Opinie o Zając Marcin Bafir w Czeladź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zając Marcin Bafir. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Zając Marcin Bafir o rekrutacji.

Branże: Weterynarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zając Marcin Bafir w Czeladź

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Marta
Inne

banda niedouczonych (usunięte przez administratora)! 3 zwierzęta i zadne nie żyje! 4go maja składam pozew ! wlasnie po kolejnym olaniiu sprawy i podejścia niezdmiennego od 4 lat w skutek niedouczenia i nie zrobienia NIC !(usunięte przez administratora)NIC ! Straciłam psa ! wcześniej 2 koty . czas zamknąć tem (usunięte przez administratora) !

@Zuzia Nowy wpis
@Marta

Tak to jest porażka umnie to samo powinni zalknąc te przychodnie wykańczalnia tylko kasę czepia na czyimś nieszczęściu

Sławomir Nowy wpis
Inne

Przecież napisano na ich witrynie, że się ciągle dokształcają, to poniekąd w kontrze, do tej opinii z zeszłego roku. I weź tu człowieku bądź mądry i spróbuj ustalić, kto jest bliższy prawdy. A przydałoby się ją znać, bo jestem technikiem weterynarii i chce się uczyć od najlepszych, a jak ukończę studia zostać lekarzem. Napisano również, że nie brakuje im sprzętu do diagnostyki, a jak ze wsparciem ze strony przełożonych, z ilością obowiązków i pensją, która może wchodzić w rachubę?

Zostaw merytoryczną opinię o Zając Marcin Bafir - Czeladź

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Firma Zając Marcin Bafir prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• TECHNIK WETERYNARII, Czeladź - Wrzesień 2021
  • LEKARZ WETERYNARII, Czeladź - Wrzesień 2021

Czy pracujesz w firmie Zając Marcin Bafir lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Zając Marcin Bafir
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Szpitalna 9A
    41-250 Czeladź
  • NIP: 7122357310 REGON: 277544722

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188