Opinie o Liw Bud w Skarżysko-Kamienna

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Liw Bud. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Liw Bud o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Liw Bud w Skarżysko-Kamienna

...

O nowa opinia powyzej ,czyli ten pracodawca nic sie nie zmienil!

on

ja pracowalem u tego pana naszczescie tylko 5 pelnych dni. dzisiaj odebralem naleznosci po woelkich marudzeniach wynoszacych 200pln oszust i niaciagacz. lepiej do urzedu pracy sie zarejestrowac niz u niego pracowac.

Do Andrzej

Pracowałeś na budowie w Knurowie?Jak nie to nie masz pojęcia co się tam działo.Z tej budowy uciekł przed pracownikami.Na odchodne pozabierał płaszcze przeciwdeszczowe innej firmie. W obronie właściciela ciągle ktoś pisze tutaj o tych zaliczkach.Twoim zdaniem jak dawał zaliczki to nie należy się reszta wypłaty?Uważasz,że zapieprzać całymi dniami za zaliczki to jest ok?Ciekawe,czy byś sobie na to pozwolił.

andrzej

Jak się przychodzi do roboty to sie pracuje a nie szuka zaliczek zeby było za co sie napić. Jak kuba bogu tak bog kubie jak wy go nie szanowaliscie to i on was nie szanowal. Ja tam nigdy nie mialem problemow i zlego slowa nie powiem na wlasciciela ale ja to ide zeby pracowac a nie zeby szukac zaliczek a pozniej wszystko przechlać!!! Do roboty a nie do picia nieroby!!!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Liw Bud? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
...

Pan W nie miał prawa przeznaczyć wynagrodzenia pracownika na karę!Za wszystkie przepracowane dni należy się wynagrodzenie!Postępowanie tego Pana nie można inaczej nazwać jak oszustwo.

gość

Na pewno na jednej budowie nie zaplacil zadnemu pracownikowi(oprocz slawnych zaliczek,ktorymi ciagle sie zaslania)Tam akurat sie na to nie godzili i zeszli z budowy to ich ukaral w ten sposob ze ich wyplaty przeznaczyl na kare.

!

anonim - 2013-08-15 09:27:08 jak sie jedzie do roboty to sie[usunięte przez admina]a nie pije alkocholiki zajeb** co wy chcieliscie dzien porobic i juz zaliczke a jaka ma pewnosc ze nie pojdziecie w tany ja do tej firmie nie mam nic do zarzucenia robiłem i gosc jest w porzadku nie wiem co wy chcecie od niego matołyjak sie jedzie do roboty to sie jeb..,a sie jeb..zeby dostac za to kase a nie za darmo!!!!Ile przerobiles za tyle powinien zaplacic!!!!!Rzeczywiscie gosc jest tak dobry ze daje zaliczki.Tobie zaplacil to sie ciesz innych wyrolowal

jak sie jedzie do roboty to sie[usunięte przez admina]a nie pije alkocholiki (usunięte przez administratora) co wy chcieliscie dzien porobic i juz zaliczke a jaka ma pewnosc ze nie pojdziecie w tany ja do tej firmie nie mam nic do zarzucenia robiłem i gosc jest w porzadku nie wiem co wy chcecie od niego matoły

wyrolowany

Dlaczego internet publikuje oferty tej firmy gdzie Inspekcja Pracy przecież tam są tylko fikcyjne umowy o pracę żadnych świadczeń praca ponad 12 godz jeżeli już ktoś wypije alkohol to tylko z rozpaczy że wpadł do takiego bagno

Dlaczego obarczyl wina i kara pracownikow,skoro sam powiedzial ze moga zejsc z budowy jak nie bedzie wyplaty 15?Sam zawalil,jakby byl uczciwy to rozliczylby sie ze wszystkimi a nie uciekal.

?

anonim,a ty masz coś wspólnego z Liw bud?

R

Tak to ma związek z wynagrodzeniem.

Liw Bud Skarżysko kamienna

Mi chodzi o ten Liw bud gdzie właścicielem jest [usunięte przez admina]

Można wiedzieć co wam w Opolu powiedział?Czemu nie zapłacił?

!!!

Kawał drania!!!Telefonów nie odbiera!!!Zeszliśmy z roboty,bo za darmo nikt nie będzie robił,to jeszcze ma czelność straszyć!

...

[usunięte przez admina]!!Nie płaci!!!!Na budowie w Knurowie drań wziął kasę,ale zamiast wypłacić pracownikom otworzył nową budowę w Opolu i szuka nowych jeleni.Ostrzegam wszystkich!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Liw Bud - Skarżysko-Kamienna

Liw Bud
1.6/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Partyzantów 5/7
    26-600 Skarżysko-Kamienna