ABM Solid

Tarnów

Opinie o ABM Solid

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

Mógłbyś napisać @Iwo jaki jest powód takiej opinii? Ważne żeby na forum dodawać komentarze, które posiadają argumentację i odnoszą się do konkretnych przykładów. Ze względu na to, ze dla każdego jakaś sytuacja może oznaczać coś innego, więc dajmy każdemu okazję do wyrobienia własnego zdania o ABM Solid.

iwo

jako podwykonawca nie polecam tej firmy.

kimi
użytkownik zarejestrowany

A o jakim stanwosiku mwa? Wczesniej to posuzkiwali Kierowników Budowy, zatsanwialem sie jaki jest powod bo bardzo czesto mieli ogłoszeni na nie, we wszystkich wojewdztwach, wiec to jakaś rotacja? Ludzie odchodzą? Narzekają na pieniadze czy jak to wyglada wszystko?

Anonim

Zarobki hmmm jak to powiedzieć ciezko połączyc miesiac z miesiącem....

alf

wstyd,że takie monstrum istnieje ma rynku i tym powinno zainteresować się biuro prezydenta

alf

to są OSZUŚCI potrafią wykończyć każdą fIRMĘ

alf

to są potrafią wykończyć każdą fIRMĘ

Zgadzam się,( usunięte przez administratora )Odradzam pracę w tej firmie.

spawacz

Bylem na rozmowie z dyrektorem produkcji: warunki jakie oferuja sa smieszne..( usunięte przez administratora ) brutto na godz i jeszcze w tym jest akord..praca w soboty...nie powiedziano na jakich warunkach..Podziekowalem im za propozycje pracy..za takie pieniadze konkretny spawacz nie pojdzie pracowac!

z pozoru wydaje się OK. ale niestety pozory mylą jeśli chodzi o kaskę - totalna pomyłka

martin - 2009-03-24 09:48:16 dogodna firma i przyjazna pracownikowi pracownicy -w nawet ok ale do kierownictwa ,niektorzy kierownicy t( usunięte przez administratora ) nie polecam i odchodze

martin
użytkownik zarejestrowany

dogodna firma i przyjazna pracownikowi

Zostaw opinię o ABM Solid - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABM Solid