Uniserv-Piecbud Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Uniserv-Piecbud Sp. z o.o.

Osoba

Ogólnie firma bardzo nieprofesjonalna - rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko biurowe niczym rozprawa w sądzie, ogólnie atmosfera nie tęga. Oczywiście zero informacji o zakończonym procesie rekrutacyjnym. To jedynie pokazuje poziom firmy.

cał
użytkownik zarejestrowany

Skoro jest prywatna opieka medyczna i atrakcyjne systemy motywacyjne to rzeczywiście takie zatrudnienie jest dobre, bo każdy pracownik lubi dostawać coś oprócz zarobków.

DOKŁADNIE,,Premia jest dla nie licznych ludzi,,każą robić po 12 godzin a później podpisywać listę ze się robi po 8 godzin,,

firma jeden wielki bałagan, człowieka robią w [usunięte przez moderatora] jak tylko sie da...premia?? jaka premia...zapomnij o premiach, płatnych nadgodzinach..jak za pół roku sie doczekasz na tel służbowy to bedzie dobrze...prędzej prezes sprowadzi sobie drugiego łosia z kanady, albo lwa z afryki na korytarz za bagatela 100 tys $

Zostaw opinię o Uniserv-Piecbud Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uniserv-Piecbud Sp. z o.o.