 20, 30 praniach i tu moje rozczarowanie jak poszłam z reklamacja i po 2 tyg dostałam odpowiedz ze źle konserwowany towar i reklamacja odrzucona. Liczyłam na rzetelność firmy do stałego klienta data na paragonie zakupu a data na druku reklamacji to 10 dni tak wiec to był dowód na to ze ile razy mogłam prac ta spódnice??? Prałam na lewej stronie na delikatne pranie tak wiec byłam pewna ze raklamacja zostanie uznana. Więcej moja noga w tym sklepie nie postanie

Gość

Kaja - 2013-03-04 22:32:54 A ta sepleniąca, przysadzista [usunięte przez moderatora] to w ogóle nie nadaje się do pracy z ludźmi, skąd oni ją wzięli?! Zwykła chamka...Ja ją pamiętam z jakiegoś innego odzieżowego, tak mi się wydaje, no chyba że jest druga taka chodząca beznadzieja.... Hahaha!!!!

Kaja

była klientka...juz nigdy

Unisono Plaza Lublin......tragedia brak profesjonalizmu obsługa beznadziejna nigduy wiecej moja noga tam nie stanie

Ala

Ja moja droga nie piorę, robi to za mnie zaufana pralnia. A jeśli macie wątpliwości co do "bazarowości" tych ciuchów to zapraszam na ulicę Ruską lub centrum chińskie w dawnej Galerii Centrum. Chodzi mi o to po co przepłacać skoro to samo można kupić o 80 zł taniej... I zwróćcie uwagę na metki informujące o sposobie prania i na bazarze i w unisrono te same, sprawa jasna to te same ubrania ehhhhh.... No i nie rozumiem czego mam się wstydzić, to nie ja produkuję ubrania na bazar- to po prostu naciągactwo.

Joleczka

Każdy ma prawo do własnego zdania- oczywiście. Ja również mam mieszane uczucia... Raz byłam świadkiem jak 2 z tamtejszych sprzedawczyń- wysoka potężna o ciemnych włosach i blondynka obcięta na chłopaka- jeśli jest Pani stałą bywalczynią to wie Pani zapewne o kim piszę- były baaardzo miłe dla pewnej starszej kobietki, ot norma. Jednak gdy weszła do przymierzalni obgadały ją, że ma tak natapirowane włosy że jej czaszkę widać:/ może mnie nie zauważyły bo jestem dość niska... gdy się zorientowały że ktoś jest w sklepie od razu pojawiły się u nich promienne uśmiechy zarówno w moim kierunku jak i tej obgadanej Pani. No nie wiem więc co o tym myśleć...

zdziwiona

Co też Pani pisze? Panie z unisono w lublinie są świetne!! Nigdy mi fałszywie nie słodziły! Jestem ich stałą klientką, a w ciuchy tej marki ubieram się od lat (zanim otworzyli punkt w lublinie). Ubrania są specyficzne i wymagają szczególnej konserwacji o czym kazda z Pań pracujących w lubelskim salonie informuje przy kasie i zawsze uprzedzaja o konsekwencjach złego prania. Oprócz sprzedawczyń informacje odnośnie prania są na metce, ale cóż większość ludzi zagląda w metki dopiero jak stanie się coś złego. Nie dam złego słowa powiedzieć na Panie z Unisono Lublin !!! A Pani powinna się wstydzić za rozpowszechnianie takich bredni.

obiektywna

Trzebe umiec prac kochana

Ala

Lublin plaza unisono to porażka!!! Chińskie ubrania z niby włoskimi metkami... Wszystko bazarowe, po pierwszym praniu trzy razy większe, masakra! A obsługa tragiczna, fałszywe panie, wg których we wszystkim wygląda się świetnie, no i wszystko w rozmiarze uniwersalnym hahaha jak na targu;)

żenada

hahahaha istna kpina! pracuje sie wpozadku. atmosfera w sklepie zalezy oczywiscie od pracownikow - zazwyczaj ok. ale.... ludzie ktorzy kontroluja, sa odpowiedzialni co, kiedy, za ile... kompletnie sie na tym nie znaja! spotkac "cos" takiego to naprawde swietne doswiadczenie. :) ludzie nieznajacy sie na modzie, na sprzedazy robia biznes ;) oczywiscie dzieki tym co siedza w sklepach. propozycja - wymienic cala ekipe z biura wraz klaunem od VM! wtedy marka ma szanse. w innym wypadku firma pojdzie juz wkrotce na DNO!!!

Zostaw opinię o Unisono - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unisono