SAJOS PROJECT CAPITAL GROUP S.A.

Katowice

Opinie o SAJOS PROJECT CAPITAL GROUP S.A.

Jasiek

Co słychać w firmie? Bardzo chciałbym pracować tu i sądziłem, że dowiem się czegoś na forum. Czym jest spowodowana ta cisza?

rafsoft net

Śmieje się z nas wszystkich

Poszkodowana28

Jest jakiś finał tej sprawy? :/ ktoś coś wie?

dariuszsoja

SAJOS PROJECT CAPITAL GROUP S.A., KATOWICE firma aktywna w KRS czy ktos z Was juz odzwiedzil ich i czy oni tam są na miejscu? Poszukuje firmy dedektywistycznej rowniez 10 lat jest na zgloszenie przestepstwa.

R

Poprosze adres( usunięte przez administratora )

d.b

Wiem tylko gdzie mieszka Dawid k. i jego żona z dziecmi. jak ktos chce adres to nie ma problemu.

Kat

Dariuszu i Moniko, za niedlugo was posadza. Szukajcie opiekunki do dziecka

Yeti

Fajne te wasze prowokacje niedorozwoje po Darku. Jestescie zalosni. Dobra firma, chyba dla policji, bo jest co scigac

Bahus

Czy wiecie moze czym oni teraz jezdza? Chodzi mi o marke pojazdu

clara

( usunięte przez administratora )sa tam gdzie byli .czyli Attendor-Niemcy zyją bawia sie i smieją sie z Nas Wszystkich co gadamy piszemy a nic nie mozemy zrobic,cwane bestie,byli i beda a my nic bo takim uchodzi zawsze na sucho.Karma wraca hmmm raczej nie bo gdyby to BY juz mieli za swoje a tak smieja sie z Nas i tyle.Mam nadzieje ze kiedys zycie im da ( usunięte przez administratora )

Ka

Razz jak nie jesteś w temacie to po kiego sie wypowiadasz. Moze w końcu spotka ich to co oni innym... Cierpliwości. Karma wraca a jak ktos ma info na ich temat gdzie mozna ich znaleźć to proszę o info

Milena

Co??? Piątej??? Kurcze to faktycznie ja nie w temacie. Myślałam że powoli jakoś postaram się zapomnieć , tyle krzywdy mi wyrządził razem z Moniką. Karma wraca!

Amanda

Co najwyzej to ten polglowek skonczyl kurs szydelkowania w pudle. Wyjechal sobie do Niemiec i mysli, ze nic mu nie grozi. Pozdrowienia dla twojej piatej zony! Za niedlugo wasza milosc bedzie kwitla gdzie indziej

Rafał

Czym się przejmujecie ? To wszystko fotomontaż, tak jak ukończenie przez tego buraka wyższej Szkoły w Warszawie. Ha ha. Niech zbiera kapitał będzie mu co zabrać ,samochód BMW już ma. Wszystko kwestia czasu.

clara

Wszyscy piszecie jacy to Oni zli , kazdy z Nas to wie, kazdy oszukany przez nich wie ze to bydlaki i oszusci, tylko nic z tym nie idzie zrobic.Mieszkaja sobie dalej w luksusach zyja z NASZEJ kasy i co i nic, wczasy Jacht widac na FB- przeciez ze sie bawia jak niby nic maja jeszcze za co i beda miec bo skitrali tyle kasy ze pozyja długo jeszcze a my co ... a MY ino gdakamy i NIC

Wanda

Ja już z nim robie porządek. Zobaczycie za niedlugo :)

oszukana

Nikt mu nigdy nic nie zrobi, źli ludzie nigdy nie dostają za swoje tylko takie głupki jak ja co pracowali dla nich po godzinach i byli nazywani rodziną dostają po tyłku, a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mają się dobrze:(

Oleh

Ponoc pracuje normalnie. Trzeba mu komora naslac i zniszczyc ta sielanke

Rafał

.W końcu nastanie taki dzień ze bedzie musiał się zatrudnić a wtedy komornik zrobi swoje . Jak to nie pomoże to są a jeszcze inne metody. w każdym zdym razie już z do "luksusów" nie wróci, nawet Niemcy w Attendorn mu nie pomogą.

Marek

Lekka przesada sojka! Sam ze sobą piszesz?

Igor

Gdzie oni są? Gdzie jest jego rodzina?

MILI

POSZUKUJE INFORMACJI NA TEMAT BMW 6 CABRIO I PEUGEOTA 5008

rafalm

swir prosze o kontakt lub przeslanie sms z numerem telefonu to porozmawiamy jak mozesz pomoc

Rico

Potrzebuje informacji o samochodzie Audi A3. Czy ktoś wie co się z nim stało?

swir

Witam jak mogę pomoc tel znalazłem i co dalej?

rafalm

swir potrzebuje pomocy, chce ich odnaleźć kontakt do mnie rafsoft net znajdziesz na internecie.

Rechab

No i gdzie ten DS? Ten kundel szczekal jak najety i nagle zamilkl

Magda

Mam wrażenie ze tu sami kretyni wchodzą. Wystarczy wpisać w Google imię, nazwisko i miejscowość Attendorn i macie go jak na dłoni.

swir

proszę o nr tel. na pewno się spotkamy i pomogę załatwić sprawę do końca a wiem i mogę jechać. dane mam 1000 procent z dokładnością do metra .

Andrzej

Kontak do siebie podam. Maila, tel itd. Chce miec tylko stu procentowe dane. Place od reki w gotowce przy spotkaniu

swir

jak dobrze poczytasz to jest adres na forum ktoś tam pisał ale jak chcesz to niema problemu ze znalezieniem tych ludzi .co nazywasz kontaktem jaki kontakt nr tel czy jak?

andrzej

Zaplace 10tys za informacje, gdzie sie ukrywaja byli wlasciciele. Kontakt podam, jesli ktos da odp, ze wie gdzie oni sa

dawid

Tak dawid k. prosze dzwonic (usunięte przez administratora)

Co to za nr?

Jolanta

A to Dawid K? Czy jakis inny?

dawid

Dawid jest caly czas tam gdzie byl to jest nuner do mnie (usunięte przez administratora)

A gdzie jest pan Dawid? Chcialabym z nim porozmawiac

oszukany kolejny

nie wierze że pracuje fizycznie, przecież okradł tyle ludzi to ma pieniądze takie że nie musi pracować ciężko. Mam nadziej że w końcu ktoś go dopadnie i poniesie surowe konsekwencje swoich czynów.

Adwokat

(usunięte przez administratora)jakos nie chce podać adresu. Mądry to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest tylko w głębie :) pozdro S. Juz niedługo sie spotkamy, a teraz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w niemieckiej firmie jak by nie było JEBAJ BOS FIZYCZNY

Oszukany

Czy ktos ma informacje gdzie sie ukrywa rodzina S? Oraz jakimi autami obecnir sie poruszaja?

byly pracownik

soja (usunięte przez administratora)bo niemam czasu adres to przyjade i masz tam jakich kolegow bo niemam czasu na 30 sk rozmowy gadzie jeden!!!!!!!!!!!!!!!!

Robur

Oczywiscie, ze poszkodowany. Dal sie wkrecic tym kanaliiom monice i dareckowi. Wystawili naiwniaka. Wszystkie szwindle ktore narobily te smieci poszly na jego konto. Chlop klamal bo mu kazano

ciekawa

Sebastian J. poszkodowany? Ktoś tu nieźle miesza na tym forum. Owy ktoś kłamał mnie i nie tylko mnie prosto w oczy na temat wynagrodzenia i innych pieniędzy, które mi się należały! Poza tym potem nie odbierał już wcale telefonów, a po śląsku woził się nadal X6 firmy Sajos, więc bez ściem! Wiem też, że w pośpiechu przepisywał swój dom na brata, a to o czymś świadczy.

Itd

Ciekawe czy DS podczas swojej dlugoletniej odsiadki w wiezieniu, byl tam walony w kake przez kolegow wspolwiezniow? Opowiadal komus o tym?

Robur

Sebastian J mieszka i pracuje w Sosnowcu. Latwo znalezc w Googlu, ale ten gad jest niewinny i tak samo poszkodowany. Zostal oszukany i wmanipulowany w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przez sojow. Te szmaty sa wszystkiemu winne

ciekawa

Mam pytanie czy ktoś wie coś o "prawniku" będącym w zarządzie spółki Sajos? Gdzie ten gnom teraz przebywa i czy nie można by go złapać i dać to na co zasłużył?

David

Soja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do butow, chce do ciebie przyjechac, podaj adres. Nie chce mi sie ciebie szukac po tym Attendorn

adwokat

Do Bogq: miales osle zlotu rog ostal Ci sie tylko kwit z lombardu

Uber fritz

Do budowlanki "D" jak debil

dedektyw

Proponuje sprawę dać jakiejś konkretnej firmie windykacyjnej + coś takiego jak ( usunięte przez administratora )i żeby ten Soja dostał za swoje. Ja mogę się dołączyć i wspomóc. Ja przez tego gościa mam zniszczone teraz już życie i chciałbym żeby on też miał.

Zostaw opinię o SAJOS PROJECT CAPITAL GROUP S.A. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SAJOS PROJECT CAPITAL GROUP S.A.