Liw Bud

2 34 47 5 1

Opinie o Liw Bud

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Co powiesz coś więcej o pracy w liw bud? Czym się zajmowałeś?

Jasiek
 Opinia

Czy liw bud potrzebuje ludzi do pracy? Czy pracują głównie z firmami podwykonawczymi?

Joanna
 Opinia

Pracujesz w liw bud? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnych warunków zatrudnienia w firmie.

karo
 Opinia

@wlus ale to na wszystkich stanowiskach obowiązuje?

Opinia

Czytam te wasze wypociny i nie mogę uwierzyć! Ja tam też pracowałem i w Niemczech i w Polsce i wszystko było jak należy. Wiadomo na takich pracach przewalają się różni elemenci którym się nie chce pracować tylko pić i czekają na pieniądze za siedzenie i opier......się. te czasy już dawno minęły. Chcesz zarobić musisz pracować a pracodawca to doceni. Jak nie chce ci sie robić to nie zarobisz bo on też nie - proste. Czasy czy się stoi czy się lezy już nie wrocą nigdy przyzwyczajcie się nieroby bo wiecznie będziecie płakać, że nie ma. wezcie sie do roboty to nie bedziecie mieli takich sytuacji. Pozdrawiam właściciela który docenia tych którzy pracują (za tych nierobów też) a dziękuje za prace tym ochlajtusom.

radziu
@pracownik 04.08.2016 16:28

chyba grubo sie mylisz kolego, ja tam pracowałem ,byłem majstrem i ten oszust nie wypłacił mi zaległych wypłat.

PWR
 Opinia

Szczerą prawdą są wypowiedzi wielu użytkowników-ta firma mało,że traktuje pracowników jak niewolników to w dodatku jest niewypłacalna.Po odejściu z pracy nie można się doprosić zaległych płatności,podczas rozmów telefonicznych jest nieuprzejmy lub w połowie słowa rozłącza się.Kłamie,że wysłał wypłatę pocztą itd.Na terenie woj WLKP pracują przy budowie Volkswagena oraz w Poznaniu,lecz gdzie dokładnie tego nie wiem.W każdym razie przestrzegam przed tą firmą

KAROLEK
 Opinia

bart -bodex i znowu oszuści działają

acha a gdzie ma budowe

zigi
 Opinia

teraz ten gość przeniósł firmę na żonę ale cały czas on rządzi firmą, firma nazywa się obecnie BART-BODEX Bożena .......... i następni którzy sie przyjmują zostają oszukani.

Opinia

czy ktos wie gdzie on teraz ma budowe .ten zezowaty oszust

!
 Opinia

Już rok temu ostrzegałem przed tym (usunięte przez administratora)!!!!

Opinia

nie placi pieniedzy ciagle sie oglasza na tablicy wpisuje rozne miasta on jest ze skarzyska'ostrzegam wszystkich.

xxx
 Opinia

Niech pan nie kasuje komentarzy bo to cała prawda

wyrolowany
 Opinia

osoba tego pokroju co człowiek mający liwbud nie powinien prowadzić żadnej firmy co najwyżej mógłby paść krowy,ale i to przerośło by jego intelektualne możliwości.Z nim w cztery oczy?,on ma tylko jedno oko

KAROLEK
 Opinia

to jest właśnie opinia pseudo pracodawcy.Zachęć [usunięte przez moderatora] pracownika świadczeniami.przyzwoitym zarobkiem i UCZCIWOŚCIĄ a wtedy napewno nie będą pili alkoholu w pracy a jeżeli już ktoś od ciebie odchodzi to mu zapłać!!!

GRANAT
 Opinia

[usunięte przez moderatora] czy miałeś do czynienia z sądem w sprawie nie wypłacenia należności za pracę?MIAŁEŚ!!!!!

karolek
 Opinia

magie-bieda i kryzys na rynku pracy zmuszają ludzi do tak koszmarnych decyzji jak praca w tym liwbudzie.Człowiek prowadzący firmępowinien mieć wykształcenie,kulturę,być sumiennym,uczciwym,umiejącym pisać(usunięte przez administratora)

leo
@KAROLEK 09.05.2014 09:40

można odejść tylko pieniędzy nie dostaniesz

GRANAT
 Opinia

Zbrojarze!!!! Wasza praca jest za ciężka aby taki BUC jak ten [usunięte przez moderatora] czyli liwbuc Was w perfidny sposób oszukiwał .Pozytywne opinie o tym chamie pisze on sam albo jego wielki [usunięte przez moderatora]

bocian
 Opinia

proszę o skasowanie wszystkich ofert pracy jakie składa firma liwbud.Osoba która prowadzi tą tkz firmę to [usunięte przez moderatora] nie wypłacił pensji jużwielu osobom PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH

mateusz
 Opinia

witam jak to jest wkoncu z ta firma wyplacaja? prosze o szczera odpowiedz bo chce sie zatrudnic

zibi
@mateusz 06.05.2014 19:34

uciekaj z tej firmy, właściciel tej firmy obiecuje umowe zlecenie, której nigdy nie zobaczysz, pieniądze dostajesz w zależności od twoich możliwości z akordy, nigdy nie jesteś pewien czy i jakie dostaniesz.wieloletni pracownik.

były pracownik2
 Opinia

zgadzam sie! Niech każdy dla każdego będzie człowiekiem a nie ..... Tylko szkoda że większość pracodawców o tym nie pamięta...

były pracownik
 Opinia

Tyle ile się należy za robotę,a robiło się codziennie po co najmniej 10 godzin(usunięte przez administratora)

r......
 Opinia

jacek jak nierobiłeś w tej firmie to nie wypowiadaj się(usunięte przez administratora)

vvvvvvvv
 Opinia

aj ludziska wy to jestescie jacys dziwni. Najpierw przepracujcie uczciwie a pozniej wolaj za to zaplate. Po miesiacu nie wyplaci to podejmuje sie inne kroki.(usunięte przez administratora)

ANONIM
 Opinia

Witam wszystkich zainteresowanych chcacych podjac prace w LIW BUDzie! Ja u niego pracuje od listopada i nie mialem zadnych problemow z pieniedzmi. Jak sie pracuje uczciwie to i zaplata jest godna. To tyle na ten temat na dzien dzisiejszy. pozdrawiam

zbrojarz
@ANONIM 07.01.2014 17:03

Toś się napracował,a może to ty Lechu sam wpisujesz te pozytywy.Nosił wilk razy kilka,ponieśli i wilka,tak będzie........Lechu

byly pracownik
@zbrojarz 23.01.2014 19:27

Zgadzam sie z toba!

...
 Opinia

O nowa opinia powyzej ,czyli ten pracodawca nic sie nie zmienil!

on
 Opinia

ja pracowalem u tego pana naszczescie tylko 5 pelnych dni. dzisiaj odebralem naleznosci po woelkich marudzeniach wynoszacych 200pln oszust i niaciagacz. lepiej do urzedu pracy sie zarejestrowac niz u niego pracowac.

Do Andrzej
 Opinia

Pracowałeś na budowie w Knurowie?Jak nie to nie masz pojęcia co się tam działo.Z tej budowy uciekł przed pracownikami.Na odchodne pozabierał płaszcze przeciwdeszczowe innej firmie. W obronie właściciela ciągle ktoś pisze tutaj o tych zaliczkach.Twoim zdaniem jak dawał zaliczki to nie należy się reszta wypłaty?Uważasz,że zapieprzać całymi dniami za zaliczki to jest ok?Ciekawe,czy byś sobie na to pozwolił.

andrzej
 Opinia

Jak się przychodzi do roboty to sie pracuje a nie szuka zaliczek zeby było za co sie napić. Jak kuba bogu tak bog kubie jak wy go nie szanowaliscie to i on was nie szanowal. Ja tam nigdy nie mialem problemow i zlego slowa nie powiem na wlasciciela ale ja to ide zeby pracowac a nie zeby szukac zaliczek a pozniej wszystko przechlać!!! Do roboty a nie do picia nieroby!!!

...
 Opinia

Pan W nie miał prawa przeznaczyć wynagrodzenia pracownika na karę!Za wszystkie przepracowane dni należy się wynagrodzenie!Postępowanie tego Pana nie można inaczej nazwać jak oszustwo.

gość
 Opinia

Na pewno na jednej budowie nie zaplacil zadnemu pracownikowi(oprocz slawnych zaliczek,ktorymi ciagle sie zaslania)Tam akurat sie na to nie godzili i zeszli z budowy to ich ukaral w ten sposob ze ich wyplaty przeznaczyl na kare.

!
 Opinia

anonim - 2013-08-15 09:27:08 jak sie jedzie do roboty to sie[usunięte przez admina]a nie pije alkocholiki zajeb** co wy chcieliscie dzien porobic i juz zaliczke a jaka ma pewnosc ze nie pojdziecie w tany ja do tej firmie nie mam nic do zarzucenia robiłem i gosc jest w porzadku nie wiem co wy chcecie od niego matołyjak sie jedzie do roboty to sie jeb..,a sie jeb..zeby dostac za to kase a nie za darmo!!!!Ile przerobiles za tyle powinien zaplacic!!!!!Rzeczywiscie gosc jest tak dobry ze daje zaliczki.Tobie zaplacil to sie ciesz innych wyrolowal

Zostaw opinię o Liw Bud - Skarżysko-Kamienna