Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.

Aktualność
Dzień dobry Państwu
Obecne trwa rekrutacja na stanowisko: monter / elektryk instalacji fotowoltaicznych.
Serdecznie zapraszamy po więcej informacji w zakładce: oferty pracy
Szybkie informacje:
Wynagrodzenie: 6000,00 - 8000,00 pln brutto
zgłoszenie: 515 796 516
Serdecznie zapraszamy do naszego Zespołu
Administrator Nowy wpis

Czy zarobki w firmie Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Remek Nowy wpis
@Administrator

Nie, nie są adekwatne do zatrudnienia, są o wiele wyższe ;-). Nie znam innej firmy z taką dyspozycyjnością do tak wysokich wypłat. Zdecydowanie polecam

Małgorzata Nowy wpis
@Remek

hej ! skoro jest tak fajnie to z checia wyslalabym cv, jednak nie widze teraz zadnego ogloszenia. Pewnie nikt sie sam nie zwalnia i mała rotacja jest, co nie? nikt nie odchodzi jak warunki dobre?

Nowy wpis

@Małgorzata

Dzień dobry Pani Małgorzato! Dziękujemy za zainteresowanie współpracą z KPE - to dla nas ogromny zaszczy, że wiele przez wiele platform do naszego Zespołu dochodzą sukcesywnie nowi Współpracownicy. Najprościej do każdego Pracodawcy wydaje nam się jest trafić przez www. Jednak, gdy sytuacja tego wymaga służymy pomocą na każdej platformie. ????Krajowy Projekt Energetyczny ma bardzo proste procedury rekrutacyjne. ????Dla Każdego Z doświadczeniem i bez doświadczenia ????Podajemy telefon do głównego biura w Toruniu: 797 810 080 adres mailowy: biuro@krajowyprojekt.pl 1. Cv – list motywacyjny 2. Wysłać na adres mailowy lub: - Messenger -Telefon do biura 3. Odp z biura 4. Spotkanie: kandydat - pracodawca 5. System szkoleń po akcesie (zgoda) obu stron 6. Przejście pod opiekę biura - oddziału z danego regionu Polski lub Europy 7. Praca ze szkoleniowcem 8. Praca samodzielna 9. Szkolenia systemowe 10. Awanse 11. Dodatkowo: wartościowe networkingi, nagrody, wyjazdy. 12. ZAWSZE!!! WYNAGRODZENIA NA CZAS I ????????BARDZO SATYSFAKCJONUJĄCE!!!???????? Serdecznie zapraszamy do naszego Zespołu https://fb.watch/cVRjEEhdDt/ Zespół KPE

Witold

Z Państwa wpisu wnoszę, że zawiodły próby bezpośredniego kontaktu z firmą, w celu rozwiązania zaistniałych problemów. Sądząc po trosce, jaką firma wkłada w kreowanie swojego wizerunku na forum i Państwo doczekają się wreszcie - mam taką nadzieję - pomyślnego rozwiązania zaistniałych trudności. A jako osoba poszukująca zatrudnienia, mam jedynie nadzieję, że na rozwiązanie ewentualnych trudności na linii pracownik - pracodawca nie trzeba czekać do rozwiązania umowy o pracę? Swoją drogą chętnie poznałbym szczegóły na temat warunków zatrudnienia. Może w końcu ktoś zdecyduje się podać jakieś konkrety?

@Witold

Dzień dobry! Krajowy Projekt Energetyczny ma bardzo proste procedury rekrutacyjne. Forum Gowork jeśli jest dla Pana pomocne w uzyskaniu informacji o zatrudnieniu, możemy i tu zaopiekować się Kandydatem do pracy, jeśli sytuacja wymaga takich działań. Podajemy telefon do głównego biura w Toruniu: 797 810 080 adres mailowy: biuro@krajowyprojekt.pl 1. Cv – list motywacyjny 2. Wysłać na adres mailowy 3. Odp z biura 4. Spotkanie: kandydat - pracodawca 5. System szkoleń po akcesie (zgoda) obu stron 6. Przejście pod opiekę biura - oddziału z danego regionu Polski lub Europy 7. Praca ze szkoleniowcem 8. Praca samodzielna 9. Szkolenia systemowe 10. Awanse Forum Gowork działa na opiniach osób zainteresowanych. Odnośnie postów nt. naszej działalności: serdecznie dziękujemy za każdy wpis, to finalnie usprawnia działanie naszej firmy, naprawiamy błędy, powielamy działania, które są doceniane i pozytywnie spostrzegane. Serdecznie pozdrawiamy Biuro KPE

Damian
Kandydat

Witam. Czy u Was znajdzie się też praca dla osoby bez doświadczenia zawodowego z wykształceniem średnim? Jak tak, to na jakim stanowisku mógłbym pracować i na jakich warunkach? Pozdrawiam.

@Damian

Dzień dobry Panie Damianie Obecnie poszukujemy ludzi do naszego Zespołu do działań sprzedażowych. Proszę się nie obawiać z powodu braku doświadczenia. Posiadamy cały system szkoleń i wsparcia każdego pracownika na wszystkich etapach rozwoju zawodowego. Dla stawiających pierwsze kroki w sprzedaży, ale co też jest bardzo ważne dla managerów. Rozwój, nauka, wymiana doświadczeń - bez tego nikt nie osiągnie wyników. Będąc w zespole sprzedażowym trafia się pod opiekę wybranego mentora, aby nauczyć się w praktyce działania z klientami. Dodatkowo trwa nabór na stanowiska monterów instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła w całej Polsce Najlepiej będzie napisać do głównego biura w Toruniu odnośnie zainteresowania pracą. Załączyć w mailu krótkie cv, list motywacyjny. Ale zapewniamy nauczymy wszystkiego i chętnie podzielimy się doświadczeniem biuro@krajowyprojekt.pl Pozdrawiamy Zespół KPE

Generał
Kandydat

Chodzą słuchy w branży, że tu najlepsze wypłaty i ogólnie fajnie. Warto? Teren Poznań mnie interesuje. Pozd

@Generał

Dzień dobry, Serdecznie zapraszamy do podjęcia pracy w naszym Zespole. Proponujemy przesłać swoje zgłoszenie chęci podjęcia rozmów na temat warunków zatrudnienia przez oficjalne kanały kontaktu z naszą firmą tel: 797 810 080 biuro@krajowyprojekt.pl Serdecznie pozdrawiamy KPE

Kamil
@Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.

Pracuję w KPE od lutego. W sumie to moja pierwsza praca i nie spodziewałem się że bedzie tak super. Polecam bardzo

Małgorzata
@Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.

czy można tak bez żadnego wolnego ogłoszenia o pracę wysłać cv i liczyć na jakiś feedback czy coś by się u Was znalazło dopasowane do wykształcenia i doświadczenia ?

@Małgorzata

Dzień dobry Pani Małgorzato! Dziękujemy serdecznie za zainteresowanie podjęciem współpracy z Krajowym Projektem Energetycznym. Proponujemy przesłać swoje zgłoszenie/ cv przez oficjalne kanały kontaktu z naszą firmą. W tytule maila można napisać - "kandydat do pracy" Po przesłaniu wiadomości, skontaktuje się z Panią nasz pracownik z pionu rekrutacyjnego, aby omówić kolejne etapy rozmów. tel: 797 810 080 biuro@krajowyprojekt.pl Serdecznie pozdrawiamy Biuro KPE

Remek
@Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.

Polecam wejść w szeregi KPE. Bardzo fajni ludzie i super szefostwo, nie cisną, szkolą i są wyniki

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Konsultant ds. Sprzedaży OZE, FOTOWOLTAIKA. Jaki był jej rezultat?

Czy w firmie Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o. można pracować zdalnie?

Ania
@Administrator

Hej, w KPE wszyscy praaują zdalnie, oprócz administracji. Samemu układa się spotkania i wizyty. Raz na tydz - spotkanie w głownej bazie, 1 na mc podsumowanie miesiąca. Warto być pozdrawiam

@Administrator

Dzień dobry! Dziękujemy za zainteresowanie rekrutacją w naszej Firmie. Każdy pion ma swoją organizację pracy. Stacjonarnie i hybrydowo (zdalnie) pracuje administracja. Dział Przedstawicieli pracuje wg. własnego schematu, każdy układa grafik pracy samodzielnie lub w zespołach sprzedażowych. Wyjazdy w teren organizowane są indywidualnie, z dopasowaniem do oczekiwań i możliwości czasowych Klientów i Pracowników. 1x na tydz, 1X na mc są organizowane bardzo ciekawe i wartościowe spotkania wszystkich działów, połączone ze szkoleniami. Dbamy o rozwój Firmy inwestując w wiedzę pracowników oraz wsparcie na każdym etapie Ich pracy. Nie jesteśmy korporacją ściśle monitorującą czas pracy ludzi. Stawiamy na wyniki i rzetelnie pomagamy w osiąganiu celów. Pozdrawiamy Zarząd KPE

Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o. poszukiwała kogoś na stanowisko Pracownik Techniczny. Czy komuś udało się dostać tę pracę i mógłby powiedzieć więcej o tym, czego można się nauczyć? Zależy mi na informacjach o zakresie obowiązków.

Keting
@Administrator

Hej, czy mógłbyś doprecyzować, o który dział Tobie chodzi. Krajowy Projekt Energetyczny zatrudnia ponad 100 osób na różnych stanowiskach technicznych: projektanci, audytorzy, ekipy monterskie

Ja
Kandydat

Zaczynam współpracę z KPE. Póki co fajny system szkoleń i motywacji ;-) Natomiast pytanie do współpracujących z większym doświadczeniem, czy da się łączyć pracę w KPE z dodatkową pracą? Pozdrawiam

Oles
@Ja

Hej, też tak zaczynałem. Ale etat + fotowoltaika, nie bardzo to działało. Warto na początku mierzyć czas i efekty. Liczby nie kłamią. a polecam popytac się o ostatnie wypłaty chłopaków z mc styczen. Robią wrażenie (około 100 tys. na głowę) i tu uwierz nie da sie takich wyników zrobic z etatem na plecach. Albo / albo ktoś /coś ucierpi (etat, pv, albo rodzina) Pozdro

@Ja

Dzień dobry. Cieszymy się niezmiernie, że jesteś z nami w KPE. Zaczyna się dobra, biznesowa przygoda, która da Tobie wzrost zawodowy i osobisty. Wiele Osób w naszej firmie pracuje w różnych systemach. Rozumiemy to i wspieramy Każdego w Jego wyborze. Bez wątpienia każdy ma swoje inspiracje zawodowe i możliwości czasowe. Co można zauważyć: najlepsze wyniki sprzedażowe, największą satysfakcję z pracy mają Osoby, które działają na 100 % w Krajowym Projekcie Energetycznym. Życzymy dobrych decyzji i serdecznie zapraszamy do bezpośrednich rozmów. Biuro Szefostwa zawsze jest otwarte dla Przedstawicieli i Klientów.

Ktoś pracował jako Handlowiec w Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

Krystian
@Administrator

Hej, Procuję w KPE od 4 mc. Najlepszy wybór zawodowy jaki mogłem zrobiłem. Pracujesz z produktem doskonale opracowanym. Ty masz sprzedać - reszta uruchamia domino zlecenia i finalnie zadowolenia klientów! Dzwonisz, piszesz na grupie w razie pytań, zaraz odpowiedź. Wynagrodzenie na czas, prowizje bardzo adekwatne do zaangażowania. BARDZO Co miesiąc mamy spotkanie podsumowujące w Copernicusie w Toruniu, dzwoń do głównego biura o termin. Tam wszystko zobaczysz i usłyszysz od ludzi. Zajrzyj na fb i insta - jest mega. Nie zastanawiaj się, bierz znajomych i zacznij działać!

Anda
@Krystian

W nowym roku klienci sami szukają firm fotowoltaicznych. Prowizje super, praca na schematach, grupa wsparcia 24/h. Jedziesz w tere, że tak powiem kompletny. dokumenty, prezentacje, fb - tam pokazujesz co robi firma, mozesz zabrać kogoś z ekipy do pomocy. Luz w organizacji pracy, dobre wyniku = dobra wypłata

Ktoś pracował jako Koordynator w Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

Klient

Firma dość duża, trochę się tego obawiałem, bo nie przepadam za dużymi firmami, ale kontakt świetny, firma elastyczna. Polecam

@anonim

Dzień dobry, Dziękujemy za te słowa. Faktycznie jesteśmy dużą firmą, ponieważ sukcesywnie powiększa się grono naszych pracowników, ponieważ wszystko u nas przygotowane jest przez ekspertów dla naszych klientów. Nasi Przedstawiciele są dobrze przygotowani do pracy i spokojni o swoje wynagrodzenia, a Klienci cenią sobie nasz profesjonalizm

Firma Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o. poszukuje pracowników na Pracownik Działu Handlowego w mieście Golice. Czy ktoś brał już udział w rekrutacji w tej firmie i może wypowiedzieć się na jej temat? Z ilu etapów się składa?

Kiki

Polecam serdecznie :) najlepszy pracodawca z jakim współpracowałam :)

Pracodawca

Dzień dobry Panie Sebastianie Raz na 10 lat pojawia się branża w której przez 2 lata można zarobić na kolejne 10 lat życia, najlepiej zrobić to w przyjemnej atmosferze z naładowanymi pozytywną energią ludźmi. Krajowy Projekt Energetyczny to prężnie działająca, duża grupa pasjonatów branży odnawialnych źródeł energii, firma w czerwcu 2021 roku zajęła 1 miejsce na kongresie Made in Poland 2021 w Berlinie, za znaczący wkład w odnawialne źródła energii. Działamy na terenie całego kraju i poza granicami Polski. Co oferujemy: wysokie zarobki nienormowany czas pracy szkolenia i materiały szkoleniowe opiekę managera ciekawe konkursy egzotyczne wyjazdy pracę w gronie wspaniałych, wspierających się ludzi i wiele więcej Obszar: tak naprawdę cały kraj Daj sobie szansę, aplikuj a otworzą się przed Tobą nowe możliwości. Serdecznie zaparszamy do współpracy Zarząd KPE

@Kiki

Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię, jaką wystawiła Pani Krajowemu Projektowi Energetycznemu. To dla nas bardzo ważne, że Pracownicy są zadowoleni z współpracy i dzielą się pozytywną energią na tym forum Serdecznie pozdrawiamy KPE

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.?

@Pytanie

Dzień dobry, Warunki zatrudnienia w Krajowym Projekcie Energetycznym omawiane są z każdym z Kandydatów osobno po wstępnej rozmowie kwalifikacyjnej. Dynamicznie rozwijający się rynek pracy stwarza możliwości dostosowania umów, form zatrudnienia, tak aby każda ze stron była w komfortowej sytuacji. Zatem uważnie słuchamy jakie są potrzeby każdego z Kandydatów, jakie formy pracy może świadczyć dla KPE, w jakim kierunku zostanie rozpoczęta danego Kandydata ścieżka kariery. Co ważne rozmowa kwalifikacyjna ma przede wszystkim wnieść pozytywne nastawienie do powierzonych zadań, nawet gdy doświadczenie zawodowe Kandydata jest niewielkie, ponieważ rozbudowany system szkoleń w KPE przygotowuje rzetelnie do pracy każdego Członka zespołu. Serdecznie zaparszamy do współpracy Zarząd KPE

Roman

Jeśli chodzi o pracę to jak narazie jestem zadowolony. Uczciwie postawione warunki pracy. Faktem jest to, że trzeba pracować na wynik ale nic za darmo! Nie jest łatwa praca jak ktoś nie lubi pracy z klientem to się nie nadaje ale opłacalna.

Ania
@Roman

Czy jest jakakolwiek podstawa?

Madziara
@Ania

Nie . Ale jak poświęcisz się tak jak każdej innej pracy (i nie będziesz liczył że samo się zrobi) to zarobisz ładnie :) I potwierdzam atmosfera rewelacyjna , szkolenia jak najbardziej od groma i trochę :) oraz przede wszystkim mobilizacja pracowników , nikt nie zostaje sam sobie zdany na pastwę losu :)

@Madziara

Dzień dobry. Dziękujemy za tak motywujący wpis. Jako Firma dokładamy wszelkich starań do tego by nasi Partnerzy mieli doskonałe przygotowanie z dziedzin Odnawialnych Źródeł Energii. Za systemem szkoleń, idzie efektywna praca w terenie, łatwość nawiązywania kontaktów z Klientami, ponieważ świadomy Sprzedawca, pewny doskonałości swoich produktów sprzedając realnie zmienia życie na lepsze swoich Klientów. A to wszystko przekłada się finalnie na satysfakcję z zarobków i super pracy Serdecznie pozdrawiamy Zespół KPE

Nowa
Kandydat

Chciałabym dowiedzieć się jakie są realne szanse pracy, u Państwa na stanowisku Audytor terenowy? Nie posiadam żadnego doświadczenia w tego typu pracy ani szkoły wyższej. Czy dla osób początkujących są szkolenia na to stanowisko?

@Nowa

Dzień dobry, W związku z dynamicznym rozwojem Krajowego projektu Energetycznego nawiążemy kontakt z każdą Osobą, która wyrazi chęć podjęcia pracy w naszym Zespole. Odpowiednio przygotowane szkolenia, na których wszystko, krok, po kroku jest wyjaśnione: od funkcjonowania firmy, po złożoność produktu, jakim jest instalacja fotowoltaiczna (na początku może wydawać się to trudne , ale stawiamy przede wszystkim na zrozumienie tematu, odpowiadamy na wszystkie pytania i wątpliwości ), tak aby rzetelnie przygotować każdego Przedstawiciela, który nie zajmuje się tylko sprzedażą systemów fotowoltaicznych, ale ma pełną świadomość zmiany na lepsze życia, ekonomi gospodarstw domowych swoich Klientów. Nie oczekujemy od Kandydatów wykształcenia technicznego, wyższego. Stawiamy na edukację firmową, która zapewnia narzędzia do pracy każdej osobie, która ma chęci do działania. Za tym wszystkim idą oczywiście profity finansowe, premie i nagrody. To jest bardzo ważne w naszej Firmie: docenienie każdego Partnera. Serdecznie zapraszamy do naszego Zespołu tel: 797 810 080 biuro@krajowyprojekt.pl

Magdalena
@Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.

Łał, to niecodzienne z tą edukacją firmową, raczej w Polsce jest dalej mentalność, że bez papierka to nie podchodź.. i taka osoba np z zawodowka ma szanse na awans u was? niesłychane :)

@Magdalena

Alicja
Klient

Dziękujemy firmie Krajowy Projekt Energetyczny za wykonanie dla nas instalacji fotowoltaicznej - profesjonalny montaż oraz dbałość o detale. W szczególności dziękujemy Dawidowi Dalke za profesjonalną obsługę i opiekę nad inwestycją. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

@Alicja

Dzień dobry. Dziękujemy serdecznie za poświęcony czas na przekazanie pozytywnej opinii nt. działań Krajowego Projektu Energetycznego. Oczywiście przekażemy Panu Dawidowi Państwa zdanie odnośnie Jego pracy. Serdecznie pozdrawiamy

alusiapt3@onet.pl

Aktualność
Dzień dobry Państwu
Serdecznie zapraszamy po więcej informacji w zakładce: oferty pracy
Szybkie informacje:
Wynagrodzenie: 6000,00 - 8000,00 pln brutto
zgłoszenie: 515 796 516
Serdecznie zapraszamy do naszego Zespołu

Na jakie benefity można liczyć w Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.?

@Pytanie

Dzień dobry! Krajowy Projekt Energetyczny ma doskonale zorganizowany system wynagrodzeń dla swoich Pracowników w każdym pionie organizacyjnym: od Pracowników biurowych - doceniamy ich codzienną pracę, która nie jest łatwa (dokumentacje, pozwolenia, nasze biuro projektowe, szkoleniowcy, administracja, dział telemarketingu), poprzez Partnerów Handlowych, którzy mogą liczyć oprócz stałego wynagrodzenia opartego na umowie, na system premii i nagród oraz na stały dostęp do szkoleń i bazy wiedzy opartej na rzetelnych opracowaniach naszych ekspertów z dziedzin Odnawialnych Źródeł Energii. Porównując oferty finansowe z branży fotowoltaicznej, każdy może bez wątpienia stwierdzić: profity w Krajowym Projekcie Energetycznym są na wysokim poziomie. Dziękujemy za zainteresowanie pracą w Krajowym Projekcie energetycznym i serdecznie zapraszamy do naszego Zespołu

***

Pracuje dla tej Firmy od roku. Wynagrodzenia zawsze na czas, dwa razy w miesiącu. Praca dla osób, które chcą cos w zyciu osiągnąć, a nie miec zapłacone za nic nie robiebie. Firma docenia każde starania. System nagród bardzo motywujący do pracy. Zarząd jak i osoby pracujące w biurze bardzo pozytywne.

@***

Dzień dobry! Wartością nadrzędną KPE są Pracownicy, którzy stanowią filar naszej Firmy. Wynagrodzenie na czas - to oczywiste, ale co warto podkreślić system premii i nagród oraz narzędzi do efektywnej pracy: (firmowy samochód, szkolenia, dostęp do aktualizowanego dysku wiedzy) stwarza możliwość rozwoju i docenienia najlepszych Członków naszego Teamu, tak aby praca była przyjemnością i dawała wartości Pracownikom, ale przede wszystkim zmieniała na lepsze życie naszych Klientów. Z szacunkiem i podziękowaniem za pozytywny wpis: Zespół Krajowego Projektu Energetycznego

Zostaw merytoryczną opinię o Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o. - Toruń

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 15 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o., to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.