SKB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Radomsko

Opinie o SKB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

oks

Załóżmy, że firma do tego zmusza.. załóżmy, że jest zła i niedobra. Kto jednak się na to godzi? jak dla mnie, to my sami, psujemy sobie rynek niestety.

Gość

Witam, Pracuję w tej firmie jako inżynier budowy. Ogólnie nie polecam. Warunki pracy ciężkie, płaca marna, brak premii i dodatków. Praca min po 10 godzin dziennie plus soboty, za które nie jest ani płacone ani zwracane. Za prace nikt cię nie docenia, liczą się tylko wyniki i nić więcej.

gość

Miałam okazję pracować w tej firmie. Szczerze nie polecam. Ogólnie kolesiostwo i w pełni popieram wypowiedź podwykonawcy. Szefa częściej nie ma niż jest, a kadra robi co chce pod jego nieobecność. (usunięte przez administratora) Jak to w Radomsku zresztą.

krychu

To proponuję nieszczęśliwym poszukać innej pracy w Radomsku, lepiej płatnej i w ogóle tak dobrze wypłacalnej jak SKB. A tak w ogóle,Heniek, jaka praca taka płaca. Ja w tej firmie spędziłem prawie 10 lat i sobie chwalę i jeśli nadarzy się taka okazja to tam wrócę.

Heniek

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy warto zatrudnić się w tej firmie? Ponieważ ostatnio pracowałem w rubexie i zostałem wyrolowany. Bardzo Proszę o opinię.

Bary
@Heniek 04.01.2014 12:30

Firma, totalne dno. Wszystko wina kierownika, jest niekompetentny, nie zna się na wykonywanym zawodzie. Traktuje pracowników z góry, straszny gbur. Rok czasu trzeba się prosić o podwyżkę 50gr.. Płace są tam minimalne 8- 12 zl/h w zależności od stanowiska. Prezesi i kierownicy starają się wyrolowac na kazdym kroku, panie z kadr równiez nie są mile, jeśli przyjdzie coś komuś załatwić - współczuję... ponieważ w godzinach pracy załatwiają swoje prywatne sprawy. Dla mnie, firma ta, to najgorsza z istniejących na Mostostalu - przez kadrę kierowniczą. Pracowałem tam ponad 2 lata, same przekręty, nie polecam

Bary
@Heniek 04.01.2014 12:30

Podwykonawca

Opinia dotyczy branży budowlanej choć nie wykluczone, że cała firma tak prosperuje. Filarem tej firmy jest kadra [usunięte przez moderatora], którzy zrobią wszystko, aby zamaskować swoją niekompetencję przed przełożonymi. Przykład: menadżer [usunięte przez moderatora]. lub kierowniczka [usunięte przez moderatora] Szczególnie ostrożni powinni być podwykonawcy, ponieważ rzadko kiedy firma wywiązuje się ze swoich zobowiązań finansowych. O żadnych umowach dżentelmeńskich nie ma mowy. Najdrobniejsze szczegóły i ustalenia musicie umieścić w umowie nawet tzw. oczywistości. Oczywiście to wszystko w ostateczności, którą jest współpraca z tą firmą.

Zostaw opinię o SKB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Radomsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA