Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.

Aktualność
Dzień dobry Państwu
Obecne trwa rekrutacja na stanowisko: monter / elektryk instalacji fotowoltaicznych.
Serdecznie zapraszamy po więcej informacji w zakładce: oferty pracy
Szybkie informacje:
Wynagrodzenie: 6000,00 - 8000,00 pln brutto
zgłoszenie: 515 796 516
Serdecznie zapraszamy do naszego Zespołu
Aleksandra Nowy wpis

Doradca klienta u nich faktycznie dostanie najwyższe stawki na rynku? Tak piszą wprost w ofercie. A ciekawe czy one są odgórnie ustalone i się tak po prostu jako podstawę dostaję dużo czy na zasadzie że jak dużo zrobisz to dużo zarobisz, jak to wygląda?

@pracodawca Nowy wpis
@Aleksandra

Pani Aleksandro, Zachęcam do bezpośredniej rozmowy z kierownikiem działu personalnego, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat systemu wynagrodzeń dla doradcy klienta. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o tym, czy oferowane stawki są faktycznie najwyższe na rynku, oraz jakie warunki trzeba spełnić, aby maksymalizować swoje zarobki. Bezpośredni kontakt pozwoli na uzyskanie jasnych i konkretnych informacji, co z pewnością pomoże w podjęciu świadomej decyzji zawodowej. Serdecznie pozdrawiamy - Zespół KPE

Kierowca Nowy wpis

Jeżeli szukacie pracy jako audytor czy przedstawiciel handlowy pewnie się dogadacie. W przypadku aplikowania na inne stanowisko i tak na rozmowie dowiecie się że w dniu wczorajszym dostali telefon z centrali i wasze stanowisko zostało już obsadzone, została tylko możliwość zostania audytorem terenowy. Tak było w przypadku moich 2 rozmów w tej firmie.

Szukają doradców klienta w całej Polsce, ponoć chodzi o dynamiczny rozwój ;) Faktycznie firma rośnie w siłę i dlatego jest takie zapotrzebowanie, czy chodzi o wysoką rotację na stanowisku? Deklarują, że oferują najwyższe wynagrodzenie na rynku. Brzmi dobrze, o jakiej kwocie tu mowa na start? Piszą też o szybkim awansie na Kierownika i Dyrektora dla osób z ambicjami. Awansował ktoś z was? Jak to wyglądało, ile czasu zajęło? Zarobki mocno skoczyły w górę? I co to znaczy dla osób z ambicjami? :P Chodzi o nadgodziny, czy nic z tych rzeczy??

Dzień dobry DD Co wyróżnia KPE na tle branży? Brak limitów: Twoje wynagrodzenie jest tak nieograniczone, jak Twój potencjał. U nas nie ma górnych widełek – Twoje zaangażowanie bezpośrednio przekłada się na Twoje dochody. Rozwój na pierwszym miejscu: Oferujemy kompleksowe programy szkoleniowe, które nie tylko zwiększą Twoją wiedzę w dziedzinie OZE, ale również przyczynią się do Twojego rozwoju osobistego. Praca z misją: Dołączając do nas, przyczynisz się do kształtowania świata, gdzie energia odnawialna jest normą. Elastyczność i równowaga: Nasza filozofia pracy umożliwia osiągnięcie prawdziwej równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Innowacyjna kultura: Tworzymy zespół, który ceni kreatywność, współpracę i pasję do naszej misji. Twoja rola w zespole KPE: Aktywne działanie w sektorze energetyki odnawialnej, w tym w termomodernizacji gospodarstw domowych i współudział w realizacji wielkopowierzchniowych projektów OZE. Bycie na pierwszej linii zmian, wykorzystując swoją wiedzę i pasję do osiągania ambitnych celów. Czekamy na: Osoby gotowe do wprowadzania pozytywnych zmian w swoim życiu i otoczeniu. Osoby bez doświadczenia, ale z determinacją do osiągania sukcesów - "Zamknij oczy i daj się poprowadzić." Doświadczonych managerów, którzy nie boją się wyzwań i są gotowi na ciągły rozwój wraz ze swoim zespołem. Oferujemy indywidualne warunki współpracy. Serdecznie pozdrawiamy Zespół KPE

@Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.

A czy na stanowiska managerskie trzeba mieć większe doświadczenie niż trzyletnie ? Jakie trzeba jeszcze spełnić wymagania żebyście w ogóle stanowisko managerskie zaproponowali ? Chodzi mi między innymi o wykształcenie ?

Nowy wpis

Dzień dobry, W odpowiedzi na Państwa pytania, chciałbym podkreślić, że w KPE nie ograniczamy się do sztywnych wymagań dotyczących doświadczenia zawodowego czy wykształcenia przy rekrutacji na stanowiska managerskie. Rozumiemy, że w dobie szerokiego dostępu do wiedzy poprzez internet i szkolenia, kluczowe znaczenie mają motywacja, chęć do nauki i rozwój kompetencji. Dlatego też, choć doświadczenie zawodowe, w tym trzyletnie, jest cenne, nie jest jedynym kryterium, na podstawie którego oceniamy potencjalnych kandydatów. Nasze podejście opiera się na przekonaniu, że różnorodność doświadczeń i perspektyw wnosi wartość do naszego zespołu. Szukamy osób, które są gotowe do wprowadzania pozytywnych zmian, mają determinację do osiągania sukcesów i są otwarte na ciągłe uczenie się oraz rozwój. Wartości te są dla nas ważniejsze niż tradycyjne kryteria, takie jak wykształcenie czy staż pracy. Co wyróżnia KPE na tle branży, to nasze zaangażowanie w rozwój pracowników i innowacyjna kultura pracy. Oferujemy: - Brak limitów wynagrodzenia, co oznacza, że zaangażowanie bezpośrednio przekłada się na dochody. - Kompleksowe programy szkoleniowe, które zwiększają wiedzę w dziedzinie OZE i przyczyniają się do rozwoju osobistego. - Pracę z misją, mającą realny wpływ na promowanie zrównoważonego rozwoju i energii odnawialnej. - Elastyczność i równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. - Kreatywną i współpracującą kulturę pracy, która ceni innowacje i pasję do naszej misji. Aplikacja: biuro@krajowyprojekt.pl Serdecznie pozdrawiamy Zespół KPE

A czy ktoś wreszcie napisze ile się zarabia na jakim stanowisku, a nie tylko super i super, to trochę wygląda jakby sami ludzie z KPE to pisali Pozdrawiam

@Gość

Dzień dobry, Jest wiele możliwości współpracy z Krajowym Projektem Energetycznym. Warunki omawiane są indywidualnie z każdym z partnerów biznesowych. Często jest tak, że pieniądze lubią ciszę, ale możemy zdradzić, że nie mamy górnego limitu wynagrodzeń dla najlepszych przedstawicieli z branży OZE współpracujących z nami. Wynagrodzenia na poszczególnych stanowiskach w firmie zawsze można negocjować przedstawiając możliwości rozwoju firmy dzięki swoim umiejętnościom. I jak w każdej firmie nie są to publiczne informacje z wielu powodów. Dodatkowo cały system szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych w KPE pozwala zdobyć wiedzę i umiejętności, które pozwalają na zwiększenie swojego wynagrodzenia w firmie. Serdecznie pozdrawiamy Zespół Krajowego Projektu Energetycznego

Radek 13
@Gość

Ile się zarabia ? Hmm jeśli będziesz jeździł cały miesiąc , zrobisz około 5 tys km swoim autem , a za podpisane umowy dostaniesz około 4 tys wiec wynik sobie sam odp .

@Radek 13

Czyli mówisz o stanowisku kierowcy, tak? Jeździć cały miesiąc, tzn. ile godzin? Czy jest to praca tylko od poniedziałku do piątku?

Dzień dobry Każdy ph układa indywidualnie swój grafik pracy. Możliwości rozwoju w KPE jest wiele, zatem najlepiej aplikować, nawet w prostym mailu pozostawiając kontakt do siebie i chęć rozmów o współpracy. Pozdrawiamy Zespół KPE

@Radek 13

Czyli nie ma zwrotu kosztów tej jazdy? Jest wliczona w pensję audytora? Jak to działa, bo nie rozumiem..

Dziękujemy za zainteresowanie współpracą z Krajowym Projektem Energetycznym. Chcielibyśmy podkreślić, że w kwestii kosztów dojazdów, każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie. W naszej firmie rozumiemy różnorodność potrzeb naszych partnerów biznesowych i jesteśmy otwarci na ich omówienie. Co do wynagrodzeń i prowizji, chcemy zapewnić, że są one skonstruowane tak, aby pokrywały koszty paliwa. Dodatkowo, w przypadkach indywidualnych potrzeb, firma jest gotowa rozważyć dodatkowe wsparcie finansowe. Warto też wspomnieć, że nie ma u nas górnego limitu zarobków dla naszych najbardziej efektywnych współpracowników w branży OZE. Wynagrodzenie na każdym stanowisku jest możliwe do negocjacji, a potencjał wnoszony do rozwoju firmy jest dla nas bardzo ważny.

Audytor

bardzo pozytywna, bezstresowa atmosfera, bardziej doradztwo zawodowe bym powiedziała. informacja o pozytywnym przejściu rozmowy rekrutacyjnej była po 3 godzinach

O moje mocne i słabe strony oraz oczekiwania i cele

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Koordynator?

@kandydat

Czym zajmuje się audytor terenowy w KPE?

@@kandydat

Osoba na stanowisku audytora terenowego specjalizującego się w sektorze Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) wykonuje różnorodne czynności powiązane z systemami korzystającymi z energii odnawialnej, w tym systemami fotowoltaicznymi. Zakres obowiązków audytora terenowego obejmuje: Ocena i wydawanie opinii odnośnie zasadności zakupu instalacji fotowoltaicznych.

Emila
@Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.

A czy do tego firma udostępnia samochód służbowy oraz telefon? Pozdrawiam.

Poszukuje świeżych opinii na temat pracy jako handlowiec w kpe ? Ktoś z obecnych pracowników może zająć głos jak to wyglada obecnie jeśli chodzi o zarobki, warunki zatrudnienia, pozyskiwanie klientów ? Pozdrawiam

@Zainteresowany

Dzień dobry Praca w KPE jest na miarę każdego handlowca. Można zrobić bardzo dobre wyniki, mając ilość sprzedaży dostosowaną do swoich możliwości czasowych. Firma daje szereg narzedzi do pracy, szkolenia stacjonarne i zdalne, opiekę dystrybutora na miejscu i jako wsparcie do pracy w terenie. Zachęcamy do przesłania cv biuro@krajowyprojekt.pl pozdrawiamy Zespół KPE

@Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.

Pytanie dla swoich handlowców dajecie auta firmowe czy każdy ma jeździć swoim prywatnym autem?

@Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.

Skoro jest jakaś elastyczność dot. czasu pracy handlowca itp, to na jakiej umowie jest zatrudnienie? B2B? Czy to tak na umowie o pracę tez jest?

@przyszly

Na czym polega praca jako Audytor terenowy w KPE?

Pracujący

Szukają doradców klienta na terenie całej Polski, podobno wynagrodzenie jest najwyższe na rynku i możliwy jest szybki awans na Kierownika i Dyrektora (dla osób z ambicjami), rzeczywiście jest tak jak piszą? Jakie wynagrodzenie na start, może ktoś miły podałby widełki? :) Jeśli to nie problem, to chciałbym się też dowiedzieć jak wygląda ten nienormowany czas pracy

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Koordynator.

Lucjan

Ładniemowia mówią ale ile w tym prawdy jest tego nikt nie wie ...Mi powiedzieli widełki między 15 a 20 tys na rękę jakoś w to nie uwierzę ale no spoko ...Tylko warunek własne auto do użytku firmowego dla mnie ta firma auto matycznie jest skreślona nie będę użytkować własnego samochodu do celów firmowych już nie ...Chcą niech dają swoje auta nie po to kupiłem salonowe auto by mi posłużyło kilka lat by rozwalać je na użytek firmy ....Szukają ludzi by im jeździli po Polsce jako przedstawiciele i sprzedawali ich produkty fotowoltaike jak i pompy ciepła niech dają swoje auto i karte flotową wtedy można jeździć a nie swoim tracić pieniądze na paliwo noclegi żeby wyjść na zero ...

Gabryś
@Lucjan

Nawet jeśli używałoby się własnego auta jako służbowego, to przecież chyba zwracają za paliwo, noclegi, etc., skoro reprezentujesz firmę? Przecież w innym wypadku praca nie miałaby sensu i wychodziłoby się faktycznie nieciekawie na tym, no ale zależy oczywiście ile tych wyjazdów w miesiącu … A wiesz może od czego zależy czy masz te 15 albo 20 tys.? Mówili?

@Gabryś

Dzień dobry Państwu, Każdy na rynku pracy ma określony staż, umiejętności, przebyte szkolenia i własne doświadczenia. To buduje cv, które jest tego podsumowaniem. Można powiedzieć ofertą handlową; im więcej zalet, skilli tym pracodawca chętniej przystąpi do negocjacji dot. warunków zatrudnienia. Osoby, które znają sektor przedstawicieli handlowych wiedzą jak "się sprzedać" i co ważne znają swoją wartość. W KPE podchodzimy indywidualnie do rozmów o profitach, narzędziach pracy, bonusach i rekompensatach. Zatem tu na forum nie będzie jednoznacznej odp: czy dają auta, karty paliwowe, noclegi itp. Do Każdego kandydata podchodzimy indywidualnie. Serdecznie zapraszamy do Zespołu. dla nas każde "nie" jest zaproszeniem do stołu rozmów. I działa to w obie strony.

Joanna

Serdecznie Polecam współprace z Panem Michałem Stradomskim! Rzetelny i bardzo miły facet! Pomógł przed, pomaga po, nie ma problemu z kontaktem! Bardzo mocno polecam!

Kamil

Przejście z podobnej firmy do Krajowego Projektu Energetycznego. Mega rozniaca, świetne wypłaty i na czas. Pozdro dla ekipy z Krakowa

@Kamil

Dzień dobry Panie Kamilu, serdecznie dziękujemy za dodanie pozytywnej opinii nt. pracy w Zespole Krajowego Projektu Energetycznego. Ciszymy się, że jest Pan z Nami i pozdrawiamy - Zespół KPE

Robi

Dokonali wyceny założenia fotowoltaiki i już byłem zdecydowany ale jeszcze po tym sprawdziłem to samo w innej firmie i okazało się że bym przepłacił. To samo na tych samych podzespołach 8 tysi taniej niż w KPE. To po co przepłacać?

@Robi

Dzień dobry Zawsze można założyć systemy fotowoltaiczne samemu, z sąsiadem z firmą bez doświadczenia, z montażem, który nie spełnia wszelkich norm, bez gwarancji i opieki serwisowej Do ceny składowej wliczamy: projekt, montaż, obsługę dokumentacji, pozyskanie dofinasowania, rozliczenie, zgłoszenia, pod uwagę brane są specyficzne wytyczne, gwarancje, serwis. Wszystkie działania firmowane są przez Krajowy Projekt Energetyczny, który mam znakomite rekomendacje od swoich konsumentów.

...

Chciałbym podjąć pracę jako przedstawiciel handlowy w KPE, zastanawiają mnie zarobki. Czy jest jakaś miesięczna podstawa którą zarobię zawsze ? Czy jeśli nie sprzedam nic to nie zarobię ani grosza ? Pozdrawiam

@...

Dzień dobry Serdecznie zapraszamy do kontaktu z rekruterem, który odpowie na wszystkie pytania. Przedstawi indywidualne warunki współpracy, system wynagrodzeń i premii Krzysztof Skonieczka 727 906 598 Dziękujemy za zainteresowanie współpracą z naszą firmą i pozdrawiamy Zespół KPE

Witam. Czy zatrudniają Państwo na umowę o pracę czy tylko B2B? Czy handlowiec ma stałą podstawę czy zarabia tylko na premiach?

@Paweł

Milena

Serdecznie polecam , dokładności i rzetelnie wykonana praca ;) Pan Paweł W sympatyczny i profesjonalnie podchodzi do pracy ;) serdecznie polecam . Pozdrawiam

@Milena

Pani Mileno! Serdecznie dziękujemy za polecenie Krajowego Projektu Energetycznego i docenienie pracy p. Pawła Serdecznie pozdrawiamy Zespół KPE

@Milena

Pani Mileno. Dziękujemy za polecenia i docenienie pracy Pana Pawła oraz za czas poświęcony na dodanie tej opnii Pozdrawiamy Zespół KPE

Kamila

Polecam serdecznie Pana Pawła Weiwer. Odpowiedzialny i rzetelny.

@Kamila

Dzień dobry Pani Kamilo, wiele osób ceni sobie współpracę z Panem Pawłem. Pani głos jest potwierdzeniem słuszności decyzji zaproszenia Pana Pawła do Zespołu KPE Pozdrawiamy!!!

Przemek C.

Profesjonalne doradztwo, świetny kontakt z panią Sandrą przed i po sprzedaży, sprzęt dobrej jakości i szybki montaż.

@Przemek C.

Dzień dobry! Dziękujemy Panie Przemku za polecenie Krajowego Projektu Energetycznego. Cieszymy się, że nasi przedstawiciele, administracja, biuro projektowe i montażyści tak dobrze ze sobą współpracują na rzecz klientów Krajowego Projektu Energetycznego. Serdecznie pozdrawiamy Zespół KPE

Zofia
@Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.

Czy mogę zapytać, czy nie szukacie państwpo aktualnie kogoś na stanowisko montażysty? :) Warto podesłać swoje cv(w tym wypadku męża) czy może po prostu czekac na otwartą rekrutację ?

@Przemek C.

Panie Przemku, Serdecznie dziękujemy za wyrażenie swojej opinii nt. współpracy z Panią Sandrą Pozdrawiamy Zespół KPE

Anna Badaczewska

Polecam współpracę z KPE. Mam za sobą wieloletnią ścieżkę zawodową i to jest najlepsza firma dla jakiej pracuję. Firmę stworzyli wspaniali ludzie ,którzy dzielą się z nami nie tylko swoim sukcesem ale i pieniędzmi. Rozwój osobisty , szkolenia ,wsparcie kadry zarządzającej ale przede wszystkim wynagrodzenie na bardzo wysokim poziomie . Sprzedaję produkty wysokiej klasy ,z których mogę być dumna :) Żałuję tylko jednego ,że tak późno tu trafiłam :)

@Anna Badaczewska

Dzień dobry Pani Anno, współpraca z Panią to czysta przyjemność, cenimy Pani profesjonalizm, sumienność i wiedzę. Z pozdrowieniami Zespół KPE

Zostaw merytoryczną opinię o Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 20 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.