Vento Biuro Podróży Aneta Marek

Katowice

Opinie o Vento Biuro Podróży Aneta Marek

iwona

Witam wszystkich! Potrzebuję pomocy! Otóż złożyłam pozew od OC przeciwko Pani Marek. Niestety potrzebny jest jej adres zameldowania. Jeśli ktoś mógłby mi pomóc, będę ogromnie wdzięczna.

szwarc
@iwona 17.03.2015 17:35

Prosze o kontakt mailowy pod adresem vilhelmoss@interia.pl moze bede mogl pomoc

joanna

Pani z biura Vento Aneta M to złodziejka!!!kupiliśmy wycieczkę w grudniu 2013r. na sierpień 2014r. tydzień przed wyjazdem okazało się że nie zapłaciła tours operatorowi a nasze pieniądze wykorzystała na swoje wydatki, jak stwierdziła nie na przyjemności!szkoda, że na własne wydatki nie zapracowała tylko ukradła nam pieniądze!!OSZUSTKA!!!!!!!!!!!!!!

Wiola

Kupiłam u Nich w czerwcu 2014 wycieczkę, Pani właścicielka oszustka zrobiła wstępną rezerwację tak aby system wygenerował umowę, zapłaciłam, wyszłam po czym (dowiedziałam się po fakcie) Pani anulowała rezerwację, kase zabrała i pobytu nie opłaciła, straciłyśmy z koleżanką 5000 zł, nie ma ani wycieczki na Majorce ani Kasy a oszustka chodzi sobie bezkarnie po świecie!!!! sprawa aktualnie jest zgłoszona do organów policji i prokuratury, gdyż nie jesteśmy jedynymi poszkodowanymi, pewnie już nigdy to biuro funkcjonować nie będzie po tym co zrobiła ta kobieta ale jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości to szczerze nie polecam a Pani (usunięte przez administratora)to jedna wielka oszustka, zrujnowała wakacje wielu ludziom, mam nadzieje, że słono za to zapłaci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

klientka

niestety prawda!!!też zostałam oszukana!omijajcie ich szerokim łukiem!!!

Klient

Nie to nie prawda! To są [usunięte przez moderatora] !!! Nie płacą touroperatorom za sprzedane wycieczki. Wykupiłem u nich Egypt w zeszłym roku, zapłaciłem a oni nie przekazali wpłaty do organizatora i teraz mnie ścigają... ;( Jednym słowem PB VENTO to o[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Vento Biuro Podróży Aneta Marek - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vento Biuro Podróży Aneta Marek