Elkrem Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Elkrem Sp. z o.o.

alibaba

Plus: - Wypłata na czas, wysokość zależy od doświadczenia i umiejętności, - Dla pracowników produkcyjnych płatne nadgodziny, Minusy: - Firma podejmuję się tematów z którymi sobie później nie radzi, - Atmosfera - ciśnieniowanie i z rzucanie winy,

nako

mikser, jeżęli pojawią się w najbliższym czasie jakieś sensowne oferty pracy to myślę, że sporo osób się na nie rzuci. Z tego co mi wiadomo to oni zadają skrupulatne pytania na rozmowie rekrutacyjnej przez co można poczuć stresa

karmel

wiwa: 1-do 2D wystarczy librcad (gpl=zero zł.. no dobra na firmę wypada kupić jedną sztukę gazety z płytą ... około 35pln, żeby sie skarbówka nie przyzajączkowała) 2-producenci dostarczają gotowe pliki do wstawienia w rysunek i to w takim formacie w jakim sobie zażyczysz (w końcu to w ich interesie, żeby użyć ich towaru). Efekt: po wprowadzeniu wymiarów pomieszczenia resztę składasz jak klocki lego (tzn tak jest u mnie xD) 3-.. 3D: jeśli koniecznie musisz mieć cały projekt w jednym pliku, po to żeby pokazać symulację ruchu powietrza inwestorowi. ecio: zgadzam się w całości: praktycznej wiedzy żadne szkolenia nie zastąpią, zwłaszcza jeśi można tą wiedzę przełożyć na całkiem inną dziedzinę.

karmel

pracowałem tam przez chwilke jako monter plusy- wyplata na czas (czasem poślizg 2-3 dni, w/g mnie do przyjecia); premia uzalezniona od konkrentnego montażu; narzędzia i ubrania robodze ok minusy- praca w terenie, czyli wyjazd w poniedziałek - powrót w piątek, sobote (trzeba wliczyć, że twój dzieciak zacznie mówic do ciebie po jakimś czasie \"wujku\"....); ciężko zaplanowac urlop, bo wszystko jest uzaleznione od terninów odbioru instalacji no i najważniejsze: części prac nie da sie wykonać w sposób bezpieczny

Zostaw opinię o Elkrem Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elkrem Sp. z o.o.