Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych "Real - Bau" Jacek Tomaszewski

Sosnowiec

Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych "Real - Bau" Jacek Tomaszewski

a.czomber@onet.pl

Jest to wspaniała Firma.Współpracowałem z nią od 1998 roku w zakresie zaopatrzenia w Materiały budowlane,polecamją wszystkim,którzy chcą mieć bardzo dobrze wykonane roboty w zakresie pełnopojętych usług budowlanych i remontowych.A&B PHZU Andrzej Czomber 42-500 Będzn,ulo.Skalskiego 5/53,tel ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych "Real - Bau" Jacek Tomaszewski - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych "Real - Bau" Jacek Tomaszewski