Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.

***

Pracuje dla tej Firmy od roku. Wynagrodzenia zawsze na czas, dwa razy w miesiącu. Praca dla osób, które chcą cos w zyciu osiągnąć, a nie miec zapłacone za nic nie robiebie. Firma docenia każde starania. System nagród bardzo motywujący do pracy. Zarząd jak i osoby pracujące w biurze bardzo pozytywne.

Pracodawca

@***

Dzień dobry! Wartością nadrzędną KPE są Pracownicy, którzy stanowią filar naszej Firmy. Wynagrodzenie na czas - to oczywiste, ale co warto podkreślić system premii i nagród oraz narzędzi do efektywnej pracy: (firmowy samochód, szkolenia, dostęp do aktualizowanego dysku wiedzy) stwarza możliwość rozwoju i docenienia najlepszych Członków naszego Teamu, tak aby praca była przyjemnością i dawała wartości Pracownikom, ale przede wszystkim zmieniała na lepsze życie naszych Klientów. Z szacunkiem i podziękowaniem za pozytywny wpis: Zespół Krajowego Projektu Energetycznego

Edyta
Klient

Przedstawiciele (usunięte przez administratora)ajewski oraz Patrycja Grabowska profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków. Kontakt z nimi to sama przyjemność. Dokładają wszelkich starań aby klient był zadowolony.Poiecam Krajowy Projekt Energetyczny.

Pracodawca

@Edyta

Szanowna Pani Edyto! Dziękujemy za przedstawienie pozytywnej opinii o Przedstawicielach Krajowego Projektu energetycznego. Są to Profesjonaliści, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i kompetencje w zmieniających się przepisach i technologi branży OZE. Zapewniamy, że we wszystkich pionach naszej Firmy Klienci mogą czuć się bezpiecznie, gdyż dział projektowy, logistyczny, administracyjny i monterski realizuje wszystkie etapy instalacji fotowoltaicznych na najwyższym poziomie, zgodnie z przepisami prawa i normami bezpieczeństwa. Serdecznie pozdrawiamy Zespół Krajowego Projektu Energetycznego

Pracuje w firmie Krajowy Projekt Energetyczny od kilku miesięcy, od samego początku byłem bardzo zaangażowany w pracę co szybko przyniosło mi rezultaty. (Nigdy nie pracowałem jako handlowiec) Dziś mogę spokojnie powiedzieć, że to najlepsza praca jaka miałem do tej pory. Liczne szkolenia, wynagrodzenie wypłacane zgodnie z terminem, super atmosfera, wyjazdy, imprezy firmowe! Jeśli masz chęci do pracy i chcesz dobrze zarobić to polecam

Jojo

(usunięte przez administratora) Firma nie udostępnia żadnych narzędzi pracy. Jeżeli nie mamy samochodu własnego to nie ma jak pracować i nie jest się w stanie zarobić. Firma nie oddaje za koszty paliwa. Nie każdy otrzymuje kontakty do współpracy. Mam wrażenie że osoby które się wybiły w firmie są ściśle powiązane. Jeżeli ktoś jest gotowy na taką pracę to można zarobić. Jednak moim skromnym zdaniem firma fotowoltaiczna jak każda inna. Zniknie jak tylko temat zacznie się robić mniej ciekawy.

Honorata
@Jojo

A jak wygląda w KPE system prowizyjny, ile otrzymuje z tego pracownik? Czy prócz tego obowiązują również premie np. od sprzedaży? Czy najlepsi pracownicy są jakoś wynagradzani? I czy zdarzają się miesiące, w których nie zarobi się kompletnie nic?

Jojo
@Honorata

Za 1 kWp jest dana kwota, w zależności ile instalacji sprzedasz i o jakiej wielkości taką kwotę otrzymasz. Wynagradzają najlepszych pracowników, wyjazdy, odznaki itp. Jeżeli nie podpiszesz żadnej umowy to nie będzie żadnych pieniędzy. A wynagrodzenie jest wypłacane po zrealizowaniu zamówienia i zamontowaniu instalacji. czyli ok 2 miesiącach.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Konsultant ds. Sprzedaży OZE, FOTOWOLTAIKA. Jaki był jej rezultat?
WSH
Kandydat

Witam Czy można podjąć współprace z Krajowym Projektem Energetyczny?? na montaż paneli słonecznych fotowaltaicznych z p. Bogdanem B. bo ofertą, którą mi proponował była zadawalająca. pozdrawiam WSH

Ateee
Klient

Dlaczego NIP firmy nie jest widoczny w cedig?

Slawek
@Ateee

Bo to sp. z o. o.

Dorota

Cześć, powiedzcie jak często odbywają się rekrutacje w Krajowym Projekcie Energetycznym. Czy jacyś określeni specjaliści będą mieli większą szansę na pracę w najbliższych miesiącach?

Dział Rekrutacji
@Dorota

Proszę złożyć CV na stronie KPE, odezwiemy się przy kolejnej rekrutacji i odpowiemy na każde pytanie.

Raf

Bardzo pozytywnie oceniam prace w Krajowym Projekcie Energetycznym. Szkolenia, mega atmosfera. Wyplata na czas.

@Raf

Hej @Raf, bardzo dużo komentarzy na temat szkoleń w KPE. Możesz podać więcej szczegółów- czy każdy z firmy może wziąć udział, czy odbywają się w godzinach pracy, czy np. wieczorami?

Marcin

Świetna rodzinna atmosfera to to co wyróżnia tą firmę spośród wszystkich innych firm w których do tej pory pracowałem. Doskonale zarobki, wypłacane zawsze na czas 2 razy w miesiącu. Jeśli chcesz pracować a nie udawać, że pracujesz to KPE jest najlepszym wyborem.

@Marcin

Witaj @Marcin, a w jaki sposób bada się efektywność pracownika w KPE? Czy w przypadku uzyskania bardzo dobrych wyników po takim audycie mogę liczyć na podwyżkę, bądź innego rodzaju benefity z tym związane?

Zenon

Praca super to jest to czego szukałem.

@Zenon

Zdradzisz na jakim stanowisku jesteś zatrudniony w Krajowym Projekcie Energetycznym? Powiedz jak wyglądał proces Twojego wdrożenia w obowiązki i czy zdarza się, że po okresie próbnym nie przedłużają umowy?

Pablo

Pracuję w KPE około 4 miesięcy i z ręką na sercu polecam każdemu tę Firmę. Profesjonalizm, szkolenia, rozwój, świetna atmosfera, bezcenne co tygodniowe zebrania, terminowe wypłaty, nieoceniona pomoc i wsparcie właścicieli, dyrektorów i biura projektowego. Jeżeli wiesz co to jest praca i samodyscyplina to będziesz bardzo zadowolony/a, ponieważ mamy tutaj wszystko co potrzeba i był to strzał w dziesiątkę :)

@Pablo

Cześć @Pablo, a jeżeli chodzi o wynagrodzenia w KPE- czy są one konkurencyjne na rynku? Opowiedz o ścieżce kariery w firmie, czy jest ona możliwa do zrealizowania?

Wiecie czy Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Mikołaj

@zenon tak? To możesz już trochę opowiedzieć o pracy w tej firmie ? Pozdrawiam :)

Tomasz

Pracuje jako przedstawiciel od 4 miesięcy. Współpraca bezproblemowa. Wypłaty są 2 razy w miesiącu, zawsze na czas. Świetna atmosfera.

ORZEŁ

Pracuje od czerwca 2020. Wypłata zawsze o czasie a nawet o zaliczkę można poprosić - 2 słowa do prezesa i masz tego samego dnia. Czytam tu że firma miała problem z wypłacalnością co jest totalną bzdurą . Nigdy czegoś takiego nie odnotowałem a pracuje prawie od początku tej firmy. Szczerze polecam. Firma nastawiona na rozwój i motywację. Świetna atmosfera, konkursy, imprezy firmowe. I jeszcze raz świetna atmosfera a wypłaty godne prezesa jeżeli poświęcisz się i faktycznie robisz robotę.

Sołtys

Pracuje w firmie od września. Stawki które proponuje KPE są jedne z największych na rynku fotowoltaiki. Rodzinna atmosfera, która panuje w firmie jest rewelacyjna. Kasa zawsze na czas, nigdy nie było żadnego opóźnienia i wypłacana jest co do grosza ???? polecam gorąco pracę w Krajowym Projekcie Energetycznym.

Jack

Pracuje od pół roku i przez ten cały czas nie wydarzyło się nic na co mogę powiedzieć choć jedno złe słowo na tą firmę. KPE to rodzinna atmosfera i mega solidne pieniądze dla zaangażowanych współpracowników. Wypłata kasy po dwóch dniach od wystawienia faktury tutaj jest naprawdę mega fajnie polecam z całym sercem.

MAJA

W KPE pracuje od lata , nigdy nie miałam problemów z wypłatą, płatność do 10 tego lub 20 stego była na koncie . Atmosfera rodzinną i sporo konkursów świetną atmosferą na zebraniach.

Ynwa23

Pracuje od początku istnienia tej firmy, wcześniej pracowałem w jednej z firm top2 w PL jeśli chodzi o branżę fotowoltaiczną, dużo zaryzykowałem w tamtym czasie ale się opłaciło. Płatność zawsze na czas, duże wsparcie techniczne, realizację inwestycji na czas u inwestorów z nienaganną starannością(opinie Google, fb). Przez ostatni rok firma założyła ok 1500 instalacji tylko na terenie Polski. Ja osobiście zrobiłem ok 80 I zawsze wracając do swoich klientów słyszałem same słowa zadowolenia z przebiegu całego procesu inwestycyjnego. Gorąco polecam

Dawid

Jest to bezwątpienia firma dla osób chcących pracować. Jeżeli jesteś leserem i liczysz tylko na podstawę i samochód służbowy, to szukaj pracy gdzie indziej. Pracuje tutaj od ponad pół roku i jestem bardzo zadowolony! Uważam, że firma oferuje najlepsze wynagrodzenie względem pracy, na rynku toruńskim. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o. - Toruń

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 16 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o., to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.