Opinie o Klinika Weterynaryjna Bemowo Paweł Kowalczyk w Warszawa

Klinika Weterynaryjna Bemowo Paweł Kowalczyk
0 0 5 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Jak ze studentami w Klinika Weterynaryjna Bemowo Paweł Kowalczyk? Chętnie zatrudniają?

Dawid Nowy wpis

Jeśli ktoś czuje się na siłach oceniać pracę weterynarza to pewnie ma kompetencje . Tylko po co jechać do kogoś, można samemu leczyć zwierzaka!!

TakNie2

Barbara Goś Nowy wpis

Tym wpisem chciałabym przestrzec wszystkich, którzy kochają swoje zwierzęta. 4 lipca zawiozłam suczkę do Lecznica Bemowo na Powstańców Śląskich 101. Suczka była z urazem kręgosłupa. Od 4 do 10 lipca faszerowano ją silnymi środkami przeciwbólowymi. Była tak otumaniona, że wcale mnie nie poznawała. Przez te 7 dni nie zrobiono dla niej nic, ponieważ nie było neurologa który mógłby pojechać na rezonans magnetyczny. lecznica ma 2 neurologów, ale akurat w tym samym czasie obydwaj wyjechali na szkolenie. Kiedy poprosiłam czy w tej sytuacji mógłby ktoś z obecnych lekarzy pojechać z nią na ten rezonans dowiedziałam się, że lecznica i tak mi robi grzeczność wioząc ją na to badanie. Koszt rezonansu to 1150 zł znam inne znaczenie słowa grzeczność. Chciałam dodatkowo pokryć koszty przewozu suczki na badanie. Była w takim stanie, że bałam się ją w ogóle dotknąć, żeby bardziej nie zaszkodzić. Wtedy dowiedziałam się, że to nie przewóz taksówkowy. Osoba decyzyjna pan dr Kowalczyk - właściciel lecznicy, który znał moją suczkę. Ponieważ leczył ją na dolegliwości żołądkowe. Nic dla niej nie zrobił. to był jej 3 pobyt w szpitalu. Zostawiałam w tym szpitalu nie setki a tysiące złotych, bo to nie jedyne moje zwierzę. Jeżeli w tej sytuacji nikt mi nie pomógł to nie jest lecznica tylko firma, dla której liczy się kasa. Suczkę badał profesor Sterna i była możliwość, żeby przeprowadził operacje przed urlopem. Ale nie było rezonansu. Pan dr poszedł na urlop, a mnie wysłano do kliniki małych zwierząt na SGGW do dr Trębacza. pan doktor zrobił operacje i po 2 dniach przewiozłam ją ponownie do lecznicy Bemowo. Otrzymując kartę wypisu zauważyłam, że pan dr Trębacz nawet nie wyznaczył wizyty kontrolnej pooperacyjnej - to chyba nie jest normalne. Lekarze na Bemowie obejrzeli otrzymaną płytkę pooperacyjną jak również wypis. Wiedzieli, że operacja się nie udała, ale w tej lecznicy obowiązuje etyka zawodowa. Wiedzieli, że moja suczka nie ma żadnych szans, ale powiedziano mi, że teraz mam ją rehabilitować. Odebrałam suczkę 18 lipca, bo już nie chciano jej trzymać w szpitalu. Załatwiłam rehabilitacje, ale suczka jej nie dożyła. Zmarła następnego dnia. Odebrałam wrak suczki niemający już żadnych szans i jeszcze do tego z wrzodem w oku, który podobno też wymagałby operacji. Tak więc zrobiono mi grzeczność, która kosztowała 9000 zł i zabito suczkę. Ponieważ nie można mnie bezkarnie oszukiwać zrobiłam suczce sekcje zwłok i skonsultowałam płytkę pooperacyjną z 2 niezależnymi lekarzami. Suczka po tej operacji nie miała szans na życie. Przestrzegam Państwa przed tą lecznicą i pseudo-szpitalem. Proszę też popatrzeć na inne opinie. Zrobili ludziom kochającym swoje zwierzęta wiele krzywdy. Barbara Goś

Sebastian Nowy wpis

Brak kompetencji i wiedzy ze strony personelu, zle diagnozy, ceny kosmiczne a warunki żenujące!!! Lecznica została założona w latach 80tych i od tamtego czasu nic tam się nie zmienilo!!! Nie polecam wręcz odradzam!!!

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
arthurgordon

Swietna robota.Kowalczyk nie wymaga od personelu przedstawiania się pacjentom.Nie ponosi się w tej robocie żadnej odpowiedzialnosci.Anonimowo można coś tam spieprzyc,i nie ma problemu-ostatecznie zwierzątko mniej kosztuje niż samochód.

Tak15Nie

Zostaw opinię o Klinika Weterynaryjna Bemowo Paweł Kowalczyk - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie