Opinie o SKB SPÓŁKA AKCYJNA w Radomsko Miła 2

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie SKB SPÓŁKA AKCYJNA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SKB SPÓŁKA AKCYJNA o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKB SPÓŁKA AKCYJNA w Radomsko Miła 2

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Jaki jest styl zarządzania w SKB SPÓŁKA AKCYJNA?

Stefek Nowy wpis

Rozmowa ma niewiele wspólnego z późniejszą rzeczywistoscia

On

Pan Tomasz uważa że ma swój folwark i jedyne kogo szanuje to swoją rodzinę którą zatrudnia...Eliminuje ludzi którzy mają wyższy poziom intelektualny od niego. Gdy on ma zły humor to wyzywa się na podległych pracownikach. Lubi donosicieli...

@On

Przerażające jest to co napisałeś, aż dziwne, że udaje mu się tych inteligentniejszych wyeliminować, no ale może faktycznie "głupszym się ustępuje". ;p Pracowałeś tam i na Tobie też tak się wyżywał?

Taak
@Teresa

Oj usuwają tu komentarze, jednak reasumując czasem głupszym się ustępuje dla własnego zdrowia.

@Taak

Czyli jak długo tutaj w pracy w sumie wytrzymałeś?

Taaa
@Teresa

3lata

Zuzanna
@Taaa

A co takiego zostało usunięte? Bardzo jestem ciekawa..

Zwierz Nowy wpis
@On

Dzik jest dziki dzik jest zły dzik ma bardzo ostre kły, kto spotyka w lesie dzika ten na drzewo szybko zmyka...

XO

Nie

@XO

Czyli wcale nie wymagają tutaj znajomości innego języka niż polski?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w SKB SPÓŁKA AKCYJNA spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
asdfghjkl;'

Czekam na wycenę 2 miesiące i cisza

@asdfghjkl;'

Minęły kolejne, wciąż cisza? A może wycena już przyszła? Wiesz może czekają aż inflacja jeszcze podskoczy wyżej, żeby im się serio opłacało. ;p

Witam mozecie napisac jak wyglada praca na odlewni, jaka atmosfera, jakie pieniądze?

Jaki jest styl zarządzania kadrą w SKB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zabawny

Najlepszy jest brtanek prezesa , krzyczy o byle co zachowuje jak nie normalny ,problemy robi co chwilę , czuje się jak sztygar a jest zwykłym pracownikiem ...Vania czy jak mu tam

asica001

Najlepszy pracodawca na świecie człowiek a nie świnia :) Ja już tam niestety nie pracuję ale nadal ma super opinię o SKB i nie wycierajcie sobie ,,,,, o tego człowieka!

Albano

Brygadziści mają swoich pupilków a oni to wykorzystują kto im nie odpowiada wykańczają go, oczerniając do brygadzistów którzy im wierzą.Dyrekcja spoko,płacą na czas, gdyby brygadziści byli obiektywni i nie dawali takiej wiary pupilkom źle by nie było,a tak lipa cierpią ci którzy chcą tam pracować ale nie wytrzymują psychicznie i się zwalniają szkoda,a pupilek się śmieje bo ma zapewnione miejsce pracy

Cichy
@Albano

Zgadzam się z Tobą też tam pracowałem ale nie wytrzymałem musiałem odejść

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie SKB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Bbb

Człowieku ta firma to dno dna

Ala

Dlaczego usuwacie komentarze??? Można się spodziewać pytań i dyspozycyjność poza pracą u kobiet. Takie szybko awansują.

Co ty człowieku piszesz ta firma To jest już koniec końca

Josef

Dobry pracodawca jak również firma więc na forum nie ma aktualnych wpisów, polecam pracę.

Izabela

@henryk o jakiej pomyłce mówisz ?

Henry

Nie przesadzajcie z narzekaniem. Nawet najlepszemu zdarzy się pomyłka .

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w SKB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Waldek

Atmosfera jak w (usunięte przez administratora)... traktowanie ludzi jak śmieci

Anka
@Waldek

dodatkowo bezpłatna praca po godzinach niby 'do odebrania" jasne ... później kadry wpisują bez Twojej wiedzy i licząc na to że przy podpisywaniu stosów papieru się nie zorientujesz... a jak się zorientujesz to rżną głupa

krzysiek

Nie polecam, traktują ludzi jak smieci, bardzo duża rotacja ludzi, ostatnio próbowali sciągnąć Hindusów do pracy bo już ludzie poszli po rozum do głowy i nie chca tam pracować, w firmie nie ma czegoś takiego jak lojalność, ludzie którzy pracowali tam jako prawa ręka szefostwa potrifli być wywaleni z dnia n dzień, Z obecnym FON-em czyli SKB drive tech też nie lepiej, głowym prezesem jest Jakub K, słynny z chamstwa i prostactwa do pracowników , których też traktuje gorzej niż zwierzęta

kopciuszek
@krzysiek

Zgadzam się z wypowiedzią. Jak czegoś nie wywalczysz to nic ci nie dają a wręcz przeciwnie zniszczą cię. Praca na budowie od rana do wieczora nawet do 22 oczywiście za liche grosze. Na sam koniec nawet nie podziękują za współprace tylko człowiek będzie się domagał żeby mu dokumenty poprawne wydali. Nie wspomnę o żebraniu za rozliczenie się z biletów, co innego obiecują a rzeczywistość jest całkiem inna.

@kopciuszek

Średnio ile godzin dziennie pracuje pracownik, który jest zatrudniony w firmie SKB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Możesz napisać, jak wygląda stawka godzinowa, którą oferuje pracodawca? Czy może jest to stała miesięczna pensja niezależnie od ilości przepracowanych godzin?

Maciej

@krzysiek, mógłbyś podać jakieś konkretne przykłady, które potwierdzałyby to, jak traktowany jest pracownik w firmie SKB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Czy w trakcie Twojego zatrudnienia w tej firmie nie dostrzegłeś żadnych pozytywów? @Waldek, Ty również, jeżeli możesz, to podaj jakieś przykłady, które uargumentują Twoją wypowiedź. @xyz, jak wyglądają obecnie wynagrodzenia za pracę w firmie SKB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA po uwzględnieniu podwyżek, o których napisałeś? Jeżeli możesz to przedstaw, jak to obecnie wygląda.

Witam , nie płacą i oszukują ,właściciel całkowicie odpuścił ,kadra robi co chce bo przecież robotę znajdą wszędzie , a teraz hulaj dusza !!!! jak S.A. będzie się źle kojarzyć to otworzą inną itd to nie jest już firma budowlana tylko handlarze bez uczuć

xyz
@anonymous

Po pierwsze SKB PROPERTY to nie jest firma budowlana. Po drugie przez to , ze ludzie mylą pojęcia i firmy oczerniają Property. Po trzecie - wynagrodzenia są zawsze na czas - wypłacane do końca miesiąca. Po czwarte (usunięte przez administratora) Po piąte wynagrodzenia od początku tego roku wzrosły znacznie.

Wiktor

Nie przesadzajcie, bo każda firma ma problemy z brakiem ludzi. Nie ma rąk do pracy więc nie twórzcie niezdrowej atmosfery

Maciej

@lis, przedstawiłeś trzy kluczowe aspekty pracy w branży, którą zajmuje się firma SKB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Jednak żaden z Twoich wymienionych aspektów nie został w odpowiedni sposób uzasadniony, dlatego, proszę, Cię, abyś uzupełnił swoją wypowiedź w taki sposób, aby była zrozumiała i jasna dla czytelnika tego wątku.

Zostaw merytoryczną opinię o SKB SPÓŁKA AKCYJNA - Radomsko

• Jak się pracuje w SKB SPÓŁKA AKCYJNA?

Zobacz opinie na temat firmy SKB SPÓŁKA AKCYJNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKB SPÓŁKA AKCYJNA?

SKB SPÓŁKA AKCYJNA
2.1/5 Na podstawie 18 ocen.

SKB SPÓŁKA AKCYJNA