Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe ,,TRANS-ENERGO" S.A.

Radom

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe ,,TRANS-ENERGO" S.A.

pójdź

czy roznica ta wynika @zgero z tego ze za 2000 zł jest zwykły szary pracownik, a za 5000 zł kierownictwo?

Wiesz coś na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe ,,TRANS-ENERGO" S.A. czego kandydaci nie dowiedzą się na rozmowie kwalifikacyjnej. Czekamy na opinie z pierwszej ręki.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe ,,TRANS-ENERGO" S.A. - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe ,,TRANS-ENERGO" S.A.