Opinie o GOLD TAXI przewoz osob w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie GOLD TAXI przewoz osob. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w GOLD TAXI przewoz osob o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOLD TAXI przewoz osob w Warszawa

Pixel

Otwieram szampana dwa lata od mojego odejscia czekałem az ta firma wypozyczajaca samochody padnie buhaha .Wasze zdrowie naiwniacy

@Pixel

Tu nie szampan tylko litry wódki trzeba otworzyć. Szkoda tylko że tak długo jeszcze działają.

ks. Sowa
@Pixel

Co Ty Francuz vel Pixel, 2 lata temu to Ty jeszcze w Tesco pracowałeś na Fieldorfa na wedlinach i na rybie

team
@Pixel

boss rób tak by chociaż na budka z kebab Tobie starczyło

PIXEL
@ks. Sowa

Zgadza się ty pucowales parkiet na błysk a francuz to nie pixel geju parkowy

@Pixel

też tak myślałam Francus ze to ty Pixel, żałuję teraz swoich słów i tej firmie chamie

@Pixelka

O widzę że ktoś nie ma odwagi się samemu podpisać. I pisze za mnie. ???? akurat wiem doskonale że Francuz i pixelka to dwie różne osoby. A osoba która die podpisuje moim nickiem miej tyle odwagi i podpisuje się wlasnym

@Pixelka

× oczywiscie chodziło o Francuza i Pixela, wkradł się błąd słownika

profrancuz100
@Pixelka

Sory ale się pomyliłem, Pixel to nie ja, Pixelka też nie, wogole też Francuz nie, nazywam się teraz profrancuz100

Byłem cierpliwy co do tej firmy niestety nic się nie zmieniło. Gorzej mają plan wypuszczenia aut na ubera z afganskimi kierowcami hihihi

Były kierowca Gruby

Gold taxi kiedyś było super korporacja,jezdzilem na przełomie 2009/2011. wtedy szło zarobić naprawdę. TERAZ TO WIELKIE DNI I KONIEC FIRMY.

DUDUS

moim zdaniem jest czas Pracownika a nie Pracodawcy. Może tłumaczenia z polskiego są kiepskie i szefostwo po prostu źle rozumie rzeczywistość bo innego wytłumaczenia nie widzę, jak się nie szanuje kierowców to tak wychodzi a raczej wcale

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie GOLD TAXI przewoz osob? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
Dragon

Szkoda gadac o tej firmie.Pseudo kierowniczka która wymierza kary dla kierowców i dziewczyn z Centrali.Takie rzeczy co Ona wyprawia są karalne.Ale chyba Ona o tym nie wie.

@Dragon

Mowa o dortce

Michałek

No i wszystko wiadomo. Krzysiek odszedł z początkiem grudnia i wycofał swoje licencje a na jego miejsce pojawili się jacyś Czeczeńcy którzy masowo zastraszają kierowców jeśli nie rozliczysz się w terminie. W zeszłym tygodniu jezdzili i na parkingowej straszyli niektórych kierowców. Masakra. Tego chyba jeszcze nigdzie nie grali. Co jak co na poprzedniego managera możecie narzekać ale jak tylko ogłosił że się zwalnia to dopiero zaczęły dziać się dziwne rzeczy a i 70% kierowców złożyło wypowiedzenia. Odradzam pracę w Goldzie Bye Bye GOLD

#wyrocznia z grochowa

Pycha zwiastuje upadek zwłaszcza pycha o smaku czeczenskim, styczeń miesiąc końca, Wiesz o tym Ty Wiemy o my. GAME OVER

WESOŁYCH ŚWIĄT, OPŁATEK BĘDZIE BARDZIEJ PRZYJEMNY Z MYŚLĄ ZE KRZYSZTOFA JUŻ NIE MA. PRZYSZŁA KRYSKA NA MATYSKA

@751

Kurwunia araby jednak pomysleli troche pozno ale zawsze lepiej późno niż wcale wesolych swiat

@Pixel

Wierzysz Pixel w to że menage nie pracuje???? on będzie i tak związany z tą firmą do końca jej dni. Na logo są kasy fiskalne. Większość tych co uzycza licencje to koledzy i przyjaciele menagera. Wiec wszystko zostanie po staremu

Pixel

Witam z okazji zbliżających się swiat chciałem prosić o zaplacenie krzysiowi pseudo menagerowi pieniedzy za samochody bo już nie ma komu aut zabierać za niby dlugi zbliża się mikolaj a prezenty trzeba kupic buhahaha.Pozdrawiam tych co zrezygnowali a tych co jeszcze jezdza na focusach radze zrobic to jak najszybciej.

Aneta56

Często zamawiam GOLD TAXI. Mili kierowcy, dobra obsługa. POLECAM

Areczek

Jestem nowy. Zdałem licencje 2 tygodnie temu i tyle też pracuje w Gold Taxi. Nie ukrywam że z obawami zacząłem pracę . Mogę póki co stwierdzić że nić z negatywnych opinii się nie sprawdziło. Mają dużo zleceń, zero problemów. Czasem dalszy dojazd do klienta ale jest ok. POLECAM

@Areczek

Duzo zleceń czyli w nocy w weekend 6 zleceń to według Ciebie dużo ja jeździłem prawie 2 lata na terminalu jak bylo 50 zleceń to był rekord chyba ze dostajesz te od pseudo menagera bokiem albo dorotka lub ktoś z centrali wpisuje jedno zlecenie po trzy razy.Jedyne zlecenia to chyba polska press i te z rydgiera wszystko bezgotowka podobno jeszcze jakies ministerstwo doszlo moge sie z toba zalozyc ze wiecej jak 30 zleceń miedzy 6~18 nie bedzie ja pamietam czasy kiedy w weekend w nocy bylo i 40 aut a teraz 15 moze 20 w porywach zobaczysz w styczniu ile pracy bedzie pod blu to 14 czasem stało aby dalo sie na chlebek zarobić a teraz jak mijam blu to jeden albo zadnego zerkam w aplikacje 3taxi na miescie prezna korporacja.Uciekaj od arabusow bo nie zarobisz

Mietek

Witam Totalne bzdury piszecie .Jestem kierowcą Gold Taxi od 3 lat. Nie ma problemu z niczym (wymiana auta,oleju ,opon) wszystko jest na czas . A kierowcy którzy olewają pracę to mają jak mają . Czyli zadłużenia itp. Więc proszę o zastanowienie się za nim będziecie pisać negatywne opinie .

@Mietek

Ku rwa nie pier dol mieciu kazdy chyba wyjezdza zeby zarobic a nie gadac pod blu czym jezdzisz jaki masz numer zobaczymy czy trzy lata smigasz

@Pixel

Mietek śmiga trzy lata ale w biurze

MISIEK 107

Ogólnie brak szacunku dla kierowcy/współpracownika, taki brak szacunku po arabsku. Zdecydowanie liczy się tylko hajs dla firmy, za wszelką cenę i niezależnie od wszystkiego. Na przestrzeni trzy i pół letniej współpracy dałem się przewałkować co najmniej dwa, trzy razy. Na początku jak jeszcze jeździłem firmowym Passatem B6 płaciłem bazę co tydzień... niby nic dziwnego, OK. To teraz niech ktoś policzy ilość tygodni w roku, w miesiącu i porówna ile wpłaci przez rok płacąc co tydzień po 500 zeta a ile wpłaci płacąc 2000 zł raz w miesiącu... Rachunek jest prosty: 500zł x 52 tygodnie = 26000zł druga wersja 2000zł x 12 miesięcy = 24 000zł. Ja przez pierwsze dwa lata traciłem tylko 4 000zł płacąc TYGODNIOWO za auto/bazę. (Akurat do podania przykładu posłużyłem się 2tys, to działa przy każdej kwocie). Generalnie jedna miesięczna opłata za bazę/samochód przy rozliczeniach tygodniowych po roku "znika", "idzie w firmę" - przepłacasz !!! A teraz pomnóż to przez np. 30 focusów... rocznie 30 000 zeta nadwyżki w firmie !!! Drugi wałek w sumie na drobne. Od marca tego roku jeżdżę tylko w weekendy, dokładnie dwie noce (piątkowa i sobotnia). Oficjalnie goła, miesięczna baza to 690zł. Średnio, teoretycznie pracowałem 8 dni (nocy) w miesiącu, no do 10-ciu. To daje nam 27-30% podstawowej bazy, czyli 186zł... Oczywiście mi ustalono bazę na 50% podstawowej, czyli 350zł plus opłaty dodatkowe, ale już pełne - to inna sprawa. Kto mi to może racjonalnie wytłumaczyć? No i od marca do listopada przez 9 miesięcy nadpłaciłem ponad 1300 złotych. Najlepsze jest, to że wmawiają Ci, że lecisz w chuuja, że masz dług, że Cię zawieszą, itd, itd - jesteś niesłusznie obwiniany i dodatkowo walony w rogi. Mały - nie mały hajs, ale fakt jest faktem. Żenada to jedno słowo, które się nasuwa po ponad trzy letniej współpracy... Dlatego właśnie się pożegnałem z dniem 30/11/2017 roku z tymi ludźmi. Info o innych wałkach, "przycinkach na hajsie", itp - na specjalne życzenie zainteresowanych. Jest ciekawa historia jak wyciągać hajs na odpisie z licencji. Na 30 szt miesięcznie spokojnie wychodzi 6 tysi i to bez opodatkowania. Niestety doliczyłem się, że jak US upomni się o zaległy podatek z tego tytułu, to po czterech latach będzie tego z 200 tys... tak:dwieście tysięcy podatku z nieujawnionego źródła... Warto też by SKY LINK SP. Z O.O. płacił zus za swojego nowego, egzotycznego prezesa, bo naczelnik ZUS już naliczył firemkę na ponad 10tys zeta... Cóż, bawcie się dalej na tej szalonej, dalekowschodniej karuzeli... ale już beze mnie! P.S. "Muzyk" też zrezygnował wczoraj z dalszej współpracy. Jak się okazało w ramach czyszczenia firmy z "ODPADÓW" czy jakoś tak.... حظا أوفر

@MISIEK 107

tam jest mały błąd: z tych 30 focusów to po roku jest 60 000zł a nie 30, jak napisałem.

@MISIEK 107

Sie masz misiek wreszcie to zrobiłeś a myslalem ze dozywocie masz w goldzie co slychac u ciebie nygusie kol naszego znajomego Ciebie pozdrawia tego co dzika ustrzelil 3lata temu na modlinskiej bardzo ladnie to wyliczyles tylko ze fokusow to z 15 zostalo. Trzymaj się chlopaku

Andrzej425
@MISIEK 107

Misiek107 to prawda że w zeszłym tygodniu rozbiłeś auto na drzewie i ten post napisałeś dopiero wtedy kiedy firma odmówiła wypożyczenia Ci auta ??

@Andrzej425

Andrzeju425 -> Krzysztofie, już Ci odpowiadam: prawdą jest, że rozbiłem swojego voyagera tydzień temu. Rozbiłem to może zbyt mocno powiedziane. Najechałem na słup (nie drzewo) na łuku wiejskiej drogi. Było to równo tydzień temu w niedzielę. Auto wymaga jakiejś naprawy - to fakt. Post powyższy nie był napisany z powodu odmówienia wypożyczenia auta. Temat wypożyczenia auta został podjęty już w poniedziałek (27/11/17) z uwagi na to, iż liczyłem że czym prędzej o tym zgłoszę do Ciebie tym więcej czasu będzie na załatwienie auta na weekend. Odpowiedź negatywna padła już w czwartek. Po raz kolejny firma zawiodła więc złożyłem wypowiedzenie, bo nie widzę sensu współpracy na takich warunkach... Owszem, przyznaję, że kiedyś w podobnych okolicznościach otrzymałem auto zastępcze. Była to czerwona zafira. Auto bez aktualnego przeglądu technicznego, bez aktualnego ubezpieczenia, z uszkodzoną skrzynią biegów (problem z "jedynką"), zmatowiałym lakierze i olbrzymim apetycie na olej (silnikowy - nie napędowy). Nie posiadało też sprawnego akumulatora także przywoziłem swój... jedyne 250km z Częstochowy. Nie jeździłem nim 3 tygodnie tylko 6 weekendowych nocy. Tak nie rozliczyłem się za niego, bo nie wiem jak wycenić używanie takiego samochodu. Napisałem tę informacje o zafirze specjalnie na Twoją prośbę telefoniczną. A co do ZUS, to SKY LINK na dzień dzisiejszy ma NADAL wpisy w swoim krs w Dziale 4, Rubryka 1 - zaległości; w sumie ZUS na 9500zeta. Info ogólnie dostępne-żadna tajemnica, każdy może znaleźć i potwierdzić sobie sam osobiście... nie widzę tu podstaw do wnoszenia sprawy do sądu o pomówienia. Także Krzysiek nie strasz mnie przez telefon policją i sądem a pytania na forum zadawaj pod swoim imieniem a nie jako Andrzej425, bo to dziecinada...

muzyk
@MISIEK 107

Tak, po 4 latach zostałem uznany za jakiś odpad, ekstrement w tej firmie. Nie będę tu się rozpisywał, bo firma i jej "właściciele" nie są warci czasu ,który musiałbym im poświęcić. Nic co bym tu napisał nie byłoby zrozumiane. Intelektualne dno.Doskonale wiedzą jak było, a nowemu kierowcy na Focusie 729 życzę wiele szczęścia i mam nadzieję, że to szczęście go nie opuści.

@muzyk

Pierwsza sprawa Krzysiu pseudo menager po zawodowce zawsze odwroci kora ogonem jak na obozowej wjechal po pijaku na tory tramwajowe krzys wydal oswiadczenie to nie był ich kierowca je bnol po pijaku w znak ukradli samochod kierowcy i tak w kolko kręcenie wyciaganie kasy od kierowców za jakies niby dlugi dobrze ze pier dolneliscie te korporację sprawdzam na aplikacji jaki ruch jest w tej pseudo firemce Kurwunia tu nie ma ruchu.Pozdrawiam miska i muzyka

@Pixel

No faktycznie coś jest z tym odwracaniem kota, hehehe... błagałem o samochód... firmę - hahaha, nie spełniam wymogów, oszukuję pasażerów, jestem (usunięte przez administratora) Krzysiek - słaba prowokacja, ale generalnie na twoim poziomie, więc mnie nie zadziwiłeś. Powinieneś sam zrezygnować teraz z tej roboty, bo tolerowałeś istnienie takiego kierowcy jak ja w korpo przez ponad trzy lata, wiedząc o tym, że oszukuję, jestem (usunięte przez administratora) rozbijam samochody (stać mnie, to rozbijam), (dodam) przeklinam, jestem niegrzeczny, krnąbrny, staje pod MAXEM wbrew zakazowi (jakiemu zakazowi), nazywam niektórych kierowców po imieniu - konfidentami (bo nomen omen bięgają do ciebie z gębą o wszystko co się wydarzy w firmie i kablują), handluję voucher'ami jak cinkciarz pod Pewexu... hahaha (a to dobre było, puściłem ściemę do 108-go czy nie zechce dwóch voucherów, bo mi się plączą a on i tak dorzuci do swoich i rozliczy w biurze, kwota może 40 zeta... i... i za dwa dni całe biuro huczało, że Misiek handluje voucherami!!! - przestępca... i (usunięte przez administratora) Najlepsze były tłumaczenia NIE-konfidenta 108, ale to się jego zapytajcie na jaki wpadł pomysł. A co do rozbijania aut z tym, że nie swoich to 716 mógłby opowiedzieć ile razy przeszlifował swojego focusa... pewnie nie opowie, ale źródłem tej, raczej wiarygodnej info jest Kabanos, który przypucował mi się z tematem jak jeszcze się z nim rozmawiało czasami... Misiek 107, zwany (usunięte przez administratora) co swe samochody rozbija pozdrawia Muzyka, Pixela, Pixelkę, Geslera (727 Mariusz), Zdziśka, Jacka-Kebaba, Griszę, Tomka-Bucika (nocny menago), Rafała i Darka. Nie pozdrawia błękitnego mercedesa kombi, który przewiózł Kowala na 4, na Żoliborz za 50 zeta (gdzie max wychodzi 30 a Kowal płaci 20zł) - ale ON jakoś nie jest (usunięte przez administratora) i Krzyśkowi nie przeszkadza w korpo. hej

MISIEK 107

Krzysiek... właśnie to są pomówienia. Zastanów się co robisz chłopaku...

Zwolniłem się od nich bo to jakaś masakra była, zarobki tragiczne... Traktowanie pracownikow- BEZ KOMENTARZA. Teraz pracuję w Atu Taxi i jest duuużo lepiej. Jak ktos ma dość to zapraszam. W Atu Was docenią, gwarantuję to.

@Marcin

Chyba nie jestes pierwszy i nie ostatni ktory pie r doln ol te korporacje gratuluje decyzji hihi 5 aut na miescie prezna korporacja buchhhaaa

@Pixel

Jakie 5???? To chyba policzyles te na parkingu firmy??

WESOŁEK

widzę, że jest coś o czym nie wiedziałem: https://www.gumtree.pl/a-kurierzy/praga-poludnie/korporacja-taxi-zatrudni-kierowcow-+-na-wlasne-lub-sluzbowe-auto/1001838610920910478831909

@WESOŁEK

Szczególnie ta najszybciej rozwijająca sie korporacja. Szukają (usunięte przez administratora) którzy zechcą płacic za fokusa za nic, pewnie dadzą tego co się parę dni temu zachaczył o znak drogowy na Górczewskiej

@WESOŁEK

Tak jest cos takiego dostasteniesz w nagrodę tego fokusa co ukradł kierowca golda i znaku nie zauważył daj sobie spokój chlopaku z tymi (usunięte przez administratora)

@Pixel Prosiłabym bardzo o pozostawianie wyłącznie merytorycznych opinii, opisujących GOLD TAXI przewoz osob jako pracodawcę. Ważne, aby osoby odwiedzające to forum, mogły czerpać z niego jak najwięcej informacji o interesujących je firmach, przed złożeniem do nich CV.

@Marta

Marto o ile mi wiadomo do korporacji taksowkowej nie potrzeba cv,listu motywujacego ani doktoratu z teorii kwarkow chyba ze do biura lub do centrali ale na zwyklego kierowce bez licencji to z ulicy idziesz

@Marta

Marto jako były pracownik tej korporacji udzielam merytorycznych argumentów aby ludzie chcacy pracowac w tej pseudo korporacji wiedzieli w jakie (usunięte przez administratora) się pakują.Jezeli chodzi o tę korporacje cv,list motywacyjny ani doktorat z teorii kwarkow nie jest wymagany jedyne co trzeba miec to kasę aby móc zapłacić za samochód no i prawo jazdy nie ważne jakiego kraju

@Marta

Merytorycznie chciałaś to proszę. Pracy nie wiele no chyba że bawi się Polska Press. Większość kierowców bez licencji na wpisach innych kierowców, pensja na centrali nie terminowo. Kierowcy nie znający topografii Warszawy

Pixel

No nie moge Krzysiu przechodzi sam siebie wydał oświadczenie ze auto zostalo skradzione buhhhaa a kierowca to pewnie złodziej i nie uciekl buhhhaaa a na zdjeciach tvn stoi z psami bez kajdanek ku rw a on ma ludzi za de bili czy jak co za glupek w to uwierzy buhha przeciez fokusy maja gps chyba ze nie placil krzynio pseudo menager tak po zawodowce za abonament na emaliowej wyklepia z pieciu zrobia jeden buhaha odradzam golda jako byly kierowca

Pixel

Normalnie nie mogę się powstrzymac kogo Krzysiu zatrudnia buhhhaha a kierowcy pisza ze się zmienilo na lepsze widac właśnie buhhahaha wy tez po gozalce jezdzicie czy nawachani buhaha

Pixel

Kurwunia z biedy w goldzie juz po pijaku siadaja za kolko tyle zleceń ze wytrzezwiec nie ma kiedy rewelacyjna korporacja buhhhhaa a Krzysiek lub dorotka powie ze to ford byl pijany a kierowca trzezwy buhhhhaaa polecam tę korporacje buhhhhaa tvn warszawa obejrzyjcie przyszli obecni i byli klijenci golda buhhhaaa 13.11.17 buhhhaa

Zostaw merytoryczną opinię o GOLD TAXI przewoz osob - Warszawa

GOLD TAXI przewoz osob
2.4/5 Na podstawie 108 ocen.
  • ul. Tadeusza Kościuszki 154 lok. 12
    50-439 Warszawa