Opinie o SKB Grupa Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie SKB Grupa Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SKB Grupa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKB Grupa Sp. z o.o. w Toruń

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

SKB Grupa Sp. z o.o. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Pracuj.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako projektant.

@Soffi

Rekomedowane firmy przez Pana Tomasza: BLUE TRANS GMBH nieakt. LINK-D TRANSPORTE GMBH nieakt. RTS Rhein-Trans-Speed UG nieakt. PRO PALETTEN (Koszalin) nieakt. TSL Nordic Sp. z o.o. (Koszalin/Poznań) akt. Suns Sp. z o.o (Koszalin) nieakt. Kamila Boniecka (Toruń) nieakt. SKB GRUPA Sp. z o.o. (Toruń/Poznań/Wrocław) akt. DLH GROUP Sp. z o.o (Toruń) nieakt. FN LOGISTIC Sp. z o.o (Wrocław/Lublin) akt. Koincydencja ?

Beny Nowy wpis
@Michał

Witam szukam wszystkich poszkodowanych przez te firmy podane powyżej

Hanna Nowy wpis

Hej, chcę się upewnić co do uczciwości tej firmy SKB. Czy wynagrodzenia dostajecie zawsze w terminie? Dobrze byłoby to wiedzieć, bardzo mnie interesują szczegóły na temat tej pracy. Z góry dzięki za każdą informację o niej - pozdrawiam.

Hanna

Czyli nie dostałeś wypłaty w SKB Grupa, tak? Mam nadzieję, że uda Ci się jakoś to rozwiązać. Ile razy miała miejsce taka sytuacja?

@Hanna

Obecnie jestem w trakcie windykacji sądowej z Firmą SKB, całkowicie zlali mnie jako pracownika, wypłacili 1/4 wynagrodzenia i tyle było od nich słychać. Mailowo odpisują w miarę szybko i w miarę ugodowo, telefonicznie mówią, ze postarają się, zęby nie udało się odzyskać należności. Nie polecam

@Kedrigern

Możesz podać do nich email, będę wdzięczny.

Katarzyna
@Kedrigern

Czy możecie podać jakieś telefony, ode mnie nikt nie odbiera , maile również bez odpowiedzi. Kto wam odpisuje??

@Katarzyna

Hej, Sorka kompletnie nie sprawdzałem juz tego miejsca. Obecnie nadal nie dostałem żadnych pieniędzy, a to juz prawie 1.5r. Kontaktu zwrotnego ze strony pracodawcy juz całkiem brak.

Przewoźnik Nowy wpis
@Kedrigern

prześlesz adres mailowy do skb ?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w SKB Grupa Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Koordynator prac wykończeniowych?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Tomasz

Proszę o kontakt osoby poszkodowane (brak płatności), udzielę informacji i chętnie pomogę odzyskać należności. 603 244 912

abeq
@Tomasz

Serdecznie podziękowania za pomoc z tą firmą.

aa
@Tomasz

macie z nimi jakiś kontakt?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie SKB Grupa Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Kedrigern

Dzień dobry, SKB grupa to spedycja. W spedycji nie ma czegos takiego jak nadgodziny, a w SKB to juz w ogóle.

Udało się- 5 miesięcy i kasa na koncie. Deputo dzięki za pomoc !

@Marek

DEPUTO jeszcze nikomu nie pomogło - totalna ŚCIEMA !!!

Zbyszek
@Soffi

Co ty opowiadasz. Ja mam sprawę spłacona. Windykacja pojechała do dłużnika i odzyskali kasę. Zamiast gadać farmazony na forum lepiej wziąć się za ściganie dłużnika. Pozdrawiam

@Zbyszek

Potwierdzam ja tez odzyskałem

Pawel
@Marek

Piękny przykład antyreklamy. Nikt kto chociaż trochę ma w głowie, nie nabierze się na te śmieszne historyjki, które opowiadają przez telefon. Ta firma to totalna ściema

Roderová Katarína, reštruktura

SKB Grupa Sp. z o.o. ul. Plocka 3 87100 Toruń Poľsko Trenčín, February 10, 2021 Our No.: 40R/2/2020 S 1369 Vec/Re: Oznámenie o insolvenčnom konaní / Notice of bancrupty proceedings Vážený veriteľ / Dear Creditor, v súlade s Nariadením Rady (ES) č. 2015/848 o insolvenčnom konaní zo dňa 20. mája 2015, ako správca dlžníka: B.T. Transport s.r.o., so sídlom Piaristická 6, 911 01 Trenčín, Slovenská republika, IČO: 36 331 171 (ďalej len „Dlžník“), Vám oznamujem, že uznesením Okresného súdu Trenčín, sp. zn.: 40R/2/2020 zo dňa 25.01.2021 (ďalej len „Uznesenie“) súd povolil reštrukturalizáciu Dlžníka a za správcu ustanovil Ing. Katarínu Roderovú so sídlom kancelárie Piaristická 44, 911 01 Trenčín, značka správcu S1369. According to the Direction of the European Council No. 2015/848 on insolvency proceedings of 20th May 2015, as the insolvency practitioner of debtor: B.T. Transport s.r.o., with registered office: Piaristická 6, 911 01 Trenčín, Slovak Republic, Reg. No.: 36 331 171 (hereinafter the “Debtor”), we hereby inform you that with the resolution of the District Court Trenčín, proc. no: 40R/2/2020 dated as of 25 January 2021(hereinafter the “Resolution”) restructuring on the Debtor was permitted and the insolvency practitioner Ing. Katarína Roderová, with registered office: Piaristická 44, 911 01 Trenčín, Slovak Republic, Reg.No.: S1369, was appointed. Prosím oznámte svoj mail. S pozdravom / Yours´ Sincerely _______________________________ Ing. Katarína Roderová kontakt: roderova@onlinespravca.sk 00421 905 517 256 Správca dlžníka B.T. Transport s.r.o. The insolvency practitioner of the debtor B.T. Transport s.r.o. Annex: The resolution of the District Court Trenčín, proc. no: 4R/2/2020, dated as of 25 January 2021

Aldona

Współpracuje z skb od roku i nigdy nie miałam problemów z płatnościami. Myślę, że konkurencje boli fakt, że mają swoje ładunki i nie ma szans na przebicie do fabryk

xxx
@Aldona

To proszę teraz spróbować się skontaktować z tą Firmą. żaden telefon nie odpowiada.

Sofii
@Aldona

to proszę o pomoc w odzyskaniu długu od SKB GRUPA Toruń - będę wdzięczna a jak to taka super Firma, to jak to się ma do wykazu długów w Windykacji Kaczmarski ???

Marylka
@Sofii

Mąż odzyskał pieniądze dzięki firmie windykacyjnej. Jest tutaj numer do nich. :) Polecamy gorąco !!!

@Aldona

Ja nie jestem KONKURENCJĄ, ale chciałabym, aby ta FIRMA mi zapłaciła za wykonane Zlecenie. Firma SKB GRUPA Toruń - niewypłacalna, nie reguluje żadnych długów, nie płaci Przewoźnikom, nie odbiera korespondencji, ukrywa się, nie ma jej pod adresem w Toruniu, nie ma Oddziału we Wrocławiu, zgłaszam do Prokuratury i Policji , pozew do Sądu poszedł, zgłoszenie do US wysłane.

@aldona na jakiej umowie z nimi współpracujesz ?

Sukces

Kolejna sprawa zakończona spłatą, pomożemy wszystkim poszkodowanym wierzycielom. Kontakt 500 467 204.

Jakie są mocne strony pracodawcy SKB Grupa Sp. z o.o.?

glob

Nie wiem jakim jest pracodawcą ale kompletnie nie płacą rachunków swoim kontrachentom.

Przewoźnik .

Mi zapłacili wczoraj całość ale przez Kancelarię Deputo Sp. z o.o. odzyskałam należność. Polecam . W opiniach poniżej powinien być tel.

P.h.u Józef stanczak

Mi zapłacili po pół roku. Bałagan w dokumentach. Pan Tomasz odbiera 515-570-905 podaje nr. Pozdrawiam

PRZEWOŹNIK

Firma nie płaci prawdopodobnie ma tyle zobowiązań, że może już być nie wypłacalna . Zgłosiłam sprawę do prokuratury.

Trans pol

Firma się zawija, pod tym samym adresem utworzona już nowa firma FN logistics, Ci sami właściciele i pracownicy. Pieniądze nie do odzyskania.

Prawnik
@Trans pol

Lepiej powiedz jak Ci się pracowało biorąc kasę i nic nie robiąc

asd
@Prawnik

prawnik? (usunięte przez administratora) ludzka a nie prawnik, nie zaplaciliscie ludziom za usługi, jestescie zlodziejami i oszustami i tyle

Adamski

Mi zapłacili po terminie kilka dni. Niemoge się z nimi skontaktować do wrocławskiego oddziału bo ponoć zamknęli.

W

@Eko Okna Jakie konkretnie to obsuwy? Takie liczone w dniach czy tygodniach? Jestem ciekaw jak płacą, możesz powiedzieć na jakie zarobki liczyć na początku?

Przewoznik
@Piotr

Opóznienie liczone w miesiącach. Tylko liczą na takich frajerów.

Eko Okna

Nie wiem skąd negatywne opinie, firma płaci choć ma małe obsuwy przez koronawirusa jak większośc firm.

Zostaw merytoryczną opinię o SKB Grupa Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w SKB Grupa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SKB Grupa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKB Grupa Sp. z o.o.?

SKB Grupa Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.

SKB Grupa Sp. z o.o.